Reinier V %:L Geen goed woord voor Plan 2Ö00+' IEsa PARIJSE BISTRO OP INHABE 11 BTW-ZORGEN ZELFSTANDIGE WINKELIER SUCCES VERSPEELT KANS OP DE TITEL m SCHIEDAM Grootste gedeelte van Zeeland zonder stroom geen krant ONTVANGEN? Voortzetting school- handbal toernooi nog deze week Duivenvlucht De Vrijheid 25e KW-mars wordt weer een wandelfeest Auto's botsten, beide chauffeurs onder invloed 'Burgers van Goeree-Overflakkee moeten lastiger worden' Extra tremen voor interland-wedstrijd KOERIERSTERS Verhoef f (ADVERTENTIE) Zij die veel prijs stel len op luxe in het interieur komen morgen voor een spotprijsje de prach tigste damast uitkiezen. Eenmalige aanbieding Franse dzmast, een prachtig© hoog- glanzende gordijnstof in klas siek dessin. Deze damast uit de serie van 4.95 verkopen wij nu voor nog gSÓn rijksdaalder per meter. SCHIEDAM, dinsdag Met de korr.st van de BTW is ook Reinier Inpijn overigens ongewild tot „onbezoldigd belastinggaarder" gebombardeerd. Vindt hij tenminste. Reinier Inpijn behoort tot de categorie zelfstandige winkeliers, drijft in een dichtbevolkte wijk van Schiedam een zelfbedieningszaak in levensmiddelen en huis houdelijke artikelen. Als je tegen hem over de BTW begint krjjg je een gebaar tc zien van een hand dte horizontaal tussen kin en boordje wordt eeoiaatst. Tot daar is het onbehagen gestegen bij Reinier lnpün over de gang van zaken na de door- roeriüff van de Belasting voor Toegevoegde Waarde. Hij staat hierin overigens niet alleen. Evenals hij voelen nog honderden kleine zakenlieden zich slacht offer van deze wijziging van ons belastingsysteem. En de gevolgen zün by lmge na nog niet tc overzien. Niet alleen voor de consumenten, wier levensmiddelenpakket steeds duurder wordt, maar ook voor de kleine middenstanders, onder wie Reinier Inpijn zich rekent, is de BTW een onverteerbare zaak. Daar om wil hij Öan ook eens zijn hart uitstorten, om zo mede zijn collega's een dienst te bewijzen. „Er is ui zo veel geschreven over deze BTW, maar alles wordt bezien van de zijde van de consumenten. Over de ellen de die de BTW teweeg brengt ia menig middenstandsgezïn komt maar weinig in de openbaarheid," vindt hij. „Waarom", vraagt Reinier Inpijn zich af," doen wij niet als de Belgen! Ook in België stond een soort BTW op het programma van de fiscus. De Belgische winkeliers hebben.echter ge zegd: „dat kunnen wij niet óp ons ne men" en daarmee was het voorlopig van de baan." „Neem nou mijn zaak", zegt deze geplaagde kruidenier die zijn bedrijf voert met assistentie van. zijn echt genote en bovendien een paar ver koopsters in dienst heeft. „Wij ver kopen zo ongeveer 800 verschillende artikelen waarvan de wekelijkse in koopfacturen tot een klein boekwerkje zijn te vormen." Monnikenwerk „Hierilit moet een prijsberekening worden samengesteld waarbij het uitgangspunt is, het grom", bedrag waarover de BTW moet worden ge rekend. Dat is niet zo eenvoudig, want cr zün artikelen welke ik koop op een basis van progressieve kor tingen'. Om. dat allemaal weer te herleiden is een monnikenwerk. Nou, cn óf!" „Vóór 1januari was het vrij een voudig om je verkoopprijs te bepalen. Inkoop plus je winstpercentage en klaar was Kees. Nu moet ik zo te werk gaan: Ik verdeel mijn artikelen in drie groepen. Groep I, onbelast; groep 2 met 4% en groep 3 met 12% te belasten artikelen. Je komt dan de gekste dingen tegen!" „Voor koffie, thee en schoonmaak artikelen moet ik 4% in-calculeren. Voor closetpapier en lucifers daaren tegen 12% en ik vraag me af wat hieraan voor luxe is, Wilt u nog meer voorbeelden? Baby-voeding zonder vlees 4% BTW; met vlees 12%." „Onder mijn afnemers tel ik diverse bouwondernemingen die mij hun bouwketen en. kantines laten bevoor raden. Bij het samenstellen van de rekeningen dien ik de BTW afzonder lijk op te voeren. De door mijn gele verde artikelen komen op de post on kosten en zijn vrij van BTW. Ik moet ze eerst berekenen en de betrokken afnemer ontvangt de betaalde belasting later terug." Morgenvroeg om 9 uur begint de verkoop van deze Franse damast, een luxe gordijnstof in klassiek dessin, in vier ver schillende kleuren, 120 cm breed per meter Ook-maandasmorsm open G66n tel af schrift hsjt ^lERNEUZEN, maandae (ANP). Van kwart over elf tot 1 uur vau- nuddag' heeft heel Zeeland, op Wal cheren na, zonder stroom gezctc». De oorzaak was het stuklrekken van een kabel bij Goes door een dragline. Het verdeelstation In de Evertscn- straat In Goes kwam hierdoor zonder spanning te staan. SCHIEDAM, Geboren: Sylvia dv N, J. „vatt der Meer en K. van Schaijk; Paulus av J. H. J. VerweH en 3 A. Stehouwer; Arjan L. Roos en J. de Vos; Hlïde M dv P. M. Brouwer en M. H. van Buijtenen; Mark 2v L. Vorhcij en J. T. van den Broek. Overleden: A. van Ertoe, 79 jr.; A. M. Vogedezang. 74 jï. eehtg. H, J. de Vogel; A, van Koetsveld 67 jr.; J. van den Berg. '?3 Jr.; H. w. A. Ronunera. 7 jr.; W. J. Sa- venije, 87 jr. echtg, S. J. A. M. Adams; A. Bcekenlcamp, 79 jr. Bel voor 19.30 uur telefoon 135430 Abonnees buiten Rotter dam, Schiedam kunnen zich wenden tot onze plaatselijke agenten. „Onbezoldigd belastinggaarder" Reinier Inpijp tussen zijn „zor genkinderen". (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag Aangezien het schoolvoetbdltoernooi vorige week vrijdag, toen het programma voor drie kwart was afgewerkt, verstoord Is ge worden door de-*ren, is voor de res terende (en ooiv voor de niet-beëlndfff- de) wedstrijden een nieuw programma opgesteld. De wedstrijden worden nu gespeeld op woensdag 16 april voor de Lagere scholen eh op donderdag 17 april voor mavo, enz, op het UVG-terrein in het sportpark Harga. Zo-blijft het moge lijk de finalewedstrijden te spelen op koninginnedag 30 april. Voor de poules waar de finalist ai bekend is, zijn geen wedstrijden vast gesteld; de afgebroken of nog te spe len. wedstrijden zuilen als vervallen worden beschouwd. SCHIEDAM, dinsdag. De Schie- damse P.V. De Vrijheid opende het vliegseizoen met een wedvlucht vanuit Roosendaal, afstand 48 'km. Gelost weid om 8 uur; eerste duif binnen 8.46 urn*; laatste prijsduif 8.57 uur Uitslag: 1.40 M. Putters; 2.6S M. Stuart; 3.56 H. Put; 4, 6, 8, 10, 18, 19, 20, 30, 22, 28, 42, 51 E. Boes; 5.15, 25, 34, C. Koogje; 7, 12, 21, 23, 27 32 44 53 72 79 86 P Pols; 9.36 7, 93, C. Tuinder; 11,52 A v.d; Berg; 13, 82 A.-Verhaal; 14, 41, 45 17, 66, 84. 87 W. Poort; 24, 30, J. Rost; J. Krijgsman; 16, 29, 90, J. Doejaaren; 25, 38, J. Duymel; 31, 70 E. Holleman; 33, 39, 43, 58, 68, 89 J. W. Blom; 35 M. Rink; 37 F. Seholtc; 47, oa. 78 I. v.d. Tuijn; 48 S. Speelmeijer; 49 W. 't Hoofd; 54 A. v.d. Wilt; 55, 83 P. Ver linde; 57 J. V.d: Ent; 59, 64, 73, 92 M de Roo; 60, 75 Jack Doejaaren; 01, 63 71 M. de Potter; 62, 74 H. Hagen,; 67. 80 M. v.d. Steen; 75 W. Wijnsteker 9J L. in 't Hout. '(Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. Voor de zilveren Kon. 'Wilhelnuna-mars, die op zaterdag 19 mei voor de 25e maal gehouden zal worden (de 20e keer in Schiedam), verwachten de organisato ren van het vendel Schiedam van de Oranje Garde weer rond vijfduizend deelnemers. Reeds nu hebben tien muziekkorpsen zich beschikbaar ge steld voor de muzikale begeleiding. De start zal, als gebi-uikelijk, plaats vinden vanaf de Plantage om 14.30 uur- precies, hoewel de lange-afstand- lopers op de 40/50 km al om 10 uur vertrekken. De andere afstanden zijn 8,14,20 en 25 km. Het belooft weer een feestelijke wandeltocht te worden, met veel mu ziek, attracties en een feestprogramma na. Deelname is opgensteld voor wan del-, school- en speeltuingroepen, jeugd- en sportverenigingen, maar ook voor individuele lopers. Inlichtingen verstrekt de heer Ph. van Gordt, Oldenbarneveldstraat 79 Schiedam, tel. 010203309. Inschrij ving verder bij M. Faasse, Gvoenelaan 50b en J. H. F. v.d. Brugge, Vondel laan 52 b. De inschrijfgelden variëren van 1,25 tot f 1,75 naar gelang de af stand; na 10 mei komt daar 0,20 per persoon bij. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, .Op de kruising, van dc Brede Hilledijk en de Xtynhavenslraat zijn zondagavond twee personenauto's tegen elkaar ge botst, De beide bestuurders verkeer den onder invloed van sterke drank. De auto's werden totaal vernield. Nie mand werd gewond. De ene auto werd bestuurd door de 18-jarige matroos K. E, R. die evenals zijn 48-arlge vader te veel had ge dronken. De jongeman was bovendien niet in het bezit van een rijbewijs. Het rijbewijs van de vader werd ingevor derd, evenals dat van de bestuurder van de tweede auto, de 27-jarige J. V. uit Strijen. Ook deze man was door overmatig alcoholgebruik niet in slaat geweest om zün auto behoorlijk te be sturen. (Van onze correspondent) GOEREE-OVERFLAKKEE. Zonder bet een propaganda stunt te willen doen zijn, heeft de afdeling Goeree-Overflakkee van D'66 een avond belegd in hotel Spee le Sommeisdijk voor de Flakkeesc bevolking, waarin zij van gedachten heeft kunnen wisselen betreffende de dingen die komen gaan en met name de mededelingen over het Plan 2000-h Aan de forumtafel hadden plaats genomen de discussielei der, de heer ir. N. Schwarz, Den Haag, de heer A. van Voskuilen, socioloog, de heer Los van het Instituut Stad en Landschap en drs. J. A. Bourdrez, econoom. Ieder van hen hield een inlei ding, waarin. zij de discussie van de grond brachten door zich tegen het Plan 2000-f- op te stel len. Men sprak over de invloed, die de stad op het platteland zal hebben; over het verdwijnen van de agrarische gronden; over het niet ontkomen aan industrie op Flakkee en over bet ge brek aan aantrekkelijkheid voor de stedeling voor wat Flakkee te bieden heeft, zoals het Gooi dat wel heeft voor dc Amsterdamse forensen. „Als iemand op Flakkee droomt van een grote stad, die gaat kijken naar Hoogvliet, daar is die stad al," aldus de heer Van Voskuilen. „Hebt u al ge zien, dat Goeree-Overflakkee een wit te vlek op de kaart is gebleven? Daar om aast Rotterdam op Flakkee. U hebt geen structuurplannen en die ko men er de eerste jaren ook niet. Rot terdam had het plan 2000 4- in drie maanden gereed. Ze heeft dat werk uitbesteed en werkelijk niet aan de eerste de beste. Flakkee zal een vuist moeten maken. Zolang er wel gevoet bald mag worden op Flakkee en niet getennist, is cr echt iets mis," aldus de heer Van Voskuilen. Autokerkhoven De heer Los, Stad en Landschap, sprak over gemis aan gelijktijdigheid, waarmede hfj doelde op het uitblijven van streek- en structuurplannen voor Flakkee, desnoods samen met Schou wen. „Gelooft u nu maar niet in groene zomen. Ik vermoed, dat deze vervan gen zullen worden door autokerkho ven. Het groene randje, dat is aange geven in het Plan 2000 komt nooit. Bovendien, Rotterdam is een plaats, die veel te weinig aandacht 'heeft be steed aan het groen. Ze steekt af bij andere steden. De wegen zijn niet toereikend. Die zullen pas toereikend gemaakt wor den., wanneer het verkeer in de knoop zit. Als de zaak naar de knoppen is. komen er wegen en tunnels, eerder niet! We hebben wel inzage gekregen in het plan, maar absoluut niet in de cijfers. Houd er rekening mee, dat u mag betalen voor de grond, waar an deren woningen op gaan bouwen. Ar beidsintensieve industrie zal men hier nauwelijks zien. Honderden hectaren heeft men nodig om b.v. 24 mensen aan. het werk te houden." aldus de heer Los, Ook de heer Bourdrez sprak in deze zin. Hij sprak over het welzijn en over de welvaart, die wordt voorgespiegeld. Daarvoor moest hij in zyn betoog be ginnen bij het havenplan, waarbij het Sloegébied betrokken moet worden. „Een leefklimaat scheppen? Het slaat niet op de kaart. Als Rotterdam haar zin zal krijgen, zal er in de rest van Nederland niets meer kunnen gebeu ren. Rotterdam maakt zich geen zor gen over werkloosheid in Friesland. Dat is een zaak van de landsregering. Alle cijfers ontbreken in het Plan 2000 Houd er rekening mee. dat de beslissing, die nu genomen wordt niet meer herroepen kan worden," aldus de heer Bourdrez. Goed woord Het was de zaal opgevallen, da-t geen der sprekers een goed woord over had voor het plan 2000-f. De heer B. 'van Dongen te Dlrksland wees erop, dat Flakkee sinds 100 jaar geen bevolkingsaanwas kent en dat het el- land in een minder goede situatie ver keert. De heer Jacobs, Oude Tonge, zei te leurgesteld te zijn, dat er geen be- stemmings- en streekplannen van eni ge omvang zijn., „Het wordt ons nu opgedrongen of we willen of niet". De heer Van Voskuilen verklaarde met zekerheid te__ weten, dat er ge meentebesturen zyn, waar eerst bin nenskamers over plannen gesproken wordt en dat in de openbaarheid slechts „ja" geknikt behoeft te wor den, zodat de bevolking naast de mo gelijkheid van de ter visielegging, maar weinig weet van de motieven van de plannen, „De burger zal hier veel lastiger moeten zijn. Ik verzeker u dat het nog tientallen jaren duurt aleer een afgerond streek- en struc tuurplan ter tafel komt, maar dan Ls u allang verkocht. De gemeenten zyn hier verdeeld en Rotterdam heeft nu (Van onze korfbalmedewerker) mgwywi SCHIEDAM, dins- LflSikli'-liU dag. Voor Succes heeft een kampioenschap wel h'üd dicht in dc buurt gelegen maar zeg.ire en schrijve twee doelpunten hebban dit verhinderd. Afgelopen zondiig vond de grote strijd met rivaal T«n Donck Uit Ridderkerk zijn hoog+:pvnt in een geweldige en uitermate sportie ve wedstryd aan dc Storkstrf.at, waarin de blauwwittcn met dc ultz m- derlyk lage score van 01 werien verslagen, In een boeiend duel, waarin een voortreffelijk leidende scheidsrechter v. d. Geest een groot aandeel leverde door zijn kundige en rustige optreden, Gratis puzzel myn woonhuis is het avond aan avond een ware papierwinkel en ook de zondagen breng Ik door met reke nen en puzzelen! Als het ons te hoog komt, veeg Ik alles van tafel cn zeg legen myu vrouw: „We nemen de wa gen cn laten de rommel voor wat ze is." Ilct is onbillijk dat wy ai dit werk bovendien maar gratis moeten verrich ten omwille van dc fiscus. Ik had maar te zorgen dat het geld over het eerste kwartaal op tijd bü de belasting was en daarmee basta!" „De over mijn voorraad van voor januari betaalde omzetbelasting krijg ik terug. Echter in vier termijnen. In juli a.s. een vierde en de rest wordt verdeeld over drie-maandelykse ter mijnen." „Wat bij mij de maat nog wat harder doet overlopen is al dat geklets over .prijzenbewustheid' bij de consumen ten. Men kweekt zo een sfeer van wantrouwen lussen de winkelier en zijn afnemers. Vergeten wordt maar al te vaak dat deze winkelier over zijn artikelen die hij voor januari in huis had óók BTW moet betalen!' Kapot! Een mens zou cr b(j deze situatie de brui aan geven", zo besluit Reinier Inpijn zün praatje over de WW die „een nagel aan zfj» toodkist' is en waaraan „heel wat kleine zelfstandi gen kapot zullen gaan." De grootwinkelbedrijven trekken hiervoor apart personeel aan. De mid denstanders kunnen geen administra tieve hulp bekostigen. Ze puzzelen en rekenen zélf in hun vrije tijd, vaak met behulp van vrouw en kinderen. Zoals Reinier Inpijn zegt: ,/Wij zyn de onbezoldigden onder de belastmghef- fers "Wij verdienen dat de consumen ten," als mede-gedupeerden van de BTW, zich dit ook eens zullen rea liseren!" was het Ten Doek dat via een heffer in de zeventiende minuut de titel en daarmee de promotie naar de landelij ke competitie greep. De spontane hul diging in de Succes-kantine na afloop bewees duidelijk de sportieve instel ling cn de mentale kracht, die Succes volgend seizoen mede in staat zal stel len opnieuw hoge ogen te gooien. Op het Schiedam-veld had het cr alle schijn van. dat de Schiedammers tegen koploper ALO voor een verras sing gingen zorgen. Door topscorer Veer ging men met een 20 voor sprong de rust in. In de tweede helft bleek, evenals vorige week, dat dc ploeg niet in staat is zich aan te pas sen als er tegen sterke wind in ge speeld moet worden. Het Schiedamse verweer brak volledig na twee tegen treffers door de steeds beter op dreef rakende tegenstander, die uiteindelijk het verkregen overwicht met nog eens 4 treffers onderstreepte, 26. Ook ODI heeft het bij koploper PKC niet gered. Al in de eerste vijf minuten namen de Papendrechtcrs met twee afstandtreffers de leiding, een stand die tot het eindsignaal on gewijzigd bleef. "Verder Ons HuisSchiedam 3 72, Succes 2Or.Nassau 3 50, Succes 4Overkanlcr 2 36, Zuiden JSuc ces J 06. eenmaal vat op het eiland. Weerstand is niét aanwezig"! Een Flakkeese wethouder merkte;.;;;; op, dat binnenkort een' commissie - geïnstalleerd zal wórden, die een streekplan uit zal dokteren. „AUe lagen van de bevolking zullen, hierin verte- ;- genwoordigd zijn". „U hebt 2000+ ge--^i kregen zonder inspraak. Ik verzeker u - dat het jaren en jaren zal duren aleer F u een streekplan hebt. De meningen zijn teveel verdeeld", wist de heer Van Voskuilen met zekerheid. iA „AI dat getob. Ik weet zeker, als de heer Thomassen een bod op Flakkee 1 gedaan had, was het nu verkocht ge- weest voor driekwart", merkte een j landbouwer op. „Nee, heel Flakkee", wist zijn lotgenoot in de landbouw. Dr. Beekmans vond een structuur- plan voor Flakkee wet. wat laat. „Wat heeft Flakkee tot nu toe gedaan aan haar infrastructuur; is er planologisch al iets gedaan?" - Dc heer Van Donge wilde weten wat er gedaan zou kunnen worden-om de economie op het eiland te bevorde-Vj ren. „Wij hebben hier met het pro- „v bleern „Flakkee" te maken. Hoe kun- nen we de pendelarbeid terugbreng.;;] gen?" ;.r;vj Vervoer ;5 De heer Brinkman, architect, zei cr-^j niet in te g-eloven, dat er ooit een stad van 500.000 mensen ontstaan zal, om-"Li dat dc mogelijkheid eenvoadig bestaat om 10 pet, daarvan iedere-^ morgen om half zeven vanaf Flakkee---j naar Rotterdam te vervoeren. „HetTL wordt een ten dode opgeschreven ;"J stad!" Eon ander dacht er aan de gemeen-;, q tebesturen wakker te maken. „Weet u er een middel voor?" nam de heer,:.* Van Voskuilen het woord. J „Ach, Flakkee is al verkocht. Als de q Flakkeese gemeenschap het moet doen dan weet ik het wel en als u nou denkt dat dè gemeentebesturen, het kunnen, dan hebt u het lelijk mis!", - merkte iemand op. „U hebt zelf die gemeentebestuur ders gekozen. Dat u verkeerd hebt ge kozen is duidelijk. Men kan geen wissels op de toe komst trekken, want in Parijs dacht men omstreeks 1900 dat men over een aantal jaren behoefte zou hebben aan 100.000 aapjeskoetsiers. Daar is na tuurlijk niets van uit gekomen. Vergeet niet, dat. het Grevelingen- bekken ongekende mogelijkheden biedt. Er komt geen sterveling naai' Flak kee om frisse lucht te. happen. Hier van zou Flakkee niet kunnen, bestaan. Men ual vanaf, de Flakkeese kant deze zaak moeten gaan bekijken. Flakkee zal nu op de proppen moeten komen en een gedeelte van de bevolking zal zich om moeten schakelen- Dat was niet alleen de mening van de heer van Voskuilen, maar van ie dereen in de zaal en achter de forum- tafel. Men was het er over eens, dat Flakkee voor miljoenen aan plannen in de kast heeft liggen, waarvan nog nooit iets. is uitgekomen en dat men in slaap gesust is. Zeker is het, dat, wanneer het plan doorgaat, Flakkee rondom in de indu strie zit, zowel op de Maasvlakte, op de eilanden Hoekse Waard en Voorne en Putten en dat het met het happen van frisse lucht op Flakkee ook wel mee zal vallen. ROTTERDAM, dinsdw. Dc Sc- derlandse Spoorwegen zullen woens dag in verband met de interland-voet- halwedstrijd Nederland—Tsjcchoslo- waküe (aanvang 20.30 uitr) de vol gende extra treinen inzetten: Vertrek uit Schiedam 18.56, 18.58, 19.12, 19.22, 19.30, 19.36, 19.39 en 20.00 uur. Vertrek van CS Rotterdam 19.03, 19.07, 19.1D, 19.26, 10.30, 19.37, 19.44, 19.47, 20.01 en 20.06 uur. Ook met het openbaar stadsvervoer van de RET is een goede en snelle verbinding met het stadion mogelijk. De Rotterdamse politie geeft dege nen, die toch met eigen vervoer komen, de raad vooral tijdig te vertrekken. De 78-jarige mevrouw D. de Vos-Breed is zaterdag in haar woning aan de Hartmanstraat gevallen. Met een hcupfractuur i3 de bejaarde vrouw in het St. Franciscusgasthuis opgenomen. HOSMANS Parijse Bistro, laat 'entertainer' Theo Moens iraar spreken, biedt op de vijfde consumentenbeurs InHaBé die deze week in de sport hal Margriet wordt gehouden een eindeloze variatie aan. culinaire spe cialiteiten. Zoals Franse kazen, wijnen, escargots, sausen etc. etc. Bos man Frères hebben er hun handerv aan vol, Maar ook Theo Moens (zie foto), die nadat het publiek was vertrokken even van de gelegenheid gebruik maakte om zo'n Rhóne-wijntje te proeven. Toen de 4 jaar oude In grid van Eijk uit de Agniesestraat gisteren voor haar ouderlijke woning plotseling de rijbaan overstak, werd zij door een bromfietser aangereden. Zij ligt met een open. beenbreuk en een hoofd wond in het Sophia kinderziekenhuis. Buitentraining voor iedereen Parkeerplaats Beatrixpark start 8,30 elke zaterdaKmor- SPORTSCHOOt HOLLANDER Int. lel. 336918. Personeel gevraagd Dc Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraagt VASTE BEZORG(ST)ERS. Aanm. tel. 2Ö7279 's avonds na 7 uur tel. 155960. SQ29 Text iel ververij suèdereiniging Oostsingel 2 hoek Singel. Tel. 268924 Het adres voor verven en suèdereiniging. Foto, film en projectie PASFOTO'S klaar terwijl u wacht. Foto Van Vuuren, Hoogstr. 106. Schiedam. Tel. 268720. Let op het juiste adres. Diversen Grote sortering tulnartikele» bij „Waar Dat Wiel Draait". Hoogstraat 67—69. Schiedam. GEMEENTE SCHIEDAM BEKENDMAKING Ter openbare kennis wordt gebracht, dat de afde ling bevolking van de gemeente-secretarie, geves tigd Nieuwstraat 26, met ingang van 18 april op vrijdagavond van 1921 uur voor het publiek ge opend zal zijn. Schiedam, 14 april 1969.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 2