Russische troepen we uit Z.O.-Europa? Besluit zou in Genève zijn medegedeeld Onlusten op feestdag in Marokko Onrust in A rgentinië laait weer op Tsjoe wil praten met Tsjang Achtduizend havenarbeiders legden het werk neer Meer ruimte voor scheepvaart Peking begint vandaag gesprek met V.S. i n Genève Ontevredenheid over inhoud van de nieuwe C.A.O. TEGELIJK MET OOSTENRIJK Broers Koetsier niet gevonden Onthulling van Brits blad Prof. Soepomo in Nederland Algerijnen schieten vliegtuigen van de Fransen neer Ex-koning Zog van Albanië heeft genoeg van Egypte Waarschuwing in zaak-Formosa Proteststaking in Rotterdamse haven Russische minister vervangen D. J. an Balluseck ambassadeur te Moskou WARMER WEER AUGUSTUS 1955 DERTIENDE JAARGANG No, 3140 Weerbericht Aftreden van Perón op handen? FORMATEURS ZIJN HET EENS Nieuwe bekentenissen van Dominici o o Maarschalk Zjoekow. Maarschalk Zjoekow, de Russische minister van Defensie, heeft Zaterdag in een dagorder de Russische troepen uit Oostenrijk terug geroepen. De terugtrekking zal ingevolge het Oostenrijkse staats verdrag tegen 1 October zijn voltooid. In de dagorder werd ook ge zegd, dat de totale sterkte van de Sowjet-strijdkraehten met het aantal terug te trekken militairen zal worden verminderd. Volgens het Britse Zondagsblad „Observer" zouden de Russische leiders de regeringen van Hongarije en Roemenië hebben meege deeld dat zij van plan zijn tegen October ook alle Russische troepen uit deze twee landen terug te trekken, tegelijk met de militairen uit Oostenrijk. Naar het blad verneemt, zouden de communistische bewindheb bers in Hongarije, met het oog hierop en met de bedoeling om zon der belangrijke wijzigingen aan de macht te blijven, zijn overgegaan tot arrestaties en deportaties op grote schaal. Het voornemen van de Russen om hun troepen uit Oost-Europa terug te trekken, zou een van de redenen zijn geweest, waarom een verzoening met Tito noodzakelijk was. Indonesische crisis Tijdens de viering van de Mo hammedaanse feestdag Aid El Kebir zijn Zaterdag in Marokko opnieuw ernstige onlusten ont staan. Zowel in de heilige stad Monlai Idrias als in de stad Marrakesj kwam het tot botsin gen. Gisteren woedden opnieuw relletjes. In totaal werden het af gelopen weekeinde ten minste 14 personen gedood en 21 anderen gewond. Alleen al in Marrakesj zijn 30 winkels in brand gesto ken. Er zijn 120 personen gear resteerd. Tsjang Kai Sjek. Bejaarde dame omgekomen door gasverstikking COMMUNIQUÉ R.U..Ï. Contra terugkerende Ambonezen Nederlander in Parijs micihandeld Withstraat SO Teief. 115700 (4 1.) I112 Postgiro No. 424519 Undienst abonnementen 18 30-19 30 u. fass 1718 uur: Telefoon 115700 gonspiein 1 Postgiro 424867 Itie: Tel. 113892 Adm. Tel. r 14402 [tendienst 18 30—19.30 u.Tel 362569 Serkslraat 2"b Teldoon 67882 '52 cent per week. 2,26 per maand, "taai Losse nummers 13 cent Verschijnt dagelijks ïKL'NINtt en 31 r. K. VAX HOUTEN 7*1XxUM" Weersvei-wachting. geldig tot Dinsdagavond. WEINIG BEWOLKING. Droog weer met over liet algemeen ueinig be wolking en ongeveer dezelfde temperaturen als van daag. Zwakke tot matige wind tussen Noord en Oost. ZON EN MAAN 2 Augustus: zon op 5 03. onder 20.32; msan op 19 36. onder 3.36. Hoofdredacteur: Dr. J. A. H. J. S. BRUINS SLOT De tvichelroedelopei C. Heiligers uit Amersfoort heeft zijn pogingen om in Oostenrijk Leenöert Jan en George Koetsier uit Bussum terug te vinden opgegeven, na één dag door de Zill er- tal-bergen te hebben gezworven. Er waren te veel moeilijkheden, zei hij. De reddingsdienst in de bergen heeft medegedeeld dat er geen hoop is de twee jongens, die reeds verleden week werden vermist, terug te vinden. De moeder van de jongens, die res pectievelijk 28 en 25 jaar oud zijn, is Vrijdagavond weer naar Nederland te ruggekeerd. Hen l'arijse bruiuiit eennun jaagt hier op zijrt manier tehuupgeiopen Xoord- Ajribanen in de Kite de fa Chardon- rierre tart de France hoofdeind uiteen. In deze \traat deed zich nl. tijden* het itf'jein pen weekeinde ven tref jen toor tu^^en de politie en oppenortden ^oord-Afrikanen en tijdens de rel die lofgde .\faken de demonstranten een slagerij in hrnnd. Toen de hrutulueer 'dj de bram! nrrh eerde. kon men deze niet bereiken, omdat dreigende Xonrd'AfriUrmen de neg versperden. Het enige middel dat toen toor de hand lan% tea* dat de brandtveerlieden hun water eerst richtten op de de monstranten om i ertolgent, nadat bij deze lieden het (strijdh itnr u-as ge blust, de echte brand aan te pakken. Naar verluidt, zegt het Britse blad, is dit besluit door de Russische leiders ia Genève ter kennis van de rege ringsleiders van de Westelijke Grote Drie gebracht. Het Britse ministerie van Buiten landse Zaken weigerde gisteren com mentaar op het artikel te geven. Maar diplomatieke bronnen zeiden dat zo'n Russische stap zeer goed tot de moge lijkheden behoort. De Argentijn, dr. Juan Ingalinella. een vooraanstaand medicus en com munist uit Rasario, die na de opstand van 16 Juni was gearresteerd, is in hechtenis overleden aan een hartaan val tjjdens een politieverhoor, waarbij geweld werd gebruikt. Dit is vast gesteld door een commissie van onder- ïoek, bestaande uit een Peronlstlsche fï>~w«t'A*r tr y Ais onderdeel van de Bondsstrandciag van de Koninklijke Nederlandsche Bond tot het redden van drenkelingen, werden Zaterdag op het Scheveningse itrand demonstraties gegeven met een helicopter waarmede mensen werden gered. Een helicopter van de Marine Haalde uit de branding een „drenke ling" op en bracht hem veilig strand- waarts. Hei Wiiboek en de verklaringen van minister Luns hebben de kwestie van oe Ned. arrestanten in Indonesië ver troebeld» Ai dan niet bewust heeft Nederland daarmee de indruk geves tigd. stemming in de wereld te willen maken tegen Indonesië. Dit zei de Indonesische ambassadeur in Londen. Prof, Soepomo, die voor een particu lier bezoek van, drie dagen op Schip hol arriveerde. .Dat de reacties van Indonesische tijde louter emotioneel waren en dat niet eerst grondig kennis is genomen t'an het Witboek, noemde prof. Soepo mo „onwaarschijnlijk". Weinig inge nomen bleek prof, Soepomo over de nouaing van een deel van de Engelse Pers, die overigens naar hij zei niet bijzonder vee! aandacht besteedt aan de kwestie van de Nederlandse ar restanten in Indonesië. Enkele passa ges. een artikel in een van de voor aanstaande Engelse bladen noemde hij ..Dutch inspired". Oplossing van de kwestie-Nieuw- Gumea en bespreking daarvan door Qe Ver. Naties zal de internationale vrede, die wij nodig hebben voor de opbouw, bevorderen» aldus professor Soepomo. senator, twee' Peronistische afgevaar digden en een afgevaardigde van de radicale partij. Hét stoffelijk overschot is door de politie in de rivier de Parana gewor pen. Er wordt nu naar gedregd. Het onderzoek nad plaats nadat doctoren en advocaten van Rosaria met proteststakingen hadden gedreigd. De betrekken politie-agenten hebben bekend. De Peronistische partij van de provincie Santa Fé. waarvan Ro- sario de hoofdstad is. heeft verklaard dat zij ..de brute politiemethoden" die zijn toegepast, afkeurt en verwerpt. De secretaris-generaal van de Argen tijnse Christen-Democratische partij, die een jaar in Argentijnse gevangenissen heeft gezeten, heeft in Chili gezegd te verwachten dat president Peron binnen enkele dagen zal aftreden. ..Slechts en kele generaals steunen Peron nog", zei deze politicus, die enkele dagen geleden zijn land ontvluchtte. Geweldplegingen in Buenos Aires duren voort. Zaterdagavond schoten vijf onbekenden een politie-agent dood. die op wacht stond voor een kerk. De moordenaars vluchtten met de wapens en munitie van de agent. De drie formateurs voor het nieuwe Indonesische kabinet zijn Zondag tot overeenstemming gekomen over het programma voor het te vormen kabinet en de voorvaarden, waaronder de per sonen zullen worden aangewezen, die er zittmg in zullen hebben. Vandaag zullen de resultaten van de bijeenkomst van Zondag worden bekrachtigd, waai op moigen voeling met de politieke partijen moet volgen. Er is daartoe een ..ronde- tafel-confeientie" met de partijen belegd. Een der formateurs, mr. Wilopo (P.N.I.J deeide mede, dat bet contact, met de partijen van beperkte omvang! kan zijn, omdat er naar zijn mening, niet voor behoeft te worden gevreesd, dat net door de formateurs opgestelde programma, dat aan de partijen zal worden voo: gelegd, bezwaien zal ont moeten Naar zijn mening kan het ka binet spoedig gevormd zijn. In kringen, die in nauw contact staan met de formateurs, vernam P.I A.. dat het opgestelde programma vijf punten omvat: algemene verkiezingen, herstel van het gezag van de regering, regio nale autonomie, voorkoming van inflatie en bestrijding van de corruptie. Deze bronnen wezen er op, dat er ook geen Sow jet-troepen in Tsjeeho Slowakije, Bulgarije en Albanië meer zijn. Wel hebben alle Oosteuropese satellietstaten uitgebreide staven van Russische militaire adviseurs. Deze staven zijn nog verder uitgebreid sinds de vorming van de Oosteuropese tegenhanger van de Navo op de conferentie van Warschau in Mei van dit jaar. Waarnemers in Londen herinnerden er aan, dat de Russen indertijd troe pen in Roemenië en Hongarije gesta- tionneerd hebben ander het voor wendsel, dat de Russische aanvoer lijnen naar het bezette Oostenrijk beschermd dienden te worden. Na het in werking treden van het Oos tenrijkse staatsverdrag is dit excuus nu komen te vervallen. De mogelijkheid, dat de Sowjets zich militair gesproken -uit beide communistische landen terugtrekken, zou op grond van de volgende over wegingen kunnen geschieden: 1) Het zou een propagandistische overwinning voor de Russen zijn. die zeer goed zou passen in de reeds lang aan de gang zijnde Sowjet-campagne, dat de grote mogendheden hun bases op vreemd grondgebied ontmantelen. 2) Het zou het Westen eens temeer aanleiding geven om te geloven dat he* rode leger of in dit geval de Sowjet- Unie een ijzeren greep heeft op de militaire apparaten van de satelliet- landen. 3} Het zou een verlichting beteke nen voor de Sowjet-economie, die nog steeds heeft te kampen met voedsel tekorten en schaarste aan consumptie goederen. De ongeregeldheden in Marrakesj be gonnen Zaterdagavond om zeven uur. nadat de Muezzins tot het avondgebed hadden opgeroepen. Op dat ogenblik is het op het grote Djemaa EI Fina-plem altijd het drukst. Drommen jongeren be gaven zich op straat onder het uitroepen van „weg met de Fransen" en „Wij wil len fde verbannen) sultan Mohammed Ben Joessef terug". De door de Fransen afgezette sultan is langzamerhand het symbool van het Marokkaanse nationa lisme geworden. Gisteren kwam het tot nieuwe on geregeldheden toen de begrafenisstoet van de Zaterdag om het leven gekomen personen door de Arabische wijk, de Medina trok. De stoet groeide snel aan. Er schoot iemand op een vrachtwagen met gendarmes. Daarop opende de politie het vuur op de menigte. In Algerije zijn ingesloten rebellen er Zaterdag in geslaagd oen licht Frans militair verkenningsvliegtuig neer te schieten. Strijders van het vreemdelingen legioen hebben op het Tebessa-woestijn plateau. m Oost-Algiers een grote groep rebellen volledig omsingeld. De Algerij nen vechten een wanhopige strijd nu zij geen uitweg meer hebben. Volgens het Franse hoofdkwartier zouden opnieuw 25 soldaten van het „leger van Ailah" zijn gesneuveld. Ex-koning Zog van Albanië heeft vergezeld van zijn echtgenote ex-ko ningin Geraldine en de kroonprins Alexander, Egypte verlaten, Ook de zusters van de koning en een arts van het Albanese hof verlieten, het land aan boord van de „Marécha! Joffre" met be stemming Frankrijk. Het gezelschap zou in een 50-tal koffers de kroonschatten van Albanië hebben meegenomen. De koning deelde mede. sinds het ver dwijnen van koning Faroek zo dikwijls te zijn lastig gevallen door autoriteiten en belastingambtenaren, dat het leven m Egypte ondraaglijk was geworden. Premier Tsjoe En-lai van communistisch China heeft Zaterdag in «en rede verklaard dat hij bereid is tot rechtstreeks overleg met Formosa (na tionalistisch China). Dit aanbod is reeds door de Chinese nationalisten van de hand gewezen. ïsjoe bepleitte verder een verdrag voor gezamenlijke vrededof onderte kend zou moeten worden door Amerika, rood China en andere landen in Azié en het gebied van de Stille Oceaan. Dit voorstel is in Washington koel ontvangen. Men beschouwt het als een propaganda-aetie met het oog op de onderhandelingen, die vandaag in Genève tussen ambassadeurs van Peking en Washington beginnen. Men verwacht met dat de V.S. zullen instemmen met het opheffen van de bestaande organisaties zoals de Z.O.A.V.O. (Zuid- ooslazmttsche Verdragsorganisatie) Tsjoe zei verder onder meer: 1. De terugkeer van Amerikaanse gevangenen In China, zou gemakkelijk in Genève kunnen worden geregeld. 2. Peking zou in Genève trachten de weg te banen voor verdere onder handelingen. In een rede tot het Chinese nationale volkscongres in Peking verklaarde premier Tsjoe En-lai: „Mits de Verenigde Staten geen in menging plegen in de binnenlandse aangelegenheden van China, zal de mogelijkheid van vreedzame bevrij ding van Taiwan (Formosa) toenemen. Zo mogelijk is de Chinese regering be reid onderhandelingen te beginnen met de verantwoordelijke plaatselijke auto riteiten van Taiwan om concrete stap pen te onderzoeken voor vreedzame bevrijding van Taiwan. Het moet dui delijk zijn dat dit onderhandelingen zouden moeten zijn tussen de centrale regering (in Fekingl en de plaatselijke autoriteiten. Het Chinese volk staat vierkant afwijzend tegenover elk idee van de zogenaamde twee China's. Tsjoe noemde de resultaten van de jongste conferentie van Genève posi tief en prees de rol, die op die confe rentie door Rusland is gespeeld. Vandaag zullen in Genève de am- bassadéur van de VB. in Tsjeeho-Slo- wakije, Alexis Johnson, en de com- munistisch-Chinese ambassadeur in Po len, Wang Ping-Nan, bijeenkomen. Zij zullen allereerst een ontmoeting heb ben met de Nederlander Adriaan Pelt, hoofd van. het Europees bureau van de V.N., om de"têch'Rische""zijdên van de conferentie te regelen. De Indische reizende ambassaoeur Krisjna Menon,die een belangrijke rol heeft gespeeld bij de toenadering tussen de V.S. en Peking, is onverwacht uit Londen in Genève aangekomen. Menon noemde zün bezoek een zuiver particulier verblijf. De nationale vergadering van natio nalistisch China heeft in verband met de nieuwe besprekingen in Genève een scherp gesteld telegram aan president Eisenhower gestuurd. Eisenhower wordt verzocht zijn beloften gestand te doen en niet de rechten van de Chi nese republiek in gevaar te brengen. DètWjarige mevrouw A. H, R.-M„- uit Den Haag is door gasverstikking om het leven gekomen. Zij was slecht'ter been en kon ook niet goed meer zien. Toen zij ut haar keuken viel. trok zij de slang van het gaskomfoor. Zij kon niet alleen meer opstaan. Toen "s middags haar dochter thuis kwam, vond zij haar moeder levenloos. De Sowjet-mimster voor de zware machine-industrie. Kazakovv, is ver vangen door Petoesjow, De reden van deze mutatie werd niet medegedeeld door het Russische persbureau Tass. Kazakovv werd in 1946 tot minister voor de zware machine-industrie be noemd. maar zijn departement werd in Maart 1953 na het overlijden van Staün opgeheven. Toen het in April 1954 weer werd ingesteld, kreeg Kaza kovv andermaal de portefeuille. - De Mijnindustrieraad heeft Zaterdag een aantal voorstellen besproken, die verbeteringen inhouden ten aanzien van de beloemrve en bevordering van jeug dige arbeiders die de ondergrndse vak school hebben gevolgd en ten aanzien van de beloning van slepers en post- slencrs. (Van onze ver-laggever>) Om acht uur vanmorgen zijn ongeveer achthonderd arbeiders in de Rotterdamse haven een proteststaking begonnen. Zij zijn aan gesloten bij de O.V.B., een niet-erkende bond, die Zondagmorgen een vergadering heeft gehouden, waar is besloten, dat het werk gedurende een "etmaal zal worden neergelegd. Men had bezwaar tegen de Collectieve Arbeidsovereenkomst, die enkele weken gele den is ingegaan en waarmede de erkende bonden zich accoord hadden verklaard. Naar werd vernomen, zou ook de E.V.C. zich achter deze staking stellen zodat nog circa honderd arbeiders meer niet aan het werk zullen gaan. in totaal werken 13.000 arbeiders in de Rotterdamse haven. De meesten hiervan zijn normaal aan het werk gegaan. fITTRRFf 1)1 VfM nullen gaan en hier slechts bij wijze van l/i i on i, iu' v j j prote,,t hlm misnoegen hebben willen de- In tic loop van de morgen bleek, datmonstreren over de inhoud van de Col- I vooral in de stukgoedluvcns de arbeiders j lectieve Arbeids Overeenkomst. gehoor gaven aan de oproep om het Merk Zij zijn niet alleen ontevreden over het 1 het licht zaf brengen. Ineer te leggen. In de havens waar het Ult te betalen loon, doch daarnaast wordt Bjj Koninklijk besluit is D. J, vort Balluseck, ambtenaar van de Buiten landse Dienst der 2de klasse, benoemd tot Ilr, Ms. buitengewoon en gevol machtigd ambassadeur bij de Unie van Socialistische Sowjet Republieken. De rechter van instructie Batigne heeft bekend gemaakt, dat Gaston Dc- minici tijdens een onderhoud met hem in de gevangenis nieuwe bijzonderheden en feiten in de bi-kende Drummond-zaak heeft meegedeeld. Over de aard daar van wilde de rechter zich niet uitlaten, doch hij zei: ik ben overtuigd dat het onderzoek belangwekkende dingen aan massagoed verwerkt wordt, bleven de meeslen aan liet werk. De vergadering, die door het bestuur van de O.V B, was aangekondigd, werd door zeer velen bezocht Een van de voor naamste eisen, die daar werd gesteld was het opvoeien van hei garantieloon van j 60 25 per week op J 75.per week. Vele havenarbeiders rijn met georganiseerd en vanmoigen waren giote groepen onder hen. die van oordeel waren, dat de O.V.B. in het gel.jk stond dooi het stellen van de eisen. Van de zijde van tie Scheepvaart Vei- eniging 7.uid kon nog niet precies wor den gezegd, hoe groot het aantal staken de at helders was Te ooi delen naar de berichten, die tut de riiveise havens kwa men. moet echter worden aangenomen, dat de staking zich sterk heeft uttgebieid verlangd, dat de wachtdagen worden af geschaft en voorts dat een aannemelijke regeling wordt ontworpen als de haven arbeiders wegens ziekte niet in staat zijn te werken In een communiqué naar aanleiding van de terugkeer van twee Ambonese gezinnen naar Indonesië deelt de voor lichtingsdienst van de RMS in Rotter dam mede. dat de Zuidmolukse verte genwoordiging hier te lande betreurt, Gesproken wordt over achtduizend sta- „dat persoonlijke onderlinge menings- kei s De kraandlijvers, die vanmoigen jvroeg aan het weik waren gegaan, heb- iben zich ook aangesloten bij de stakcis Zaterdag zijn twee van «ie drie overspanningen van de spoorbrug bij Sliedrecht de z.g. Baanhoekbrug vervangen door één overspanning. Met behuip van drie drijvende bok sen aijn de twee brugdelen verwij derd om plaats te maken voor een door de Kon. fa. Pem en Bauduin te Dordrecht gemonteer.'ï en 540 ton wegende zgn. „calcndar-Hamilton- brug". De scheepvaart, die tot nog toe sleehts een doorvaart van 110 meter breedte bad, lieert nu een tweede ge legenheid tot passeren van de brug. De noodpijler, waarop de twee ver wijderde overspanningen rustten, wor den gesloopt, waardoor de schepen ook aan de andere kant van de hoofd pijler zullen kunnen passeren. Daarbij hebben ztj 80 meter ruimte. De werkzaamheden hadden een zeer voorspoedig verloop Kort na half- twaalf kon het nieuwe Urugdeel op de pijlers geplaatst woideu. verschillen, door het leven in kamp- verband tot onevenredig grote propor- Les 'litgegroeid, er tenslotte toe hebben De politie heeft vanmoigen uugebrei- uul de maatregelen getuiffen en post gevat p!esd' df1 Zuidmolukse gezinnen het oor nebben geleend aan de voor lichting en de aanbiedingen van tegenstanders van onze vrijheidsstrijd". De voorlichtingsdienst deelt voorts mede, dat er geen pogingen zijn aange wend deze Ambonezen te weerhouden een stao te ondernemen, „die zij straks in Indoneriè diep zullen betreuren, om dat gee t enkele vorm van dwang in de Zuidmolukse vrijheidsstrijd past". Volgens de voorlichtingsdienst van de RMS sta.-»t oe „vereniging der zui delijke eilanden", waarvan Marantika en Roemoe (de gezinshoofden van de twee teruggekeerde Ambonese gezin nen) respectievelijk voorzitter èn lid waren, geheel achter de Zuidmolukse vrijheids proclamatie. op de dmkke punten in het havengebied Namens de staken" heeft de voorzitter van de O.V B van. .„-gen een manifest willen aanbieden aan het bestuur van de Scheepvaait Vereniging Zuid Dit weid echter geweigerd en daarop vertrok men m grote getale naar de grote zaal van „Orieon", waar dt* stakeis zich nader zou den beraden. Deze bijeenkomst weid cioor circa twee duizend arbeiden, bezocht Buiten het ge bouw wachtten nog honderden mannen. Zij konden de i edevoeringen van de be stuursleden via de aangebiachte luidspre kers volgen. Naar ons van de zijde van de politie werd medegedeeld, veroopt de staking ordelijk De verwachting is, dat de havenarbei ders morgenochtend weer aan bet werk De 53-jarige Nederlander Bernardus W. A Bra veis uit Eindhoven is Zaterdagavond op de Boulevard de la Chapelle in Parijs aangevallen door Noordafnkancn, die daar betoogden ter gelegenheid van het Mohammedaanse feest Aid El Kebir. Bravels, die met een vriend op de motorfiets op weg was naar Lourdes, werd aan het hoofd gewond Hij moest naar hei Bichat-ziekenhuis "worden overgebracht Zijn duo-passagier bleef ongedeerd. (Van onze weerkundige medewerker) De afgelopen maand was iets war mer. zonniger er droger dan normaal. In de laatste dagen van Juli vertoonde het temperatuursverloop evenwel een in zinking. Bij het begin van de nieuwe maand worden weer hogere temperatu ren verwacht, de storing die lagen ach tereen in Midden-Europa regen en on weersbuien veroorzaakte trekt langzaam m Z.O. richting weg. Een uitgestrekt wolkenveld bleef ech ter nog achter. Gisteren kwamen op en kele plaatsen al tijdelijke opklaringen voor. Vandaag zal de bewolking groten deels verdw ijnen en de zon zal dan voor warmer weer zorgen. Het is waatschijn- hjk, dai deze weersverbetering enige da gen aanhoudt omdat een gordel van ho ge druk op de oceaan tot midden Rus land de oceaandepressies op een flinke afstand van het land houdt, terwijl in Frankrijk de temperaturen niet hoog ge noeg zijn om actieve warmtestoringen te doen ontslaan.

Trouw / De Rotterdammer | 1955 | | pagina 1