vmwm mem NWB-Avondvierdaagse is mei negenhonderd lopers gestart Nieuwe vorm van aarding in woningen is gewenst Korfbal Succes kreeg promotie als jubileum-gesclienk MEER DAN VORIG JAAR Veel scholen gouden* en wandelaars AANBIEDING AGENDA Dilettantjes op vakantie Brandkast was te sterk voor inbrekersduo SCHIEDAM WOENSDAG 20 JUNI 1962 Wedvlucht van De Vrijheid5 Voorstellen aan Gemeenteraad Telefoon 7 15 55 W. R. OTTE - Vlietlaan 3 - Telefoon 13 44 86 A. VAN SLINGERLAND Adrian al aan 113. tel. 18 75 69 KLEINGELD Hordijk 22 - Telefoon 191257 - 191544 c unor*cduja aDn lambertusstraat isic - tel. ïzmt Vrachtwagen ramt auto's Verkeerszuil omver; dader reed door Reddingsmiddelen beschadigd Burgerlijke Stand Draaiende groente-auto aangereden Jongetje aangereden bij oversteken Resten Jeugddorp in brand gestoken Instrument voor KDO INBRAAK Officier eiste een jaar jxtKwfc v&'dictiVv£ 9 Gonstr.-bankwerkers 9 Machine-bankwerkers Moniagewerkers Pijpfitfers/ C.V.-monteurs Insfr. pijpfitfers Eiectrisch lassers 'n Nieuw gezicht op straat SOLEX Koeriersters Triumph elasti jeugdige gratie elasti BELLA K f35.50 Opvallend slanker door straalvormige ^elasti"-versteviging. Géén rits of ba leinen. Vlinder licht en heer lijk modieus.. fflf '4 T' A SCHIEDAM, woensdag. Op de vro lijke tonen van Gusto's Harmonie z^n dinsdagavond bijna negenhonderd wan delaars van de St. Thomasschool In de Warande door Schiedam-West naar de Hobberaastraat gewandeld waarna zy (Advertentie IJH.J B tot 16 jaar) sterks nopJm (Dri-Sil) blauw ofbroni 6 jaar 0.75 pnjssujgmg per maat SCHIEDAM BOTTERDAM AMSTERDAM 55- SCHIEDAM, dinsdag De Schiedamse P.V. „De Vrijheid" nam met 6? duiven deel aati het nat, concours uit St. Vincent, een afstand van 1016 km Gelost werd vrijdag om 13 uur; eerste duif binnen za terdag 9.54 uur; laatste prijsduif 13.07 uur Uitslag: 1. H. J, v. d. Steen; 2 3 4 8 17 D G. v. d. Schalk; 5 7 J. van Leeuwen en Schrumpf; 5 J. Doejaaren; 9 16 C, Verlin de; 10 mevr. v, d Windt; 11 13 W. de Win ter; 12. J. Schrumpf; 14 G. Barzilay; 15 C Middendorp en Zn. Tevens werd met 300 duiven deelgeno men aan de wedvlucht uit St. Denis, een afstand van 360 km. Deze vlucht had door de mistbanken een zeer traag verloop. Ge lost om 6 uur; eerste duif binnen 12.00 uur; laatste prijsduif 12.58.26 uur. Uitslag: 1 7 11 18 22 D G. v. d. Schalk: 2 17 G. Bar zilay; 3 M. Rink; 4 9 D. C. Bakker; 5. A, van Limborg; 6 16 J. v. Harmelen en Vol; 8 Th. Willems; 10 15 M, de Winter; 31 12 J. Doejaaren; 13 20 J. Westerholt; 19 W- Poort; 21 F. Doejaaren; 23 J. Duimel; 24 M. Middeldorp; 25 J. Kazenbroodt. verder „op eigen voeten" de verplichte tien en vijftien kilometer als deelnemers aan de negentiende Avondvierdaagse van de Nederlandse Wandelsport Bond Schiedam hebben gelopen. Deze muzikale start was het officiële begin van deze avondvierdaagse, maar overigens waren maandagavond reeds 180 deelnemers voor de tien kilometer en 27 deelnemers voor de vijftien kilometer vertrokken. Zij zullen dus donderdag avond en de overigen vrijdagavond fees telijk worden ingehaald. Begunstigd door het goede weer zijn er ditmaal honderd deelnemers meer dan vorig jaar aan deze avondvierdaagse, 'die voor de negende maal in Schiedam wordt georganiseerd. Toen was het totaal 785 deelnemers. Ook nu weer is de wandelvereniging Li berty present, tevens is er de nieuwe Schiedamse wandelvereniging Via Bona die onlangs is opgericht. Verder waren er veel schoolgroepen, vooral van rooms-ka- tholieke scholen als St. Thomas, St. Jozef, Catarina Maria Goretti, het St. Imelda- intemaat, verder De Lindenhof, de groep van de Erasmusschool die twee weken ge leden ook aan de Avondvierdaagse van de WKR-KNBVLO heeft deelgenomen. De meisjes en jongens van De Lmdenhof lo pen in groepen met dierennamen als vos sen, sperwers, valken. Uit Rotterdam ne men deel De Spartaan, De Nagtegaal en de Rotterdams-Schiedamse gymnastiek vereniging r.k. Polyantha. In totaal wan delen 45 groepen mee. Bij de individueler! is een deelnemer die het kruisje voor tien wandeltochten zal ontvangen, verder is er als verre deelnemer Van der Hout uit Bergen op Zoom die bij de PTT in Rotterdam werkt. Hij neemt voor de achttiende keer deel aan de avondvierdaagse. Mej. G. van der Wees is voor de twaalfde keer ge start en Ane Kers uit Overschie heeft voor de tiende maal ingeschreven. Dinsdagavond ging de tocht in de rich ting van Spienngshoek naar het Duiven- pad in Kethel en dan via het Prinses Beatrixpark naar Sehiedamseweg en Damlaan naar het startlokaai in de St. Thomasschool in de Warande. Ook de deelnemers voor de tien kilometer liepen in deze richting maar zij gingen bij Kethel nog wat verder langs de Pol dervaart'om langs het sportpark van de BPM door Harga en langs Groenoord, Kerklaan naar het Duivenpad te gaan. (Advertentie LM.) VOOR JARENLANG ZORGELOOS EN VEILIG BROMMEN BATAVUS o.m. verkrijgbaar bij; De beste dealer MOTORHUIS CAPPENDIJK Carnisselaan 52 B. J. M. BAARTMAN - LANGE H1LLEWEG 220 - TELEFOON 7 9418 FIRMA D. BEENHAKKER ZONEN - le Middellandstraat 24-26 - Tel. 3 75 23 tnn.ii en P«tiige tm. mosdflk HUww tltVïflAnU qq],. ïnrun eri prettige financiering mogelijk BATAVUS HUIS J. J. GROENENDIJK - Oosteinde 100 - Tel. 138220 SCHIEDAM, woensdag. Tot nog toe bestond de gewoonte om de buizen van het waterleidingnet te gebruiken voor het aarden van elektrische toestellen. Nu ech ter het waterleidingnet van de gemeente wordt vernieuwd en daarbij gebruik ge maakt wordt van nieuwe materialen die de elektrische stroom niet geleiden, zal aarding via het waterleidingnet niet meer mogelijk zijn. Maar uit het oogpunt van een veilig gebruik van elektrische appa raten en ter voldoening aan de voorschrif ten van de Verordening dient toch een deugdelijke aarding tot stand te komen, waarvoor aard-elektroden gebruikt kun nen worden. B. en W. wülen nu de bewoners dan wel de eigenaars van huizen, indien zij dit wensen, in de gelegenheid stellen door de Technische Bedrijven nieuwe elektro den te laten aanleggen in de huizen. De kosten voor het maken van één aarding bedragen (uitzonderingen daar gelaten) ongeveer 40 a 50 per elektrode. Beta ling van deze kosten aan de Tech. Be drijven zou dan kunnen geschieden in elf of 22 maandelijkse termijnen, terwijl te genover personen, die niet tot betaling in staat zijn. een soepel standpunt ingeno men zal worden. Zo berichten B. en W. aan de Raad. aan wie tevens krediet van 10.000 wordt gevraagd, ter dekking van de benodigde voorschotten. Voorts vragen B. en W. een krediet van 136.2Ö0 voor de vernieuwing van de in slechte staat verkerende hoofdleidingen en dienstleidingen van gas en water in de Bilderdljkstraat, Dirk van Wassenaar straat. Da Cos tast raat. Den Bommelse- straat, een deel van de Nassau laan en een deel van de Westerkade. Ouderwijs Het onderwijs en de scholen vragen weer voorzieningen. Bij het openbare on derwijs moeten de scholen aan de Huys- mans- en Ant. Muysstraat in zes lokalen lagere plafonds hebben opdat de onder wijzers beter te verstaan zullen zijn; de raamkozijnen moeten veranderd worden en m drie vertrekken moeten verbouwin gen plaats hebben. In de school aan de Fahrenheitstraat moet het groene glas in de ramen van de lokalen vervangen wor den door blank glas. De school aan. het Edisonplein heeft een rijwielbergplaats nodig. In de school aan de Singel moet een leermiddelenberging komen in de bovenverdieping; twee hoofdenkamers moeten verbouwd en nieuw ingericht worden; er moeten twee keukentjes en. spoelgeJegenheid gemaakt worden; voor vijf lokalen is bord-verlichting gewenst en in twee lokalen moeten lichtkozijnen komen. De Burg. Verveen school in Kethel behoeft een rjjwielbergplaats. Van de school aan het Frans Halsplein behoeft de centrale verwarming voorzieningen. Tenslotte moeten in diverse gymnastiek lokalen de toestellen vernieuwd worden. Dit alles vraagt een uitgave van totaal 32.225, De Ver. tot Bevordering van Chr, On derwijs vraagt de medewerking voor de aanschaffing van leermiddelen voor de twee vierde klassen van de 2e Chr. ulo school aan de Oostsingel. Twee klassen van de kleuterscholen aan de Van Beve renstraat en de Westfrankelandsestraat behoeven nieuw meubilair. Ook voor de nog te bouwen derde Chr. kleuterschool In. Nieuwland die in afwachting van het gereedkomen van. het gebouw voorlopig in lokalen van de 2e kleuterschool is om dergebracht is, gezien de toename van het leerlingen-tal, meubilair nodig voor de inrichting van een derde lokaal. De gezamenlijke kosten bedragen 12.875.—. Apothekers-nachtdienst: Apotheek Jan sen, Swammerdamsmgel 41. Bellen bij ongeval: GG en GD, Tuin- laan 80, tel 692 90. KK Leeszaal en Bibliotheek: Dam, ge opend: maandag 30 tot 21 uur; woens dag 34 tqt 17 en 19 tot 21 uur; don- derdag 10 tot 37 uur; vrijdag 14 tot 27 en 39 tot 21 uur. Filiaal Singel: open maandag 14 tot 17.30 en 19 tot 20 uur; woensdag 9 tot 20 uur; vrijdag 14 tot 17.30 en 19 tot 20 uur. Stedelijk Museum: 10 tot 17 uur; 's zon dags 1217 uur. Opgravingen in Egypte. Groep Mart en Stars 10. BIOSCOPEN Passage: 2 en 8 15 uur: „Het raadsel van de verdwenen vrouwen". Monopole. 2, 7 en 915 uur: „Een onver getelijke melodie", DIVERSEN Warande, 7 uur: NWB Avondvierdaagse, Plantage, 8 uur: Tent-evangelisatie. Arcade. 8 uur: Muziekschool Hakkert. Uitvoering, Maasboulevard, 7 u.: Jeugd Jolijt Volks spelavond. SCHIEDAM, woensdag Toen de chauffeur L-V. met zijn vrachtauto gis termorgen om 6125 uur de bocht rond het Rubensplein wilde maken, verloor hij dc macht over het stuur, waardoor zyn vrachtauto twee stilstaande auto's ramde. De auto van de heer J. v. d. B. werd totaal vernield en die van de heer D. V. ernstig beschadigd. Van de vrachtauto raakte de brandstoftank lek en de brand weer is er aan te pas moeten komen om de olie van het wegdek te spuiten. Verder is nog een boom in de berm ontworteld en zijn een paar vuilnisem mers die buiten stonden beschadigd. De vrachtauto is voor een technisch onder zoek naar het politiebureau gebracht SCHIEDAM, woensdag Op de Burg. Knappertlaan is gisteravond tegen zeven uur weer eens een verkeerszuiltje omver gereden. Dat gebeurde door een personen auto, maar de bestuurdbr reed door. Dank zij een jongen, die zo snugger was om het nummer van de auto op te nemen, kon de dader opgespoord worden. Het was de Vlaardingse fabrikant M. C. D. N., die verklaarde dat hij een autobus wilde in halen en daarbij schuin achter de bus reed en toen bij de verkeerszuil in het nauw kwam. SCHIEDAM, dinsdag. Bij twee bruggen over de Poldervaart zijn de reddingshaken, die daar steeds aanwe zig moeten zijn, weggehaald en in de vaart gesmeten. Van een van de haken was zelfs de stok afgebroken- Bij de brug in het Duivenpad is van de kast met de reddingsboei het ruitje vernield en zijn het slot met sleutel weggenomen. GEBOREN: Maria L., d, v. J. van Zwet en H. W. Poot; Arie, z. v. J. P. van Dijk en M. Moerman; Aart A. M., z. v. J. Huij- gen en L P. M. Fredriks; Marijke en Ma rianne. drs. v. W. J. van Schie en J. Bran der; Coenraad, z. v. C. Hesselberth en W. J. van Gelderen; Catharina B., d. v. L. Meijboom en A. Maan; Marcus J. A., z. v. A. A. M. Mutsaers en M. J. T. van de Pol; Helena, d. v. H. J. Fongers cn C. C. H. Boensma; Wilma, d. v. J. M. Muller en W. van Ree; Eduardus J., z. v. J. H. Wesenaar X M. van Slobbe; Ronald M., z. v. H. E. de Koster en G. C. van Kapel; Willem, z. v. W. van Oosterom en C. M. van. Vuu- ren; Cornelis A., z, v. A. G, de Vette en G. M. van der Drift; Cornelis J., z. v. G. J. Wijzenbroek en C. B. Groen. OVERLEDEN: M. G, Gerla, 82 jr., wed. van A. G. Roestenburg; J. van Loenhout, 60 jr. SCHIEDAM, woensdag. Voor Succes was een beslissingswedstrijd vastgesteld tegen Hoogvliet, dc kampioen van de 2c klasse van de KKB om een plaats in de landelijke competitie. Door uitbreiding van het aantal 3e klasse afdelingen in de KNKB zijn voor de KKB enkele plaatsen beschikbaar gekomen. Omdat Succes een gedeelde vierde plaats inneemt Ln de le klasse wilde het KKB-bestuur de hlauw- wltten niet direct voor promotie voordra gen, maar het sterke Hoogvliet, dat geen enkele wedstrijd heeft verloren, ook een kans geven. De krachtmeting is voor de Successers bijzonder gunstig verlopen. Zich bewust zijnde van het belang van deze wedstrijd hebben de dames en heren' zich volledig gegeven om een goed resul taat te bereiken. Er werd snel en goed geplaatst en voor de korf was men steeds gevaarlijk. Reeds na twee minuten vond mej, R. van Krogten de korf, welk voor beeld ewn later door haar broer B. van Krogten werd gevolgd. Na 2—1 zorgden. T. v. d. Leije en mej. A. Kauffman voor met welke stand werd gerust. Laatst- SCHIEDAM, woensdag. De leden van de Schiedamse Jeugd-toneelver. „De Di lettantjes" hebben de pinkster vakantie ge zamenlijk doorgebracht in het, kamphuis „Duin vermaak" in Bergen (N.-H.). Van- daaruit zijn dagelijks mooie tochten ge maakt door de bossen en duinen naar Bergen aan Zee, Schoorl, Camperduin en de Kaasmarkt in Alkmaar, Daar hebben de D0ettantje3 een verrassend onderhoud gehad met de bekende artiesten Kudy Ca- rell cn de Mounties, die het druk kregen met het uitreiken van hand tekeningen. Er is ook een sporttienkamp gehouden. Daarvan waren de winnaars in de A- groep: 3. Diek Verschoor, 2. Theo Nijs, 3. Nico van Beers. In de B-groep: 1. B. de Rnoy, 2. Christa Nijs en 3. Ria Gouka. In de afd. A-meisjes: 1. A. de Rooy, 2. Fredie Buurman en 3. Janny Degeling. Tegen het eind volgde dan de gebruike lijke toneelwedstrijd, waarbij de volgende winnaars uit de bus kwamen. In de as pirantenklasse Christa Nijs (7 jaar) en Ria Dettmeyer (5 jaar). In de dilettanten klas kwamen aan de top Willy de Hartog, A. de Rooy, R. Kara, D. Verschoor en Th, Nijs. Mede door het fraaie weer is het een allerplezierigste pinkstervakantie ge worden. I genoemde speelster schoot na de hervat ting nog eens in, Het tweede tegenpunt van Hoogvliet kon de overwinning niet in gevaar brengen. Onze stadgenoten bleven vinnig volhouden. B. van Krogten stelde de eindstand tenslotte op 6—2. Door deze prestatie is extra luister bijgezet aan de herdenking van het vijfentwintig-jarig be staan van de vereniging, waarbij nog komt het kampioenschap van het aspiran tentwaalftaL ODI heeft het bestaan om KOAG met een 54 nederlaag naar huis te zenden, waardoor men op de valreep aan de de gradatie heeft weten te ontsnappen. Oran je Wit uit Dordrecht moet nu het gelag betalen. Bij de rust stond ODI met 3—1 voor. SCHIEDAM, woensdag De groente handelaar c. P. B. wilde gistermorgen om 11.15 Uttr op het kruispunt van de Burg. Van Haarenlaan en de Sehiedamseweg met zijn vrachtauto draaien. Maar daar zijn richtingaanwijzer defect was, werd de arts J, A. R. misleid en reed met zijn auto tegen de vrachtwagen op. De auto werd vrij ernstig en de vrachtauto licht beschadigd; er waren geen gewon den. SCHIEDAM, -woensdag Op de dr. Schaepmansingel is gistermiddag om kwart voor vijf de 6-jarige Jofaan W. bij het onvoorzichtig oversteken van de weg aangereden door een bestelauto, bestuurd door de heer J. A. M. uit Vlaardingen.De jongen kreeg een hersenschudding en is in het Gemeenteziekenhuis opgenomen. SCHIEDAM, woensdag Het houtaf val van het inmiddels weer afgebroken Jeugddorp, dat nog op het terrein aan de Willem de Zwijgerlaan lag, is door onbe kenden in brand, gestoken. De brandweer onder leiding van brandmeester Unck is er gistermorgen om 9.25 uur voor moeten uitrukken. Naar de daders wordt een on derzoek ingesteld. SCHIEDAM, woensdag Door een misverstand is er een fout geslopen in ons bericht over de bijdrage van het An jerfonds aan de Accordeonvereniging KDO. Het blijkt dat het Anjerfonds maar ƒ750,heeft bijgedragen en dat de xest van het bedrag voor de aanschaf van het instrument door KDO is bijeengebracht met diverse acties. SCHIEDAM, woensdag In de Motor en Rijwielhandel LD.W. is ingebroken. Via de achteringang aan het Broersveld zijn de daders door een ruit in de win kel gekomen. Van de toonbank werd een draagbaar radiotoestel weggenomen en uit een uitstalkast een transistorra diootje en vier electrische scheexappara- ten. De waarde van het gestolene be draagt rond f. 400, (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag. „Een meng sel van professionalisme en afschuwelijk amateurisme," aldus karakteriseerde de officier van justitie vanmorgen de inbraak gepleegd door kantoorbediende M. J. S. (25) en loswerkman H. N. (27) In het ge bouw van de N.V. Netam aan de Vletba- venstraat op 31 maart jl. Het tweetal, dat diep in de schulden zat, ging nogal veel uit. Vooral een twee tal gelegenheden, waar kunstenaars en wat daar voor door gaat komen, had htm voorkeur. Daar leefden zij een groot deel van de dag en dat kostte geld, te veel geld. Zo waren zij tot het besluit gekomen te gaan inbreken. Met een auto reden rij naar het* gebouw van de Netam. In de wagen 1 trokken zij andere kleren aan en vervol gens klommen rij op het dak. Zij sloegen een ruitje in, lieten zich naar beneden zakken en gingen op zoek naar de brand kast. Volgens S„ die in het gebouw be kend was, kon de kluis gemakkelijk ge opend worden. Dat bleek niet zo te zijn. Ze probeerden of het met een snijbrander ging, die in de buurt stond. Onkunde ver- hinderde ook deze poging. Ten slotte gin gen zij maar weg. Een bewoner van de Vierhavenstraat had echter het nummer van de auto opgenomen zodat de twee en kele dagen later werden gevat. De officier vond het een ernstig feit. Hij wilde re kening houden met de goede rapporten over de verdachten en eiste een straf van twaalf maanden met aftrek, waarvan vier voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. De raadslieden bepleitten clementie. Uitspraak over veertien dagen. RECOGNITIEDIENST Artikel 5 Wegenverkeersreglement Burgemeester en wethouders van Schiedam maken be kend, dat zij in hun vergadering van 10 april 1962 besloten krachtens artikel 5, eerste lid, sub. c van het Wegenver keersreglement vast te stellen de volgende 49e WIJZIGING van het Verkeersbesluit voor de gemeente Schiedam. Artikel 1 Onder het hoofd „Voorrangs-kruisingen of -splitsingen" wordt tussen de rubriek ..Broersvest-Overschieseplein- Boterstraat-Overschiesestraat" en de in artikel 2 van dit besluit genoemde en in het Verkeersbesluit voor deze ge meente op te nemen rubriek „Burgemeester van Haaren- laan-Parkweg" opgenomen de rubriek „Burgemeester van Haaxenlaan-Nieuwe Damlaan, Burgemeester van Haaren laan, nummers 10, tl en 104 (bord model W.V.R.) (in die zin, dat aan het verkeer OP de Burgemeester van Haaren laan voorrang dient te worden verleend). Artikel 2 Onder het hoofd „Voorrangs-kruisingen of -splitsingen" wordt tussen de in artikel 1 van dit besluit genoemde en in het Verkeersbesluit voor deze gemeente op te nemen rubriek Burgemeester van Haarenlaan-Nieuwe Damlaan' en de in artikel 3 van dit besluit genoemde en in het Ver keersbesluit voor deze gemeente op te nemen rubriek „Burgemeester van Haarenlaan-P. J. Troelstralaan" opge nomen de rubriek .Burgemeester van Haarenlaan-Park- weg, Burgemeester van Haarenlaan, nummers 10, 11 en 104" (bord model W.VJR.) (in die zin, dat aan het verkeer Cp de Burgemeester van Haarenlaan voorrang dient te worden verleend). Artikel 3 Onder het hoofd „Voorrangs-kruisingen of -splitsingen" wordt tussen de in artikel 2 van dit besluit genoemde en ïn het Verkeersbesluit voor deze gemeente op te nemen rubriek „Burgemeester van Haarenlaan-Parkweg en de rubriek „Grote Markt-Lange Kerkstraat-Nieuwstraat opgenomen de rubriek „Burgemeester van Haarenlaan-. P. J. Troelstralaan, Burgemeester van Haarenlaan. num-, mers 10, 11 en 104" (bord model W.V.R.) (in die zin, dat j aan het verkeer op de Burgemeester van Haarenlaan voorrang dient te worden verleend). 1 Van dit besluit staat voor ieder belanghebbende beroep open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van beroep wordt aan H. M; de Koningin ge richt. maar ingediend bij de Commissaris der Koningin in de provincie, die een bewijs van ontvangst afgeeft. Dit besluit is in afschrift verzonden aan de desbetreffen de Hoofdingenieur-Directeur van de Rijkswaterstaat, aan de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond AN.WJ3.. de Koninklijke Nederlandse Automobielclub. de Koninklijke Nederlandse Motorrijdersvereniging en aan Gedeputeerde Staten dezer provincie. Het besluit ligt gedurende de genoemde beroepstermijn ter visie ter Gemeente-Secretarie (Stadhuis - Afdeling Algemene Zaken). Schiedam, 18 juni 1962. Burg. en weth. voornoemd, de secr. de burg. M. J. BLOK J. W. PEEK Artikel 5 Wegenverkeersreglement Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken be kend, dat zij in hun vergadering van 24 april 1962 besloten, krachtens artikel 5, eerste lid, sub c van het Wegenver-, keersreglement vast te stellen de volgende 50e WIJZIGING; van het Verkeersbesluit voor de gemeente Schiedam. Enig artikel Onder het hoofd Wachtverbod wordt achter de rubriek Westmolenstraat tussen de Westvest en de Elzensteeg opgenomen de rubriek Westvest tussen, Griffioenstraat en perceel nummer 27, aan de noordzijde, tussen 8.00-18.00 uur, alleen op werkdagen, nummers 1, 6. 59 en 60 (bord model W.V.R.). Van dit besluit staat voor ieder belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van dertig dagen na heden. Het adres van beroep wordt aan H. M. de Koninging ge richt, maar ingediend bij de Commissaris der Koningin in de provincie, die een bewijs van ontvangst afgeeft. Dit besluit is in afschrift verzonden aan de desbetreffende Hoofdingenieur-Directeur van de Rijkswaterstaat, aan de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B., de Koninklijke Nederlandse Motorrijdersvereniging en aan Gedeputeerde Staten dezer provincie. Het 'besluit ligt gedurende de genoemde beroepstermijn ter visie ter Gemeente-Secretarie (Stadhuis, afdeling Algemene Zaken). Schiedam, 18 juni 1962. Burg. en weth, voornoemd, M. J. BLOK J. W. PEEK de secr. de burg. BROERSVELD 108*134 THEATER HOOGSTR. 2a SCHIEDAM TEL. 6SS08 TONY CURTIS in DE HELD VAN IWO JIMA Vrijdag en zaterdag 2, 7, 9-15 uur; zondag 7, 9.15 uur 14 jaar Spanning en sensatie!! AUD1E MURPHY in... DODENRIT Alleen in de zondag-matinees 2 on 4.15 uur Technicolor 14 3aar ROCK HUDSON in ZEG NOOIT VAARWEL Maandag, dinsdag en woensdag 2, 7 en 14 jaar 9.15 uur BURT LANCASTER - AVA GARDNER DE WET DER ONDERWERELD Donderdag 2, 7 en 9.15 uur 18 jaar BEDRIJF TE UTRECHT vraagt voor haar montagewerken: (met KLVL.-dipïoma) Regeling voor reisgeld vergoeding of kost- en reisgeldvergoeding Gratis bedrijfskleding. Gunstige winstaandeelregeling. Nadere inlichtingen kunnen verkregen worden op donderdag 21 juni a,s. tussen 7 en 8 uur n m. bij het Gew Arbeidsbureau ce SCHIEDAM alwaar een Werkspoor-vertegenwoordiger aan wezig is. Reis- en verzuimkosten b(j sollicitatie worden vergoed. ^Kljki daar gunt de nïeuw» Solex fn dl» prschUgn Waurencombinilfat" De boekjes met de spannende avonturen van Kapitein Rob kosten nog eteeds slechts 75 cent per stuk Solex nu Jongst* Anders Nleuwarl DE LUXE 399.- mat voklomitlicha koppeling. Hsol vandaag nog do nieuwe kleurenfotdep of maak vrljS>llfvan4 «en proefrit fcljs Afd. Motoren* ST. LIDUINA STRAAT 52 Telefoon 6 43 13 Swammerdamsmgel 25 Telefoon 6 6548 Betaling desgewenst in overleg. Personeel gevraagd Gevraagd halfwas glazen wasser, Simons, Willem Brauwerstr. 31. Onroerende Goederen Te koop te Krimpen a, d. IJssel, middenstandswoning bevattende voor zon-kamer 3 slaapkamers. Vaste prijs f 27.500,—, kosten ko per. Brieven onder no S 882 bur. v. d. blad. GEEFT Triumph presenteert INTERNATIONAL Schiedam! Oranjestraat 17 Vlaardingen: Ged. Biersloot Radio en televisie Koopt u elke week een grammofoonplaat voor )3./5. Wij leveren voor het zelfde ?eld een Philips bandrecor der. Ga praten en kijken bt' De Jager. Broersveld 108, Special showroom; 134. Fotografie Rolfilms vergeten? De auto- maat staat voor u klaar Alle soorten films Foto K. 1 Vuuren, Hoogstraat 106. Voor pasfoto's aaar K_ van Vuuren, Hoogstraat 106. tel 56720. la ééc dsg gereed. Wie niet adverteert wordt vergeten

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1962 | | pagina 1