Schiedamse sporthal als Rij nmond-exposi tieruimte INHABE IN NIEUWE VORM IN SPORTHAL FIKSE BRAND BIJ V.A.M. COMPOST SCHIEDAM N.V. Europort grijpt de kansen Van 15 tot en met 22 april '67 Woekeren met de ruimte Oranje en Schiedam SCHIEDAM NAAST AHOY DE ENIGE GROTE HAL Klapband oorzaak van bromf ie ts-ongeval Burgerlijke Stand Eerste boutique in Schiedam geopend Lezing van Theun de Yries Loswerkman toch tevreden over rechtbank Politiehond wijst dief aan van portemonnee Kruising De Ruyterweg Jonker Fransstraat tijdelijk afgesloten Brandweer was situatie snel meester Eremedaille voor jubilaris Vier opvarenden van Engels schip verdacht van diefstal Koe loopt veehouder omver Ongerief van heien en drillen goed voor surprise TYPISTE STAL UIT WRAAK f7000 VAN BEDRIEGENDE VRIEND Twee installaties bij rechtbank IMONOPOLE •paardensiagerjj KOERIERSTERS 5,90 woensdag 7 december 1566 - pag. 5 (Van een onzer verslaggevers) .SCHIEDAM, woensdag. De Europort Tentoonstelling N.V,, Lekend door de maritieme „Europort-expositie in de Am sterdamse RAI (oorspronkelijk in Rotterdam) en de „Nedex"- beurs in de tijdelijke AhoyVhal te Rotterdam, heeft het oog laten vallen op de Schiedamse sport hal Margriet voor soortgelijke exposities. De Schiedamse sporthal kan in het Rijnmondgebied een belang rijke rol gaan spelen in de toe komst als de Rotterdamse Ener- giehal afgebroken of verplaatst is. (Het is niet uitgesloten, dat de Energiehal in twee delen elders wordt neergezet. Weliswaar is de Schiedamse Sport hal, met een maximaal bruikbaar vloer-oppervlakte van 3.000 m2 niet erg groot, een dwerg vergeleken b|j Ahoyhal en Energiehal, maar het Is nog de enige Uitwijkmogelijkheid In de Rijnmond. Bovendien is de In april van dit jaar geopende Sporthal, gelegen aan een afrit van de Rijksweg 20, wel bijzonder mooi centraal komen te lig gen in het Rijnmondgebied, vooral wanneer medio volgend jaar de Bene- luxtunnel met een deel van de Zoom- weg en de Rijksweg 20 in gebruik ko men. De Engelse directeur van Europort N.V., de heer Allan Johnson, sinds een maand wonend in Schiedam, maar druk in het buitenland reizend om di verse internationale tentoonstellingen voor te bereiden, heeft een open oog voor de kansen die de Sporthal Mar griet biedt. Hij is verbaasd dat Neder landers, die grote mogelijkheden in de hal niet eerder hebben onderkend INH ABÉ-SPRIN GPLANK De springplank tot zijn Schiedamse plannen is de Schiedam.se Industrie- en Handelsbeurs „Inhabé '67", die IS tot en met 22 april volgend jaar in de Sporthal zal worden georganiseerd door Europort N.V. In samenwerking met de Schiedamse Handels- en Bedrijfs- raad. Dit wordt de derde Inhabé, waarvan de vorige in 1956 en 1964 zijn gehouden, maar die door Europort N.V. in een geheel nieuwe vorm is ge goten en tot een jaarlijks terugkerend evenement zal worden gemaakt. Daar voor is reeds een aparte NV. Schie damse Tentoonstelling in het leven ge roepen. Doch de Europort N.V. heeft ook in juni en in september 1967 de Sporthal al vast afgehuurd voor nog twee ten toonstellingen. Die vallen dus in de stille periode voor het sportleven, zodat de sportieve gebruikers van de hal er weinig of geen last van zullen hebben. Bovendien is bij het opzetten van de sporthal er rekening mee gehouden dat de hal ook voor dergelijke exposi ties benut zal worden, wat gunstig werkt op de financiële exploitatie. NOG TWEE 'Voor Juni denkt de Europort NV. (de plannen zijn nog niet rond) aan een expositie voor modern wonen, het onderwijs of voor de gedistllleerd- indnstrie. Voor september is het al veel waarschijnlijker dat het een wintersport-expositie zal worden, een typische vakbeurs met een Internati onaal karakter. Voor fabrikanten dus van ski's en wintersport-kleding maar ook wintersportcentra tonen belang stelling. Dit alles werd verteld door de heer H. Gehrlofs, secretaris van Europort N.V., die directeur A. Johnson moest vervangen, omdat deze door de'mist gisteren niet tijdig uit Londen naar Schiedam kon komen. „Natuurlijk wordt de Inhabé '67 een succes," ver klaarde hij met beroeps-overtuiging. Doch verder liet de heer Gehrlofs wel doorschemeren dat de uitkomsten van deze eerste Inhabé voor Europort NV. niet z6 verschrikkelijk belang rijk zijn. VASTE VOET Het gaat er de beroeps-organisato ren van exposities kennelijk in de eerste plaats om vaste voet te krijgen ia de Schiedamse Sporthal; eerst met i^e Inllahé ®h de-twee andere expo sities volgend Jaar. Daarna In de ko oiende Jaren nog vee! meer. De Sporthal is wel niet erg groot, maar toch uitstekend geschikt vooral voor vakbeurzen, waarbij het vooral gaat om de kwaliteit van. het geëxpo seerde en niét zozeer om de kwanti teit, Maar de nadruk legde de heer Lehrlofs toch op het feit dat de Sport hal naast de Ahoyhal de enige ten toonstellingsruimte in het gebied van de Rijnmond is. En dan nog zo Prachtig centraal gelegen ook. GOUDEN TOEKOMST .4>e Schiedamse Sporthal Margriet gouden toekomst tegemoet" vond hij, „Misschien dat se de hal dan "(er ook nog eens een stukje kunnen «wgroten." De Schiedamse sporthal heeft een bruikbaar vloeroppervlak van 3000 m2. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. ,,De Schiedamse Handels- en Bedrijfsraad prijst zich geluk kig in de Europort Tentoon stellingen N.V. een betrouw bare, maar vooral ook een er varen organisator gevonden te hebben voor het opzetten van de Inhabé '67. Daardoor kan deze beurs wat grootser wor den". Zo verklaarde de heer F. Sterenberg gisteren namens de S.H.B. De twee vorige In- habés, in 1956 en 1964 gehou den, zijn wel een succes ge weest en hebben het „gezicht van de Schiedamse midden stand" wel goed getoond, doch er 2jjn ook vele bezwaren geweest. De Schiedamse Sporthal is wel wat klein, maar leent zich verder uitste kend voor eeu beurs, vindt de heer H. Gehrlofs, sprekend namens de Euro port NV. Door de praktische verde ling van de ruimte in de hal Is een aantrekkelijke indeling mogelijk. Van de 3000 m2 vloeroppervlakte kan 1670 m2 gebruikt worden voor 102 stand-eenheden. Daar aan te nemen is dat meerdere exposanten méér ruimten willen hebben, wordt gere kend op 70 tot 75 verschillende stands. Deze worden langs de wanden, maar ook in drie stroken in de lengte-rich ting midden in de zaal opgesteld. Deze Inhabé wordt een duidelijke „consumentenbeurs", zuiver uitgaande van de Schiedamse middenstand, die zo de kans krijgt zich weer collectief aan het publiek te „tonen". Verkoop ter plaatse zal mogelijk zijn, „maar dat mag niet ten koste gaan van de aantrekkingskracht van de stands", vindt de heer Gehrlofs. die de nadruk legt op het esthetische karakter van de beurs. BLIKVANGERS Er komen ook enkele „blikvangers", die centraal worden gesteld om een „draaikolk-effect" te krijgen onder de bezoekers. Gedacht ls aan een mode huis met mode-shows (mogelijk wor den daar Engelse mannequins voor aangetrokken!); verder aan een mu ziekhandel, die voor de entertainment kan zorgen, enz. Daarnaast komen er (nog niet vast gestelde) attracties. In de beurs, maar waarschijnlijk ook daar buiten en aan de Inhabé voorafgaand; b.v. een foto wedstrijd of Iets dergelijks. Maar voor maatschappelijke instel lingen of verenigingen zal (met uit zondering van het Bode Kruis, die een edgen stand mag hebben naast do EHBO-ruimte) weinig of geen ruimte overblijven. Dat komt door gebrek aan ruimte èn aan financiën. DUUR Het organiseren van zo'n beurs of een expositie is een vrij kostbare zaak en het geld moet er via de standhuur weer uitkomen. Dit wordt 35 per m2 of voor een standaards tand van 12 m2 420, ongerekend de kosten van op bouw en inrichting. Daarom zo veel mogelijk verhuur en pas wanneer er ruimte overblijft dan kunnen andere organisaties aan bod komen. Daarbij zai gewaakt worden voor een „evenwichtige opbouw" van de beurs, wat de heer Gehrlofs zeer be langrijk vindt. Geen overwicht dus van de ene branche over de andere, want dat doet het aantrekkelijk van zo'n beurs verminderen. Dat de Sporthal een eind uit het stadscentrum ligt (de twee voorgaan de beurzen, zijn aan de Broersvest ge houden) .acht de heer Gehrlofs geen groot bezwaar. Aan de RET zal een speciale bus-regeling gevraagd wor den voor aanvoer van het publiek; eventueel kan een aparte pendeldienst met bussen worden ingesteld. Ook de parkeer-ruim te wordt voldoende ge acht, tenminste wanneer de auto's bui ten het eigenlijke Sporthalterrein ge parkeerd kunnen worden. OP ZONDAG? Of de Inhabé, die op zaterdagmor gen 15 april geopend zal worden en tot en met zaterdag 22 aprit openblijft, ook op zondag opengesteld zal worden, Is nog niet beslist. Velen zijn er vóór, doch er zijn oDk principiële bezwaren. In elk geval is de entree-prijs gesteld op f 1,50 per persoon, met reductie voor kinderen en groepen. Op donderdag 8 december wordt om 20 uur een bespreking gehouden in De Amstelbron, voor gegadigde standhouders. Er bestaat nu al goede belangstelling onder de middenstan ders, hoewel anderen, na de niet on verdeeld prettige ervaringen van de vorige beurs in 1964, wat terughou dend blijven. VEEL BELANGSTELLING VOOR 'THE MESSIAH' (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. Voor de uitvoering van „The Messiah" door de gezamenlijke Schiedamse koren, op 17 december in het Rotterdamse concert gebouw „De Doelen", zijn reeds meer dan 1300 kaarten verkocht. Hetgeen wijst op een grote belang stelling voor de uitvoering, die worat gegeven ter gelegenheid van het 100- jarig bestaan van het Koninklijk Schiedams Mannenkoor „Orpheus", Men heeft dan ook hoop dat de Doe lenzaal geheel uitverkocht zal raken. Kaarten zijn (nog) verkrijgbaar aan het kantoor van de Schiedamse Ge meenschap-W.V., Plantage, Telefoon: (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. Een klapband was de oorzaak van' een ongeval, waarbü een bromfietser en een wielrijder betrokken waren, op het rijwielpad van de Rofcterdamse- dük. De bromfiets kreeg de klapband, waardoor de bestuurder, de 46-jarige ambtenaar W. J.'S. kwam te vallen en met een wond boven het rechter oog naar het Gemeenteziekenhuis moest worden overgebracht De be stuurder van de fiets, waartegen de bromfiets aanviel, liep geen noemens waardige verwondingen op. SCHIEDAM - Geboren: Yvonne T. S. dv C. W. Bensfl en G. J. Ceelle: Evert 3. zv HL A, Regeneburg en M. T. Knljnanburg; Monique I. M.. d.v. H. G. Maas en I. M. E. Francois; Cornelia, z.v. M; Haddeman an W. Plokker; Gwendolyn E-, d.v. A. J. van Essen en M. M. Kleinen. Overleden: A. J. Ooms. 48 Jr.; D, I, Has, 68 jr.; A. a. Konlngs, 73 Jr.; W. Smou- ter, 81 Jr., wed: Kreutmet, (Von een omer verslaggevers SCHIEDAM, ujoensdap. Ook Schiedam heeft een boutique. Aan de Hoogstraat opende .Wantalon Modern' de deur voor de liefhebbers van de hedendaagse kleding. Heupbroeken, koetsiersjasjes, overhemden In de mo- dekleuren en meer van dat soort ken. De meutue boutique is een filiaal van de reeds langer bestaande uesti- gingen in Rotterdam en Leiden. Een groot deel van de te voeren' kleding komt uit eigen atelier, waar door dus een zekere exclusiviteit wordt verkregen. De prijzen zijn ech ter niet navenant en, ons inziens, voor de meeste kopers te betalen. De inrichting van de zaak (naar idee van verkoper P. Jansen Feterus) houdt gelijke tred met de artikelen. Kleurig en apart. De kledingrekken zijn gefabriceerd van dik touw en sta len buizen, wat dan weer net iets an ders dan normaal is. Mmenteel wordt er aan het interieur de laatste hand gelegd, zodat binnen enkele dagen de klanten geheel naar (boutique) beho ren ontvangen kunnen worden. Voorlopig alleen herenkleding in Pantalon Modem. Binnenkort hoopt men echter ook de andere kunne van dienst te zijn, wanneer, op de eerste etage van het pand, de damesboutique geopend zal worden. Men heeft trou wens nog meer plannen. Die gaan in de richting van een expositie-ruimte op zolder en een koffiebar, die zal moeten verrijzen op de, achter het pand liggende, binnenplaats. (Van onze kunstredactie) SCHIEDAM, woensdag. Morgen avond houdt de bekende schrijver Theun de Vries een lezing (met licht beelden), met als onderwerp: Zijn visie als romancier op Rembrandt, Van Gogh en Jeroen Bosch, in de aula van het Stedelijk Museum. Aanvang 20.15 uur. Theun de Vries maakte op de aan kondiging voor deze lezing de volgende kanttekening: „Mijn drie romans zijn ontstaan in uiteenlopende perioden van mijn leven. Rembrandt (1931) draagt de sporen van een jeugdig lyrisme en individuele romantiek; de historische achtergronden zijn vaag, de problema tiek van de grote schilder, kon door de jonge auteur niet ten volle worden verstaan. Ziet de Mens (1963) tekent de Haag se periode van Van Gogh, het smarte lijk ervaren van armoede en eenzaam heid voor de kunstenaar, die zich maatschappelijk noch artistiek wil •onderwerpen. Het grote conflict-van de late middeleeuwen, de schreeuwen de ongerechtigheid der wereld en de hunkering naar reinheid en verlossing bij de kunstenaar beheersen de roman Moergrobben (1065), die op de kunst van Jeroen Bosch geïnspireerd la.. In de twee laatstgenoemde romans is de relatie kunstenaar-samenleving be palend." Kaarfen voor de lezing van Theun de Vries zijn verkrijgbaar aan de,kasna van het museum. SCHIEDAM in verband met het hu welijk van prinses Margriet met mr. P. van VoUenhoven. op 10 ja nuari en ook in verband met het be zoek van het aanstaande bruidspaar op 20 december aan Schiedam, wor den in het Stedelijk Museum twee tentoonstellingen gehouden. De eerste draagt de titel „Oranje en Schiedam" en wordt door burge meester H. Roelfsema op zaterdag middag 17 december officieel ge opend. De dag tevoren heeft de bur gemeester dan de expositie „Kin derfeest", zijnde vrije expressie van schoolkinderen op het komende hu welijksfeest geopend. Wat deze twee exposities nu precies zullen omvatten is een gróót ge heim. In Schiedam mag daar niets over gezegd worden. „Alleen de Rijksvoorlichtingsdienst in Den Haag mag daar inlichtingen over verstrekken", verklaarde men ons bij het Sted. Museum. Dat hebben we dan maar niét gedaan. Zou men de contacten van het Oranje huis met Schiedam en de visie van schoolkinderen op een prinselijk hu welijk nu als een staatsgeheim zien? Merkwaardige geheimzinnigheid. Redactie. (Van een onzer verslaggeefsters) ROTTERDAM, dinsdag. Nadat de 33-jarlge loswerkman H- J. K. de recht bank een reek» beledigingen had toe gediend, aan het begin van de zaak, kalmeerde hti volkomen, toen hij merk te, dat alles in het werk was gesteld om hem te helpen. De man had op 12 en 17 mei inge broken in enkele zaken. De officier van justitie, mr. J. M. van Leeuwen elate hiervoor vanmorgen, een gevan genisstraf van acht maanden met af trek en terbeschikkingstelling van de regering. De president mr. A. R. Jolles liet het volledige verhoor nadat hij de man had laten uitrazen, achterwege. De man had op 12 en 1? mei Inge- weest in een psychiatrische kliniek. Na beraad veroordeelde de rechtbank ver dachte tot een gevangenisstraf van ze ven maanden met aftrek en terbe schikkingstelling, zodat de man 16 de cember in een kliniek kan worden op genomen. Toen verdachte dit hoorde bood hij de rechtbank zijn excuses aan voor wat hij aan het begin had gezegd. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag. Politie hond Bruno heeft vannacht de 61-ja rige tremmer A, 3. S. uit Rotterdam aangewezen als de dtef van een porto- De tremmer die met enige anderen in een café aan de Hilledijk zat, had dc zaak nauwelijks verlaten of een van de gasten miste zijn portemonnee. Hij liep S. na en beschuldigde hem van diefstal. S. ontkende. De politie vond later op de plaats waar de mannen hadden gesproken twee portemonnees. Een van deze bleek de gestolen porte monnee te zijn. Toen de politiehond lucht kreeg van deze portemonnee wees hij de tremmer aan als de dief. De tremmer bekende. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag. D« krui sing Jonker Fransstraat, Adm. de Ruy terweg zal in verband met werkzaam heden aan de bestrating van woensdag 7 december tot vrijdag 9 december ge deeltelijk zijn afgesloten. Het verkeer uit de richting Noordorbrug zal via de Lombardkade worden omgelegd. Uit het centrum van de stad zal het verkeer het beste de route GoudsesIn- gel, Van Alkemadestraat, Vondelweg, Adm. de Ruyterweg kunnen volgen. ROTTERDAM, dinsdag. B. en w. hebben tot lid van de wijkraad voor Hillegersberg-Schiebroek benoemd mevr. H. J. Sepers-Van Assendorp, wonende Molenlaan 2, dte door de Boerenpartij voor deze benoeming was voorgedragen. De heer mr. J. Se- pers heeft wegens zijn benoeming tot lid van de gemeenteraad zijn benoe ming tot lid van de wijkraad niet aan vaard. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. Van morgen om circa kwart voor drie, brak er in een coinpostloods van de vuil-afvoer mnatschappü aan de Jan van Riebecckweg, brand uit. Binnbn zeer kor Ie t(jd sloe gen de vlammen door het dak van de loods heen, Surveillerende Politieagenten merk ten de brand op en waarschuwden de brandweer, die snel tor plaatse was. Tegen half vier werd het sein „brand meester" gegeven en kon verder worden volstaan met nablussen. In dc loods lag ongeveer tien ku bieke meter huisvuil, opgeslagen in de z.g, afvalbunker, waar het huisvuil wordt verpulverd en daarna wordt verwerkt tot compost. Men vermoedt dat er tussen het huisvuil gloeiende kolen (uit b.v. een asla) hebben gezeten, waardoor de massa afval langzaam maar xeker vlam heeft gevat. Dat de personeelsleden van de VVA.Mt, Inderhaast werden opgetrom meld, Is voor de brandweer van veel nut geweest. Zo kon de lopende band, in de afvalbunker In werking worden gezet, waardoor al het brandende af val geleidelijk werd afgevoerd. Enkele spuitgasten gingen aan het eind van de band staan en konden op eenvou dige manier hel brandende afval blus sen. De schade ls niettemin vrjj aanzien lijk, daar het dak en de voorkant van de loods flink door de vlammen werd aangetast. De brandweer, onder lei ding van commandant D. de Jager en brandmeester J. Keuzenkamp, bestreed het vuur met zes stralen en twee ne velspuiten. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag. De heer J. Ellerkamp gedenkt op maandag 12 december het feit, dat hij veertig jaar in dienst is van Van Vorst Schoenma gazijnen N. V. in Rotterdam. Ter ge legenheid van zijn jubileum biedt de directie van dit bedrijf de heer Eller kamp een receptie aan in het Parkho tel, waar hem de ere-medallle in zil ver, verbonden aan de orde van Oran je Nassau zal worden uitgereikt. De heer Ellerkamp ls inkoper van heren- en jongensschoeisel. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag. De ri vierpolitie heeft vier opvarenden van het Engelse schip Loch Avon gearres teerd, onder verdenking van dieftal. Dc mannen zouden uit de lading van het schip vijf paar herenschoenen, 137 paar nylons en zeven pakjes gitaar snaren hebben ontvreemd. ROTTERDAM, dinsdag In de runderhal van de veemarkt is giste ren de zestigjarige veehouder A. Ka rens uit Zoetermeer door een koe om vergelopen. De man ia met een her senschudding naar het Dijkzigtzieken- huis gebracht. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag, De overburen van het E. H. Modeeen- turm in de wijk Bareveld, Brekels- veld hebben ter gelegenheid van St. Nicolaas een klein pakketje thuis gekregen. In een begeleidend briefje deelt de directie mee dat dit geschenk is bedoeld om het ongerief van heiblokken, drilboren en betonmolens, dat nu eenmaal samengaat met de bouw van dit modehuis, te verzachten. (Van een onzer verslaggeefsters) ROTTERDAM, dinsdag Nadat de 31-jarige stenotypiste M. Th. G. door haar vriend wan bedrogen, nam zU OP 27 augustus wraak en beroofde hem van een portefeuille met ƒ7000, De officier van justitie, mr. J. M. van Leeuwen eiste vanmorgen tegen haar een gevangenisstraf van twaalf maan den met aftrek, waarvan drie maan den voorwaardelijk. Verdachte was met het geld naar. de 70-jarige bijkok P. F. S„ bij wié zü haar toevlucht had gezocht, gegaan. Tegen hem eiste de officier wegens, heling een gevangenisstraf van drie maanden. De vrouw, die reeds éénmaal voor een dergelijk feit is veroordeeld tot een gecombineerde straf, is verslaafd aan de drank. Reeds drie vonnissen van openbare dronkenschap staan op haar strafblad. Van het gestolen geld gaf het tweetal een deel uit aan het be talen van schulden; kleding en voed sel. Tweeduizend gulden is teruggevon den. Waar de reBt is gebleven, is on bekend. Volgens S. had de vrouw on geveer drieduizend gulden meege bracht. Mej. G. die in Duitsland heeft ge woond, heeft het niet gemakkelijk ge had. Haar verloofde liet haar daar in de steek, toen zij een kind verwacht te. Dat kind is nog steeds in Duits land. Doordat zfj de Nederlandse taal njet volkomen machtig is, kan zij hier moeilijk haar beroep uitoefenen. De rechtbank zal fn beide zaken uit spraak doen op dinsdag 20 december. (Van een onzer verslaggevers)^ ROTTERDAM, dinsdag. De Re sident van de Rotterdamse recht bank mr. J. G, L. Reuder heeft sto ter en ln een buitengewone zitting rech ter mr. C. Stol tot vice-president In mr. J. J. M. van Benthem tot rêpji- tcr geïnstalleerd. ïi Mr. Reuder had zijn gelukwensen voor de twee nieuwe leden van?;'de zittende magistratuur op rijm gestpjd.' Het hoofd van het parket, mr. Q,VJ. van der Hoeven zei het een gelukwens waard te vinden dat de zittende ma gistratuur is versterkt. £1 Mr. Benthem, die een stage htÊft gelopen bij de staande magistratuur, komt uit Arnhem. Hoogslraal 2 - Schiedam - Tel. 26 88 08 Donderdag 2, B, vrijdag 2, 7, 8,15, zatcniag 7, M5, dinsdag 2, 0. woensdag 8 De piraten van de Diablo (14 jaar) Christopher Ue - Andrew Kei» De bemanning bestond uit nietsontziende mMWnvechter», CinemascopeTechnicolor Zondag 2, 4.15. woensdag 2 Geen genade voor Tom Doofey (14 jaar) Michael Landen - jó Morrow HIJ was een rebel, maar Little Joe wist er raad mee. Technicolor, Zatcrdaganacbt Hyena's van de grote weg (10 jaar) victor Mature Dianue Dort Het grootste gemow op bun lange wegen.waren de .vrouwen, (Donderdag 8 december; heropening van onze Jvanouds bekende |P. v. d. Vlies Zn.; ►v/h B. Verkaalk Buitenhavenweg 160, J ^Schiedam. Foto - Film ROLF1LMS VERGETEN? automaat staat voor u klaar, A4l» «artm filma. Foto K. ven Vuuren. Hoocatmnt 106. K19 rasfoto's klaar terwul WACHT, Foto Van Vuuren, Amsterdam Hebt een zoute «f smaak. !p irn MEIJER SLUÏ8EK 'if, Ruim 200 pagina's on papier, gevoelige fllüstratieïL. van Wint Bij moer mét foto'a^i uit de verzameling van K.M Spook. 1 Verkrijgbaar bij bijkantoren, H agenten en bezorgers, alsmede 3 de boekhandel, of rechtstreeks jï bij N.V. Het Parool, afd. uit-J geverij, Postbus 488, A'dam. 1,1 A A '•f. i h t i .to'a

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1966 | | pagina 2