Organisatoren tevreden over resultaat AGENDA I estijn n van succesvol eum lading bij 1 I VO AAN DflU J VERKOOPSTERS COUPEUSE s w Overal grote drukte... VOLOP ORANJEFEESTEN LANGS DE WATERWEG 3r3Itfttcn*mmnrr Visbericht Scholenbouw komt morgen in raad Hoek van Holland ^versloeg" zijn tienduizenden E™ B nu beduidend goedkoper -wit Mi. en PK HOTTEBDAMMEtt Pagina 4 (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN Dank zij- het mooie weer, het werk van iet Comité Nationale Gedenkda gen en de medewerking van de bevolking is Koninginnedag 1966 voortreffelijk geslaagd. De voorzitter van het Comité Nationale Gedenkdagen, de heer P. de Goede sprak zaterdagavond in de Harmonie zijn voldoening lit óver de mooie dag. „Alleen net goede wil komen we er niet maar met vereende krachten valt sr heel wat te bereiken". Mnxikaal Kringloop msrmm «aaï en morgen trevir a -C-95" imprimé u. tricel imprimé cotton imprim® t. 90 cm MAANDAG SBB In onze dameskonfektiezaak hebben wij plaats voor enkele prima mogetijk ook voor halve of enkele dagen per week en de zaterdag. Dames die gaarne in het betere genre konfektie werken en een pret tige werkkring prefereren verzoeken wij naar onderstaand adres te solliciteren. Ook een goede bieden wij een variërende dagtaak voor het èventueel veranderen van de verkochte kleding. Sollicitaties mondeling of schriftelijk aan de zaak. Eventueel 's avonds tussen half 8 en half 9 aan het woonhuis L. Bracco Gartner, Veerplein 49 yiaardingen. LIESVELD 15 VLAARDINGEN TELEFOON 2482 ik hij ook gevraagd of het bedrijf tege lijk in het toilet even een lamoje wilde ophangen. Dat deed een hulp- sc IBijl ïegov 'Verr van Uv J Va Van aubade tot vuurwerk een Hoewel alles uit de verf .was gekomen ■erinnerde de heer De Goéde eraan dat Ie subsidie voor deze dag maar nauwe- tjks voldoende was geweest. De onder tin gehoor zijnde burgemeester en dé .'ethouders 'E. P, van der, Veen en A. leerman heb hen dit alvast-in hun oren unnen knopen. De feestelijke dog begon met het od- :ekken van de. schooijeugd uit alle de in van de stad, voorafgegaan door mu- iekkorpsen. Op de Markt verzamelde ïen zich voor de jaarlijkse aubade on er leiding van Jo Mulder. De dirigente reeg vooraf bloemen aangeboden door lejuffrouw A. den Duik van het feéstco Als U gewend bent Uw garde- robe op mode-shows te bestellen ...dan Is dit geen aanbieding voor U. Maar als U een van die handige hulsmoeders bent. die met smaak en handigheid zelf Iets In elkaar zetten... dan verwachten wij U morgen. Want dan verkopen wij prach tige kwaliteiten Treviraimpri- mé, Tricel imprimé en Cot ton imprimé stuk voor stuk uit de prljsserles van vijf tot zeven gulden. In nieuwe dessins en kleuren van dit voorjaar. Een extra seizoen-aanbieding van modieuze japon en blouse- stoffen. morgen per nieter voor nog géén drie gulden. rité ter gelegenheid van de koninklijke oderscheidingdie zij vrijdag kreeg. De belangstelling van het publiek voor e aubade was groot. Burgemeester mr. Heusdens nam op het bordes de hulde i ontvangst geflankeerd door alle wet- ouders, comité-leden, raadsleden en au tre genodigden. Zieken en bejaarden kregen in de mor- muren een muzikale groet van het mu- ekkorps van het Leger des Heils en Sursum Corda.-De kleuters hebben zich op drie plaatsen in de stad kunnen amuseren metpoppenkastvoorstellingen. De kinderen van vijf tot zestien jaar deden in grote getale mee aan de kin derspelen op de Van Hogendorplaan, waar het wijkorgaan 't Nieuwelant een uitstekende organisatie opgebouwd had en op de Broekweg. Aan leiding waaraan het bij beide evenementen in de aanvang ontbrak mankeerde het niet dankzij de oproeo van de organisatoren. Het publiek heeft hieraan' gelukkig op voldoende (Van onze correspondenten) wijze gehoor gegeven. Ongeveer ander halfduizend kinderen hebben zich met allerlei spelen'vermaakt. Behoorlijke belangstelling trok ook het optreden van de Maasruiters op het 'terrein aan de Holyweg en uiteraard keken velen naar de traditionele Ha venloop. De Oranjebals in de Harmonie en Mu- zanda hebben over'belangstelling niet te klagen, gehad. Het slot van de dag werd grootsgevierd met een sfeervol vuur werk op de schapenweide aan de Mamlx- laan. Zekér acht- tót tienduizend mensen waren op de been om dit spektakel te zien. In de Stadsgehoorzaal gaf de Zuidne derlandse Opera een - mooie vertolking van „Die Fïedermaus". Hoewel de voorstelling een redelijke belangstelling trok heeft-: het mooie weer velen tegenge houden de avond binnen door te bren- gen. .De burgemeester heeft de gehele dag blijk gegeven van zijn interesse in de feestelijkheden. Een van de programma punten die veel mensen took was onge twijfeld het optreden van de Tilburgse doedelzakband „De Scot; es". Deze in Schotse kledij gestoken muzikanten heb ben met hun zwaarddansen en exotische muziek voor een aparte attractie ge zorgd. ROTTERDAM In alie plaatsen van het Waterweggebied is de Koninginne dag onder bijzonder gunstige omstandig heden gevierd. In Maassluis namen tweeduizend kinderen deel aan de zang van volksliederen op de Markt. Daar burgemeester W. J, D. van Dijck verhinderd was, sprak de heer G. van der Houwen, voorzitter van de Maassluise Gemeenschap. Het grootste deel van zijn toespraak was echter niet te verstaan, daar de luidsprekers hele maal aan het eind van de Markt bij de Veerstraat op een geluidswagen stonden opgesteld. De liederen werden onder leiding van de heer F. P. v. Westenbrugge gezon gen met muzikale begeleiding van het muziekkorps Maassluise Harmonie" Jammer echter dat het gedeelte begeleid op het orgel van de Hervormde k< te onlusten in Ierland. Londen, 29 ril. (Reuter). Vicomtc French meldt: t postkantoor te Dublin is. afgebrand, rijke rebellen zijn gevangen geno- n. Naar verluidt, Is de leider Con- iy gedood. De onlusten te Dublin bijna onderdrukt, lu het overige ge. lte van Ierland is de toestand over algemeen bevredigend. 'akkersknechts ontslagen. Ten gevol- van de bruinbroodregcling, waardoor kleingoedbakkerij voornamelijk is (gezet, zijn verschillende hakkerage- en te Maastricht door hun patroons dagen, wegens gebrek aan werk. In bakkerij werden niet minder dan ia knechts ontslagen. nn LAARDINGEN Excelsior: Huil es „De Verzamelaar", 19. LAARDINGEN VCB-gebouw, P. Drossaartstraat 69: Jaarvergadering irdingse Christelijke Besturenbond 20, Isgehoorsaal: Filmclub Vlaardingen Peau Douce", (18 jaar), 20. DZENBURG Raadhuis: Gemeente- 1, 19.30. jkant. De Rotterdammer, Vlaardin- Smalle Havenstraat 11, tel. 6775 .g. 010 - 15888).. Uitsluitend voor re- iezaken 9493 (b.g.g. 6619). achten bezorging Viaardingen: H. seij, Wagnerstraat 24b. tel. 3345, adag t/m vrijdag 18—19,30, zaterdag i19.00 uur. aardingen: brand 4444; G.G.D. 2541. sotheek: Ir. A. L. Backer, Hoogstraat teL 2362. Veel volk was er ook in het centrum waar 48 mensen deelnamen aan de jaar lijkse kringloop rond de Haven. De snelste loper was H. v. Kastercn van A.V. '40 uit Delft in de tijd van 7.12. J. Steenkiste van het Rotterdamse Minerva werd,tweede in 7.23 en de derde plaats was voor D. v. d. Meer van Fortune Vlaardingen in dé tijd van 7.36.4. Bij de groep niet-K.N.A.U.-ledeD was het J. -Stroinck van de v.v. Fortuna, die eerste wérd in 8.08. Tweede werd A. Broekman uit Maassluis in de tijd van 837 en als derde aankomende klas seerde zich de Vïaardinger B. Benjert Het Schoolkorfbaltoernooi op het complex aan de Claudius Clvillislaan Is een groot succes geworden. Het weer werkte voor honderd percent mee en daarnaast werd het nodige werk verzet door de heren J. M. de Keyzer, G. H. Luitlng en C. v. d. Molen, die Ue orga nisatie goed in handen hadden. Op de drie terreinen werden bij elkaar 69 wedstrijden gespeeld van 20 minuten, waarvan elke ronde per belsignaal werd aangegeven, In afdeling A (16 jaar en ouder) werd de eerste prijs gewonnen door Het Groen van Prinstererlyceum, dat 6 punten be haalde. In afdeling B <14 en 15 jaar) waren het de leerlingen van de Groen van Prinstererulo, die met 5 punten de eerste prijs veroverden, in afdeling C (12 en 13 jaar) kwamen het Gemeentely ceum en de Groen van Prinstererulo béi de. tot 4 punten maar het beter doelge- middelde bepaalde de uloscholieren tot winnaars. In de middaguren kwamen de scholen voor lager onderwijs aan de beurt en daar werden twee prijzen beschikbaar gesteld. De drie eerste prijzen werden toegekend aan de Roncallischool (8 pun ten), de Prins Hendrikschool (10 punten) en de Marnixsehool met 9 punten. De tweede prijzen kwamen in het bezit van de Kamerlingh Onnesschool (7 punten), de Van der Palmschool <9 punten) en de Prof. TeCdersschool met 7 punten VLAARDINGEN VLAARDINGEN, 39 apr. Vanmorgen was aan de markt .de trailer Willem, VL 131, Hartveld. Het schip voerde ,ea. -C00 kisten vis in hoofdzaak makreel aan en bovendien nog ongeveer 50 kantjes gezouten makreel. Deze laatste vissoort wordt vanmid dag hftr aan de afslag verkocht. Voor maan dag worden drie vier treiter» verwacht. kerk, door Feike"Asma én door een geluidswa gen overgebracht, een mislukking bleek te zijn. Hierna werden kinderfilms vertoond in de cantine der Ver. Touwfabrieken in het Luxortheater, waarvoor grote be langstelling van de jeugd bestond. De kinderspelen werden alleen verzorgd in de wijk Kon. Wilhelmïnalaan e.o., en zijn prima geslaagd. De optocht voor de jeugd, waarin de kinderen verkleed mee liepen, trok grote belangstelling en was bijzonder aardig. In Maasland brachten de schoolkinderen een zanghulde voor het raadhuis en begeleid door de muziek brachten zij vaderlandse liederen ten gehore, die zuiver klonken in de heldere morgen lucht. De belangstelling van de oude ren voor deze 2anghulde was groot. Burgemeester F. J. Groot Enzerink sprak woorden van dank. Hij zeide ,dat over zijn hoofd heen, de hulde bestemd was voor onze Koningin. Vervolgens las de burgemeester een telegram voor dat aan de Koningin, namens de jeugd van Maasland zou worden verzonden. Fel zeer fel heeft de jeugd elkaar in de verschillende wedstrijden bevochten. Voor dit alles bestond een zeer grote belangstelling van de ouderen. Vooral de wedstrijd voor jong en oud voor gecostumeerde fietsen trok veel pu bliek. Een enorme belangstelling kregen ook de auto-behendigheidswedstrijden, waar aan zelfs een grote vrachtauto deel nam. Traditiegetrouw werd in de middaguren de Lentetuin geopend. Hier was het de Boerenkapel die voor een vrolijk stuk je muziek zorgde, waarbij het „En dan gaan we naar de speeltuin" niet werd vergeten. In Rozenburg namen burgemeester J. C. Asehofl en echtgenote en het gemeente bestuur de zanghulde in ontvangst. Ook hier zond men een telegram aan de jarige Vorstin. Om elf uur startte een feestelijke op tocht door het dorp. De deelname was aanmerkelijk groter dan de vorige ma len en er waren fraaie en originele inzendingen te bewonderen. Koningin altijd weer een hoogtepunt is in het verbonden leven tussen Oranje en Nederland. In de eerste Seheepvaartstraat werden rolschaatswedstrijden gehouden en rond het middaguur startte op het Cor- desplein de traditionele marathonloop Het hoogtepunt van de dag lag in de middaguren. Toen werd een grote ge costumeerde kinderoptocht gehouden, waaraan honderd groepen en individue- len met in totaal 300 Kinderen deelna- Tenslotte verzorgde „Rotterdam aan Zee" 's avonds een muzikaal, maar zeer rumoerig concert, dat werd ge volgd door een honderden meters lan ge lampion- en fakkeloptocht, terwijl op het schoolplein achter dè ULO school werd gedanst op zeer lawaaiige muziek van een beat-band. VEILING WESTERLEE DE LIER, 2 mei Andijvie 87—133 kg, Dubb. bonen 550—520, Snij- 3SO—880. Kom kommer .króm 75—-70. Witlof 1 132, Waspeen A SR41, B 20tl. Postelein i-1.55, Rabar ber 37—47, Spinazie 04—107, Prei AT 2344 BI 25-32, Selderij 5)44-85)4 bos, Petersen^ 6',i—35)4, Kaapstelen 10)4—13)4, Radijs 21—44, Stoofsla 74—80 kg. Bospeen 1SS, kom- kom AA «9—71, A 67—93, B 51—64, C 46— D 42—43, E 33—37. S!a I 35)4—30)4, U 15— CI1316, Bloemkool 6 144—1©, 0 12S153, 10 83—138, 12 70—'109. Tomaten A 18201670. Extra c '10—16.00, Tomaten A 16201650, B '2080—2260, IC 1620—1550. CC 1460—13, 3600 kg andijvie, 100 dubb. boner.. 450 snij-, 1200 komkom., 6000 waspeen, 12 poste lein. 270, rabarber, 12000 spinazie, 2000 stoofsla. 3CC0 piek. 20 bos raapstelen, 420 radijs, 1200 selderij, 27000 stuk komkom ex tra, 71500 komkom. I, 8000 komkom bin.. 103000 totaal. 406X100 krop sla Exp, 45X00 bin.. 450.000 totaal. 4S0 stuks bloemkool, 11.174 bietjes export, 70 bietjes bin, 11874 totaal. Alle hulde verdienden beslist de kleurig- geklcde muzikanten van het tamboers- en trompetterskorps Ahoy uit Rotter dam, die 's middags na een mars door het dorp nog een sublieme show wegga ven In de brandende zon en op een minimale open plek, temidden van een kleine duizend toeschouwers op het Raadhuisplein. Dit korps doet met zijn frisse en gedisciplineerde stijl beslist niet onder voor de bekende militaire muziek korpsen. Ook voor een nummertje jazz gaan ze niet opzij. Zij oogstten dan ook een langdurig applaus welke zij met een toegift beloonden. Minder succesvol verliep het aangekon digde stuntvliegen met radiografisch bestuurde modelvliegtuigjes. Nadat men heel even van de capriolen van deze op afstand bestuurde modellen had genoten, sloegen kort na elkaar twee van de drie modellen door tech nische storingen op de grond te pletter. Doordat het enig overgebleven vlieg tuigje na een zeer uitvoerige reparatie pas na lange tijd weer de lucht inging, verliep de belangstelling op de duur volkomen en heeft slechts een handje vol toeschouwers het slot afgewacht. Het pechduiveltje heeft bij dit program mapunt helaas zijn tol geëist, want het bleek dat de nabijgelegen industriebe- drijyen radiozendapparatuur in ge bruik hebben, die storingen veroorzaak te bij de radiografische besturing van de vliegtuigmodelletjes. Het programma, dat de Oranjevereniging Hoek van Holland had samengesteld, was reeds bij voorbaat bestempeld als een „Mooi-weer-programma". Voorafge gaan door de harmonievereniging „Rot terdam een Zee" kwamen om half ne gen ruim duizend schoolkinderen bij een voor de hulpsecretarie om een zanghulde te brengen, die in ontvangst werd genomen door de wijkraad en honderden belangstellenden; In zijn toespraak zei wijkraadsvoorzitter, A. Lem$ dat' de verjaardag van de MAASSLUIS Woensdagmiddag om vier uur zal een officieel karakter worden gegeven aan de straatnaamgeving van de Jae. Boezemanstraat ter herinnering aan de bekende Maassluise verzetstrijder. De onthul ling van het naambord geschiedt op de hoek Lijsterlaan-Jac. Boezemstraat. MAASSLUIS E>tj koninkrijk besluit is san de heer w, P. Toost, op zijn venroek, met ingang van 15 mei 1966, eervol ontslag verleend uit zijn ambt van notaris te Maas sluis. Morgen begint de verkoop van deze elegante damesstoffen, mo dieus en een lust voor 't oog, 90 cm breed, door elkaar per meter voor GUn nf. of schrift. best. (Van onze correspondent) ROZENBURG De leden van de ge meenteraad zijn opgeroepen voor een vergadering op dinsdagavond om 19.30 uur. De agenda vermeldt 25 punten. Voor de realisering van uitbreiding solan West wil het gemeentebestuur het schoollokaal met speelplaats, hoek Oranjelaan/Bomen- öijk overnemen van het gereformeerd schoolbestuur voor ƒ35.050. Ook wordt voorgesteld de percelen Zanddijk 92A en 94 aan te kopen, alsmede de panden Prin sestraat 1,2, 3 en 5. Aan het hervormd schoolbestuur wordt grond overgedragen voor de bouw van een tweede school, die zal verrijzen aan de Laan van Nieuw Blankenburg. Deze sohool maakt thans nog gébruik van eni- ;e lokalen van de opvangschool „de Wie ewaal". De tweede hervormde school zal gebouwd worden in het z.g. „Simplex-sys teem" evenals een R.K. school, waarvoor ook een voorstel tot grondoverdracht op de agenda staat. (Van een omer verslaggever») VLAARDINGEN Zaterdagmorgen om negen uur opende wethouder van jeugdzaken E. P. van der Veen het jubel festijn 1966 iri Triangel. Toen was het in Triangel echter nog een grote chaos. De meeste stands waren nog niet klaar, over al klonk nog hamergeklop en medewer kers Hepen tussen de rommel druk heen en weer, In verband met de aubade voor het stadhuis moest de opening echter vroeg gebeuren. Het publiek kon pas om tien uur naar binnen, maar toen was alles dan ook netjes voor elkaar. Voorzitter van de werkcammissie, de heer T. G. Kleiburg, hoopte op veel belangstelling. Hij dankte alle mede werkers voor het enthousiasme, dat be wees dat de vereniging nog springle vend was. „Tachtig jaar Liefde en Vre de is een hele tijd. We moeten de komende jaren gaan bewijzen dat we nog reden van bestaan hebben", aldus de heer Kleiburg. „Er is nog genoeg voor ons te doen, zowel !n het traditio nele vlak als bij de modernere aanpak van het jeugdwerk". Hij wees er op dat men er -niet aan ontkomt een be- roeiskracht aan té trekken. De heer Van der Veen vond het prettig de opening te verrichten. Hij had al tijd met grote belangstelling de verrich tingen van L. en V. gevolgd. Hij prees de vereniging om het initiatief de gen. „Vele ouderen weten vandaag de dag niet wat ze nu precies onder cul tuur dienen te verstaan", aldus de wet houder. De heer Van der Veen merkte op dat er nooit handen tekort zijn voor het werk als het hart er maar bij is. Hij wenste de vereniging een geslaagde dag toe en een voorspoedig en succesvol jubi- leumjaar: Door het draaien van de wij zers van een klok op acht uur, waarbij elke slag tien jaar verbeelde, opende de heer Van der Veen de in de grote zaal ingerichte theetuin. i Het bezoek aan het jubelfestijn is be hoorlijk geweest Het programma met volksdansen en cabaret in de grote zaal heeft de hele dag belangstelling getrok ken, evenals de filmvoorstellingen en het spookhuis. Verder is er volop van de andere attracties gebruik gemaakt (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN In de nacht van zaterdag op zondag is de Japanse erts tanker Onomichi Maru bij het Haven bedrijf Vlaardingen-Oost binnengelo pen. Hoewel het niet het grootste schip is dat ooit afmeerde bij HVO, zat er toch wel een bijzonder tintje aan de komst van dit 56.000 ton metende schip. Het had namelijk de grootste lading erts bij zich die in één keer bij HVO is gelost, namelijk 36.000 ton erts. Vandaag zullen de drie reuzelos- bruggen van het -bedrijf in korte tijd het schip van zijn lading ontdoen. Morgen vertrekt de Japanner weer naar zee. (Van onrt correspondent) HOEK VAN HOLL AND Het strand en de kampeerterreinen van Hoek van Holland hebben dit weekeinde recordcij fers géboekt. Hat bezoekcijfer van zater dag wordt op 60.0(0 en dat van zondag op 80.000 geschat. Op beide dagen stroomden de auto's reeds zeer vroeg naar de parkeerplaatsen en in de loop van de dag waagde men het er op ook op verboden plaatsen te parkeren, hetgeen voor een aantal auto mobilisten een bon ten gevolge had. Op het strand zelf zor&ie -de vroeg ingezette zomer voor verrassingen want de strandposten van politie en EHBO worden als regel pas met Hemel vaartsdag bezet. De EHBO-ers zagen ech ter kans een hulppost in te richten, maar zij moesten het zonder telefoon stellen. Overbodig was de post allerminst, want behalve de behandeling van een aantal kleine verwondingen brachten -de EH BO-ers tientallen verdwaalde kinderen bij hun ouders terug. wm TfAND AA G wil ik het eens heb ben over service, een veel omstreden begrip waaraan iedttaa zijn eigen uitleg geeft. Een kenaii vertelde me een verhaal waarii) iemand door eèn gebrek aan sert- ce dat ditmaal had moeten besta«j uit beleefdheid en voorkomendheid, zelf schade heeft gekregen. Die ie mand is een lokettiste van het cêé traa] Station in Rotterdam, Die ken. nis van me ging op een dag mét een vriendin naar Amsterdam. Zij bestelde twee retourtjes tweede klas en legde daarbij een bridjt van vijfentwintig op de „draaimo len". De juffrouw aan het loket pre. duceerde de kaartjes en legde ér een hoop geld (waaronder: twéé briefjes van tienbij. Dié ka nis van me zag dat er ieta niet klopte. Dat zei 2e ook tegen óe kettiste, maar die verstond kaai niet of deed -alsof zij haar niét verstond. Toen de reizigster nog even stond te aarzelen vroeg de NS-juffrouw bits: „Klopt het niet", „Nee, juffrouw" was het antwoord van mijn kennis, „Wel dan kijkt 0 het in de trein maar na", was esa hautain gegeven en op luide toon- uitgesproken weerwoord. Mijn ken nis die zich, omdat er andere mes sen omheen stonden, wat opgelaten voelde zei: „Dat zal ik zeker doen juffrouw, maar dat zal niet in mijn nadeel zijn". Waarop ze het geld pakte, in haar portemonnee stop» en wegging. In de trein bleek er een tientje teveel te zijn teruggege ven, Een goedkoop dagje uit. De lokettiste was er kennelijk vaa uit gegaan dat zij geen fouten kon ron ken. Ze kon, tot haar nadeel, niej opbrengen het bedrag van lissi klant even na te zien. Het kasverschil zal ze zelf moeten bij; passen. Nee heren van de NS, Jan Krat vertelt niet wie die twee dames wa ren die zo goedkoop uit waren, en ook niet wie die lokettiste is. ander verhaal over erger lijk gebrek aan- service k?®' Van een collega van mij in Spijke- nisse. Spijkenisse groeit snel, 2«« snel. Wekelijks worden nieuwe wo ningen en flats betrokken door mensen van buiten de gemeente. De Spijkenisser middenstand "ver dient hieraan goed, gelukkig. Daar is niets op tegen. Maar ik krijg het gevoel dat het te gemakkelijk gaat. Dat men te gemakkelijk grot* orders krijgt voor inrichtingen vaa woningen en huishoudelijke appara tuur. Men hoeft er geen voor te doen en dan verdwijnt gauw de service. Voorbeeld: mijn collega kocht bijvoorbeeld e® elektrisch fornuis. Hij betaalde on middellijk ƒ375 per giro. Nu ifflf ilp je in precies tien minuten. Mijn collega dacht, nou ja dat doen ze wel gratis. Nee hoor er stond voor „ophangen lamp" op de reke ning.... Hij, en enkele buren, weten nu dat zij daar niets meer kopen- Een dergelijke middenstand© on dervindt dus zelf de narighem, is daar in Spijkenisse ook een bode dienst waarvan de mannen weige ren artikelen die. zij voor winkös; of zaken, bijvoorbeeld uit Rotter dam, bezorgen, naar boven in e®1 flat te brengen. Een koelkast lawn ze gewoon beneden staan. Ze b'; kommeren er zich niet over of daarvoor worden betaald, of de ko pers soms invaliden of bejaarden zijn, of een vrouw in verwacht®? is. Nee, ze zetten de spullen bene den neer. De mensen, moeten maM zien hoe zij het boven krijgen. Over service gesproken. Begrijpe lijk dat de afzenders al enkele ma len bijzonder boos zijn geworden en niet meer van deze bodedienst ge bruik maken. Gelukkig die menS die kopen bij een zaak die zelf hei transport verzorgt. Nee, ik zal dit geval ook geen namen noemen. Alhoewel het voor de lezers een service zou zijn. Men zij £e' waarschuwd. to s av A di M d Man Ov 'AC Ai bers. Ai tuur Mi tterg Wi :dsm ping- Au binm I.Verz Pli Gt- £20.30 Bi, Keri tel. 6819) Ag hofst KI yen, Be spolit t;Alar - Aj f268:3

Trouw / De Rotterdammer | 1966 | | pagina 2