Het verdwijnende beeld van landelijk Kethel Weens mannenkoor in Aula ontvangen Toen Koemarkt tot een „melkweg55 werd wèlkom Co-op opent superette Meer renners in 2e ronde Het honkbal- programma Door stroom getroffen Ministers naar Deltawerken Burgerlijke Stand Vier nieuwe jeugdleiders Oostenrijkers en Duitsers in stadhuis VOOR DE KANTONRECHTER Melktank viel van auto ADVIESCOMMISSIES VOOR GEHANDICAPTEN SCHIEDAM fiat-show fiat autoshow vrijdagavond 26 juni a.s. 8 mr voorlichtingsavond voorLTS-ers INDRUKWEKKEND GEZANG Ook in Schiedam en Maassluis Koeriersters 25, 26 en 27 juni a.s. donderdag 25 juni 1964 - pag. 5 'Sm *V„. jrfW JEUGD-RECREATIE SCHIEDAM, donderdag, Het gaat nu beter met de wielerwedstrijden voor toerfietsers die de Rennersclub „Schie dam" in het kader van de jeugd -recreatie van de Scbledamse Jeugd Raad organ!-, «eert, De belangstelling zowel van deel nemers als van toeschouwers Is groeien de, De tweede wedstrijd, dinsdagavond In Colljnstraat en omgeving, werd dan ook een aantrekkelijk kijkspel. Opmerkelijk is dat de knapen die vo rige week in de kopgroep reden in de Buys Ballotsingel ook nu tot de prijs winnaars behoorden. Voorzitter Henk Brettr van de r.c, Schiedam heeft zowel dc prijzen van vorige week (een bekertje en medailles) als van gisteravond uitge reikt. Volgende week dinsdag houdt de r.c. Schiedam de wielerwedstrijd rond het Fabrieplein waar als vanouds veel be langstelling valt te venvachten. De uitslagen van dinsdagavond rijn; boven dertien jaar: I. A, van Dun, 2. L. van der Bogert, 3. J. Kouwenberg, 4, B. de Koning, 5. J. Huizer en 6. J, Post. Bij het twintigtal jongens beneden dertien Jaar won ditmaal Jan Breur vlak voor de winnaar van vorige week Martin Stuy, derde J. de Koning, 4. K. Vorstenbos, S. J. Dekker. 6. A. Gouka, 7, T. Schuurman, B. J. Beljaars. 9. R. van Buren. 10. T Kllsdonk. De overigen kwamen op meer dan een ronde. SCHIEDAM, donderdag. Met nog vijf wedstrijden te spelen heelt DHS pu reeds ïts punten voorsprong op de naaste con currenten Baseball Bals en HBC in de derde klas C van de KNHB. Dat betekent d»t DHS het kampioenschap al bijna niet meer kan ontgaan. DHS slaat zich zondagmiddag in Nij- mege naar d edeur van de tweede klas air de geelzwarten er in zouden slagen de acktste achtereenvolgende overwinning ie behalen en wel bij het zo slagvaardige Baseball Pais dat twee weken geleden in Kethel met 53 nauwelijks minder was dan DHS. Het wordt dan ook een zware match voor DHS dat echter in „the win ning mood" wel ongeslagen terug zal ko men van de verre reis. Voor „Schiedam", zwakjes aan het her stel begonnen, staat zaterdagmiddag in Harga een zware strijd genoteerd. Vroe ger bleek Schiedam piet beducht voor Feijenoord maar nu is gebleken dat Feijehoord meer in zijn mars heeft dan -Schiedam"'. Op eigen terrein echter zou Schiedam weieens moeizaam tot een over winning kunnen, komen als de Schiedam mers wat meer. zelfvertrouwen krijgen, Een succesje zit er wel in vooral omdat fen overwinning van Schiedam nu nog betekent dat Schiedam zelfs weer dicht »Ude kopgroep komt (leider HMS heeft «en punten, Feijenoord acht en Schiedam ies). het Haarlemse Rooswijk 2 komt Schiedam 2 zondagmorgen tot een kleine overwinning. (Van een onzer verslaggevers) iJ0TTERDAM, woensdag De 44- rtaC® ^--oprichter L. Mosterddijk uit dienkzeastraat is tijdens controle in «n schakelkast van 'het transformator- ÏÏÏÏP v5?- het GEB °P öe hoek van wudse Rijweg en de Boezemsingel gis- Betroffen door elektrische stroom. .vermoedelijk heeft, hij onbewust de jjmom ingeschakeld en bemerkte dit, ïÜvLt* op 6611 an<3ere Plaats in het huis- Lcto Was" werd bewusteloos, sloeg 22a deurrand en verwondde zijn -^e.n heeft hem naar het Dijkzigt- fi^ennuis vervoerd, waar hij weer tot «"Wistzijn kwam. MEN moet gebruik weten te maken uan het toeintge wat de omgeving van onze stad ons nog biedt. De bittere noodzaak van de woningbouw, die de stad zich steeds verder doet uitbreiden, heeft tot gevolg dat men hier moeilijk nog van het buitenleven kan genieten. Iedere wandeling die ik periodiek onder neem, brengt mij steeds dichter tot de weinig aanlokkelijke wetenschap, dat wij hier in 't westen dichtgroeien in beton en staal. Daarom is het goed dat men de ogen de kost geeft en dan wil het wél eens lukken, dat men iets moois tegen komt. OP de tekening staat een heel oude boerderij aan de Schiedamseweg in Kethel. Van de Zwaluwlaan af kijkt men er zo op. De boerderij wordt door ver schillende gezinnen bewoond. Hoe lang het boerenerf er nog zal staan is onbe kend, maar het is te vrezen dat dit mooie plekje ook zal verdwijnen, omdat het nogal verwijderd ligt van de vijfsprong, zijnde het enige deel van het oude dorp dat rnen tuil sparen. De sloten zijn gedempt, trottoirs en andere paden zijn aan gelegd. Kortom, alles wijst erop, dat de toestand niet zal blijven, zoals hij thans is. Octave DeConinefe apotheekpiensten Apotheek Gouka. Groenelaan 127. BIOSCOPEN 2 en 8.15 uur: „Bbns Aca- 'Pulco". oBopole, 2 en 8 uur: „Oogst der be geerte". Irene. DIVERSEN .uur: S.M.C. Openb. gespreks- SCH1EDAM, donderdag, Nog vóór het concert dat de Wiener Münnergesang Vcrelu gisteravond in de Grote Kerk heeft gegeven, hebben de leden van het Kon. Schiedams Mannenkoor „Orpheus", d»t als gastheer en organisator van het con cert optrad, een Indruk gekregen welk een voortreffelijk koor zij te gast hebben gekregen. Dat was bf| de officiële ont vangst van het Weense koor door het Schiedamse gemeentebestuur gistermid dag in de Aula van het Stcd. Museum, Direct na aankomst in Schiedam heeft het koor op de binnenplaats van het Mu seum, twee liederen ten beste gegeven. Tussen de omsluitende monumentale be bouwing klonk het voortreffelijk, vooral een Oostenrijks volksliedje. „Verrukkelijk mooi", vonden de bewonderende leden van Orpheus. „Goede vrienden, hartelijk welkom In onze stad. Gruss' Gott", heeft burgemeester mr. J. W. Peek op Weense manier de gasten welkom geheten, wat met een ste vig applaus werd beantwoord. Verder heeft burg. Peek gewezen op de oude ban den tussen Nederland en Oostenrijk, „een land waar we graag' met vakantie komen" en waar ook vele Schiedammers prettige herinneringen aan bewaren, maar ook op het verschil in culturele structuur tussen beide steden. „Maar de Weense liederen zijn hier welbekend". Dr. A. Schweitzer die als „Stadt-rat" het koor .op de tournee vergezelt wees op de taak die de Wiener Mannergesang zich heeft gesteld met het verbreiden van de fameuze Weense componisten over Eu ropa en was verheugd over de hartelijke ontvangst in Nederland en ook in Schie dam. Meerdere leden van het koor kennen Nederland al, want na de eerste wereld oorlog zijn zij eén tijd in ons land ver zorgd geworden. Hij bood burgemeester Peek een platenboek over het nieuwe We nen aan en ook de Schubert-penning van de vereniging. Voorzitter 3, Smit van Orpheus hoopte dat dit eerste bezoek van een Oosten rijks koor aan Schiedam niet het laatste zou blijven. Na het ooncert bood Orpheus de Weense gasten nog een „gemütliches" samenzijn aan. Waarop de Weners weer een lied ten gehore brachten dat machtig opklonk in de daarvoor wel zeer geëigen. de Aula. Daarna werd naar Rotterdam afgereisd, waar in de Ahoy-hal een: concert werd: gegeven. WILLEMSTAD, woensdag. - De mi nister van verkeer en waterstaat, mr. X. van Aartsen, heeft gisteren mef een aan tal collega's en vrijwel alle staatssecre tarissen, De Deltawerken bezocht» Het bezoek van het gezelschap, waartoe ook de directeur-generaal van rijkswater staat en hoofdingenleuren-directeuren van Delta, bruggen, sluizen en stuwen be hoorden, droeg een particulier karakter. Vanuit Numanstiorp vertrok men. met een Spldo-boot om vanuit het Haringvliet de bijna voltooide Haringvliet-brug te be zichtigen, In Willemstad ging het gezel schap aan wal. Even tevoren was er bij de steiger van de werkhaven van rijks waterstaat een helicopter geland, waarin de staatssecretaris voor luchtmachtzaken zat. Deze voegde, zich: hij, het gezelschap. Per bus itoaakte men daarna een tocht je langs df? werken in de omgeving van Willemstad.. g had daarbij het grote siüizencomplex, dat ia 1967 gereed zal moeten zijn. Vanuit de haven van Willemstad ging de tocht ver der naar Bruinis&l. van waaruit men de Grevelingen bezocht. SCHIEDAM, donderdag. GEBOREN; Edith C. E., d. v. C. F, J. van der Valk en E. F. de J otighe; Astrid, d. v. M. van Veen en W. B. Planken; KomeUs M., z. v. K. M. Bakker en M. J. van der Linden; Wil helmus T., z, v. H. Berenschot en T. W. J, Meijer; Franceska P., d. v. R. H. van Dijk en T. B. Bottern; Annette W. J., d. v. H. G. Rooiing en G, J. M, van dar Heiden. OVERLEDEN: K. Slikker, 65 jr. SCHIEDAM, donderdag. Voor de jeugdleiderocursuosen A van de KNVB zfln drie functionarissen van SW en een van DHS geslaagd. Voor de jeugdleiders- cursus B rijn fwee functionarissen van Ursns, een van Martlnit en een van SVDPW geslaagd, De diploma-uitreiking wordt volgende week woensdag gehouden. Bij het afne men van de examens fungeerden als ge committeerden de Schiedammers J. L, Bax en Gerard Burger. De heer Bax, lid van de scheidsreebterscommissie en do cent in de afdeling Rotterdam van de KNVB, zal het opleidings- en commissie werk neerleggen omdat hij (onderwijzer te Rotterdam) een betrekking heeft aan vaard als vörmingsleider bij het NW te Den Haag. Ook de heer Wim Nletiwstra- fcen acht de tijd gekomen om bij het af sluiten van het seizoen, de jaarvergade ring in augustus, zijn functies neer te leggen. De heer Nieuwstraten is jarenlang lid van de scheidsrechterscommissie van de afd. Rotterdam van de KNVB. Boven dien verricht hij zomers het omvangrijke regelende werk voor de voorziening van scheidsrechters aan het zomeravond voet bal in Vlaartimgen en Schiedam. Uit de Afdeling Rotterdam zijn naar de KNVB gepromoveerd de Schiedamse scheidsrechters Andries Aandewiel, Henk J. Brand, J. P. B, Lansbergen, H. F,J. Rorije, D. van Veen, ROTTERDAM, woensdag. Het was gistermiddag druk in het stadhuis. Om streeks drie uur werden de deelnemers aan de door de Duitse stedendag georga niseerde „Fliegende - Pressekonferenz' door het gemeentebestuur ontvangen. Burgemeester mr, G.E, van. Walsum sprak over de Rijnmond en Ir. Th- Brou wer over onteigening. Als bewijs van waardering kreeg de burgemeester namens de stad Berlijn een wit porseleinen beer en namens de stad Keulen de derde symfonie van Brahms op gr ammof oonp laten. Anderhalf uur later gaven de heer en mevr, van Walsum een receptie in de Burgerzaal ter gelegenheid van de Oos tenrijkse Week. Het Weens mannenkoor gaf een korte uitvoering en besloot met „An der schonen blauen Donau." De heer Rudolf Saar, president van het Oos tenrijkse zangersverbond zei dat het man nenkoor naar Rotterdam was gekomen om de harten van de Hollandse vrouwen en meisjes die werkelijk mooi rijn te win nen. Burgemeester Van Walsum toonde zich dankbaar voor het aandeel van Rot terdam in Oostenrijkse week die er op gericht is de betrekkingen tussen Oosten rijk en Rotterdam te verstevigen. Dr. F. A Grohsmann, handelsgedelegeerde voor Oostenrijk in Nederland, dankte tenslotte voor de hulp die Rotterdam aan de Oos tenrijkse week had gegeven. ROTTERDAM, Woensdag Btf het stoelen ln het Sportfondsenhad aan de Van Maaneiutnttt heeft gisteren de scho liere Lenle de Boom een hersenschud ding opgelopen. Op een gegeven moment wilde een 16. jarige jongen haar grijpen om haar in het water te gooien. Haar lichaam was echter door de waterdruppels glad ge worden. Zy ontglipte dan ook aan de handen, van de jongen, waardoor zij met haar hoofd op de rand van het bassin terecht kwam. SCHIEDAM, donderdag. Het wu op de vriezende morgen van Öe He februari gebeurd, dat de Schiedamse Koemarkt tot een „melkweg" werd. Zevenhonderd liter melk was over de weg gestroomd toen een tank, die los op een open vracht wagen van de N.V. Melkinrlcnting Com blnatle lag, er af was gevallen, als ge volg van ijsafzetting. Maar de chauffeur H. K. uit Rotterdam van de bedoelde vrachtwagen en ook de directeur J. 6. H. van B. van De Combinatie waren voor het Kantongerecht te Schiedam gedaagd, op de aanklacht dat de lading niet goed gestuwd zou zijn. Mr. Remmeling voerde echter meteen aan dat de directeur niet verantwoorde lijk gesteld kon worden, omdat hij de controle over het wagenpark (bij zijn be noeming was dat uitdrukkelijk gesteld) had gedelegeerd aan de expeditiechef P. M. Deze nam dan ook uitdrukkelijk de verantwoording op 2ich. Hij controleert dagelijks de vijftig wagens van het be drijf, maar er wordt al twintig jaar gere den met tanks los op de wagens, die dan als het ware met lege kratten worden verankerd. Trots beweerde hij dat bij De Combinatie het .materiaal voor honderd procent goed is. De ambtenaar van het O.M„ mr. H. Franken, was het daar niet helemaal mee eens. Het bedrijf was ook ln de jaren 1961, 1962, 1963 en zelfs in april 1964 be boet wegens verkeersovertredingen. Ook was al eens eerder een losse tank van de wagen gevallen en dat had een waar schuwing moetetn zijn. De delegatie van verantwoordelijkheid wees hij van de hand en dat de directeur in twee jaar tijds een half miljoen gulden in het wa genpark had geïnvesteerd deed evenmin aan de aanklacht af. Hij eiste tegen do chauffeur ƒ40 boete en tegen de direc teur ƒ200. Kantonrechter mr. P- B. Cos, was van mening dat extra vcx>rzieningen getroffen hadden moeten worden en veroordeelde hen tot resp. 30 en 100 boete. „Chef van de administratie Is toch een secuur ambt, dan dien Je toch ook te we ten dat een Jonggeborene direct dient te worden ingeschreven", zei de kanton- recher tc Schiedam mr, P. B. Cos woens dagmorgen tegen de 34-Jarlge chef-admi nistratie J. van L. uit Schiedam. Het ge beurde in de kerstweek. De verdachte stelde dat de secretarie „aldoor gesloten was geweest" en dat hij „niet vernomen heeft wanneer die se cretarie dan wel open was". Hel kind werd op maandag 23 december geboren, Op dinsdag ging de Schiedammer naar het gebouw in de Nieuwstraat Toen wa ren de deuren gesloten. Daarna was het Kerstmis en. 's zaterdags *zou de secreta rie volgens verdachte ook gesloten zijn geweest De officier wees er op dat Spe ciaal wegens de kerstvakantie het bu reau van de burgerlijke stand ook op zaterdagmorgen om negen uur was open geweest Dat wist verdachte niet, want het had nergens gestaan, zei verdachte. Officier en kantonrechter meenden dat Van L als chef van de administratie toch anders had dienen te weten. Het werd vijftien gulden boete. Naam geleend Reclame tekenaar J. M. B. (18) uit Vlaardingen vertelde de kantonrechter dat bU „al zoveel bekeuringen had gebad en daardoor herrie thuis htd dat hij met zijn vriend had afgesproken om diens naam te noemen, als er wat gebeurde", want dan kreeg B. geen moeilijkheden thuis..." Hij kreeg de moeilijkheden juist wel, want de politie zocht de kwestie gedegen uit. B. heeft op 13 maart 's avonds in Maassluis gereden zonder goede voorver lichting. Daar rekende mr. Cos nu 7,50 boete voor. Tegen hoofdagent Van L. had B. gezegd dat hij Dirk van Viersen" heette, „Het is een soort firma om de boetes weg te houden," veronderstelde officier mr. Franken en. de kantonrechter vond het maar kwalijk, omdat men „eerst de naam van een vriend en wie weet later de naam van een ander gaat gebruiken". Mr. Cos berekende voor het gebruiken van des vriends naam twintig gulden boetet ROTTERDAM, woensdag By een in braak in een radiohaadel aan de Eerste Middellandstraat weiden enkele elektri sche apparaten ontvreemd en een geld bedrag van 99,75. Totale schade 850, Op dezelfde manier werd in die straat ingebroken bij een postzegelhandelaar, waar een transistorradio en een koffer werden gestolen. Schade: 175,— (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN', donderdag Naast de Regionale Adviescommissie voor Re validatie in Vlaardingen zullen ook twee commissies worden opgericht ln Schie dam en Maassluis- Deze laatste sal ook Maasland, Rozenburg en Hoek van Hol land als haar werkterrein hebben. Dit heeft de Stichting voor Revalidatie in Zuid-Holland in overleg met de directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau Nieu- re Waterweg-Noord besloten. Deze adviescommissies zijn gevormd uit personen uit de streek, die deskundig zijn op de sectoren: medische behandeling, maatschappelijke bemoeienissen en ar beid. Bij voorkomende gevallen kunnen ook andere deskundigen, worden uitge nodigd. Het is de bedoeling, diegenen, die in eerste aan]eg met gehandicapten be moeienissen hebben, in te lichten over de mogelijkheden, die de revalidatie kan: bieden; zij zullen ook in het teamoverleg worden betrokken. De adviescommissie stelt zich tot taak het 'bespreken van. problemen van ge handicapte personen in alle leeftijds groepen en het opstellen van een ver antwoord revalidatieplan, alsmede het volgen van de uitvoering van dit plan. Voorts ta.v. de in aanmerking komende personen geschikte wegen aan te geven, waarop diverse problemen tot een ver antwoorde oplossing kunnen worden ge bracht. De problemen kunnen zich o.m. voordoen bij medische behandeling, op maatschappelijk gebied, bij arbeid, onder wijs, gehandicapte huisvrouw, vervoer, huisvesting, recreatie en activiteiten van het dagelijks leven. Een systematisch na gaan van bestaande mogelijkheden zal voor de gehandicapten van groot belang zijn, terwijl een zekere mate van een heid in werkwijze hierdoor "wordt be vorderd. TEAM Gespreksleider van het basisteam is de arts F. R. WorLsek, die verbonden is aan de Stichting voor Revalidatie, de secre taris is de heer H. J. Steehouwer, con sulent bijzondere bemiddeling. Verder maken deel uit van het team: de heer P. J. van Bruggen, ambtenaar van de Nederlandse Vereniging AVO, districts verpleegster van de Stichting zr. D. van Gemert Ook de heer J. J. Hoogcarspel, directeur van het GAB en de heer A. L„ Keers, ambtenaar van Sociale Zaken e.rs Volksgezondheid, zijn in het team opge nomen. Voor Maassluis heeft zitting de heer J. P. de Jager, directeur van de Gemeen- tewerkenJititeg-baoBGQ telijke Dienst voor Maatschappelijke Zorg in die gemeente. In eenzelfde func tie heeft mr. G. J. Roelofsen zitting voor Schiedam naast de arts J. Stevens. Het team wordt voor Vlaardingen. aangevuld met de heer J. A. Florijn, adjunct-direc teur van de Gemeentelijke Dienst voor Maatschappelijke zorg en de arts D. H. Oey. VLAARDINGEN. donderdag Cö-op De Voorloper heeft vanmorgen de deur van baar eerste superette wijd voor de klanten open gezet. Een superette is een kleinere uitgave van de supermarkets, die meer en meer Ingang vinden. Het i« ook de behoefte, die er aan dit soort winkels bestaat geweest, die de Co-op heeft doen besluiten de winkel aan de Van der Driftstraat uit te breiden. In het totaal beschikt de Co-op over zes zelfbedieningwinkels, een super-; markt, een textielwinkel en een bedie ningszaak voor huishoudelijke artikelen. Bij de verbouwing van de winkel in de Van der Driftstraat uv l&Sö is al over wogen de toen bestaande bedieingszaak om te zetten in een supermarkt. De aan koop van een naastgelegen pand was mogelijk, maar door verschillende bouw- tivbnische moeilijkheden kon de realise- r.ojg van dit project geen doorgang vin den. Nu heeft men de zaak weer onder d« loupe genomen. Het bleek, dat er slechts plaats was voor een afdeling vers vlees of een groente- en fruitafdeling. De keus viel op het laatste. Door eers kleine ver bouwing werd de totale verkoopopper vlakte gebracht -op 130 m2. Bovendien komen door een gewijzigde opstelling van het inventaris een paar afdelingen beter naar voren. ROTTERDAM, woensdag De PTT- bestelier L. Bakker (19) is vanmorgen op de kruising Hartmanstraat-Witte de Withstraat tegen een RET-bus gereden. De bromfietser liep ernstig hoofdletsel en een gebroken linkerarm op, Hij is naar het Djjkzigtziëkenhuis vervoerd. Personeel gevraagd Bijverdienste. De Schiedam mer (Het Rotterdamsch Pa rool) vraagt nette bezorgers (sters) voor de zomermaan den of gedeelten hiervan. Leeftijd boven 15 jaar. Aan melden Lange Haven 103, tel. 6 72 79 of 6 65 05, 's avonds na 19 uur 155960 - 15 4262. Tc koop aangeboden Droogproblemen? Centrifuge 4 kg 138,-, Combinatie langzaam met spoel-centri- fuge 395.-, ook merkma- chinea 15 tot 30% korting. Showroom Coja. Lange Ha ven 128. Telefoon 8 3341. Fotografie Eol/Ilms vergelen? Ue auto maBt staat voor u klaar Alle soorten films Foto K. van Vuurec, Hoogstraat 108. ZE GAPPEN SOMS Laat vooral uw bagage verzekeren als u in het buitenland vakantie gaat houden. Tegen verlies en diefstal. De ervaring leert, dat zulks voor verschillen de landen werkelijk geen overbodige weelde is. Kampeeruitrustingen be horen «iet tot „bagage", dus daarvoor zoudt u dan een afzonderlijke ver zekering moeten sluiten. Wilt ix nog meer tips Neem dan TIP VAN ROOS Een pocket vol tips ƒ2.75 Verkrijgbaar b(j de loket ten, agenten en bezorgers van dit blad, alsmede bü boekhandelaren en kiosken. ter gelegenheid van ons 12T/j-ïarig bestaan houden wij op een grote in ons bedrijf noordvest 111-113 Wij nodigen u hierbij uit tot een bezoek aan deze show waar alle Fiat modellen worden getoond. De show is geopend van 10.00 uur tot 22.00 uur. 'Autocentrale Schiedam' Noordvest 117-113 Schiedam, telefoon 6 56 06 Welkom...! Alles sloot klaar voor uw bezoek aan de voorlichtingsavond, die Cindnnati-Nederland N.V!, vrijdag a.s. in baar filmzaal houdt Welkom...! Alles is gereed om u en uw zoon volledig te informeren' omtrent de vele mogelijkheden, die ons bedrijf hem biedt. We denken hierbij o.a. aan de bedrijfsopleiding tot gespecialiseerd vakman. Aan lonen en sociale voorzieningen. Aan toekomstmogelijkheden in de sector, waarin uw zoon zich wil ontwikkelen: draaier, frezer, universeel-slijper, plaatwerker of machinemonteur. Kortom wij denken aan alle zaken, die met zijn werkkring verband houden. Wat dit betreft hebt u als ouders, hebben wij als werkgevers beiden belang bij zijn toekomst. En...hij zélf niet in de laatste plaats! Juist daarom bent u allen welkom, omdat we hierover graag eens persoonlijk met u van ee- dachten willen wisselen! 4O lis bedrijf Egt 5 minuten gaans van het station •P Vhardingnn-Oost in. de richting Sckiedam, IVg verwachten onze bezoekers aan de vooringang tan het gebouw. Noteert neven... Vrijdagavond 26 juni a^., 8 uur. N-W' NEDERLAND N,V„ VLAARDINGEN,

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1964 | | pagina 1