HltflËllÊ NERGENS ANDERS ing City Centrum krijgt weinig medewerking Vrolijke kerkbouwers uit Limburg oorzaak van Kethels orkest Minder moe onjferweg door melk onderweg !HM ST. RADBOUD BESTAAT 80 JAAR Geen lening voor nieuw stadhuis Niet kamperen in Pr. Beatrixpark JMSTWjiïR:;: ZOVEÉLÏS BEREIKT! VAM-terrein diensten Rijdt veilig met melk SCHIEDAM Geen besluiten Onderhandelingen met Rotterdam over levering licht en water Optreden vim de Brainboxbij Greens Society GEEN KRANT ONTVANGEN? Bel voor 19.30 uur telefoon 135430 eerlijke Stand STRAATMAKERSWERF EN OPSLAG Bank en apotheek aan Zwaluwlaan WF BOUWT 'MIDDENSCHIP' Alléén bij ons HEEL BESTE PANTY-NYLONS 2 voor 3.75 2 paar 1.50 Lombardijen gaat op stadhuis praten over het verkeer John Lanting naar de West Ridderkerkse politie grijpt vechtende Bolnessers Voorstelling Theater gaat niet door mms woensdag 19: ndveinb(^jl9tó;;ij4' SCHIEDAM, woensdag Het voortbestaan van de Witiïceïiërs- vereniging „City Centrum" is op de gisteravond in De Amstelbron gehouden alg. ledenvergadering ernstig in gevaar gekomen. On danks het dringende beroep 'van het bestuur/aan' de leden om vooral aanwezig te zijn, omdat er belangrijke beslissingen genomen moesten worden, o.a. over een verhoging van de contributie, waren van de 67 leden slechts 23 aanwezig. Terwijl in de Hoog straat 120 winkeliers zitten. „Bij io'n geringe opkomst zón we niet van plan om op dezelfde wjjzo voert te gaan", verklaarde do ont stemde voorzitter P. C. Mouthaan, „Al ons werk en al onze activiteiten om dc zaak voor de Hoogstraat te redden wordt zo tc niet gedaan. Hoor noncha lance en onwelwillendheid van onze le den! Wij willen wel, maar we kunnen zo niet verder doorgaan". „Over de contributieverhoging kan nu weer geen beslissing worden geno men, Nu móeten wij weer alle leden afgaan om te vragen of ze akkoord gaan met een verhoging. Maar we zijn niet meer bereid om als kwajongens behandeld te worden. Het bestuur houdt er mee op 1" Activering Doch deze soep werd niet zo heet genuttigd als die door het bestuur werd opgediend. Toen de heer Mak met 't voorstel kwam om een „active- ringscommissïc" in te stellen die, ge heel bulten, het bestuur om, de leden zou wijzen op de plichten maar ook op de voordelen van zo'n winke He «vereniging, waaruit dan even tueel een grotere belangstelling volgen, werd dit voorstel dankbaar door het bestuur aanvaard, om het voortbestaan van de vereniging to verlengen. Tot een volgende bijeen komst! Het werd door de aanwezige winke liers betreurd, dat het bestuur zou uitstappen, juist nu er zoveel is be reikt voor de Hoogstraat als city-cen trum: een proef met een ster-bestra- ting iti de Hoogstraat, die bijzonder goed werd beoordeeld („dank zij ons eigen plan-Magrijn is dit voor elkaar gekomen"), een verbetering van de verlichting, een geslaagde actie-Miss City-Centrum en een eigen reclame blad. Dit werk moet zeker voor gezet worden, was de algemene mening. Financiën Doch uit het financiële verslag van de penïngmecster bleek wel dat dc vereniging er financieel be-^ paald niet rooskleurig voorstaat. Bij dc huidige inkororfen zullen aan het eind van dit jaar nog maar net alle onkosten (waaronder dc feestverlich ting) betaald kunnen worden, waarna maar een luttel bedrag overblijft voor eventuele paas- en pinkster-acties. En niet te vergeten voor de grote plan nen voor dc bevrijdingsfeesten komend jaar, Vandaar de noodzakelijke contribu tie-verhoging. Enkele aanwezigen stolden voor een besluit van de verga dering tot verhoging geldig te doen zijn voor alle leden, doch dat werd door het bestuur niet geaccepteerd Dat zou een enorme rompslomp voor de penningmeester betekenen wan neer de niet-aanwezigen zouden wei geren te betalen. Zo bleef het bij een bereidverklaring van 21 aanwezigen om de contributie met 50% te verho gen. Het bestuur wilde wel eerst de resultaten van de activerinsgcommis- sie zien. Zo was het bestuur ook niet bereid om de verdere agenda-punten af te werken. Het bleef bij het doen van mededelingen, zonder discussie en zonder besluit. Het ging om een ver siering van de Hoogstraat met bloem bakken en over de verkeerssituatie. De gemeentelijke Plantsoenendienst is bereid om voor rekening van de winkeliers die bloembakken te plaat sen en te' verzorgen. De voorkeur ging uit naar langwerpige bakken, die laag bij de grond op enige afstand van de gevels geplaatst worden. Dit geeft o.m. het voordeel dat het motorverkeer ge dwongen wordt de snelheid in de straat te minderen. Verkeer Wat het verkeer betreft heeft het bestuur bij de politie geklaagd over te veel auto's die in de „gesloten tyu -over de Hoogstraat rijden en over de vele bromfietsers die een bepaald cafe bezoeken. Een strenger toezicht is vraagd en toegezegd. Commissaris C, v. d. Ha a gen is be reid te trachten een rustiger .".Hoog straat te krijgen, doch dan met mede werking van de winkeliers. ,,De hoofdzondaars zijn de winkeliers zelf was de mening van voorzitter Mout haan. „Je hebt nu eenmaal bu elke maatregel voor- èn tegenstanders - (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag De on derhandelingen tussen dc gemeenten Schiedam en Rotterdam betreffende het nieuwe elektrlciteitscontraet ver keren in het laatste stadium. Ver wacht mag worden dat op korte tcr- mUu tot overeenstemming kan worden gekomen. Zo verklaren b. en w. in het algemeen verslag op het onderzoek van de begroting 1970. Wal de kwestie van het waterleve- ringscontraot betreft, zijn de weder zijdse standpunten uitgewisseld. De gemeente Botterdam heeft kortgele den een suggestie gedaan om -te tracht ten de beide standpunten nader tot el kaar te brengen, Deze suggestie is thans la Schiedam in studie. Nadere mededelingen kunnen in dit stadium niet worden gedaan. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag De Mar tin Green's R. B. Society heeft voor zondagmiddag 23 november één van de meest gevraagde blues-formaties van dit ogenblik op ï'et programma staan. Om twee uur begint in gebouw Arcade het optreden van dc „Brain box", met solo-gitarist Jan Akkerman. De toegangsprijs is vier gulden. In zaal Tivoli, Nieuwe Haven 237 is vanavond de Bluesville €0 Club met een blues cn underground discotheek en een film over do Engelse groep .Grape Fruit". De scholieren discol heeka vond Bloep begint vrijdag om half acht in zaal Tivoli. Green's Society heeft voor zaterdag avond de groep „Oliver's Sinn" gecon tracteerd. Deze groep bestaat ruim twee jaar en heeft een uitgebreid re pertoire opgebouwd en de vier band leden zijn voortreffelijke musici. De toegangsprijs bedraagt drie gulden: het progamma begint om acht uur. HRP 125, 12.6 cic. Abonnees bulten Rotter dam, Schiedam, kunnen zich wenden tot onze plaatselijke agenten. óvv*An/V\XUvA/VA/V<VWVWUWWUWv SCHIEDAM, woensdag De muziekvereniging St. Radboud gaat op 29 november het tachtigjarig bestaan vieren met een gala-concert in gebouw De Rank. Als oudste van de Schiedamse muziekverenigin gen geniet St. Radboud nog steeds een grote populariteit in het oude gedeelte van het voormalige Kethel en Spaland. Achtentwintig jaar na de annexatie door de gemeente Schiedam spreekt men nog steeds over „St. Radboud uit Ketbel". Een begrip voor de oude bevol king en een geziene gast in de overige stadsgedeelten, in het bjjzonder in de nieuwe wijken waar dc muziekvereniging al heel wat voetstappen heeft liggen. SCHIEDAM Geboren: Lydia d.v. F. L Krowinkel en L, van der Linde. Karen d.v. A. H, de Graaft en J. G. de Jonge. Wil helmus A, M. z.v, W. A. M. Verwaijon en E. C. G. M. Wanders. Jacqueline M L dv G H. Baumliöer cn J. J. Cerritse. Marcel z.v*. G. A, Bons en. E. C. Coster. Corine d.v. A. J. van Galen en C .S. Vlak. Natascha d.v. C. J. Abrcsch cn T. van Hees, Connv d.v. C. Ti. Vermeulen cn F. Esbach, Klaas J. z.v. J, Nieswang en. B. Gerritsen. Nathalie H. d.v. G. A. C. van Zeijl en M. M. Beuker, Sonja D, d.v. A. Harms en K Plambeck. Adriana J. d.v. J. Poot cn J. Zonneveld. Irma d.v. J, K. Rciohart cn H. Huteer. Anja d.v. K. Ertekin cn S. Turban. Mark z.v. F, Boogaers en J. H. Dijkstra. Hans 2.v. M. Plek en M. L. C. Valkenburg Overleden: A. van der Sloot, 75 jr. ~P. M. van der Tak, 84 jr wed. J. C. L. Lindner. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag Met de bouw van het nieuwe „stadskantoor' het hoge werkgchouw als onderdeel van het nieuwe stadhuis, kau nog geen begin worden gemaakt. Het steekt weer op de financiering! Gede puteerde Stolen hebben in principe geen bezwaar tegen de kredieten die daarvoor door de gemeenteraad zijn verleend, doch een definitieve goed keuring moet wachten tot er een geld lening beschikbaar is. „De wel bijzonder moeilijke situatie op de kapitaalsmarkt, waarvan vooral (en 20 langzamerhand: uitsluitend) dc gemeenten de dupe worden, heeft er toe geleid, dat al geruime tijd geen le ningen voor de uitvoering nieuwe werken zijn toegewezen", zo schrijven wat mistroostig b. en w. in het alge meen verslag op het onderzoek van de begroting. "Enkele raadsleden hebben geïnfor meerd naar de mogelijkheden de stad huisbouw te financieren mot leningen, aangeboden door plaatselijke financië le instellingen of institutionele beleg gers. „In het bestemmen van dergelij ke „buvgerschaps-ieningen" is de ge meente niet geheel vrij", constateren b. on w. Voor het aangaan van derge lijke leningen is een ontheffing vereist en dan wordt de bestemming van de jening in de beoordeling betrokken. s V ais v Een deel van het gebouw van de V.A.M., die door de gemeente overgenomen worden voor straat- makersv/erf en opslagplaatsen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. -- Het vuilverwerküig5- cn composterlngsbe- drijf van de VAM aan de Jan van Riebecekweg is overbodig geworden, aangezien sinds inedio vorig -jaar de vuilafvoer door de VAM per rail ge schiedt. De hiervoor in huur uitgege ven grond van rond 13,000 m2 zal per 1 januari a.s. vrijkomen'. Het gemeen tebestuur wil nu een terrein, met overname van de opstallen, de ter- reinverharding en een weegbrug van dc VAM (voor ƒ43.000) gebruiken om daar drie afdelingen van gemeente werken onder te brengen. In de eerste plaats de slraatmakers- werf van G.W., thans gevestigd aan de Hoofdstraat. In verband met de ver nieuwing van de Buitensluis met hij- komende werken zal de werf daar moeten Verdwijnen, liefst zo spoedig mogelijk, Ook is het wenselijk om de afd. riolering gevestigd aan de Over- sehiesestraat te verplaatsen, dit we gens slechte huisvesting en de toe komstplannen voor deze omgeving. Ten slotte biedt het VAM-ter rein de mogelijkheid om het opslagterrein van de afd. bestratingen aan de Nieuw Mathenessenveg te ontruimen er daarheen over te brengen. Het VAM-terrcin is uitermate ge schikt voor het vestigen van genoem de afdelingen van G.W., door de op pervlakte, de ligging en de aanwezig heid van gebouwen en terreinverhar dingen. Verder kan een oude barak van het gemeenteziekenhuis daarheen overgebracht worden, om dienst *- doen als magazijn. De totale kosten van deze plannen worden geraamd op 297.000, doeb daarvan kan 152.000 worden toege- rekend aan de bouw van de Buiten- sluis. Daarom wordt nu aan de ge meenteraad een krediet van 145.000 gevraagd. Het is allemaal begonnen tijdens de bouw van de Jacobuskerk in de jaren 1888188D. De bouw bracht vreemd volk naar het Kcihelse, Het kerkinte rieur werd voor een groot deel uit mergelsteen opgetrokken dat in grote blokken uit Limburg naar het westen kwam. Oin het mergelsteen te bewer ken kwamen ooit de vakmensen tijde lijk naar Kethel en Spaland, Dit be zorgde enkele bewoners kostgangers, vrolijke Limburgse jongens die, muzi kaal aJs ze waren, hun instrumenten meebrachten. Op stille zomeravonden weerklonk de trompet of tuba waarvan het ge luid diep doordrong over de weilan den en tot in het dorp. Het lokte niet alleen de jeugd, maar ook de ouderen werden hierdoor geïnspireerd een in strument te gaan bespelen. Het moet de bouwpastoor Koevoets geweest zijn die al die blazers bijeen bracht in een harmonie met 'als gevolg dat op 29 november 1889 een muziek vereniging werd opgericht. Het was de feestdag van St. Rad boud en zo was de naam gevonden. Archieven uit de eerste tijd zijn ner gens meer te vinden. Eerst in de jaren dertig boekstaafden de secretarissen hoogte- en dieptepunten. Gemeenschapszin St. Radboud heeft zij11 hoge leeftijd bereikt dank zjj de gemeenschapszin van de Kethclse bevolking. Bij de vie ring van het 70-jarig bestaan kreeg het gezelschap nieuwe uniformen. Een actiecomité bracht hiervoor het geld bijeen. Vijf jaar geleden kwam het nieuwe vaandel als een geschenk van dc dames der muzikanten. Op de jubileumavond gaat St. Rad boud het nieuwe instrumentarium to nen. Noodzakelijk dit instrumenta rium, aangezien alleen in Kethel nog hoogstemmig wordt gemusiceerd. De aanschaf hiervan vroeg 31.000 gulden.; Dit bedrag kwam bijeen door diverse acties/Vorig jaar oktober organiseer de men een antiekbeurs met daarbij een fancy-fair; opbrengst 13.000,-—. Uit polders en dreven kwam het an tiek tevoorschijn welwillend afgestaan door de boeren en overige bewoners. Rond de kerst een konijnenlolerij 'vrt weer f 1800,-— in het laatje w«cht. De loterij wordt ook dit jaar weer gehouden met een geraamde op brengst van 3000,Bovendien heeft het Anjerfonds een gelijklui dend bedrag toegezegd. Aan schenkin gen is ook heel wat binnengekomen. Nog één mille ontbreekt nu doch wordt gevoteerd uit een persoon! ijk e lening. Muziekschoóltje St. Radboud telt nu momenteel 51 werkende leden. Negen veteranen staan op nonactief. Voorts zijn er 8 tamboers terwijl ongeveer tien jon gens van 13 tot 14 jaar momentcel een muziekopleiding krijgen Docent van dit muziekschoóltje is de heer S. t>. HeütJra, Het is een tweede opzet om te komen tot het vormen van ecu jeugdorkest. In 1961 begon de heer ïleUdra net zo. Het hieruit voortgeko men juniorenkorps is inmiddels opge gaan in het seniorenorkest. Opvallend is de grote belangstelling van de kant van de jeugd voor de harmonie. Wie toetreden, hetzij jong of oud, komen allen uit het oude ge deelte van Kethel. Muzikanten die gaan verhuizen blijven hun vereni ging echter trouw. Jubileum-concert Het jubileumconcert, dat voor ie dereen vrij toegankelijk is, krijgt een programma van lichte muziek. Uit zonderingen. zijn de Spaanse Dansen van Moskowsky en de Rapsodie der Lage Landen van Van Lijnschoten, het weerk waarmee St. Radboud in Naaldwijk, een le prijs weghaalde in de afdeling uitmuntendheid. Dirigent is de heer C. L. van Beur den uit Schipluiden. Bij het concert worden de oude instrumenten bruikt. Zondag 30 november is het nieuwe instrumentarium de gehele dag te zien in het verenigingsgebouw aan de Kerkrweg. Het volledige harmonie-orkest van St. Radboud dat nu tachtig jaar bestaat. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM. Aan de Zwaluw laan willen b. en w. twee percelen bouwgrond van elk 300 m2 in erf pacht uitgeven. Op het ene wil de Vereniging Boerenleenbank Schie- dam-Kethel een nieuw bankgebouw met dienstwoning neerzetten, daar de huidige vestiging te klein is geworden. Op het andere perceel zal de heer P, J. M. H. Schnébbelie, apotheker, een apotheek oprichten met in de tweede bouwlaag een flatwoning en een nachtverblijf. De huidige vestiging is te klein en ligt te ongunstig voor het publiek. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, woensdag. Nog voor het zomerseizoen volgend jaar is een voorstel ie eerwachten tot aanvulling van dc Alg. Politieverordening met een bepaling waarbij het verboden zal wrden in in parken en plantsoenen 's nachts teuten te hebben. Zo delen b. en w. mede in het algemeen verslag op het onderzoek van de begroting 1970. Het gaat om het Pr. Beatrixpark, waar nogal druk wordt gekampeerd. Ook 's nachts. B. en w. schrijven hier over het volgende. Op grond van de kamp eerver ordening van Schiedam, is het verboden te kamperen, behoudens ontheffing van b. en w. Maar in die verordening staat óók, dat bedoelde ontheffing wordt geacht te zijn ver iaregen door hen ,die in het bezit zijn van een kampkaart of kampeerpas- poort, uitgereikt door de Ned- Kam- peercentrale. Dit houdt in, dat alleen voor diege nen, die niet in het bezit zijn van kampkaart of kampeerpaspoort het kamperen in het Pr. Beatrixpark ver boden Is. Om even bij het Pr. Beatrixpark te blijven. Enkele raadsleden willen, ge zien de stijgende belangstelling voor de ruitersport, in het Beatrixpark een ruiterpad laten aanleggen. Dit achten b. cn w. niet gewenst, gezien de vorm en opzet van het park- Maar in een nieuw recreatiegebied, bv. het gebied ten noorden van de hervormde kerk, kan rekening worden gehouden met een ruiterpad. Met de aanleg van een midget-golf- baan in het Beatrixpark loopt het niet vlot. De onderhandelingen met de eer ste gegadigde hebben geen gunstig resultaat opgeleverd, melden b. en w. Momenteel zijn onderhandelingen gaande met een tweede gegadigde, die bereid is de exploitatie van de golf baan op zich te nemen. Bij de Werf Wilton Fejjenoord te Schiedam maken en leveren ze niet alleen complete schepen, doch ook delen daarvan. Zoals dit „middenschip", dat bij de A.G. Weser Seebeckwerft te Bremer- hafen van een voor- en achter deel zal worden voorzien en dan een vrachtschip wordt. Dit brok schip, met een gewicht van 1.600 ton, is gefotografeerd toen het nog in het bouwdok lag. Een Duitse sleepboot heeft de drij vende bak inmiddels naar Duits land versleept. (ADVERTENTIE) mooi, fijn weefsel en uitermate sterk, tijdelijk ongelooflijk laag in prijs,1S HEEL MOOIE NYLONS enorm elastisch, passen altijd, zitten volmaakt glad en rimpelloos aan Ieder-been, tijdelijk onge looflijk laag in prijs IN AUE 22 FILIALEN VAN ROTTERDAM, maandag De Shell-tanker „Mysia" (210,000 ton), die vanmorgen voor het eerst aan de nieuwe Shell-steiger in Duropoort ge lost zou worden is nog niet binnen. Volgens Shell zal de tanker eerst mor genochtend om acht uur gelost wor den. De nieuwe steiger heeft f8 miljoen gekost en. vergroot de ontvangsteapa- citeit van Shell Europoort voor ruwe olie aanmerkelijk. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag. Het drukke en gevaarlijke verkeer in Lombardijen baart de stichting Wijkopbouw nog steeds grote zorgen. Dit bleek maandagavond overduidelijk tijdens besprekin gen op de openbare vergadering in het zaaltje van de r.-k. kerk. Afgevaardigden van de werk groep Verkeer, de sectie bestuur lijke zaken en het stichtingsbe stuur gaan nu donderdag naar het stadhuis waar zij een onder houd hebben met de commissie van stadsontwikkeling en verkeer. Aan de orde zullen o.a. komen de functie van de Pascolweg en de Spi- nozaweg,de totale verkeerstellingen van politie en stichtingsfuncüonaris- sen, het ongevallenbeeld in de wijk en de te nemen maatregelen. Ook in Lombardijen is men druk bezig feesten rondom C'70 voor te be reiden. Tot de plannen behoort het uitnodigen van kunstenaars op woens dag- en zaterdagmiddagen, die jonge wijkbewoners willen tonen hóe een kunstwerk ontstaat, het laten bouwen door de jeugd van een ontmoetings centrum op het Manifeststieterrenj en het organiseren van tentoonstellihüan. Een lid van de Moederbrigade deel de mee door de politie te zijn ingelicht over het feit dat maandag een begin zou worden gemaakt met het openbre ken van de drukke Bascalweg. Dit werk in gedeelten uitgevoerd, zal on geveer tweeeneenhalve maand in be slag nemen. Voorzitter K. Kemper vond het een kwalijke zaak dat een dergelijk voor de wijk ingrijpende maatregel niet of ficieel aan de stichting was doorgege ven en schetste het als een typisch staaltje van communleatiestoring tus sen een gemeentelijke instantie en het wijkopbouworgaan. (Van onze kunstredactie) ROTTERDAM, dinsdag Cabare tier John Lanting vertrekt eind van deze maand naar de Nederlandse, An tillen. Hij zal in de West, een aantal vrije voorstellingen geven. Vervolgens gaat Lanting ook naar Columbia. Dit op uitnodiging van de Nederlandse vereniging iu de hoofdstad Bogota. Half december komt John Lanting weer terug in Rotterdam. (ADVEKTENTIB) RIDDERKERK, woensdag. De Ridderkerkse recherche., heeft gisteren vier Bolnesser mannen opgepakt, na dat zich in die dorpskern een hevige vechtpartij op straat had voorgedaan, Ingesloten werden de 23-jarige J. v.d. H., de 22-jarige aardappelhandelaar H. K. en diens broer M. H. K., een achttienjarige tuindersknecht en te vens de 22-jarige Sliedrechts© los- werkman A. van B. De mannen worden ervan verdacht met fiotskettinjgen, een mes, een boks beugel en planken losgetimmerd te hebben op directe cn aangetrouwde familie uit Bolnes. De wapens vond dé' politie niet ver van de plaats des on- heils terug. Bij die vechtpartij werd de 28-jari- ge meubelspuiter Frans van de H. ernstig gewond. Hem werd een ge deelte van zijn oor afgeslagen en hij kreeg hoofdwonden en gebroken rib ben. Zijn 35-jarige broer Johan van de H. moest zich eveneens onder dok tersbehandeling stellen. Een derde man, de 21-jarige timmerman E. B. bleef ongedeerde. .De politie, die de vier mannen op aanwijzingen van de slachtoffers in een woning te Bolnes arresteerde, vond uit dat het viertal ook enkele weken eerder een 26-jarige buschauf feur Th. van E. zodanig mishandelden dat zijn kaak op drie plaatsen brak. De 35-jarige Joh. van de H, wend toen ook in elkaar geslagen. De familievete is ontstaan door het huwelijk van de 23-jarige Jan v.d. H. Niet iedereen was even ingenomen met dit huwelijk, dat de inzet werd van de hevige vechtpartijen. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag De to neelgroep Theater kan de voorstelling die zij op 20 november van „The spit ting image" in De Lantaren zou ge ven, om technische redenen niet laten doorgaan. Deze voorstelling, een. onderdeel van de toneelserie van de Rotterdam se Kunst Stichting, wordt nu vervan gen door een optreden van de Lou- dense People Show op 29 november, eveneens in De Lantaren. Foto, film en projectie PASFOTO'S KLAAR TERWIJL U WACHT. Foto van Vuuren. Hoogstr, 106. Schiedam. Tel. 266720. Lefc op 't juiste adres. Personeel gevraagd De Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraaagt VASTE BEZORGERS(STERS) voor Schiedam en omstr. Aanm. tel, 257279 "s avonds na 1 uur, Tel, 156060. £028 Fietsen en bromfietsen Grote sortering rijwielen en onderdelen. Rijwletvcrlichting, koplamp met dynamo JJ.50. Binnen- en buitenbanden, '.Vaar dat wiel draait. Hoogstr. 67—69. Tel. 010—269436. R250 Diversen GELD NODIG? Leningen van J 700.— tot 10.000.— voor iedereen zonder Informatie. Elke dag 9—18,00 uur, dlnds» dag-, donderdag- en vrijdag avond van 10.0021.00 uur. Vendel, financ. en verz. Hoog- straat 76 t.o. C. Jamin, Schie dam, tel. 264091. <;-E

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1969 | | pagina 2