Contact met kerken moet verbeterd Duo sloop binnen omdat ruit was gebroken VOO ROTTERDAM Mej. Ritmeester (76) 60 iaar bii één baas Asfaltering voor van Haarenlaan f FORTEX A'weet raad met elke maat Nieuw voorlopig bestuur gekozen „Vroeger veel gezelliger" Rennersclub krijgt gift van N.S.F. Mooi resultaat sportschool Goede opkomst bij aquaristen Inbraak school aan Parkweg Bej aarde wouw j sprong uit tram P.I.T. houdt collecte Burgerlijke stand Celstraf geëist tegen inbrekers -'t^?-? gpENEN I Politie neemt weer brommers in beslag Sportief toernooi tafeltennisclub Intiem A. J. Euser veertig jaar schilder Verkeerscursus voor bromfietsers Postzegels blijven favoriet, bij „De Verzamelaar" pATTERPAMMER DINSDAG 12 OKTOBER 1965 Pagina 15 kleedt u altijd een klasse beter! FORTEX 'APENEN II KERKEN G. ontkende verder, dat zijn vriend hem behulpzaam was geweest met het sjou wen van de voorraad dranken naar de wagen, hoewel K. zelf dit toegaf. Deze stond terecht voor medeplichtigheid. Uitspraak over veertien dagen. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM De officier van jus titie, mr. J. M, van Leeuwen, heeft vanmorgen tegen de 20-jarige los werkman C. M. A. G. een jaar en zes maanden gevangenisstraf geeist en te gen diens vriend, de 30-jarige stuca- door A. M. K. vijf maanden met af trek. (Van een medewerker) SCHIEDAM Tijdens een bijzonde re vergadering in gebouw Jeugdhaven is het bestuur van de Christelijke Sportfederatie Schiedam (CSFS) min of meer uit de impasse geraakt, waar in het was gekomen. Immers telde dit bestuur nog drie leden, doordat de he ren Hi Schouten (sekretaris) en A. Winter (penningmeester) door diverse omstandigheden hun bestuursfunctie niet meer konden waarnemen. Ziekte e.ö. was hiervan de oorzaak en daar door stonden de heren F. E. Koelman, H. Nagtegaal en H, Roozcnbeek voor de moeilijke^taak .het werk van de CSFS in Schiedam zo goed mogelijk trachten te behartigen. Zij werden hierin zijdelings bijge staan door oud-sekretaris E. Mast die op .genoemde vergadering in het CJV-gebouw aan de Lange Haven woorden van dank kreeg van voorzit ter H. Roozenbeek, Deze stelde even wel, dat spoedig uitbreiding van het bestuur noodzakelijk is wil het werk van de CSFSgestimuleerd worden en de nodige bekendheid herkrijgen. Aanvankelijk werd, gesteld, dat iedere aangesloten vereniging zo -mógelijk één worden, Gedurende de laatste jaren acht te men dit contact beslist onvoldoende om tot een goede samenwerking in Schie dam te komen. De SSS-aktie werd hier bij eveneens besproken, terwijl ook het kontakt met de kerkelijke jeugdvereni gingen punt van bespreking vormde. De CSFS heeft nog meer taken en om die zo effectief mogelijk naar vo ren te doen komen' werd besloten de verenigingen een vragen-formulier te doen toekomen, waarop tevens de wen sen aangaande de Christelijke sportfe deratie kenbaar gemaakt kunnen wor den. De CSFS heeft uiteraard een taak omschrijving in het bestaande regie ment, maar daarnaast' zijn er bij de verenigingen stellig wensen, die het CSFS-bestuur wat graag wil trachten op te lossen. Op de volgende bestuursvergade ring zullen de wensen van de aange sloten verenigingen worden behan deld, zodat deze op de ledenvergade ring in' januari eveneens voorgelegd kunnen worden. Bij de CSFS zijn aagesloten de volgende verenigingen: Animo (Kethel), DOK, ODO, ODI, HBSS, Juliana, Oranje Garde en De Golfbrekers. 'tyjg LAATSTE, tijd heeft de uïtvoe- -ring van de wapenwet nogal beroe- ü^n, ook in Schiedam. De oor- &kelijke wapenwet is 75 jaar oud. mÊÜeert Tan 1890. Bij. deze wet is lÈmbQdën op openbare of enigerlei miliéi fpnbliek toegankelijke plaats lljfts-hij zich te. hebben. Hieronder lïgppjiiter meer karabijnen, getve-, gpfistóleTt, dolkmessenwindroeren, mix'Hegèns, degenstokken, wapen- JSto priemstokken, etc. Omstreeks SjTttèrd deze wet nog uitgebreid, nadien was het ook verboden isfëapenen te vervaardigen, te her- Htèri- of voorhanden te hebben. 'in'mocht men ze verhandelen, i&'bij speciale machtiging. Sindc ÏStf'0melijk bij.K.B. van juni 1965 ierï ér een nieuwe categorie wape- ja aim toegevoegd: de ongewenste {ttiwapenen. Op de avond van 7 juni gingen zij een eindje rijden in de auto van G. Zij ontdekten in de Marinestraat een pak huis, waarvan een ruit was gebroken, G. klom naar binnen en wist uit het pand 15 dozen, 3 kratten en 13 flessen te slepen. De buit bestond uit likeur, apricotbrandy en frisdranken. G. werd verder verdacht van twee inbraken aan de Sluisjesdijk, waar hij voor onge veer duizend gulden zou hebben gesto len. Hij ontkende zijn aandeel in deze inbra ken, hoewel zijn vingerafdrukken hier waren aangetroffen. „Het is best moge lijk dat ik daar wel eens ben wezen solliciteren", verklaarde hij de aanwe zigheid van zijn vingerafdrukken. „Het komt niet veel voor, solliciteren met je handje op de ruit", gaf de officier te rug. bestuurslid moest leveren, maar dat le verde moeilijkheden op. Immers tobben de meeste verenigingen met het vinden van bestuursleden. Zo deelde de afgevaardigde van het Kethelse Animo, de heer W, T. de Gids mee, dat bij Animo reeds een tekort aan bestuursleden heerst. Ook de heren 3. Apon en J, F. Veraart gaven te kennen dat hij hun vereniging (DOK) de be stuursleden niet voor het oprapen liggen. Bij HBSS geldt hetzelfde, aldus de heer F. van Hoek, terwijl ODI te weinig leden telt om enkele kandidaten naar voren te kunnen schuiven. Al met al zag het er naar uit, dat men niet uit de moeilijkheid zou raken, ware het niet, dat de heren J. B. Apon en J. Olieman (beide bestuursleden va nde Ge reformeerde Jeugdvereniging „De Licht boei" zich kandidaat wilden stellen. Na bespreking hiervan werd besloten deze jonge leden te benoemen tot bestuurslid, zij bet dan dat zij hun funktie als voorlo pig wilden beschouwen tot de in januari 1966 te houden ledenvergadering. De heer Apon zal tot zolang het sekre- tariaat waarnemen en de heer H.'Nagte gaal zal als penningmeester fungeren. KORTE HOOGSTRAAT 11 a TEL. 6151 - VLAARDINGEN T^EN DER wezenskenmerken van een christelijke politiek is het streven naar een synthese tuêsen hoofd en hart tussen bewogenheid en verstandigheid. Daarvoor is nodig een open oog, een warm hart en kennis van de feiten. Aldus mr. H. Ba- vinck, wethouder van openbare werken, hij de officiële opening van het gereformeerde, bejaardenverzorgingscentnim „Borgsate" aan de Meidoomsingel in Sehiebroek. Borg sate is met vierhonderd bedden en een staf van zestig personeelsleden het grootste luw' jaardencemrum van Rotterdam. Wij leven; in een tijd, zo vervolgde mr. Bnvinck zijn rede, waarin aan ieder zo goed mogelijk zijn recht moet worden toebedeeld en dat j tot in de finesses. Wij zijn bang om fouten te maken. Ik geloof, dat de overheid niet zo hang behoeft te zyn om fouten te ma- ken, aldus mr. Bavinck. Ik geloof dat daar-? door het gevaar dreigt dat de dingen niet opschieten. Doordat men bang is, worden de problemen als maar ingewikkelder en; een van deze zo ingewikkeld geworden za-: ken is de woningbouw. Tien tot vijftien procent van de bewoners van woningwetwo- ningen, zo stelde de heer Bavinck, lieefl een inkomen dat ver boven dek welstands-, grens ligt. Als .er nu iemand is met een;: hoog inkomen, die een goedkope woning bewoont en die een duurdere woningwetwo- ning wil hebben, moeten wij hem daarin i tegemoetkomen of niet? De man laat tin-: mers een goedkope woning achter. In het; algemeen laat men zo iemand maar zitten zolang er geen voor hem geëigende woning beschikbaar is. In; Rotterdam leven, aldus; de heer Bavinck, nog te veel ouderen in; kommervolle omstandigheden in woningen die voor hen te groot zijn en die zij dus, niet kunnen onderhouden. In een tehuis als Borgsate kunnen mensen terecht, die Woon ruimte open laten en die nooit meer een ruim inkomen zullen hebben, die dus altijd sociale hegeleiding zullen hebben. Ook in het beheer van Borgsate is evenwichtiaheid nodig tussen gevoel en verstand. Ds. E. A. van És, voorzitter, van de Stichting woonhui-! zen voor ouderen, welke stichting is belast met het beheer van Borgsate, zag als groot-? sté probleem de wachtlijst, die nu al twee duizend namen telt en voortdurend'groeit.. Namens- de kerken, die aan het totstandko men van Borgsate hebben meegewerkt, bood dr...N. j. Hor,mie; een. 'Bijbel aan? •voor de rouwkamer. ;Dr.*, Hommes schetst»; deze rouwkamer als een wezenlijk onder deel van het tehuis, dat voor degenen die. er komen wonen het laatste op aarde is. Architect Leo de Jonge lichtte het ontwerp van Borgsate, toe en hij memoreerde de bij de bouw ondervonden moeilijkheden, die. er toe leidden dat het Aannemingsbedrijf J.: G, Mak het werk moest overnemen van de firma A. Mak. Namens Patrimonitun's Wo; nïngstichting te Delfshaven, die by de bouw als principaal was opgetreden, sprak voorzï». ter T. Elsinga. De beer A. van Eginond.' sprekend namens de- gemeentelijke social», dienst, bood enige volièrevogels aan era schetste de aandacht, die men in Borgsate heeft voor de gehandicapten. Er, is zelfs een? revalidatiezaal. De lieer Bavinck verrichtte;,; de officiële opening door onthulling van? een keramisch mozaïek in de bal, ontwor pen door Joop Puntman. Namens dé bewo-j ners bood de heer P. Fok het tapijt in de; hal aan. SCHIEDAM Twee jeugdige brom fietsers, die met een snelheid van vijftig kilometer over de Burgemeester Knap- pertlaan reden, kregen maandag een proces-verbaal. Wegens het.overschrijden van de maximumsnelheid, nam de politie bovendien hun bromfietsen in beslag. CVan een medewerker) VLAARDINGEN Het maandaga vond in het voormalig Gemeentelyceum aan de Westhavenkade - gehouden Xntiem-tafeltennistornooi kenmerkte zich door een grote opkomst en een zeer sportief verloop van alle partijen. Zo aan het begin van de competitie is het van groot belang om zoveel mogelijk spelers bij elkaar te krijgen en in dit opzicht had men er goed aan gedaan iets- bijzon ders te organiseren. Organisator van het eerste handi cap-toernooi van het nieuwe seizoen was de ijverige tweede voorzitter, G. fjtsma, die tevens de leiding had van het gezelli ge evenement, waaraan 33 leden deelna men. Penningmeester A. Korpershoek ver keerde overigens in een gulle bui. Ieder een kreeg gratis koffie met sprits en alle leden keerden met een prijs huis waarts. K Er werd eerst geloot in welke groep men terecht zou komen, daarna werd een halve competitie gespeeld tussen de vijf groepen verdeeld over drie groepen van zeven personen en twee groepen van 6 personen. Zodoende kwam het voor, dat hoger geklasseprden het moesten opnemen te gen lager geplaatsten maar omdat het een handicaptoernooi betrof, betekende dit land niet altijd winst voor een eer- ste-klasser tegen een 2e, 3e of 4e-klasser, Er moest dan. voorgift worden gegeven van resp. 5, 8 of 10 punten, terwijl een 5e-klasser zelfs een voorsprong van 120 genoot. Wel moest er gespeeld worden ;ot één der spelers 31 punten had be haald, zodat er wel gelegenheid was om een achterstand in te lopen. De poule-winnaars waren in de diverse groepen J. de Bniijn, E. Dossin, Sj. Hoo- gëndijk, W. Huisman en C. Borsboom. Zij mochten allen het genoegen smaken om met een taart naar huis te gaan. De tweede aankomenden waren T. Groene- veld, B. Mudde, M. v. d. Knaap, H. v. Witzenburg en F. Rieken. Doordat de heer W. T. de Gids (Ani mo) zich eveneens tot de volgende leden vergadering beschikbaar wilde stellen, telde het nieuwe CSFS-bestuur plotse ling zes leden. DOK zal trachten dit tot zeven aan te vullen, waarmede de moei lijkheden voorlopig zijn opgelost. Tijdens de daarna volgende bespreking werd ondermeer vastgesteld dat het kon- takt met de kerken verbeterd zal moeten (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM Zestig jaar wer ken bij één baas: een zeldzaam ver schijnsel. Mejuffrouw T. Ritmeester (76) heeft deze lange periode vorige week afgesloten bij de firma D.l. van Es, die onder de naam „Betere Krui denier" drie levensmiddelenwinkels in de stad heeft. Ze begon als zestienja rige achter de kassa en verliet de zaak als procuratiehoudster op kan toor. Hoewel ze de laatste jaren geen hele dagen meer werkte, was ze met haar ervaring nog altijd een van de belangrijkste mensen uit het bedrijf. Morgenmiddagzal mejuffrouw Rit meester van vijf tot half zeven in Lommerrijk recipiëren. In die zestig jaar heeft hét levensmid- delenbedrijf een enorme groei doorge maakt. Vroeger vond e jubilaresse het veel gezelliger. Zakjes vullen, stroop scheppen en echt verkópen, veel praten. Dat laatste trok haar vooral aan en na anderhalg jaar mocht ze zelf achter de toonbank gaan-staan. In 'die jren maakte iedereen lange dagen,- zeker het; winkelpersoneel; 'Ze begon om half acht en' stopte's avonds pas om negen uur. Tussen de middag had ze anderhalf uur vrij. Vrijdags werd er dan nog eens tot tien en 's zaterdags tot twaalf uur gewerkt. De eigenaar van het de Noordmolenstraat mejuffrouw Rit meester, op, die hij thuisbracht, in de boekwinkel die haar moeder aan de zijn filialen rond en pikte als laatste in Gonderijweg beheerde. bedrijf, de heer P. van Es, ging daarna Verkopen heeft ze niet lang gedaan. Vrij spoedig kreeg ze een baantje op de administratie. De zaken gingen goed en op een gegeven moment hadden d heer Van Es en zijn broer in Rotter dam en Den Haag achttien winkels. Na de oorlog is dat aantal om diverse redenen teruggelopen tot drie. Samen .met. de oude. en later' met de jónge heer Van Es heeft ze. deze zaken op papier- draaiende gehouden. Ze be moeide zich vooral met giro- en kaszaken en het beheer van de panden die hét bedrijf bezit. Veel heeft mejuffrouw Ritmeester zien veranderen in zestig jaar. Kleine kruide nierswinkels met gaslicht en koperen weegschalen hebben het véld moeten ruimen voor supermarkets met neon en verpakte artikelen. Spaarzegeltjes waren er in het begin van de eeuw nog niet bij, maar reclame was toen toch al een belangrijk concurrentiemiddel. Een gratis zakjes kaakjes of suikertjes moest in die jaren de huisvrouw op zaterdag lokken. Wat dat aangaat is er niet veel veran- Ieder modeseizoen verrast de haute cou ture met nieuwe lijnen en speelse facetten. Maar uw sieraden bisjven jarenlang a la mode, zoals een parelring met briljant. (va. f 225,-) (Van een medewerker) SCHIEDAM Het bestuur van de Rennersclub Schiedam heeft van de Ned Sportfederatie (NSF) een bedrag van 6.000 ontvangen. Dit bedrag kwam uit de pot van de voetbaltoto en zal worden besteed voor de bouw van een clubhuis op het toekomstig wielerbaancomplex op Harga. Het bestuur van de r.c. Schiedam hoopt, dat zo spoedig mogelijk aan de opbouw van het gehele complex wordt begonnen, om zodoende bij de aanvang van het nieuwe seizoen de baansport in Schiedam fan start té .laten .ga&tf.On langs heeft het bestuur een bespreking gehad met Gemeentelijke autoriteiten en zij heeft goede hoop, dat op korte termijn haar wensen worden verwezen lijkt, waardoor men uit dit isolement verlost is. sinds 1776 adviserend juwelier Korte Lijnbaan 18a Rotterdam tel. 110534 (Van een onzer verslagge vers) VLAARDINGEN Als laat ste afsluiting van de evenemen ten rondom de ingebruiknemin gen en openingen aan de Hoflaan hoek Schiedamseweg een plaat van de buitenkant van het daar verrezen complex. Een forse blikvanger op dit markan te punt in de stad die niet meer doet denken aan het beeld dat apotheek Walrave jarenlang aan deze plaats heeft gegeven. - Vergeleken met die verleden tijd heeft de apotheek zich nu als een schijnbaar ondergeschik te eenheid in het grote gebouw ter uggetrokken. Dominerend werd de Algemene Bank Neder land, maar elke Vlaardinger weet dat echter de muren ook de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Beneden- Maas schuil gaat. Apotheek, bank en kamer, belangrijke in stituten als zij voor de samenle ving zijn, functioneren in dit gebouw doelmatiger dan ooit tevoren! (Van eenonzer verslaggevers) SCHIEDAM De Aqaurium- en Ter- ranumver. Apua-Fauna hield maandaga vond in het gebouw Irene ónder leiding van de voorzitter, de heer F. "W, J. Schef- fers haar maandelijkse aquariumavond. In zijn openingswoord deelde de voorzit ter mee dat op 14 en 15 en 19 en 20 oktober door de keurmeesters, de heren Zhom en Blesserik uit Den Haag bij een aantal leden keuringsavonden worden ge houden. De heer Van Ommen uit Alblasserdam hield vervolgens aan de hand van een aantal fraaie kleurendia's een lezing over het onderwerp: Vis en Plant, waarbij spreker op onderhoudende wijze verschil lende soorten, en planten behandelde. Er bestond vrij veel belangstelling voor de ze contactavond. ROTTERDAM De heer A. J. Euser, onderhoudsschüder bij de afdeling bak kerij van de Op-op Nederland, is van daag veertig jaar in dit bedrijf werk zaam. Ruim 38 jaar werkte hij hij Jansse, maar toen twee jaar geleden deze bakke rij werd gefuseerd met Co-op ging even eens de heer Euser over naar de coöpe ratieve verbruiksvereniging. 's Morgens werd de jubilaris gehuldigd op zijn huisadres: Sprultstraat 17. De directie bood hem hier het gebruikelijke geschenk onder couvert aan. SCHIEDAM: Onbevoegden hebben zich in de nacht van maandag op dinsdag toegang verschaft tot de r?k.-huishoud- school aan de Parkweg. Vermoedelijk is men door een openstaand raampje aan de achterzijde het gebouw binnengedron gen. Uit de directiekamer wordt een radio toestel vermist. SCHIEDAM De afdeling Schiedam van het Verbond voor Veilig Verkeer zal in samenwerking met de Politie bij voldoende deelneming weer een Ver keerscursus voor bromfietsers organise ren. De cursus zal in de maanden oktober en november worden gehouden op don derdagavonden van 8.00 tot 10.00 uur be staat uit vier lessen. Aan het eind van de cursus wordt een schriftelijk examen af gelegd. Aan de geslaagden zal een diplo ma worden uitgereikt. De kosten van dezeqmrsus bedragen in totaal 4.50. Aanmeldingsformulieren zijn verkrijgbaar aan het hoofdbureau van Politie Lange Nieuwstraat 55. De aanmelding sluit op 14 oktober 1965. (I VLAARDINGEN Oranje Nassau heeft zich in de kopgroep genesteld door een 9—2 overwinning op TOP I. De Vlaardingers speelden een prima wed strijd. De eerste helft was O-N reeds stuk ken beter maar TOP gaf goed partij. De Vlaardingers wisten evenwel al gauw met 29 voor te komen. Bij de rust was dit al 31 geworden. Na de hervatting kwam O-N pas op volle toeren, binnen twintig minuten was de stand 8—1 voor de Vlaardingers. Het tempo zakte hierna iets af en daardoor kon TOP nog een doelpunt scoren: 8—2. O-N maakte er vlak voor het eindsignaal 92 van en hiermee was de wedstrijd beslist. De doelpunten kwamen van de dames Schilder, Keyzer en Noorddijk en de heren J. Schilder H. Vink, L. Veldheer (2) en M. Romers (3). Verdere uitslagen waren: O-N 2—THOR 2 6—1: O-N 3 won met 4—1: De junioren van O-N werden door RWR met 50 verslagen, O-N A verloor met 60 van Thor A maar O-N B won van Thor B met 4—8. De C afd. van O-N boekte een winst van 2-0 op Maassluis B en O-N C verloor met 4-0 van Thor C. ROTTERDAM De 83-jarige mejuf frouw A. Boom van het Noordeinde sprong maandagavond uit een nog rijden de tram van lijn 16. Zij fiad geen letsel maar gezien haar leeftijd Is zij met een' ziekenauto naar haar huis vervoerd. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Deze week wordt ook in Schiedam de jaarlijkse P.I.T.-collecte gehouden voor de Nederlandse militai ren, die in dienst zijn of moeten. Het doel van het Protestants Interkerkelijk Thuisfront is de militairen na hun werk in de kazerne (aan boord of aan de wal) een gezellig huiselijk tehuis aan te bieden). Reeds meer dan 59 tehuizen worden door de P.I.T.—collecte gesteund. Er is een bibliotheek, studiegelegenheid, allerlei amusement en degenen die met de kerstdagen deze niet thuis kunnen vieren, ontvangen een kerstpakket. Het feit, dat deze zorg zich in toenemende mate uitstrekt tot buiten onze lands grenzen, betekent, dat er ook meer middelen nodig zijn om dit werk in al zijn facetten naar behoren uit te voeren. DEEN3I ONT WERP,PROF?' KAARE KUflT.ZVVART. GEGRA?- FlTEERD. LEVERBAAR VOOR: KOLEN. GAS SCHIEDAM Rozina W., d.v. P. van den Hoek en L. J. R. Vietje; Colinda C. A. d.v. W. J. Hillebrand en A. J. L, W. van Rutten; Hendrik z.v. H. -Vink en W. J. Groeneveld; Berllnda d.v. N, van Pelt en A. M. diu Mortier; Esther H. T. d.v. B. P. Dolleman en M. L. M. van der Laar; Hans z.v. P. van Rij en J. E. Gijsen; Bartholomeus M. J. z.v. J. A. van Klink en E. M. J. W. van Eisen; Michel R. z.v. L. J. van der Ree en F. J. Bouwman; Johannes z.v. M. Onink en J. M. van der Ent; Ursula d.v. M. J. Ulsamer en M. Bots: Michel z.v. L. J. van Sinöeren en J. M. G. de Langen: Rosalinde d.v. J. G. P. Hagemeijer en H. H. C. Wigmans. Overleden: T. Stuurman, 78 j. echtg. van: van Doom; L. de Vries, 57 j; H. Groen, 76 j. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Op de ruilbeurs van de Ned. Ver. „De Verzamelaar" maandaga vond in het gebouw Arcade was er weer veel belangstelling voor het ruilen van speldjes. Suikerzakjes worden minder gevraagd dan voorheen. Het zelfde kan men zeg gen van plakplaatjes. Het ruilobject oude munten overigens een interessant artikel kan in Schiedam geen voet aan de grond krijgen. Op de grotere ruilbeurs te Rotterdam gaat dit beter. Het verzamelen van oude munten blijft inderdaad een vrij kostbare en moeilijke hobby. Lucifersmerken mogen zich nog steeds in een onveranderlijke belangstelling verheugen. Enkele artike len als bierviltjes zijn te exclusief dan dat ze op een beperkte ruilbeurs als in Schiedam zich een vaste plaats kunnen verwerven. Topartikel blijft nog steeds de postze- geL :t I» "mtabal; te kruiden, (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Gedeputeerde Staten van Znid-Holland hebben hun goed keuring verleend aan het door de gemeenteraad van 28 juni 1965 toege stane krediet ad ƒ750.000 ten bate van de asfaltering enz. van de Burg. Van Haarenlaan (aanloop-krediet). Gemeentewerken heeft thans in uitvoering de oprit naar de Brandersbrug, welk werk is aangenomen door d<; Kon, Mij. Wegenbow N.V. te Utrecht. Aansluitend aan dit werk zal begonnen worden met de hoofdrijbaan van de Burg. Van Haarenlaan. KORTE UJNBAAN 21 TEL010/112955 ROTTERDAM GROTE MARKTSTR.6TEL.070/I13611 OEN HAAG VARIAPLAATS2 TEL030/18900 UTRECHT

Trouw / De Rotterdammer | 1965 | | pagina 1