F eijenoordwacht een zware maand Gelukkig niet zo veel keus. 2 hartman Daling inwonertal Rotterdam zet door, agglomeratie groeit echter VAN DE STARRE (CVV) VIERT RENTREE TEGEN NEPTUNES Bewoners protesteren 47.80 79.80 27 Veelbelovende jonge pianist en zanger Dagboekschrijver is ziek Nog steeds prijsvraag nieuwe schouwburg ROTTERDAM RIJNMOND Zondag geen wijziging in kopgroep? Noord-Korea niet op WK turnen 69.™ 105.= Ylieggewichttitel voor Japanner 4A Rod Laver in halve finale van Spaanse tennistilelstrijd Nieuwe doelman bij NYHC na vertrek Canadees Leelair Rijnmond „geen schijn van kans op bevoegdheden hinderwet" P.A.C. recipieert Handjevol belangstellenden bij wijkcomité Feijenoord Uitrusting persfotograaf ontvreemd Chemieprijs pag. 4 - vrijdag 2S oktober 1970 Van ome sportreöactiB ADVERTENTIE ROTTERDAM, vrijdag. Het is niet -waarschijnlijk dat cr zich zondag aan de kop van de eredivisie belangrijke verschuivingen zullen voordoen» Leider ADO zal zich door MYY niet van de kroon laten stoten en de.achtervolgers Sparta en Feijenoord zijn mans genoeg om Haarlem en Telstar van zich af te houden. Sensa tie mag alleen in Enschede venvacht worden. Daar zal Ajax tegen FC Twente inocten bewijzen, dat de glanzende prestatie tegen FC Basel geen uitschieter is geweest of in de hand is gewerkt door de zwakte van de Zwitserse defensie. BILL THOMPSON ...op Kasteel... FEIJENOORD (vermoedelijk): Treijtel; Schneider, Laseroms, Is rael, Van Dul venbode; Hasil, Jansen, Van Hancgem; Wery, Kind valt, Mouiyn SPARTA: Doesburg; Venn ek er. Ter Horst, Lijkonbroek, Visser; Walbeek, v.d. Veen en Klijnjan; HeUerm&n, Kowalik, Kristensen. EXCELSIOR: v.d. Roer; G. den Butter, Tettero. Mlihlenbruch, Kleingeld; A, den Butter, Li- bregts, -v.d. Heijden; Van Toorn, Van Toledo, r SW: v.d. Velden; Van Beek, Ciric, Maurits, v.d. Korput; Mul der, Waruaar, Voratenbos; Dutl- na, Van Meeteren, Bassant. HERMES »VS: Ruts; Van Baarle, v.d. Burg, Van Nlerop, Visser; Flaes en Lagendijk; v.d. Stelt, Ruis, Van Kooien, Van Doppen. - LJUBLJANA, vrijdag (ANP). Noord-Korea zal niet deelnemen, aan de wereldkampioenschappen turnen In Ljubljana. Dit besluit ia telegrafisch en zonder opgave vaa reden aan de internationale Turnbond ter kennis gebracht. Het herenteam van Noord- Korea gold als favoriet voor de bron zen medaille. Van alle kam.ploensgegadigden heeft Ajax bet op het ogenblik onbetwist het moeilijkst. Viel de topwedstrijd tegen Sparta voor de Amsterdammers al een beetje ^ongelukkig, nu moeten ze voor de return tegen FC Base] ach tereenvolgens aantreden tegen FC Twente en PSV. Als het een beetje te genzit tligt de ploeg van Rinus M'.chels aan het einde van de volgende week Uit de race. Feijenoord heeft het tot nu toe vrij gemakkelijk gehad. Van de topclubs heeft het alleen nog maar ADO ont moet, waartegen het, op eigen veld nog wel, met een gelijkspel genoegen moest nemen. Voor de ploeg van Ernst Happel wordt november een zeer zware maand. Na de bekemvedstr jd tegen PSV op 8 november zal Feijen- oord achtereenvolgens togen Sparta, FC Twente en PSV moeten waarma ken dat het nog altijd de nummer een van Nederland is. 'Sparta heeft stilletjesweg al beel •wat .moeilijke klippen omzeild. De wedstrijden tegen FC Twente, PSV en Ajax leverden niet -minder dan vjf punten op eti de wijze waarop dat ge beurde duldt ex op dat er met de Spangenaren dit jaar geducht reke ning .gehouden moet worden. Tegen Haarlem brengt Georg Kessler zondag uiteraard dezelfde ploeg in het veld. (De ex-bondscoach heeft de Haarlem mers zondag tegen Excelsior aan het werk gezien en is toen niet erg onder de indruk gekomen. Hij herinnert zien echter 'dat Sparta vorig jaar op eigen -veld tegon Haarlem niet verder kwam dan 11 eti dat het later voor de be ker door dezelfde roodbroeken zelfs werd uitgeschakeld. Een niet onbe langrijke bijkomstigheid is dat Haar lem op iiet ogenblik getraind wordt door Bill Thompson, de vroegere coach van Sparta, die na vele om zwervingen door het M.dden-Oosten in Nederland is teruggekeerd. Kattevel of geen kattevel: Coen Moulijn klaagt nog altijd over pijn in de\rug"en er-aai afgewacht moeten- ■worden of hij tegen Telstar kan spe len. „Ik zal me beter moeten voelen dan afgelopen zondag tegen Volen- dam", zei hij. Anders begin ik er niet aan". Overigens geen, problemen bij Feijenoord. Jaap Kouters, de waarnemend trai ner van Excelsior, heeft de teleurstel ling over de nederlaag tegen Haarlem nog maar nau.wel.jks verwerkt. „We hebben het middenveld onnodig uit 'handen gegeven. Dat was niet zo zeer de schuld van onze middenllnie. als wel van onze verdediging d.e onvol doende aansloot. Dat zal zondag an ders moeten, gaan, want FC Utreoht is juist op het mxldmvcld erg sterk' Excelsior zal het ditmaal naar alle waarschijnlijkheid zonder Jan Klein geld moeten doen. H.j heeft last var. een rug- en een knieblessure. Hij za] eventueel worden vervangen door Ad Bakker, waardoor Bep van der Heij den naar de linksbackplaats verhuist. Ook rechtsachter Gerr.t den Butter is Lcht geblesseerd (hos). maar de ver wachting is dat hij wel zal kunnen spelen. In de eerste divisie stelt SVV tot ru toe teleur, vooral m de uitwedstiden, waarin pas een punt werd behaald. De thuiswedstrijd tegen Heeren veen biedt weer wat perspectief, temeer nu Wout van Meeteren hele maal is hersteld. Dutlna is ditmaal als rechtsbuiteaplaats opgesteld en Vor- sterthos speelt m de middelste drie. Bij Hermes DVS heeft de vervanger van Wim Klein.. Ger Lagendijk, tegen EDO een d kke enkel opgelopen. Trai ner Joop Castencniller rekent er ech ter op dat deJo. blessure Lagendijk zondag niet zal verhinderen om te spelen. De Schiedammers trekken naar RCH, dat algelopen zondag met 20 van Fortuna VL verloor. Met zo'n fijn poiyafether matras bent U van een goede nacht- rustverzekerd..,.. en U weet het 30 langzamerhand zelf wet, ze zijn licht in gewicht en stofvrij, Polyaather matrassen zowel 1 als 2 persoonr, 12 cm hoog, aan 1 zijde doorgestikt en met fraaie damasten overtrokken, koopt U nu bij ons bijzonder voordelig. polyaefiher matrassen 80x90 cm 120x190 cm (Van onze sportredaktie) ROTTERDAM, vrijdag. Ondanks de nederlaag (1—2) tegen RVC en het feit dat Neptunus duidelijk in de lift zit, is André Corve- leijn, de trainer van CVV, vol goede moed voor de plaatselijke krachtmeting tegen de drietanders. ook wel even. Dat Is er beslist niet Vrijdagavond om 6 uur begint op de 1e etage de verkoop van deze 1 en 2 persoons polyaether matrassen, 12 cm hoog, aan 1 zijde doorgestikt en met diverse fraaie damasten overtrokken, nu voor aantrekkelijke prijzen. Ook maandagmorgen open dón tel. of schrift, best. „Togen RVC hebben we," zt> betoogt hij, „zeer goed gespeeld. Een gelijk spel zou de verhoudingen ook beter hebben weergegeven. Het spel geeft alle hoop voor de toekomst. Van de twee overwinningen van Neptunus ben. ik niet onder de indruk. Het Is voor ons juist leuk om aan die reeks een einde te maken." André Corveleijn kan zondag ,vcor het eerst sinds de wedstrijd tegen De Mussrhen op 20 september weer be schikken over de talentvolle Frans v. d. S.arre, die wegens een hersen- sohuddineen maand buitenspel heeft ges.aan. Hij keert 'terug op de rechts- achterplaats. Verhoeven is uit het elftal verdwenen. In de voorhoede is Spencer, d-.e da gébéasseerde Tump in Rijswijk al na vijf minuten kwam v c.-vo n jen, ge'h 3n d ha-afd. Het goede spel van CW tegen RCV is ook Gijs Doolaard niet ontgaan. „Ik heb veel Haagse krante gelezen en ook met RVC-spolers gesproken", al dus Neptunus' 'trainer. „Van alle ken tert heb ik vernomen dat CW bijzon der sterk voor de dag is gekomen. "We zijn dus gewaarschuwd. Er is bij ons ondanks de twee overwinningen geen stemming van; die jongens pakken we ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) TOKIO, vrijdag (ANP) Massao Oba heeft gisteravond in Tokio do wereldtitel in het vlieggewicht op geëist. Hij versloeg de Taise wereld kampioen Chartchai door KO in de dertiende ronde. De 21-jarig Japanse bokser stond al ver op punten voor, toen hij de beslissende stoot plaatste. De snelle uitdager beheerste het ge vecht met de vler jaar oudere titel houder volkomen. Toch kwam de KO nog als een verrassing voor de 7500 toeschouwers. Hartman Binnenhuisadviseurs, Mathenesserlaan 190, (hoek Nwe. Binnenweg), Rotterdam. Tel. (010) 361543-561242. Het elftal van Neptunus Is ongewij zigd, met dien verstande dat John Schenk (beenbreuk) vanzelfsprekend niet van de partij is. Fonhoff, zondag j.l. als vervanger van Schenk voor het eerst sinds zijn kaakbreuk weer van de partij, reist als twaalfde man naar Charlois. De Mussohen heeft in Dordrecht te gen Fluks de eerste punten binnenge sleept en dat geeft, zo zent secretaris J. J. Kamman, de burger weer moed. In het kamp van De Mussehen -Is men dan ook optimistisch gestemd ivoor de thuiswedstrijd tegen Zwijndrecht, dat evenals De Mussehen en CW nog niet meer dan twee winstpunten heeft bemachtigd. In de Rotterdamse for matie heeft Vermeulen plaats moeten maken. Lanser noemt nu de linksach ter plaats In en Van Dijk Is in de voor hoede opgesteld. Ook Overmaas, door Iwee achter eenvolgende nederlagen wat achterop geraakt, speelt zondag thuis. Het krijgt bezoek van UVS. volgens trai ner Piet Boekee „een inspirerende te genstander". Overmaas' oefenmecster is er heilig van overtuigd dat de twee tikken, die zijn ploeg tc 'incasseren heeft gekregen, geen nadelige invloed zullen uitoefenen. „Wc blijven gewoon op de top mikken," ®o zegt hij. „We krijgen de komende weken de kans wat <gocd -t« maken. Zondag UVS, de week daarop Papcndrecht." In het elftal van Overmaas is Kwist vervangen door Cor Koonings, v. d Mast speelt als rechtsachter en Bou- wens is naar voren gedirigeerd. De opstellingen: CW: Van lfnartn; v. d. Starre, Blok, Van Dijk, Kras: Verhagen, HoUcrlioek: Dubbeïd, Verschoof. Spencer. Broekhuizen. DE MUSSGHENZoeter; Noordhoek, Van Luijk. Verschoor, Lnnser; De Kok. Otter: Van Dnel. Van Dijk. v. d. Most. Kruit. Neptunus: v.d. Marwei Wijera, Holz- hauor. van Krimpen, van Beek; Hoek: den Ouden: vd. Linde; van Zessen; vd Poel: Corpeilijn OVERMAAS' Van Horik: v. d. Most. Ba tenburg. Otten, Van Gelderen: De Greef, Spe rings Krsijcrmaat; Bou wens. Koonings, Goedkoop Voor.onze klanten die van een aparte vitrage voor hun ramen houden hebben wij nu een bij zonder aantrekkelijk? aanbie dingioadband filet fn 5 Meuren. Een partij terlenka filet met loodband, 150 cm hoog, ver kopen wij nu in 5 kleuren w.o.' oranjè en'groen', voor bijna de helft van de normeis prijs, nu per-nieter voor'nog. géén twaa gulden dertig- met loodband in 5 kleuren Vrijdagavond onrv6 uur begint op da eerste etage de verkoop van deze' terlenka filet met loodband, 150 cm hoog, keuzo uit de kleuren oranje, groen, wit, ivoor en'gee!, pèr meter Ook maandagmorgen open Géén tel. of schrift, best. BARCELONA, vrijdag (AN) De Australiër Rod Laver. die van alle beroepsspelers dit jaar het meest heeft verdiend, heeft zich gisteren in Barce lona geplaatst voor de halve finales herenenkelspel van de open Spaanse tenniskampioenschappen Htj versloeg de jonge Spanjaard Manuel Oran'es met 36 60 64 81, Ornntes' landgenoot Juan Gis- bert slaagde er wel in door te dringen tot de halve elndstrijdan en wel ten koste van de Tsjech Jan Kodes: 20, 15,5—7,10—8, 7—5. NIJMEGEN, vrijdag (ANP). De Nijmeegse IJshockeyclub heeft de verbintenis met de Canadese doelman Leelair verbroken, nadat deote plotse ling naar zijn vaderland is terugge keerd. Leelair, afkomstig van Den Bosch, had in de afgelopen weken blijk gegeven van een zeur slechte cond.be, zodat hij was gepasseerd. Voor de Canadees was dit reden de NYHC de rug toe tc keren. Nijmegen heeft inmiddels een nieu we keeper aangetrokken. Het is de 23-jarige Charles Ëwing, eveneens een Canadees. Hij is afkomstig uit Brigh ton, waar hij voor de gelijknamige club uitkwam. Ewm» zal vanavond reeds worden opgesteld in de wed strijd tegen Tbialf Heerenveen. Indexcijfers van bet inwonerfaL gespecificeerd naar kern- en omliggende gemeenten (1 januari 1964 100) AGGLOMERATIE ROTTERDAM AGGLOMERATIE AM5TEROAM AGGLOMERATIE GRAVfcNHAOE KERN 1 OMLIGGENDE TOTALE GEMEEHTE GEMEENTEN AGGLOMERATIE GEMEENTE GEMEENTEN AGGLOMERATIE GEMEENTE GEMEENTEN 100 100 700 100 100 T00 100 100 100 100,0 103,4 101,0 99,8 702,7 100,2 97,4 102.3 100 99,6 107,2 701,7 99,3 105.6 100,4 98,4 105.6 99,8 99.0 112,5 702,8 99,8 705,6 100,7 97,3 107.7 97,2 117,8 103,1 98,8 7 10.2 100,7 95,6 111,4 95,6 123,0 103,4 97,4 115,3 100,4 93,6 114.1 97,5 1979 93,9 127,9 7 03,6 95,7 120,3 99,8 91,4 117,1 96,4 Uit deze tabel blijkt dat terwijl het inwonertal van de drie grote steden, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag terugloop, dit niet het geval is rn de agglome ratie Rotterdam, waar in tegenstelling tot de agglomeraties Den Haag en Amsterdam,, het inwonertal gestegen is. (Van -een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, vrijdag Het openbaar lichaam Rijnmond heeft „geen schijn van kans" bevoegdheden inzake de hinderwet over te nemen van de gemeenten. Zo de gemeenten deze bevoegdheden al zouden moeten overdragen, dan krijgt de provincie deze. Dat is een landelijk standpunt, Dit verklaarde wethouder G. Z. de Vos van volksgezondheid gistermiddag in de raad. Zijn partijgenoot mr L. A. Struik (KVP) had vragen gesteld over de recente smogtoestanden in het waterweggebied. Zoals békend dringt „Rijnmond" sinds deze luchtverontrei niging sterk aan op overneming vaa de hinrterwets bevoegdheden» teneinde het probleem effectief te kunnen a pakken. D'66-fractieleider mr J. Mentink in formeerde in dat verband naar hei standpunt van het Rotterdamse colle ge, waarop wethouder De Vos de hoop van Rijnmond, in rook deed opgaan, ROTTERDAM, vrijdag Ter gele genheid van het 75-jarig bestaan houdt de Rotterdamse atletiekvereni ging Pro Patria A.L.O.-combinatie op vrijdagavond 30 oktober van 20 tot 22 uur in de Beatrixz&al van het Groothandelsgebouw een receptie. door HANS VAN RAALTE ROTTERDAM, De daling in het inwonertal van Rot terdam, die vanaf 1965 aan de gang is, heeft zich ook in het af gelopen jaar voortgezet Woon den er op 1 januari 1969 nog 699.245 mensen in Rotterdam (in 1965 731.564), op 1 januari van dit jaar waren, dat er nog maar 686.586, een daling van bijna 2 procent. Hiertegenover staat dat het inwonertal van de agglomera tie Rotterdam in het afgelopen jaar is gestegen van 1.059.646 tot 1.061.253. Dit blijkt alt de cijfers van het Ge meentelijk Bureau voor de Statistiek die ieder kwartaal gepubliceerd war den. In. deze pubiikatie wordt een om schrijving gegeven van een agglome ratie: „Tot de agglomeratie van .een be paalde kernstad worden die omliggen de gemeenten gerekend, welke aan onderstaande voorwaarden voldoen: 1. meer dan 50 procent van de woonfo- rensen moet in de kernstad werkzaam zijn; 2. deze in. de kernstad werkzame forensen moeten bovendien tenminste 15 procent uitmaken van de totale- ter plaatse wonende beroepsbevolking; 3- van de totale ter plaatse wonende be roepsbevolking mag niet meer dan 30 procent in landbouw werkzaam zijn". Tot de agglomeratie Rotterdam worden derhalve gerekend. Bareti- drecht, Bergschenhoek, Berkel en Ro- denrys, Cappelle a/d IJssel, Krimpen a/d IJssel/Knmperl a/d Lek, Maas sluis, Nieuwerkerk- a/d IJssel;-Poortu- gaal, Rhoon, Risserkerk, Rozenburg, Schiedam, Spijkenisse en Vlaardingen. Woonden er In 1864 in al deze plaatsen tosamen 292 949, op 1 januari van dit jaar waren dat er 374.667, De aan was in deze gemeenten is een ge volg van het vertrekoverschot In Rot terdam, dat in 1969 15.619 bedroeg. Hot meeste profiteerden hiervan Spij- kenisse, Rozenburg, Maassluis, Capelle a/d IJssel en Foortugaal, waar het, aantal inwoners sinds 1904 is gestegen met respectievelijk 123 procent, 106' procent, 69 procent, 03 procent en 58 procent. De ger inga te stijging vertoont In dezs periode Schiedam, waar de bevolking slechts met 2 procent is toe genomen. Een en ander is te vinden in onder staande tabellen, waar bij ter vergelij king tevens de cijfers van de agglo meraties Amsterdam en 's-Gravenha- ge gegeven worden. Het merkwaardi ge feit doet zich namelijk voor, dat het inwonertal van deze agglomeraties niet toeneemt. Het aantal inwoners van de agglo meratie Amsterdam natti van 1964 tot 1907 toe van 1.042.131 tot 1,049.885 (aanvankelijk dus meer dan de agglo meratie Rotterdam), maar daarna nam het zeer geleidelijk of tot 1.040.395 in 1970. Het inwonertal van de agglomeratie Den Haag vertoont al vanaf 1964 een dalende lijn. In 1964 was dat aantal 746.556, op 1 januari 1970 was dat 719,426, Dit is een gevolg van het feit, dat de daling van het inwonertal van Den Haag niet wordt gecompenseerd, door de stijging van het inwonertal van de omliggende gemeenten, Amsterdam telde In 1964 868.445 in woners, op 1 januari van dit jaar 831.463. Een dahng dus van 36.982. Den Haag vertoonde tn dezelfde pe riode een daling van 51.833 en Rotter dam van 44.939. Het inwonertal van de gemeenten rond Amsterdam steeg met 35.064, van die rond Den Haag met 24.705 en van die rend Rotterdam met 81.718. (Van een onzer verslaggeefsters) ROTTERDAM, vrijdag. De ver gadering van het wijkcomité voor Feijenoord-noordcrellcnd werd giste-, ren bijgewoond door een handjevol wijkbewoners. De voorzitter van het wijkcomité, de heer H. Heins, was ze ker niet tevreden. „Het is in het be lang van ieder bewoner van de wijk, dat men de vergadering bijwoont, dat men met initiatieven, voorstellen en eventueel klachten komt." Tot een goede methode om de bevolking op do hoogte te stellen van de activiteiten van het wijkcomité ig men nog niel gekomen. Vor het contact tussen de gemeente en het wijkcomité is een werkgroep van studenten ingesteld. Voorts is er een brief uitgegaan naar het ministerie van Defensie met het verzoek het gebouw dat als op slagplaats van militaire zaken ge bruikt wordt, te ontruimen, zodat dit voor andere doeleinden aangewend kan worden. T^EN niet zo groot publiek heeft g!s- ter avond op het soils tenconcert van de Rotterdamse Kunststichting in de kleine Doelenzaal de veelbelovende jonge pianist Antoine Oomen en de d.to zanger John Bröcbeler, die resp. voor en na de pauze optraden, tereent langdurig met applaus beloond voor hun technisch fraaie en muzikale prestaties, Antoine Oomen, die verleden jaar aan het Amsterdams Conservatorium de prijs van uitnemendheid verwierf, behoefde geen presentatie met een uitgebreid programma om zijn pianis tische en interpretatieve kwaliteiten te demonstreren; Mozsrts Sonate in c, KV 457, vraagt van do vertolker reeds een veelzijdige kijk op een scala van gedifferentieerde gevoelens, en over d.e versie bleek de pianist zeker te beschikken. Jammer, dat zijn fraaie toucher toch nog niet het euvel van de al te hoorbare mechaniek bij gebruik van het linker pedaal op deze vleugel kon doen vergeten. Oomens virtuoze gaven etaleerden zich >h erna volop in de halsbrekende suite „Aroana Musae Dona" van Rudolf Escher, weinig ori ginele muziek, met te veel reminiscen ties aan Dobussy en vooral Ravel na melijk, maar wél zeer onderhoudend en muzlkantesk. Oomen verschafte het stuk een intrigerende verklanking. De 25-jarige bariton John Bröcheler, eerste laureaat van het vo calistenconcours in Den Bosch, is af komstig van het Maastrichts Conser- catorium, alwaar hij dit jaar zijn so- llstendipioma -met onderscheiding be haalde. Zijn vertolking van de wat flauwe Drie Chinese Liederen van Hans Cox gaf niet bepaald aanleiding tot enthousiasme: hij produceerde in hoge regionen nogal kale tonen en zijn voordracht had ook iets geremds. Kennelijk was Bröohéler nog niet op dreef, want in Beefehovens cyclus Am die ferne Gellebte verraste hij door zijn prachtige vocale eigenschappen en door eijn expressieve interpretatie. Ravels meeslepende Don Quiohotte- iiederen bleken hem nog meer cip het lijf geschreven. Hij oogstte er met zijn viriele, aanstekelijke vertolking een enthousiast applaus mee. waarin hij zijn uitstekende partner aan de vleu gel, Tan Crone, er terecht in liet de len. Oomen dankte er voor met een Slavische toegift. S. NIBBOER Bewoners van de AkBleistraat hebben gisteren zelf deze straat afgesloten om bet autoverkeer te weren. Zij protesteren hiermee tegen het feit dat autobezitters hun wagen in deze sraat vaak geheel of gedeeltelijk op het trottoir parkeren. De parkearmanoeuvres leveren gevaar voor de bewoners op, vinden de straatgenoten. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, vrijdag. Het ligt nog steeds in de bedoeling van het ge meentebestuur van Rotterdam een prijsvraag uit te schrijven met be trekking tot de plaats en de bouw van een nieuwe schouwburg. Burgemees ter en wethouders delen dit mee in antwoord op schriftelijke vragen van het raadslid Drs L. van Leeuwen (VVD). Wel heeft de Rotterdamse kunst stichting het gemeentebestuur gesug gereerd het uitschrijven van de prijs vraag aan te houden „in verband met do recente ontwikkelingen in de to neel- en theaterwereld" Deze sugge stie is bij het college in beraad. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, vrijdag, Gister avond Is uifc de auto van do Schledam- ae persfotograaf Ton den Ilann een complete camera-uitrusting ter waar de van S 10,000 gestolen. Dit gebeurde hi de Boomgaardstraat In Rotterdam. De fotograaf bevond zich op de redac tie van een krant om foto's af te ge ven, Vermist worden twee Hasselblad-ca- mera's met toebehoren en een klein- beeldcamerauitrusting. Do koffer waar dit alles in zat werd Tater op de avond leeg teruggevonden. Getuigen hebben drie mannen bij de auto van de fotograaf gezien. Zij ge droegen zich verdacht. VLAARDINGEN, vrijdag, Mcj. C. Hageman, studente aan de Gemeen- telljke Universiteit te Amsterdam en drs C. Hilbers, student aan de Vrije Universiteit Amsterdam, ontvingen vanmorgen in de aula van het Uni lever research laboratorium do Uni- levr chemieprijs. bi la S< u oi

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1970 | | pagina 1