Beeldhouwers van de haardos WALDO N.V. HET ST. JANSHOFJE E33E33E» Schiedam Henk de Groot en bediende Gerard Collé naar nationaal concours voor kappers Naakt in Julianapark 'aangekleed' Bevrijdings concert in volle Doelen m FRANS HAPPEL SCULPTUUR MODEL KOPPIE KANS KRIJGEN KERKDIENSTEN Medische dienst Bedrijfsvoetbal- competitie gaat iveer beginnen Ds. J. G. Jansen viert dubbel jubileum Telefoon 153655 Afd. Quick-Service Schooïkorfbal toernooi Sportïnnvelijk Burgerlijke Stand Autodief aangehouden mëjSê ww Gasunie leent f 100 miljoen Bewoners zeven flats oneens over hijsen vlag in centrale mast Gemeente wil een bijzonder fonds hulpverlening Bevrijdingsfeest van. verzet Zuid-Holland „TELSTAR" Gemeente Schiedam J JJERENKAPPER H. A. J. de Groot is in training en is druk doende zijn con ditie Hij te schaven. Nog drie weken en dan begint de gro te strijd. Veertig man in het strijd perk, elkaar hekampend om de voor hun allerhoogste eereen eerste plaats in een landelijk concours, uit geschreven door de Neder landse Bond van Technische Clubs voor Kappers. Een aantal keurig in het ge lid staande bekers, in de etalage van zijn salon aan de Lorentz- laan, maken wel even duidelijk dat Henk de Groot niet voor het eerst aan een wedstrijd mee doet. De 37-jarige kapper bezette reeds enkele malen ere-plaatsen aan het eind van in het verleden gehouden concoursen, was twee maal kampioen van Nederland in de bedienden-categorie en werd dit jaar derde tijdens hei Zuidhollands kampioenschap. Het scheelde letterlijk een haar of hij had weer op de bovenste trede van het podium gestaan. De schedel van zijn geduldige model verborg een niet vermoe de afwijking, met het gevolg dat achttien haren zeseneenhalf va- plaats van zes centimeter lang waren. Misschien wat overdreven ge steld. maar op deze kleinigheden komt het dan toch maar aan. De bediende van de Schledamse kapper, de 22-Jarige Gerard Collé geeft nog een extra-dosis cachet aan de salon van zijn baas, want ook hij is wedstrijd-minded en behaalde eveneem voortreffelijke resultaten. Kapper Henk de Groot (voorgrond) en zijn bediende Gerard Collé: Niet het principe „stukkie afhalen en kassa laten rinkelen". ren. In ieder geval had ik er een model bij." Dit jaar eerste in het kampioenschap van Zuid-Holland voor bedienden, om maar eens een voorbeeld te ge ven. Origineler dan het „hoe er toe ge komen" leek me de voorbereiding en de training van de beide kappers. Uit hetgeen Henk de Groot vertelt, blijkt dat hoofd en haardos van het model primaire voorwaarden tot welslagen zijn. Dat er maar weinig mannen rond lopen, die voldoen aan de door Henk de Groot gestelde eisen, wordt on derstreept door het feit, dat zijh mo del een inwoner is van Limburgs hoofdstad Maastricht. Wat je ver haalt TVIVERSE malen per maand komt het model naar Schiedam, zodat kapper De Groot kan trainen. „Het haar van het model moet na melijk in een perfecte conditie wor den gebracht", zegt Henk de Groot, met een gezicht als een kind dat een Sinterklaas-cadeautje uitpakt. „Wassen en crème-behandelingen. Op het concours moet je alles me4 het haar kunnen doen. Je hebt 50 minuten en als die tijd voorbij is, mag er geen haantje te lang eijo of verkeerd zitten." Hoe komt hij aan zijn model? „Daar loop je ineens tegen aan, hè. Je kijftqt iemand aan en dan denk je: die heeft het. Mijn Maastrichtse model liep ik tijdens een vakantie tegen het lijf. Louter toeval. VTORIGE week was ik in een res- taurant en daar zat een mo del... En toen? „Ik vroeg gelijk hoe hij aan zo'n koppie kwam. Wat was het ant woord? Heb ik gewonnen met poke- TtE twee super-haar-suyders vat- ten de komende wedstrijd hij zonder serieus op. Zelfs vroeg naar bed gaan hoort er bij. De Groot: „Je leeft er naar toe. Je moet er alles voor over hebben." Is bet behalen van een eerste prijs het belangrijkste? „Mocht dat zo zijn, dan is het na tuurlijk fantastisch. Vakbekwaam heid is echter ook een drijfveer. Het kan mijn klanten alleen maar ten goede komen. Het is alleen jammer dak een kapper heit in Holland niet kan brengen zoals het in zijn totali teit gebracht zou moeten worden. Wat wij op de wedstrijden doen, valt onder de noemer „sculptuur". De meeste mensen die bij een kap per komen hebben te weinig voor hun haar over. Het is een stukkie afhalen en dan de kassa laten rinke len. Moet je zondags maar eens kijken op straat. Een dame met mooi ge kamd haar en daarnaast loopt dan zo'n boeren-Hollander met een wei nig verzorgde haardos en zijn han den in zijn zak." Hij toont een album met foto's van toffe jongens met angstig mooi haar, ..Kijk, zo kan het ook." Onderzoekend kijkt hij even naar mijn. al wat dunne kuifje, maar zegt niets TTET gesprek korrut nog even op de AJ- lange haardracht. Henk de Groot zegt lange haren wel keurig te willen modelleren. „Als ze maar op tijd terug komen. Niet alleen het bekende stukje er af, want dat doe ik niet. Ik moet dè kans krijgen er iets van te maken, Krijg Ik die kans niet. dan wordt niet geknipt." Op 29 mei in de Haagse Dieren tuin krijgen hij en bediende Gerard Collé alle kans. De deelnemers aan de wedstrijd zullen een „brosse' moeten knippen, kammen en snij den, onder het scherp toeziend oog van de jury-leden. Het zal er haarfijn toegaan. OP ÉÉN DAG NEGEREN 21 AUTOMOBILISTEN ROOD STOPLICHT (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag Niet min der dan eenentwintig automobilisten reden op Hemelvaartsdag door eeti rood stoplicht heen. De nummers van hun voertuigen zijn door de politie genoteerd en bekeuringen zullen hel directe gevolg zijn. Negentien var» de verkeerszondaren negeerden een stoplicht op de Burge meester van Haarenlaan. SCHIEDAM Ned. Hervormde Gem.: Grote kerk: 10 uur ds. A. Hoff man en 17 uur ds. D. J. Spaling; Be- thelkerk: 10 uur ds. J. W. Zimmer man; Opstandingskerk: 10 uur ds. D. J. Spaling en 19 uur ds. A, Vroeginde- wey (Veenendaal); Vr&deskerk: 10 uur drs, R. H. Wissink en 19 uur ds A. Ie Ccq. Herv. Gent. Kethel. De Rank: 8.30 uur en 10 uur ds. W. Vons; 19 uur c A. J. Hoorn (Vlaardingen) Jeugd dienst Ned. Prot. Bond. Westvest 92: 10.30 uur dr. J. Buitikamp (Rotterdam). Evang. Lutherse Gem. 10 uur ds. W F. Jense (staf-legerpredikant Breda) Oud-Kath. berk. Dam 28: 10 uur H Mis. Leger des Hells. Lange Haven 27' 10 uur HeihgingsaamenkomM: en 19 30 uur Verlossin-gssamenkomst, Hoog straat: 18.30 Openluchtsamenkomsi Alle samenkomsten oJv. majoor en mevr. C. C. Geratel. Baptisten-gemeente, Lange Haven 129: 19 uur samenkomst. Jehova's Getuigen. Volks ge bouw Tuinlaan 50: 18 uur openbare toe spraak en 19 uur Wachttorenstudie. Oud-Geref. kerk. Jeugdhuis Laag? Haven 97: 9 en 15,45 uur ds. J. H. Grisnigt (Gouda). Ned. Herv. Geref. Evang. Gebouw Irene: 10 uur ds. A. Vroegindewey (Veenendaal). Opstandmgskerk: 19 uur ds. A. Vroegindewev. SCHIEDAM, zaterdag In spoed gevallen zijn gedurende dit weekend, beginnende zaterdag 12 uur, de vol gende artsen te raadplegen: W. J, Franke, Burg. Knappertlaan 30, tel, 268163; F. Jungerius. Jacob Catdaan 8, tel. 267355 en A. Q. C. Klomp, Ju liana van Stolbergstraat 3, tel. 269952. Geopend zijn de apotheken Evers. Lange Haven 81 en Kethel. Sahde- damseweg 41, die ook gedurende de volgende wedt de nachtdienst waar nemen. KLAVERJAS-TOERNOOI (Van een onzer vereteggewera) SCHIEDAM, zaterdag De klaver- jasvereniging „Ons Genoegen West" houdt op vrijdag 12 mei een groot concours in het Volksgebouw, Tuin- laan 30. Er zal worden gekaaint om koppel- en om extra-prijzen. Inschrij ving 1,25 kan geschieden bij de heer W. S. Schewe jr., "Warande 8ia, tel. 2Ö4215. zaterdag 6 mei 1967 - pagina 5 (Van een onzer sportverslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag. De algeme ne bedrijfsvoetbalcompetitie start maandag a^. weer met de grote reeks van wedstrijden, waaraan ditmaal dertig elftallen deelnemen. Er wordt gespeeld in vjjf poules van zes teams. De wedstrijden zullen worden ge speeld op' de velden van MartiaLt, Schiedamse Boys, Wilton Fiienoord, HBSS en Ursus en circa twintig duels worden aan de Schietbaanstraat uit gevochten. Er war dit een hele compe titie gespeeld, dat wil zeggen dat de teams elkaar tweemaal ontmoesten. De organisatoren zitten echter met een moeilijkheid, er rijn nog te weinig scheidsrechten en daarom wordt een beroep op de arbiters gedaan die zich alsnog beschikbaar' willen stellen. Zij kunnen zich opgeven bfj de heer W. Nieuwstesten, Havendljk 54 a. tele foon 266542. De competitie begint maandag om 19 uur. met de volgende wedstrijden: GZVEnka op het Martinltveld SCFI—GPS op het HBSS-terrein. En terprise 1Helios 1 op het veld van Schledamse Boys. Litho—Standaard, veld 1 aan de Schiotbaanstraa.t. HoekHAV Bank OD hat Ursus-veld en Van de MoezelPalthe op het half verharde veld van Martinit. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, saterdag Op woens dag 10 mei herdenkt ds. J. G. Jansen, hervormd predikant te Schiedam, het feit dat hÜ vijfentwintig jaar gele den bevestigd werd tot predikant. Dat was toen, op 10 mei 1942, in de ge meente Ballum op het eiland Ame land. Op 27 oktober 1940, du ruim twintig Jaar releden, deed htf rijn la- trede in Schiedam. Ter gelegenheid van dit ambtsjubi leum, maar tevens ter viering van het zilveren huwelfik van ds. Janden, zal er op 10 med oen receptie zijn in ge bouw Irene, van 20.5 uur tot 21.45 uur. (ADVERTENTIE! Automobielbedrijf Bokelweg 88-90 SCHIEDAM Singel 41-45 Telefoon 202430 (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag. Het Schle damse School-karfbaltoemool zal op dinsdag 18 mei worden gehouden op de twee velden van HBSS en ODI In het sportpark Hamga. In afd. A doen vijf teams mee van scholen voor voortgezet onderwijs en In twee afde lingen tien ploegen van l&gere scho len. De wedstrijden beginnen om 9.30 uur en de prijsuitreiking zal direct na afloop, omstreeks 15 uur plaatsvinden. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag Een sport- huwelijk zal woensdag 10 mei op het Schledamse stadhuis worden gesloten Jan Teeuw, de populairp aanvoerder van het eerste voetbal-elftal van PPSC zal dan lm hek huwelijk treden van me). Bea Zonneveld, speelster van het eerste dames-team van de handbal-afdeling van de Ver. Wil ton-FiJeooord. De plechtigheid heeft om 13.30 uw plaate. Daarna ia er receptie in De Aanstelbron na 18.30 uur. Geboren: Frank z.v. W. M. de Jong en F. M, M. Maj-x; Marfnus z.v. A, R. Blom en A. van der Stoep; Claudia d.v, G. van der Zee en S. P. van Boc- hove; René z.v. E, Westerveld en B. van der Heiden; Charles H. E, z.v, C H. E. van der Does en H. M. Bak steen; Gerhardua H. z.v. J. H. Padberg en I. G, van Pelt; Sylvia d.v. J. vao der Touw en J. van der VUst; Hennv z.v. H. Timmerman en J. J. Kooij. Ondertrouwd: C. L. Beijer, 24 jr. en G. H. B. J. Bos, 22 jr.; V. A. M. Ble- mons, 27 Jr. en K, M van den Hoek. 26 jr; J. M. Metaal, 29 jr. en H R den Hartogh, 23 jr; J. Moolman, 22 jr. en M. Stlgter, 18 jr.; J. G. van Rijswijk, 23 jr. en J. K. Éverhard, 2(1 jr.; F. X. Olmer, 26 jr. en G. C. C. M. van Bueren, 23 jr.; J. Tetelaar. 20 jr. en L. C. M. J. Prela, 19 jr; J. M. van der Toom, 21 Jr. en G. A. van Effe- ren, 18 jr.; A. Doesburg, 22 jr. en H. C. Lagnouw, 20 jr.; M. Revet, 19 jr. en C. de Bruin, 20 jr.; G, P. Muller, 25 jr, en E. W. Schouwenburg, 20 jr.; J. W. van Hees, 24 jr en M, A, Osterholt, 20 jr. Gehuwd: J. M. van Luijn, 27 jr, en M. Y. van der Slot, 18 jr.; L. Korsten. 28 jr. en F. M. J. Eibers. 22 jr.; J. F. Bakker. 22 jr, en W. M. Fillekes, 22 jr; H. G. van Hoogdalem, 61 jr. en G. Zuijderduin, 43 jr.; L. Loenen, 19 jr. en M. A. K, Prein, 19 jr.; J. P. KeÜ- zer, 27 jr. en F. A. M. U1J tóe willigen. 21 jr.; H. M. van Es, 27 jr. en J. H. J Spits, 22 Jr.; A. H. Verbeek, 32 jr. en C. W. Holewijn, 20 Jr.; H. J. Popi 23 jr. en A. M. Bouwman, 28 jr.; J. G, J. van Ameijden, 24 jr. en H. J. Hagens, 20 jr.; A. Zuurbier, 23 jr. en J. van Krogten, 20 jr.; L. de Vries, 24 jr. en M. A. van Eijk, 24 jr. Overleden: A. Maltha, 74 jr.; A. van Hixoort, CO jr.; F. van der Plaat, 74 Jr.; C.H. Peters. 81 jr. (Van een onzer verslaggevers SCHIEDAM, zaterdag. De politie heeft donderdagnacht een 28-iarige man uit Sitoard aangehouden. HIJ waa bezig het contactslot van een perso nenauto geparkeerd staand achter garage „Unique" met een mes te bewerken. Nadat hij eerst nog wist te vertellen dat de auto zijn eigendom was, kwam later aam het Hebt, dat hij het voertuig had gestolen vanaf het parkeerterrein bij de Overecbdese- street Leden van een pas opgericht, maar nog vaag comité, dat zich beijvert voor eerherstel van het voormalig bevrijdingsmonument (nu staande in het Julianapark)» hebben gisteravond laat het beeld voorzien van eukela sum miere stuks lingerie. D'ft om de naaktheid van het beeld te be dekken. Over het „hoe en waar om" van juist deze twijfetachtlge activiteiten ton geen informatie worden verkregen, tn het verje- den ontstonden er in de Schle damse gemeenteraad discussies over het wel dan niet aanstotelijk zijn van de schepping van Pieter v. Starreveld. Het gevolg van deze drcussïes was, dat er op cte Plan. tage een nieuw verzetsmpnument verrees. t, Dit minuscule St. Janshofje ligt verscholen in het oudste gedeelte van Schiedam. Van het Oude Kerkhof verleent oen spleetvormig gangetje toegang tot dit reeds grotendeels ver laten hofje. Behalve de no's 1, 3 en 5 zijn alle woninkjes dichtgespijkerd en deze toestand kondigt de naderende ver dwijning van dit stille plekje aan. Zoals er reeds zoveel is gesloopt in het hart van Schiedam. Het is opmerkelijk hoe snel na het in onbruik raken, het hofje overwoekerd werd door onkruid en mosnegetafie. Bij nadere beschouwing van de hier nog aanwezige op stallen komt men wel tot de overtuiging, dat de vroegere bewoners in hun nieuwe woningongeacht waar deze zijn moge, beter gehuisvest zullen zijn. Als bem#s hiervoor noem ik onder andere de in de open lucht staande fauisjes van gemak" die men eufemistisch met de naam toilet aanduidde. Octave DeConinck "pR waa moeilijk een betere gele- genheid te vinden om Haydns „Esterhazy Te Deum" één der her ontdekkingen van de musicoloog Robbins Landon nogmaals uit 'te voeren dan tijdens het Bevrijdings concert van gisteravond In de uitver kochte Grote Doelenzaal. Bijna een jaar geleden, bij de opening van het Holland Festival, klonk dit stuk voor het eerst na ruim anderhalve eeuw in dezelfde zaal, eveneens gezongen door het Conservatoriumkoor, dat er ook nu een stralende weergave van liet horen. De transparantie van de koor klank, bevorderd door de strakke toonproduktie van al deze jonge stem men, vormt de best denkbare basis voor een edele, klassieke expressie. Het koor werd door een sterk geredu ceerd R/Ph.O. onder leiding van Eduard Flipse zeer accuraat gesecon deerd. De vier solisten, die later hun bij dragen zouden leveren aan de vertol king van Beelhovens Negende symfo nie Annette de la Bije, sopraan, Wilhelmine Matthès, alt, Willy van Hese, tenor en Jef Vermeers, bas hadden tevens een klein aandeel in de Haydn-reproduktle. Een aandeel ove rigens, dat hun onderscheidene kwali teiten toch al precies belichtte. Willy van Hese's wat explosieve toonaanzet meldde zich terstond, evenals het flakkerende vibrato van de bas Jef Vermeers. In Beethoven was het zelfs nauwelijks mogelijk, te onderkennen, welke de exacte toonhoogte was. die Vermeers trachtte te realiseren. Zeer veel hoger lag uiteraard hel prestatie niveau der beide dames-solisten, die hun sporen reeds lang hebben ver diend. Dat Beelhovens magistrale symfo nie nu eindelijk eens mocht klinken onder de akoestische voorwaarden, waarop zij krachtens haar potentie recht heeft, zal de duizenden ln de Doelen uitermate hebben verheugd. Beter dan ooit was echter op te mer ken. dat het stuk onder Flipse's han den weliswaar expressief maar niet genoeg in grote lijnen wordt opgezet. Kleine ritmische feilen zoals de korte opmaatinzet van het eerste deel tra den eveneens duidelijker aan het licht, evenals een wat al te aardse Scherzo-verklanking. Niettemin heeft de uiitvoering, waaraan tevens het Philharmonisch koor Toonkunst en „Sursum Corda" medewerking ver leenden, veelszins bevredigd, het geen een langdurig applaus aan het publiek ontlokte. De avond was ge opend met het Wilhelmus. ELLY SALOME (Van onze economische redactie) AMSTERDAM, zaterdag De N.V. Nederlandse Gasunie gaat ƒ100 mil joen lenen op de onderhan'se markt. Do rente beloopt 6% procent, de koers van uitgifte 98Mi procent. De storting geschiedt tussen juli 1967 en maart 1968. (Van een onzer verslaggever») SCHIEDAM, vrijdag. Van zeven gemeentelijke flatgebouwen In Schie dam lijn vandaag opnieuw de eentra- Ie vl&ggemasten leeg gebleven. Even als bjj de geboorte van prins Willem- Alexander en op koninginnedag beeft het college van b. en w. voor be vrijdingsdag een verbod uitgevaardigd om in de centrale masten de vlaggen te hijsen. De moeilijkheden zijn begonnen toen bij de bewoners onderin# on enigheid onstond over het hijsen van de centrale vlaggen bij de geboorte van het prinsje, Een aantal commu nisten en PSP-ers was van mening, dat de centrale vlaggen alleen dan in top mochten, als alle bewoners het daarmee eens waren. Zjj verzetten zich tegen het vlaggen bij do geboorte van de prins en op koninginnedag. Gisteren zijn nu de flatcommissies bijeen geweest Zij toonden zich heftig verontwaar digd over de handelwijze van het ge meentebestuur, dat woensdag de ge meentelijke woningdleust opdracht had gegeven de vlaggen bij de con ciërges van de flatgebouwen weg te halen om te verhinderen dat op de dag van de dodenherdenking van de centrale punten gevlagd zou worden. De heer J. van den Ende. voorzitter van de flatcommissie Nolenslaan, ver telde: We hebben tijdens de vergade ring besloten om vandaag niet te vlaggen. Niet omdat we geen vlaggen zouden hebben, want er is een sympa thiserend bedrijf geweest, dat ons vlaggen heeft geschonken. We gaan echter van het standpunt uit, dat je wel vóór, maar niet dm een vlag vecht. We willen moeilijkheden uit de weg gaan". De heer J. Post zei: „Het is een grof schandaal dat b. en w. zo gehandeld hebben. Die geboorte en koninginnedag Is nog enigszins te begrijpen, maar dat men eeu uur voordat de vlaggen voor de dodenherdenking: halfstok zouden gaap, de vlaggen gewoon afneemt gaat toch alle perken te buiten. Dat beeft er helemaal nlete mee te maken". (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, zaterdag. Het college var b. en w. wil een bescheir den fonds „bijzondere hulpverlening)' in het leven roepen, waaruit de wet houder van sociale zaken kan putteö in gevallen waarin de Algemene Bij standswet niet voorziet. De geiden die in dit fonds zullen worden gestort zijn afkomstig van het fonds der ..algemene armengelden". Deze zijn vrijgekomen in velband met de opheffing van de Sociale Raad. Het liquidatie-saldo bedroeg per Ultimo 1966 ca. ƒ5300.—. Voorts was op dip datum een bedrag van ongeveer 800.uit provemtën van in het verr leden aan „de armen." gelegateerde gelden voor overboeking naar het fonds beschikbaar. In. zijn voorstel aan cbe raad zegt het college dat het to de bedoeling ligt tiet hoofd van de secretarie-afdeling Sociale zaken en volksgezondheid mét het beheer van het fonds te belasten. (Van eeu onzer verslaggevers) ROTTERDAM, zaterdag. ,Jk be treur het zeer dat de laatste twee ja ren de verschillen tussen de nationali teiten zijn toegespitst, Deee weinig zinvolle discussie Is weer op gang ge komen toen prinses Beatrix rich met een Duits staatsburger verloofde." Dit zei gisteravond burgemeester W. Thomassen, ere-voonritter van het „Voormalig verzet Zuid-Holland'.', tijdens een door deze vereniging be legde bevrijdtagsfeestavomd, „Het Duitse ,volk nu, de meerderheid, is niet verantwoordelijk voor daden die 22 tot 27 jaar geleden door een nu nog levende minderheid zijn begaan. Ik herinner hierbij aan de woorden van koningin Juliana, die gezegd heeft: het Duitse volk heeft het ge daan, maar ieder ander volk had het kunnen doen. Het is goed de bevrij ding te vieren om vooral de jongeren te doordringen van de hardheid van de strijd." Over de monarchie zei de heer Tho massen: „De koning is er In ons land om der wille van het volk, öiet om het te ringeloren. Al een eeuw lang hebben we op dit punt geen conflict gehad. En het Is een gelukkig feit, dat er aan de top rust kan zijn. Nederland is bezig te groeien tot een eohte natie, niet in de zin van nationalisme. De opbouw van de samenwerking van de naties, kan alleen geschieden met evenwichtige landen &!s bouwstenen De avond werd door velen bijge woond. onder wie tal van gasten uit het buitenland. De heer F. A. van der Hoeven, voorzitter van de WZH, zei in zijn openingstoespraak niet gelukkig -te zijn met het lelt, dat dit jaar doden herdenking op 3 mei heeft plaatsge vonden. Hij zei te hopen dat dit nooit meer zal gebeuren. De avond die werd besloten met een galabal, werd opgeluisterd dooi een optreden van het cabaretgezel schap van Paul van Vli&t. Foto, film en projectie Fiatrijschocl Spoedcursus, 10 volle rij-uren 85,— Theorie wordt gegeven elke le en 3e vrijdag van de maand door Inspecteur van politie. Boerhaavelwn 53a Tel 153202, PASFOTO'S klaar terwijl u wacht, Foto Van Vuuren, Hooastr. 106. Schiedam. Tel. 2867W. Let op Juiste adres. R23 Diversen KAPSALON HELENE De salon voor beter perma nent. Stroomloos voor leder hear geschikt, 7JS0, Helena Ideale natuurlijke permanent. Kapsalon Helene, Rembrand t- laan 32, Schiedam, tel. 261170. reductie op vertoon van deze advertentie. R25 Spreekuur j De Wethouder van Onderwijs en Culturele Zaken is verhinderd om op woensdag, 10 mei spreek uur te houden. i Schiedam» 3 mei 19S7.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1967 | | pagina 2