Vellevestsingel verloor in 70 jaar veel romantiek C HIE DAM house of enqiand house ot enqiand Wilton-F. promoveert SVV speelt tegen ONA Voorstel tot verwerping beroep van J. C. A. Poot Aandacht voor nota's Jeugdraad Soja-afval viel op straat in de opruïmingstfjd botsen 2 belangrijke principes van daarin schuiit voor u een belangrijk kleding-voordeel dat is de alom reeds zo bekende serviceverkoop van Gestolen auto weer terecht O Burgerlijke Stand vriendschappelijk Slager wil een pandje vergroten Inventarisatielijst gebouwen gereed Na aanrijding Uitslagen van „De Postduif' MULO-EXAMENS Haringvangstberichlen Tarieven iets omhoog Vooruitzicht voor HAL gunstig Voetganger aangereden Ontwerp aula begraafplaats beeft gestalte DE SCHIEDAMSE MEUBELBEURS NET MEISJE Koeriersters DINSDAG 16 JULI 1963 VV7IE nu langs de Vellevestsingel wandelt ziet niets anders stellingen. Ook werd er kermis gehouden in de tuin. speciaal VV dsn een kale vlakte, die weer bouwrijp gemaakt zal v°or de kinderen van dc leden. Er waren ook bepaalde dagen worden voorde toekomstige gebouwen. Behalve het benzine- dat niet-leden tegen betaling toegang hadden tot de feest- «-<-»• -1 tuin, In 1903 kwam er een voorstel ter tafel tot liquidatie van de onderneming, doch het duurde tot 1912 dat de terreinen met opstallen te koop werden aangeboden. De grote zaal werd officieel op 19 juni 1912 gesloten. Op 11 juli 1917 kocht de gemeente Schiedam het complex en verhuurde het aan het gezelschap genaamd „Vereniging Volksgebouw". Op 29 april 1918 viel het besluit tot Sloping van de opstellen. De sloop werd verricht door W. Pijpers uit Nieuwkoop voor de somma van 9.560. De „Officieren Ver eniging" zelf liquideerde op 7 september 1920. Op de braak liggende terreinen van de voormalige tuin werden later voet balvelden aangelegd. Thans zullen hier de nieuwe gemeen telijke bouwplannen verwezenlijkt worden. OCTAVE DECONINCK. station van Koster staat hier geen huis meer overeind. Wel een groot verschil met de toestand, zoals de tekening ver beeldt. De spoelingspompen stonden nog hier en daar op dc wal en ook branderijen kwamen hier voor. Op de uiterste linkerzijde van de tekening ziet men een hekwerk dat toegang gaf tot de alom bekende Officieren Vereniging. Op 3 juni 1876 ontstond het initiatief om hier een sociëteitsgebouw te stichten. Na enige jaren van voorbe reiding werd op 17 juni 3884 het gereedgekomen gebouw door de Officieren Vereniging van de Schutterij aangekocht. Aan het einde van de lange oprijlaan was een grote tuin waar de grote sociëteit in stond. In de zaal was plaats voor 1000 personen. HET gebouw werd gebruikt voor verschillende doeleinden ondere andere voor politieke vergaderingen, toneelvoor stellingen, concerten, turnaemonstraties en pluimveetentoon- fAduertenlic l.M.) De DIERENWERELD in zijn natuurlijke omgeving BLIJDORP TEL 02965 Een schitterend UITZICHT op 110 meter hoogte... EUROMAST TEL. 125557 Een onvergetelijke ROND VAART door de havens... SPIDO TEL 135400 afvaart ponton WilFemspleFn 3X ROTTERDAM Drie Rotterdamse attracties tonen U Rotterdam opzijn best! Zie roe deze dynamische stad bruist van leven en naarstig werkt aan zijn toekomst Een bezoek aan Diergaarde BFlj'dorp en de Euromast, een rondvaart met Spido door de altijd leven dige havens... Evene menten om niet te vergeten! Beslissing gevallen GEBOREN: Arie, z. van N. J. Frings en G. Rietveld; Hélène M. L., d. van M. G, van Meel en M. A. de Maat; Ar- noldus, van H. Buurman en S. van der Wilt; Sylvia, d. van S. Ozinga en J. J. Cassa. OVERLEDEN: M. T. G, Sol. 32 jaar, echtg. van M. A. Bijl; T. H. Lagendijk, 83 jaar, echtg. van D. de Jong. Esperanto-agendo SCHIEDAM, dinsdag. Merkredon, la l?sn de julio klubvespero. ni konversa- cios ce kdo H. Letsch sr. Lekstraat 100b. Baldaü estos ferio-tempo vi2itu do kelkfoje viar. klubkunvenoa APOTHEKEN Apotheek Jansen, Swammerdamsingel 41. TENTOONSTELLINGEN Btcdeljjk Museum, dag. 1017 uur; gou aches van tien Nederlandse schilders; prenten en tekeningen van Oud- Schiedam en expositie over gedistil leerd cn „Schiedam, nieuw station aan de oude lijn". „Kunst uit Nieuw- Guinea". BIOSCOPEN rassage: 2 uur en 8.15 uur: „Eddie in topvorm". Monopole: 2 uur: „De bende van "Walter Black". 7 en 9.35 uur; „De trottoir- i van Parijs, SCHIEDAM, dinsdag. De handbal- competitie is ook voor de heren van WIIton-Fjjenoord ten einde. Na een ex tra beslissingswedstrijd in de normale competitie (met verlenging) behaalden i|| hot kampioenschap. De eerste promo tiewedstrijd werd een overwinning, maar In de tweede wedstrijd moesten zU met een nederlaag genoegen nemen, wat tot gevolg had dat er een derde wedstrijd beslissingswedstrijd nodig was. Deze beslissingswedstrijd is zondag ge speeld op de terreinen aan de Gordel- weg in Rotterdam. Na de afworp nam RODA al direct een 10 voorsprong en het duurde veertien minuten voor Jan Mast de gelijkmaker kon. scoren: 11. Een minuut later zorgde Henk Overheul voor de tweede treffer: 12. Toen de Rotterdammers weer gelijk hadden ge maakt, ging Wilton wat steviger spelen, er werd sneller afgegeven en beter ge plaatst. De voor Geeriings ingevallen Frans Mulder had de moeilijke taak om de snelle en gevaarlijkste speler uit de RODA-voorhoede te schaduwen, dit is hem volkomen gelukt en hij heeft zijn tegenstander geen seconde losgelaten. Hierdoor was de vaart uit de Rotter- damse_ voorhoede en de aanvallen wer den niet zo opgezet als de vorige week. Louw Boer, Huib v. d, Lugt en Ludo Bakker zorgden er voor dat een 5—2 stand werd bereikt. Net voor rust kwam RODA aan 53. Het eerste kwartier van de tweede helft is doorslaggevend geweest voor de Wilton-overwinning. De voorhoede speel de als vanouds en de verdediging, met doelman Aad Kalkhoven aan het hoofd, was geen doorkomen aan. Piet van Dijk scoorde driemaal achter elkaar ën Louw Boer zorgde in de veertiende minuut voor 94. Toen kwamen weer de fou ten van de Wiltonploeg. Er werd, slor dig geplaatst en RODA zag dik In tien minuten tijd zagen zij kans om de 91 achterstand om te zetten in een 99 stand. Vijf minuten voor tijd was het Henk Overheul die uit de achterhoede mee kwam en 109 liet aantekenen. RODA kwam weer gelijk uit een penalty: 10—10. Aan dit gelijke spel had Wilton vol doende, maar Ludo Bakker zorgde in de laatste fase van de strijd nog voor een doelpunt, zodat het einde kwam met een verdiende 1110 overwinning voor Wilton. Met deze prestatie zag trainer v. d. Burg zijn ploeg promove ren; een mooie beloning voor een jaar training. SCHIEDAM, dinsdag. SW heeft de smaak van de woensdagavond-oefen partijtjes te pakken gekregen. Bü SVV is men nogal tevreden over de ruime belangstelling die deze sparringpartijtjes krijgen. Daarom wordt woensdagavond wederom een wedstrijd gespeeld op het hoofdterrein aan de WestfrankeI andse- dijk. Het Goudse ONA is tegenstander. By SW worden enkele kandidaten voor het betaald voetbal beproefd. Zo speelt linksbinnen Broeders van Feijen- oord mee en veel verwachtingkoestert men van het debuut van linksbuiten Van Andel van DH2, die in Rotterdam- Zuid nogal furore heeft gemaakt De aanvang van de wedstrijd is wat vroe ger dan gewoonlijk, namelijk om zeven uur..- Commissie: „Het gaat om de voorschriften (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. De spe ciale commissie - zoals bedoeld in artikel 22 der bouwverordening 1944 stelt de gemeenteraad voor het beroep van slager J. C. A. Poot te verwerpen. Deze wil namelijk het pand ICO aan het Broersveld uitbreiden en verbouwen, Het pand ligt tegenover zjjn zaak, Hü gebruikt het voor het opslaan van embal lage. Maar hü wil het ook gaaii aanwen den voor stalling van zjjn bedrijfsauto. Op 28 januari weigerden b. en w. hem de no dige bouwvergunning. De heer Poot is toen in beroep gegaan. De eommissie maakt haar argumenten, die tot afwijzing van het beroep zouden moeten leiden, kenbaar. Het is nog de vraag of de gemeenteraad ze aanvaard baar zal achten. De panden aan deze strook dienen van bepaalde afmetingen te zyn. Het onder havige bouwwerkje voldoet daar in genen- dele aan. Het is kleiner en lager, zelfs be. duidend kleiner dan voorgeschreven. Als het pandje beschouwd kan worden als een brokstuk van een. groter geheel, dan zou er een mogelijkheid in zitten, het te verbouwen en het te vergroten. In be drijf s technische zin maakt het ook deel uit van een groter geheel (de slagerswin kel aan de overkant). Doch in bouwtech nische en stedebouwkundige zin is het een zelfstandig gebouwtje. Het gebruik van het perceel wordt niet onmogelijk gemaakt door de voorschrif ten. het wordt er slechts door beperkt. De commissie stelt, dat verbouwing waar schijnlijk geen schade aan het uiterlijk aanzien van de stad zou toebrengen. Maar het gaat om de vaststelling van voorschrif ten en om advies aan de gemeenteraad betreffende de uitvoering ervan. (Advertentie l.M.) (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. Binnen kort gaat de Schiedamse gemeen teraad aandacht schenken aan de „Gebouwennota" van de Schie damse Jeugd Raad. Het concept voor deze nota is namelijk gereed gekomen. Het drukwerk moet nu naar de persen en daarna wordt het ter behandeling aan de ge meentelijke overheid aangeboden. Dit is alvast een belangrijk stuk oriënte rende arbeid van de Schiedamse Jeugd Raad. Nu kan inzicht worden verkre gen over de hoeveelheid en de kwaliteit van de lokalen en gebouwen die de jeugdorganisaties e.d, in Schiedam ge bruiken. De Schiedamse Jeugd Raad hoopt dat de gemeente met behulp van deze nota (en andere nota's die in voorbereiding zijn) het werk van de Schiedamse Jeugd Raad ten bate van de Schiedamse jeugd meer en beter kan gaan steunen. De Schiedamse Jeugd Raad streeft er name lijk naar volkomen zelfstandig het werk voor de jeugd te doen maar dat kan nog niet vanwege het gebrek aan financiën. Een van de wensen van. de Schiedamse Jeugd Raad is dan ook te kunnen komen tot een jaarlijkse gemeentelijke subsidie voor het werk van de SJR, die dan. de activiteiten en het stimulerende en coördinerende werk kan gaan uitbrei den. De nota's zullen de overheid inzicht ver. strekken over de wensen en tekorten bij de jeugdorganisaties. De Schiedam se Jeugd Raad hoopt dat het verschij nen van deze eerste Gebouwennota niet alleen zal duidelijk maken hoe het ge steld is met de gebouwenvoorraad voor het jeugdwerk maar bovendien dat ook zal blijken hoe de gemeentelijke over heid met allerlei steun dit belangrijke werk op betere wijze kan doen ont plooien. SCHIEDAM, dinsdagSoja-afval be- ulldc gistermiddag de kruising Burg. Knappertlaan-ArPrinslaan. Het was af komstig van een auto bestuurd door de chauffeur J. G. uit Haastrecht. De chauffeur wilde de vrachtwagen be stuurd door A. J. v. d. S. passeren. Op die auto lagen lantaarnpalen, die ongeveer 2 meter buiten de laadbak staken. Van de S. moest remmen voor een voetganger, waar door een lantarenpaal zich dwars door de zakken soja-afval op de andere wagen boorde. Het afval stroomde toen met flinke hoe veelheid over de straat. De lantarenpaal werd beschadigd. Principe no. 1: House houdt tot diep In het seizoen zijn kollektie zo kompleet mogelijk. Het z.g» „fullHouse- principe". Principe no. 2: House begint het najaarsseïzoen met een totaal vernieuwde, volstrekt up to date voorraad. Het z.g. „schoon wtnkelschip-princlpe". Elk jaar opnieuw botsen die principes in de maand juli. Een nagenoeg volledige kollektie moet weg om de nieuwe te kunnen ontvangen. House trekt uit dia botsing de rustige maar Ijzeren kon- sekwentle.' Dat is deze: Er wórdt niet onwaardig en onge loofwaardig met prijzen gegoochel& Er wordt niet op een „koop-of-ik-schiet-manier" gedumpt De standing van het House en de stijl van de kleding gedogen dat niet House zegt alleen: praktisch alle artikelen krijgen een nood zakelijke en verantwoorde korting. Van minstens 20%. Ja, verschillende artikelen worden zelfs met 40% in prijs verlaagd. En dat betekent: de zeer courante kleding van een seizoen, dat eigenlijk nog-in volle gang is, kost nu 20 tot 40% minder. Dat Is natuurlijk sneu voor de man die 3 weken of 3 dagen geleden al zo'n pak kocht Daar staat echter tegenover, dat hij toen een nóg uitgebreidere keus had, terwijl het nü kan gebeuren, dat juist die bepaalde maat of nèt die ena kleurnuance is uitverkocht Maar evengoed blijft er nog heel veel ever in dit zeer volle House! Hoek- Lange/Korte Lijnbaan - Rotterdam De service-verkoop start dondèrdag 18juli om9nur SCHIEDAM, dinsdag. Voor het mu lo-diploma zijn geslaagd. Diploma A: de dames N. van den Ham, Maasland; E. Paalvast, Maassluis; A. H. Postma, Vlaardingen; T. Angenes, Vlaar- dingen; I. C. S. M, Breevaart, Maassluis; H. L. A. Buitelaar, Maassluis; P. F. H. D. van der Burg, Maassluis; *P. P. Pel-* legoan. Hoek van Holland; *M, Chr. Bru ning, Vlaardingen; *H. K. 't Hart, Vlaar dingen; *M Gravesteün, Vlaardingen; *H. Kerkhof, Vlaardingen; de heren: H. H. C. Kapteijn, Maasland; L. Chr. Kerk hof, Rozenburg; K. Proost, Vlaardingen; J. Stegeman, Vlaardingen; A. van. der Burg, Vlaardingen; C. Groeneveld. Maas sluis; "F. J. Kraaijenbrink, Hoek van Holland; *M. B. W. de Jonge, Vlaardin gen; *A. Koonings, Vlaardingen; *J. J. Blok, Hoek van Holland. Voor diploma A afgewezen zes kan didaten. De kandidaten bij wier namen een sterretje staat, behaalden tevens het Middenstandsdiploma. De vangstberichten van hedenmorgen luiden: VI. 78 20 k. nog 18 netten; VI. 78 80 k. nog 50 netten; VI. 89 thuisv.; VI. 114 45 k. nog 25 netten; VI. 199 thuisv. Marktprijzen: Trawlharing klein ƒ90 ƒ303, zout klein 44, groot 55f>2; ma kreel 49—50. SCHIEDAM, dinsdag. Uitslag SCV de Postduif, wedvlucht Duffel, jonge duiven, gehouden op zondag j.l. Afstand: 96 km; deelname 679 duiven; gelost 6 uur. Eerste duif 9.09.29 uur en de laatste prijsduif 9.18.27 uur, I. v. d. Tuyn 1 63 112; A. Karreman 2 4 116; A. Vis 3 54 73 86 dipt.; A. Smits 5 10 45 57 79 111; A. van Gogh 6 7 37 123 129; W. van Deurzen 8 14 32 72 117; W. Verhaeren 9 18 33; H. Brökling, 11 51 81; C. de Tuinder 32 13 43 47 67 89 96 106 309 135 139; L. Vis 15 19; F, Mel- chers 16 28 102 103 113 114 128; P. Gou weleeuw en Co. 17 52 145 148; W. Ver haal en zn. 20 24 26 50; A. Brökling 21 25 84; L. Toutijn 22 38 95 105; P. van Os en Co. 23 56 59 88 94; A. Boes 27 60 82 126 134; C. v. d. Grijp 29 90 151 152; C. Boon 30; A. Brouns en Co. 31 48 61 115; J. v, d. Waard 34 40 42 55; L. Bor- rani en Co. 35 71 83 137 140 154; J. Lips 36; O. Bolkenbaas 39 64 227 130; M; Xou- wenberg 41; G. Vermeer 44 304 108; T. van Weclie 46 74 122; N. in 't Hoi en Co. 49 75 91; C. Rost 53 119 144; E. van Smirren 58; J. Overgoor 65 136 150; H. Crama 66 93; A. v. d. Grijp 68 69 70 07 101 347 149; C. Paardekoper 77 107 131; C. Henvig 80 100 138 141 142; J. Koffy- berg 85 98 155; L, v. d. Mey 92 97 121 125 1 26; T. Jansen 99 143; N. van Ark 110 233; J. Paulussen 118 132; A. v. d. Oever 120; D. v. d. Tuyn 146 153; H. v. d.' Kant 157; P. Hinten 158. OUDE DUIVEN Uitslag SCV de Postduif, wedvlucht Ruffec, afstand 710 km; deelname 170 ROTTERDAM, maandag „De voor uitzichten voor het derde kwartaal zijn voor de Holland-Amerika Lijn gunstig te noemen", zo deelde vanmorgen de direc teur van de, HAL ur J. Dutilb mede op een persconferentie aan boord van de „Nieuw Amsterdam" die gereed ligt om vanavond uit te varen, Dit kan gezegd worden na de resultaten van het eerste halfjaar van 1963. Het ligt in de bedoeling dat de tarieven voor de passagierschepen in 1964 enigs zins, d.w.z. 5 tot 10 dollar, zullen stijgen. Het is verheugend voor de HAL, aldus de directeur, dat de belangstelling voor de eerste klasse passages in 1Ö63 is gestegen. Het aantal cruise-passagiers loopt elk jaar op, nog steeds kan. men zeggen dat de HAL wat betreft de reizen rond de we reld de ongekroonde koning is, ook in Amerika. Ten aanzien van de „Rotter dam" is te zeggen dat er geen zomercruise op het programma staat. Gerurende de survey in het najaar zal op dit schip op beperkte schaal televisie worden geïnstal leerd, Hiermee is een bedrag van zestig duizend gulden gemoeid. Het zal dan mo gelijk zijn op de „Rotterdam", als het schip maximaal 100 kilometer uit een kust vaart, het televisieprogramma van een bepaald land. te ontvangen. Het is de opzet van de HAL het aantal afvaarten naar Ierland aanzienlijk uit te breiden, zo mogelijk te verdubbelen. De resultaten van de afgelopen maanden z^n van dien aard dat dit experiment nu reeds geslaagd genoemd kan worden. Dit kan volgens mr Dutilh nog niet gezegd wor den van de diensten op Bremerhaven. De belangstelling daarvoor is eigenlijk steeds gelijk gebleven, waarmee hij wilde zeg gen nog niet voldoende. Ten aanzien van de „Maasdam" die dit jaar bij Bremerhaven betrokken was bij een aanvaring, zei mr Dutilh dat deze zaak voor de HAL een bijzonder bevre digend einde heeft gekregen. Er is zelfs geen berisping voor de kapitein uit de bus gekomen. Duitse jongen deed aan joy-riding Gestolen auto weer terecht SCHIED AM, dinsdag. Een auto, die gisternacht uit Schiedam werd gestolen, is gisteravond In Den Haag weer aange troffen. De wagen telde toen vier inzit tenden, Drie ervan sloegen bij aanhouding donr de politie op de vlucht maar de be stuurder kon worden gevat. De Duitse jongen S. S. (16) uit Essen had de auto meegenomen van de parkeer plaats aan de Burg. van Haarenlaan. Daar had de eigenaar J. L. B. de wagen ge parkeerd. De joy-rider zal naar Schiedam worden overgebracht. SCHIEDAM, dinsdag Tijdens het oversteken van de Burg. Knappertiaan gisteravond omstreeks 8 uur werd de voet-' ganger Paul P. (36/ aangereden dobr een personenauto. De jongen liep enkele schaafwondjes op. Na behandeling in de dr- Noletstichting kon hij weer naar huis keren. De voorruit van de auto werd ver nield. [JET ontwerp voor de aula die op li de Algemene Begraafplaats aan de VUiard..ngeTdijk te Schiedam ge bouwd zal worden heeft een fraaie vorm. De aula is al jaren een pro bleem. Het huidige boumtoerfcje is de noem nauwelijks waardig. Meestal die nen de bezoekers buiten te blijven staan, niet omdat er zoveel personen aanwezig zijn maar meestal omdat de ruimte van de aula te beperkt is. leder jaar weer prijkt de bouw van de aula pro memorie op de begroting, want Schiedam is wel van plan ver betering in de situatie te brengen. Of de bouw van de aula spoedig kan be ginnen moet worden betwijfeld, want B. en W. hebben met zorg deze-mooie maquette bekeken. Ze ztin tot de slot som gekomen dat het ontwerp wat eenvoudiger uitvoering behoeft en daar is 7iu aan gewerkt. Verwacht mag worden dat de ge meenteraad binnenkort toch voorstel len tot de bouw van dit noodzakelijke bouwwerk zal ontvangen. In de raads vergadering van maandag 24 juni heeft mevrouw JKrikke-Hein namelijk gezegd dat de huidige aula een schan de is voor Schiedam en wethouder W. van Schooneveld repliceerde dat spoe dig voorstellen voor verbetering mo gen worden verwacht. VLAARDINGEN. dinsdag. In het Kolpapad klom zaterdagmorgen de 13-ja- duiven. Gelost 6 uur. De duiven zoucien i rigc scholier A. S. op een staten stoel wel zaterdagmorgen worden gelost, maar vanwege het slechte weer werd dit uit gesteld tot zondagmorgen. Eerste duif 14.23.56 uur en de laatste prijsduif 15.21.55 uur. N. in *1 Hol en v. Eijk 1; A. Boes 2 14 30; A. Smits 3 23 .37; F. Melchers 4 9; C. Verhaeren 5: H. v. d. Kant 6 12 19 20 28; J. Koffyberg 7 41; J. V. d. Waard R 13 15 32; W. v. d. Kant en Sparla 10; W. Verhaal en zn. 33 dipL; J. Bak 16; A. Brouns en Co. 17; L v. d. Tuyn. 18; H. Brökling 21 29; P. Gouweleeuw en Co, 22; P. van Os en Co. 24; O. Bolken baas 25; H. Blonde 28 43; A. Middendorp 27 42; A; Vis 31; A. Hersbach 33; G. Vermeer 34 39; C.. Paardekoper 35; T. Jansen 36; W. van Deurzen 38; N. van Ark 40. „De Vrijheid" SCHIEDAM, dinsdag. De Schiedam se postduivenhoudersvereniging „De Vrij heid" hield een dubbelvlucht vanaf Ruf- fese (720 km) en van uit St Denis (350 km). De eerste tien prijswinnaars van Ruffese waren: 1 4 A_ Houtsma; 2 7 H. v. d. Steen; 3 H. Hagen; 5 W. Winters; 6 M. Putters; 8 Job. Christen; 9 J. WëS- terholt; 10 W, Poort De eerste tien prijswinnaars St. Denis waren: 1 mevr, ,v. d. Windt; 2 W. de Winter; 3 gebr. v. d. Windt; 4 F. Doejaa- ren; 5 6 J. Doejaaren; 7 K. Muilwijk; 8 W. Poort; 9 M. Putters; 10 G. Barzi- lay, 1 ke is bestemd veor het toezichthoudend personeel. Hij wilde van deze stoel in het water duiken. Doordat de jongen tekort sprong viel hij met zijn buik op de bas- sinrand. Het slachtoffer is met een ge scheurde nier overgebracht naar het adg. ziekenhuis waar operatief werd ingegre pen. Ukijkt...: U vergelijkt U koopt bij LANGE HAVEN /95 Schiedam, tel 6 $611 y' GEEN FILIALEN - DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN Mevr. Benschop, Graaf Florisstraat 93, Rotter dam, vraagt een Aanmelden na 7 uur telefoon 3 09 86 Permanent wave Permanenten zonder stroom, zonder te bespreken. A.H. 12.—, bij oas 6.—. Maison Tony, Haspelstraat 37b, hoek Schipperstraat (zijstraat Schiedamse weg). Lün 4. 10 en 17. Te koop Eerst bij Co ja kijken. Was- machines v.a, ƒ90,— 15-30 korting. Ook merkmachines. Showroom Co ja. Lange Ha ven 126, telefoon B 33 41.' Te koop; lange witte trouw japon, maat 40-42. Krftten- burg, Daltonstraat 28 A.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1963 | | pagina 1