Indoor-tennistoernooi in Sporthal Schiedam Rond de sport Minute Maid Wijde landschappen primitieve mannetjes m Nieuw uit Florida ROTTERDAMMERS KOCHTEN MINDER SPEELGOED, MEER KERSTKAARTEN -g)"—«*"7 BA SIS VOOR DE Florida sinaasappelsap 100% sap-vol zon Beperkte kring-kampioenschappen longen betrapt bij diefstal in benzinestation SCHIEDAM Houdt AREND in 'toog Hoogstraat 91 Beperkt voetbal programma GEBR.BLAB BELEVEN! Nieuwjaarsbijeenkomst NV V-Bes Lu urdersbond N. SPITHOVEN: EEN GROOT TEKORT AAN TENNISBANEN Neem lijd voor Ciano Siewert en Jan Roede Geen ernstige verkeers ongevallen tijdens beide kerstdagen Diefstal van autokop lamp en afshiildoppen Muziekprijs voor agent De Looff RECEPTIES JEUGDCENTRUM IN CHARI.OIS Apotheekdienst Jeugdfestival in Spijkenisse Ir. J. de Vries van Smit Co overleden Van Loenen voor autoiakken KOERIERSTERS JONGEDAMES vrijdag 27 december 1968 - pag. 5 (ADVERTENTIE) BRIL NODIG? Erkend z ic-kcnfonds- leverancier (Vnn een onzer verslaggeveis) SCHIEDAM, vrijdag In de Kerstnacht heeft dc.35-jarige J. Hui gen, nachtwaker bij de Eerste ScUie- cUimsc Bewakingsdienst, de 15-jange Vlaardlngse bijrijder R D. op heler daad betrapt by het ontvreemden van een bedrag van 40 gulden, twee zak lantaarns en een thermometer uit het benzinestation Van der Kamp aan de Vluardtngerdyk. De jongeman, die een ruil uit de sponning van hot benzine - station had verwijderd, trachtte, nadat hij door de man was ontdekt, nog wel mei de buit te ontvluchten, maar werd door do heer Ilutgcn bij het slachthuis staande gehouden De poli tie, die inmiddels door een voorbij ganger was gewaarschuwd, heeft de jongeman even later overgebracht naai- het hoofdbureau. (Van een onzer sjwrlmodewerkers) SCHIEDAM, vrijdag, Een groot voet bal programma Is er niet vastge steld voor hel komende weekeind, Dc zaterdag- cn zondagvoetballers uil de afdeling hoeven geheel niet Ui het veld te komen. De KNVB-clubs echter wel. DHS zal gastheer zijn voor hot Rot lerdamse Spartaan '20 en hel moet deze wedstrijd toch wel kunnen win nen. In de vierde klasse ontvangt Ex celsior '20 Flamingo's en Indien in (1e voorhoede voor de goede afwerking gezorgd wondt, dan moet ook deze wedstrijd winst voor Schiedam oplc veren. SVDPW heeft een vrije dag ge kregen. Bij het zaterdag voetbal gaat HBSS op eigen terrein de inhaalwedstrijd te- gen NDSM spelen en trekt PPSC naaT Spijkenissc voor dc wedstrijd tegen dc club van die naam. (ADVERTENTIE/ VOOR AUT0RfJI.ES !K AARKOOP VAN ^REPARATIE AAN f flUTORIJSCHOOL 22 7415 - Sch lebroek {Voetlushof 22) 1 251709-West (v. Citterstraat 69b) 292611-2uid(WoIphaertsbocht87ö) AUTOMOBIELBEDRIJF 188661 - Schiebroek (Voetiushof 22) J (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag. Dc NW- Bestuurdersbond Schiedam houdt een nieuwjaarsbijeenkomst op vrijdag 3 januari in Musis Sacrum, aanvang 20 uur. De vrolijke revue „Hoe maller, hoe mooier" zal worden opgevoerd door Cor Martelly, Annemarie van Tol, Ted Alton, Lyda Schiitz, Tol Hansen en Harry Hamilton. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag. De „indoor-kampioetischappen." van de Kring Schiedam van de Kon. Ned. Lawn-tennis Bond zullen in 1969 voor het eerst in de Schiedamse Sporthal Margriet worden gehouden en wel op zondagen 9 en 16 maart. Dit naast de vele andere toer nooien die het kringbestuur nog organiseert. Een volledig Indoor-toernooi kan het niet worden, omdat zoiets financieel niet haalbaar is. De kampioenschappen zullen daarom beperkt bltfvcn tot het he ren-dubbel en het gemengd-dubbel. Het inschrijfgeld is G,en de liefheb bers, die een gooi willen doen naar de titels kunnen Inschrijven b(j kring-secre taris J. Zandvliet, Gljkbrccht van Aemstelstraat 3 te Vlaardmgcn. In deze dagen mag u kiezen tus sen de moderne kunstnijver heid uit de collectie van het museum Boymans, tentoonge steld in het Stedelijk Museum aan de Hoogstraatde wonder lijke schilderijen Jan van Roede, die in Punt 4 aan de Geen krant ontvangen? BEL VOOR 19.30 UUR TELEFOON 13.54.30. Abonnees buiten R'dam— Schiedam kunnen zich wen- den tol onze plaatselijke S agenten. Hoewel dc winterse weersomstan-' dlglieden bulten allerminst de belang stelling inspireren voor typische zo mersporten. vraagt deze aankondiging toch even aandacht voor het tennissen Hoe is de situatie hier? „We hebben In Schiedam een ontstellend tekort aan tennisbanen", vertelde ons de heer N. Spithoven, voorzitter van de kring Schiedam van de KNLTB en tevens, sinds enkele maanden, opgenomen in het bestuur van het district Rotterdam. ..Bij de verr -,11cnde verenigingen /ijn wachtlijsten voor nieuwe ïeden en vooral voor de individucel spelende tennissers, mensen die zo maar eens een balletje willen slaan zonder in competitieverband uit tc komen, is er geen gelegenheid hun sport te beoefe nen. Dat is toch wel een droevige zaak, 1c meer daar het lawn ten nis steeds meer aan populariteit wint. De uitzen dingen op de TV van grote tennistoer nooien en de successen van Tom Okker zijn daar natuurlijk niet vreemd aan." Jeugdtraiuiug heer J. Wijlacker van de Schiedamse Lawtenms Vereniging de kring Schie dam vertegenwoordigend in het dis- trictsbestuur, vindt het een schrijnen de toestand, dat die jeugd voor de kring en de verenigingen verloren is. „Ik hoop dat wat de speelgelegenheid betreft het nieuwe jaar wat gunstig voor ons is. Ik bhjf echt optimistisch", aldus dc heer Spithoven, die tot de oprichters van TSF hoort. Wie mocht denken dat in deze wintermaanden het werk aan de wielerbaan in het sportpark Har- ga stil ligt, vergist zich. Grote hoeveelheden zand werden nog voor Kerst aangevoerd en een bulldozer was hevig grommend bezig om er wat fatsoen in aan te brengen. Op de achtergrond van de foto ziet men al de ver hoogde rmgbochten staan- Dit geeft weer vertrouwen tn de acti viteiten, maar om nu te zeggen dat we er ons beeld kunnen vor men, van wat de baan za! wor den nee, dat nog met. f ADVERTENTIE) In de Kring" Schiedam, waaronder V laar din gen, Maassluis en Maasland ressorteren, zijn niet minder dan 1500 tcnnisscrsfster!.) die bij dc KNLTB z(jn aangesloten cn dan ook in compe titieverband spelen. Ilct kringbestuur heeft lang met financiële zorgen te kampen gehad, maar is daar nu mede door de subsidie van dc Sportraad provincie Zuid-Ilolland, gelukkig af. Daan! oor is dc jcugtraining door de lieer J. v. d. Torre, dc z.g. reservojr- training, \%eer voor een laar verzekerd. Ondanks het tekort aan tennisbanen, doet het kringbestuur alies aan de jeugdtraiumg. Verleden jaar is er gestart inet een training op brede basis, mot jeugdige spelers en speelsters en de heer Spithoven hoopt dat over een jaar of drie die training vruchten zal gaan afwerpen. In het verleden heeft Schiedam na- ttonaal op tennisgebied een woordje meegesproken. De tijden van II. Tes- macher, nationaal kampioen en De Hoed. ook behorende by de Nederland se top, zijn voorbij. Aan het actieve kringbestuur, waarin naast dc heer Spithoven, voorzitter, de heren J. Zandvliet, secretaris en iï. Bos pen ningmeester, zitting hebben, zal bet niet liggen of die tijden komen weer terug Vertrek Jammer ia, dat onvoldoende speelge legenheid remmend werkt op de pres taties. Jongeren die wal in hun mars hebben, vertrekken naar elders. Eric van Wocrkom, Jaap Beyer en van re cente datum de nu nog zeer jeugdige, maar talentvolle gebroeders Panman, zoeken hun heil in Rotterdam hij gro tere en hoger spelende verenigingen. Daar kunnen hun meer faciliteiten, speelruimte, geboden worden. De heer Spithoven, samen met de f Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag. Gedurende de Iwce Kerstdagen hebben zich in deze stad geen ernstige verkeersonge vallen voorgedaan. Er waren slechts een aantal gevallen met zware en pudrteLfiwaie materiele schade. Per soonlijke ongelukken bij verkeerson gevallen hebben zich in het geheel niet voorgedaan, ook met nadat er gistei avond sneeuw is gevallen waar door sommige wegen In dc stad zeer moeilijk begaanbaar waien. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag. Bij de poli tie is vanmorgen aangifte gedaan van diefstal van een rechter koplamp van de personenwagen van de 38-jarige chauffeur G. M. van V. De betrokkene had zijn wagen geparkeerd aan de Pas cals tra at. Vijf koperen afsluitdoppen van brandkranen werden dezer dagen ontvreemd uit de Prinses Wilhelmina- flat. De 35-jarige conciërge G. van K, heeft van deze diefstal eveneens aan gifte gedaan bij de politie. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag. De saxofo nist J. A. de Looff, agent van hei Schiedamse politiekorps, heeft dezer dagen een eerste prijs behaald op het soüstenccncours van de muziekvereni ging „Kunst na Arbeid" in Ugchelen (gemeente Apeldoorn). de "schil" voor 12 sinaasappels Ofwei defies met 100% sap van echte sinaasappels uit Florida. Aan de boom gerijpt, dus zonnig vers, fris sap, verrukkelijkvan smaak. Kerngezond idee om 't elke dag te drinken Nu tijdelijk van f 1,85 voorf 1,65 GÊDEP HANDELSMERK Een produkt van The Coca-Cola Company Het is al weer heel wat jaren geleden dat voor het eerst op nieuwjaarsdag dc leden van dc voetbalvereniging Schiedam naar het clubgebouw kwamen om elkaar en het bestuur een goed cn voorspoedig nieuwjaar toe te wensen. Het is bij Schiedam een traditie geworden. Het bleef niet alleen bij Schiedam, want tal van clubs volgden het voorbeeld. Hoewel het dikwijls moeilijk moet zijn zich op zo'n dag (bij velen een echte familiedag) vrij te kunnen maken, staan al die recepties van dc clubs toch we! in het teken van de belangstelling en heus niet alleen van de leden. Verschillende clubs hebben er eon ge woonte van gemaakt om voor of na de receptie een voetbalwedstrijd te laten spelen tussen een vetera nen- leam en een jeugd team. Voor zover wij het weten zal het Schie dam om 12 uur de nieuwjaarsrede van voorzitter Van der Touw aan kunnen hoi en Bij Excelsior '20 2al er een meuwjaaisreunie zijn tussen 14 en 15 uur. Bij DRZ begmt dc nieuwjaarsreceptie om 3 uur, natuurlijk ook m het clubgebouw op het terrein. Van 18 lol 20 uur kunnen de leden en vrienden van DHS eikaar nieuwjaar wensen in het clubgebouw. Daar zal de receptie vergezeld gaan met mu ziek. In het clubhuis van Hermes DVS zal het om 16 30 uur wel weer als van ouds gezellig druk zijn als de grote blamv-witte aanhang acte de pré- sence zal gever.. Niet op nieuwjaarsdag, maar op 3 ja nuari gaan de Schiedamse scheids- lechters met elkaar nieuwjaar vie ren en de heren kennende zal het wel weer het feest van het jaar worden. Ursus tenslotte zal nieuwjaarsreceptie houden op zondag 5 januari en ook daar gaat een wedstrijd aan vooraf tussen do jeugd en de „ouwe rak kers". Sdiieduiu-terughlik Dc heer L. v. d. Kraan, voorzitter van de korfbalclub Schiedam kijkt in het clubblad maar heel even terug op het jaar 1968. Het leek door ver schillende omstandigheden voor de vereniging Schiedam een slecht jaar te worden. Gelukkig is alles weer op zijn pootjes terecht gekomen en de korfballers kunnen met een gerust hart aan het jubileumjaar beginnen. Immeis op 27 mei zal Schiedam 40 jaar bestaan en dat zal beslist niet ongemerkt voorbij gaan. De heer Van der Kraan stelt terecht in zijn artikel: Als ik nu goed en slecht moet afwegen dan is mijn mening dat de schaal toch wel naar de goe de kant doorslaat. Het meest posi tieve vind ik dat de basis van onze vei omging, naar in de praktijk dui delijk is gebleken, sterk genoeg is om een stootje te kunnen verdra gen. De Toekomst Excelsior '20 is terecht trots op het nieuwe clubhuis. Daarom stelt het alle leden in de gelegenheid om op oudejaarsdag met vrienden en ken nissen naar het clubgebouw „De Toekomst" te komen om hun dit unieke gebouw te tonen- Smaslier Het zou heel vreemd zijn als de Smash er, het clubblad van TSF, onder de clubbladen in Schiedam nog steeds uniek, niet met een speciaal kerst nummer zou verschijnen. Geïllu streerd met geestige tekeningen van Peter Wilschut en het jaar 1968 van A tot Z op rijm door A. Zuid geest, een kerstpuzzel van Joke Bolk en artikelen van tal van mede werkers is die kerstuitgave van dit jaar weer iets bijzonders geworden. Succes-toto Zoals bij vele verenigingen heeft ook de korfbalvereniging Succes een to tocommissie. Deze commissie zorgt er voor dat zoveel mogelijk totofor- mulieren ingevuld en ingeleverd worden. De vijftien centen admini stratiekosten per formulier mogen de leden die de formulieren ophalen zelf houden. Deze dames en heren hebben dat niet gedaan. Zij spaar den die centjes op en konden zo voor een verrassing zorgen. Zij kochten voor het gespaarde geld re serve shirts voor het eerste team. Een goed voorbeeld van clubliefde. ROTTERDAM, vrijdag. Voor jongelui van 16 jaar en ouder start in het centrum Charloïs op 1 januari een jeugdcenitrum. Op de openingsavond is er een disco-bal, verzorgd door het koppel Aristoteles, de disc-jockey en diens technicus Adje. In de toekomst wordt op een zater dag- of zondagavond een steeds wis selend onderwerp aan dc orde gesteld. De ene keer kan een vertoonde film onderwerp van bespreking worden, een volgende week treedt er een caba retier op of maakt een bekend spreker een praatje. Natuurlijk zal de gele genheid tot dansen, met of zonder band, niet ontbreken. Mocht er bij een klem aantal jonge- ren belangstelling bestaan voor een gerichte bezigheid, zoals schilderen, dan wordt hiertoe op een doorde weekse avond de gelegenheid gebo den. Op het meuwjaarsbal van 1 januari is de jeugd welkom in de grote zaal van centrum Charloïs, Katendrechtse Lagedyk 450, om 1 uur. Rotterdamsedijk te zien zijn en de sfeervolle aquarellen van Ciano Siewert hij Galerie de Graaff aan het Oude Kerkhof. U kunt deze exposities natuur lijk alle drie op één druilerige middag bezoeken en u heeft dan deze middag uitstekend, besteed, maar u kunt er natuur lijk ook elke dag één bezoeken en daarmee zijn dan drie dagen gemoeid. Het voordeel van het laatste systeem is, dat u de kunst langzaam op u kunt laten inwerken, er over kunt denken en nagenieten. Op deze manier is er minder kans dat de keramiek van Helly Oestreicher of de kieinplastiek van Etie van Rees de curieuze manne tjes en vrouwtjes van Jan Roëde in de weg gaat zitten of dat de wijde land schappen van Siewert niet aan hun trekken komen. Want dat zou jammer zijn. Al deze exposities vragen tijd en aandacht. Wie zich er in vijf minuten van afmaakt, begaat een misdaad. Zo is Ciano Siewert een kunstenaar die op waarlijk imponerende wijze het Hollandse landschap in beeld heeft gebracht Driekwart van deze aqua rellen bestaat uit hemel, een kwart uit land, waardoor een enorme ruim tewerking wordt bereikt, een nadruk kelijke beklemtoning als het ware van het karakter van ons land met de lage horizon en de weggedoken dorpjes. Maar hij zag ook de elevators in de Rotterdamse haven, een graafmachine in Europoort, de kolenmijnen van de Borinage en een ouderwets station, zo'n negentiende eeuwse pijpenla. Herfstig verzonken zijn enkele stille vens van bloemen. Hij Is een knap tekenaar bovendien, die verwantschap toont met die andere aquarellist van klasse, zijn stadgenoot Jan Goedhart. SCHIEDAM, vrijdag. Apotheek Van Westendorp, Parkweg 207, tel. 26 76 74 neemt dit weekeinde van vrij dag 18 uur tot maandag 8 uur de wachtdienst waai*, evenals op nieuw jaarsdag 1 januan en de nachtdienst gedurende de gehele week. In spoedgevallen zijn de huisartsen te bereiken via de telefonische Bood schappendienst op nummer 20 66 II. Dromer Jan Roëde is weer een heel andere fi guur, hij is meer de naïeve dromer, wiens primitieve verbeeldingen onge twijfeld geïnspireerd zijn door de wereld van het kind. De laatste tijd kom ik altijd wel ergens een werk van hem tegen. Aan één schilderij heeft men vaak niet genoeg, men wil er meer hebben. Dat komt omdat men er niet gauw op uitgekeken raakt Het zij'n dan ook niet alleen de speel goedtreintjes, vogels, beesten, optoch ten, interieurs met onbeholpen figuur tjes enz. waarmede hij ons hart ver overt, maar het zijn ook de picturale kwaliteiten van zijn werk en de vreemde sfeer, die het hem doen, de scala van koele kleuren, paars naast blauw en groen. Zijn wereld is er een van stilte en bespiegeling, ver weg van nuchterheid, brutaliteit en ge weld. Neem bij Cees van der Geer een stoel en neem er de tijd voor. Er ligt straks weer een heel jaar voor u en u zult bemerken dat er bij Roëde geen tijd bestaat. L>. W. SCHMIDT (Van een onzer verslaggevers) SPIJKENISSE, vrijdag. In het buurthuis „De Repelaer" te Spijkenis se heeft de commissie „Jeugd en cul tuur" op 2, 3 en 4 januari a.s. voor de derde maal een jeugdfestival georga niseerd. Drs. H. J. A. Zaat, socioloog, opent het festijn donderdagmorgen, om elf uur. Op het programma staat o.m, het optreden van de „Endatteme Jug Band", het toneelgezelschap „De Noorder Compagnie" van Jaap Maar- leveld en Manon Aiving, het cabaret „Zwart Zaad" met Blly Nieman, Kik kert Zuïderveld en Joost Nuissel als mede lezingen, films en dansen. MAASSLUIS, vrijdag. Zaterdag 28 december zal er in de Olympiahaï (Dijkpolder) Maassluis een korfbal- marathon worden georganiseerd. In een spectaculaire vijfkamp zullen Blauw-Wit en NIO uit Rotterdam; ODI uit Schiedam, ODO uit Maasland en de organiserende vereniging CKC uit Maassluis vechten om de eer. Zij nemen elk deel met een achttal in de eerste klas, de derde klas en de adspirantenklas van 14—15 jaar. Om half negen beginnen de wedstrij den. In een non-stop programma van wedstrijden van elk 20 minuten zal worden gespeeld tot 's avonds 18.45 uur. Daarna vindt de prijsuitreiking plaats in het restaurant van de sport hal. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, vrijdag. De Rotterdammers hebben voor Kerstmis minder speelgoed en meer kerstkaarten gekocht. Dat Is zo ongeveer de conclusie van een onderzoek onder verschillende Rotterdamse bedrijven en warenhui zen. Punt één. Een gevoelsmatige be kentenis uit de Bijenkorf in Rotter dam: „De verkoop van kerstkaarten is bijzonder goed geweest, en bij tijd en wijle de levensmiddelen. Voor de BTW halen de mensen kennelijk hun geld van de bank". Ter Meulen: „Hel algemene kooppatroon verschilt met veel van vorig jaar. Opmerkelijk is, dat re "er geld besteed is voor kerst versiering. Dat beweegt zich steeds op stijgende lijn". Ter Meulen ziet nog steeds geen paniek voor kennelijke BTW-koopkrachtigen, „Wij zien goede vooruitzichten voor de uitverkoop, ook in textiel, begin volgend jaar," aldus Ter Meulen. En er heeft beslist geen verschui ving plaatsgevonden van de Sint Ni- colaas naar kerslverkoop, aldus beide warenhuizen. In hett eerste geval is de Sint Nicolaasverkoop veel beter ge weest. terwijl in liet tweede geval. Kerstmis, veel minder speelgoed is verkocht. Wat betreft de spiritualiën is nog gezegd, dat dit jaar. in vergelij king met vorig jaar, vee! meer ver kocht is. Flip van TIggeJe, van FT dranken-service, zei, dal de omzet sinds vorig jaar verdubbeld is. Ook namens de firma Otto en Jansen werd medegedeeld, dat de verkoop boven die van het vorig jaar geweest was. In Rotterdam is de verkoop van tweede hands auto's niet noemenswaardig meer geweest dan vorig jaar. Alles wordt duurder, aldus een tweede hands autohandelaar, maar het pu bliek schijnt dat mei te beseffen. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, wijdag. Daags vooi Kerstmi ts heeft dc crematie plaatsgehad van hel stoffelijk over schot van ir. J. de Vries. Ir. De Vries ts 56 jaar geworden. Hij was lid van de directies van Holec N.V. te Hengelo en N.V. Electro.ecnmsche industrie v/h W. Smijt Co te Slikkerveer. Met droefheid geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve zorgzame Moeder, Bebuwdmoeder, onze Zuster, Behuwdzuster en Tante Gijsjc "Wessel weduwe van Pieter Herstel in do ouderdom van 83 jaar. Hoek van Holland* P. Herstel J. Herstel-Zwaan Wagemngen; S. van 't Hof-Herstel W. K. F. van 't Hof Schiedam, 25 december 1968. Burgemeester Knappertlaan 59. Correspondentie-adres: P. Horstel 's-Gravensandsewcg 284b, Hoek van Holland. De bijzetting in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Schiedam vindt plaats 28 decem ber a.s. te 9.30 v.m. Vertrek vanaf de rouwkamer, Nassauiaan 68 te Schiedam 9.15 v.m. Spuitbusje in 550 autokleuren. Dam 4145, Schiedam- Telefoon 266192. PASFOTO'S klaar terwijl u wacht Foto v. Vuuren. Hoogstr. 106. Schlcaam. Tel. 266720. Let op het juiste adres. Personeel gevraagd De Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraagt vaste be- /orgersisters), Annm Hoog straat 70. Schiedam. Tel. 267279 's avonds na 7 uur tel. 155960. Foto, film en projectie Diversen WILTON-F1JENOORD SCHIEDAM Voor SCHAATSEN naar Fa. J. Mak Zn., Hoogstraat Schiedam. Tel, 267982. Dames kunstschaatsen, ijshockey- en Noren. Komt u eens kijken. Butagaskachels ƒ85.-. slede- en Ijsschaatsen. WAAR DAT WIEL DRAAIT, Hoogstraat 07-69. Schiedam. vraagt voor spoedige indiensttreding Vaar typewerk en%f administratieve werk zaamheden. UlO-opleiding strekt tot aanbeveling. Ook Indien U nog weinig ervaring mocht hebben, gelieve U te solliciteren Leeftijd 16 tot 20 jcar. Sollicitaties te richten aan bovengenoemde maatschappij: Postbus 22, Schiedam. Voor het maken van een afspraak voor een per soonlijk onderhoud kunt U zich ook telefonisch met ons in verbinding stellen, tel. 26 92 00 (toestel 3072).

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1968 | | pagina 2