Boer Heidra heeft 't oog zelf gekend: ,'t Windas' 4 VERDWIJNEND B TSF1 staat 21 Up geen winstpunt toe '0 N 3 mp 98 Duivensport-5 V rinden in nieuw clublokaal Rudi Pijper verbetert zijn eigen record C0UZY K. J. Heijboer overleden Kt Voetganger aangereden GEEN KRANT ONTVANGEN? Estafette Beloning voor inlichtingen over brandstichting INGEBROKEN IN CLUBGEBOUW BEHAAGLIJKE WARMTE IN ELK VERTREK Juliana-heren door foto-flits gedupeerd 'it Streven naar grotere eenheid ,j U nicun t" Grondlegger korfbal MR.KLAASESZ OPENT NIEUW POLITIE BUREAU Tafeltennis DOK-uiivoering krijgt ruimte in de Sporthal Activiteiten van de Schiedamse duivenhouders Noad klopt ongeslagen Scylla 3 VERKIEZING VAN 9£ LEDEN VAN DE GEMEENTERAAD Inschrijving naam politieke groepering KOERIERSTERS maandag 16 februari 1970 - pag. 5 (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) Aan het einde van de Kerklaan. bij de Lange Kwakelbrug over de Poldervaart ligt een groepje huizen met boeren-opstallen dat nog steeds ,,'t Windas" wordt genoemd door de bewoners en door de oude ren onder de Kethelse bevolking. Dit kleine buurtschapje ,,'t Windas" ligt uit het oosten gezien verscholen achter de dijk van de Poldervaart. Wandelaars passeren het als ze over de Lange Kwakelbrug gaan om de over weg te bereiken. Slaan ze over de brug rechtsafdan kunnen ze via het jaagpad het volkstumencomplex Thurlede en verder gaande ook het Prinses Beatrix- park bereiken. Doorgaande komt men uit by de Blauwe Brug in de Schie- ünnseweg. Hoe de situatie zal worden als bin- nenkort de Poldervaart zal zijn droog gelegd althans voor een groot deel ta niet te voorzien. Wei eaaf weer een stukje landelijk schoon nol ro- mantiek verloren. Als een halve eeuw terug een verliefd paart je de een zaamheid zocht om te „minnekozen" koos het hiervoor hef jaagpad met in de zomermaanden zijn malse grasta- luud. De enige pottefcykers waren hierbij de muggen en af en toe de veldwachter Als bij ,,'t "Windas" de vaartkade wordt afgegraven komt dit tenvolle bloot te liggen voor de oostenwind. Het heeft dan. geen zin meer te praten over een hoogteverschil tussen het waterpeil van Poldervaart en de wete ring langs de Kersweg. Want hierin schuilt de naam van dit buurtschapje. Reuzerad Eén van zijn bewoners kan zich nog goed herinneren dat vlak tegen de kade een reuzenrad stond als onder deel van eert botenlijt. Hiermee wer den pramen, en andere kleine „bocreti- schuutjes" ouer de vaartkade gettld. De boeren uit die tijd waren aangewe zen op sloten en weteringenbij het melken van hun vee en voor het bin nenhalen van hooi en andere veldge wassen. De man die het rad heeft zien staan is de heer G. Heidra, 77 jaar. en een geboren en getogen boer. Naar zijn mening deed ,,'t Windas" tachtig jaar geleden voor het laatst dienst. Zelf heeft hi] de pramen en schuiten het „heen en weertje" Poldervaart-Kerk- laanwetering niet zien maken, Gerhardus Heidra is geboren in de Groeneweg. Met zijn 17 kinderen was het voor vader Heidra toen ook een zware taak zich op zijn boerenbedoe- ning te handhaven. Toen het niet meer ging trok het gezin naar de Kerklaan. Zijn zoon Gerhardus nam later zijn bedrijf over. Vooral de varkensfokkerij floreerde in die dagen, toen de branderijen dui zenden liters spoeling per week af zetten, „Ik heb er wel honderd gelijk gehad", zegt de heer Heidra die nu vrijwel uitgeboerd is. Een melk koetje op stal en een koppeltje var kens is alles wat over is en aan goede tijden herinnert. Bij de Lange Kwakelbrug over de Poldervaart ligt het groepje huisjes dat vroeger en nu ook nog wel woidt aangeduid met de naam ,,'t Windas", naar het raad waarmee de kleine scheepjes uit de Poldervaart naar de wetering werden getild. Zo'n sofinyl nylon huishoud- dUster kan heel wat beter tegan een wasbeurt dan die dure blouse of Uw nieuwe japon,..- draag 'm altijd tijdens Uw huis houdelijke karweitjes. Nu verkopen wij" een partij fleurige huishouddustert van ijzersterkegeweven nylon. Dus ters in een royale pasvorm met doorknoopsluiting, raverskraag en 2 grote zakken. Nu kost een fijne huishoüddus- ter nog géén twee rijksdaalder». sofinyl nylon Morgenvroeg om 9 uur begint op da parterre de verkoop van een partij lelike huishouddus- ters van sofinyl nylon {zo ge wassen, zo droog, niet strijken) in prettig dragend, vlot model, kies uit de kleuren marine, rose en bleu en de maten S, M, L en EL (38 t/m 52) nu A Ook maandagmorgen open Géén taf. of schrift beft {Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag Op de burgemeester Knappertlaan is zon dagavond de 52-jarige A. S. A. C, uit Londen, toen hij onvoorzichtig de rij baan overstak, aangereden door een auto, bestuurd door mevrouw A. O.-de B. uit Schiedam. De man kreeg een hersenschudding, een gebroken linker arm en verwondingen aan het ge zicht. Een inzittende van de auto, waarvan de voorruit verbreizeld werd, de 62-jarige mevrouw J. C. de B.-S. uit Den Haag, kreeg verwondin gen aan de handen. De slachtoffers zijn naar de Dr. Noletstichting ge bracht. De man moest ter behandeling opgenomen worden. De vrouw kon na ng 1 huls terugkeren. Handklapjes Aan het rustieke boerderijtje 4 is weinig ueranderd. Het besloten bin- ne»ho/je, de deur naar het achterhuis en de grote kater die zijn rug kromt ais er vreemden op het erf komen. Boer Heidra doet nog steeds zijn mid dagdutje. Hij is koopman die heel wat fiandfelöpjes heeft moeten geven bij liet verhandelen van zijn vee. Nu is het voor hem genoeg. SCHIEDAM. Geboren: Stephanus S. J„ zv. S. J. LobriJ en M. van den Nieuwen- dljk; Patricia, d.v. M. van Komen en M. J. J. Hoegee: Patrick H. G„ z,v. H. G. de. Jong en C J.M. Mulder, MixeiUe, v. C. Blenk en D. D. van Hulst; Fetfonella J-, dv. H. G. Moreel en S. A. W. Rink; Ma rlon, d v. B M. van Naamen en C. Barwe- gen. Bel voor 19.30 uur telefoon 13S430 Abonnees buiten Rotter dam, Schiedam, kunnen zich wenden tot plaatselijke agenten. Het echtpaar Heidra voor hun huisje in ,,'t Windas". SCHIEDAM, maandag, De Schle- damse Zwemclub was met een vrij grote jongens, en herenploeg aanwezig op de eerste Z.R.O.-zwemontmoeting van het jaar, welke zaterdag in het Kolpabad in Vlaardlngen onder be hoorlijke belangstelling is georgani seerd door de zwemvereniging "W.I.K. Vooral in de groep jongens onder 14 jaar was SZC met acht deelnemers sterk vertegenwoordigd in de indivi duele nummers en de estafette. Hier werd het nummer 100 meter school slag een groot succes voor SZC. Rudi Pijper,, dc nationale kampioen op dc 100 meter vlinderslag voor jon gens onder 14 jaar, werd eerste op dit nummer in de zeer goede tijd van 1-21.8. Daarmee verbeterde hij niet al leen zijn persoonlijke record met rond 4 seconden, doch tevens zit hij tegen de nationale top aan. Opvallend wa ren z{jn felle, technisch goede keer punten en zijn sterke zwemmen. Ook Arno v.d. Heiden leverde een uitstekende prestatie door op hetzelf de nummer tweede te worden m 1.24,7, hetgeen ook voor heem. een verbete ring van het persoonlijk record bete kende met niet minder dan 6 secon den. Hij veroverde hiermee zijn eerste medaille' Op hetzelfde onderdeel werd de pas van een infectie genezen Frank Ruse ier 13e in 1.35.8; 15e werd Hans Eek hof m 1.37.8; 17e John v.d. Anker m 1.39.3, 25e Dick Hansier m 1.40.1 en 72t Berry Wasman m 1.41.1. De SZC-jongens onder de 14 jaar wonnen de 4 x 50 meter wisselslag-es tafette met 12 seconden verschil in 2,16.8 {Ben Kramer Freher rugslag in 37,9 sec, Arno v„a. Heiden schoolslag lu 38.7 sec,. Rudi l'iiner vlinderslag in 29,4 sec. en René v.d. Kuil vrije slag in 29,8 sec.) De intensieve zwem- en conditie training va-n de SZC'ers onder leiding van Theo ftomeyn en Wirn van Kra nenburg gaat duidelijk resultaten af werpen! Bij de meisjes onder 14 jaar zwom als enige SZC'ster Tineke Tieman de 100 meter schoolslag in 1.42.7, waar mede ze als 17e eindigde. By de jon gens onder 12 jaar werd op de 100 meter vrije slag Leo Hille 15e In 1,32.5 en Peter Klaarwater werd 23e in 2,00.7. Twee SZC-heren namen deel aan de 200 meter wisselslag persoonlijk; Onno Leemans werd 6e met 2,42.7 en Rudi Kramer Freher 10e met 2.45 5. Opvallend tijdens deze zwemont- moeting waren de 33 diskwalificaties; de jury-leden hebben met argusogen toegekeken! Esperanto-agenda SCHIEDAM Merkredon, la 18an de februaro klubvespero. Kio estas via opinio prl tio ce kado H. Letsch sr, Lekstraat 100 b. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag De direc tie van de firma Winespirits heeft in. overleg met haar assuradeuren beslo ten een beloning van 2000.— uit te loven voor inlichtingen die lelden tot aanhouding van de dader of de dedere van de brandstichting in de panden van de firma aan de Raam op zater dag 7 februari. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag Uit het clubgebouw van de Nederlandse pad vinders vereniging, die thans geves tigd is in het g%Souw van het oude gemaal van de Poldervaars, zijn twee radiotoestellen en een transistorradio gestolen, Er werd in het gebouw een grote ravage aangericht. (ADVERTENTIE) MET DIMPLEX-RADIATORSN, ENS. HAARDEN, VENT. KACHELS, ENZ. 1o MIDDELLANOSTR.72 TEL. 010-235327 SCHIEDAM, maandag. Het eer ste heren-volleybalteam van Juliana heeft het, geheel volgens de verwach tingen niet tot een overwinning kun nen brengen tegen het sterke PVC, dat op de derde plaats staat, maar dat al lés moest geven. In de eerste set bleek reeds dat de gedwongen rust van vele weken Ju liana geen goed heeft gedaan Met snel aanvalsspel werd de Juliana-ver- dediging overspeeld. FVC won ver diend met 2-15. In de tweede set schakelde Juliana terug op het ver trouwde systeem. Hierdoor kwam PVC in moeilijkheden zodat het met. 15-13 verloor, In de derde set liep PVC uit tot een 1-9 voorsprong, waama de Juliana- machine op volle toeren kwam en op haalde tot 6—11. Toen kwam aanval ler Peter Soeters te vallen en kreeg een nek-blessure; hij werd vervangen door Jan Pols, Doch PVC won met 6 15, De vierdé set kreeg een dramatisch verloop. Juliana startte fel. kwam tot 66. Een prachtige Julian a-aanval werd afgerond door Aad Korentans, doch de scheidsrechter zou dit niet ge zien hebben omdat een fotograaf flit ste. Ondanks protesten van Juliana en van de tweede scheidsrechter, werd het punt niet toegekend. Juliana was aangeslagen en verloor met 8—15 Zaterdag trekt Juliana naar mede degradatie-kandidaat Delta in Dor drecht voor een belangrijke wedstrijd. Thuis werd met 3—1 gewonnen, maar in Dordrecht wordt zelden winst ge boekt. Mogelijk dat de training nu eindelijk resultaten afwerpt. SCHIEDAM, maandag Op de Niéuwe Haven, zijn in de nacht vah zondag op maandag om 2.45 uur twee mannen aangehouden, die kort tevo ren een auto uit de Julianalaan had den ontvreemd. De mannen, de I9-ja- rige fabrieksarbeider S. A, M. en de 21-jarige matroos M. J. zijn beiden van Zwitserse nationaliteit. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. De onlangs opgerichte Duivensport vereniging „De Vrinden" stelde zaterdag op feestelijke wijze het eigen nieuwe clublokaal in ge bruik. Het is gevestigd in een winkelpand annex woning ge- legen aan de Reaumurstraat (na bij het station) en door de leden' zelf ingericht. Het resultaat is een Inkorflokaal met daarbtf een wachtkamer. Dit in- kowen is een nauwkeurig- werkje zo dat zü die hiermee belast zjjn hun werk rustig moeten kunnen doen. Vanachter eer» glaswand kunnen de overige leden alles volgen wat er In het inkorflokaal gebeurt. De trots van de vereniging is het recreatiezaaltje, huiselijk Ingericht en van all ecomfort voorzien. Hier worden de wekelijkse bijeenkomsten gehouden, vergaderingen enz. Een houten wandbetimmering en de plafondbekleding dragen bij tot de in timiteit, die ook de dames van de leden zal aanspreken als zij hier een bezoek brengen. Men beschikt verder over een com pleet ingerichte keuken, een klokken- kast en verdere bergruimte. „Een unicum in het wereldje van postduivenhouders", noemde de heer K. Middelkoop, secretaris van het di strict O. van dc Ned. Alg. Bond va» Postduivenhouders, dit clubhuis waar mee hij bestuur en leden gelukwenste Op de aan de opening verbonden receptie kwamen, ook de bestuurders van de andere drie plaatselijke post duivenverenigingen hun opwachting maken. Verder afgevaardigden van verenigingen uit de regio en die van de Concoursconibinatie Rotterdam en de tentoonstellingscommissie hiervan- Tal van bloemstukken, bekers en andere sierpryzen kreeg het bestuur aangeboden. Deze prijzen worden in gezet bij komende wedvluchten. In zijn algemeen dankwoord benadrukte voorzitter J. H. Sinoo in het bijzonder het streven van zijn vereniging: op vriendschappelijke wijze de duiven sport te beoefenen. Een vriendschap die zich uitstrekt tot de overige plaat selijke verenigingen. Ieder lid heeft een eigen taak. De z.g. „topvhegers" gaan hun opgedane kennis en ervaring uitwisselen met beginners en duivenhouders die hun resultaten graag verbeterd willen 2ien. De vereniging „De Vrinden" wil ook een bijdrage leveren aan de Ver- wezenlijklng van een eenheid in de Schiedamse duivensport, iels waarmee iedereen is gebaat. Het secretariaat van de vereniging wordt gevoerd door de heer C. L. Zantboer Penningmeester is de heer H. Triel terwijl Frans v.d, Gaag tot huismeester van het clubgebouw is aangesteld. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Op de leeftijd van 87 jaar Is vanmorgen In bet bejaardentehuis Thurlede IQ Schiedam overleden de heer K. J. Heijboer. een van de grondleggers van dekorfbaisport in Nederland. HU was gepensioneerd ais hoofd van een schooi in Schiedam. In de eerste jaren van deze eeuw- kwam de jonge Heijboer, ouderwijzer op een Rotterdamse school, In contact met Nico Broekhuijsen, de grondleg ger van de korfbalsport. Hij werd zo gegrepen door deze nieuwe sport, dat hij er een vurig propagandist van werd in Rotterdam en omgeving. In 1905 werd Heijboer hoofdbe stuurslid van de toen nog piepjonge Koninklijke Nederlandse Korfbal Bond, wat hij tot 1935 is gebleven. Daarnaast was hij van 1920 tot 1940 voorzitter van dc Rotterdamse Korf bal Bond, van welke beide organisaties hij thans erelid is. De heer Heijboer heeft ook de korfbalsport In het buitenland gepropageerd, met name in Belgi'ë en Engeland. Hij was lid van het eerste bestuur van de eerste Inter nationale Korfbal Federatie, de FIK. In Schiedam was de heer K. J. Heijboer lid van de SBLO en op cul tureel terrein van de nu opgeheven Schiedamse Kunstkring en van de Schiedamse Gemeenschap. MAASSLUIS. Op donderdag 2 april a.s. om 3 uur 's middags zal de Commissaris van de Koningin in Zuid-Holland mr. J. Klaasesz het nieuwe politiebureau aan de West- landseweg openen. Het gebouw zal een enorme verbe tering betekenen t.a.v. de hufevesting van het politiekorps in Maassluis. Hel is berekend op het huisvesten van een korps van 60 man. Dit aantal zal zijn bereikt als het inwonertal 40.000 zal bedragen. Juist deze maand (februari 1970) bereikte het inwonertal de 26.000, Architect van het gebouw is de heer H. Mastenbroek uit Zwolle. Aanne mer is N.V, Muijs en De Winter. De elektrische installatie is vervaardigd door Verolme Eleotra en de c.v. door N.V, J. F. Cramer uit Den Haag. De kern van het gebouw wordt de kamer van de wachtcommandant, hier staat het dash-board van de politie waarop aangesloten de alarminstallaties (o.a voor de bankinstellingen) en de mobi lofoon, Ook zal hier de telex worden geplaatst. Ook een belangrijke verbe tering is het feit dat men de beschik king krijgt over een grote binnen plaats van 900 m2. Hier kan het wagenpark van de politie staan ter wijl er dan nog voldoende ruimte overblijft voor het plaatsen van btfv. inbeslsggenomen voertuigen. Deze binnenplaats heeft twee uitgangen een naar de Westlandseweg en een naar de Elektraweg. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. De Chr. gymnastiekvereniging D.O.K. zal op zaterdag gi maart een grote uit voering geven in de Sporthal Mar griet. Aangezien bet Pass age-theater niet meer beschikbaar is voor deze twee-jaarlijkse uitvoeringen, heeft DOK naar de sporthal moeten uit wijken. Wat niet ongunstig is. In de hal is meer ruimte, zodat het show-element verder uitgebouwd kan worden en meer groepen ingeschakeld voor het programma dat 18 nummers vermeldt. De drumband kan zich nu beter ontplooien in de show. De rit mische groepen worden niet alleen begel&id met muziek, doch ook met lichteffecten. Het toesteiturnen en de lange mat kan beter uit de verf ko men. Belangrijk ia ook dat er méér ruim te is voor het publiek. Geen limiet: ie dereen is welkom, 'n Kaartje kost 2,50. DOK wil voor een volle sport hal optreden en heeft een kaartver koop-actie op touw gezet, met een prijs voor de aspirantjes van 8 13 jaar: een rondvlucht boven de stad- (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, maandag. Terwijl in vrijwel alle plaatselijke duivenhok ken de nestperiode ia volle gang is, ontwikkelen de verenigingen activi teiten. De leden van de 8.C.V. „De Postduif" maken begin maart 'n trip naar bet duivenland België, Einddoel la het plaatsje Brecbt bU Antwerpen waar een bezoek wordt gebracht aan bet kweekstation „Naturel". Een ge boorteplaats van topvliegerg waar de Schiedamse duivenhouders iets hopen op te steken over hun sport Vlak voor Pasen volgt dan een z.g. „eierenwedvluchfc" met als uitgangs punt Roosendaal Een stedenvlucht waaraan naar men hoopt alle plaatse lijke duivenhouders met hun vogels zullen deelnemen. Een eerste stapje naar eenheid in de plaatselijke dui vensport, waarvan er mogelijk meer zullen volgen. Postduivenvereniging „De Vrijheid" huldigde vrijdag zijn kampioenen van het vliegseizoen 1969. Dit gebeurde tijdéns de hiervoor belegde feestavond in de zaal „Marijke". Als Opvolger van de in december van het vorig jaar .overleden voorzitter C, Rigters ver richtte de heer Jac. Doejaaren zijn eerste officiële daad door de winnaars hun verdiende bekers en ander ere metaal uit te reiken. SCHIEDAM, maandag. Het eer ste tafel tennisteam van TSF heeft in de hoofdklasse promotiegpoep een mooie 100 overwinning behaald op Twenty One Up en blijft zo nog steeds zonder ver li esp linten. Zo makkelijk als de uitslag doet vermoeden is de zege overigens niet bevochten, want de Rotterdammers boden felle tegen stand; vier partij en hadden dan ook een beslissende derde game nodig. Zo startte Gerry Vaessen, weer van de partij, niert erg overtuigend tegen Dick Busschlng, wat hem de eerste game kostte; de twee andere won Vaessen. Stolk had geen moeite met Janissen, maar aanvoerder Ca$ van Koetsveld wél tegen de felle Tuinén- burg. Ook bier was een derde game nodig. Nadat Van Koetsveld en Stolk samen het dubbel hadden gewonnen en ook Stolk Bussching kon bedwin gen, waar hij overigens een derde game voor nodig had, daagde de zege op voor TSF. Deze werd veilig gesteld door Gerry Faessen tegen Tulnenburg in twee maal 21.17. De overige partijen wa ren verder van formeel belang. Ze eindigden alle in een overwinning, zij het dan dat Van Koetsveld drié ga mes nodig had tegen Bussching. Naaste concurrent Delta-Lloyd 2 deed niet onder voor TSF door met 10—0 van Phoenix te winnen. Maar TSF houdt de leiding met 12 punten uit 6 wedstrijden, en twee punten voorsprong. Volgende week zijn er geen competitiewedstrijden wegéns de Nederlandse kampioenschappen in Utrecht. Titelkandidaat TSF 2 in de óver- gangsklasse liet een lelijke steek val len tegen De Treffers 2: een gelijk spel thuis, terwijl uit met 2-8 was gewonnen. Hans v.d. Broek won royaal driemaal, Henk Eik mans twee maal doch Nol Braak liet verètèk gaan, terwijl ook de dubbel verloren ging. In de laatste par tijbij stahd 5 4 had Eikmans nog richt op een zege, doch in de derde game kon hij het niet houden tegen Van der Veer. In een maraton-wedstrijd van liefst vijf uur, met liefst acht partijen in drie games verloor TSF 3 met 4—6 van Voïewijkcers. Dick Boer was op dreef en won tweemaal, Peter v.d. Broek slechts één partij eh Hans Dries droeg niets bij. Scylla—Noad 4—6 Noad zorgde voor sensatie door in Leiden het nog ongeslagen Scylla 3 met 6i te kloppen. En dat terwijl Fageraas afwezig was, omdat hfj in Noorwegen tracht de nationale titel te veroveren. Doch Buyk verving hem bijzonder goed: hij won zijn drie par tijen! Baying won maar één partij; dóch dat was dan wel, zij het in drie ga mes, tegen Van Schie, de sterkste spe ler onder de Leldenaren. Van Schie werd daardoor zó van z'n stuk ge bracht, dat hij geen enkele partij meer won, afgezien van het dubbel met Bakker tegen Bayings/De Lange. De Lange boekte tweemaal winst. Het heeft er wel om. gespannen, want de laatste partij moest de beslissing brengen. Doch Invaller Buyk trok zich niets aan van de reputatie van Van Schie en sleepte in de derde game Noads zegé binnen. De burgemeester van Schiedam brengt op grond van het bepaalde in artikel G3, lid 1 van de kies wet ter openbare kennis, dat politieke groeperin gen kunen verzoeken ten. behoeve van de op 3 juni 1970 te houden stemming ter verkiezing van de leden van de raad dezer gemeente, waarvoor de kandidaatstelling zal plaatsvinden op 21 april 1970, hun naam, een aanduiding daarvan of beide in te schrijven in een register, dat door het cen traal stembureau voor die Verkiezing wordt aan gelegd. Het verzoek daartoe moet schriftelijk worden ge richt tot het centraal stembureau voor de verkie zing van de leden van de raad dezer gemeente, gevestigd ter secretarie van deze gemeente, bin nen acht wekeh doch uiterlijk zes weken voor de dag der kandidaatstelling dns n& 23 februari 1970 en vóór 10 maart 1970). Wanneer een politieke groepering de inschrijving Verzoekt van een naam of aanduiding welke bij de kiesraad is geregistreerd, moet bij haar ver zoek een verklaring worden overgelegd vanwege de rechthebbende groepering, dat de eerstgenoemde groepering gemachtigd is, de inschrijving aan te vragen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de afdeling bevolking, c.a. van de secretarie (Nieuwstraat 28, loket l), alwaar de benodigde formulieren verkrijgbaar zijn. Schiedam, 16 februari 1970 De burgemeester voornoemd, H. Koelfsema Personeel gevraagd De Schiedammer (Het Rotter dams Parool) vraagt vaste Bï> ZORGERSCSTERS) voor Schie dam en omstreken, Aanm. Hoogste. 6, Schiedam Tel, 155060 soza Voor woning en gerin Gordijnrails met daklijsten ƒ6,50 p. meter. Gegoten kope ren deurkrukken ook smeedij zer bij: WAAR DAT WIEL DRAAIT Hoogstr, 67-69, Schie- *"~i. Tel. DlO—283436 SÖS0 Foto, film en projectie H<Wg-J straat 106, tel. 266720, Let u op' juiste adres. 5180

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 2