Taxiwereld blijft onrustig HET PAROOL GRATIS 3 96- 3S ''rum Wil Brons: begaafd pianist Luchtigheid en zwier op Libelleshow Worms heeft nieuw gebouw betrokken slechts dagen AGENDA C0STUUM OF iAS Europoort nu Nederlandse organisatie Pendrecht in twee stukken gebroken j V*;" Ook na april helikopters met 1 motor op heliport ROTTERDAM RIJNMOND NACHTVERGADERING LEIDDE NU NIET TOT STAKING P.S.P. kreeg in raad geen voet aan de grond G. J. H. Kamerbeek overleden Bioscopen Voor heden Voor morgen Exposities Apotheken Kunst op de Nieuw Amsterdam CHAUFFEURS EISEN DAT BEDRIJF TWEE MAN TERUG NEEMT DE, Libelleshow, die gisteren inj de Mauritszaal en de dag daar voor in de Harmoniezaal te Vlaar- dingen werd gehouden werd ge kenmerkt door zwier en luchtig heid. Vlotte jeugdige modellen in de zo modieuze pasteltinten. Bij de effen pakjes en jurkjes is veel gewerkt met stikselgarnering Bij de meer geklede japonnen zien we modellen in iniprimé stoffen, gegarneerd met effen zijden kraag. vanaff 98.- Instituut S. en L. geeft medewerking GEEN ONGELUK MAAR OPZET... Mag. London BUURMAN VAN VAN OMMEREN Laan wil 21-jarigen ook laten stemmen voor Rijnmondraad 98 mm „Nacht van Rotterdam is een kwade zaak" ëiuAU Beduidend goedkoper »tJÜ- pag, 4 - vrijdag 5 maart 1965 Slager in raad geen voet aan de grond, Actrerirnlie I M I (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, vrijdag. Het is er gistermiddag in de gemeente raad niet van. gekomen de interpel latie van de heer L. C. J. Slaager (PSP) over de gang van zaken in de huurauto- en taxiwereld door te laten gaan. De raad verwierp het verzoek van de heer Slaager met 29 stemmen tegen en drie vóór. Het was de heer S. Groenendijk (cpn) die voor de bijzonder merkwaar dige noot bij dit onderdeel van de raadsvergadering zorgde. Hij steunde samen met mevrouw A. P. Stekelen- burg-van Kwawegen en de heer A. Geerlings (belden psp), de interpellatie. Bü zijn stemmotivering bleek hij echter de mening van de loco-burge meester, mej. J, Zeelenberg en de heer J. Nederlof (pvda) te delen. Zij ver klaarden namelijk om het hardat dat het onverstandig zou zijn over huur auto- en taxibedrijf te «aan discussië ren, terwijl het overleg bissen werkge vers en werknemers reeds is geopend en medio maart zal worden voorgezet. Hoewel de loco-burgemeester vast stelde dat de steun van de heer Groe nendijk niet als reëel kon worden aan gemerkt, stond zij toe, dat het tot een stemming kwam. De uitslag van de stemming een afgang voor de PSP- fractie, die nota bene door de CPN In de steek was gelaten deed de taxi chauffeurs op de publieke tribune be dremmeld afdruipen. (Van een on* er verslage evers) BOTTERDAM, vrijdag Morgen zal om 10.30 uur de plechtige requiem mis in de kerk van de H. Elisabeth worden gehouden In verband met het overlijden van de heer G. J. H. Ka merbeek (80), oud-directeur en com missaris van de N.V. Kledingmagazij nen v. h. Gebr. Bervoets. De teraarde bestelling heeft plaats om 11.45 op de rJc.-begraafplaats aan de NIenwe CrooswiJkseweg. In 1907 kwam de heer Kamerbeek bij Bervoets in dienst. Vijftien jaar later werd hij directeur, ook van do gelieerde N.V. Kledingfabriek de In dustrie en van twee dochteronderne mingen van de N.V. Bervoets Kleding bedrijven. De heer Kamerbeek gaf ook zijn krachten aan rJc.-in stellingen van so ciaal-maatschappelijke aard. De chauffeurs werd gevraagd of zij er, als het nodig toe bereid zijn opnieuw te staken. Door handopsteken werd het duidelijk, dat verreweg het grootste deel van de aanwezigen op het eerste het beste seintje van het OVB wacht om bijv. 24 uur niet te „sturen". Het gemeenteraadslid, mevrouw A. P. Stekelenburg-van Kwawe gen (P8P) raakte zo opgewonden bij discussies in „Odeon dat zij niet meer kon blijven zitten en over de balustrade van het balkon de gang van zaken In de diepte gadesloeg. Centraal, dag. 2, 7, 9JC. zat. en zond, 2, 4-30,7, 9,30 uur; La Vérité, 18 J. Cineac-Bijenkorf, doorl, voorst, on. nteuws- revuiï Ned. gespr. kleurenfilm over Walt DtwiBY tekenfilm, ad. Cineac-Beurs, dag. 9.30, li.30, 1.30, 3.30, 3,30, 7,30, 930. zond. vanaf 1.30 uur: Comman do's in da vuurlinie, 14 jr; zondag-mor gen 11 uur kleurenfilm over Zuid-Afrika, «J. Cinerama, dag. 2.30 on 8,15 uur; CircuiW reld, aX Colosseum, dag, 2, 7, 9.13. zond. 4.30, 7, 0.15 uur; zat. en zondagmiddag 2 uur; De snertsoldaat, a.l. Corso, dag. 2 en 8 uur: My fair lady. n.l. Qrand, dag. 2 en 8 uur, zat. cn zond. 1 Ju. 4.45, 8 uur; Irma la douce, ia jr. Harmonie, dag. 2, 7, 9.13. zat. en zond, 2. 4.30, 7. 9.30 uur: Gunslingef, 14 Jr, vanaf maand.: Het mysterie van de dodende Slinger, 18 jr, Krlterlon, dag. 2.30, 7, 0.30. zond. 2, 4J0. 7, 9,30 uur: „Allez France". aX Lumlire, dag. 2.13, 7, 9.30, zat. en zond. 2. 4.30, 7, 930 uur; Weekend talj Duin kerken, 18 jr. Metro, dag. 2. 7. 9,15, zat. en zond. 2, 4.30. 7, 8J.5 u,: Mcliintock, de geweldige, 14 Jr. Passage, dag. 2 en 8.15, zat. en zond, 2, 4.15, 7, 9.15 uur: De slag om Napels, 14 Jr. Prinses, dag. XI5, 7, 9.30, zat. 7. 9.30. zond. 4.30, 7, 9.30 uur: Jungle duivels, 18 jr, zat. en zond. a uur: Robin Hood, n.l.. vrüd. en zat. 24 uur: Koopwaar op hoge hakjes, 18 jr. dag. 2, 7, 9.15, zat. en zond. 2. 4.30, 7, 9.30 uur: De bandiet van Oklahoma. 14 jr. Studio '62, dag. 2.13 en 0.15 uur, zat. on zond. 1.45, 4.30, 8.15 uur: Voor wlc de klok luidt, 14 jr. Thalia, dag. 2.15 en 7, 9.30 uur, zat. en zond. 2. 4.30, 7, 9.30 uur; Gestolen uren, 14 jr. t Venster, dag. 2, 7, 9.15 uur: Zond. 1.30. 4.15, 7, 9.15 uur; Llefdo onder voorbe houd, 18 Jr. Victoria, dog. 2 cn 8 uur, woensd. 8 uur, zat. en zond. 7. 930 uur: Veel liefs uit Moskou, 18 Jr, zat, en woensd 2 uur, zond. 2 en 4.30 uur: Ontmaskering der veedieven a.l. De Lantaren, 20 uur; Lurolei knbnret „Wij Lurelel". St. Laurcnskerk, 12.45 uur: Orgelbespeling door Jan J. van den Berg. Rotterdamse Bchouwburg, 20.15 uur: NRT Obsessie. Groote Bchouwburg, 20 uur: Havenstad Ope rette Scharzwaldmeedel. Rivlèratuü, 20 uur: Concert door muziekver eniging van PTT-persoueel. De Lantaren, 20 uur: Studio Cel/spel. Voor een- overzicht van de expositie in Rotterdam zie ons blad van donderdag. Rechter Maasoeveri Bulterman en De Groot, Bentbuiuratraat 13, tel. 243815, H. Ger- son't, Schlekade 99 a. tel. 3433U-248833. KleinpolderspoUieek, Duyvea teling trast 8, tel. 134422, Kugel, C. L. de Vrieselasn 2, tel 232228, Lagaay, v. Vollcnho ven straat 58, tel. 123768, Ramlehapotheek. Ramleh- weg 43, tel, 138704, W. v.d. Vecht, Ma- thenesserwsg 111c, tel. 230785. Uillegersberg—Sclilebrock: Ploeg-Groot. Van Becthovenslngel 2. tel. 2271B0. Linker Maasoever: Apotheek Hallplaat, Cour- zandseweg 49, tel. 273241, Plelnwegapo- theek, Plelnweg 86a, tel. 271138, A. Riet, Langonhorst 8«. el, 274293, dr, P. F. van Senus, Beljerlandselsan 112. tel. 193081. Hoogvliet, Pernis en BplJkenlise: vrijdag 17JO tot zaterdag B uur: Apotheek Hoogvliet, Max Havelaarweg 2, Hoogvliet, tel. 010— 1808», TVBL BRONS, de jonge Nederlandse pianist, die na het verwerven van de E.M.S.-cultuurprijs voor Muziek vorig jaar zomer in Scheveningen bij Vlado Perlemuter in Parijs is gaan studeren, heeft gisteravond, op vrij korte termijn het SoUatenconcert van de Rotterdamse Kunststichting voor zijn rekening nemend, een geboeid publiek vele bewijzen gegeven van zijn pianistisch kunnen en zijn artis tieke vermogens, zonder nochtans ge heel het vertolkingen iveau te bereiken, dat bij deze mate van begaafdheid als het ware voor het grijpen lijkt te lig gen. De pianist, die de leeftijd van het in argeloze muslceervreugde hande len al lang te boven is en daar tegen over nog niet de schijnbare noncha lance heeft Ieren Htellen, waarachter zich een weten verschuilt, dat de toe hoorder geheel ontgaat, speelt op het ogenblik bijna overbcwust, als gold het een demonstratie van technische vormen en «peelmanieren. Dit over- bewustzijn maakt hem onrustig, waar-1 door vaak wat als agogische schake ring is bedoeld (en op de juiste mo menten wordt aangebracht) ontaardt in vervormingen van het ritme. Enige „veiligheidsmaatregelen" inzake de sprongtechnlek hadden een dergelijk effect. Deze dingen echter terzijde gesteld toonden Wil Brons' Interpretaties een integer kunstenaar met een mooie, soepele pianotechniek en een warm muzlkantenhart. Bachs derde Franse suite (met overigens eigenaardige op vattingen ten aanzien van de uitvoe ringspraktijk der verenigingen) klonk Intiem en dansant, Stijlbcwust werd de sonate in d op. 31 no 2 van Beet hoven uitgevoerd en raak van sfeer typeerde Wil Brons een drietal Rach maninoff-preludes. Zijn virtuositeit werd op de proef gesteld door een Scriablne-etudo en Brahms' grote jeugdsonate in f, een onverstandige keuze wat Brahms betreft, want als de onvolgroeidheden van dit opus niet grandioos kunnen worden overspeeld is het heel moeilijk door te komen. Wil Brons is echter een musicus, wiens ontwikkeling men met .interesse zal moeten volgen. ELLY SALOME DEN HAAG, vrjjdag (ANP) De „Nieuw Amsterdam" van do II.A.L. zal onder auspiciën van de ANVV tussen 11 en 29 mei cn 14 en 31 juli „Nether lands festival sailings" van en naar New York maken als onderdeel van het „Holland Promotton"-programma. Aan boord zal de stichting „Kunst en bedrijf" twee tentoonstellingen van schilderijen inrichten. Een daarvan om vat reprodukties van 17e-ecuwse Neder landse schilders. Gedurende het twee de gedeelte van de overtochten zullen schilder- en grafische kunst van heden daagse aitlsten worden geëxposeerd. Een euratrice van „Kunst en bedrijf" zal lezingen mot lichtbeelden over de beeldende kunst in Nederland houden. Daarnaast zullen filmdocumentaires over Nederlandse schilder- en beeld houwkunst worden vertoond. Ruime aandacht krijgt het werk van Nederlandse componisten. De musicus Jaap Geraedts, zal de ten gehore te brengen muziek toelichten. Een strijk kwartet zal voor de passagiers klassie ke en moderne muziek, voornamelijk van Nederlandse componisten, spelen, Het cabaret „Shaffy Chanlant, een drani-orgcl, een klompenmaker, een cursus bloemenschikken, alsmede mode shows en Bpecifiek Nederlandse maal- Jjden zullen deze „Netherlands festi val sailings" verder veraangenamen. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, vrijdag. TtfdenB een vannacht in „Odeon" gehouden demonstratieve vergadering van ruim honderd taxichauffeurs is besloten van het Rotterdamse autoverhuurbedrijf van de heer J, G, Boon te eisen, dat de twee aldaar ontslagen taxi-chauf feurs weer in dienst worden genomen. Is dit vóór zaterdagmiddag vier uur niet geschied, dan zullen de chauffeurs van de zcb wagens van de heer Boon let rijden. De collega's van de zes betrokken rijders zullen voor de financiële scha deloosstelling zorgen. De chauffeurs zouden op straat zün gezet vanwege een afrekenings-conflict met hun H werkgever. De vergadering, die om over drieën begon en tegen half zeven eindigde, werd bijgewoond door depu taties van taxichauffeurs uit Tilburg. Den Haag en Amsterdam. Ook was aanwezig het raadslid voor de PSP, mevrouw A. P. Stekelenburgvan Kwawegen. De voorzitter van het Onafhankelijk Verbond van Bedrijfsorganisaties (OVB), de heer L. van Os, die deze bijeenkomst belegde, riep de aanwezi gen op niet akkoord te gaan met het door de erkende vakbonden voorge stelde garantieloon van 140 gulden. In tegenstelling tot twee weken ge leden, riep hij de chauffeurs deze keer niet op tot staking, Wel verzocht hij de bezoekers eventueel volgende week weer in een nachtvergadering bij el kaar te komen teneinde te bespreken of er opnieuw stakingsmaatregelen genomen moeten worden. (Van een onzer verslaggeefsters) De japonnen zijn heel eenvoudig;! recht met ceintuur, getailleerd met iets gerende rok. Uibelle heeft voor deze zomer een voorkeur voor en sembles, bestaande uit een effen lin nen jurkje met jasje in streep of Imprimé. Ook deze zijn weer uitge voerd in de verschillende pasteltinten. De modellen zijn uitgevoerd In ver schillende varia lies, die men gemak kelijk zelf kan aanbrengen, zoals rond weggesneden voorpanden of een strik-; je op het jurkje. Het is haken geblazen dit voorjaar, als men tenminste met de grote mode mee wil gaan. Een effen roze jurkje heeft gehaakte mouwen en een kraagje van glanskatoen. Houdt men niet van haken, dan is er nog geen ramp gebeurd, want dan kan men er kanten mouwen inzetten. Ondeugende kleding voor de tieners: een blauwe rok met rood jasje, waar onder een witte blouse wordt gedra gen met een rood-wit gestippelde strik. Witte vlindevkotisen en een. witte pet mogen bij dit pak niet ont-: breken. Als variatie op de televisicrok toonde Libelle een harembroek: een niet te wijde lange rok vanonderen dichtgestikt, waarbij ruimte Is 'gela ten om de voe(en door te steken. Ditmaal zagen we niet één, maar vijf bruiden, Voor het heie jonge bruidje een kort zijden jersey jurk je met kanten mantel, voor de oude re bruid een beige mantelpakje van jaquard, verder net klassieke model met korte sluier, een lange japon van jaquard met satijnen mantel, waarbij een strik met lange uitein den achter op het haar wordt gedra gen in plaats van een hoedje en ten slotte voor de bruid, die niet in het wit wil gaan een marineblauw-met- lurex ensemble. voor morgen luidt: snel gaan naar Magazijn London Want bij aankoop van Wollen colbert met prima pantalon of Egyptisch katoenen regenjas ROTTERDAM, vrijdag. Aan de Nederlandse Economische Hogeschool zijn voor het kandidaatsexamen fn de i economische wetenschappen geslaagd de heren S. van der Koolj (Rotter dam), H. Benninga (Rotterdam) en D. Blanchaar (Hendrik Ida Ambacht). Voor het doctoraal examen in de eco nomische wetenschappen zijn geslaagd de heden P. R. Brans (Zwljudrecht) en G. M. M. van Dam (Amsterdam). PRACHT TERLENKA COSTUUM 55/45 in 7 moderne dessins van 149. VOOR (Van onze scheepvaartredactie) Rotterdam-vrijdag. Het dagelijks bestuur van het Nationaal Technisch Instituut voor Scheepvaart en Lucht vaart, tezamen een groep „v.Lp.'s" van het landelijk bedrijfsleven vertegen woordigend, heeft besloten van nu af aan medewerking te verlenen aan de Europorttentoonstelllngen die jaarlijks In de Ahoy'hallen worden gehouden en duidelijk in een behoefte blijken te voorzien. Het bestuur is van mening, dat dé indrukwekkende groei in nog geen vier jaren tijds de verwachting wet tigt, dat de Europorttentoonstellingen een maritiem evenement van de eerste orde kunnen worden, waarmee de Ne derlandse industrie zeer gebaat zou zijn- Voorwaarde voor de medewerking van het Instituut is geweest, dat de Euro porttentoonstelling geen Engelse aan gelegenheid meer zou zijn, maar een Nederlandse organisatie achter zich zou hebben. Daartoe is thans in op richting de N.V, Europort-Tentoonstel- lingen, waarvan de statuten aan het I Ministerie van Justitie zullen worden l voorgelegd. Tijdens een lunch voor journalisten in het Rijnhotel, zei de heer H. Quis- pal, directeur van het Instituut, ter toelichting nog, dat het Instituut het als een taak ziet een goede verstand- j houding tussen Jaarbeurs en Europort! Tentoonstelling N.V. te bewerkstelli- gen, waarbij men aan de belangen van beide partijen recht moet doen we-; dervaren. Het Instituut hoopt te be- reiken, aldus de heer Quispel, dat een harmonische samenwerking tussen' beide lichanen tot stand zal komen, j (Van onze scheepsredaotie) BOTTERDAM, vrUdar. Het ANP; heeft vannacht bet nogal alarmerende bericht verspreid dat de Nederlandse tanker „Pendrecht" middendoor was gebroken. Dit soa gemeld MJn door de, sleepboot „CecUia Croce". Het pers bureau vermeldde het nieuws op f esag van het Franse bureau Agence France; Pr esse. De rederU van het schip, Plu. van Ommeren te Rotterdam deelde ons echter mee dat dit bericht niet op waarheid berust. De „Pendrecht". die de vorige maand op de La Plata-rivler doorzak te, is met opzet voor de haven van Buenos Aires, aan het begin van de i vaargeul, in de modder aan de grond j gezet. Daar werd, zonder dat daarbij het drukke scheepvaartverkeer werd gehinderd, de „Pendrecht" in tweej stukken gesneden. De twee stukken, die door schotten, waterdicht zijn, worden door de sleep boot „Elbe" van L, Smit en Co, naar Europa, waarschijnlijk naar Rotter dam, gesleept de zaak van vertrouwen le Middellandstraat 86 - Telef. 23 72 58 (herenafdeling) le Middellandsteaat 80 - Telef. 2372 58 (jongensafdeling) Beijerlandselaan 85 Telefoon 27 73 30 ROTTERDAM. Let op de julsteadressen ROTTERDAM, vrijdag. Het Tweede-Kamerlid R. Laan (PvdA) uit Rotterdam heeft de minister van bin nenlandse zaken schriftelijk gevraagd of liet niet gewenst is dat bU de ver kiezingen voor de RJjnmondraad, die op 2 juni zullen worden gebonden, ook degenen die 21, resp. 22 Jaar oud zijn, meestemmen. Hij informeert of de minister bereid is om de in wetsontwerp 7940 voor gestelde bepalingen inzake het ver iagen van de kiesgerechtigde leeftijd tot 21 jaar, nu daarover in principe reeds bij de grondwetsherziening 1963 is beslist, uit wetsontwerp 7940 te lich ten en zo spoedig mogelijk in een af zonderlijk wetsontwerp aan de Sta ten- Generaal voor te leggen. (Advertentie LM.) beduidend goedkoper Juist die woelwaters, die meestal meer óp dan onder hun dekens liggen, moeten met een lekker warme, flanellen pyjama naar bed. Morgen kiest U ze uit, honder den Twents kepcrflanellen jongenspyjama's, heerlijk war me pyjama's prima afgewerkt en met een zak op het |asje, voor prijzen, 30 tot 40% lager dan normaal. k«p«r |ong«n« pyjama's Morgenvroeg om 9 uur beglht de verkoop van deze hondenden pyjama's in gezellige ruitdesslns, voor prijzen, die U geen tweede keer kunt verwachten. ROTTERDAM, vrijdag Worms Cie N.V. de Rotterdamse dochteronder neming van het al meer dan 100 jaar bestaande Panjae scheepvaartconcern, is in een nieuw gebouw getrokken. Het pand staat op de mooiste plek ln het Rotterdamse havenkwartier van scheepvaartkantoren, aan de "Wester kade 31 als buurman van het enorme gebouw van Van Ommeren. De architecten Verhave, Luyt en de long, zaten al direct met deze buur man, want de terreingrens tussen de percelen van beide maatschappijen had een vrij grillig verloop. In verband met de bouwplannen was het gewenst deze grens recht te trekken. De archi tecten gaven dus het Wormsgebouw een zodanige vorm op de begane grond, dat daar aan de linkerzijde een door- rit naar de binnenplaats van Van Om meren is gekomen. Op de begane grond werd een ruime glazen entreehal ge bouwd, op zodanige manier, dat geen „gat" is ontstaan. Het oude pand aan de Westerkade van Worms werd in 1962 gesloopt en nu, in 1965 kon de nieuwbouw worden betrokken. De em ployés van Worms, die zich bezighou den met scheepvaartzaken in de meest uitgebreide zin, hebben onderdak ge vonden in zeer ruime en lichte kantoor ruimten, die werkelijk van alle gemak ken zijn voorzien. Op de bovenste etage is de woning van de directeur onder gebracht. Een gedeelte van het gebouw is aan derden verhuurd. Er zijn gevestigd de aan Worms geaffilieerde Stuwadoors maatschappij Manufrance N.V., de Association Technique de I' Importa tion Charbonniere (A.T.I.C,), het bureau Veritas en de N.V. Fetroland, een in Nederland werkende Franse oliemaatschappij I (Van een onzer verlsaggevers) ROTTERDAM, vrijdag. Er isj grote kans, dat ook na 1 april op de Rotterdamse heliport helikopters mo ffen landen en opstijgen met één rao- tor. Dit betekent dal de Rijkslucht vaartdienst de effectuering: van dc t maatregel na deze datum slechts he-' likopters met twee motoren toe te la-1 ten, voor enige tijd heeft opgeschort. Een en ander geschiedt op verzoek van de „Sabena." Dit deelde gistermiddag de ioco- burgemeester, mej. J. Zeelenberg de gemeenteraad mee, na een vraag van hei socialistische raadslid, de heer J. Nederlof. Aan de orde was op dat ogenblik het krediet van drie miljoen gulderi voor verlenging van de startbaan op- de luchthaven Zestienhoven. Een voorstel, overigens, vaarmee de ze-, meénteraad zonder hoofdelijke stem ming akkoord ging. De heer Nederlof verweet het colle ge van b. en w., dat hei eigenlijk'te lang had gewacht om met dit voorstel op de proppen te komen. Hy ging zelfs zo ver door te stellen, dat de financiële moeilijkheden, waarin Rotterdam is verwikkeld geraakt, ernstig hadden kunnen zijn, wanneer het voorstel eerder aan de gemeente raad zou zijn voorgelegd. Hij voerde aan, dat van rijkswegereeds in' 1960 toestemming was veleend de start baan te verlengen. De heer F. J. Krop (chu) vroeg na mens de prot.-chr. fracties of de zaak van het gebouwencomplex op Zestien hoven te zijner tijd nog eens in de Commissie voor het Havenbedrijf kon worden behandeld. De waarnemend- burgemeester zegde dit toe, Zij zei eveneens, dat de werkzaamheden aan de verlenging van de startbaan ten hoogste een half jaar eerder hadden kunnen beginnen, als de investerlngs- moeilijkbeden Rotterdam niet zouden hebben gedupeerd. Wat het lawaai, veroorzaakt door het landen en opstijgen van straal vliegtuigen betreft, een kwestie die die ook al door de heer Nederland ten tonele werd gevoerd, zei mej. Zee lenberg, dat er momenteel een studie wordt gemaakt om de herrie te doen verminderen door het aanbrengen De Weaterkade heeft niet weinig aan aanzien gewonnen met de nieuwe ves tiging van Worms, een kloek gebouw met moderne gevel. Aan de linkerzijde staat het gebouw, tegen het nieuwe pand van Van Ommeren. (Advertentie I.M. par te modellen verlovings ringen Drs. H. D. van der Kwast: (Van onze economische redactie) UTRECHT, vrijdag. De algemeen directeur van de Koninklijke Neder landse Jaarbeurs, drs. J. H. D. van der Kwast; heeft gisteren bezwaren geuit tegen de „nacht van Rotter dam", toen werkgeversorganisaties en vakbonden in de metaalnijverheid het voorlopig loonakkoord doorbra ken. Dè heer Van der Kwast noemde dit een kwade zaak. „Als het looiibe- leid ons uit de hand loopt, kunnen.de getroffen beleidsmaatregelen tot ont spanning van onze verhitte eeonq- mie, weer ernstig in gevaar worden gebracht", zei hij. Wist U dat wij behalve ledi kanten ook hele complete, mo derne slaapkamers verkochten? Evengoed voor prijzen, die even opmerkelijk laag zijn als U van ons gewend benei Morgen begint de verkoop van een partij 1- en 2-persoons moderne slaapkamers, ge maakt van ivoorkleurige buis met plastic slerdoppen afgezet, met voetborden In geel, blauw of rood en met versterkt spiraal. Nu Uw slaapkamer ln één ruk vernieuwd en gemoderrilseerd en omdat het lakwerk Iets be schadigd 1s (maar U moet dan wel erg goed kijken), voor een ongekend lage prijs. s(aap^arnerS I rto.1, uf" nochtt.f.Hi® fin-— voor 1 Tweepersoons slaapkamers bestaande uit ledikant 120x190 cm- 2 stoelen, 1 tafel en 1 nachttafel van' inn fin Morgen vroeg om 9 uur begint de verkoop van deze complete slaapkamers voor prijzen, die U geen tweede keer kunt "er- wachten.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1965 | | pagina 1