vrij 1 EEN TON STEUN VOOR SW MET ROND 3.600DEELNEMERS Langs Maas boulevard en door Ketliel Hier heerst terreur roepen leerlingen IN BLIKSEM-A CTIE Als schenking of als lening SCHIEDAM IEES &mi ONTVANGEN? Schroeven te klein en te ivemig Tinte: Liever bij Oostvoorne blijven Bridge-instuif in de vakantie Sportdag S.T.S. honkbal van «Schiedam' Humanistisch vormingswerk op scholen Consulent' voor het onderwijs Ruilbeurs van De Verzamelaar DWS NEEMT AFSCHEID VAN TRAINER PAUW PLAN VOOR KATHOLIEKE LOM-SCHOOL Wedde-verhoging wethouders Gemeente Schiedam GEMEENTE SCHIEDAM TV ALARM CENTRALE KOERIERSTERS woensdag 18 juni 1969 - pagina 5 l (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag Be gunstigd door een lekker luchtig wandelweertje trok gisteravond de hoofdmacht van de vierde ge combineerde Schiedamse Avond vierdaagse van start. Dit bracht weer het gebruikelijke tumult in en rond de Sporthal. Wat allengs minder werd toen, na het startsein rond half zeven groep na groep in de richting van liet volkstuinen complex Vijfsluizen verdween. Het aantal deelnemers van 3600 ligt ongeveer gelijk aan. dat van vorig jaar. Er waren 2400 voor-inschrijvingen en onder de zg. „inhalers" die maandag avond hun eerste parcours liepen, be vonden zich nog 600 na-inschrijvers. Dat er ditmaal maar liefst 1200 „in halers" waren voor het merendeel jeugdige personen is toe te schrij ven aan de diverse schoolreisjes die het wandelschema doorbruisen. Wat zich gisteravond alsnog aan dc start- bureaus meldde heeft de 3600 volgc-. maakt en mogelijk, overschreden. Nieuw in deze Avondvierdaagse is dat dé lopers, op de 10 en 15 km zich op het zuidelijk stadsdeel richtten. Langs de bosrand en jachthaven om, daarna over de Mausboulevard trok- ken ze en ze trokken overal veel bekijks. Over 't gras Vanavond krijgt boer Van Noordt, wiens boerderij gelegen is aan het einde van de Groeneweg, zijn zin. Vorig jaar reeds gaf hü toestemming een deel van het parcours van een van de loopafstanden uit te zetten over zijn grasland. Dit om de betrokken wandelaars dc gelegenheid te geven op deze wijze dc Harreweg tc berei ken, Naar de zin van boer Van Noordt was het aantal dat hiervan gebruik maakte te gering. „Dit jaar krijg je alles over je land", heeft nu de marsleiding toegezegd, zo dat vanavond zo'n 36ÜO paar wandel voeten gastvrijheid genieten op het weelderige grasland van boer* Van Noordt. Ze marcheren echter in de ganzepas, om te voorkomen dat tè veel gras wordt platgetrapt. Elk stapje verdeeld over de nog resterende avonden brengt het leger wandelaars dichter bij de bloemen hulde en de grote triomfale eindmars naar de Sporthal op vrijdag. Deze bloemenhulde kan gebracht worden, in de gehele Julianalaan en in de Stad- houdérslaan tot aan de Westerkade. Met veel muziek zal dan worden op getrokken naar de Sporthal, waar zeker voor alle ouders een plaatsje is om de intocht mee te maken. Hiervoor is de volgende route uitgestippeld: Warande,St. Liduinastraat, Anth. Muysstraat;- v. Beverenstraat. Aleida- straat, Jan v. Avennestraat, Graaf Floresstraat, Rembrandtlaan, P. J. Troelstralaan, bij de Burg. van Haa- renlaan oversteken naar flat Spierings- hoek en vervolgens onder de spoorbrug door om dan via het Hargapad de finish te. bereiken. De toegang tot de Sporthal is vrij. Hele hal Vermeldenswaardige puntjes uit de Avondvierdaagse 1969: De organisato ren kregen ditmaal de gehele Sporthal tot hun beschikking. Dit maakt het werken met ruim 20 startburcaus mo gelijk. Mocht eventueel de regen spel breker worden dan kunnen de deel nemers grotendeels kinderen mei droge kleren aan hun kilometertjes beginnen. Het ig ill. voorgekomen dat SCHIEDAM Geboren: Jacqueline J. d. v. L. Itombouts cn C. W. G. Sneijers: Hendrik z. v. A. A. Hujjgcn cn A. H. Land- zaad; Johanna M. J. d. v. C. van Os en J. M. J. Hesselberth; Robert z. v. R. Pe ters en H. den Broeder; BrJ6i«c d. v. M. Sim Ijs cn 11. J. Keercwccr; Norbcr* o. z. v. G. A. W. Boender cn C. P. kouwens; Karen d. v. M. Slrookman cn C. A. M. Westhuis; Esther d. v. R. M. J helsinger en F. van der Hoeven; Pnulus f v. P. 3. van den Bosch cn C. C. VerbclJ; Wanda d. v. R. M. A. Lammerts van Bue- ren cn M. J. Blom: Edwin A. z. v. A. C. S. Ham en A. M. ven der Kris; Ivo z. v. W. A. Kouwer.berfi en T. M. Veliscèk: Christinus C. z. v. J. C. M. Ruljs en J. M. Olsthoora; Indra Y. d, v. H. Kl'sdpk cn M. M. P. Aancn. OVERLEDEN: J. E. van der Boor. 84 jx, echtg. C. II. Alblas. Bei voor 19.30 uur telefoon 135430 Abonnees buiten Rotter dam, Schiedam kunnen zich wenden tot onze plaatselijke agenten. Een deel van het parcours van de Avondvierdaagse liep langs de Maasboulevard. ...en over het bruggetje bij de Spier! ngshcek. met een «at pak gestart inoest wor den. De marsleiding is in handen van Frans Bakkeren voor in de Sporthal en op de parcoursen in die van Jan Bras. Beiden hebben een staf van medewerkers (sters) waarvan het aan tal boven de veertig ligt. Tien leden van de NWB en een zelfde aantal van de Wandelkring Rotterdam zijn bezig hun 10e Avond vierdaagse te lopen. Tot de jubileum tippelaars van de NWB behoort Silvia Bakkeren (15 jaar) die op 5-jarige leeftijd reeds haar eerste Avondvier daagse uitliep. In de Sporthal moet voor een flesje Cola 70 cent en voor een flesje andere frisdrank zelfs acht dubbeltjes worden neergeteld. Bij een vevenigitigs- en sportevenement mag toch zeker ge rekend worden op prijzen zoals deze in de sportkantines gelden, dus heel wat lager dan nu weer het geval is. Verbroedering Frans Bakkeren cn al zijn mede werkers zün trots op de uitgroei van de Avondvierdaagse. Nog trotser zijn ze op het feit dat deze samenwerking op wandelgebied de directe aanleiding is geworden tot de verbroedering welke is ontstaan tussen de Kon. Ned. Bond van Lichamelijke Oefening en de Ned. VVandelsport Bond. „Wij hebben de lieren laten zien dat samenwerking mogelyk is maar vooralnuttig." "Volgend jaar zal het eerste lustrum van de samenwerking in Schiedam te merken zijn in de Avondvierdaagse, waarvan de eerste voorbereidingen reeds in januari 1970 op gang zullen komen. Alle wandelaars zijn dankbaar voor de van de politie ondervonden mede werking, evenals die van de afdeling Schiedam van de Koninklijke EHBO en van de Schiedamse Reddings brigade, weer present op de langs water gelegen gedeelten der parcour sen. (Van een onzer verslaggevers) DEN BRIEL, woensdag De schroeven die zijn gebruikt bij het monteren van het betonnen dak van de fietsenstalling van de lts in Brielle waren te klein en. te weinig in aantal Het bovenstaande had tot oorzaak dat vorige week dakplaten (60 kilo per stuk) naar beneden vielen, zoals blijkt uit een gehouden onderzoek. Door het vallen van de betonnen platen werden er 45 fietsen vernield, niemand geraakte gewond. De fa. Van "Wijnen uit Dordrecht die de vorige maand geopende school bouwde is aansprakelijk gesteld. Deze zal de onderaannemer aanspreken voor de schade. OOLTG'EN SPL A AT. woensdag. „Hier heerst terreur, de schoolreis' gaat niet deur", stond gistermiddag op een spandoek, dat de jongens van f -■ zesde klas van. de christelij ke school te Ooltgensplaat met zich droegen. Het is voor de meisjes en jongens van de zesde klas inderdaad een teleur stelling, nu het hoofd van de school, de heer Kooman, weigert een schoolreisje met de jongelui te ma ken. Dit besluit geldt voor de gehele school. De heer Kooman is tot dit besluit ge komen, nadat de kinderen zïoh ver leden jaar onrustig hadden gedra gen in het Bijbelmuseum en het Rijksmuseum. De kinderen hadden gerekend een dag aaar de speeltuin te kunnen gaan en ze hadden zeker gedacht gebruik te kunnen maken van botsautootjes. De heer Kooman, die sinds een paar jaar de scepter zwaait als hoofd vao de school te Ooltgensplaat, vindt al deze zaken maar weinig instructief. Hij is van mening, dat een soort kermisvermaak alleen buiten schooltijd kan plaatsvinden in het bijzijn of met goedvinden van de ouders. Ondertussen zijn de kinderen ontevre den en al leuzen roepende en span doeken. meevoerende, zijn ze door Ooltgensplaat straten gegaan. Uit protest zijn ze een middag uit school weggebleven. De ouders zeggen, dat ze hiervan niets geweien hebben. De heer Kooman is pertinent in zijn beweringen. Hij is niet van zins zich om te laten praten, Hij meent, dat dit overleg van de zijde van de ou ders en de kinderen had moeten ko men. Nu is het onherroepelijk. Het schoolbestuur denkt er wellicht andere over. De heer Okker, de voorzitter, zegt dat er wel een schoolreisje zal plaats hebben. Het bestuur staat hierachter en wellicht zullen deze mensen de verantwoor delijkheid nemen, wanneer de kin deren alsnog een dagje uit zullen gaan, Vermoedelijk 2al hun weg dan niet naar een museum voeren. De heer Kooman had ernstig bezwaar tegen het feit, dat de kinderen te veel zakgeld kregen voor 20'n schoolreisje. Vermoedelijk zal het bedrag niet minder zijn, wanneer ze nu gezamenlijk in een bus stappen, (Van een onzer verslaggevers) OOSTVOORNE, woensdag. Volgens de herindelingsplannen op Voorne-Putten zou de buurtschap Tinte bij Brielle moeten komen en Oostvoorne en Rockanje worden sa mengevoegd. De Tintenaren blijken echter liever bij Oostvoorne te blijven, zoals uit een gehouden enquete blijkt: van de 315 gevraagderi waren er slechts 16 die wel bij Den Briel wilden. Burgemeester A. Bolwidt .vertelde dit tijdens de raadsvergadering maan dagavond, toen de herindeling aan de orde kwam. Het raadslid J. van de Weerdt deed een voorstel om een brief te .schrijven aan GS waarin de opvatting van de raad staat genoteerd. Deze ging daar mee akkoord. In, die brief komt dan ook te staan dat de raad achter de op vatting van B. en W. staat om Oost voorne en Rockanje niet samen te voegen. Alleen mevrouw H. A. van de Nol-Spoor (P.v.d.A.), vindt dat de sa menvoeging wel kan. „Het had erger kunnen zijn", riep ze uit en was blij dat het met Rockanje was. SCHIEDAM, woensdag Twee van dc zeven Vakantie-bridge in- stuif-avond en, die „Schicdam-VVest' met de Schiedamse Gemeenschap or ganiseert, zijn voorbij. Op de ope ningsavond waren 36 paren aanwezig. Er werd in vier lijnen „Howell" ge speeld. De hoogst geklasseerde paren waren: 1. dc heren Crama-Van "Velzen met 66.67 2. mevr. Reeser-de heer v. d. Tuuk met G3.S9 3. dc heren Zwaap-Tit met 63.50 De tweede avond waren 33 paren van de eerste avond opnieuw aanwe zig om de strijd aan te binden met daarnaast nog 8 nieuwe paren. De uit slag van de tweede ronde werd: 1. de heren De Mos-J. Wülemse met 67.59 2. de heren v. d. Tuuk-De Vos Burchart met 63.43 3. de heren A, en J. Keuzenkamp met 61.11 Deze donderdagavonden zijn een goede gelegenheid voor zgn. ^huis- bridgers" om eens met wedstrijd- bridge kennis te maken in los ver band. Men kan per avond meedoen (in schrijfgeld per paar ƒ2,-), maar om in de prijzen te vallen moet men min stens vier maal meespelen. Bovendien wordt gespeeld om de „Schiedam- "West" beker, die fanatiek verdedigd wordt door de winnaars van 1968 de heren Trompper en Smit. Er wordt gespeeld in zaal Tivoli, Nieuwe Haven 237; -men dient oni 19,45 uur aanwezig te zijn. SCHIEDAM, woensdag De Schiedamse Technische School aan de Mgr Nolenslaan 3 houdt de jaarlijkse sportdag voor de leerlingen op don derdag 19 juni op het sportterrein te genover de school. Een week later, donderdag 25 juni zullen de diploma's worden uitgereikt in de kantine van de school, om 14.45 uur. Om Jo Spiuyt-trofee Nederlaagserie (Van een onzer sportmedewerkers) SCHIEDAM, woensdag Dit jaar wordt door de SV en HV Schiedam een aederlaagserie gehouden met als inzet de Jo Spruyt wisseltrofee, WU- lcn de heer Sprayt was een der op richters van de afdeling honkbal van Schiedam, De serie, welke dit jaar voor het eerst verspeeld zal worden, bestaat uit vier wedstrijden die op achtereenvol gende dinsdagavonden op het terrein van Schiedam zullen, worden gespeeld, Schiedam is er in geslaagd zeer sterke tegenstanders te krijgen, namelijk: Sparta, Storks. Feijenoord en ADO. Het programma is: 24 juni ADO, 1 juli Feijenoord, 8 juli Storks, 15 juli Sparta. Dc wedstrijden zullen om 18.30 uur beginnen en als uitslag voor de nederlaagserie zal de stand na ze ven volledige innings gelden. Onvoor ziene omstandigheden voorbehouden zullen de wedstrijden echter na het afsluiten van' de zevende inning als demonstraticwedstrijd worden voort gezet. De vereniging die tegen het negental van Schiedam het beste re sultaat boekt, zal zich winnaar van de serie mogen noemen. Door het driemaal achter elkaar of vijfmaal to taal winnen van de jaarlijks terug kerende serie, kan men de trofee de finitief. in het bezit krijgen. De toe gangsprijs is gesteld op 75 cent, kin deren onder de 14 jaar (staanplaats) 15 cent. SCHIEDAM, woensdag Het Hu manistisch Verbond gemeenschap Schiedam heeft aan het gemeentebe stuur gevraagd op de openbare scho len voor voortgezet onderwijs vor mingswerk op humanistische grond slag te mogen geven. Dit alleen indien dc ouders of verzorgers daartoe de wens te kennen geven. Tevens wordt dc gemeente om een subsidie ge vraagd. Hoewel'de toelating van het Huma nitisch Verbond tot dit vormingswerk nog .niet bij Kon, Besluit'is'goedge keurd' en de. toekenning van vergoe dingen nog niet is geregeld, achten B en W het billijk dat bij het vormings werk het Humanistisch Verbond op gelijke'-wijze wordt behandeld als het bijbelonderricht vanwege het IKÖS (Interkerkelijk Overleg in Schoolza- ken). Ook wat de subsidiëring betreft. Aan de gemeenteraad wordt voorge steld deze subsidie te stellen op 2250 voor het schooljaar 1969-'70. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag Voor het openbaar lager- en kleuteronderwijs in Schiedam willen B en W met ingang van 1 augustus 1969 een consulent aanstellen. Door de vernieuwing van het onder wijs is de toch al veelomvattende taak van de gemeentelijke onderwijs inspectie nog aanmerkelijk uitgebreid. Bovendien is de inspecteur met lang durig ziekteverlof, zodat veel werk niet of maar gedeeltelijk wordt ver richt. Speciaal met hot oog op de be geleiding van de jonge leerkrachten is het niet langer verantwoord de be staande toestand te handhaven, van daar het voorstel aan de raad een consulent aan te stellen. SCHIEDAM, woensdag De Ned. Ver. De Verzamelaar afd. Seh.edfim- Rotterdam houdt de maandelijkse ruilbeurs weer op donderdag 19 juni in gebouw Arcade aan de Lange Ha ven 71, aanvang 19.30 uur. Voor de laatste maal dit seizoen, want in juli zal er geen ruilbeurs zijn. Hoewel in de zomermaanden de beurzen over het algemeen niet druk worden bezocht, zullen de trouwe beursbezoekers ook nu weer niet ont breken. Dat geeft dan kans om de ei gen verzameling weer wat uit te brei den. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag Dc blik semactie van de voetbalvereniging SVV „Helpt Schiedams ere-divisle- voetbal" zal morgenavond de stad in een SVV-sfeer moeten brengen. Hon derden medewerkers zullen volgens plan in actie komen om huis-aan- huis formulieren te verspreiden, waar- In gevraagd wordt om een financiële bijdrage. Men kent de achtergronden. In het betaalde voetbal is SW nu doorge drongen lot de hoogste top, de ere divisie. Dat is verheugend, zowel voor SW als voor Schiedam, doch voor de vereniging, brengt dat wel enkele financiële lasten met zich-mee. De ere-divisie is duur voetbal! Het SW- hestuur meent nu een beroep te mo gen doen èn op de bevolking ên op het bedrijfsleven voor een financieel ruggesteuntje. Temeer waar de ge meentelijke overheid verstek moet laten gaan, omdat de gemeente zelf worstelt "om de touwtjes aan elkaar geknoopt te krijgen. Vandaar de „bliksemactie". Spon taan heeft zich een comité van nota belen gevormd, dat de actie moreel steunt. Burgemeester H. Roeïfsems gaat aan de kop, gevolgd door dc wethouders mr M. J. M. van Kinde ren, mej. G. D. de Graaff en J. Schef- fers, het raadslid drs J. Houtman, commissaris C. v. d. Haagen, SG-voor- zitter E. A. Leenderts, de heer C. J. v. d. Klink en SVV-voorzitter M. Eising. 100.000 Het bedrag dat men bU elkaar hoopt te brengen is minstens 109.000. Aan schenkingen, maar ook aan renteloze leningen. De toezeggingen nu worden morgenavond door het legertje vrij willigers opgehaald. Wat de leningen betreft, deze gaan in coupures van 100 en 25 en de Schiedamse Sportvereniging SW stelt zich garant deze renteloze geldlenin- gen in tien jaar terug te betalen; Van af l juli 1971 zal jaarlijks tenminste 10.000 worden afgelost door middel vanloting. Zoals' reeds door ons gemeld zal het in de actié verkregen geld niet wor den gebruikt voor het aankopen van nieuwe spelers, noch om de nieuwe tribune (hoewel vurig gewenst door SW) te bouwen. De verlangde 100.000 zal gebruikt worden als een hard-nodige reserve om eventuele sto ten op te vangen. Alle inlichtingen verstrekt de secretaris van SW, de heer V. de Vries, Jan Steenstraat 63, tel. 26 5410. SCHIEDAM, woensdag De hand- balvercniging DWS zal vanavond in het eigen clubgebouw afscheid nemen van de trainer U. Pauw, die deze functie vier jaar heeft vervuld. In mei heeft hij te kennen gegeven te willen aftreden. De afscheidsavond Is ver vroegd omdat de heer Pauw zondag met vakantie gaat. De heer Pauw heeft bij DWS ups en clowns gekend. Onder zijn leiding pro moveerde het eerste herenteam in 1967 naar de districts eerste klasse, waaruit het echter dit jaar is gedegra deerd. Ook bij de dames kreeg hij een zware taak. Het eerste dames-team werd drastisch verjongd, maar kreeg het toch bijzonder zwaar in de dl' stricts eerste klasse. In de nu afgelo pen competitie bleek dat de teams mentaal zwak waren, vooral in het veld, wat tot moeilijkheden leidde. Badmintonclub Metro houdt instractiedag ROTTERDAM, woensdag De Rotterdamse badmintonclub Metro, die mede door het kampioenschap van het eerste team en de daaraan ver bonden promotie naar de landelijke klasse op een bijzonder geslaagd jaar kan terugzien, besluit het seizoen met een „Sportdag 19S9", een instructiedag voor de jeugd ander leiding van de oud-kampioen- van Nederland, Pim Seth Paul. Deze sportdag vindt zater dag a.s. plaats. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag Het be stuur van de St. Wiliibrordusstichting in Schiedam heeft het voornemen een katholieke LOM-schooI voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden te stichten. Er kan op gerekend wor den dat deze school door minstens 44 leerlingen zal worden bezocht. Deze school zal, zo blijkt uit een verklaring van het R.K, Centraal Bureau voor Onderwijs en Opvoeding, een eigen verzorgingsgebied krijgen, omvattende de gemeenten Schiedam, Vlaardingen, Maassluis, -Rozenburg en Spijkenisse en tevens de Rotterdamse wijken Hoogvliet en Pernis. Als „randvoedingsgebied" telt bet bureau nog mee Foortugaal en Maasland, Door het bestaan van de Benelux- tunnel js bezoek van kinderen van de linker-Maasoever mogelijk. Voor de stichting van deze katho lieke LOM-schoolis de medewerking van het gemeentebestuur onontbeer lijk. B en W stellen de raad voor in principe te besluiten tot verlenen van die medewerking. De school zal in aanmerking komen voor rijksbijdrage (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag De bur gemeester stelt voor (en Ged. Staten hebben bij voorbaat verklaard geen bezwaar te zullen, hebben) om de wedden van de wethouders met 5.510 tot ƒ34,550 te "verhogen, met terug werkende kracht tot 1 januari ,1969. De gemeenteraad zal hierbij het stand punt moeten bepalen. Hoewel deze verhoging uitgaat boven dc verhogingen die aan het gemeentepersoneel zijn toegekend, acht de burgemeester dat de voorgestelde wedde aanvaardbaar is, mede omdat hierin een herwaardering tot uitdruk king is gebracht. Bovendien wordt aan de raad gevraagd er mee akkoord te gaan dat voortaan de wethouders- wedden mot een gelijk percentage zullen stijgen als de overhelds- salarissen. Verbetering van straatverlichting (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag Aange zien het gemotoriseerde wegverkeer zich steeds blijft ontwikkelen en ook het lokale verkeer met de dag inten siever-wordt, moet uit het oogpunt van verkeersveiligheid de openbare ver lichting in een aantal wijkstraten met doorgaand verkeer verbeterd dart wel vernieuwd worden. Zo stellen B en V in een voorstel aan de raad. Bovendien moeten versleten arma turen, waarvoor geen vervangende onderdelen méér worden gemaakt, door nieuwe worden vervangrn. Op de begroting '69 is voor die vervanging en verbetering een post van 250.000 uitgetrokken, doch voorlopig kan wor den volstaan met 150.000. Gemeente geeft subsidie voor restauratie van Dorpskerk Ketliel (Van' een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag Voor de reeds voltooide restauratie van- de Dorpskerk in Kethel heeft de Kerk voogdij van de Hervormde Gemeente Kethel de gemeente om een subsidie gevraagd. Aangezien het behoud van deze kerk van algemeen belang" is, uit oudheidkundig en historisch oog punt, zijn b. en w. bereid een subsidie van 30 percent te verlenen op de sub sidiabele kosten van S 248.000, wat neerkomt op 74.400. Het rijk zal 50 percent en de provincie 10 percent bijdragen in de kosten. Deze fraaie, laat-gotische Dorps kerk, o-p een terp gebouwd, staat op de Schiedamse lijst van monumenten. Het oudste deel, de onderkant van de toren, dateert uit 1300. Ook onder het meubilair treft men oude fraaie stukken aan. De kerk werd overigens ook reeds in 1928'29 gerestaureerd. Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend, dat op 12 juni 1969 zijn. uitgeloot 300 obligaties' van ƒ1.000,- van de 4lA% obligatie-lening Schiedam 1952 I en II, oorspronkelijk groot ƒ6.000.000,- en mo mentcel pro resto 4.200.000,-. Uitgelote nummers: 390 939 1099 1639 2179 1119 1659 2199 - 1139 1679 2310 1169 1Ó99 2239 1170 1719 225S 1199 1739 2279 121Ü 1750 2299 1239 1779 2319 1259 1799 2333 1279 1819 2359 1299 1939 2379 1310 1359 2399 1339 1879 2410 1359 1899 2433 1379 1010 2459 1399 1039 2479 1419 1959 2499 3439 1979 2519 1453 1999 2539 I47S 2019 2559 3279 3209 3319 3330 3350 3379 3399 3-1-19 3430 3459 1 2479 3499 - 3519 3539 I 3550 i 3579 3599 3619 439 979 1519 2059 2509 458 999 1539 2079 2619 479 1010 1559 2099 2639 499 1039 1679 2110 2650 519 1069 159S 2130 2679 533 1079 1619 2159 2639 3709 4339 4679 3819 4359 4899 2830 4379 4Ü19 3859 4399 4939 3879 4419 4959 3899 4439 4979 3919 4459 4999 3939 4479 5010 3959 4499 503© 3979 4519 5059 3009 4539 5079 4019 4559 5099 4039 4579 5US 4059 4SÖ9 5139 4079 4619 5159 4099 4639 5379 4119 4659 5199 4139 4679 5219 4159 4690 5230 4179 4719 5259 41C9 4739 5270 4210 4750 5299 4239 4779 5319 4259 4799 5330 4279 4819 5359 4299 4839 5379 4310 4859 5399 5410 5959 5430 5979 5459 5999 5479 5499 5519 5539 5559 5579 5599 5619 5719 5739 5759 5779 5799 5310 AFSLUITING BEURSBRUG De BEURSBRUG zal wegens .reparatiewerkzaamheden voor alle verkeer zijn afgesloten op donderdag, 19 juni a.s. van des avonds 19.00 uur tot de volgende ochtend 6 uur of zoveel korter of langer als nodig zal zijn. Schiedam, 16 juni 1969. 5879 5859 5919 De per 1 augustus 1967 aflosbaar gestelde obligatie nr. 3738, alsmede de per 1 augustus 1968 aflosbaar gestelde obligatie nr. 4563 zijn nog niet ter verzilve ring aangeboden. Betaling geschiedt van 1 augustus 1969 af, mede ten kantore van de kassier der gemeente Schiedam. Schiedam, 12 juni 1969. repareert uw't.v. VOTC EN VOORDELIG. En tevens het adres voor het «pareren cn vernieuwen van uw-tv an- tetbe. U belt wij -Somen. Tel. (Ö10) 345011. Personeel gevraagd Bijverdienste: De Scb'edammer zoekt vakantiebezorgers. Aan melden tel. 267279, 's avonds na 7' uur tel. 155960 of 2651C4. 5028 De Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraagt vaste BE- EORGERSiSTERS) voor Schie dam en omstreken. Aanmelden Hoogstraat 76, Sc hied ara. Tel. 267279, *s avonds na 7 uur tel. 155980. S028 Foto, fiim en projectie PASFOTO'S klaar ttrwijl u wacht. Foto Van Vutrren. Hoogstraat 106. Schledrm. Tel. 266720. Let op Juiste adres. S180 Diversen RIJWIELEN EN ONDERDE LEN, binnen- en buitenbanden. Waar dat wiel draait. Hoog straat 6769. Tel. 010—263436.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 2