Beste jaren zijn voorbij Passage Theater heeft onzekere toekomst Meesterlijk orgelspel van Wim v. d. Panne AGENDA Minster Luns opent BP-raffinaderij Dialoogje bij zang van Kom Zing Vlotte verkoop premiehuizen Dronken chauffeur rijdt op groepje Bromfietser negeerde agent mensen m Hi^otferdannnn; Tour van Drie startte met 140 renners „Teken dat grenzen vervagen" Bromfietser gewond op berucht kruispunt Burgemeester van Poortugaal geïnstalleerd Kind zwaar gewond na aanri met motorfiets Presentatie in andere handen Twee zwemmers verdronken Vijf gewonden in ziekenhhuis Inbrekers hadden meer op kerfstok opruiming POLITIE MAAKT NU KORTE METTEN MET "AUTOWRAKKEN Met dronken hoofd in gestolen auto LOOP DER BEVOLKING iing Jeugd Rode Kruis Maassluis maakt goede beurt 8.1* 0 ROTTERDAMMER Pagina 3 MAANDAG 24 JULI 196? damesslofien 90 cm breed Uni en Imprimé Stoffen Denim Arnei Jersey» Weefiersey, Cotton satin w|jj|J§l|» (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Zal het Pas sage Theater nog eens het mid delpunt worden van het cultu rele leven in Schiedam? Het is -en dagelijks gebouwd in 1933 en het is jaren lang het centrum van het uit gaansleven in de stad geweest. In de beginjaren was het hoog tij voor de film. LAAG PITJE Naar verluidt zijn er tussen haar en het gemeentebestuur reeds geruime tijd besprekin gen gaande. Om tot een finan cieel vergelijk te 'komen, zal waarschijnlijk echter nog wel heel wat water door de Maas moeten stromen. In Brielse Meer van 50 jaar geleden Het is toch normaal, dat als wij bet hele jaar door tienduizenden meters damesstoffen verkopen, er met de Opruiming restanten zijn! Welnu, daar zijn wij niet kinder achtig mee - en morgen ver kopen wij een geweldige partij damesstoffen, uit de series tot 8 gulden, door elkaar per meter voor nog géén twee gulden. Jmprirnl stoffen, effen stoffen, Arnet Jersey, Weefjersey, Cotton Imprimé, Denim en Satin-cotton, voor geklede, sportieve en strandkleding in een ongekend sortiment dessins en kleuren. Morgen om 9 uur begint de-Op- ruïmingsverkoop van deze grote partij damesstoffen, 90 cm breed, éaffgA door elkaar jptr1/ per meter B -adf vcor D uur van de Opruiming 13 juli tot 3 augustus. Gfin ut. of schrift, bmst -Jsrr-^v 3. H. MAASSLUIS Het zal menigeen zaterdagavond in de Grote Kerk zijn opgevallen, dat de titels op het pro gramma niet overeenkwamen met de composities, die werden gespeeld. Wim van der Panne verving de ziek geworden Jan J. van den. Berg en had zijn programma telefonisch opge geven, waardoor in het eerste num mer een fout sloop. Daar stonden drie delen van een suite van Louis-Nicolas Clérambault vermeld als onderdelen van het „Of- fertoire sur les grands jeux" van Francois Couperin, welke compo nisten als tijdgenoten veel met eikaar gemeen hadden. Maar het Offertoire is een monumentaal werk en de Sui te een speels met als laatste deel één van de samenspraken (van lage en hoge trompetten), waar Clérambault beroemd door was. Fris klonk de „Voluntary" van John Stanley, en daarna verloochen de Wim van der Panne zijn leer meester Feike Asma niet, want hij speelde Bachs „Preludium en Fuga in b" met een schitterende kleuren pracht en vol temperament .Helder klonk vervolgens het koraalvoorspel „Schmücke dich, o liebe Seele" met de vele licht en vlot gespeelde versie ringen. Bijzonder genuanceerd speelde de organist de „Fantasie in a" van César Franck, waar de prachtige, ronde klank van dit „deftige" orgel, zoals Jan Zwart het eens heeft genoemd, voortreffelijk in uitkwam. Een grandioos slot van dit concert was „Acclamations" van Jean Lang- OOSTVOORNE Met stralend weer is vanmorgen om precies 7 uur de Tour van Drie gestart. Op het Gorsplein, het centrum van het recre atiecentrum Kruininger Gors, werd het startschot gelost door de direc teur van de tour, de heer I. van Hen- nik. Vele vaders en moeders deden hun zoon uitgeleide, zodat het een drukte van belang was. Honderdveer- tig renners verschenen aan de start raet zeventien volgwagens, waaron der de beruchte bezemwagen. Van daag gaat de route via Rozenburg naar Maassluis, vandaar naar Hoek yan Holland om vanavond terug te keren naar Oostvoome. f SCHIEDAM Zaterdagmorgen baalde de politie uit de Nieuwe Haven een zwartharige poedel, die zich op. de Broersvest had losgerukt. Het dier werd naar het bureau van politie aan de Lange Nieuwstraat gebracht. Kort daarop haalde een gelukkige eigenaar net dier af. Bij de overweg aan de Nieuwe ■iJamlaan zijn zondag drie zwanen door dsn passerende trein gegrepen en ge dood. i.De Rotterdammer". Lange 82» telefoon 26.63 82. uitsluitend «dactiezakentel. 26.39.54. (Tevens klachten bezorging): bS, kfSl5^4oa?an Go,il1, Dr" Zamenhofstraat tii?e»!ünê.5illfc telefoonnummersAlarm poll en r*k J6-,46-88' Brandweer tel. 26.91.23. G.G. te,1" 26-9250. 12ï tei APotheelt Gouka, Groenelaan tel 26.46.35, lais, met enorme fortissimi en fors trompetgeschal. Wie weet dat de con certgever bij deze organist-componist (en bij de Duitser Arno Schönstedt in het bijzonder voor kerkmuziek) voortzet, zal over deze zeer indruk wekkende vertolking niet verbaasd zijn geweest. De nog jonge Wim van der Panne is een organist, die het ten volle waard is'om veel kansen voor concer ten te krijgen, zodat heel veel orgel- liefhebbers van zijn meesterlijke spel kunnen genieten. G. M. Dersjant De Schïedamse Kunstkring vierde haar triomfen met volle zalen en lan ge wachltijsten. De toneelavonden wa ren culturele trefpunten. Het behoor de tot de „bon ton" lid van de Kunstkring te zijn en men vond het heerlijk elkaar te ontmoeten op de befaamde donderdagavonden. De vol gende dagen had men het druk over wat, en vooral wie men er had ge zien. Van al deze druk-bezochte film- en toneelavonden is alleen de herinne ring nog overgebleven. De films vin den bijna geen kijkers meer, mede dank zij de televisie en de Kunst kring is reeds lang verdwenen. Ook de Schiedamse Gemeenschap kon haar win terprogramma niet meer in het Passage Theater realise ren. Het culturele leven in Schiedam suddert thans op een bijzonder laag pitje. Met 'net schaamrood op hun (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM Met bet onthullen van een bronzen gedenkplaat waar op de zeevaart en de olie-industrie staan gesymboliseerd heeft minister nr. J. -M. A. H. Luns vanmiddag (maandag) officieel de BP-raffinaderfl geopend. In een toespraak zei minis ter Luns dat hij in deze raffinaderij" opnieuw een bewijs ziet voor de toe nemende samenwerking tussen Neder land en Engeland. Het is wederom een teken dat de grenzen in Europa ver vagen, aldus mr. Luns. Hij dankte de BP voor het bedrag van honderdduizend gulden dat hij aan geboden kreeg en waarvoor hij be loofde een goede bestemming te zul len vinden. De heer G. P. O'Meara, general-ma nager van British Petroleum Maat schappij N.V., had tevoren, opgemerkt dat de voorgenomen realisering van het ruwe oliedepot van. BP, waarmee binnenkort met de bouw wordt begon nen en waarvoor een investering van vijftig miljoen gulden is vereist, uit gesloten zou zijn geweest zonder de vaargeul in de Noordzee. Hij dankte de regeringen die aan de totstandkoming ervan hebben meege werkt. Olietransporten in de omvang zoals die volgend jaar met tweehon derdduizend tons tankschepen komen, zijn van vitale betekenis, voor de ge hele Europese energievoorziening, al dus -de heer O'Meara. Na de officiële opening voerde Sir Maurice Bridgeman, president-direc teur van de British Petroleum Com pany Ltd. het woord. Hij zei dat BP zich thans een plaats heeft verworven in de Poort naar Europa. De ijver, verbeeldingskracht en krachtsinspanningen die aan de op bouw van het Rotterdamse havencom plex met ongeëvenaarde los- en laad- facilitelten ten koste zijn gelegd, ver zekeren haar toekomst als middelpunt van een concentratie van raffinaderij en, die als de grootste ter wereld mag worden bestempeld, zo zei hjj. De olie-industrie gaat Immer 'voor waarts. De voltooiing van deze raffina derij en van twee andere dit jaar, een in Zweden en een in Beieren, zal aan het raffinagecapaciteit van BP in West- Europa ongeveer veertien miljoen ton toevoegen, waarmee de totale raffinage capaciteit over de gehele wereld van BP op bijna honderd miljoen ton zal zijn gebracht. „Wii zijn ook dankbaar voor de voortdurende steun die wij van de re gering hebben ondervonden bij ons streven om deel uit te maken van de Europese Economische Gemeenschap. BP. die zich als internationaal geïnte greerde onderneming zeer grote inves teringen in Europa heeft getroost, ver langt naar een succesvolle afloop van de onderhandelingen." zo besloot de heer Bridgeman zijn rede. kaken moeten dan ook Schiedam mers, die een klein beetje lokaal pa triottisme 'bezitten, erkennen, dat ze tenwoordig hun culturele uithuizighe den elders plegen te zoeken. De nieuwste films gaan ze In Rot terdam zien, want de filmverhuur kantoren reserveren deze voor de Rot terdamse 'bioscopen en de echte film liefhebber houdt nu eenmaal niet van wachten. De filmminnende automobi list kan ook zijn wagen niet zo mak kelijk kwijt, want van nature heeft hij geen lust ook maar het geringste eindje te lopen. Anders zou men hem op het parkeerterrein aan de Singel kunnen, wijzen. de Rotterdammers en de Vlaardin- gers komen ook niet bepaald in dich te drommen naar het Passage Thea ter- Daarvoor vinden ze in Schiedam te weinig te beleven. Hetverschijnsel van een sterk da lend bioscoopbezoek js overigens geen Schiedams, maar een algemeen ver schijnsel. De directie van het Tuschins- ky-bioscoop-concem zou natuur lijk niets liever willen dan de rentabi liteit van haar theater in Schiedam opvoeren. ROTTERDAM In de nacht van zaterdag op zondag hield de politie op de Mathenesserlaan aan de bank werker F. v.d- L. uit Rotterdam, 23 jaar. Hij reed in een personenwagen, die uit de Breitnerstraat was gesto len en verkeerde ster.k onder invloed van alcohol. De man isin bewaring gesteld. In diezelfde nacht deed de Rotter damse politie nog zo'n vangst: op de Hogenbanweg vond zij een auto, die in het' plantsoen was terecht geko men. Daarin zaten de molenbaas M. B., achttien jaar, en de vloeren!egger R. de C., zeventien jaar, allebei uit Vlaardingen. De wagen was gestolen van het Marconiplein. B., die aan het stuur zat, verkeerde onder invloed van alcohol. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Op 31 mei had Schiedam 82813 en op 30 april 82625 inwoners. Er werden in mei 122 kin deren geboren, van wie Gl'eerstgebo ren. Er vestigden-zich 257 en er ver trokken 339 inwoners. Het aantal overledenen bedroeg 46. Er warden 87 huwelijken gesloten, terwijl het aantal echtscheidingen elf bedroeg. Binnen de gemeente ver huisden 143 gezinnen, of totaal 593 personen. (Van onze correspondent) ROZENBURG Het kruispunt Eu- ropaweg - Staaldiepsedijk, waar vo rig jaar enige dodelijke ongelukken gebeurden, heeft zaterdagmiddag weer een aanrijding opgeleverd. De zeventienjarige bromfietser M. van O. uit Vlaardingen stak onoplettend de kruising over en werd geschept door een personenauto, bestuurd door M. V. uit Rozenburg. Hij brak zijn linker dijbeen en een sleutelbeen. (Van «en onzer verslaggevers) POORTUGAAL Met de benoeming van mr. J. van Hnis uit Bolde tot bur gemeester van Foortngaal is een eind gekomen aan de onzekere status van deze gemeente. Dit constateerde me vrouw J. Groenenboom-Folies zater dagmiddag tijdens een buitengewone vergadering van de gemeenteraad, na dat zij de burgemeester had geïnstal leerd. Mevrouw Groenenboom beeft bijna een jaar het burgemeesterschap waargenomen. Mr. Van Huis, die partijloos is, ver klaarde zich nauw verwant te gevoelen met de grootste fractie van zijn nieuwe gemeenteraad (de PvdA - red.). Hij stel de een vooruitstrevend beleid met be houd van de traditionele waarden in het vooruitzicht en toonde zich voor stander van gedifferentieerde woning bouw. De Rotterdamse wethouder G. Z. de Vos vertegenwoordigde het Maasstede- lijk gemeentebestuur. Hij zei dat de samenwerking tussen de beide gemeen ten zó goed is dat zij niet meer weten wat van en voor hen zelf, en wat van en voor de ander is. (Van de 13.000 inwoners van Poortugaal wonen er ruim achtduizend in Rotterdamse hui zen op de Meeuwenplaat en de Zalm plaat in Hoogvliet - red.) Vóór en na de installatie-vergadering maakten de heer en mevrouw Van Huis een rijtoer door de gemeente en zater dagavond hielden zij een receptie in Het Wapen van Poortugaal. SCHIEDAM Zaterdag liep de ze ven-jarige Comelis van der Hoeven uit de Prof. Kamerling Onneslaan vanuit een steegje aan de Hoogstraat de Lange Haven op, toen hij werd gegrepen door een passerende motorfiets bestuurd door de negentien jarige J. F. W. Het knaapje viei en werd met een zware hersenschudding, een gebroken neusbeen en verscheidene verwondin gen aan het gelaat in de Dr. Noletstich- tlng opgenomen. - Met een van zijn wielen raakte zater dagmorgen op de Burgemeester Van Haarenlaan ter hoogte van de Algeme ne Begraafplaats een personenauto, bestuurd door de 21-jarige monteur J. J. P. de hardstenen rand van het trot toir. De bestuurder verloor de macht over het stuur en hotste tegen een lan taarnpaal. De auto kwam tot stilstand tegen een boompje dat afknapte en sloeg daarna over-de kop. Het voertuig werd aan de rechter voorzijde vernield en aan drie zijden ernstig gedeukt. De bestuurder had geen letsel. SCHIEDAM De 40-jarige rijwiel handelaar B. A- B.' deed zaterdag aan gifte bij de politie dat zijn personen auto, merk Olympia AG 69-44, grijze kleur, was ontvreemd. De auto had ge parkeerd gestaan'aan de Nieuwe Sluis straat (Van een medewerker) VLAARDINGEN Voor het eerst van de 204 keren dat een zangbijeen komst werd gehouden onder het mot to: „Kom zing met ons en doe als wij", was er zaterdag een dialoog tus sen presentator en organist. Juist nadat organist Jaap Slagboom als muzikaal intermezzo een koraal van Max Reger had laten horen, zou het zingen worden vervolgd met lied 330 uit de bundel van Johan de Heer. Langer dan normaal bleef het stil, totdat de heer Slagboom vanaf de orgeibank in de Pniëlkerk zijn stem- ROTTERDAM In het plan Braband te Sptfkenisse zy* 120 te bouwen pre miewoningen praktisch alle verkocht voor er één paal voor geslagen Js. De prijs van dit vijfkamer-eengezins huis bedraagt 38.500 en bouwonder neming C. van Geest N.V. te Vierpol- ders rekent haar kopers voor dat zij met een inbreng van 4.000 aan eigen geld het eerste jaar op een vaste las- tenbedrag van 140 per maand moeten rekenen. De rijksbijdrage 1620) loopt in tien jaar af. De woningen, waarvan het Rotter damse architecten- en ingenieursbureau Van Asperen en Hallema het ontwerp heeft gemaakt, maken deel uit van een groter plan dat totaal 300 huizen omvat. Pas in April van dit jaar ver kocht de gemeente de grond aan het bouwbedrijf. Volgende week woensdag wordt de eerste paal geslagen Nog niet eerder werkte de gemeente Spijkenisse met een woningbouwplan dat zó snel in uitvoering kwam. ROZENBURG Het zwemmen in de Brielse Maas heeft twee slachtof fers geëist Zondagmiddag verdronk bij de dam langs de Krimweg de negenjarige B. C. Sleeuwcnhoek uit Velzen. Omstanders zagen het kind drijven en haalden hem uit het water. Een wachtmeester van de rijkspolitie pro beerde door mond-op-mond-beade- ming de levensgeesten op te wekken, maar een snel ter plaatse zijnde arts kon slechts de dood constateren. Tegen het eind van de middag ver dronk bij de Middenplaat in het Brielse Meer de twintigjarige M. A Ri Schuitman uit Schiedam. Zijn'li chaam werd drie uur later gedregd. SCHIEDAM De 25-jarige dronken chauffeur J. K. is vrij dagnacht met een personen auto op de Singel op een groep je mensen ingereden. Hij maak te vijf slachtoffers die alle met ernstige verwondingen in zie kenhuizen moesten worden op genomen. Het ongeluk gebeurde ter hoogte van café Sport waar een aantal mensen op bet trottoir stond te pra ten. De 37-jarige controleur J. Zagwijn, uit de Stationsstraat, werd geschept en kwam op de motorkap terecht. De auto die snel verder reed, nam de man tot aan het einde van de Singel mee. Het slachtoffer brak zijn rech terbeen en kneusde zijn linkerbeen en kreeg bovendien een hersenschud ding. De GGD die spoedig ter plaatse was, bracht de man naar de Dr. No lets tich ting. Zijn echtgenote, de 28-ja- rige mevrouw H. Zagwijn, werd even eens naar de Dr. Noletstichting ver voerd. Zij had een zware hersenschudding, een gebroken rech terbeen en verwondingen aan het oog. SCHIEDAM De negentienjarige J.de EN. en de twintigjarige H.v.d. H. die verleden week een personenauto bij de N.V. Victoria en een som gelds hadden ontvreemd, zitten vast in het bureau van politie aan de Lange Nieuwstraat Zij blijken nog veel meer inbraken op hun kerfstok te hebben, zoals bij de. r.k. huishoudschool aan de Parkweg, het kledingmagazijn Leijgraaf, het benzi nestation aan de Rotterdamsedijk, Schijver's Woninginrichting, cafetaria Blue Bell Mgr. Nolenslaan, en boven dien hebben zij nog drie inbraken in Rotterdam gepleegd. VLAARDINGEN De 17-jarige J. v. d. K. negeerde zaterdagavond op de Hoogstraat met z(jn brommer het stopteken van een agent. Hij probeerde de politieambtenaar te ontwijken, maar viel en brak een sleutelbeen. De jongen is in het Holyziekenhuis behandeld en daarna naar huis gebracht. Op de Westhavenkade botsten twee personenauto's. De 56-jarige J. H. H. v. M. reed achteruit de loswal af en bemerkte niet dat A. A. ook de rijbaan naderde. Beide auto's liepen zware schade op. De 34-jarige mevrouw G. Gonlag uit de Oosterstraat had rug- en nek- klachten, schaafwonden aan het ge laat en een wond. aan haar rechter oog. Ook zij werd in de Dr. No letstichting opgenomen. De 60-jarige J. Blanken van de Pa rallelweg brak zijn linker onderbeen en rechter pols en kneusde bovendien zijn rechter onderbeen en de 29-jari- ge A. A. v. Vliet uit de Ampèrestraat kreeg een zware hersenschudding en brak zijn linker onderbeen. De twee laatste gewonden werden, naar het Gemeenteziekenhuis vervoerd. De politie die onmiddellijk ter plaatse verscheen, had de grootste moeite de automobilist uit de handen van het woedende pulbliek te houden. Zij reed daarom zo snel mogelijk met de man naar het hoofdbureau van politie aan de Lange Nieuwstraat, waar hij werd opgesloten. Zijn auto was aan de voorzijde vrij ernstig beschadigd. De onlusten. St. Petersburg, 23 Juli (Havas), Heden werd hier en daar nog geschoten; men kan het beschouwen als de laatste stuiptrekking der Maxima] h- tische beweging. Toen aan het Nicolaas- station troepen uit de provincies voor bet herstel der orde arriveerden, werden zij door enkele geweerschoten ontvan gen. De kozakken in geblindeerde auto's hadden spoedig de orde hersteld. geluid liet horen en zei: „Meneer Wijnstok (die het programma presen teerde), de tekst stemt niet overeen met nummer 330 in mijn bande!." „Kijkt u dan maar in het alfabe tisch register", antwoordde de beer Wijnstok, maar daarop zei de orga nist dat hij daarnaar al gekeken had, maar dat er geen register in het boek stond. Gelukkig had één der bezoeksters in de kerk een bundel van Joh. de Heer bij zich waarin het gewenste lied wel stond. In allerijl werd dit naar boven gebracht waarna dit ver zoeknummer toch doorgang kon vin- den. Het gehele programma bestond dit maal uit verzoeknummers. Het sa- menzangprogramma werd op voortref felijke wijze geleid. In de voorgaande jaren onderbrak de heer J. Thurmer elke zaterdag zijn vakantie om drie kwartier op de kansel te staan. De commissieleden J. Wijnstok en A. van der Schee, die hem ditmaal ver vingen, toonden zich uitstekende „presentators" van „Kom zing met ons en doe als wij.". (Van onze correspondent) MAASSLUIS Tijdens de interna tionale ontmoeting tussen België, Luxemburg, Duitsland en Nederland heeft het Jeugd-Rode Kruis afdeling Maassluis, zich bijzonder goed ge weerd, door na Amsterdam en Den Haag beslag te ieggen op de derde plaats. Deze ontmoeting gebeurde op het opleidingsschip van de Haven vakschool Jan Backx. In het toernooi, waar behalve het afleggen van een zware proef in Jeugd-EHBO, nauw gelet werd op sa menwerken, originaliteit (bloemschik ken en het ontwerpen van affiches) en Rode Kruis-kennis, ging het sfeer vol toe. De afdeling Maassluis werd verte genwoordigd door Rein de Ruiter, commandant, Lia Oosthof, Margaret van Tielen, Jan van den Berg en Ret de Haas. Het was de eerste keer dat Maassluis deelnam aan deze wedstrijd. i Duizenden van deze boodschap- tassen zijn er verkocht voor, 9JS... en dat was voor deze' praetische waterdicht linnen tassen spotgoedkoop. Maar morgen hebben wij een speciale aanbieding van deze zelfde tassen voor nog /géén vijf gulden. Prachtige boodschaptassen met voorzak, bovensoufflé en prima treksiuiting, grote tassen, waar altijd nóg een pakje bij kan, tassen om iedere dag te ge bruiken. Morgenvroeg om 9 uur begint de verkoop van deze water dichte linnen boodschappen tassen In prachtige rode, blauwe M /Zft schotse ruiten, voor 4? Duur van de Opruiming 13 juli tot 3 augustus. Géén t«J. of schrift, fetst» MAASSLUIS Vijf aspiranten van jspir; VTM gaan deelnemen aan de Jeugdvier- daagse in Duitsland. Het zijn Henk Dege- ling. Gerrit Poldervaart, GerardPolder vaart, Kob van Rosenberg en Jan Zwaard. Met de vierdaagse In Nijmegen lopen mee mevrouw Smit (voor de achtste keer), An ke Smit (derde keer), Rik Smit (tweede keer), Marry Tebrugge (Tweede keer). Kees Noordzij (tweede keer) en A. Suur- mond (dertiende keer). (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Geregeld haalt de po litie autowrakken van de straat, die zij naar een terrein vlakbij de Schie Iaat brengen. Nadat dit terrein enkele maanden geleden in gebruik genomen werd zijn er bijna honderd wrakken heen gebracht. Indien thans een niet-rijklare auto op straat wordt aangetroffen, kan het voertuig binnen twee dagen worden verwijderd- Het is niet altijd even gemakkelijk de eigenaar van een wrak op te sporen. In de meeste gevallen stelt hij geen prijs meer op het wrak en heeft hij het gewoon maar ergens achtergelaten. In dien echter de oorspronkelijke eigenaar niet kan aantonen, aan wie hij het wrak heeft doorverkocht, wordt hij als eigenaar beschouwd. Hij krijgt dan een proces-verbaal en moet ƒ50,- sleeploon betalen om het voertuig door de ge meentelijke takelwagen weg te laten halen. Als de eigenaar zelf opdracht geeft het wrak naar het terrein te bren gen, kost dit slechts 25,-. kader MAASSLUIS De wandelsportvereni- VTax organiseert een mars in het ider van de vakantieweek. Men kan zich tot zaterdag laten inschrijven bij de heer van de Marei, Ruysdaelstraat 16d, het' agendabureau der Maassiulse Ge meenschap, ZuiddiJk 16 en bij het startbu reau Sursum Corda. EenacoliuspteSn. Het inschrijfgeld bedraagt 0.50. Iedere deelne mer krijgt een medaille. De mars wordt dinsdag 1 augustus gehouden met afstan den van 5 en 10 km. Start 10,00 uur. - u 4

Trouw / De Rotterdammer | 1967 | | pagina 1