Volgend seizoen heeft HBSS een nieuw huis I KOELKASTEN Schiedam verloor door veldfouten mmm Nog geen REMwet op onze lage prijzen! C0UZY mm Jongens stalen blindenbusjes Wie heeft wat verloren? Verhoging van havengeld ft Wim Kleijn naar Xerxes Pr«<. dirisJ. sportcenirnni op Harg» «aiU ook onderdak voor OOkkorlbal Geen pool 120 geslaagden voor een van de zwemdiploma's Esperanto-agendo AGENDA Politieverordening wordt aangevuld Kind gewond bij aanrijding Brandweerwagen naast de weg Kantine kreeg in de nacht bezoek Honden plunderen een kippenhok Diefstallen uit'auto's IN GALERIE WIEGMAN: Papieren panelen van Guide de Waart Gloeiend spul in handschoen HONKBAL Constructiebedrijf naar Kapelpolder Concours jonge duiven van De Luchtbode HTS-ers hebben te veel lesuren Jaarvergadering SCHIEDAM Mmesblouses maandag 13 juli 1964: -pai'f l Advertentie LflLP (Van ecn.onier versta*!revers) ((CHlEDAM. maandag:. Geen kleedkamers met een kantine wil HBSS op Harga yi«*ctten, maar een Protestant Christelijk Sportcentrum. De vereniging, die dolblij A met de afgekomen bouwvergunning; zal r.I. de ruimte delen met de Christelijke korfbalvereniging ODI. Voorzitter Breevoori heeft dit meegedeeld op een buiten gewone algemene ledenvergadering, die zaterdagmiddag In gebouw Jrenc Is ge_ houden. Hier hoorden de Jcden precies wat de plannen voor de toekomst zijn: een feboow, dat bij het begin van het seizoen 1965-66 'gereed is. Het nieuwe clubgebouw krijgt acht he ren-kleedlokalen en één voor dames. Sa men zijn deze vertrekken bijna 39 meter lang en 17 breed- De kantine meet 13,5 bij 8,75 meter. Verder is er ruimte voor een scheidsrechterkamer, bestuurskamer, was gelegenheid, kouken en opslaglokalen. Een bouwcommissie heeft de leiding bij de voltooiing van het werk, dat tien jaar geleden begon met de stichting van een fonds. Nu heeft de vereniging de beschik king over bijna tienduizend gulden, maar hiervoor is een groot aantal acties nodig geweest. Morgenvroeg om 9 uur begint er een speciale verkoop van een grote partij Camping- tassen, volleybal-, voetbal-, bad- of sporttassen.;, tassen die heel sportlef Rotterdam kan ge bruiken. Een pracht partij sporttassen, van zwaar waterdicht linnen, voorzien van witte koorden en met sprekende Olympiade- dessins, normale prijs 3.95... nu voor nog géén een gulden dertig. Morgenvroeg om 9 uur be gint de verkoop van deze sportieve tas, met symbolen van de Olympiade 1964 dén tel, t>f schrift, bist (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. In het Sport- fondsenbad zijn zaterdagavond weer proe ven afgenomen voor de zwemdiploma's. In het totaal waren er .121 kandidaten, waarvan 90 voor het diploma 1 en 31 voor het diploma 2. "Voor dit laatste diploma moest 'n kan didate worden afgewezen. Deze proeven gaan in combinatie met de zwemafdeling van Wilton Fijenoord, die meer dan de helft van bet aantal kandidaten levert (59 voor diploma 1 en 14 voor diploma 2). In het totaal zijn er dit jaar in* het Sportfondsen bad al 1628 diploma's be haald. Mcrkredon, la 15an de julio malgraü nia gastigantino estas hejme la klub- vespero tiun semajnon ne okazos, BIOSCOPEN Passage, 20.00 uur: De preutse professor. Monepole, 20,00 uur: De overwinnaars. DIVERSEN Arcade, 19.30 uur: De Verzamelaar, ruil beurs. Irene, 20.00 uur: Aqua Fauna, vergade ring. AFOTHEEKDIENST. Apotheek Evers, Lange Haven 81. De eerste vier jaar kwamen 5000 bin nen. Al het geld komt uit de zakken van de leden, of is geleend, want steun van de voetbalpool accepteert HBSS niet. „Het zal dan ook wel vijftien jaar duren eer HBSS uit de schuld is", zei de heer Bree- voort. Leden van de commissie, die onder lei ding van de héér J. v. d. Kraan werkt zijn de heren E. van Kleij, P. van "Wolfe- ren, L. Soeters, G. ae Jager en Slotboom. Zij hebben als ruggesteun niet alleen net geld uit het bouwfonds, maar ook vele giften in natura. Hieronder bevinden zich een complete inrichting van de bestuurs kamer, dakbedekking, verf. sanitaire uit rusting voor zes toiletten, kranen en glas werk, dat op maat en tegen fabrieksprijs zal worden geleverd. Er is nog veel mankracht en geld no dig. liet laatste hoopt men binnen te krijgen door een renteloze lening met obligaties van 25,uit te schrijven en een actie om meer donateurs te krijgen te voeren. De mankracht moeten de leden van de vereniging, die, meldde voorzitter Breevoort, per 25 juni j.l. koninklijk is goedgekeurd, zelf leveren. Deze kant is dus wel veilig. (Van een onzer verslaggevers) MAASSLUIS, maandag. Het college van b. en w. heeft de raad voorgesteld de algemene politieverordening aan te vul len met de bepaling, dat voor het ophalen van oud papier een schriftelijke vergun ning nodig is. Een in de gemeente aanwezige cafe taria zal op dezelfde tijd moeten sluiten als de vergunnings- en verlofslokaliteiten, wanneer de raad zich conformeert met desbetreffend voorstel van b. en w. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, zaterdag. Uit de win kels in de omgeving van .de Bergweg'zijn Opnieuw enkele blindenbusjes verdwe nen. De politie weet, dat de busjes door enkele 12 tot 14 jaar oude jongetjes werden gestolen, maar naam en adres 2ijn nog niet bekend. De jongetjes komen de desbetreffende winkels met een smoes je binnen o£ kopen een kleinigheid. SCHIEDAM, maandag. De brand weer moest in de nacht van vrijdag op zaterdag uitrukken voor brand in een paar autowrakken bij de spoorwegover gang Kerkweg-Kandelaarweg. Op de donkere smalle.weg raakte bij bet weg rijden een van de wagens in de berm. De takelwagen van de gemeentelijke reinigingsdienst beeft de auto Weer op het rechte spoor gebracht. SCHIEDAM, maandag. De kantine van de voetbalvereniging Schiedam'' heeft in do nacht van zaterdag pp zon dag onverwachte „klandizie" gehad. On bekenden drongen vermoedelijk door een niet afgesloten bovenlicht de zaal binnen, en deden zich te goed aan ver schillende lekkernijen. Zij namen - ijs. chocolade en koeken mee. Geld lieten zij niet achter. SCHIEDAM, maandag. Twee hon den hebben gistermorgen vroeg huisge houden in het kippenhok van de vee houder H. van S. aan de Oudedijk. De man hoorde rond zes uur een geweldig geraas. Buiten zag hij twee honden het hazepad kiezen. De politie kon na te 2ijn gewaarschuwd een van de dieren opvangen. Twee kippen zijn doodgebe ten, csn groot aantal was gevlucht Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam van 8 00—17.00 uur. behalve op zaterdag en zondag: boodschappentas: ring met 2 sleutels; etui met buissleutel: ring met 6 sleutels; ring met twee sleutels, ring met 8 ?*cu- wuierweggeDiea is aangenomen respec- J m ?nfPTniirfi(.iri'p- Gmtrnnciac' hevelijk voorgesteld, wordt ook in Maas handdoek en zwembroekje, jongensjas, - - bedelarmbandje, kentekenplaat; hamer; kabelslot; afdekplaatjes: hamer; hon denpenning; rollen ijzergaas; Te bevragen bij de vinders: herenportemonnee met inb., Franken R.. v.d. Elststraat 11b; portemonnee met inh.. Middendorp, Nieuwe Haven 75; he renportemonnee met inh., G. van Os, Heinsiusstraat 48: kinderporternonnee met inh., Tieben, Korte Dijk 23 c, Vlaar- dingon; damesparaplu, Korpel,-. Nieuwe Maasstraat 57; plastic regenjas en 2 por temonnees, W. van Haften, Dorpsstraat 23; portefeuille met inh., S. van Pelt, J. C- van Markenstraat 17; aktentas met inh., N.V Cleton. Nieuwe Haven 147; au- tostep. De Groot, Gruttersteeg 1; auto- step, Baars, Van Tienhovcnstraat 58; padvindersriem,J. de Leeuw. Berken laan 30; rammelaar en speelgoédpoesje, Ten Berg, Stadbouderskan 34; bok, "Van Schie, V laardir.gseweg 21; zwart-bruin poesje. Mevr. Maat, St. Liduinastraat 52 a: parkiet, Ten Houting, Van Hoogen- dorpstraat 92; bruine boxer, Van Dielén Oosterstraat 57: hond (reu) Dierente- buis, Sint Aima Zusterstraat 47; bougie- sleutel. Valk, Burg. van Haarenkan 606; Medaille (KLM-mars) a J. van Pelt, Sin gel 142 b; broodmand,. Kooij, Fendrecht- straat 21; latten en rollen papier. Van Katwijk, Laurens Costerstraat 17; heren horloge, De Zeeuw, Futsebocht 65, Rot terdam, tel. "s avonds 170669: bedelarm bandje, Polderdijk, Beierlandsestraat 34; oudzilveren armband. H. Coté, Snellius singel 48 a; herenhorloge, Broeder Ot- mar, St. Bernard usschool. Bosboomlaan 5; 2 bankbiljetten. Van Dijk, Westfran- kelandsestraat 36; dameshorloge. Van Beuren, Eendrachtstraat17; bankbiljet, Maris, Zweedsestraat 175 b, Rotterdam: bedelkettinkje, W. Malta, Broersvest 5 zilveren kettinkje. H. Hogen, Zwarte- waalsestraat 4; ring met steen, C Driel, Tollensstraat 28b; aktentas met inhoud, Van Haagen, Bellstraat 3 c; bruine tas, Den Boon J. M.. Josephstraat 136, Rot terdam; damesportemonnee met inh., Van de Windt, Van. "s-Gravcsandestraat a; legertas met inh., Kloos, Marconi straat. 77 a; damesportemonnee met inh.. Teerling, Meeuwensingel 1C4; fietstas met inh-, Krommenhoek, Zwartewaal- sestraat 21; damesportemonnee met; inh., Van Steen, Philips van Bourgondië- straat5; damesportemonnee met inh.; Biest, Dieselstraat 13: 1 paar nylons in doosje, Van Dijk, Lange Haven 2; rose (Van een onzer verslaggevers) MAASSLUIS, maandag. Evenals reeds in enkele andere gemeenten in het Waterweggebied is aangenomen respec- sluis het tarief voor het havengebied in twee etappen verhoogd: 12%% per 1 augustus en 12%% per 1 januari 1965. Eer. desbetreffend voorstel hebben b. en w. thans bij de raad ingediend. Eer der was reeds aangenomen het haven geldtarief per 1 juli 1964 met 25% te ver hogen, maar daarop werd geen ministe riële goedkeuring verkregen. SCHIEDAM, maandag. Uit een niet afgesloten auto. die aan de Klaus Kater- straat sto id, verdween dit weekend rem suède jasje. Benadeelde was de heer L. G. M. M. De heer S. van G. mist uit zijn auto. die hij aan de Burg. van Haa- renlaan had gezet, verschillende goede ren waaronder een portable radio, en voetbalshirtjes en -broekjes. SCHIEDAM, maandag. Van de Rot terdamse dijk verdween een personen auto. De eigenaar, de heer J. A. van K. merkte de diefstal van deze wagen, een Simca, gisteren. kinrlerkapje. Van de Water, Schutters veld 55; mil. regenbroek met tasje. Van de.Berg, Esdoomlaan 5; badhanddoek en zwembroekje, D. Blom, Aleidastraat 80 b; jasje. Firma Lampe, Broersvest 5; regenbroek, Van de Berg, Jan van Zut- phenstraat 35; jongensjasje, H. Schaap, Lekstraat 38; nylon jack, Den Boer, Snelliussingel .36 b;, plastic regenjas, A. Hogendam, Dr. Wibautpïein 28; kinder schoentje, Tettero, Vlaardingerdijk 31; ceintuur. Van Putten, Van Maanenstraat 35; scooter-sleutel, Luttik p/a Fa, Rijn- bende, Noordvest 37: ball-point met in scriptie, Slavenburg, Mgr. Nolenslaan 480; kettinkje met 3 sleutels. F. Dame, Swammerdamsingel 5 b; etui'inet 5 sleu tels, M. Groenheide, Strijensestraat 9; damesbril, Wed. De Vries, Simon Stevin- straat 10; 4k!euren ball-point. W. Huis- kens, E. van Haarenlaan 987; leesbril, Van de Hoeve, J. C, van Markenstraat 44; j ring met 8 sleutels. Mevr. Hulser, Cordonstraat 40; 2kleuren ball-point, 'v. Deyl, Burg. Knappertlaan no. 191 a; vul pen, Olsthoom, Laurens Costerstraat 32 b: ring met 3 sleutels. Van Putten, Van Maanenstraat 35; bril in etui, Van de Wal, Hoofdstraat 221; armband, J. Norden, Ou de Sluis 7a; bankbiljet, B. de Koning, Ampèrestraat 11a. (Van een onzer, verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Niet Hermes DVS, maar het Rotterdamse Xerxes zal volgend seizoen kunnen profiteren van de talenten van de jeugdige SFC-speler W. Kleijn. De Schiedamse vereniging had hem in een proefwedstrijd laten meespe len op de rechtsbuïtenplaats. Xerxes ech ter zette Kleijn op de hem vertrouwde middenvoorplaats neer en bood hem op grond van zijn daar verrichte prestaties een contract aan. De derdeklasser uit Schiedam zal hem zeker missen. (Advertentie LM.) REEDS VANAF FL. 298- (12S LTR.) ALLE GOEDE MERKEN VOORRADIG BIJ 1e MIDDELLANDSTR. 72 AERT V. NESSTRAAT 33 ROTTERDAM, zaterdag. De 10-jarige Hennie Daalhuizen uit de Herwaayer- straat liep gistermiddag bij een verkeers ongeluk op set kruispunt van Groene Hil- ledijk en Bree een verbrijzeld linkeron derbeen op. Het meisje werd met de fiets door een Duitse truck met oplegger ge sneden. Dit gebeurde toen bij een stop licht. Haar broertje, de "jarige Eddy, die bij haar achterop zat, kreeg een gebroken linkervoet (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, zaterdag. Ernstige brandwonden aan'de rechterhand liep de 42-jarige grondwerker H. Stokroos uit Spijkenisse gistermiddag op bij werk zaamheden aan gasbuizen. De man kreeg op het Bornerveld gloeiende prodorit in zijn handschoen. (Van een verslaggevers) /.V de regen hees mevrouw Van H aar en-Rc.ay makers zaterdagmiddag dc vlag bij tic symbolische cerslc stccnlcppiup van het groepshvis, dat onderdak zat bieden aan de naar haar overleden man genoemde groep padviiwiers. Welpen van deze Burgemeester van Haamiproep 4 hadden daarvoor een spant opgericht. Het nieuwe groepshuis, dat om in de sfeer van het gemeentebestuur ie blijven „Bet Raadhuis" zal heten, komt tot stand met de steun van de Lionclub Schie dam. De gemeente Schiedam stelde een stuk grond aan de Nieuwe Damlaan bij de SportparJcbrug beschikbaar. SCHIEDAM, maandag. Drie veld- fouten beslisten de wedstrijd, die Schie dam tegen Laakkwartier speelde. Het _/erd opnieuw een nederlaag voor de Schiedammers, omdat de Hagenaars bij elk falen wisten te scoren en 't slagwerk de precisie misten om aan de handschoe nen van de Laakkwartlerders te ontko men. Jn de eerste inning al kon Kamerbeek door een foute aangooi op 't tweede honk scoren. Hij had daarvoor door een stoot- slag het eerste bereikt en was door Mo- lier op her tweede honk geholpen. Door goede vangbalien kwam er in de tweede derde innings ondanks veel slagwerk niemand binnen. In de daaropvolgende was het weer raak. Van de Water kon 't eerste kussen bereiken door te weinig controle van het Schiedam-veLd. Hij stal het tweede honk waarna het Kamerbeek was. die het over de thuisplaat hielp met een gave honk- slag. Koos de Haas bracht in de vijfde slag beurt de spanning terug. Vier wijd bracht hem op het eerste honk, hij stal twee en werd door Joop Lubker binnen geslagen, Tot de laatste innings bleef deze stand ge handhaafd, waardoor 't spel enerverend bleef. Toen greep 't Sehiedam-veld weer mis en maakte Geintje er 3I van. Winnende werper was Van Munster met 7x drieslag, 6x vier wijd en twee honk- slagen. Van Namen gooide voor Schie dam 9—2. (Van een onzer verslaggevers) MAASSLUIS, maandag. Dc heer G, Moerman, die 'aan en achter de Veer- straat een constructiebedrijf „uitoefent, zal dit verplaatsen naar de Kapelpolder, waar voor hem grond is gereserveerd. MAASSLUIS, maandag. De heer K. van Twisk heeft zijn benoeming tot haven- en marktmeester van Maassluis, aanvaard. VLAAKDINGEN, maandag De p.v. „De Luchtbode" vloog met 544 duiven vanuit Roosendaal (42 km). De duiven werden gelost om 8 uur met zuid-westen wind en regen. De eerste duif arriveerde om 8.39.29 uur, de laatste' prijsduif (136e) om 10J.7.15 uur. Uitslag: J. Jekél 1 22 37 41 43 44 62 76 84,85 91 315; G. v. Vliet 2 26 82 127; W. Eikelenboom 3 45 66 79 94 98; Goedege- bure—Hofman i 16 39 51 69 73 75 80 93 120 133 134 130; D. Roodenburg5 9 31 48 50 53 61.86 136; J. "de Ligt 6 13; Ph. Hoff mann 7 29 34 35 36 71 108 114 119 131; J". Bel 8 15; G. Bot 10 27. 49 52 92 121; M. Broek 11 72 74 81 117 129; j. den Br e ems 12 20 25 30 65 88 90; H. de Vos 14 58 122; Gebr. Moeman 17 21 59 89 97; M, Keizer- waard 18 28 32; L. Poldervaart 19 58 64 87 107 128; C. Bakker 23 24 67 130; M. Pijl 33 124125; A. den Dood 38 55; G. Kalkman 40 54 78 '83; M". de Wit 42 '57 95:. P. v. Gijn 46; Jï v. Zelm 47 118 126; G. Roodenburg 63 68 123; A. Cornelisse 70 77 96 113; C. Verwey 99 100 101 102 103 104; J. Lalfischbergen 1C5; S. V. Vliet 106; H. de Willigen 109 110; D. Kloppenburg 111 112 116, Woensdag inkorven voor Orleans (473 km.) Vrijdag inkorven jonge duiven voor Vilvoorde 110 km. Klokken aanslaan vrij dagavond 8 uur. MAASSLUIS, maandag. Om te ko men tot stichting van een gebouw, dat dienst zal moeten doen als cultureel cen trum, stellen b. en w. thans de raad voor over te gaan tot het oprichten vim een „Stichting Cultureel Centrum-Maassluis". Het is weer een abstract kunstenaar die gelegenheid heeft gekregen werk te hangen in de Galerie Wiegman in de Pas sage. Guide de Waart, 33 jaar oud en wo nende in Alblasserdam, waar hij zich zelf een xvonlng heeft kunnen inrichten, hing hier met medewerking van de jonge Diet Wiegman drie.panelen, olieverven op-'ge prepareerd papier en een viertal kleuren lino's. V'h' A'':ï-"',>v Vv De Waart, opgeleid aan de Rotterdamse academie voor beeldendekunsten, zit in het grafische vak. Voor zijn broodwin-, ning ontwerpt hij affiches, reclame-pla ten en dergelijk werk. Zijn schilderingen doen dan'pok nogal grafisch aan. ;,Ik wil het contact houden met papier", zegt hij zelf. Ook Japans. Niet alleen door het ma teriaal, papier, maar eveneens door de ijle penseelvoering. Heel dim opgebrach te olieverf, net als bij een aquarel met 'n wisselwerking van .transparant grijs en dekkend zwart. Deze panelen dragen, on gewone namen: „ribosomen", „mitoom" en ..chromoson", want de Waart heeft er de microscopische tekeningen, in ge zien. Daarnaast vier lino's. Hiervoor maakt hij gebruik van maar één stuk linoleum,.: dat hij telkens verder afsteekt 'wanneer hij één kleur heeft afgedrukt, daarbij de donkerder kleuren over de lichte leggend. Hij kan dus ook maar één afdruk maken, daar het linoleum immers afgewerkt Is. Daarnaast doet Guide de Waart ook steerigietwerk. ij zerp last ïek, en glasmo- zaï'ek. Hü is momenteel bezig met een gro te emaillewand voor'.'t nieuwe belasting- ^ntoor in Delfzijl, een rijks-opdracht. Op zijn reizen door Europa heeft dc Waart meerdere exposities gehouden, zo ook in diverse kunstzalen in Rotterdam, (Van een onzer verslaggeefsters) ROTTERDAM, zaterdag. Tijdens de diploma-uitreiking aan geslaagde HTS-ers zei Ir. W, G. Janssen, directeur van de dag-HTS, dat de kwaliteit van de middel bare scholieren, die naar de HTS gaan aanzienlijk ts gezakt. .Aan de andere kant gaat de ontwikkeling van de tech niek steeds door: er moet aandacht wor den besleed aan nieuw© technieken. De leerstof moet dus worden uligebreld, zon der verhoging van lecrtya, want de HTS-er werkt reeds 40 tot 42 lesuren per week," een onmogelijk hoog aantal naast het huiswerk, naast ontspanning, enz." Gistermiddag waren 177 geslaagden met familie en leraren bijeen in de gehoorzaal van het PTT-gebouw. Na de toespraak van de directeur, sprak ir. J. A, C. Tille- ma, hoofddirecteur van gemeentewerken; over de HTS-er in dienst van de grote gemeente. De uitreiking van de getuigschriften geschiedde door mr. B. Moret, voorzitter ven het bestuur der academie van Beel dende Kunsten en Technische Weten schappen. De heren J. A. van Lieburg en A. Goedvolk waxen met lof geslaagd en kregen respectievelijk de Winkler Prins en een vulpenset. Negen kandidaten kre gen een boekenbon wegens bijzondere prestaties. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN, maandag VFC houdt de jaarvergadering op vrijdag 17 - juli in de bovenzaal van de Harmonie. Van de aftredende bestuursleden stelt de heer D. Th, v. Ham zich niet herkies baar; inzijn plaats, wordt doör het be stuur de heer EL v. d. Pijl als commissa ris voorgedragen. Hét ziet er naar uit, dat de wijze. v?-- samenstelling van het standaardteam - elftalcommissie of niet? weer stof zal geven tot discussie. Het bestuur stelt nu voor dit te doen geschieden door een ad viseur en de trainer. -7 ;'7; Bijverdienste. De Schiedam mer (Het Rotterdamsch Pa- rooi) vraagt nette bezorgers isters) voor de zomermaan den ol gedeelten blervao Leeftijd ooven 15 jaar Aan melden: Lange Haven U>3 tel 6 72 79 ol 0 65 05; s avonds na 19 uur 1559 60.15 42 62. DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN PROFITEER VAN EEN VLOEDGOLF VAN SPOTKOOPJES MANTELS In kamgaren, tweed en jersey, ook in grote maten 15.25.— 35.-^- VAKANTIE JAPON NEN maat 38 t.e.m. 54 in Tri-Cel, poplin, linnen en imprimé 10— 15.20.- DEUX PIECES maat 38 t.em. 52 10.— 15.— 25.— POSITIEJAPONNEN 20.— 30— 40.— in Tri-cel, satin-cotton, poplin, maten 36 t.e.m. 55 5."ï-50 10.— TERLENKA ROKKEN strak en plissé maat 36 56 12.50, 17,50 19.50; TWEED- EN DENIM ROKKEN 7.50, 12.50, 15.—; DRIEKWART DAMESMANTELS 20.—, 30.—, 40; REGENMANTELS 25.—, 35^ 45.—; MANTELKOSTUUMS 25.—, 35.—, 45.— DIANTELKOSTUUMS met driekwart man tels 45.—, 55.—, 75.—; DAMES COMPLET 60.—75,—90.— JONGENSKLEDÏNG JONGENSCOLBERTS 6 t.e m. 16 jaar 12.—, 15.—17.BEATLE-JASJES, laatste nieu we 6 t.e.m. 16 jaar 17.50, 22.50, 25; KAMGA REN KOSTUUMS 30.—, 40.—, 50.—; LANGE TERLENKA PANTALONS 12.50, 17.50, 19.50; JONGENS-WEEKENDERS 3.—, 5.— 7.—; 1JONGENSKOSTUUMS met korte broek 20.— 25.—, 35.—; KORTE JONGENSBROEKEN 3.- 5.—, 7.—. MEISJESKLEDSNG MEISJES JURKJES 5.—, 7.50,10.—; MEIS JESMANTELTJES 15.—,20.,30.MEIS- JESBLAZERS 15.—, 20.—, 25.—; MEISJES- REGENMANTELTJES en -COATJES 12.50, 17.50, 25.—; MErSJES TERLENKA PLISSÉ- ROKJES 4.50, 7.50 en 10.50; AIEISJESJUM. PERTJES en -BLOESJES 3.—, 5.—, 7.—. MODEMAGAZIJN BROERSVEST125 Ruime parkeer, gelegenheid

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1964 | | pagina 1