Sportnota heeft bijval B33033EJ ¥8 ftX 5 Alb. Thijm5 zeventig jaar op de planken SCHIEDAM PSP tegen plan voor herindeling Voorne- Putten Nog geen plaats voor Bad Zuid5 bepaald van der LEEDEN Plan wielerbaan blijft nog staan 'Wensenin investeringsplan opgenomen m EEN TAXI MG EN NACHT! VOLKSTUIN-BLOESEM blijvend goedkoper 89 DUIVENSPORT 'Intermezzo' besluit SG Toneelwedstrijd MAAR DE WETHOUDER DEED GEEN ENKELE TOEZEGGING IOMEGA pi? VLERK Beurs blijft beschikbaar voor de sport mogelijk ook voor de jeugd PR4TEN OVER SPEELPLAATS IN „OOST" Burgerlijke Stand OPSPUITEN IN KETHEL WORDT GOED OVERWOGEN Bejaarde bromfietser loopt hoofdwond op Streven gericht op brengen van ontspanning Scholier aangehouden i.v.m. twee inbraken VECHTSTREEK WINT POLO VIERKAMP IN GROENOORD - PIJPFITTERS - PIJPLASSERS dinsdag 25 april 1967 - pagina 5 (ADVERTENTIE) Voor dlo Moeders, die weten wat Kindergoed kost, houden wij een speciale verkoop van ijzersterke jongens spijker broeken, van een mooie kwali teit denim, met 2 achterzakken, 2 jteekzakken en ritssluiting. Echte ravotvastc broeken één en al soliditeit. jongens spijker broeken 4-6-8 jaar 10-14-16 jaar Morgen om 9 uur begint de verkoop van deze oersolide spijkerbroeken, in biauw voor een prijs, die U geen twee de keer kunt verwachten. Cién tel. of schrift* fcet. De Vrijheid SCHIEDAM, dinsdag. De P.V. „De Vrijheid" nam met 600 duiven deel aan de wedvlucht Vanuit "Wave ren, afstand 100 km. Door he,t slechte weer en de koude wind had het con cours een traag verloop. Gelost werd cm 11-50 uur; eerste duif binnen 13.59 uur; laatste prysdtuf 15.15 uur. Uit slag: 1,25,85,61 M. Po-tter; 2,47 Th. Juyn; 3,13,35,4j,79,91,110,114 P. Pols; 420,31,94 P. Verlinde; 5,9,12,41113118 C. Koogje; 64,2762 J. Westerhoht; 78 M, de Roo; 10 C. Rigiters; 11^3,36,44,65,68,128 J. Mackay; 15,133 A. Pronk; 16,23,52,107 J. Duymel; 1134,45,74,134,135 W. Poort; IS, 19, 26, 37, 39, 51, 60, 69, 15,61,95,103,111117 J. Doejaaren; I! A, de Rouw; 21 J. W. Blom; 211055,73 W. v.d. Wind; 24,42 J. v.d Eot, 28. C. Lems; 30,136 J. paulussen; 3564 122 H. v.d. Steen; 40,124 S. Speehneyer; 43 M. de Jong; 46,50 J. Hsisels; 49 M. Putters; 53,54,56,73,108 Doejaaren jr.; 57,71,130 H, Hagen; 59 1. Wilt; 67, 105 H. Robart; 68,86 J. Rost; 76,83 W. Scho-lte; 80,82,84,99 A. vi. Bk®; 87 H. Put; 88,121 P. Kou- wnberg; 0 J. Kazenbrood; 92,116 C. Krommenhoek; 93,123 J. H. Blom; 96 J. vi_ Windt; 97 J. Sohrumpf; 101,104 Joh. Christen; 131 H. van U Hoff; 133 B, Tmmerofcreek. (ADVERTENTIE) JCKïDAM, dinsdag. In het.ka SAAB v.an S.G. Toneelwedstrijd '«15-1967, zal het toneelgezelschap ^emiKzo" donderdag 27 april het fcP" Ea toen kwam Dr. Frost" van weigel spelen. Aanvang 20.00 in Musis Sacrum. intermezzo is de laatste vereniging van bekwaamheid zal af- ,°P mei is de prijsuitreiking 9 toneelwedstrijd Rotterdam, maandag. ^"Pische elftal dat morgenavond uur op het veld van Overmaas ^oefenwedstrijd speelt tegen (Vty 15 als volgt samengesteld: Bos turfden)Delmotto (Vlissingen); R®, Mal (DCG), De Vries Wil »,S?euri"B (QuMt '20> en De (DCG), De Vos fefï'. De (Vlissingen). (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. De in februari verschenen Sport nota van de gemeente Schiedam heeft in de Gemeenteraads vergadering van gisteravond waardering gevonden in vrijwel alle fracties. Hoewel er ook de nodige kritiek op werd uit geoefend. Het was eigenlijk alleen de heer J. van Katwijk (PCG) die zich wat somber over de Nota uitliet, die hij te vaag en te weinig gefundeerd vond en bovendien verweet hij het College een gebrek aan kritische zin, omdat het leek alsof het College de Nota zonder meer had aanvaard als „verlanglijstje". De wethouder van Sportzaken, mevrouw G. D. de Graaf, die voor de niet eenvoudige taak stond de nota toe te lichten èn te verdedigen, wat ze in eerste instantie wat erg summier deed -en pas in tweede instantie op uitvoeriger wijze, deed geen enkele toezegging. Zodat er in feite ook niets positiefs uit de bus is gekomen. Wel li ebben b. en w., bij het aan bieden van de Sportnota, voorgesteld de zeven meest urgent geachte wen sen uit de Nota op te nemen in het investeringsplan van de gemeente, dat medio dit jaar zal verschijnen. Dit is een sympathiek gebaar van het colle ge, een bewüs ook dat er wel degelijk belangstelling is voor de sport in de gemeente, maar dat betekent nog al lerminst dat een spoedige verwezen lijking van de wensen voor de deur staat. Want de wethouder heeft het wel duidelijk gesteld dat de gemeente voor grote problemen staat, met al leen op financieel gebied doch ook wat de ruimte betreft. Deze in het urgentieplan op te ne men „wensen" zijn, zoals gemeld: de aanleg van tien sportterreinen, deels half verhard voor l.OQü.GOO; een openluohtbad in Zuid 2 min; ïn- structiebad in Noord 750,000; landijsbaan. j 100,000; wielerbaan 400.000; twee gymnastieklokalen 1 min; 17,7 ha aan schoolsportlerrem- tjes voor 1 min. Djl voorstel is dooi de raad zonder meer aangenomen. COMMERCIEEL Een klacht van meerdere sprekers was, dat vele sporten geen plaats had den gekregen in de Nota", judo. bok sen, wandelen, waterpolo, schermen, paardensport, hengelen, enz. De op merking van de wethouder, dat judo en boksen „op commerciële basis wer den bedreven en daardoor buiten de Nota waren gehouden", stuitte op .veel verweer. Het weglaten van wandelen bleek een vergissing en wat het hengelen betreft wilde de wethouder nog wel eens overwegen, zonder deze bezig heid als „sport" te doen aanmerken, cu de jonge hengelaars niet toch nog voor jeugd-subsidie in aanmerking konden komen. WIELERBAAN In de veelheid van opmerkingen sprongen enkele onderwerpen naar voren, omdat daar wat langduriger bij werd stilgestaan. Dat was, na het zwembad in Zuid, wel vooral de wie lerbaan, „Een triesie zaak", gaf de wethouder toe. Het plan van de Rennersclub Schie dam, voor de bouw van een houten baan is nog met in b, en w. ter sprake gekomen, wei m de Sportraad. Het plan zal eerst nog op de technische merites bekeken moeten worden, vond de wethouder. Dat de bestaande fundering in Har- ga zou verzakken was indertijd al voorzien, doch met dat het m die mate zou zijn. Daarom is een houten baan, op peilers geplaatst of „gehan gen", de enige oplossing. Het „wannéér" kreeg geen antwoord. INSTRUCTIEBAD Het inslructiebad in Noord, in de Nota zeer urgent geacht, zal niet hij Bad Groenoord kunnen komen. By dit meer speciaal voor de familie-recrea tie bedoelde openluchtbad is geen plaats; bovendien moet bet instructie- bad meer centraal komen te liggen, tussen de scholen. Ook zal het goedkoper uitkomen een apart bad te bouwen, dan voor zieningen te treffen aan Bad Groen oord. En géén midget-golfbaan bij Bad Groenoord. Mogelijk wel in het Pr. Beatrixpark. WATERSPORT Voor de watersport OP binnenwate ren zal vermoedelijk alleen plaats zyn in het plan voor Midden-Delfland- oost, waar een meer zal komen tussen Schie en Rijksweg 20. In de zwaaikom bij het Proveniers huis, zoals voorgesteld, is geen plaats, omdat de zwaaikom nog steeds een functie heeft in de scheepvaart, zij het een beperkte. Misschien nog aan de uitmonding bij de Schie van de Pol dervaart, wanneer deze opgeheven wordt. Wat de tennisbanen betreft wilde drs. J. Houtman een groot park met goede accommodatie, onverschillig waar, terwijl mevr. A. C, M. Blaauw-Rieu vroeg om een gemeente lijk park, waarbij de banen 's winters gebruikt konden worden als gratis ijs baan. Weth. mevr. De Graaff wilde het wel bekijken, maar beloofde niets. GYM-ZALEN Gymnastieklokalen z\)n moeilik om te zetten in kleine "sporthallen, zoals gesuggereerd werd. Schiedam heeft relatief verheugend veel gym-zalen, van de grootst mogelijke maat, doch dat zün nog geen sporthallen. De reeds zo lang aangevraagde gymzaal voor het oosten, wordt door het mi nisterie telkens weer geweigerd. Een kleine sporthal voor Zuid, daar zag de wethouder de urgentie niet van In. Over schoolsportvelden en „trap veldjes" in diverse wijken, i3 in no vember reeds een nota toegezegd en gisteravond herhaald. Of ze ook spoe dig verwezenlijkt zullen worden is iets anders. Kwestie van geld. PAARDESPORT Wat de paardesport betreft, die steeds meer belangstelling krijgt van de jeugd, zal bekeken worden of het terreintje aan de Willem de Zwijger laan, dat plaats moet maken voor de Delta-dijk, niet vervangen kan wor den door een „buiten-manege". „Maar er is zo weinig ruimte', klaagde de wethouder. Een landysbaan staat nu op het in vesteringsplan. Doch de vraag „waar en wanneer" werd met beantwoord. (ADVERTENTIE) _S horloges g volledige kollektle JuwnStr- \r ede sieenkuixjifla w BOTTETOAMSaUXZM SCHIEDAM (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. De Koopmansbeurs zal voorlopig de bestemming houden, die het 2111 heeft. Met dien verstande dat binnenkort een gesprek zal plaatshebben tusen de huidige gebruikers van het gebouw, zynde tafeltennisverenigingen, een schietvereniging cn een honkbal-afde ling, met de jeugdgroep die van deze beurs een ontmoetings-centrum wÜ maken. Dat zal dan gaan over de vraag of de jeugd het gebouw op za terdagavonden kan gaan gebruiken. Zo heeft de wethouder van Sportza ken, mevr. G. D. de Graaff gister avond tijdens de gemeenteraadsverga dering verklaard. Daarmee is het voornemen van b. en w. om In de Beurs de afd. Bevolking van da ge meente-secretarie te vestigen, voorlo pig van de baan. Meerdere Raadsleden hebben zich gisteravond gekeerd tegen het voorne men om een gemeentelijke dienst in de Beurs onder te brengen. Zoals ook de SBLO er een tegenstander van is. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag Het ge meentebestuur heeft de voorzitter van de vereniging Het Singelkwartier uit genodigd voor een gesprek, teneinde te vernemen wat de wensen zijn voor de stichting van een speelgelegenheid in de oostelijke stadswijk. Daarvoor is een mogelijkheid geschapen door een wijziging in de bebouwingsvoor schriften voor de omgeving van de Dr. Zamenhofstraat, gisteravond door de Raad goedgekeurd. Doch dat is pas een voorbereiding voor het maken van plannen, zo rem de burgemeester Roelfsema het enthousiasme van het raadslid drs. J. H. Stmons af. En dan zal het geld er nog voor beschikbaar gesteld moeten worden. Een moeilijk punt in deze tijd. SCHIEDAM, Geboren: Eric M. z.v H. van de Pas en C. M. van Til; Ca tharine S. d-v. J. de Jager cn L, S Apon; Grietje d.v. H, J, Moes en M, A. Hatukel; Gerrit z.v. J. van Ravens en M. van der Leeden; Johan W. H z.v. A. H. Huibmegtsen en M. A. P. W. G. van de Watering.' Overleden: T, FÜius, 2 Jr.; H. van der Hoeven, 52 jr.; J. M. Bresser, 75 jr., echifcg. van A, J. D, Bouts; H. C, -^72 jr. (Van een onzer vcisldggeieis.) SCHIEDAM., dinsdag Hot ge meentebestuur zal bij het sluiten van contracten met aanncmeis, voor het doen opspuiten van de nieuwe bouw terreinen m het noorden van Kothei, wijs geworden door de trieste erva ring opgedaan by het opspuiten voor de wyk Groenoord, de uiterste zorg vuldigheid betrachten. Zo heeft burge meester H. Roelfsema gisteravond in de gemeenteraadsvergadering ver klaard ter geruststelling van de heer Bastiaans (pvda). Daarby wees hy er op dat by de gesdiullen in het verleden, beslecht voor de rechiter en by arbitrage, de gemeente Wteeds in het gelijk is ge steld. Deze oude kwestie is nu afge sloten, op een klein onderdeel na. Dat er toch een aanvullend krediet van 580.000 werd gevraagd (en ook ver leend) komt met door hot geschil doch gewoon door het feit dat er méér zand aangevoerd moest worden clan aanvankelijk berekend INFORMATIE Voor het opspuiten van weer nieu we bouwterreinen in Kethe] wordt een krediet van liefst 9.430.000 ge vraagd en de heer Bastiaans vond dat er voor zo'n grote uitgaaf toch maar heel weinig „informatie" door b. cn w. was verstrekt B. en w. hadden verklaard dat er m totaal 5 7 miljoen m3 specie nodig zou zijn, De heer Bastiaans had bere kend dat de gevraagde ƒ9,4 mm ge noeg zou zjjn voor slechils 2 miljoen m3. Hoeveel zou het hele opspuitings- plan dan wel kosten? 40 5 50 mil joen had hij geschat. Burg. Roelfsema gaf toe dat de ver strekte informatie niet volledig was geweest, maar er nog zoveel onzekere factoren. Bovendien vond hy het on juist om alle kaarten op tafel te leggen, nu er nog onderhandeld zou moeten worden. Het gaat er nu om, voor 1968 bouwterreinen gereed te maken en dat zal dit jaar en volgend jaar 1 miljoen vergen aan opspuiten. Daarnaast andere kosten. Hij vroeg om het vertrouwen van de Baad. Wat hij ook kreeg. Voor een bloftsemtocht behcett u niet speciaal naar de Betuwe of het Land van Maas en Waal te gaan in eigen st3d kan heit ook, zij het op zeer bescheiden schaal Een proeftuin van het volkstui- nencomplex „Klem Babberspolder" toont een aantal pn bloei staan de bomen van de eerste orde, Temiden van alle (nog) kale volks tuintjes een o-ase va<n botanische welgedaanheid. SHB VERZOEKT WINKELIERS OP KONINGINNEDAG TE SLUITEN (Van ccn on/ei veu-ijggevci!.) SCHIEDAM, dinsdag Gelijklui dend aan het landelyk advies van de Middenstandsorganisaties heeft de Schiedamse Handels- en Bedryfsraad de winkeliers verzocht, hun zaken op Koninginnedag (1 mei) te sluiten. Zulks om het winkelpersoneel in de gelegenheid te stellen aan de diverse feestclykheden deel te nemen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag Op de Bui tenhavenweg, ter hoogte van de uitrit van de gemeente reiniging, kwam gis termiddag de 68-jange D. van der M, met zyn bromfiets te vallen en liep een hoofdwond op. De GGD behandel de hem ter plaatse. Het ongeval ont stond, doordat de 68-jange, die de hulpmotor van ?.t)n bromfiets had uit geschakeld, schrok van een van liet' terrein van de gemeente reinigings dienst komende auto. Hij week naar Imks uit, waardoor de bestuurder van een tegemoetkomende personen au io, de 48-jarige W. van V. hem met meer kon ontwijken. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. In een bijeenkomst van de eigen kring in De Bron heeft de R.K. Toneel ver. „Alberdingk Thijm" zondag het zeventigjarig bestaan ge vierd. Een opmerkelijk feit in deze tijd, nu de plaafselyke ama teur-toneelverenigingen moeite hebben om te kunnen blyven be staan en daarbij op overheids steun moeten terugvallen. On danks de hoge leeftijd is de ver eniging vitaal en kerngezond. Artistiek gezien is „Alb.' Thijm" geen hoogvlieger. Meer een vrienden club, die echter op een vrfj groot aan tal donateurs kan rekenen. Bij het kiezen van de stukben gaan het be stuur eu regisseur er van uit de leden en het publiek een avond van ont spanning te bieden. Het streven naar verhoging van het spelnlvcau komt pas op de tweede plaats. Aan de com petitie in de Toneelwedstrijd van de S.G. is zo geen behoefte. Deze opvatting maakt dat de bezoe kers (die veelal de zaal geheel vullen, een. uitzondering in deze tijd) zelden of nooit teleurgesteld worden omdat men bij de keuze van het.stuk te hoog heeft gegrepen. Maar bijzondere op voeringen moet men. evenmin ver wachten. „Alb. Thijm" is in 1897 ontstaan als onderafdeling van de R.K. Volksbond (nu N.K.V.), later gefuseerd met de toneelgroep van St. Eloy, de metaal- bewerkersbond. Samen met de Har moniever. St. Ambrosius werden feest- en herdenkingsavonden opge luisterd- Heel wat kluchten en dra ma's zijn zo over het voetlicht ge bracht. Een hoogtepunt was de toneelwed strijd, die by het zilveren jubileum Is uitgeschreven, waaraan door twaalf verenigingen uit Noord- en Zuid-Hol land is deelgenomen. Met prijzen van Kon. Wllhelmina en Prins Hendrik. ROUTINIERS Na de oorlog heeft Alb. Thijm zich meer toegelegd op het geven van gastvoorstellingen, tot ver balten Schiedam. En met succes! Want de groep beeft de beschikking over tal van geroutineerde spelers. Zoals Jac ques van Huister en, 36 jaar speler en zeventien jaar regisseur. G. Kleone- koort met 35 en C. F. Alberts met 25 jar^n dienst. De ere-Icden J. van Slobbe en W, Vierboom, die hun ver eniging 47 jaar trouw zijn gebleven, komen zelf niet meer op de planken maar zijn nog actief. Het huidige bestuur bestaat uit J. J. van Haasteren voorzitter, mcj. Ans de Kaper secretaresse, L. v. d. Ploeg penningmeester, D. J. v. d. Knaap bi bliothecaris en W. Vierboom 2e pen ningmeester. Deze nog zo levenslustige toneel groep geeft overigens eerst in januari volgend jaar dc jubileum-voorstelling. Met het blijspel „Daar liegen we ons uit" van F. Morris en W. Wyatt. De aanhang zal er zich weer kostelijk bij amuseren. ROTTERDAM, maandag. Bij een inbraak in de meubeishowroom van de N.V. J. S. Lindhout aan de Klei weg is zaterdag een bedrag van vijf honderd gulden gestolen, In de ar chiefruimte had men vakkundig een brandkast opengebrand. (Van een onzer verslaggevers) DEN BEJEL, dinsdag. De PSP wijst het voorstel van gede puteerde staten over de gemeen telijke herindeling voor Voorne- Putten-Eozenfaurg van de hand. Tijdens ecu overleg in Den Briel zijn PSP-vertegenwoordlgers in de Tweede Kamer, provinciale staten van Zuid-Holland, IUjumondraad en iu de gemeenteraden van Hellevoet- sluis, Oostvoome, Rozenburg, Spfjke- nisse en Vlerpolders tot de conclusie gekomen dat de beste oplossing ligt in de totstandkoming van een super-ge- meenle. Hierbij kunnen aan de woon kernen in het gebied enige bestuurlij ke deeltaken worden toegekend. Dit zou evenwel een wetielyke re geling eisen. Een oplossing die wel op korte termijn is te verwezenlijken ligt volgens de PSP-vertegenwoordigers in een herindeling van Voorne-Fut- ten-Rozenburg in drie of vier ge meenten. „Op die manier wordt het mogelijk, met inachtneming van het eigen ka rakter van elke streek, te komen tot verantwoorde bestuurlijke eenheden met een goed sociaal verzorgïngspeil voor de gehele bevolking en een ge zonde democratische en economische ontwikkeling", aldus de conclusie van de PSP-vertegen word igers. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. De politie heeft gisteren een 15-jarige scholier aangehouden, verdacht zijnde van twee inbraken in respectievelijk de Mater Deischool aan de Schoolstraat en de r.-k. Huishoudschool aan de Parkweg, In de eerste school werden bureaus doorzocht, maar niets ont vreemd en uit een bureau van de Huishoudschool verdwenen enkele pakjes sigaretten. De scholier is inge sloten op het hoofdbureau van politic aan de Lange Nieuwstraat. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. De aangekondigde „spaaractie" van dc gloednieuwe Stichting Zwem bad-Zuid, die 800.000 Bijeen wil brengen met oprichters- of soheiikingsliewijzen, heeft hij- zonder veel waardering gekregen van de Gemeenteraad, Dit geeft Schiedani-Zuid zonder meer recht op een prioriteit voor de houw, vonden meerdere Raads leden. Maar de wethouder van Sportzaken, mevr. G. de Graaff die het initiatief toejuichte, constateerde zuinig, „dat er nog heel wat problemen op tc los sen waren en dat vooral de financiële aspecten duchtig uitgepraat moesten worden." De heer B. E, Collè kwam met een listige redenering, dat de vorige weth W. van Sohoonoveld in- 1963 had ge zegd dait geld voor dut (zwembad niet het bezwaar wa», docih heit viniden van de plaats. Wetou, het tracé van de Delta d Uk langs de Wühebmnaha'Ven was bepaald dus ook de pis ais v-sn het bad. Daarom wilde hij het plan voor Bad Zuid va>n het investerings plan adgebaald zien en volgende maand als voorstel in de Raadsverga dering gebracht. Doch daar trapten b. en w. niet in De plaats staat n.l. nog ndet vast, la hoogstands „te bepalen". Bovendien moet het Hoogheemraadschap Delf land nog de goedkeuring geven voor de gedachte plaats, nverMe bung. H. Roelfsema op. Toon bovendien meerdere Raadsle den van mening waren dut het BaJ Zuil, geen klein, maar juist een flink groot zwembad moest worden, om!ai niet alleen Zuid. doch ook andere stadswijken er van zouden kunnen gebruik maken, meldde weth. de Graaff dart de nog te bepalen doch wel bedachte plaats beslist te klein zou zyn voor een groort bad. Gok hier dus geen positieve toezeg gingen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag Het water- polo-toernooi dat door de Schiedamse Zwem Club zondag In Bad Groenoord is gehouden ter opening van het nieu we zwem-seizoen, fa gewonnen door De Vechtstreek uit Utrecht. Hoewel het vrij guur was, had het water een heerlijke temperatuur van rond 20 graden C. SZC opende de vierkamp tegen De Vechtstreek. Het werd een 44 ge lijkspel, maar na het nemen van strafworpen werden de Utrechtenaren winnaar. Daarna kwamen Maas uit Rotterdam en BZC uit Bergambacht tn het water; ook nu een gelijkspel 2—2, mot Maas in het voordeel na strafworpen. In de beslissende ronde bleek Do Vechtstreek toch duidelijk sterker dan Maas, het werd 71. En in de verliezersronde moest SZC de vaan strijken voor BZC met 31. Ter afwisseling hebben de dames teams van SZC en RDZ uit Rotterdam nog een partijtje polo gespeeld, waar bij de Schiedamse dames sterker bleken met 40. De voor de vyfde maal ingezette Koning-wisselbeker is zo dooi- De Vechtstreek mee naar huis genomen. BROERSVEST 4 (WERKSPOOR SERVICES AN D CONSTRUCTION) HV UTRECHT vraagt voor haar werken In het Botlekgebled: In ona schollnsBcentrum In het Botlekgebied kunnen METAALBEWERKERS worden opgeleid tot P1JPFITTER «n Lassers met ervaring lot PIJPLASSER Nadere inlichtingen kunnen verkregen wor den op woensdag 25 april a.s. van 7 tot 8 uur n.m. bij het Gew. Arb. Bureau to SCHIEDAM, Broersvald 144. waar een Wesc'on-vertegen- woordiger aanwezig zal zijn. Eventueel gemaakte reiakosten worden vergoed.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1967 | | pagina 2