Ook componist Martin weigert opdracht STUDENTIKOOS ARS V-voorzïtter: 'we gaan nu toch wel wat doen 88 Vraag 24 was goed Receptie in zeemanskerk FILM WETHOUDER REEHORST: CASTRO SPREEKT KUNSTENAARS MEER AAN' 'Gemeente is niet ongevoelig voor verzoeken uit bevolking' W oningvoorraacl in Rijnmond Ir. G. Plantema tot directeur dienst gemeentewerken in Rotterdam benoemd KOOS Ho lel schip Rotterdam wordt gereed gemaakt voor definitief vertrek Arena Ceitatiraall Cineac-Bijenkorf Onenc-Beurs Cinerama Colosseum Kriterion Lumière HsumjoiMe Metro Prinses Rex Studio '62 Thalia 't Venster pag. 8 - vrijdag 3 januari 1969 (Van eon onzer verslaggevers) ROTTERDAM, vrijdag, De christen-humanistische wijsgeer De- siderius Erasmus die dit jaar op grootscheepse wijze wordt herdacht, omdat hij vijfhonderd jaar geleden in Rotterdam is geboren, spreekt niet zo tot de verbeelding van de jongere kunstenaars. Wethouder das. J. Reehorst van Kunstzaken moest dit gisteren tot zijn spijt mee delen tijdens de raadsvergadering. Nadat de schrijver Harry Muliseh en dc componist Peter Schat een op dracht voor ccn werkstuk, geïnspi reerd op leven en werk van Erasmus, hadden geweigerd heeft thans ook de componist Frank Martin een opdracht teruggeven. De Rotterdamse Kunststichting had hem gevraagd eert werk te schrijven voor symphonle-orkest met een of meer zangstemmen, op een tekst van Erasmus. Wethouder Reehorst zei gisteren naar aanleiding van de weigering: „De generatie van kunstenaars van deze tijd wordt kennelijk alleen nog maar geïnspireerd door de harde lijn( door het conflict. Een figuur als Fidel Castro spreekt hen wel aan. Het is duidelijk, dat Erasmus daar tegenover staat". V erdraagzaamlieiil Het raadslid dr. S. W. Comvenbcrg die sprak namens alle christelijke fracties met uitzondering van dc SGP en ook namens de PvdA, had eerder al uitgelegd dat Erasmus in zijn tijd de principiële verdraagzaamheid had verkondigd. Zijn ideeën van vijfhon derd jaar geleden werken nu nog door in de oecumenische beweging. Het Staatkundig-Gereformeerde raadslid C, N. van Dis herinnerde aan de tegenstelling tussen Luther en Eras mus. Hij liet zich door burgcmeestei Thomassen, die daartoe aan de hand van citaten een poging deed, niet ver zoenen met de grote lijn van Erasmus' denken, al had. hij voor onderdelen wel waardering. Het debat over Erasmus werd ge voerd in de gemeenteraad near aan leiding van een voorstel om ruim 550.000 gulden beschikbaar te stellen voor een aantal Erasmus-manifesta- ties. Het hoogtepunt zal vallen om streeks de geboortedag. Op 27 oktober wordt in de Laurenskerk een interna tionaal historisch congres geopend. Koningin Juliana zal dan het eerste deel van een uitgave van de verza melde werken van Erasmus ontvan gen, waar een internationale groep van geleerden aan werkt. Voorts komen er twee tentoonstel lingen; één voor het grote publiek langs het Schouwburgplein en één in het museum Boymans-van Beumngen. Er wordt een opstel- en vertaalwed- strijd georganiseerd voor leerlingen van scholen voor voortgezet onderwijs uit de Erasmussteden Rotterdam, Gouda en Bazel (Zwitserland). In pocketvorm zal een boekje over Erasmus worden uitgegeven, dat drs. Hans Redeker enige jaren geleden al heeft geschreven. De kunstenares me vrouw Loekie Metz zal een gedenk penning ontwerpen. De Maasstadspelers brengen het stuk „Erasmus" van Garmt Stuiveling ten tonele en een gezelschap studenten doet dat met een stuk van drs. Manuel van Loggem over Erasmus. Het Erasmus jaar wordt begin april geopend met een bijeenkomst in de Laurenskerk die door alle kerkgenoot- WETHOUDER DE VOS BIJ BUURTVERENIGINGEN (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, vrijdag, De afgelopen drie jaar zjjn bij de ge meente 185 verzoeken Ingediend door bewoners van de diverse wijken in verband met meer of minder ernstige gebreken wat betreft openbare voorzieningen e.d. Van deze verzoeken werd 72 procent ingewilligd; twintig pro cent werd afgewezen en acht procent is in behandeling. Dit vertelde gisteravond wethouder G. Z. de Vos (sociale zaken en volks gezondheid) tijdens -de traditionele nieuwjaarsbijeenkomst van de Rotter damse Centrale voor het Buurtvereni- gmgswerk in Palace. De wethouder merkte op, dat veelal de indruk bestaat, dat de gemeente ongevoelig Is voor verzoeken van de bevolking en dat de mensen op de Coolsingei deze verzoeken vanuit een zekere regentenmentaliteit beoordelen. Dit is een misverstand, aldus dc wet houder, alle verzoeken worden bezien en vele ervan worden verwezenlijkt maar niet op het moment waarop ze worden gedaan. De heer De Vos pleitte voor een be ter contact tussen de wijken en de overheid. Hierin ziet hij ook een ro] voor de buurtverenigingen weggelegd. Hij toonde grote waardering voor het werk van de buurtverenigingen, die vooral in de oudere wijken opereren. Aan het begin van de avond had de heer H. Mast, voorzitter van de Rot terdamse centrale voor het Buurtver- enigingswerk, het uitgebreide gezel schap, waaronder veel politiemensen, welkom geheten. Op de vertegenwoor digers van de politie -deed hij een be roep toch vooral toe te treden tot de besturen van de buurtverenigingen. Na het officiële gedeelte volgde een optreden van het Confetti Cabaret. schappen te zamen met het Humanis tisch Verbond zal worden georgani seerd. Zaak van allen Wethouder Reehorst legde er hij de verdediging van het voorste!, dat mei algemene stemmen werd aanvaard, de nadruk op, dat ernaar wordt gestreefd om een zo groot mogelijk publick bij de Erasmus-herdenking te betrekken. Burgemeester Thomassen had hier op in zijn nieuwjaarstoespraak al ge zinspeeld toen hij zei: „Wie Erasmus vóór alles ziet als dichter, filosoof en theoloog dreigt de strijder, de pamflettist, dc felle paci fist uit het oog te verliezen. Erasmus was intellectueel èn volksman. Daar om is het Erasmusjaar 1950 niet alleen oen zaak van geleerden, maar van ons allen'*. ROTTERDAM, vrijdag. In de maand november 2968 kwamen in de 23 gemeenten van het Rijnmondgebied 824 woningen (886) gereed, te weten: 55 (521) woningwetwoningen; 227 (210) gesubsidieerde particuliere wo ningen; 42 (155) ongesubsidieerde particuliere woningen. Begonnen werd met de bouw van 1183 (970) woningen, namelijk: 636 (372) woningwetwoningen; 503 (568) gesubsidieerde particuliere woningen; 44 (30) ongesubsidieerde woningen. Op 1 december 1968 waren in aan bouw 14.943 (12.151) woningen, te weten: 8073 (6765) in de woningwet sector; 5813 (3596) in de sector van de gesubsidieerde particuliere bouw; 1057 (1790) in Je sector van de ongesubsi dieerde particuliere bouw. Van de 8073 in aanbouw zijnde wo ningwetwoningen zijn er in aanbouw: 2971 in Rotterdam, 1402 in Vlaardin- gen, 627 in Schiedam, 578 in Krimpen aan de IJssel, 532 in Capelle aan de IJssel, 509 in Ridderkerk, 473 in Spij- kenisse, 422 in Maassluis en 559 in de overige gemeenten van het Rijnmond gebied. Drievierde deel van de m aanbouw zijnde woningwetwoningen, benevens van de m aanbouw zijnde gesubsi dieerde huurwoningen met een maandhuur beneden 185 per maand, zijn bestemd voor houders van een „legitimatiebewijs woningzoekende in Rijnmond". Tussen haakjes zijn de cijfers van het voorgaande jaar vermeld. Ten onrechte is gisteren door een bericht op pagina 3 de indruk gewekt dat vraag 24 van de oude- jaarsprysvxaag „weet u liet nog allemaal?" niet goed was. Dit be richt sloeg op do prijsvraag in een van onze andere edities. Le zers van Het Rotterdams Parool lioeven zich dus geen zorgen te maken: vraag 24 (over het vra gen van een zendmachtiging) was en blijft goed. Een gesprek met Aarnoud Willem van Beeck Calkoen (24), sinds oktober voorzitter van de Algemene Rotterdamse Studenten Ver eniging. De ARSV verzorgt de (im)materiële belangen van de Rot terdamse studenten (ruim 90 procent is lid). Je kunt de ARSV met de ASVA in. Amsterdam, vergelijken. Noud, zoals Aarnoutl door goede bekenden wordt genoemd, zit vlak voor z(|n kandidaatsexamen economie, is lid van bet corps en zit in het AKSV-be- stuur namens bet Nederlands studentenaklcoord. Hg was van april tot okto ber 19G7 al secretaris-onderwijs van dc ARSV. llü heeft bü de laatste ver kiezingen <ip de VVD gestemd. Koos: „Je hefal Jaap Tick in okto ber opgevolgd als ARSV -voorzitter Wat heeft de ARSV gedaan sinds do verkiezingen in. februari? Voor mijn gevoel hebben de NSA-ers, die to-t oktober de meerderheid In het be stuur hadden en die nu het gehele bestuur vormen, eigenlijk mets uit gevoerd. Alleen do teach-in over de nota-Posthumus is van de grond ge komen. Jullie hebben niets aan de derde wereldweek gedaan, zelfs geen propaganda gemaakt voor avonden in andere universifetttssteden!" Van Beeek: „Ik weet werkelijk niet waarom er niets aan die propa ganda is gedaan. Ik was in die tijd hard aan de studie en sinds februari is er inderdaad nieit veel gebeurd. De ARSV te nu wel bezi'g een NESBIC (Netherlands Student Buro for In ternational Cooperation groep in Rotterdam op poten te zetten. Dit gebeurt in samenwerking met o.a. NUFFIC, de commissie buitenland van de NBH en we hopen dait ook de studierichting „Ontwikkelingspro- grammering" hieraan gaat meewer ken. Een belangrijk plan, dat op stapel slaat, is dc „doccntcnbeoordeling". Aan dc economische^ faculteit orga niseren wij een enquête, die alle stu denten over dc post toegesluurd krijgen. HÜ is zo goed mogelijk op gezet, zodat aan het resultaat wel waarde moet worden gehecht. De hele beoordeling kost ons zo'n 8000. Het is een pressiemiddel, we maken (lc uitslag van de enquête na melijk bekend via OIK, We zullen er geen conclusies aan verbinden, de cijfers moeten voor zichzelf spreken. Verder komt in januan voor het eerst een ARSV-jaarboek uit nxei de adreslijst van alle Rotterdamse stu denten, Ook staat er speciale infor matie in, dtt jaar wordt extra-aan dacht besteed aan de NESBIC-ge- spreksgroepen en aan SARST en SURF (toneel en film). In januari gaan de officiële ge sprekken van stanfc met de le id mg van de NEH en medische faculteit. Yoor hst eerst komt dan een paritai re senaatscommissie bijeen. Daarin zitten zeven studenten en zeven do centen (staf en hoogleraren). Het gesprek zal gaan over de mogelijk heden van. inspraak en participatie van de studenten op senaatsniveau. De stem van de studenten weegt daarbij dus even zwaar als die van de docenten. Daarnaast komt er wat betreft de NEH een „college van overleg". Dit is voorlopig een overlegorgaan, maar het is onze bedoeling, dat dit college bestuursbevoegdheid krijgt. In dit college zitten: voorzitter van de raad van be heer van hbt trustfonds; president-curator, gedelegeerd curator en secretaris van curatoren; reetor-magnificus, de pro-rector cn de faculteitsdecanen; staf-vertegenwoordigers; studentendecanen; leden van het ARSV-bestuur. Op de vergaderingen wordt de agenda van de curaitorenvergadering besproken en verder komen alle an dere zaken betreffende de hoge school aan bod. K.: „Ik heb van een SVB-er wel eens de volgende theorie gehoord: Het is natuurlijk te gek, dat cura toren van de NEH niet veel eerder op het idee zijn gekomen te gaan praten met de studenten. Het is al jaren be kend, dat een o anisatie veel beter draait als er een informatiestroom is van beneden naar boven, naar de leiding dus. Di,t beitekent dan ook, dat dc bereidheid tot praten niet moet worden gezien als een bewijs van de democratische gezindheid van de curatoren, Het kan wel, maar voorlopig maakt bijvoorbeeld dr. Van Moorsel meer de indruk van een verlichte regent, dan van ie mand, die de noodzaak van demo cratisering onder ogen ziot. Laat eerst een van de curatoren maar eens in het openbaar zeggen, dat hij vindit, dat. studenten op aiüe niveaus moeten meebeslissen. Ben je het hier mee eens, of heb je hot gevoel, dat de curatoren echt democratisering van de NEH wil- ]en?" V. B.: „Ja, ik dacht we], dat ze de democratisering willen. Misschien niet allemaal even sterk, maar de meesten staan er toch wel positief tegenover. Tot nu toe hebben we b.v. altüd alle informatie gekregen waar we om vroegen. Ook hun houding In verband met de commissie universi teit Rotterdam en het college van overleg: duidt er mijng inziens op, dat zij wel voor democratisering Voelen. Ik ben bepaald niet p) mistisch." ADVERTENTIE) elke vrijdagavond „.tot 9..UUIT open; Als Uw meubels die vervelende slijtplekken gaan vertonen, of als U wel eens uitgekeken bent op Uw meubelbekleding dan zult U blij zijn met deze aanbieding. Wij verkopen een moderne Zweedse meubelstof van een prachtige kwaliteit, in drie fraaie tinten, 130 cm breed. Nu per meter voor nog géén drie gulden. Vrijdagavond om 6 uur begint de verkoop van deze moderne Zweedse meubelstof, 130 cm breed, in 3 verschillende kleuren, per meter In het geheel gerestaureerde Noorse Zeemanskerkje aan het Droogieever Fortuynplein (West zeedijk) werd gistermiddag een nieuwjaarsreceptie gehouden voor vrienden en relaties van de Noorse Lutherse Kerk, waaronder uiteraard tai van Noren. Ds, J. H. Svensen heette het gezelschap welkom. Zoals èekend is de restauratie van het zeemanskerk je mede tot stand gekomen door financiële en technische hulp van de heer W, B. Knoops, direc teur van de KI PO, die uiteraard aanwezig was en een geschenk in ontvangst mocht nemen emaitle lepels, die hem werden overhandigd door beschermheer T. Daae Hellesoe, een plechtig heid die werd opgeluisterd door in vaderlandse klederdracht ge stoken Noorse meisjes. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, vrijdag. Met dc grootst mogelijke meerderheid van stemmen heeft dc gemeenteraad don derdag ir. G. Plantema met ingang van 1 augustus van dit jaar benoemd tot directeur van dc dienst van Ge meentewerken als opvolger van Ir. J. A, C. Tiilcma. Van de 37 stemmen werd één uitgebracht op ir. J. Aar- noudse, die evenals ir, Plantema thans technisch adjunct-directeur bij Ge meentewerken is. Ir. Plantema (54) is geboren in Delft. Hij maakt voor de PvdA deel uit van cie gemeenteraad van zijn ge boortestad. Bjj de, bespreking van plannen voor nieuwe voorzieningen voor het rivierkruisendc verkeer is hij de eerste geweest die voor het open baar vervoer aan een metro heeft ge dacht. „Don't look back" was de goede oplossing van onze vorige puzzel. De heer G. J. H. van Avezaath, Zuidhoek 64c te Rotterdam ver dient er het filmdiploma mee. Ook in 1969 zal onze tekenaar trachten u iedere week voor de vraag te stellen welke filmtitel hij koos als onderwerp voor zijn cartoon. Stuur op oplossing per briefkaart aan het Rotterdams Parool, postbus 876 te Rotter dam. U maakt kans op het film- diploma: Vijf maal gratis naar de bioscoop. De oplossing van onze puzzel van 20 dec. was: „Un homme dè trop", waarmee de heer L. Span genburg, Stoutstraat 16a het di ploma verdiende. (Van ecu o izer verslaggevers) SCHIEDAM, vrijdag. Begin vol gende week zal het hotclschip Rotter dam (eigendom van de firma „Rifn- toerisme"), dat enkele jaren als huis vesting heeft gediend Voor de bij de N.V. Vcreenïgdc Giasf abri eken werk zaam zyndc Turken, definitief van de kade van de Buitenhaven verdwijnen. De boot zal in het dok een opknap beurt krijgen. Vandaag heeft men aan boord de elektriciteit afgesloten. Even voor Kerstmis zijn de laatste Turken er waren er in totaal 136 aan boord vertrokken. De meesten hebben kans gezien met medewer king van de directie van de N.V. Yer- eemgde Glasfabrieken om, zij het dan nu zelfstandig, gehuisvest le blij ven in Schiedam. Enkelen hebben on derdak gezocht in Rotterdam. ROTTERDAMSE FILMLIGA Georges Mclies, dc eerste filmregis seur. Van de vijftig films die van Melies (18611938) bewaard zijn gebleven, zal de Liga er acht vertonen: „Le voyage dans la lune" (1902), „Royau- me des fées" (1903), „Le voyage a travers l'impossible" (1904), Les bul- les de savon animées" (1006), „Les quatrc cents farce® du diable" (1906), „La fée carabosse' (1906), „Un loca- taire diabolique" (1903) en „A la con- quête du pole (1912). De films duren twee tot zestien minuten, maandag 6 januan te 19.00 in het Kriterionthea ter. SURF Japanse experimentele films. Hoofdzakelijk (modern) werk van regisseur Yogi Kuri, o.a. „The but ton", „Au fou", „Human zoo" en „The cggs". Donderdag 23 en vrijdag 24 ja nuari te 24.00 uur in. het Kriteraon- theater. OLIVER Musicalfilm naar het gelijknamige boek van. Char les Dickens. Regisseur Carol Reed heeft er een kleung kijkspel van gemaakt, terwijl door de veie songs ook het oor mets tekoit komt. Ron Moody en Mark Lester zijn aangetrokken voor de rollen van respectievelijk Oliver en Faggin en dat blijkt achteraf van Reed een uitstekende keus tc zijn geweest. Prolongatie, a.i. ZONDE DIE GELD OP BRENGT Warrig filmverhaal- tje rond de prostitutie en alles wat daarmee samenhangt. Na tuurlijk komt ook weer tot uiting dat de meisjes achter het raam ook maar een mens zijn en beslist gevoel m het (meestal) blote lijf hebben. Prolongatie. 18 jaar. JUNGLEBOOK Een nieuw product uit de Disney-studio's, waarover Walt zelf nog de super visie heeft gehad. De roman „Mowghslories" van Rudyard Ki pling, voor dc oorlog al eens ver filmd, is nu m een musicalfilm gegoten. Alle dieren die hel oer woud jonge tje Mowgli omringen zijn - op de bekende Disney-ma- nier menselijk karakters aan gemeten, op zeer behendige en vaak knappe wijze. Prolongatie a.l. HELP, mijn broer is hip ge goede New-Yorkse advocaat (Pe ter Sellers) wordt verliefd op een hippiemeisje, laat zijn a.s, bruid in de steek en stort zich. in. de flo wer-power. Zijn fraaie flat wordt hoofdkwartier van een aantal lie den. die behalve het lief voor el kaar zijn de werking van verdo vende middelen beproeven. Dat gaat een halve film goed, maar dan merkt Sellers dat hip zijn ook niet alles is en rent een onze kere toekomst tegemoet. Prolon gatie a.l. DE BANNELING VAN HET KREMLIN Russische priester wordt door zijn regering uit een Siberisch strafkamp gehaald en naar het Vatieaan gezonden, waar hij het eerst tot kardinaal en la ter zelfs tot paus brengt. De nieu we paus blijkt zeer progressieve idceen te hebben, die vooral In druisen tegen de gevestigde orden van het Vatieaan. Om hongerende Chinezen te weerhouden van een oorlog met Rusland stelt hij zelfs een groot deel der kostbaarheden van de R.K. -kerk beschikbaar. Prolongatie a.l. ZO GEZEGD ZO GEDAAN Een mager gegeven werd door Robert Dhéry heel acceptabel uit gewerkt, waardoor Louis de Fu- nes weer alle gelegenheid kreeg zich boosaardig-grappig uit te le_ ven. Reprise a.l. Corso INTERLUDE Modieuze drie- Beroemd diri- echtgenote een tijdje voor een leuke blonde jour naliste. Laatstgenoemde moet tenslotte toch toezien, dat de ech telieden hun liefde opnieuw beze gelen, Regie: Kevin BiUington, die duidelijk gegokt heeft op her leving van de romantiek in de film. Prolongatie. H jaar. EEN SPOOKTIRAAT ALS MAAT Kolderverhaal over een aantal oude dametjes die een herberg willen behouden, omdat kapitein Blauwbaard er eens ver blijf zou hebben gehouden. De nieuwe coach van het -atletiek- team van het plaatselijke college roept per ongeluk de geest van Blauvvbaai-d (Peter Ustinov) op. Samen beleven ze dolle avontu ren en weet Blauwbaard de her berg uit handen van beroepsgok kers te houden, waarna zijn ziel eindelijk rust vindt. Prolongatie a.l. PAYTIME Vierde werkstuk van Jacques Tati. Een impone rende (70mm) film over de klei ne renorrniteiten van de menselij ke beschaving, waarin de tech niek de mens heet te dienen. Fu turistische architectuur dient als decor voor een zeer „cleane" maatschappij, waarin de mens als een fladderend insect botst tegen plastic, glas en beton. Prolongare, a.l. Grand OLIVER Zie Arena GOLDFINGER Derde film in de James Bond-serie, met, naast Sean Connery, Gert Froebe, Honor Blackman en Shiley Eaton, Reprise. 18 jaar. THE SUOND OF MUSIC Mu sicalfilm van Robert Wise weer terug. Dat betekent de langza merhand overbekende avonturen van de familie Trapp, bü we Julie Andrews in dienst is als vro lijk zingende gouvernante. Pro longatie. a.l. ADDERGEBROED Een van de braafste westerns die ooit ge maakt werd. Er komt een boef in voor, maar dio legt al gauw het loodje. De hoofdrol wordt ge speeld door een stier, uit Enge land geïmporteerd om de Ameri kaanse veestapel wat op te vyze- len. Een lachertje is "hot voor de Amerikanen dat het beest geen. horens heeft. Met Maureen o'Ha- ra en James Stewart, Nieuw, 18 jaar. DE VLOEK DER DESPERA DO'S Italiaanse western waar in Fernando Sancho de spil is waarom alles draait. Reprise. 14 jaar t.m. zaterdag Kogels als antwoord aflevering uit UN- CLE-sene. Twee geheim agenten liquideren een organisatie, die het oude liedje wil zingen over het uitschakelen van de menselijke wil. Reprise. 14 jaar. THE GRADUATE Dustin Hoffman, moet na een succesvolle studie, de voor hem even zinloze als onbegrijpelijke Amerikaanse maatschappij in. Hij maakt zijn entree tezamen met Anne Ban croft en KaLherine Ross. Regie: Mike Nicols. Prolongatie. 18 jaar. CIHITTY, CHITTY, BANG, BANG Amerikaans kolder- spektakel. Dick van Dyke, uitvin der van allerlei malle apparaten, koop! voor zijn twee kinderen een oude auto, die later zowel te kunnen varen als vliegen. De schurkachtige baron Bomburst, heerser over het land Vulgaris, wil net zo'n auto hebben en maakt het leven van de uitvinder, zijn kinderen en de lieftallige Sally Ann Howes zuur. Prolonga tie. a.l. DON'T LOOK BACK Docu mentaire van D. A. Pennebakker over popzanger-musicus-dichter Bob Dylan. Als afspiegeling van het hippe, harde en snel bewe gende milieu, waar Dylan rijn hoofdrol speelt, wel geslaagd. Maar Pennebaker heeft teveel re clame voor de fans in de film ge- stop en is aan echte studae van het fenomeen Dylan, niet toegeko men. Prolongatie, a.l. Victoria MUITERIJ OP DE BOUNTY Trevor Howard als kapitein Blaigh en Marlon Brando als eer ste stuurman Fletcher in. Lewis Milestone's filmversie van de be faamde roman van Nordhoff en Hall. Prolongatie. 14 jaar. Dick van Dyke ert Sally Ann Howes in „Chitty, chitty, bang, bang", een van de vele films die de feestdagen hebben overleefd. Thalia

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 3