Kermis iets groter en ook wat aantrekkelijker m A 'er la Drukte op Eurobal SCHIEDAM M Twee doelpunten van linksbuiten Slotboom Dieren op de Av-Ay ONDANKS REGEN, TOCH DRUK VFC oefende tegen HBSS Esslingers FORTUNA KLOPTE EDO3-2 De Spaarbank in juli aangekomen Wielrennen in Calandstraat Auto sleurt brommer voort Agenten helpen kat bij bevalling Autobanden werden doorgesneden Mej. C. de Bruyn bij ongeval overleden BOTSING HONKBAL Schiedam 2 haalt mooie overwinning - te vroeg - Vakantieschool Kunstbeurs open op woensdagavond Twee meisjes onder een jas aangereden Kermis-diefstal DIEFSTALLEN docliteronclernemin g W.F. heeft nieuwe Proetske Arts en Irene Jansen op eerste plaats Esperanto-agendo Koeriersters ZEILMAKER all i SÉl "til min. (Advertentie l.M.i SCHIEDAM, maandag Met een gedaver van kei-harde muziek Is zaterdag middag dc kermis-jool in Schiedam losgebarsten. Daar heeft zelfs de harde plensbui en de telkens bij vlagen nccrdruilende regen niets aan kunnen veranderen. Zo te zien heeft het publiek zich ook niet zo bijster veel aangetrokken van.de regen, want het was in perioden van droogte tussendoor ei-vol om het terrein. En de oude kermis-sfeer zat er ook direct goed in. Vooral de jeugd maar ook de oudere lief hebbers van dit lawaaiige volksvermaak kunnen er deze hele week goed terecht Na de ongelukkige en veel-gekrftlseer- de opzet van vorig jaar, heeft de .kermis dit maal xvcl een verbetering ondergaan. Het terrein is wat vergroot, zjj het ook niet zo erg veel, bü de Singel, waar op de straat bij de hoek met de Broersvest het vioolentheater en een draaimolen, plus nog wat snoepgoed-kramen een plaats hebben gekregen. En het aantal attrac ties is niet zeven uitgebreid tot totaal 33 Zeer gunstig Js ook dat men blflkbaar wat zorgvuldiger te werk Is gegaan by het selecteren van de toegelaten attrac ties. Was er vorig, jaar een bepaald hin derlijk teveel aan „gok-tentjes", dit aan- ta Is nu sterk afgenomen. Nog steeds kan men bij tal van stands met bumpers hüs- kraantjes, draaiende schijven, enz. het goede geld kwijt, dat schijnt nu eenmaal bü een kennis te moeten horen, doch het zijn er nu niet zo uitbundig veel. Daar door Is er ruimte gekomen voor andere vermakelijkheden. Zonder punaises en zonder tijm. alléén met een schaar brengt U met dit 2elfplakkende plastic nieuwe kleur en fleur op oude, lelijke kasten... verveloze ven sterbanken,- tafeltjes, deuren, kastplanken, dienbladen, boven de gootsteen enz. En van dit zdfplakkende plastic, waarvan de vastgestelde prijs 2,25 per meter is, brengen wij nu een bijzondere aanbieding. Morgenvroeg begint de verkoop van dit zei (plakkende plastic, alle mogelijke strepen en ruit- detsins, maar nu niet voor 2.25 per meter, nu koopt U het voor bijna een gulden goedkoper. Morgenvroeg om 9 uur be gint de verkoop van dit bekende zelfplakkende plastic, bestand tegen vocht en vuil. zó weer schoon. per meter voor SCHIEDAM, maandag Twee agenten uit een surveillance-auto zijn zondag als kraamverzorgsters opgetreden... voor een kat! Het dier lag in de Fultonstraat op de op het punt jongen te krijgen. De bevalling heeft nu plaats gehad in het Dierentehuis. Maar de kat wat allerminst blij met de hulp; zij was zeer agressief en verwondde een van de agenten aan de hand. SCHIEDAM, maandag. Van, de auto van de heer J. C- van B-, die in de Henri Polakstraat stond zijn moedwillig twee buiten- en twee binnenbanden doorgesne den. De daders zijn onbekend. De schade wordt geraamd op 100,— „Yeah! BIOSCOPEN Passage: 1.30, 330. 7 en 9 uur: Ycah! Yeah! Hier zijn we!" Mouopole: 2 on 8 uur: „Goliath on de zon den van Babyion". APOTHEEKDIENSTEN Apotheek 't Gouden Hert, Sint Liduina- "Wat ons verder ook aangenaam trof (maar dat kan een persoonlijke kwestie zijn!, is dat het Iwaai wel erg was, maar niet meer zo oor-verscheurend als vorig jaar. Dat kan liggen aan een gun stiger (wat ruimer) opstelling van de di- verselawaai-makende attracties, maar mo gelijk ook kan 't liggen aan dat in het af gelopen jaar op 't parkeerterrein weer een aantal bomen zijn gesneuveld, die met hun bladerdak het rumoer vast hielden. Attracties Het heeft ons deugd gedaan dat het „grote rad" weer terug U gekomen. Dat hoort er nu eenmaal bij, vinden wij JEven- als de draaimolens voor de jeugd/waar— van er nu wat meer ztfn. Het niDgenAan geen. grote, oer-gezellige caroussels met stooin-orgel en flikkerende spiegels zijn (die het in deze tijd niet meer doen, ver zekeren de exploitanten!), maar ze zün een onmisbaar onderdeel. Daarnaast de plezierig Iawaai-arme „bots-autootjes", de gierende „rups" d< zweefstoelen, de stijgende en dalen dt vliegtuigjes en ook de beparapluide „pa- ra-troaper", die angstig dicht langs dt enig overgebleven boom zwiert; De spook trein is er weer, die in twee etages werkt en ook het spiegel-doolhof, voor de men sen die zich zelf kunnen amuseren. Er is een curiositeiten-tent, met geguilotineer- de dames, een waarzegster en een show van vrouwelijk schoon, waar ook de ze denpolitie geen bezwaar tegen zal heb ben. Iels bijzonder fs het vlooientheater van Henri Dillen, „het enige in Nederland!", dat landelijke faara heeft gekregen na een optreden voor televisie. Men moet er van houden, maar het is wel een lang- zaam-aan verdwijnende kennis-attractie. SCHIEDAM, maandag. Tengevolge van een verkeersongeval vrijdagavond in Doom is'aldaar overleden raej. Carry de Bruyn, die vijfentwintig jaar lang pia no-pedagoge is geweest aan de Schiedam- se Muziekschool. Daar z(j zich in Doom is gaan vestigen, beeft zij haar functie in Schiedam deze zomer neergelegd. Zij was een zeer bekende en ook gewaardeer de persoonlijkheid in het muziekleven in HE Schiedamse kermis, aan d M-J Broersoest en hoe druk het e zaterdagmiddag was, ondanks de sic pelende regen. opnieuw wist zij de beiangstel- n haar vele leerlingen om te zet ten* in een enthouaist musiceren. Als mu- ziek-pédagoge vond zij haar creatieve kracht; door leerlingen te lelden bij het zoeken vanhun eigen emotie, te musice ren naar eigen geaardheid. Zij zocht nap het wezenlijke in de muziek, alle schijn verfoeiende. Velen zullen haar invloed al :n blijvende opvoeding ervaren hebben. SCHIEDAM, maandag. Zondagavond om. 6.40 uur zijn op het kruispunt Jan Steenstraat en Van Ostadelaan de auto's van de heren S. A. van E. en M. G. met elkaarin botsing gekomen, doordat geen voorrang werd verleend. Er was aanzien lijke materiële schade, - doch er raakte nand gewond. SCHIEDAM, maandag. Twee com binaties van VFC hebben zaterdag in Schiedam strijd geleverd tegen HBSS I en 2. Veel nut hebben deze wedstrijden echter ntet gehad, want vooral bij de geel-zwartcn miste men nogal wat spe lers door vakanties. De tweede combinatie had desondanks aan HBSS 2 geen al te zware kluif en de geel-zwarten wonnen dan. ook makke lijk door doelpunten ven v. d. Lugt, Wa penaar C2x) en Benjert. Het enige Schie damse doelpunt kwam van de voet van de oud-VFC'er Leen Weeda, die dit sei zoen overschrijving heeft gekregen naar HBSS. De wedstrijd tussen de andere VFC- combinatie en HBSS 1 was er een van het slechte soort Beide teams maakten er bitter weinig van en trachtten hun ge mis aan techniek goed te maken door een te veel aan lichaamskracht VFC nam na een minuut of vijftien de leiding, toen van der Meer een half weggewerkt schot van Joop Wolf achter doelman Van Heest plaatste. Maar de gastheren kwa men nog voor de thee op 1—1, toen rechtsbuiten Schop een verdediglngsfout van de Vlaardingers resoluut afstrafte. In de tweede helft was het spel het aankijken niet meer waard en zelfs het tweede Schiedamse doelpunt, door Beze men gescoord, bracht geen verandering in de kwaliteit van het speL HBSS won dus met 21, maar ook de oranjehemden zullen weinig plezier aan deze Ontmoeting hebben beleefd, SCHIEDAM, maandag. Van de KNHB- teams speelde alleen Schiedam 2 dat een goede 7e overwinning behaalde op CIC, 2. De clubs in het Rayon Rotterdam kwa men vrijwel niet aan bod, vanwege de j 3» hevige regenval. Schiedam 3 en Schie-n® dam 4 zagen de wedstrijden afgelast,1^ Schiedam 5 behaalde een 10—7 overwin ning op CW. Schiedam 2 greep de overwinning met gedurfd honkstelen in de laatste slagbeurt toen CTC2 een voorsprong veroverd-had. Veldfouten van Schiedam bezorgden CTC via "Van der Herp met doorgescho ten bal in de eerste inning de voorsprong. Schiedam bracht in de derde inning ver andering in de situatie toen Cees Abresch docr een fout op de honken gekomen kon. scoren op een honkslag van Rob van der Gaag; deze stal de honken en scoorde op een honkslag van Aad van. der Tas. CTC 2 sloeg terug in de vijfde inning doordat -het Schiedamse mïdveld mis greep. Van der Kruif benutte de fouten en daarna kwam Van der Herp met een honkslag en eveneens een fout achtei' hem aan. Het was hierna de beurt aan Schie dam om in de zesde gelijkmakende in ning de leiding te nemen. Toon Goetgeluk plaatste een honkslag en kwam verder op een doorgeschoten baL Henk Roosloat sloeg hem naar de finish, hij stal de hon ken en Verhoecks sloeg de score. In de achtste inning kwam Van der Tas met een foute aangooi op het eerste honk. hij sprintte haar het tweede, een fout bracht hem naar het derde en daarna was de honkslag van Toon Goetgeluk voor het Schiedamse punt. <5—3). Het werd heel spannend in de laatste slagbeurten want CTC 2 greep drie pun ten door J. Poot met doorgeschoten bal, Van der Kruif met Schiedamse fouten en een honkslag van Van der Herp. Cees; Abresch startte met vier-wijd. Daarna moesten de Schiedammers heel gevaar lijk langs de ho®ken rennen omdat er 2 Schiedammers naar de kant werden ver wezen en met de derde nul in zicht leek de zege van CTC dicht bij. Cees Abresch echter stal het tweede honk, kwam verder op een honkslag van J. Falentijn en scoorde op een honkslag van Jan Reyniersse. Jan Reyniersse zorg de voor de volle winst door bij twee nul len en de stand. 66 gedurfd de honken en zelfs de thuisplaat te stelen, Werpersresultaten: W. de Kruif CCTC 2) 11 x 3-slag, l x 4-wijd en zeven bonk- slagen tegen; Jan Reyniersse (Schiedam 2): 12 x 3-slag, tweemaal vierwijd en twee honkslagen tegen. Dit schot van Fortuna-linksbuiten Slot- boom zal naast gaan. De nieuwe aanwinst van de Vlaa:dingers had echter met twee doelpunten een groot aandeel in de 32 zege op EDO. Rechtshalf Dekker (derde van rechts) maakte'het andere doelpunt. Links op de foto een andere nieuwe spe ler van For tuna: rechtsbuiten Kuipers. SCHIEDAM, maandag. In de afgelopen maand werd bij de Spaarbank anno 1820 te Schiedam Ingelegd een bedrag van 1.836.521,10 en terugbetaald 11.704.314,63. In jnli 1363 werd Ingelegd en terugbetaald res pectievelijk f 1.839-551.90 en f 1.505.521,02. De inJegriJfers zijn Uns nagenoeg gelijk geble ven, de terugbetalingscijfers daarentegen aan zienlijk gestegen. Met bet Inlegoverschot ad f 122.206,47 van de maand Juli steeg dat van het lopenda jaar tot 12.338.403,—, een toch wel zeer gunstig resultaat. Het gezamenlijk tegoed van inleggers be droeg op 31 juli 1S64 146.540.393,99 (31 juli 1363 1 42.265.635,03). Het sparen ingevolge de Jeugdspaarwet - het z.g. Zilvervlootspuren. - kon zich In een onverflauwde belangstelling verheugen. Op 31 juli hadden de 2902 deel nemers tezamen een tegoed van f 1.461.809.72 (31 juli 1963 2585 deelnemers met een tegoed van f 1.154^40.36). Door middel van de af- haaldienst werd in juli 1964 f 69.587,50 ge spaard, tegen in juli 1963 f 66.723,50. Het aan tal ledigingen van spaarbusjes bedroeg in de afgelopen maand 759 (juli 1363 636) en het daarmede gespaarde bedrag 122.223,05 (juli 1963 f 19.641,42), De saldi-tegoed van inleggers en de reser-. ves waren per 31 juli 1964 voor f 30.4 miljoen belegd in effecten, voor f8,3 miljoen In hy potheken en voor f 10 miljoen in onderhand se leningen aan gemeenten ezi. De onbelegde middelen bedroegen op 31 juli 1954 £2,5 mil joen. SCHIEDAM, maandag, De tien ion- ge gasten, uit het Duitse stadje Essiln- gen, die In kader van de Internationale jeugduitwisseling, een tegen bezoek van twee weken aan Schiedam brengen, zün gisteravond In Schiedam aan gekomen. Echter niet om half elf zoals verwacht, doch al om zeven uur! Dat heeft wel enige verwarring gege ven. Niet alleen dat ze daardoor een tijd op heb station hebben moeten wachten op de afhalers, maar ook de „pleegouders", die de jongelui de komende twee weken, zullen huisvesten, waren uiteraard niet komen opdagen. Een serie telefoontjes heeft hte probleem echter opgelost. Vanavond worden de Esslingers offi cieel verwelkomd door burgemeester mr. J. W. Peek. SCHIEDAM, maandag De Renners club Schiedam heeft zondagmorgen in de 's Gravelandsepolder, parcours Caland straat, een wedstrijd over dertig ronden van totaal 44 km gehouden. De uitslag is bij de amateurs: 1. B. Kanselaar; 2. P. öe Raai; 3. T. Cino: 4. D. Valk. Nieuwelin gen: 1. K. Hoek; 2. A. van der Ende; 3. T, Valk: A. Daalmeijer: 5, R. Molenaar; 6. J. Bouwmeester, A-junioren: 1. A. van Dun; 2. T. Pluut; 3. J. van Dam; 4r H. Kooy; 5. L. van der Bogert: 0. J. van Din- ter. B-junioren: 1. A. Snijders 2. N. Fille- kes; 3. L. Albrecht, 4. J. Breur; 5. P. Wi* schoff; 6. W. de Braber. ROTTERDAM, zaterdag. De Rotter damse vakantieschool verzoekt ons mee tc delen dat het achterblijven van een jongen in Hoek van Holland niet pas in Rotterdam werd ontdekt, zoals wij don derdag schreven, maar al voor het ver trek van de trein. Men heeft de politie in de Hoek echter vanuit Rotterdam ge-j beid. j (Van onze sportredactie) HAARLEM, zondag Met linksbinnen Blankenstein en links buiten. Slotboom als beste spelers in de voorhoede heeft Fortuna er in de oefenwedstrijd tegen EDO blijk van gegeven het vertrek van Jan Bouman naar Sparta goed te hebben overleefd. De rooct-gelen waren technisch aanzienlijk beter dan de Haarlemmers en wonnen verdiend met 3—2. Vooral het spel van linksbuiten Wim Slotboom zal Fortuna's trainer Maarten Vink deugd hebben gedaan. Deze kleine, maar snelle en handige speler, die het bij zijn vorige club Excelsior nooit verder dan het tweede en derde elftal had ge schopt, bleek zijn contract meer dan waard te zijn. Ook de van Hermes DVS overgekomen. Paul Kuipers deed op de rechtsbuitenplaats goede dingen, zodat Vink zich. met o.a. Doesburg en Tamas nog achter de hand over de voorhoede geen zorgen behoeft te maken. Slotboom opende de score al in de vijf de minuut Er werd in deze periode vlot gespeeld. EDO herstelde het evenwicht met een. doeltreffende kopbal van Koek, maar de Vlaardingers heroverden, na een half uur door een vleugelschot van Slot boom hun. voorsprong. De tweede helft bracht minder aan trekkelijk spel De van Blauw Wit terug gekeerde Mul nivelleerde de stand spoe dig, maar Fortuna kwam tien minuten later opnieuw op winst door 'n doelpunt van rechtshalf Dekker. Mede door'voor treffelijk doelverdeöigerswerk van Van Horik hoefde Fortuna deze voorsprong niet meer a£ te staan. Fortuna speelde in de volgende opstel ling: Van Horik; Baksteen, Robbemond, Brilleman; Dekker en Storm; Kuipers, v. d. 2wan. Verweel, Blankenstein en Slotboom. Woensdagavond om half zeven speel' Fortuna op eigen veld tegen DHC. T JET tros aardig druk op het Eurobcï, dat zaterdagavond door de Schiedamse li Jeugdraad in Musis Sacrum is georganiseerd. Ruim 550 jongeren hebben zich er bést- kunnen amuseren in de vier beschikbare zalen, die, zoals we reeds schreven heel aantrekkelijk zijn gedecoreerd met motieven uit vier landen. Op de foto de Hollandse" zaal, waar de oude Simon Rynbende met zijn char mante „bessenfee" maar moeilijk een plaatsje konden krijgen. Vier orkestjes hebben er het hunnen toe bijgedragen, dat de stemming uitstekend was en bleef. Komende zaterdag vor de tweede maal Eurobal, maar dan zullen er ook tien jonge gasten uit het Duitse Esslingen bij zijn. SCHIEDAM, maandag Gezien de be langstelling voor de Moderne Kunstbeurs 1964 „BALANS" welke tot 14 september inhet Stedelijk Museum te Schiedam wordt gehouden, zal. deze beurs ook op de woensdagavonden 1 en 19 augustus ge opend zijn van 19.30 22.00 uur. Naast de Moderne Kunstbeurs is zon-' der verhoogd entree de eigen collectie moderne kunst en de verzameling betref fende Öud-Schiedam te bezichtigen. SCHIEDAM, maandag. Twee vriendin netjes, S. S, en A. A. B. beide tien jaar oud, liepen zaterdagmiddag onder een re genjas te schuilen, in de Van Marenstraat. Maar door de jool en de regenjas hebben zij bij het oversteken van de rijweg bij de Rotterdamsedijk niet voldoende op het verkeer gelet en werden aangereden door de auto van de heer R. J. uit Rotterdam. Beide meisjes liepen schaafwonden, en 'n hersenschudding op on zijn ook same in het gemeenteziekenhuis opgenomen. SCHIEDAM, maandag. Bij het pas- VLAARDINGEN. maandag. Op 12 augustus a.s. zal op het terrein van de tentoonstelling „AT AY" te Hoek van Holland het startschot voor twee jeugd- evenementen klinken, til. voor een ballon- wedstrijd en voor de wedstrijd „Wie heeft het best verzorgde huisdier?" georgani seerd door de afdeling Viaardingen en omstreken van de Ned. Ver. tot Bescher ming van Dieren. Ieder kind dat een dier heeft, onver schillig welk (uitgezonderd koolvogels) mag meedoen. De jury, bestaande uit bekende specia listen op dit gebied, zal niet kijken naar ras, doch uitsluitend letten op de verzor ging van de dieren. Voor elke dieren- groep, b.v. honden, poesen, konijnen enz. worden prijzen beschikbaar gesteld voor de kinderen, maar ook het winnende dier zelf zal niet worden vergeten. AUe deel nemende kinderen ontvangen een boek je omtrent voeding en verzorging van het^hhsdier.^Al^met al een stukje prak- van harte aanbevelen. Wij hopen, dat ve le kinderen (en dieren) van de partij zuilen zyn. Voor beide wedstrijden kan ingeschre ven worden bij de stand van de Dieren- Advertentie l.M.i Voor de zomer, die ouderwets mooi Is geworden, verkopen wij morgen, slechts één dag, een grote partij dubbelbreed kreukherstellend linnen voor minder dan de halve prijs. Een fantastische kwaliteit,, voor rokjes, japonnen, pakjes enz.; normale prijs 9.75, ri u tijdens deze verkoop Yoor ruim drie en een halve, gulden.:: Hert» Morgenvroeg om 9 uur be gint de eendaagse Verkoop van dit wondermooie linnen (0 hebt voor een modern mouw/oos Jurkje slechts 1.25 meter nodïgj, in vele kleuren, een ongelooflijke aanbieding, deze luxe linnen weefsels, voor ongelooflijke Giin tel. o/ schrift, best. -o bescherming op de „AY-AY" en bij de van een bromfiets op de Broersvest j winkelierS| kenbaar aan de raambiljetten. SCHIEDAM, maandag. De kermis exploitant T. H. M. deed aangifte, dat nog voor de opening van de kermis uit zijn met een zeil afgesloten goktent twee koperen koffieketels en twee grote pop pen, die daar als prijzen bewaard werden, zij gestolen, De opgegeven waarde is 82,50. zondag om 3.30 uur, haakte de achter bumper van dc auto van de heer J. V. in het voorwiel van de bromfiets, die meer dere meters door de auto werd voortge- sleurd, zowel de berijder de heer H. van 't H. als zijn duopassagier J. C. K. liepen schaafwonden op; K- bovendien een snij- wond boven het oog. SCHIEDAM, maandag De Delftse aannemer M. M, deed aangifte dat zün Chovrolet 1954, die 's nachts voor een dancing aan de Broersvest was neergezet, is gestolen. De portieren waren niet afge sloten geweest. Van de heer C. P. G. is de dure brom fiets die vrijdagnacht onbeheerd bij het Hermes DVS-terrein in Harga had ge staan, gestolen. AMSTERDAM, zaterdag (ANP). - Door de dok- en werfraaatscbappij Vilten Fjje- noord N.V. In Schiedam en haar volledige dochteronderneming machinefabriek C; de Neeff N.V. in Vlaardingen is opgericht Wilfijn Constructie Maatschappij N.V. In Rotterdam, zo blijkt uit het bijvoegsel van de staatscourant. Het maatschappelijk kapitaal van de vennootschap .bedraagt 100.000, waarvan ƒ20.000 is geplaatst en in contanten vol gestort. Het deel van de. nieuwe onderaer mïng is oun, het aanmaken en leggen van leidingen ten behoeve van het/transport van gassen, oliën, water, enz. En Dieren Tehuis. De ballonwodstrijd begint om 2.00 uur, kosten 0.7a. Aanvang dierenkeuring 3.00 uur, kosten 0.50 Gedurende de gehele dag worden er prachtige dierenfilms vertoond. Springconcours Santpoort: SANTPOORT, zondag (ANP). - Proets- kfe Arts en Irene Jansen zijn zaterdag sa men op de eerste plaats geëindigd bij een springconcours MA, dat -in Santpoort werd gehouden. De uitslag was: L en 2 Proetske Arts met Jungle Pimper nel en Irene Jansen met Icare F H O fL, 91,2 sec.; 3. T. Neessen met Anouschka, 0 ft, 10.45 sec.; 4. Fia Arts met Weinbrand, 0 ft., 106,3 sec.; 5. T. de Corrne met Beau tiful Woman. 0 ft, 110,9 sec. Het jeugdspringconcours leverde een drievoudige overwinning op voor Pia Arts.-Met Karina bezette 2e de eerste plaats (73 pnt), met Melodie werd ze tweede (70 pnt) en met La Chunka ein- digde ze als derde (67 pnt.). SCHIEDAM, maandag - Merkredon, la 12en de aügusto la klubverspero okazus ce kino v, Gink, Ploegstraat 19 tarnen pro la ferio ni prokrastos tiun kunvenon. Accu-laders div. modellen, va. f 54.50 BIJVERDIENSTE. De Schlc- Jamrr.er (Hot Rotterdarrzch Pa rool) vraagt nette bezorgers (sters) voor de zomermaanden H gedeelten hiervan. LeefJJd ooven 15 Jnar. Aanmelden: -.ange Haven 103. tel. 67279 of 56505; 's avonds na 19 uur 155960—154262. GEVRAAGD: VAKBEKWAME moderne woning direct beschikbaar. Ztf. dia ook bekena zyn - met staaldxaodwtxk, genieten de voorkeur. Schriftelijk* sollicitaties: V. RE COURT N.V, DORDRECHT VOOESTKAA.T 59 teU 01850—3326. SA'

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1964 | | pagina 1