TSF kreeg van Phoenix toch nog tegenstand US I Alb. Thijm speelt een uitbundig blijspel Ijsbaan zonder vorst if GEVAARLIJK VERBODEN TE BETREDEN «t ODI houdt de weg naar titel vrij door zege op Excelsior SCHIEDAM maandag Jö Januari ltrrt) - png. 5 P.S.P. neemt besluit over PAK-program GEEN KRANT ONTVANGEN? Bel voor 19.30 telefoon 135430 uur i®SS JULIANA; IS SLECHT GESTART De eerste snoekbaars gevangen Subsidie voor onderhoud van windmolens Rennersclub stelt actie een week uit PONYRIJDEN VOOR BIAFRA Trevira eii diolen jersey» laequapd "f9,70" imprimé 140 cm breed W atervrieiiden naar Utrecht Gymnastiekcursus voor aanstaande moeders Door brand 600 flessen vernield Twee Citroëns gestolen Autoradio ontvreemd MM «uk 0U00 Opbrengst collecte voor Biafra Voorlichtingsavond van vakcentrales Handtas gestolen Ruim vierhonderd gulden voor 'Zonlicht in Zambia' Clubgebouw Flakkee officieel geopend broodverkoper SCHIEDAM, maandag. In de hoofdklasse-promolicgroep tafeltennis heeft TSF I ook de tweede wedstrijd gewonnen met 7—3 van Phoenix uit Delft, Aanvankelijk leek het erop dat de Schiedammers, die een 50 voor sprong hadden opgebouwd, moeiteloos naar een zege toe zonden lopen. Doch by die stand kwamen de Delftenaren zo verrassend terug, dat er nog enige spanning kwam in de ontmoeting. TSF startte bijzonder goed. Gerry Faessen en Henny Stoik wonnen de eerste partijen irt twee games van resp. Overbosch en Duyndam. Maar Cas vnn Koetsveld had drie games no dig tegen Robbie Hogendorp (17—21, 21—15, 2116) wat een aanwijzing zou blijken. Na een snelle dubbel-zege en een overwinning van Stolk op Overbosch, waardoor de stand 5—0 werd, liet TSF de touwtjes iets vieren. Voor de uitstekend spelende Hogen dorp was dit de kans; met flitsende aanvallen klopte hij Vaessen met tweemaal 16—21. En uit deze tegenzet putte Phoenix inspiratie. Een fris spe lende Duyndam bracht captain Van Koetsveld op de knieën; in de derde game had deze bij stand 1715 geen antwoord meer op de felle attaques van Duyndam. Daarna ondervond Henny Stolk de kracht van de talent volle Hogendorp; na een kansloos ver loren eerste game kwam hij in de tweede bij stand 16—6 terug, doch kon 't niet meer redden. Zo werd de ontmoeting nog span nend. Doch Cas van Koetsveld be schikte over ruim voldoende techniek om tegen Overbosch onder de druk uit te komen. Hij won met 2113, 2118. Toen week de spanning en Vaessen maakte de wedstrijd af met een twee de-game zege op Duyndam. TSF 2 won met 9—1 van Victory '55 2. Henk Eikmans en Hans van den Broek bleven ongeslagen; Nol Braak verloor alleen van Zwarthoed. Ook TSF 3 won, ditmaal met 73 van Sa lamanders 2. Dick Boer, Peter v.d. Broek en Hans Dries wonnen elk tweemaal. Hunter—Noad 8—2 Noad heeft ook de tweede wedstrijd in de promotiecompeUtie verloren. In Amsterdam werd het met 82 ge klopt door Hunter 25—4 dat zonder meer beter speelde dan onze stadge noten. De Noor Fageraas was weer van de party en hoewel hU maar één partij won, viel er op zqn spet weinig aan te merken. Opmerkelijk was de offday van De Lange, die niet één partij in winst om kon zeiten. De beide winstpunten kwamen van Bayings en Fageraas. In drie games, 2110, 20—22 en 21—19 ging de eerste partij tussen Habes en Bayings voor Noad verloren. Fageraas bracht tegen Keek de partijen weer op gelijke voet in drie games 2113. 20 22 en 1821, maar daarna was het gebeurd met Noad. Het werd 21 en even leek het erop, dat het dubbel Bayings-Fageraas de stand weer ge lijk zouden brengen. In de dorde game stonden zij met 16^-11 voor, maar toch ging die game verloren, 2117 waardoor het 31 werd. Zonder al te veel moeite werd het 71 voor Hun- ter en eerst toen zag Bayings kans in een zeer goede wedstrijd een winst punt binnen te halen door een drie games overwinning, 1821, 2118 en 1721 op Klaassen. Daar ook de laat ste wedstrijd verloren werd, kwam de eindstand op 82. Het lijkt erop, dat het team van Noad na de eerste nederlaag al moreel geknakt aan de tweede is begonnen. De eerste zorg voor Noad zal zijn het moreel van de spelers weer wat op te vijzelen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag De P.S.P. afd. Schiedam houdt op donderdag 22 januari een ledenvergadering In het gebouw voor Christelijke Sociale Be langen, aanvang 20 uur. Op deze ver gadering zal van de afdeling de goed keuring worden, gevraagd over het programma voor een eventueel Pro gressie Akkoord (PAK) In Schiedam voor de komende gemeenteraadsver kiezingen. Delegaties van de betrokken par tijen, zo meldt het PSP-bestuur, heb ben vier mogelijkheden tot samen werking opgesteld. Daaruit zal door de vergadering een keuze gedaan moeten worden. .In bespreking komt ook de voorlo pige groslijst voor de gemeenteraads verkiezing in Schiedam. Er zijn der tien kandidaten voorgesteld en een commissie heeft een voordracht ge daan over de volgorde op de lijst. Wijziging van de voordracht is moge- luk, terwijl een referendum van alle leden zal beslissen. Ook een aanvullende kandidaats stelling voor da Eijnmondraadsverkie- zing. De afdeling heeft reeds voorge dragen mevr. Gerding-Eggink en de heren H. A, J. Kruijshaar en E. Blaauw, door meerdere kandidaten kunnen aangevoerd worden. Een spelmoment uit de tafelten- luswedstrljd van TSF 1 tegen Phoerrix, dat door de Schiedam mers tenslotte is gewonnen met 7-3. SCHIEDAM, maandag Het eerste herenteam van Juliana Is de tweede helft van de volleybalcompetltie met een 1-3 nederlaag- begonnen tegen het heslist niet sterke AMVJ/BC, Juliana begon sterk met weloverwogen en vertragend spel. Met een goede 15-6 zege nam Julia na een 1-0 voorsprong. Ook de tweede geit begon mot een duidelijk Juliana- overwicht hetgeen resulteerde in een 11-4 voorsprong. In deze fase ver zuimde Juliana het vertragende spel consequent door te voeren waardoor AMVJ steeds meer in zijn spel kon komen. Hierdoor bracht AMVJ tegen da verhouding in de stand weer gelijk vla een 13-15 setzege. In de derde set nam een beter spelend AMVJ een ruime voorsprong. Een in goede vorm stekende Aad Koremans werd om onduidelijke redenen gewis seld voor debutant Dennie Putter, welke ondanks zijn goede spel, toch zijn voorganger niet kon doen verge ten. In de beslissende vierde set bleek Juliana geen vuist meer te kunnen maken. De door het spelen van twee wedstrijden overbelaste Peter v. d, Norde vormde een te zwakke schakel in de Juliana-aanval, terwijl aanval ler Aad Koremans ook in deze set door de coach aan de kant gehouden werd. Doordat ook de overige Juliana- spelers ver beneden hun normale vorm bleven won AMVJ verdiend met 1-3 deze zeer belangrijke wedstrijd. Het tweede herenteam won verras send met 3-1 van Flits uit Papen- drecht. Het le damesteam speelde verdienstelijk tegen Tenaco, 2-2. Abonnees buiten Rotter dam, Schiedam, kunnen zich wenden tot onze plaatselijke agenten. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Door de hengelaar Van 't Zand ls za terdagmiddag in het viswater van het Pr. Beatrixpark een snoek baars gevangen van rond 8 pond, met een lengte van 69 cm. Het betreft hier één van de 258 snoekbaarsjes, die in juni 1967 bij wijze van proef In dit waiercom- plex zijn uitgezet. Ze hadden toen een lengte van 10 tot 12 cm. Tot dusver ls geen enkele vangst van snoekbaars geregistreerd. Met de vangst van de heer Vaar 't Zand is bewezen, dat dit vrij ondiepe wa ter ook de snoekbaars een goed leefmilieu biedt, waarin deze at tractieve vis zich snel kan ont wikkelen. Hoeveel van de toen uitgezette 250 kleine visjes in leven zijn ge bleven, is een vraag, die niemand kan beantwoorden. Experts van de Organisatie tot verbetering van de visstand, die medio de cember van het vorige jaar op kleine schaal een onderzoek naar dc visstand instelden, verwachten nog verdere vangsten. Bij een al gehele afvissing van de vijvers, wat nog staat te gebeuren, zal ze ker ook de nodige snoekbaars aan dc oppervlakte komen. Ruim tien jaar geleden nam ook de Vlaar- dingse Hengelaarsbond een soort gelijke proef met snoekbaars. Ook hier gingen er jaren over heen alvorens vangsten werden gemeld. Voor de vergunnninghouders voor het viswater in het park is de vangst van deze zware vis overigens goed nieuws. Het ver hoogt de waarde van de vijvers voor de sportvisserij in belangrij ke mate. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, zaterdag Voor het onderhoud van wind- en watermolens in de gemeente willen b. en w. een nieuwe subsidieregeling treffen, aan sluitend op de door provincie en rijk gewijzigde regelingen. Dit In de ver wachting dat hierdoor het behoud van de Schiedamse molens beter gegaran deerd is dan In het verleden. Volgens de- bestaande regeling krijgt de molen-aigenaar een subsidie van 80% van de werkelijk gemaakte onderhoudskosten (40% van het rijk •en 10% elk van provincie en gemeen te). Doch de eigenaar moet zelf 40% dragen en dat wordt een te zware be lasting gevonden. In het bijzonder voor de korenmaalbedrijven, die zware concurrentie ondervinden van de me chanische maalderijen. De subsidie percentages zullen nu verhoogd wor den tot resp. 40% 15% en 25%, waar bij het maximum verhoogd wordt van 1000 tot 1500 per subsidiegever. H>it geldt dan voor de wérkende in dustrie- en poldermolens. Doch men is van mening dat ook de niet-werkende molens subsidie in het onderhoud be hoeven, Daardoor wordt het aantrek kelijker voor stichtingen of verenigin gen om zich over een stilstaande mo len te ontfermen. Die kregen tot nog toe wel subsidie voor restauratie, maar niet voor onderhoud. De subsi die-percentages blijven hier gelijk, maar het maximum wordt 1000. Molens die tot woning of café zijn ingericht kunnen geen subsi die krijgen. Bij werkende industrie- molens moet de eigenaar garanderen dat ook de onderdelen die niet van economisch nut zijn onderhouden zul len worden. Voor een niet-werkende molen is de voorwaarde, dat die op gezette tijden draaien en gekruid wordt, (Van een.onzer verslaggevers) De R.K. Toneelvereniging Al- berdingk Thijm is als eerste ama- teurgroep in het pas begonnen jaar voor het voetlicht gekomen en hee/t hiermee de grote aan hang een amusante avond be zorgd. Daverende lachsalvo's in de overvolle zaal van gebouw Irene maren, de oogst van het blij spel van Gerard van Wijk „De avond van de 7e Juli". Een vrij gecompliceerde geschiede nis overigens. Een achtenswaardig no taris komt in mo-i'ijkheden als zijn zoon zijn voornaam gebruikt bij dc kennismaking met een lief meisje. Er volgt een brief - die pa in de nesten brengt temeer daar deze amoureuze penncvrucht in handen van Ma valt De notaris vlucht in do leugen en krijgt hierbij steun van zijn vriend, een advocaat. Het duo liegt zich ei- even wel niet uit, doch veroorzaak; verwikkelingen die de familie met d totale ondergang bedreigen. Het loopt echter allemaal goed af zoals het in 'n blyspel hoort. De notaris wordt weer do smetteloze dorpsnotabsl en harten worden aaneengesmeed. Onder regie van Jacques van Haas teren heeft de toneelgroep uit dit ko mische gegeven alles gehaald wat er uit te halen viel. Gé Kleinekoort speelde de ten onrechte verdachte no taris met naast zich Ans de Kaper als zijn eehtcgnote voor wie educatie en standing boven alles gaan. Jarques van Haasteren gaf gestalte aan de butler die moest doorgaan voor advo caat, maar fout op fout maakte. Zijn voornaamste tegenspeler was Piet Middendorp als de advocaat dis go- dwongen werd in de huid van de but ler te kruipen. Dit ervaren kwartet zwoegde voor de creaties waarop het stuk draaide^ Ook de bijrollen waren goed bezet. Coby Bot als de dochter Ankie; Ralph v;d. Voorden, de zoon die Pa in moei lijkheden bracht. Lies v.d. Horst- Meijer, de minzieke freule en Nellie Westhuis de huishoudster alsmede Marianne Crone als het meisje dat de bom de?d ontploffen. Allen haalden een voldoende deze dolvermakelijke klucht die aan het slot met een uitbundig applaus naar waarde werd beloond. Wat is een natuurijsbaan zonder vorst! Een mistroostig geheel. De ontdooide iandijsbaan in Kethel biedt momenteel dit beeld en het bord spreekt voor zich zelf. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Dc door de Rennersclub Schiedam aangekon digde huis aan huis lotenverkoop is zaterdag wegens omstandigheden niet doorgegaan. Gezien echter voor 31 ja nuari de trekking van de loterij met als prijs een Fiat 850 moet plaats heb ben, zal de Rennersclub komende za terdag een massaal beroep doen op de Schiedamse bevolking. De lotenverko- pers trekken dan door de gehele stad in de hoop de nog overgebleven loten alsnog aan de man te brengen. ADVERTENTIE (ADVERTENTIE) Binnenkort naar een verjaar dagsfeestje..... dan toch zeker niet weer met dat zelfde japon netje van de vorige keer; Maak zelf een voordelig Japonnetje of pakje. Nu verkopen wij voor een extra lage prijs prachtige kwaliteiten TrBvira en Diolen Jersey in di verse urn-kleuren en meerkleu- rige jacquard en imprimé des sins. Een' prachtige koilektis stoffen uit de series van f 19,75 - f 24,50, nu door elkaar per me ter voor nog géén veertien gul den. Morgenvroeg om 9 uur begint op de parterre de verkoop van prachtigs kwaliteiten Trevira en Diolen Jersey in een grote kollektie uni kleuren Bn meer- kleurige Jacquard en Imprimé dessins, 140 cm breBd, nu door elkaar por meter Duur van da opruiming 15 januari tot 5 februari Géén tel, pf schrift, best. Van de gelegenheid die door de pony-vereniging De Spaiandrïj- ders zaterdag aan de jeugd is geboden om eens op de pony's te. rijden, is dankbaar gebruik gemaakt. Temeer daar de op brengst (een ritje kostte één gul den) bestemd was voor de vluch telingen 'un Biafra. Deze foto is gemaakt bij het Bachplein en toont de gelegenheidsrijders èn de collectebussen voor Biafra (Van een onzer sportverslaggevers) SCHIEDAM, maandag Een depu tatie van de zwemvereniging De Wa tervrienden Schiedam heeft zaterdag deelgenomen aan een zwemvljfkamp in Utrecht. Deze onder auspiciën van de Culturele Sportbond gehouden wedstrijden hadden als inzet de Zilve ren Dom en werden georganiseerd door de afdeling Utrecht. Met dertig deelnemers heeft Schiedam In die vijfkamp geen slecht figuur geslagen, Er L beslag gelegd op twee eerste plaatsen, één tweede plaats en twee derde plaatsen. Bij de estafette's wa ren twee derde prijzen het resultaat van de Schiedamse inspanningen. De eerste prij-, van dit toernooi voor 13 tot 16 jarige deelnemers ging met 112 punten naar Utrecht. Tweede werd Apeldoorn met 101 punten, der de Arnhem met 93 punten. Op de vierde plaats kwam Schiedam met een totaal van 74 punten en laatste was Haarlem met 69 punten. SCHIEDAM, maandag. De "Ver eniging voor Gezondheidszorg Kethel en Omstreken gast beginnen met een gymnastiekcursus voor aanstaande moeders. Aangenomen wordt, dat in Kethel Groen oord hiervoor belang stelling zal zijn. De cursus zal worden gegeven door mej. Vergouwen, collega-medewerk ster van de heer Koerts, psysiothera- peut in Groencord, en begint op vrij dag 6 februari om half vier in het wijkgebouw Kerkweg B te Kethel. Opgave kan geschieden bij mevr. E. M. Hellwig-Kuipers, tel. 260892. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. In de nacht van zaterdag op zondag is brand uitgebroken in een stapel em ballage van de firma Legner, die stond opgeslagen voor de deur van het bedrijf in de Oude Sluis. Een bewoon ster van de Oude Sluis, mevrouw K. Smit, ontdekte de brand en alarmeer de de brandweer, die onder leiding van de heer Putters de brand snel on der controle had. Ongeveer 600 flessen gingen verloren. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. In het af gelopen weekeinde zijn twee inwoners van Schiedam het slachtoffer gewor den van een autodiefstal. In beide ge vallen betreft het een auto van het merk Citroen en in beide gevallen werden de auto's onbeheerd bij de Al gemene Begraafplaats aangetroffen. De Citroen Palace van de heer B. ter B. werd zondag voor de deur van zijn woning aan de Van der Leeuw laan gestolen. Een paar uur na de aangifte vond de politie dc auto be schadigd terug bij dc begraafplaats. De auto van de heer P. P. H. F. werd zaterdag vanaf de parkeerplaats op het Chopinplein gestolen. Uit de auto, die enige tijd later bij de begraaf plaats werd aangetroffen, hadden de daders de autoradio gestolen. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. De 43-ja- rlge chauffeur W. van der M. heeft zaterdag bij de poüetie aangifte ge daan van diefstal van zijn autoradio. De cabine van-zijn vrachtauto, die ge parkeerd stond in de Albert Plesman- straat, was opengebroken en de radio gestolen. m Nu heeft U er toch echt een nodig, zo'n behaaglijke brus hed damespyjama, waarmee U de koudste nachten gemakke lijk door komt. Brushed damespyjama's, heer lijk warme pyjama's die boven dien bijzonder gemakkelijk in het onderhoud zijn. DezB luxe pyjama's.koopt U nu, met een keus uit diverse modellen, door elkaar voor nog géén acht gulden. Brushed damespyjama's Morgenvroeg om 9 uur begint op de parterre de verkoop van deze prachtige nylon dames- pyjama's in diverse vlotte mo dellen en fraaie kleuren, in de maten 36 t/m 44, door elkaar, per a S\ voor tir Duur van da opruiming 15 januari tot 5 februari Géén tat. of schrift, besr. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. De op brengst van de zaterdag in Schiedam gehouden collecte voor Biafra be draagt in totaal f 871,74. In de in de boerderij Landvreugd geplaatste bus is f 53 verzameld, in de bus op het stadhuis bevond zich f 818,74. SCHIEDAM, maandag Het ve nijn zat voor Excelsior Sn de staart van dc wedstrijd tegen liet bezoeken de ODI. De Delftenaren stonden roet nog een kwartier te spelen met 31 voor cn alles wees erop dat een over winning zou worden behaald. Een kostbare overwinning: de eerste plaats zou van dc Schiedammers worden overgenomen roet een riant uitzicht op het kampioenschap en de daaraan verbonden promotie. In het voor Excelsior rampzalige laatste kwartier scoorde ODI echter 4 maai, zonder dat da Delftenaren hier iets tegenover konden stellen. Eind stand 5—3 in het voordeel van ODI, dat door dit uitstekende resultaat nu met 3 punten voorsprong op Excelsior bovenaan de ranglijst staat en met nog 4 wedstrijden tc spelen, de titel haast niet meer kan ontgaan. In de beginfase van deze goede en boeiende wedstrijd namen de Delftc- naren spoedig een voorsprong. Met een ver schot bracht Costick Toussaint nog voor rust de stand in evenwicht, Na de pauze namen de gastheren vla een strafworp een 2—1 voor sprong, weldra gevolgd, door een. der de treffer. Costick Toussaint bracht met zijn tweede doelpunt 3—2 op het scorebord en Els v. t. Hoff bracht de partijen op gelijke voet. De strijd werd harder, wat resul teerde in een strafworp die aan Excel sior werd toegewezen. Op dit beslis sende moment faalde Excelsior door naast te schieten. De door de ODI verdediging opgevangen bal werd snel naar de aanval opgebracht, waar Arie van 't Hoff klaar stond om raak te schieten 4—3. Deze tegenslag zijn de Delftenaren niet meer te boven geko men en toen Cees Passchier vlak voor. tijd 53 scoorde, werd aan alle Delft- se illusies een einde, gemaakt. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Het Overlegorgaan van de plaatselijke- vakcentrales te Schiedam van KW, NKV en CNV organiseert een tweede voorlichtingsavond op donderdag 22 januari in gebouw Arcade aan de Lange Haven 71, aanvang 20 uur. Drs. j. G. v. d. Hoeven, bebridsaidviseur, zal een inleiding houden over „Dc ontwikkeling van het loonbeleid". Er zal ruime gelegenheid worden gebo den tot discussie. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag Uit de auto van ds 1 P-jarige Mej. D. van B. is zondagavond een hadtas gestolen. De auto stond afgesloten geparkeerd bij de sporthal Margriet. Esperanto-agenda SCHIEDAM.Merkredon, la 21an de ianuaro klubvespero. Parolkaskado ce kado H. Letsch sr, Lekstraat 100b. La kaf o est os bruna kaj ni luos segoj. VLAARDINGEN. De tweede top avond, georganiseerd door het Aktie- comité „Zonlicht in Zambia", zater dagavond gehouden in de geheel be zette chr. gcrcf. kerk aan de Emma- straat, is een volledig succes gewor den. .Zoals bekend is het de btdoeling om een aantal Bijbels te kunnen be kostigen voor het jonge ontwikke lingsland Zambia in Afrika, waar scholieren en studenten om Bijbels hebben gevraagd. Er wordt gestreefd naar een bedrag van ƒ10.000,—, waarvan inmiddels de helft is overschreden. In de vorm van een in scène gezette aktualiteitenru- briek werd zaterdagavond de aan dacht gevestigd op Zambia, waarna geld werd ingezameld met gebruik van witte schepnetjes (visnetjes). De opbrangst was ƒ413.—. Dr. J. van der Veen uit Wassenaar, vertaler van de Toradjabijbel, hield een toespraak, waarin hij de moeilijk heden en de vragen behandelde, die bij een dergelijke vertaling aan de orde komen. (Van een onzer verslaggevers) FLAKKEE, maandag. Zaterdag middag heeft burgemeester Joh. van Es het aecommodaliiegebouw van de voetbalvereniging Flakkee officieel geopend. Hij deed dit in het bijzijn van alle medewerkers, het bestuur,: bestuurders van de KNVB en vele genodigden, die bij de bouw betrokken zijn geweest. Het clubhuis is bijna volledig door eigen werkzaamheid tot stand gekomen, Sprekers bij de ope ning waren de heren Been (namens de KNVB) en Bijloo (VB). In onze juweel-bakkerij bestaan plaatsingsmoge lijkheden voor Deze functie is bij uitstek geschikt voor hen, die van zelfstandig werk houden en hierbij contact met men sen op prijs stellen. Aantrekkelijke provisieregeling. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt, door dhr. J. Muusz, Ke- thelstraat 24—26, te Schiedam of door de personeeldienst Zomerhof straat 71, Rotterdam-3001. Personeel gevraagd De Schiedammer (Hel Rotter dams Parool) vraagt vaste BE ZORGERS! STER S) voorSchie dam Cu omstr. iVanm. Hoogstr. 8, Schiedam. Tel, 287278, 'a avonds na 7 uur te?. 155360. Pasfoto's klaar terwijl u wacht. FOTO VAN VÜUREN, Hoosstr. 106, tel. 266720. Let. ©p Juiste adres. Voor woning en gezin Gordijnrails met dekiyrten ƒ6,50 per meter. Gegoten kope ren deurkrukken ook smeedij zer bijWAAR DAT "WIEL DRAAIT, Hoogstraat 67-69, Schiedam. Tel. 010—266436. S06O

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 2