„Grond voor woningbouw wordt steeds schaarser" Rotterdamse knapen „spelen 9 in De Hoek Rioolgemalen kregen in 1963 goede controle AGENDA Soc. Zaken van groot belang VIER GEWONDEN BIJ ONGELUK OP RIJKSWEG Diefstallen en vernielingen Politie te vlug af Vrouw tegen autoportier ie met fiets gevallen Veel schade bij kettingbotsing Jaarverslag gemeentewerken: MM Verslag over 1963 vermeldt: V Auto over de kop en tegen boom (Van een. onzer verslaggevers) ZO ZIET de Dienst van Gemeentewerken de voltooiing van NieuwJand-Oost, het deel van de 's-Gravelandsepolder dat grenst aan Schie en de wijk (ook de polder) Nieuwland. de Woningdienst vandaag een aanbieding zou krijgen voor het bouwen van duizend wonin gen, dat we dan geen bouwgrond beschikbaar zouden hebben" en ,,er zal zo lang mogelijk onder handeld worden, maar dat zal niet mogen gaan ten koste van ons bouwprogramma", zei wet houder W. van Schooneveld maandagavond tijdens de verga dering van Schiedams gemeen teraad in antwoord op vragen over het onteigenings plan Ke- th el-Spa land-W oudhoek (Van onze correspondent) EEN groot aantal Rotterdamse knapen is de Hoekse politie de laatste weken steeds iets te vlug af geweest. Hoewel talrijke agen ten vooral in de weekeinden aktief zijn geweest om de knapen te betrappen, heeft men geen kans gezien om overtredingen te con stateren. j baldadigheid Bewijs VERLIEZEN ZIEKENHUIS ..ere dagelijks BLOED GEVAAR zmmm v Werkzaamheden Controlekamer wmm WORDT NMIWLAD De witte diagonaal van rechts onder naar links boven wordt gevormd door de Broersvest en. daarna de 'S-Gravenlandseweg. Als we rechts onder beginnen, zien we dat de stedebouwkundigen op de hoek van het huidige parkeerplein bouwwerken gedacht hebben. Ze zijn hall te zien. Aan de onderzijde van de Broersvest ziet men het winkelcentrum dat gebouwd moet worden op het nu gereed liggende bouwterrein, voormalig Doelehofje. Op de hoek van de Boterstraat en Broersvest bij de Proveniers- brug markeert een torenflat deze nieuwbouw. De plannen voor de bouw van het stadhuis smet in de stadhuistuin en, vijver de Ruïne van het Huis te Rivière, mogen bekend geacht worden. Men ziet het ontwerp tussen Proveniershuis en parkeerplein. BELANGWEKKEND lis de ontwikkeling van de 's-Gravenlandsepolder. Rond die polder liggen al de tramrails (volgens de tekening) die leiden van Schiedams Koemarkt door Nieuwland naar Stationsplein, dus over Proveniersbrug en over Brandersbrug. De lage blokjes aan de zijde van de Schie, bij de bocht, zijn de reeds bestaande gebouwen van de gist- en spiritusfabriek Hollandia. Aan de zijde van de 's-Gravenlandseweg ziet men vier vierkante kantorenflats staan die nog gebouwd moeten worden, evenals de drie plaatflats met laagbouw aan de zijde van de Brandersbrug, Rond het grote plein (links boven in de tekening), het Plein 1940*45 staan hoge torenflats, te bouwen in opdracht van een bank. Ear zijn tegen over de vierkante torenflats twee plaatlwoonlflats .geprojecteerd. Momen teel staat er één. die onlangs in gebruik is genomen. Op de Van Hogendorplaan te Vlaar- dingen kwam de 22-jarige bromfietsbe rijdster C. van H. in aanraking met een autoportier, dat werd geopend toen zij een stilstaande personenauto pas seerde. De vrouw viel en liep diverse lichte verwondingen op. Door onbekende oorzaak kwam op de Afrol te Vlaardingen de 8-jarige Jantine M. met haar fiets te vallen. Zij liep een hersenschudding op en moest naar het Algemeen Ziekenhuis worden over gebracht. (Van een onzer verslaggevers) Op de Westlandseweg te Vlaardingen ontstond een kettingbotsing waarbij drie personenauto's schade opliepen. De 39-jarige M, J. K. uit Vlaardin gen moest stoppen om voorrang te ver lenen. De 25-jarïge militair H. C. V. uit Ellecom stond met zijn auto achter K., maar de daarop volgeïide auto, be stuurd door de 36-jarige caféhouder A. T. W, uit Maassluis botste tegen zijn voorganger doordat de bestuurder ken nelijk niet oplette. Zodoende ontstond de kettingbotsing. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. (Van een onzer verslaggevers) ^r- J- B. Schueler (kath.) wilde we- ÏTWT is nn smmsai dat alc ,ten of er aï overdrachten waren waar fi eenmaal zo Ctat sus iailg over werd onderhandeld. De heer Overigens bewaarde de raad het vuur voor de besloten vergadering over de bouw van het gemeenteziekenhuis die na de summiere agenda volgde. Om half negen was de openbare agenda afgewerkt. Ir. K. J. J. Dominieus (Protestant Schiedam) hield een warm pleidooi voor de goede publiciteit èn het betrachten van de goede sfeer bij de onteigeningen. Hij stelde dat betrokkenen de goede voorlichting dienen te krijgen, opdat men begrijpt waarom de panden en er ven moeten worden onteigend. ,,De gemeente moet geen boeman zijn, mij is gebleken dat de sfeer in Kethel niet zo gunstig is", zei de heer Dominieus. ..Het moet zo zijn dat de mensen als ze oud worden rustig naar de gemeente kunnen stap pen om hun eigendommen te kunnen aanbieden". De heer Domincus acht te het ook bezwaarlijk dat er nu al een onteigeningsplan komt voor gron den die de gemeente misschien over een reeks van jaren nodig heeft. Van Schooneveld zei dat er een gedif ferentieerde bouw is, zodat men niet overal kan bouwen, dat er alleen ont eigend wordt als men niet in der min ne kan schikken. De heer H. V/. Metaal (jath.) vroeg of de gemeente meer oog voor het individu wilde hebben, omdat de ge meente nu grond ruilt met de heer Klarenbeek en eerder kreeg bij in de ze raad niet gedaan dat hij zijn be drijf kon verbouwen. Wethouder mr, M. J. M. van Kinde ren vertelde dat de vergunning eerst moest worden geweigerd, omdat de plannen niet voldeden aan de voorschrif ten. Later leverde het plan voor de scholen in de Willem Brouwerstraat mo gelijkheden op en toen kon de heer Kla renbeek worden geholpen. De bouwver gunning wordt nu aangepast aan de ontstane situatie, zodat de vergunning niet meer in strijd is met de voorschrif ten. TOch hebben ongeveer dertig Rotter damse jongens de laatste weken talrij ke streken uitgehaald, de een minder ernstig dan de andere. Elke zaterdag kwamen in augustus ongeveer dertig jongens uit Rotterdam naar Hoek van Holland. De jongens waren allemaal tussen de zestien en achttien jaar oud. Als regel bleken de jongens niet over veel geld te beschikken. De meeste van hen konden geen tweemaal per week einde de reis heen en terug naar Rot terdam betalen. Dat bleek echter geen bezwaar te zijn. Al spoedig hadden de knapen enkele bewoonbare bunkers ge vonden. Daar. sliepen zij in de nacht van zaterdag op zondag, volgens de ge ruchten ook wel in gezelschap van meis jes. De politie kreeg enkele tips, maar de jongens bleken geen tweemaal in dezelf de bunker te bivakkeren. Elk weekeinde verhuisden zij en sliepen zelfs een keer in het nog steeds niet afgebouwde kerk- hotel aan de strandweg. Het schijnt dat de knapen onderweg drank insloegen en dan „pyamafuif- jes" organiseerden. In enkele geval len hadden de jongens zelfs zondags geen geld voor. de terugreis en moes ten ze bij Hoekse meisjes geld lenen. Het blijft overigens een raadsel hoe de ouders dit enkele weekeinden heb- Den goed gevonuen. NU KAN men op zichzelf het „avon tuur" van de jongens nog wel door de vingers zien,. Het slapen in bunkers is immers niet zo vreselijk. In dezelfde jeriode kwamen echter ook meldingen 3innen van diefstallen en vernielingen om en nabij het strand. Het staat vrij wel vast dat de knapen dat ook op hun geweten hebben. In feite hadden zij in bepaalde strandtenten tegen hun vriend jes het grootste woord over hun diefstal letjes, die overigens vrijwel alleen snoepgoed opleverden.- Elk jaar wordt op het strand voor duizenden guldens vernield. Dat ge beurt niet altijd opzettelijk en ook nu komt er veelal spelen aan te pas. Het omgooien van, de strandstoelen kan men tot spelen rekenen. Dit spel kost de mensen van het badbedrijf echter steeds vele uren. Het komt voor dat er op het hele strand nog nauwelijks een korfstoel overeind staat. Spelen aus... Wat echter te denken van het herhaal- AP het strand staat soms vrij- wel geen stoel meer over eind delijk kapot gooien van ruiten in strand tenten en dergelijke. Dat kan men nauwelijks spel meer noemen. Dat wordt al baldadigheid. Wanneer men daarbij nog bakken van hun funderingen losrukt, papierbakken uit de grond rukt en vlaggelijnen door snijdt, dan wordt het toch wei puur vandalisme. ZOALS gezegd zijn de jongens de po litie steeds te vlug afgeweest. Toch heeft de politie serieus achter de kna pen aangezeten. De moeilijkheid in de ze zaken is echter om een bewijs aan te voeren. Men kan nu eenmaal niet af gaan op beweringen van anderen. In feite dient men de jongens op heterdaad te betrappen. Dat betkent dat men ze in een bunker moet aan treffen. Die kans is nu voorbij. Im mers, het seizoen is praktisch afgelo pen en het slapen in bunkers wordt in elk geval te koud. Wat betreft de baldadigheid op het strand, dat is zo mogelijk nog moeilij ker. Een zo grote ploeg jongens is moei lijk te betrappen. Voor de politie is het strand een grote vlakte, waar de jon gens zich gemakkelijk kunnen verber gen. Bovendien zien zij de agenten al van verre aankomen en dan is er van verieling atuurlijk geen sprake. Het is per siot van rekening niet ver- pAPIERBAKKEN worden compleet met betonnen voet uit de grond getrokken. boden om 's nachts op het strand te lo pen. HET klachtenarsenaal is na zondag nog iets uitgebreid. Het blijkt name lijk dat de jongens het dit weekeinde speciaal op meisjes hadden voorzien. Meisjes die niets met de knapen uit-' staande hadden, werden opgepakt en in. net water gesmeten. Dit zou op zichzelf ook al weer spel genoemd kunnen worden, ware het niet dat enkele van die meisjes hun kleren nog aan hadden. Daar staat echter te genover, dat niet alle meisjes zo on schuldig waren als ze zich voordeden. Enkelen van hen lokten de gedwongen zwempartij duidelijk uit. Het blijft alles bijeen een moeilijke kwestie. Onafhankelijk van elkaar be zien zijn de vergrijpen eigenlijk niet zo ernstig. Een stel knapen die een beetje losgelaten zijn. Alles bij elkaar genomen lopen de ver nielingen echter in de papieren. De jon gens balanceren zo'n beetje op het randje van de wet. Het meeste valt nog wel onder de term „kwajongensstre ken", maar sommige streken laten toch een wat wrange smaak na. A LLES'kan men verliezen, maar liet verliezen 'van een kind Icoiiit zelden voor denken wy. Toch gebeurde het onlangs op tic Burgemeester Knappcrtiauit in Schiedam. Dat ver oorzaakte. veel schrik en gepraat. De Schiedammer bronifictste vlot over de Nieuwe Haven naar de B.K. Laan, niet hard, niet ongewoon en ogenschijnlijk heel veilig want liet kind zat gedegen op een kinderzitje achterop. Het moet niet gedegen zijn geweest, want ineens niet aanwijsbaar hoe en waarom viel liet zitje met kind van de fiets. Het kind hegon met enorm misbaar te huilen, zodat iedereen op de hoogte geraakte van het onheil. Toeschietende- vonrhygaiigers en de vader zagen dat een flinke straal bloed uit een hoofd wond spoot. De vader drukte zyn zak doek op het kinderachterhoofd. j^AAR stond hy dan, te midden van de kijkers. Iedereen wilde wel assis teren en dat is dan het heel vriende lijke van de medemens. De heiteerder van Unique riep man met kind naar Dagblad „De Rotterdammer", Schie- oainse redactie, Lange Kerkstraat 82, H 641 5 4, b.g.g. 115588 (toestel 62, Ja 18 uur b.g.g. 19 5885) alleen voor ledactie-aangelegenheden. Agentschap: mevrouw 3. v. tl. Hoek- tioogendiam, J. Steenstraat 29, telefoon wal (alleen voor klachten, adverten ties en abonnementen, b.g.g. telefoon H0588), Klachten bezorging: Agentschap (adr. He boven) dag. van 18.30—19.30 uur. Belangrijke telefoonnummers: Alarm Politie 64666, alarm brandweer 69123; «larm G.G. en G.D. 29290. .Apotheek: Janssen, Swammerdam- 'mgel 41, tel. 64917. binnen, anderen brachten de' bromfiets en in de garage werd het- snikkende kind snel op Vfcrliaal gebracht niet zakjes rcclaatesnoep. Bleef-over, het gat in het hoofd en de gedachte van ieder aan een hersenschudding. Snel werd het kind gastvrij en gratis iu een auto van de garage naar het gemeente ziekenhuis gereden. Lakonieke en altijd dapper doorwerkende verpleegsters vingen daar het huilende kind op. VAKKUNDIG kreeg het kind een enorm verhand rond het hoofd. Niks aan de hand, kalm blijven, groot zijn, zeiden de verpleegsters. Alles -werd keurig genoteerd, de vader kreeg enorme raad. Bloed wegwassen niet koud water en biotex. Als ze misselijk wordt is het een hersenschudding. Je kunt dat niet ineens zien, nee, was dat ntaar waar. Het valt wel mee, die buil blijft met dat knelverband wel klein, In korte tijd stond vader met kind weer buiten. ledereen had keurig de hel pende hand geboden. Kennelijk schrikt de mensheid gamv als het ongevallen met kinderen betreft en als er bloed '70'N ongevalletje bcwjjst evenwel hoe vriendelijk mensen kunnen zijn. Het is een dankbare ervaring. Ilct bewijst overigens dok met hoe veel gevaar allerlei ouders dagelijks met kinderen over de drukke straat rijden. Later namelijk heeft iedereen met wantrouwen het kinderzitje be keken en eenstemmig kwam iedereen toen tot de conclusie dat er van dat maaksel niet veel deugt. Het mate riaal zou te zwak zijn om zo'n kind zitplaats te bieden achterop een fiets. Het materiaal is overigens wel voor die functie verkocht. Het kind in middels bekommert zich al niet meer om het technische probleem, het liep met een cadeautje in de hand, wat sigaren uit dank voor liet snelle en belangrijke transport van garage naar ziekenhuis. Jonge en aanstaande Moeders die een extraatje over willen houden in deze dure tijd... en toch voor hun kleine de beste luiers willen hebben, worden morgen in onze baby-afdeling verwacht. Want dan beginnen wij met de verkoop van een grote partij hagelwitte tetra luiers, ge maakt van zuivere, zachte ka toen (zonder pap) die normaal voor f 1.50 verkocht worden (en dan is dat nog goedkoop). Goed vocht opnemende luiers, (met kleine foutjesdie met elk wasmiddel en normaal uitge kookt kunnen worden, koopt U nu voor nog géén zestig cent. SSKakWiai Morgenvroeg om 9 uur begint de verkoop van deze zachte ka toenen hagelwitte tetra-luiers, per stuk voor Géén tel. ef schrift, best. (Van een onzer verslaggevers) Yan groot belang voor de Dienst van Sociale Zaken Schiedam svas dat in augustus de verhuizing van de Bescherm de Werkplaats van de ongeschikte school lokalen St. Aunazusterstraat naar de vroe gere fabriekslokalen van. Fontijne in de Boterstraat kon geschieden. De verhui zing bracht stagnatie met zich en de fi nanciële resultaten werden ongunstig be ïnvloed, vermeldt het jaarverslag. Bij de buitendienst waren op 1 januari 51 mensen aan het werk, er kwamen er 56 in de loop van het jaar bij en er werden er zestig afgevoerd. Deze mensen verrichtten voornamelijk werk bij de Plantsoenendienst namelijk het schoon houden van de plantsoenen, het papier prikken, e,d In zes sociale werkplaatsen in ons land waren bovendien veertien stadgenoten te werk gesteld. Dat kostte Sohiedam eer. bijdrage van 20.134.24 In de Sociale Werkplaats St. Anna- zusferstraat. later Boterstraat, werkten op 1 januari 51 mannen en 22 vrouwen, er kwamen in dc loop var. het jaar 13 mannen en vier vrouwen bij en af gevoerd werden 15 mannen en twee vrouwen. In totaal werd 12370 mandagen pro- duktief gewerkt en improduktief waren 5154 dagen wegens ziekte, vakantie e.d. Aan indirekte werkzaamheden werden 1007 mandagen besteed. Het ongeoor loofd verzuim bedroeg 280 -dagen. Zeven hoofdarbeiders -werden te werk gesteld bij gemeentereiniginig, sociale zaken, sociale werkplaats en gemeentearchief. In de Socüale Werkplaats werden de vol gende werkzaamheden verricht: karton age- werk, diverse soorten dozen en huisjes; kur ken, sehroefdoppen, enz. sorteren, inpassen en inlagen; schroeven, holnagels, klinknagels, moeren .spijkers enz. sorteren cn afwegen verpakkingswerkzaamheden bonbons, sier- stoppen, molen wiekjes, sieremmertjes, re clamemateriaal, folders vouwen en in en veloppen steken, vullen en etiketteren van ftesjes, e.d. glassnijden lasruitjes, rond glas voor manometers en watermeters, spiegels enz. naaiwerk zakjes voor cfroogstof, schort jes, slo-ven, overalls en vlaggen; montage werk muziek au to ma atj.es, delftsblauwe mo lentjes met ingebouwde muziekrol; demon- tagewerk electrometers en schoolbanken; rij wielen wielen spaken en richten; houtbewer king machinaal zagen en frezen, van. hout voor het vervaardigen van kisten en kratten. Vervaardigen van plaquettes, klokken, spie gellijsten, kerstboomkruizen, kisten met op druk enz. vormwerkzaamheden diverse zand vormen voor het gieten van onderdelen voor machines, plastic materiaal voor reclame doeleinden, - enz, bindwerk het plastificeren van boeken; borstels, bezems enz. diverse borstels, bezems, handstoffers en kamer be zems; weven ontbijtlakens, servetten, schort jes. handdoeken, theedoeken, stofdoeken, ta felkleedjes, sjaals, dweilen enz.; ophaaldienst ophalen van oud papier en oude metalen. Van een onzer verslaggevers) TNE zo belangrijke rioolgemalen in het laag gelegen Schiedam heb ben in 1963 goede controle gehad van het gemeentelijk personeel, blijkt uit het jaarverslag 1963 van de dienst van gemeentewerken. In de verschillende gemalen werden enkele persaggregaten, elektromotoren en comminutors gerevideerd c.q. schoon gemaakt. Ook andere revisie- en schoon- maakwerkzaamheden werden aan de in stallaties verricht. Zandvangen, zuigkel- ders, enz., werden periodiek schoonge maakt en schuiven werden gecontro leerd en doorgesmeerd. Zuig- er> pers afsluiters in verschillende gemalen en in de persleidingen werden gedraaid en geprobeerd. De vlotter-insta!' - in verschillende gemalen werden 'seerd. Aanloop- weerstar.den, sch den en schakel en relaiskasten v. 11 schoongemaakt en gecontroleerd. Takels, loopbruggen, enz., in de communitorruimte. waterhol en pompenkelder van verschillende ge malen werden gecontroleerd en door- gesmeerd. Voor proef is dit jaar de wa- terwacht uitgeschakeld geweest. De schuiven van de nooduitlaat bij de houthandel van de Wetering zijn bij de hevige buien niet open ge weest. Het gemaal Willemskade heeft deze buien goed verwerkt. De hoog water-alarminstallaties bij de men sen van de waterwacht thuis zijn bui ten werking gesteld. Doordat aan de Burg. Knappertlaan de schuiven ver vangen zijn door overstorten, kan hier de hoogwateralarminstallatie verval len en worden verwijderd. Mede omdat het gemaal „Willemska de" nu een Rittmeyer afstandsregistra tie heeft, kan de situtatie vanaf de con trolekamer gecontroleerd worden. De kast van de alarminstallatie van de ge malen „Bijdorp" en „Willemskade" werd verplaatst om ruimte te maken voor een uitbreiding van de Rittmeyer apparatuur. Een nieuwe kast werd geplaatst en de bedrading van de nieuwe apparatuur 'ge maakt. Het plaatsen van de nieuwe Ritt meyer apparatuur en het in bedrijf stel len daarvoor werden uitgevoerd door de firma van Swaay. Daar de -P.T.T. maar één van de twee aangevraagde lijnen beschikbaar had, blijft een vijzel buiten de registratie tot ook de tweede lijn ce- schikbaar is. Voor het gemaal Willemskade zijn twee plaatstalen kasten vervaardigd voor het onderbrengen van de nieuv/e Rittmeyer-apparatuur. Voor gemaal W. Frankenland is een plaatijzeren kogella- gerbak vervaardigd. Eveneens voor gemaal W. Frankenland werd een nieu we 'ophangeonstructie vervaardigd door de buitenschuiven, evenals een niéuwe afsluiter glau en twee zware flensen. Voor het gemaal Oost-Frankenland wer den diverse onderdelen vervaardigd voor een terugslagklep. A (Van een onzer verslaggevers) TWEE echtparen werden dinsdagmor gen gewond bij een verkeersongeluk dat omstreeks elf uur op Rijksweg 16 op de grens van Rotterdam en Ridderkerk gebeurde. Zij werden met min of meer ernstig letsel naar het Zuiderziekenhuis gebracht. Op de midden baan van de weg reed een Renault, die op een gegeven moment door een blauwe Volkswagen werd in gehaald. Op dat moment ging de Renault om onverklaarbare redenen slingeren, raakte de middenberm en sloeg drie of vier maal over de kop. De wagen kwam volkomen vernield tegen een boom tot stilstand. De bestuurder, de 43-jarige J. H. Blomsteel uit de Tollenstraat in Schie dam, cn zijn 42-jarige echtgenote werden beiden uit de auto geslingerd. Mevrouw Blomsteel kreeg vermoedelijk een rech terbeen- en een linkersleulelbeenfrac- tuur en Kiaagde over pijn In haar rug. De heer Blomsteel, haas bij Vt'ilton- Feijenoord, had slechts schaafwonden aan het gelaat opgelopen. Het andere echtpaar, dat achterin O Vandaag is een begin gemaakt met sloep- werk aan de Vlaardingerstraat te Schiedam,, In verband hiermee zal tijdelijk éénrichtingv verkeer worden ingesteld. Voor het verkeer, dat van de Dam komat zal het verboden zijn de Vlaardingerstraat in te rijden. 9 In verband met de bouw van het nieuwe kantoorgebouw aan het Oude Kerkhof, te Schiedam is de secretarie-afdeling Belastin gen tijdelijk verplaatst naar Bureau, Müi«" taire Zaken, Oude Kerkhof 19. De aandacht wordt er op gevestigd, dat de kantooruren in verband hiermede zijn gewijzigd; £n het vervolg zal het kantoor van de afdeling Be- lastingen geopend zijn van 9 tot 12 uur en van 13.30 tot 14.30 uur. Het kantoor van de afdeling MilitaireZaken blijft gevestigd aan het adres Oude Kerkhof 19. SCHIEDAM, Geboren: Paul E zv DA Visser en H A Akkies; Kees zv C J de Wit, en C J Helbers; Cornells J zv C J de Bon en M Burgers: Jens M zv A A Voogfc en M Lohnes; Mtchei R Zv J Heus en J Lueas;. Jolanda dv J W Tintel en N Meulstee; Peter zv W Hoordijk en M M van der Steen; Sen ja dv M Klinge en P Pors: Peter zv J P.van Ewijck en A S van "t Oor; Judith B A dv H Moré enWSI Oosterhuls; Christina L E dv C van der Velden en O H Straten: Jolaa- da dv P Ouwendijk en N G Tetteiaar; Eliza beth WdvFW Jasperse en E M Snel, Overleden: C J Jansen 16 jr; G A van Duppen 43 jr; A A van der Drjft 89 jr; H it Baars 41 jr ev Verdugt. VLAARDINGEN» zat, werd ook gekwetst. De 53-jarige W. F. J. van de Laar uit Leerdam look baas bij Wilton-Fijenoord), brak vermoedelijk zijn rechterarm en had schaafwonden aan het hoofd. Zijn 49- jarige echtgenote had een linkerbeen fractuur en rugklachten. De politie van het bureau Sandeliag- plein in Rotterdam verzoekt de bestuur der van de blauwe Volkswagen en even tuele andere getuigen van het ongeluk zich te melden. De vernielde auto droeg een Frans nummerbord, was het eigen dom van een Mexicaan en in bruikleen bij de heer Blomsteel.

Trouw / De Rotterdammer | 1964 | | pagina 1