Harde politiek bij de beschouwingen over gemeente-begroting POLITIEK VLAARDINGEN PRAAT OVER BEGROTING IN GEMEENTERAAD Schiedam kan afgebroken wedstrijd winnen Alberdingh Thijm benutte mogelijkheden van blijspel SCHIEDAM BEWONERS HOORDE LAWAAI mmsm SNEL EEN TAXI VLAARDINGEtö Dictatuur Barendrecht praat over schoolraad Dr H. A. Schiiring uit gemeenteraad Raad Heerjansdam vergadert dinsdag GEEN KRANT ONTVANGEN? een geselecteerde collectie electronische orgels Politie betrapt 3 jongelui bij inbraak Spreekuur In arrest voor wapenbezit PANDEN IN AFBRAAK AAN MOLENWATERWEG Nieuwsbulletin in plaats van gemeentecourant Verbetering busvervoer naar Holy-noord Postcluivenshow bij P.V. Union EERSTE PAAL VOOR NIEUW CLUBHUIS dinsdag 12 januari 1971- pagina 5. ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) Schiedam, dinsdag. De wedstrijd van het eerste team van de schaak vereniging Schiedam tegen Rotterdam 3 is afgebroken met een stand van 4 3 in hel voordeel van dc Schiedam mers. Als alles volgens verwachting gaat zullen de stellingen in de partijen van Troost, Vair Grevenbroek en Noordegraaf leiden tol een 5VziVz overwinning voor Schiedam. Twee volle winstpunten werden reeds op fraaie wijze geboekt door Planken en Reitsma. Voor de twee an dere punten zorgden Vrijland. Den Uyl, van Setters en Harmanny, die re mise speelden. Het tweede team van Schiedam leed een grote nederlaag tegen Spljkenisse 1: 21-27% en bezet nu de vijfde plaats met twee punten. Het derde tiental boekte een beter resultaat. Met 62 werd Westen Re~ gina 4 uit Rotterdam verslagen, waar mee de Schiedammers met vier pun ten tot de koplopers in hun klasse be horen. Schiedam 4 verloor met 53 van Grostaeon 2 uit Zwijndrccht en bezet nu met nul punten dc laatste plaats. (Van een onzer medewerkers) SCHIEDAM, dinsdag Met de op voering van het blijspel „Bloemen voor Barbara" gaf de toneelvereniging Alberdingh Thijm zaterdagavond in zaal Irene de eerste voorstelling van het nieuwe jaar. Auteur Dick van Maasland mixte kolder en spanning door elkaar en het resultaat daarvan ontlokte menige lac.'i-salwo aan de vol le zaal. De mannelijke hoofdrol Ivo Smit werd vervuld door Jacques van Haas- teren, die ook de regie van het stuk voerde. Samen met Ans de Kaper als zijn vrouw Geila bewees hij dat na een wat aarzelend begin Alber dingh Thijm in staat is om de moge lijkheden van een blijspel optimaal te benutten. Niet onverdienstelijk waren ook de prestaties van Nel Westhuis als doch ter des huizes Maddy en haar verloof de Frits Bladhuis (gespeeld door Ralph van Voorden). Een dankbare rol was weggelegd voor Ada Roymer- Engering die de originele en slagvaar dige dienstbode Bertha goed gestalte gaf. Dit gold ook voor Lou van der Ploeg als chauffeur-pseudo politieman- brandkastenkraker, die goed werd bij gestaan door Marianne Crone als de ondoorgrondelijke handlangster Ellen Fonteyn, Een juiste vertolking werd door Lies van der Horst-Meijer gege ven aan de gefortuneerde weduwe He lena Delsing, die ongewild het leven van Ivo Smit zuur maakte. De meeste lachers kreeg Piet Mid dendorp zijn hand als kolonel Frederik van Tuylenbroek, die'zich voordeed als een gestoorde bulderbast, maar in werkelijkheid de politieman was, die het misdadig complot ontrafelde. Aan het slot van het stuk viel Al berdingh Thijm een langdurig applaus ten deel van het dankbare publiek. 1 (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag. De gemeenteraad heeft gisteravond een begin gemaakt met de behandeling van de begroting voor 1971. De woordvoerders van de raadsfracties hebben ieder op hun beurt de po litieke situatie in Schiedam geschetst, en daarbij de verschillende maatschappelijke en andere problemen aangegeven. Met name de woordvoerders van de fracties van de Partij van de Arbeid, de KVP en de PCG hebben alvorens zij- ingingen op de specifieke Schiedamse problematiek hun visie gegeven op de politieke ontwikkelingen vanaf het begin van de verdeling van de wethouderszetels, „Als men een hard politiek spel wil spelen, moet men ook wel eens op de blaren zitten en niet direct ach en wee roepen. Men moet beeid zijn als men overvraagt om cc» veer te laten", zo stelde PvdA-fractievoorzitter F. Boschman. Hij doelde daarmee op de eisen, die de confessionele politici zijns inziens in de zomer van vorig jaar gesteld hadden. Ook memoreerde de heer Boschman de gang van zaken tijdens de bijzon dere raadsvergadering ter gelegenheid van het bezoek van de commissaris van de koningin in Zuid-Holland mr J. Klaesesz. Hij vond dat de woordvoerder van de KVP (m.r M. J. M. van Kinderen), die naar zijn mening een staaltje van politiek onbenul naar voren had ge bracht, „waarvan zelfs een Schmelzer koude rillingen, zou krijgen en dat vil wat zeggen. Het is voor mij een groot raadsel wie het klaargespeeld heeft deze pure nonsens bij 'n 'kundig en door mij gewaardeerd man als Van Kinderen in te fluisteren". De heer "Van. Kinderen wees deze beschuldiging later van de hand. Hij vond het niet terecht, dat hem een dergelijk verwijt werd gemaakt zon der dat daarvoor goede argumentatie werd aangevoerd- Namens de KVP voerde mevrouw M. A. C. Taverne-van Campen het woord. Zij ging nogmaals dn op de verwikkelingen, die zich in. mei van het vorig jaar hadden afgespeeld rond de motie inzake de grond politiek, waardoor twee PvdA-wethouders wa ren afgetreden. Daarna herinnerde zij aan een interview dat de heer Bosch man aan een van de plaatselijke kranten had gegeven en waarin hij de hoop had uitgesproken, dat ma de be grotingsbehandelingen de huidige spanningen in de raad tot het verle den zouden gaan behoren. „Onze fractie," aldus mevrouw Ta verne, ,,is benieuwd hoe hij dit denkt te bereiken". Vervolgens nam zij de verrichtingen van twee thans zittende wethouders onder de loep- Zij vond, dat drs J. Houtman (VVD) ver bleef beneden de geringe verwachting, die haar fractie van hem koesterde. Ook vroeg zij zich af hoe het mogelijk was, nevenfuncties mochten hebben en dat college stond, dat de wethouders geen nevenfuncties mochten hebben en dat desondanks de heer Houtman nog steeds directeur was van de N.V. Schiedamse Distilleerderijen. Ten aanzien van wethouders B. E, Colld (CPN) merkte zij op, dat naar de mening van de KVP-fractie de wethouder zijn lid zijn van het college meer gebruikt voor het streven naar politieke success, dan voor het be sturen van de gemeente. BARENDRECHT, dinsdag. Vrij dagavond zal de Barendrechtse ge meenteraad zich uil moeten spreken voor de stichting van een schoolraad voor het openbaar onderwijs. Ook ïs de raadsleden een voorstel voorgelegd om deel te nemen aan een gemeen schappelijke regeling voor de drinkwa tervoorziening. Burgemeester G. van Hofwegen zal voorts zijn nieuwjaars rede uitspreken. De vergadering be gint om half acht. Over het drinkwater schrijven b. en w. van Barendrecht dat voor een goed beheer van het grondwater in de streek samenwerking niet ontbeerd kan worden. Men wil daarom een „sa menwerkingsorgaan" instellen waar aan Barendrecht, Heerjansdam, Hen drik Tdo Ambacht, Ridderkerk en Zwijndrecht zullen meedoen. De taak van het orgaan zal zijn het beleid van de gemeentebesturen van dc vijf ge meenten te coördineren, om zo goed mogelijk gebruik te kunnen maken van het beschikbare drinkwater. De samenwei'king is ook ingegeven door dc te verwachten sterke groei van het waterverbruik. B. en w. van Barendrecht willen ook een schoolraad instellen op advies van oudercommissies. De bevoegdhe den van de schoolraad gaan verdsi dan die van een ouderraad die prak tisch alleen kan adviseren. De school raad dient gehoord te worden door b. en w. bij benoemingen, bedragen per leerling, leerplannen en bij dc organi satie en uitbreiding van het openbaar onderwijs. De Barendrechtse gemeenteraad kan zich vrijdagavond ook akkoord verklaren met deelneming in het re- er eat iep] an Bernisoc, dat is uitgebroed door het Rijnmondbestuur. Baren drecht heeft er geld voor over maar wil i.vans inspraak hebben bij dc aanieg van het rccreatieplan. VLAARDINGEN, dinsdag. Politiek Vlaardingen voert mo menteel druk overleg ter voorbereiding van de behandeling van de behandeling van de begroting voor 1971 in de gemeenteraad. Maan dagmiddag 25 januari begint de jaarlijkse marathon, waarvoor vier achtereenvolgende dagen zijn uitgetrokken. Inmiddels zijn de discussies schriftelijk al op gang gekomen. Vorige week is namelijk de me morie van antwoord verschenen, waarin het college van burge meester en wethouders antwoord geeft op de ruim 560 vragen, die vanuit de raadsfrakties over de begroting zijn gesteld. De politie nam geen enkel risico bij de arrestatie. (Van een on2er verslaggevers) SCHIEDAM, dinsdag Het PCG- raadslid, dr ,H. A. Schuring heeft we gens veranderde werkomstandighe den zijn lidmaatschap van de gemeen teraad moeten neerleggen. Dc heer Schuring had sinds september 1970 zitting in de Schiedamse gemeente raad, Hij wordt opgevolgd door de heer J. Sonnevcld HEERJANSDAM, dinsdag. Op dinsdagavond 19 januari komt de Heerjansdamse raad bijeen. Dan zal burgemeester J. Ordeleman de nieuw jaarsrede uitspreken. Voorts zal eervol ontslag worden verleend aan de on derwijzer aan de openbare school C. J, L. Hoogland per 1 maart. De heer Hoogland gaat aan de Barendrechtse L.B.K.O.-school De Kaerne werken. Ook zal men een wijziging in de bouwverordening aanbrengen. Voorts zal men een aanvullend krediet die nen tc verstrekken voor de stichting van uitbreiding van dc christelijke la- gore school met twee lokalen. De ver gadering begint ca. half acht op het gemeentehuis. <Al>\ fcitTfSJVm-i Na haar werd het woord gevoerd door dc heer P. Poot (PCG). H(j kwa lificeerde de politiek van de „de dictatuur van de groep van 23". Met name vond liij van de Partij van dc Arbeid, dat het jarenlang dc groot ste partU z(jn zich demonstreerde in een groot gebrek aan daadkracht. Namens de WD werd 't woord ge voerd door de heer G. P. Verhulsdonk. Zijn betoog ontlokte zoals vaker meni ge lachpartij aan de raadsleden. Hij vond het niet prettig, dat de KVP „zo lelijk" tegen de VVD deed. „Wij van de WD zijn toch echt wel prettige jongens en ik vind nog steeds dat.de liberale bril het enige optische hulp middel is voor een goede kijk op de maatschappij." Moeilijker vond hij het een be schouwing te geven over de begroting voor het volgend jaar. „De begroting is nog voor een groot deel opgesteld door het vorige college en dan krijgt het voor mij zo iets van hij de lol en zij de lasten." De heer G.Kaptein (D'66) ging niet nader in op de politieke verwikKelin- gen sinds september van het vorig jaar. Hij beperkte zich tot het schet sen van enkele problemen, waarbij hij vooral aandacht vroeg voor de moei lijkheden op het gebied van het on derwijs. Op de politieke aspecten werd wol ingegaan door de heer T. op 't Ende (CPN). Hij vatte de gehele gang van zaken echter zeer kort en krachtig sa men door te zeggen „De druiven zijn nog steeds zuur". Hierna vroeg hij in zijn betoog aandacht voor de vele welzijnsvoorzieningen die naar zijn mening hard nodig waren. Als laatste kwam de heer L. H. Knipseheer (SGP) aan het woord. Hij zei zijn werk als raadslid te zien als een taak Gods en vanuit dat stand punt ging hij op diverse zaken in. Bel voor 19.30 uur telefoon 135430 Abonnees buiten Rotterdam, Schiedam, kunnen zich wen den tot onze plaatselijke agen ten. SOLINAv.a.f 995,- EMINENTv.a.f 2400, SAFIRAv.a.f 1690,- PHIUCORDA met volledig pedaal f 3095,- KORTE LIJNBAAN 28, ROTTERDAM TELEFOON 119400 18 *glj 52 RIJKEN A- LANGE (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag Op he terdaad zijn vannacht omstreeks half drie, drie jongelui betrapt .tijdens een inbraak in een kantoorpand aan de Ecndrachtsweg. Het zijn 'de 17-jarige H. R. P.H., He 18-jarige J. W. R. en de evonoude R. J. H., alten uit Rotter dam. Zij werden ontdekt door de 52-jari- ge kantoorbediende K. Hemmes, die in het pand woont. De heer Hemmes werd gewekt door lawaai, en ging zelf op onderzoek uit. Toen hij geconfron teerd werd met de inbrekers, ontstond een kort gevecht, waarbij de kantoor bediende lichte verwondingen opliep. Inmiddels was de politie gewaar schuwd door omwoners en had deze het huis omsingeld. De drie jonge mannen werden, gearresteerd en zijn voorlopig in verzekerde bewaring ge steld. De inbrekers hadden voor hun aanhouding nog kans gezien om een bureaulade open te breken. Er wordt echter niets vermièt. VLAARDINGEN, dinsdag - Het wijkspreekuur van de gemeentelijke dienst in het wijkgebouw van de Vlaardïngse vereniging voor gezond heidszorg, het Grone Kruis en het Oranje-Groene Kruis, is komen te vervallen, Het werd gehouden op maandag van twee uur tot 'half vijf en op .vrijdag van half elf tot half een. ROTTERDAM, maandag De po litie heeft vannacht de 31-jarige auto handelaar R. D. uit Rotterdam gear resteerd, verdacht van verboden wa penbezit. Bij een vechtpartij in een bar aan de 's Gravendijkwal bad de man gezegd dat hij terug zou komen met een pistool om een paar vijanden neer te schieten. De inmiddels gewaarschuwde politie trof in zijn auto een geladen pistool en een alarmpistool met kogeltjes aan. De man stond op het punt deze wa pens uit de auto te pakken toen de' politie hem ai-resteerde. Tijdens de mondelinge behandeling! in de raadzaal van het stadhuis zal blijken of men al of niet naar tevre- denheid is beantwoord. Uitvoerig staat het college in de binnenkort in druk verschijnende, maar reeds aan de raadsleden toege zonden memorie van antwoord stil bij het wel en wee van het Vlaardingse politiekorps. Opgemerkt dat de toe komst er niet al te somber uit ziet wat betreft het personeelsbestand. Dankzij een intensieve wervings campagne kon Vlaardingen per 1 ja nuari j.l. vijftien leerlingen naar de po litieschool in Leusden afvaardigen. Zij zullen over twaalf maanden worden ingelijfd bij het Vlaardingse korps. De jonge agenten nemen de plaatsen in. van de zestien personeelsleden, die vorig jaar ontslag kregen onder wie de commissaris en twee stafleden. Acht leden van de executieve dienst vertrokken naar andere, meest kleine re gemeente, waar veelal een betere huisvesting kan worden geboden. Bén adjudant moest vanwege zijn leeftijd het korps verlaten, terwijl twee aspi ranten de opleiding voortijdig hebben beëindigd. Sterkte Inmiddels is de feitelijke sterkte van het korps weer al opgevoerd. Vo rige week werd een nieuwe hoofdin specteur beëdigd met drie jonge agen ten. De werving van nieuwe krachten gaat overigens onverminderd voort. Het groeiend aantal inwoners .van de gemeente maakt het noodzakelijk dat de organieke sterkte van het korps op hoger peil wordt -gebracht. Binnen kort zal wellicht toestemming worden verleend om tot uitbreiding over te gaan. Daarnaast zal in de komende vijf jaar aan dertien korpslieden func tioneel leeftijdsontslag moeten -worden aangeboden, zodat de noodzaak tot aanvulling blijft bestaan. In de memorie van antwoord deelt het college verder mee dat de bouw van een nieuw politiebureau in de Holy.wijk op de lange baan is gescho ven. Vanwege de geplande snelle ver bindingswegen acht men een dergelijk project overbodig, Besloten is één centraal politiebureau aan de Delftse- veerweg te handhaven. Niettemin ligt een zekere decentralisatie -in het ver schiet. Er is namelijk een plan in stu die om een systeem van wijksurveil- lance door j-ayonagenten in te stellen. •Dit ter aanvulling van het centraal werkende apparaat. De bedoeling er van is een beter toezicht van de poli tie in de -verschillende wijken en een ■betere communicatie met de burgerij -tot stand te brengen. Bevestigend ant woordt -het college op een vraag van de PvdA-fractie of ook Vlaardingse agenten actief zijn voor de Binnen landse Veilheidsdienst. Omdat, dit ge beurt in opdracht van het ministerie ■van Binnenlandse Zaken mogen geen bijzonderheden worden verstrekt over dit werk en evenmin mag de zaak aanhangig worden gemaakt in de „Commissie bestuursaangelegenheden burgemeester". Deze week is begonnen rriet de afbraak van panden aan de Molenwaterweg. De huizen moeten plaatsmaken voor een wegverbinding tussen de Heer Bokelweg en de Schiekade. In verband met de aanleg van deze nieuwe verbinding zal ook de onderdoorgang van het spoorwegvïaduct aan de Schiekade verbreed worden. Middelen ■B. en w. delen verder mee dat het Vlaardingse korps meer adembescher- mende middelen nodig -heeft. Deze zullen worden aangevraagd. De raad krijgt binnenkort een voorstel in be handeling om ook het -personeel van de G.G. en G.D. van deze adembe- schermende middelen .te voorzien. De PCG-fraktie krijgt tenslotte een bevestigend antwoord op de vraag of de Vlaardingse -politie ook gerichte ac ties voert tegen bepaalde verkeerso- vertreders. De fraktie had er op ge wezen dat fietsers vaak over trottoirs rijden, .dat vaak zonder goede verlich ting wordt gereden en dat 'het mei de hand aangeven van richting steeds meer wordt .verwaarloosd. Het college deeelt mee dat de politie regelmatig speciale akties voert buiten het nor male toezicht om. Zo zijn onlangs en kele tientallen processerwerbaal opge maakt wegens fietsen op trottoirs. VLAARDINGEN, dinsdag 'De ge meentecourant schiet volgens tiet col lege van -b. en w. ernstig tekort als in formatief orgaan .van de «gemeente. Het belangrijkste 'bezwaar is de we kelijkse .verschijning, omgeadbt het feit of er -voldoende nieuws is- Daarom wordt overwogen de ge meentecourant te laten 'verdwijnen en daarvoor in de plaats een nieuwsbul letin op te zetten dat uitkomt al naar gelang er nieuws is. Het bulletin kan, ovenals de gemeentecourant, worden toegezonden aan de leden van de raad, de pers en allen die er belang stelling voor hebben. De inhoud zou .moeten bestaan uit mededelingen van het college over za ken, waarmee men bezig is, aktivitei- ten van gemeentelijke diensten, kort om alles wat „in de molen" is en zich voor (-tussentijdse) -publikatie leent. VLAARDINGEN, dinsdag. —Het college van burgemeester en wethou ders heeft besprekingen geopend met de RET over de verbetering van het busvervoer voor Holy-Noord. Dat blijkt uit de memorie van ant woord bij de gemeentebegroting voor 1971. Instelling van een verbinding tussen Holy-Noord en Schiedam blijkt niet mogelijk te zijn in verband met het ernstig tekort aan chauffeurs en de slechte financiële positie van de RET. Het verzoek van de PSP-fractie om buslijn 56 van het Holy-ziekenhuis via de rijksweg naar de Westwijk te laten rijden, zodat een ringlijn ont staat, is volgens het college niet uit voerbaar, Er zouden dan namelijk kostbare kilometers moeten worden verreden waartegenover geen passa giersaanbod staat, omdat op de rijks weg geen haltes kunnen worden ge plaatst. Overigens is het college het niet he lemaal eens met de PvdA-fractie, die het RET-busvervoer een voortdurende bron van ergernis noemde. Weliswaar wordt toegegeven dat het busvervoer in Vlaardingen niet ideaal is, maar dat kan ook niet anders, omdat er een groot gebrek aan personeel is en een bus sterk afhankelijk is van het overi ge verkeer. „Van de -burgerij ontvangen wé overigens geen klachten. Gaarne zul len wij dan ook de concrete ergernis verwekkende feiten vernemen, die dan in een binnenkort te houden- be spreking met de RET aan de orde zul len komen." Dat de bussen door technische ge breken regelmatig uitvallen, is het college tot nu toe niet gebleken. „Be halve op buslijn' 57 rijden op andere lijnen nog oudere bustypen. Deze bus sen voldoen overigens aan alle techni sche eisen, zij 2ullen na dc gebruike lijke termijn, worden vervangen." (Vau een onzer medewerkers) SCHIEDAM, dinsdag. Ook de Schiedamse Postduivenhoudersvereni- gi»er „Union" hield een show die voor af werd gegaan door een keuring op conditie en vJiegcapaciteiten. In het clublokaal koerden hiervoor zaterdag en zondag c.a. 200 duiven die door keurmeester H. v, d. Velden werden beoordeeld- Geldbedragen maakte prijzen uit bij deze show die de leden vooral zondag in het clublokaal bijeen bracht. Prijswinnaars diverse klassen: Oude doffers, onbevlogen: 1 en 2 C. Dekker, tevens schoonste met 92.5 pnt, 3 B. v. Gogh, 4 S. Bouman. Bevlogen tot.300 km: 1 C. Dekker, 2 J. Vraudeunt, 3 S... Bouman, 4 J. Bennïngshof, 5 C. Dek ker. Bevlogen tot 1000 km: I J. Vrau deunt. 2 W. v. Oort, 3 J. van Meeu wen. Jonge doffers, onbevlogen: 1 G. v. Diest en Zn., 2 B. v. Gogh. Bevlogen tot 300 km: 1 B. Rokers, 2 G- v. Diest en Zn. 3 G. Barzelay, 4 Slegt en Co, 5 J. Vraudeunt. Bevlogen tot 1000 km: 1 G. v. Diest en Zn, tevens schoonste met 92.5 pnt, 2 S. Bouman. 3 J. v. Meeuwen, 4. B. Rokers. Oude duiven, onbevlogen: I S. Bouman. 2 C. Dekker, 3 J. v, Mee- wen, 4 K. v. Lopik. Bevlogen tot 300 km: 1 G. -v. Diest en Zn, 2 :B. Rokers, J. Vraudeunt. Jonge duivinnen, oribevlatgen: 1 G. v, Diest en Zn, 2 Slegt en Co. Bevlo gen tot 300 .km: 1 en 2 S. Bouman, te vens schoonste met 92.5 pnt, 3 B. Ro kers, 4 W. v. Oort, 5 H. -v. Gogh. Be vlogen tot 1ÖOO km: 1 en 2 G. Barze lay, 3 C, 'Dekker, 4 Slegt en Co. ROTTERDAM, dinsd. Aanstaande donderdag om vier uur wordt de eer ste paal geslagen voor een niéuw clubhuis van De Arend en De Zee meeuw aan de Goudserijweg. Deze plechtigheid wordt verricht door Wim Nab, een jeugdige bezoeker van het oude clubshuis aan de Van der Werff- straat. Het houten onderkomen, een houten barak van vóór 1940, was dringend aan vernieuwing toe. Dat was boven dien te klein, De nieuwbouw wordt mogelijk gemaakt door subsidies van gemeente en particulieren. In het nieuwe clubhuis komen twin tig ruimten: groepslokalen, soosruimte met praatkuil, een „inzaai met dou- ches, donkere kamer, handenarbeidlo- kaal, stafruimten. De groepslokalen zullen voorlopig nog zowel voor nieuw op te zetten creche- en peuterwerk els voor jeugd werk worden gebruikt. Geld'voor. af zonderlijke ruimten is er nog niet. De bouwsom bedraagt ƒ485.000. De uitbreiding voor het crèche- en peu terwerk gaat 95.000 kosten- Het ont werp is van architect F. J., G. Weij- land; de bouw is opgedragen aan N.V, Bouwbedrijf Van der Waal te Vlaar dingen. De bouw zal 30 weken in be slag nemen. Het werk in het nieuwe clubhuis zal zich voornamelijk richten op bezoe kers uit de wijken Crooswijk, Ru- broek. Jaffa, omgeving Goudserijweg, Noordplein en Zwaanshals.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1971 | | pagina 2