Maak vluchthaven voor zeegaande jachten Rodenrijs vraagt uitspraak over Zestienhoven V WATERSPORTCOMMISSIE O.L. RIJNMOND: •iv is:3 SNEL EEN TA» Restauraties in Den Briel Symphonia speelde voor Adriaan- Stichting Een jaar cel voor handel in verdovende middelen Arrestaties wegens bezit van morfine Voor 30.000,- (iraiik gestolen ROTTERDAM RIJNMOND Overzicht Feijenoord houdt voor 12e maal internationaal jeugdtoernooi VLAARDINGEN Fusie tussen Apollo en DRL een feit Anderlecht zonder Mulder naar Spanje Excelsior aast op Roodnat en Van der Heide Scliermwedslrijden in sporthal Ommoord Oud Oranje tegeu Oud Sparta HET ROTTERDAMS PAR001 BEZORGERS(STERS) Body Builders in Palace GEEN KRANT ONTVANGEN? Informatiebus van politie op toemee EERSTE PAAL VOOR TRIBUNE DE MUSSCHEN 'DE GROND IN pagina 4 - dinsdag 18 mei 1971 door JAAP VISSERING De "watersportcommissie van (openbaar lichaam) Rijnmond vindt het noodzakelijk dat in de monding van de Nieuwe "Wa terweg een vluchthaven voor zeegaande jachten wordt aan gelegd. De commissie heeft onder meer het gemeentebestuur van Rot terdam van dit idee op de hoog te gesteld. Het gemeentebestuur is momenteel de mogelijkheden aan het bestuderen. Volgens de heer H. X J. Lcroi, se cretaris van de commissie, bestaat ex een duidelijke behoefte aan een haven voor zeegaande pleziervaartuigen. De belangrijkste functie van een dergelij ke haven zou zijn; uil wijkplaats voor jachten als hot slecht weer wordt. Omdat in de Boxghaven te Hoek van Holland geen plaats meer is voor particuliere jachten zou een gdheel nieuwe haven moeten worden aange legd. Aldus de commissie die zicht tot taak stelt „het bestaande waterareaal beter dienstbaar te maken aan de be hoeften van de Rijnmondsamenleving aan openluchtrecreatie door middel van het geven van adviezen en het deelnemen aan overleg. Ia haar jaarverslag 1570 wijst de commissie op de noodzaak dat de wa tersporters het gebruik van toiletten aati boord zoveel mogelijk beperken. Dit om de watervervuiling tegen te gaan. "Voorts zullen afvalzakken ter beschikking moeten wonden gesteld, die de bezitters van pleziervaartuigen op bepaalde plaatóen kunnen afleve ren. „Dg meeste Nederlanders moeten nog leren dat het water geen afvalbak is," zo stelt de commissie in het ver slag, „De watersporters zullen hun vuil moeten verzamelen en. in de havens aan wal brengen. Het gebruik van toiletten aan boord kan worden beperkt door het plaatsen van toilet ten op de wal, waar de scheepjes aan leggen. Uit ervaring is gebleken dat waar goede waUoiletten aanwezig zijn het gebruik van boord/toiletten wordt beperkt tot minder dan 30 procent." De commissie is het eens met ANWB en KNWV die stellen dat de maxi mum-snelheid voor motorboten 12 ki lometer per uur in plaats van 16 kilo- meier moet zijn. Bepaalde delen van sommige wateren, zoals de Brielso Maas, zouden aangewezen moeten worden als vaarg-ebied voor speedbo ten. De commissie vestigt de aandacht op de noodzaak van speciale haventjes voor ispcotfvisbootjes. „De hengelaar vraagt slechts om eenvoudige voorzie ningen en heeft in het algemeen geen behoefte aan de normale jachthaven- -4 5 h;-. De Berghaven in Hoek van Holland; geen uitwjkhaven meer voor zeewaardige jachten. accommodatie", 20 wordt gezegd. Ook wil de commissie dat speciale hengelsteigers voor minidex-valideti worden aangelegd. Met betrekking tot de voorzieningen voor sportvissers heeft de commissie het Recreatieschap Brielse Maas geadviseerd te overleg gen met de Beheerseeruiend voor de Sportvusserij in het Brlolso Maascom plex. Er wordt gewerkt, zo vertelt het jaarverslag, aan verbetering en uit breiding van het hulpverleningssy steem m w&tersportgebióden. De commissie vindt het noodzake lijk dat het voormalige Briels Gat, nu ingesloten tussen "Voornesduinen, de Maasvlakte, een zanddijk en de dam bij Oostvoorne, zo snel mogelijk wordt ingericht voor de waterrecreatie. Alvorens de watersporters bezit kunhsn nemen van het meer zal het eerst ondieper moeten worden ge maakt. Op sommige plaatsen is het Brielge Gat 45 meter diep. Het zal niet mogelijk zijn tussen het Brielse Gat en de Brlelse Maas een waterverbinding tot stand te brengen. Dit In verband met de uitvoering van de zogenaamde verkeersdriehoek. In het jaarverslag van de water- stoortcommlssie is een overzicht opge nomen van de Jachthavens in het Rijnmondgebied. Er zijn in totaal 42 verenigingen die allen over haven- accommodatie beschikken. Voor wie belang stelt in het overzicht volgt hier een uittreksel: Koninklijke Roei en Zeilvereniging De Maas, Veerhaven, Rotterdam. Rottördamsche Zeilvereniging, Kra- lingse Plas, Rotterdam; W.S.V. Aegir, Hilhgersbergae VOor- plas, Rotterdam Jach/tclub Schiedam, Maasboulevard, Schiedam; Kralingse Zeilelub, Lange Pad 25, Rotterdam; Het totaal verwaarloosde haventje van Rhoon. Binnenkort komt hier een ge heel nieuwe jachthaven. W.S-V, Vriendschap zij ons Doel, Lange Pad 31, Rotterdam; W.S.V. Vlaardingen, Buizengat, Vlaardingen; W.S.V. Rotterdam, Langepad 27, Rotterdam; W.S.V. IJsselmonde, aan de Nieuwe Maas, Oostd'jk 17, IJsselmonde; "W.S.V, Ps Schie, Bhj dorp-Hout straat, Rotterdam; "W.S.V. Schieland, Boezembocht 85, Rotterdam; W.S.V. Het Oosten, Langepad 35, Rotterdam; De Veerhaven in Rotterdam, domein van de eerbiedwaardige „Koninklijke De Maas". Delftse Studenten Zeilvereniging De Brilese Maas. driek.m, ten westen van. Den Brleï; "W.S.V. Nautica, Visserij weg, Rozen, burg; W.S.V. Haringvliet,Nw. Oever, Ka naal door Voome, HeÜevoeteluis; W.S.V. Hoogvliet, aan de Oude Mass, Spijkenisserbnig, Hoogvliet; W.S.V. Qverschie, Noorder&ade 80, Rotterdam; W.S.V, Heerjansdam, De Waterman, Barendrecht; W.S.V. Oostvoorne, Geijsman, Oost voorne; Pleziervaartuigenvereniging De Kulk, Vla ar dinge vaart, Vlaardingen; W.S.V. Rozenburg, Brielssche Veer- heuvel, Rozenburg; W.S.V. De Schie, tussen Hulpbrug en brug Huis te Rmere, Schiedam; Onderlinge Watersport verenvging, Emmalaan CO, Schiedam; W.S.V, Poortugaal, Albrandswaard- sedijk, Poortugaal; W.S.V. Brielle, Molenhaven, Brielle; W.S.V. De Rottestroora, Rottemeren Bleiswijk, Bleiawijk; W.S.V. De Kreek. Kxeeksehaven, IJsselmonde; W.S.V. De Kolk, Blljdoro Hout- straat, Rotterdam; "Ume van Watertoeristen Union, Noorderkanaal (werf Moriaan), Rot terdam; Watersportccntrum Vlietland, Zuid- vliet, Maassluis; W.S.V. Hairt Hile, Hartelkanaai (gem. Geervliet), Spij- kenisse; W.S.V. De Hollandse Ussel, Lek, Krimpen aan den IJgsel; W.S.V. Zwartewaal, Gemeenteha ven, Zwarte waal; W.S.V. Hellevoetsluis; Industrieha ven, Hellevoetsluis; W.S.V. Koedood, Koedood nabij ge maal Breeman, Barendrecht en Stichting W.S.V. Koedood, Poort- guaai en Hootvliet, in aanleg, Rhoon. W.S.V. Bommeer, Broekkade 5 (Vlaardingcr Vaart), Vlaardingen; W.S.V. De Nieuwe Waterweg, Jaehthavenlaan, Schiedam; Rotterdamse watersportvereniging Aeolus, Kralingse Plas, Lange Pad 41, Rotterdam; W.S.V. Piet Heijn, Blijdorp, Rotter dam; Rotterdamse Watersportvereniging De Vijfsluizen, Bernissedijk, Heen- vliet; W.S.V. Sint Joris, Rldderkerkse Ha ven, Ridderkerk; (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, dinsdag Op de vel den van het stadion, organiseert Feijenoord vrijdag, zaterdag en zon dag zijn Internationale jeugdtoer nooi, waaraan door de volgende tien ploegen zal worden deelgenomen; Tottenham Hotspur, Newcastle United, Standard Luik, Schalks '04, Norrkoping, Boldklubben. 1903, Go Ahead, ADO, zelf. Sparta en Feijenoord Het toernooi wordt voor de twaalfde maal gehouden. De vorige winnaars waren: Feijenoord (5x), Sparta (2x), ADO, Crystal Palace, New castle United en Go Ahead, Het toernooi wordt vrijdagavond ge opend met de volgende wedstrijden: 19 uur SpartaNewcastle United, 19.50 Tottenham Hotspur—Bold klubben 1903, 20.40 Schalke '04— Feijenoord, 21.30 Norrkoping—Stan dard. Al deze wedstrijden worden op hel hoofd veld van bet stadion gespeeld. De wedstrijden worden zaterdagmid dag om half één voortgezet. Zondar start men om half elf. In verbant met dit toernooi speelt het eerste elftal van Feijenoord zijn compe titiewedstrijd tegen Holland Sport zaterdagavond om half negen. (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, dinsdag. De leden van de wielerclubs Apollo en De Rotterdamse Leeuw heb ben gisteravond tijdens een geza menlijke vergadering hun goed keuring gegeven aan een fusie tussen de beide verenigingen. De nieuwe wielerclub krijgt de naam Ahoy. Tot voorzitter van. Ahoy is gekozen de heer B, van Sermorvdt, die to't nu toe praeses was van De Rotterdamse Leeuw. Tot vice-voorzitter wehd be noemd de heer P. Grootewagm (voorzitter ApMlo), tot secretaris de heer J. van Hout en lot tweede secre taris de heer R. de Jong. De financiën zullen worden beheerd door mevrouw Dekker-Bosman en haar echtgenoot. Te zijner tijd zal de nieuwe combi natie, die officieel op 1 mei jï. tot stand is gekomen, gebruik maken van het traject aan de Doenkatie, waar in de toekomst ook een clubgebouw za) worden gebouwd. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, dinsdag. Ander lecht is vandaag zonder Jan Mulder naar Spanje vertrokken, waar het woensdag en donderdag in Saragossa aan een internationaal toernooi deel neemt. Jan Mulder was bang dat de lichte achlllespeesblessiire, waar hij op het ogenblik mee sukkelt, op de harde Spaanse velden zou verergeren. Volgens Anderlecht heeft het thuis blijven van Mulder niets te maken mat de onderhandelingen tussen An- deriedht en Feijenoord over een trans fer van de Nederlandse spitsspelcr. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, dinsdag Zodra de fusie tussen ADO en Holland Sport helemaal rond is zal Excelsior po gingen ondernemen om linksbuiten Paul Roodnat en verdediger Frans van der Heide van de Haagse combi natie over te nemen. Beide spelers zullen op de transferïijst geplaatst worden. Zowel het bestuur van Hol land Sport als dat van ADO heeft reeds laten weten dat het in principe bereid is om de twee spelers aan Ex celsior te verkopen. Excelsior heeft ook belangstelling voor Dick Beek van Go Ahead en Hans Bassant van SVV, twee spelers die al eerder voor Excelsior hebben gespeeld. NAC zou geïnteresseerd zijn in Van MauriK van Holland Sport en Cor van der Hart zou Bennie Roode mee naar AZ willen nemen. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, dinsdag In de sporthal Ommoord wordt op Hemel vaartsdag het nationaal kampioen schap sabel voor verenigingsequipes gehouden. De wedstrijden beginnen om tien uur, I11 de sporthal van het Shell-sport- complex „De Vijf Sluizen" in Vlaar dingen vindt zondag het nationaal kampioenschap sabel (hoofdklasse) plaats. Ook deze wedstrijden begin nen om tien uur. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, dinsdag 'Bruine Kees' organiseert vrijdagavond op het terrein van Excelsior zijn jaarlijkse voetbalwedstrijd. De strijd gaat dit maal tussen een elftal van oud-inter nationals en een kampioenselftal van Sparta, Bij Oud Oranje spelen o.a. mee Cor Veldhoen, Cor en Janus van der Gyp, Aal Hak, Mick Clavah, Hans Kraay, Rlni van Woerden en Henk Schouten. Sparta komt met 0 o. Tonrsy van Ede. Tinus Bosselaar, Janny Schilder, Piet van Miert on Wim van der Gijp, De wedstrijd begint om ze ven uur. Kees Koornnecf is van plan deze traditionele wedstrijd nog twee keer te organiseren. vraagt nette Leeftijd vanaf 15 jaar. Aanmelden; Westblaak 9, Rotter dam-Centrum. Telefoon: 010- 135430/155960/232114/286192. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM, dinsdag In. ge bouw Palace aan de Zomerhofstraat wordt zondagmiddag een body buil ding gehouden, waarop de XFBB mr. Holland en de IFBB mr. International zullen worden, gekozen. Meer dan veertig Nederlandse en, vijftien bui tenlandse atleten hebben Ingeschre ven. Het programma vermeldt ver der het optreden van de Engelsman Frank Richard die behalve een posing- demonstratie ook een demonstratie in het z,g. kniebui gen (met meer dan 250 kilo) ten beste zal geven. Ook de Deventer stuntman Riekelri Jansen zal een staaltje van. zijn kunnen ge ven, terwijl een ploeg van de body- buUdingsehool 'Your Physique* uit Amsterdam besluit met een serie oefeningen ter ontwi kkeling van het spierenstclsel. Het door Kees van Vel den georganiseerde programma begint om twee uur. Bel voor 19.30 uur telefoon 135430 Abonnees buiten Rotterdam, Schiedam, kunnen zich wen den tot onze plaatselijke agen ten. (Van ten onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag Een in formatie bus v»n de politie is gisteren een „toernec" door Rotterdam begon nen. Politiemensen geven in de bus met behulp van expositiemateriaal voorlichting over het werk van de politie. Belangstellenden kunnen ook alle inlichtingen krijgen over de mo gelijkheden om hjj de politie te ko men werken. De bus is dagelijks, behalve zater dag en zondag, geopend van elf tot acht uur. Zaterdag is de openingstijd van elf tot hall vijl Morgen staat de bus in de Karei Doormanstraat, vrijdag op de Jan Kwakplaats in de Alex anderpolder, zaterdag op het Rodondendronplein in Schiebroek, dinsdag 25 mei In de Gro te Visserijstraat, woensdag 28 en don derdag 27 mei aan de Middenbaan in Hoogvliet en vrijdag 2B en zaterdag 29 mei én Hoek van Holland, Sp«lrfl0#I*; PUalsInfl heiahenl oeen instemming. Geon anonieme brieven. Te lang® brieven motten bekort worden. In uw blad van woensdag 5 mei wordt bericht, dat de heer J. Walraad de Brielse Cathaxijnekerk en toren heeft gerestaureerd. Dit is onjuist. De leiding van doze grootscheepse rstau- ratio had de heer Rh. Bolt, architect B.N.A. De heer Waalraad was bij dit werk opzsahter. Verder vermeldt he' bericht dat in Den. Briel de stadspoort wordt gerestaureerd. Ook dit is on juist. Wij hebben in Den Briel nog twee poorten: de Langepoor-t en de Kaaipoort. Met do restauratie van laatstgenoemde is een aa-nvang ge maakt. J. C. VAN DER KNOOP-GEBRAAGD (Van een onzer verslaggevers) BERKEL EN RODENRIJS, dinsdag De gemeenteraad van Eerkei en Rodenrijs zal er bij de Rotterdamse gemeenteraad op aan» dringen zo snel mogelijk te beslissen over bet al dan niet uitbreiden van de Luchthaven Zestienhoven. Een motie met deze strekking van het KVP-raadslid, drs P. A. Timmermans is gisteravond tijdens een gemeenteraadsvergadering unaniem aangenomen. De heer Timmermans zei btf het indienen van zijn motie: „We weten dat er op dit moment mensen doorgaan met het ontwikkelen van de vliegveïdplannen, ondanks de negatieve reacties die onder meer het Naco-rapport losmaakten. De tactiek van het Rotterdamse college van b. en w. mag wat dat betreft ge noegzaam bekend, zijn. Eén instantie Is er nog, die do beweging kan tegen houden. Dat Is dc gemeenteraad van Rotterdam. WU dagen, de raad uit om h, en w. een uitspraak tc laten doen," zo sprak het Berkelse raadslid. Even daarvoor had het PvdA-raads- lid drs C. Luscuere reeds onthuld, dat de PvöA-fractle lm de Rotterdam se gemeenteraad tegen een uitbreiding stemt als b. en w. van Rotterdam daartoe voorstellen doen. Dc uitbreiding van de Luchthaven Rotterdam kwam in de Berkelse ge meenteraad ter sprake bij de behan deling van een nota over Zestienho ven, die b. en w. van Berkel en Ro denrijs Kort geleden publiceerden. Zoals bekend wordt dn deze nota re soluut stelling genomen tegen uitbrei dingsplannen van de luchthaven, en met name tegen het Naco-rapport, dat de aanleg van een baan voor jumbo jets voorstelt Het oordeel van de verschillende goktieke partijen over de nota van en w. was overwegend positief. De woordvoerder van de D'QO-fracüe, de psychiater drs G. J. Mey, vond al leen dat de gevolgen van een uit breiding voor het psychisch welzijn niet genoog in de nota naar voren, waren gebracht. Verder uitte de heer Mey veel kri tiek op het Naco-rapport Hij haalde daarbij een stelling aan van prof, dr L. Burema, directeur van de Rotter damse GG en GD. Deze heeft eens gezegd, dat de mens steeds gevoeliger wordt voor geluidsoverlast door de groter wordende druk, waaronder hij leeft, Zodoende zou de in 't Naco-rap port aanvaardbaar genoemde 45 kos teneenheden aan geluidshinder in 1975 ai teveel zyn. Tot wat fellere bewoordingen kwam de PvdA-er Luscuere bij het bespre ken van de nota van b. en. w. Hij vond de stellingname van het college te mild, „Wat er in het Naco-rapport voorgesteld wordt," zo zei de socialist, „Is het bewust en koelbloedig veroor zaken van een ramp. Het is ondenk baar dat iemand politieke verantwoor ding hiervoor zal kunnen dragen- De plannen betekenen het wegvagen van een deel van Berkel en Rodenrijs en een traktatie qP orüeefbaarheid voor de rest van de gemeente," aldus de heer Luscuere. Het verwijt van de PvdA-er, dat voor Rotterdam alleen het eigenbe lang geldt, was ook te beluisteren in de woorden van de "VVD-fraetóeieider drs A. A. Ruitenberg toen hij als be zwaar tegen de uitbreidingsplannen het gebrek aan integrale planologie noemde. De heer Ruitenberg zei ver der te verwachten, dat de activiteiten van het centraal actiecomité Anti Bulderbaan in de Rotterdamse wijken Schiebroek, Hillegersberg, Overschie, Ommoord en Alexanderpolder even veel succes zullen hebben als onder andere in Berkel en Rodenrijs, om dat de luchthavenplannen van de ge meente Rotterdam ook veel geluids hinder op eigen grondgebied zullen veroorzaken. In een antwoord op de reacties zei burgemeester M. J. D. Reekers ten slotte nog het volgende: ,3et is een manco iai het beleid als de plannen van een hoofdambtenaar uit het begin van 1969 nu nog niet van bestuurlijk commentaar voorzien zijn.'' (Van. onze sportredactie) ROTTERDAM, dinsdag Met de bouw van de overdekte tribu ne voor dc eerste-klasser De Musschen is een begin gemaakt. Gistermiddag werd op bet terrein a3n de Oldegaardc de eerste paal geslagen door de heer G. v.d. Mettve, die al veertig jaar lid is van Dc lYïnsscben, waarvan de laatste 25 als junior-secretaris. Men hoopt de nieuwe tribune voor de nieuwe competitie in ge bruik te kunnen nemen. De streefdatum ia zaterdag 21 augus tus. De overdekte tribune gaat een dikke ton kosten. Het geld is bijeengebracht door dc Club van Honderd, een club die Indertijd door de Britse vice-consul in Rot terdam, A. Garland, Is opgericht om De Musschen financieel te steunen. Met nog een groot aantal leden was mr. Garland gisteren aanwezig 0m het heuglijke feit te vieren. De tribune zaï plaats gaan bie den aan 000 bezoekers. Er wurden aan weerszijden extra palen in de groud geslagen om do tribune eventueel tn de toekomst uit tc breiden. In dat geval zullen 20'n 900 voetballiefhebbers beschut ting kunnen vinden. T)E Koninklijke Orkestvereniging „Symphonia" gaf gisteravond haar voorjaarsconcert weer eens in de ïtivièrahal, een ruimte, die qua ac commodatie in verband met de tom bola-activiteiten in de pauze dit maal waren de baten voor de Adnaan-Stidhting in Hillegcruberg zeker meer voldoet voor dit volijveri ge amateurorkest dan de Doelen, maar eveneens akoestische voordelen biedt Kleine oneffenheden immers worden hter niot zo meedogenloos geregls- teerd als in een werkelijke concert zaal en het is uiteraard onvermijde lijk, dat zulke oneffenheden hier en daar optreden. Intussen konden de vele toehoorders toch veel respect hebben voor de weergaven van Schu berts ouverture Rosamunde, de G-dur symphonic opus 88 van Dvorak en Mozarts pianoconcert in A, K. V. 414, in welk laatste stuk Hans Oudenaar den als solist optrad, Het was de prestatie van. deze jonge amateurpianist aan te horen, dat hem de laatste tijd zeer veel kansen zijn geboden podiumervaring op te doen Het wil in ons nationale muziekleven in het algemeen nogal eens voor komen, dat begaafde dilettanten meur in de openbaarheid kunnen treden dan talentvolle vakmusici. Men kon overigens Hans Oudenaarden zijn uit verkiezing van harte gunnen. Zyn spel heeft vele uitstekende kwaliteiten en hij weefde Mozart stijl met dharme te realiseren. In het applaus liet hij terecht dirigent Henk Brier en „Sym phonia" nadrukkelijk delen. ELLY SALOMÉ ROTTERDAM, dinsdag De rechtbank in Rotterdam beeft dinsdag de 37-jarige caféhouder Ronald W, uÜ Katendrecht wegens bezit van eh handel in verdovende middelen ver- oordeeid tot een gevangenisstraf van een. jaar, waarvan twee maanden voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar, De officier van justitie had veertien dagen geleden een gevangenisstraf van twee jaar met aftrek van het voorarrest togen de caféhouder geëist- De officier, mr. A. Niessen, zei toen in zijn requisitoir, dat hij W. verant woordelijk achtte voor het ongeluk en de destructie van een groot aantal jongeren. (Vart een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, dinsdag Rutin 2000 ampullen morfine en pethidine trof de politie aan bij de 18-jarige kantoorbediende S. R, h, en dc 20- jarige kantoorbediende F. A. B. uit Rotterdam. Zij zijn gearresteerd en in middels voorgeleid aan de officier vaï* justitie. (Va.« een onzer verslaggevers) ROTTERDAM, diasdag. Dit de magazijnen van II op po's distilleerderij aan de Ma.askado in Rotterdam is voor 30.000,-—. drank, 150 dozen wet ieder twaalf flessen citroen, jonge of oude jenever gestolen. Dc Inbraak moot in het weekeinde zyn gepleegd. Enkele dozen met fles sen en kruiken wijn werden gestolen uit drie trailers, die ook aan de Maas- kade stonden.

Rotterdamsch Parool / De Schiedammer | 1971 | | pagina 1