Stedelijk Museui wat rustiger aan moet het doen Snelle raadstrein door blauwe mist boogaard} Raad Maassluis: kleine agenda Rozenbnrgse wat sneller raad nu bijeen aar mmm biedt beter Radio-aanbiedingen telefunken 51 blaupunkt T.V.-aanbiedingen f" B EST E •V ER U IT DE VOO*, GEMEENTERAAD VOOR VOLDONGEN FEIT PCG wil Kethels dorpscentrum netjes houden V eelgeplaagde brigadier Tentoonstelling in De Visbank V oortvluchtige ontsnapt door sprong uit raam Brand bij laswerk op booreiland Herfstsliow bij mevrouw Reese Seizoen tafeltennis Vlaardmgen begonnen imtimo radio BLAUPUNKT f 648.- BLAUPUNKT PHILIPS T.V. f 699.- GRUNDIG T.V. f 898.- f 698 - f 648.- Kind (4) gewond bij oversteken rijbaan Onwel en overleden Consul tatiebureau in de Westwijk ALS UW KOFFERS TE ZWAAR WORDEN alle bekende^ wasmachines HULDE DE ROTTERDAMMER DINSDAG 26 SEPTEMBER l9g. Pacifistische spaken leiding geweest voor het stand punt dat dit in het vervolg.moet worden voorkomen. BOERDERIJEN Vergelijk de prijzen en U koopt bij Boogaard. Philips radio Grundig radio GRAETZ-Contact Schaub-Lorentz T.V. I f 4.9O fesfeKaapgaai GEMEENTE SCHIEDAM een NETTE WERKSTER Pagina 4 VLAARDINGEN Met enkele vriendschappelijke* wedstrijden is het tafeltennisseizoen voor de Vlaar- dingse verenigingen begonnen. Het eerste team van De Hollandiaan be gon met een 73 overwinning op K. K. Pattiapon en Olie vier kwa men beiden tot een hattrick. De der de teams van beide verenigingen hiel den het op 55. Ook speelde De Holl. 1 een ontmoe ting tegen Raket. 1 die ook in een 5—5 gelijkspel eindigde. Opnieuw zorgde Pattiapon- voor een hattrick. De Holl. 5 won m'et 7—3 van Raket 4. Holl. .2 deelde met K. K. 2 de punten (5—5). Beide teams van Elardinga versche nen ook achter dé groene tafels. Het eerste team won met 73 van Holl. 5 en het tweede team verloor met 28 van Holl. ft De junioren van Intiem kregen ge legenheid. om -in het nieuwe gebouw aan de Kethelweg hunprestaties te tonen. Het viel voor Bert van der Lugt, Peter Pleysïër en John-van Ree ven niet mee zich staande te houden tegen de TOG-junior en, die met 82 beide punten veroverden. Intiem jun. 2 verloor met 46 van TOG jun. 2. Wim Vermaas en Harry Zentjes scoorden beiden 2 punten. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Het Stedelijk Museum, moet het vervolg wat rustiger aan doen. De fi nanciële tegenvaller van de kosten van een drietal gehou den exposities, als gevolg waar van de gemeenteraad een voor stel moest worden gedaan nog tienduizend gulden toe te voe gen aan de post „kosteri van net museum", is voor B. en W. aan- SCHIED'AM Onder de vaardi ge leiding van burgemeester Roeifsema heeft de gemeenteraad zich*, gisteravond in de sneltrein vaart van een half uur door zijn 25 punten tellende agenda heenge- jaagd. Toen het zover was reeg -de bur gemeester zijn gebruikelijke slui tingsformule rap aan zijn ha merslag op het laatste voorstel vast. Hilo-riteitwant er was nog geen koffie gedronken en de leden van het stembureau hadden hun rapport over de uitgebrachte stem men op (toen nog altijd te benoe men) onderwijzers nog niet uitge bracht. Met excuses aan. de raad moest de heer Roeifsema van zijn sluiting een shorsing maken. Na de koffie kregen „•mannen" van het stembureau gelegenheid hun werk te doen. Bij het begin van de vergadering had de burge meester hen nog wel zo uitgezocht in deze ad-hoc commissie gebom bardeerd. Het waren namelijk de heren Rosman, Houtman. Kamp man en Boschman Het reglement van orde bepaalt dat voor dit werk vier raadsleden moeten worden aangewezen. Was dit aantal zes geweest, dan had de burgemeester zes .mannen" kun nen leverenzo merkte hij zelf op. Inderdaad bleven nu de heren Boer man en. Beekman buiten schot. HET enige lid die. blijkbaar tot groot plezier van haarzelf, onop houdelijk spaken in de voortsnel lende wielen van de raadswggen probeerde te steken was de paci fistische mevrouw Blaauw-Rieu. Kennelijk heeft zij er nog steeds veel behoefte aan wegwijs te wor den gemaakt in de gemeentelijke huishouding. ■Zij kreeg antwoorden van de col legeleden met grote snelheid en sne dige ïik-op-stuks. Toen mr. Van Bochove daarmee even. bezig .was viel de geluidinstal latie een moment uit, waarop de wethouder het. hoofd wendde naar de ambtenaar achter het toetsen bord met de opmerking: „Als de machinist, me nog even aan het woord wil laten..." DePSP-dames (in dit geval was mevrouw Gerding ingesprongen voelden erook weinig voor de maatregel die de minister van bin nenlandse zaken heeft getroffen tot verhoging van de rijkspensioenen maar zomder meer van toepassing te verklaren op de. pensioenen van gewezen gemeente-ambtenaren. Wethouder Van Bochove reageerde daarop: „Als de PSP niks voelt voor dit automatisme dan zullen we daar.vrede mee moeten hebben, in de hoop dat de rest van de raad wat praktischer is". Daarmee konden de pacifistische dames het weer doen, nadat zij eer der van wethouder Eykenaar te ho ren hadden gekregen dat deze niet flauw wilde zijn en een. vraag uan mevrouw Blaauw, of voor'de nieu we koelinstallatie pan het openbaar slachthuis wel genoeg prijsopvra- gen waren gedaan, maar „blauw-blauw" laten. Wethouder van onderwijs en cultu rele zaken mejuffrouw G, D. de Graaff zei dit maandagavond in de vergadering van de gemeenteraad na dat de heer P. Boschman (soc.) en mevrouw A. C, M. Blaauw-Rieu (pac. soc.) hun teleurstelling erover hadden uitgesproken dat het voorstel de raad in een zo laat stadium heeft bereikt dat hij zich in feite voor een voldon gen feit geplaatst zag. In het voorstel stond namelijk dat votering van de gevraagde tiendui zend gulden nodig was om te voorko men dat reeds geplande en afgespro ken tentoonstellingen niet zouden kunnen doorgaan. De wethouder gaf dit" „voldongen feit" toe en zei dat B en W al op dezelfde wijze als de heer Boschman en mevrouw Blaauw hadden gerea geerd. Anderzijds vroeg mejuffrouw De Graaff begrip' voor de. omstandig heden: vooral de expositie ...Beelden in hetJulianapark" heeft' "hoge kosten met zichgebracht. Pas tijdens de organisatie van de tentoonstelling bleek hij voorbeeld dat de all-rlskver- zekerin-g een prijsstijging van 3/4 tot 1,5 procent had ondergaan. De wethouder kon zich voorstellen dat men het -bij de voorbereidingen van een expositie zo druk heeft, dat een verzoek om er meer geld voor beschikbaar te stellen dan even blijft liggen.. Na deze uiteenzetting 'aanvaardde Öe raad het voorstel met algeméne stemmen. De PCGdeed -bij monde van de lieer P. Poot een beroep op B en W te zorgen voor behoorlijk onderhoud van panden die de gemeente in Ke- thel-Centrurp aankoopt of onteigent en die nog niet direct worden gesloopt, om te voorkomen dat de iorpskom door vernielingen wordt ontsierd. De heer Poot sprak daarover bij de ■behandeling van het voorstel tot aan koop van de boerderij Schiedamse- weg 3 en een erf bij de Kerklaan. Overigens zei hij dat zijn fractie van de noodzaak van deze aankoop niet overtuigd was, omdat het naar zijn mening nog geruime tijd zal duren voor deze boerderij wordt ontruimd. Burgemeester H. Roeifsema bestreed dat de aankoop, niet noodza kelijk zou zijn. Zij past in het kader van de geleidelijke aankoop van ei gendommen voor de toekomstige rea lisering van het uitbreidingspian Ke- thel-Centrum. De heer Roeifsema kon niet zeggen hoelang desbetreffende boerderij nog zaJ staan en zegde «en zo goed moge lijke afsluiting van de aankopen in Ketbel-Cntrum toe hoewel hij dit bij zonder moeilijk vond, „De baldadig heid neemt hand over hand toe ën eigenlijk is er geen kruid voor gewas sen". leuk, klein toestel vlot modelT Past overal in en bij f 218.- J" Een leuk radio apparaat 228 met vele mogelijkheden Ons grote succes: radio GAVOTTE, een apparaat in eigentijdse stijl- KlassetoestelVan f 288.- 378.voor grootbeeld-T.V. in hou ten kast grootbeeld T.V., een meer dan voortreffelijk 7Qö toestel van f 1.098.- v. 1 grootbeeld van 929.- met inruil voor met jaloeziedeurtjes; donkere uitvoering Ons grote succesappa raat GRUNDIG groot beeld T.V. GRUNDIG beeld- en geluid-kwa liteit en zeer mooie afwerkingvan 848.- met inruil voor RADIO voor het moder ne interieur. Een wer- kelijk goede radio van f> <45.- 445.— voor Een mooi meubel, met deurtjes afsluitbaar. De laatste van deze serie. Speciale prijs EN ER ZIJN BIJ BOOGAARD NOG MEER AANBIEDINGEN IN RADIO EN T.V Sdtiedamtcweg 41 - YI«n!iog»n-ï«h348744 Wiekelcntnira Yam Htgtmbrplun 33 lal. 344994 mmmt Speciaalzaak voor stijlvolle sfeerverlichting 1111J LI11 4 C T-l I P. POOT dorpskom Kethel Ook komt het herhaaldelijk voor dat aangekochte en vervolgens schoongemaakte terreinen In korte tijd tot vuilstortplaatsen ontaarden, zo verzuchtte de burgemeester. Een ingekomen stuk over de naamsaanduiding van een straat in Groenoord en de opzet van deze wijk stelde de raad ter afdoening in han den van B en W. De burgemeester zei desgevraagd dat de straten niet eerder van naam bordjes kunnen worden voorzien dan wanneer de gebouwen uit de steigers rijn. Hij vond dat men er rekening mee moet houden te maken te heb ben met een wijk in opbouw. Het juiste evenwicht tussen „het groen" en de bebouwing wordt bin nen de aanwezige mogelijkheden in Groenoord nagestreefd en bereikt. En verder: het Trinses BeatHxpark is ook in Groenoord dichtbij, aldus bur gemeester Roeifsema. MAASSLUIS De gemeenteraad zal in zijn dinsdagavond 3 oktober te houden openbare vergadering beslis sen of hij Instemt met de overdracht van de werkzaamheden van de Raad voor de milieuhygiëne in het Nieuwe Waterweggebied naar Rijnmond. Zo als bekend is dit voorstel reeds in verscheidene gemeenteraden in het Rijnmondgebied gepasseerd. •Behalve de' reeds aangekoifdigde bouw van 194 woningwetwoningen in twaalf lagen in de Sluispolder West bevat de agenda voor de komende raadsvergadering weinig spectaculai re voorstellen. Op een aanvraag van het bestuur der Vereniging voor christelijk voort gezet onderwijs te Maassluis om me dewerking bij de aanschaf van een televisietoestel voor de Mamix van Sint Aldegonde-ulo stellen B. en W. voor afwijzend te beschikken omdat naar hun 'mening een tielevisietoestel nog niet kan worden aangemerkt als behorende tot de normale voorzienin gen van een uloschool. De Mamix van Sint Aldegon- deschool krijgt als de gemeenteraad daarmee instemt wèl medewerking bij de aanschaf van meubilari voor een natuurkundelokaal en een le raarskamer. Aan een verzoek van de KVP-ge- meenteraadsleden om openstelling van de secretarie op een avond in de week willen B. eri W. niet voldoen omdat hun van een daaraan bestaan de behoefte niets is gebleken .In inci dentele gevallen wordt het publiek in de gelegenheid gesteld 's avonds bij ambtenaren aan huis formulieren af te halen of in te vullen. Aan het besluit van de' gemeente raad van 7 maart tot beschikbaarstel ling van een krediet voor het verbou wen en inrichten van het pand Goudsteen 3 tot dependance van het politiebureau hebben gedeputeerde staten hun goedkeuring onthouden. VLAARDINGEN Een bestuurder van een personenauto heeft maandag middag in de Seringenstraat de vier jarige Albert van der Hout aangere den. Het jongetje dat plotseling de rijbaan opliep, is met een gekneusde knie en enkele bloeduitstortingen naar het Holy-ziekenhuis vervoerd. SCHIEDAM Maandagmiddag is op het tweede perron van het Schie- damse station de 62-jarige betonarbei- der J. Schippers die ingewoond heeft in de Rhoonsestraat onwel geworden. Bij aankomst in het ziekenhuis bleek de man te zijn overleden. (Van een onzer verslaggevers TiL AARD IN GEN Een bri- gadier van politie met als te lefoonnummer S4.45.41 is een veeU geplaagd man. Vorig jaar kreeg hij namelijk het oude nummer van het stadhuis. Nu nog wordt hij dagelijks lastig gevallen met zo'n twintig telefoontjes van mensen, die informaties inwin nen over allerhande gemeenteza ken. Eén ding heeft de brigadier wel geleerd: mensen die bemer ken dat ze het verkeerde num mer hebben gedraaid reageren he lemaal niet of bepaald onvriende lijk. Wanneer ze dan voor de tweede keer hetzelfde nummer draaien en weer de brigadier, maar niet het stadhuis aan de lijn krijgen, dan is de maat vol, De brigadier begint nu langza merhand zijn „engelengeduld" te verliezen. Hij kan het niet meer opbrengen elke dag zo'nr twintig mensen vriendelijk te wijzen op het verkeerde nummer, dat zij draaiden. Met een berichtje in de plaatselijke pers hoopt hij te bereiken, dat het aantal wanbellers van twintig per dag bijvoorbeeld tot de helft wordt teruggebracht. Nog even dit; het juiste nummer van het stadhuis is 34.45.44. ROZENBURG Vrij kort na de vorige vergadering is de gemeente raad opgeroepen vosr eén volgende vergadering. In de augustus-vergade» ring is er enige kritiek geweest over de lange tussenpozen en thans wordt een achttien punten tellende agenda aangeboden, die donderdagavond wordt behandeld. Enige weken geleden heeft het ge meentebestuur alle bewoners van ge meentelijke woningwetwoningen een kandidaat staan. v,i ïvtfnTtv /Ia rrorfTuri, te voldoen- en om bij de besprekiw over de womngverdeUng een aantel personen in te schakelen sM len B. en W. voor om naast de vort," ringscommissie een adviescommtat woonruimte in te stellen, bestanni! uit de vijf leden van de «SÊ Woonruimtewet 1947, (allen h. kiesbaar) versterkt met eert tweete andere leden, waarvoor de rastkiT den L. j. v. d. Blom en 1,. Nekmin knnriirïaat e-tnar» (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN Vanavond (dinsdag) wordt om kwart over acht in De Visbank een expositie geopend van beelden, schilderijen en grafiek. De tentoonstelling bevat werken van Dirk Breed, Paul van Crimpen, Henri van Haaren, Leo Hofman, Willem Snitker en Joop Willems. De expositie is dagelijks geopend van 's middags twee tot vijf uur tot en met 10 oktober. Bij aankoop van een der werken ontvangt men een korting van 25 procent als gevolg van de rijkssubsidieregeling aan kunste naars. brochure -gezonden, met informatie over de mogelijkheden om de huur woningen te kopen. Als eerste gega digde heeft zich gemeld de heer KL L. Trees, die de door hem bewoonde woning Wethouder van Heldenstraat 54 wenst te kopen. Per 1 januari 1968 zal Rijnmond de taak van de raad voor de milieuhy giëne overnemen. B. en W. stellen de raad voor om met deze taakovemame in te stemmen. In de vorige raadsvergadering werd de klacht geuit, dat de commis sie* van advies ingevolge de Woon ruimtewet 1947 geheel bestond uit le den, die in de gemeente woonden voor de industrialisatie. Daar deze commjssie telkens voor 1 oktober moet worden benoemd, hébben B, en W. zich over een eventuele nieuwe vormgeving beraden. In een uitvoerige nota stelt het col lege, dat de commissie Woonruimte- wet niet persé een afspiegeling van de bevolking behoeft te zijn, omdat het een commissie *is, die moet ad viseren over woningvordering. Daar dit soort zaken in Rozenburg weinig voorkomen, hebben B. en W. in het verleden de commissie ook meerma len laten adviseren over de woning verdeling. Om aan de wettelijke voorschriften (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN Onder de pasto rie van de Willibrorduskerk aan het ErasmuspJein is een ruimte Inge richt tot consultatiebureau van het Wit-Gele-Kruis. Het nieuwe consultatiebureau in de Westwijk zal vrijdagavond om half acht worden geopend. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN Ben zeven tienjarige jongen die in Botterdam zijn ouderlijk huis heeft en enkele weken geleden uit het kamp Over- berg in Amerongen (een inrichting voor kinderbescherming) is wegge lopen heeft zich maandagmiddag op knappe manier van een achtervol ging weten vrij te maken. Toen de politie aan de Kortedijk het adres had gevonden waar hij zich schuit hield sprong hij van een hoogte van 4,5 meter uit een raam op straat. De knaap mankeerde kennelijk niets en wist zich snel uit de voeten te maken. De Vlaardingse politie was hem op het spoor gekomen toen duidelijk was geworden dat hij in deze stad werk gevonden had. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Vandaag is er weer een diamanten 'bruidspaar in Schie- dam. Het zijn de -heer en mevrouw Wessling-Baars van de Mgr: No- -lenslaan 171. Bruidegom H. J, Wessiing is 82 jaar en bruid J. C. Wessling-Baars 78. Beiden zijn geboren en getogen Schiedammers. Het echtpaar Wessiing heeft vier kinderen gehad die alle reeds zijn overleden. Met veertien kleinkinderen en 34 achter kleinkinderen en veel vrienden en be kenden vierden zij zaterdag het dia manten -bruiloftsfeest in de zaal Bea trix aan de Lange Kerkstraat. Burge meester Roeifsema had het te druk, maar de heer C. Brunt, chef van het kabinet van de burgemeester, kwam namens hem een fruitmand aanbieden. MARKTBERICHT VLAARDINGEN'. VLAARDINGEN, 26 september Volle haring en maatjes ƒ9? - ƒ110, volle haring -85-85, ijle haring /64-/79, steurharing 83-., 86 en makreel 43. Aanvoert VL 112. 25$ kantjes en 27 makreel, VL 73. 455 kantjes. SCHIEDAM Op de werf Guste is vannacht brand uitgebroken bij het uitoefenen van laswerk aan een booreiland. Een lasser raakte met een brander het zeil waarmee het on derstel van het booreiland dat aan de waterkant stond, was afgedekt, waar na het dekzeil vlam vatte. Men probeerde het -brandende zeil los te maken, maar de oplaaiende vlammen verhinderden dit. Zes gashouders werden intussen zoveel mogelijk naar de waterkant ver plaatst. De brandweer heeft het vuur onder leiding van brandmeester W. de Ja ger met een hogedrukstraal geblust. De voorlopige schade bestaatuit een aantal verloren gegane dekzeilen en lasgereedschap. Het onderstel van het booreiland kreeg verfschade en het bluswater veroorzaakte schade in het kantoor en een aantal loodsen. DS. ÖABB VAN DUINEN Oa blljdichap van hal avangalia in alfa '-svaniomitandighadan Verkrijgbaar is da boekhandel BINNENSINGEL165.TEL: 342486 VLAARDINGEN Voor het. schoonhouden van het kantoorgebouw aan de Dwarsstraat kan bij de Technische Bedrijven worden geplaatst De werktijden zijn als volgt: maandag van 16.30— 20.00 uur; dinsdag, woensdag en vrijdag van 6.00-' 8.30 en van 16.30—20.00 uur; donderdag van 6,00 8.30 en van 16.00—20.00 uur. Sollicitaties te richten aan de directeur van boven genoemde bedrijven, Dwarsstraat 42, Schiedam. Eventueel kan ook telefonisch een afspraak worden gemaakt. In de vergadering van donderde wordt ook een nieuwe verordening aangeboden. Bij de herziening u S het principe van de bestaande verof dening -geen verandering gebracht maar een aantal normen werd* «er hoogd en als nieuw element werd jeugdfonds ingesteld, dat jaarliib door een begrotingsbedrag zal ®n7 den gevoed. Action-painting is momenteel als uitingsvorm in "opkomst. Reeds meermalen mocht ik een'ac tion-painting van nabij aanschou wen, zij het dat de een wat tn«r verf kostte dan de ander. Dat ligt namelijk ook weer aan de geldmid delen van de „organisatoren". Laatst maakte ik er een mee, waarbij de klodders verf deverschrfkt achteruit deinzende toeschouwers om de rode oren vloog. Harde elektronische geluiden'er felle lichteffecten (zg. psycMè-' lische verschijnselen) hitste de ac tion-painter tot grotere verfversprci- ding op. Twee hip geklede „hulpjes" ■wreven de slingerende schilder haai den vol verf in het vele haar er. over zijn gezicht Als een krankzinnige of een fcé.':' geesterde, het is maar uit welk standpunt je het bekijkt,;, zwaaide hij met rollende ogen óp de zMjgeite/l de (vrees of ondèr de indruk?) me nigte al Als een soort vuilniswagen sproeide hij druppeltjes verfvoor/ zich uit en de menigte week enige meters. Een enkeling raakte in dé. verdrukking, maar de zwakke kie- ten werden niet gehoord. Geobsedeerd staarde iedereen mét fc" dan weer bleke, dan weer paarse olj gele gezichten naar de gedaantever-; wisseling van een goede kennis. En thousiastelingen uit het publiek goóUch den zich cok bij het drietal, dat ondertussen ijverig een groot wit doek volzwtepte met verf. Af en tee liet de volgeklodderde hoofdpe«orjiv zich tegen het. doek vallen. OvöR.' gens met bijzondere effecten, inMlff ik toegeven. "J Enkelen stoutmoedigen ontbloot-/ ten het bovenlijf en smeerden zlch/l; als waren ze zich aan het wasséij' lekker vol met groene en rode verb Vervolgens dansten ze om de lang zaamaan verwilderde action-palatergS: heen. Opeens was het afgelopen. Nu was het. doornatte doel ook reeds enkele keren gevallen. Na dit kleurrijk gebeuren ging,de;:; „big-boss" van de action-i^tingfj zich uitgebreid staan wassen in eet zinken wasbak. Na deze wasbeurt bleek hij een heel aardige jongen Alleen de verfsporen in zijn haai en op zijn oren wees op zijn „func-J; tie" van action-painter. Netjes kani- de hij het kletsnatte haar naar fpj,:*'; ren, trok vervolgens een scheiding in het midden en verdeelde beide partijen haar over zijn besmeurde' oren. Hij vónd het wel erg vermoeiend en vanavond had hij dan ook geen zin meer in een tweede manifestatie, Dit zei hij lachend, terwijl hij net de laatste verf yan zijn barste veegde met een vies lapje stof. Overigens heb ik maar niet ge vraagd naar het nut van al d«e uitputting. Je moet zulke lieden maar wat hun gang laten gaan, dacht ik. Zo lang het bij een nogal onschuldig geklieder blijft- (Van onze verslaggeefster) SCHIEDAM Dat mevrouw R««J« haar klanten helpt op een persoon lijke wijze is altijd te aden op bi»r hoedenshows. Ze kent hen bij naam (en smaak) en zo Is haar show reünie waar het nieuwste voor het komende seizoen wordt getoond: van morgen, dinsdag, in Malson Westliuu door de mannequins Patrick en lb* lande. Zowel voor het hippe jonge meisje dat veel meer met kleuren durft dan mamma als voor de oudere vrouw die in het chique zoekt is, ®r keus te over. De astronautenlijn hand haaft zich in de bonthoeden. Voor wie het zich wil en kan permitteren is er de prachtige nertshoed, een spe cialiteit die tussen de 250 en de 300 ligt. Er zijn echter schattige jersey hoedjes in alle kleuren voor 16.95, viithoeden zoals de chasseur, en betaalbaar voor ieder, fijne enn- fon hoedjes of een dop van mooie melusine. We kunnen er deze Winter warm pjes bij lopen; de mode schrijft nog altijd laarzen voor, daarbij een jersey kapje waarvan de rand naar beneden geslagen kan worden, dan zitten we er tot over onze oren ingepakt. Zowa fijne tinten als felle kleuren doen bet deze herfst en winter. De heer Zaat was speaker op deze show, die vanavond van achi tot half tien wordt herhaald. .ROTTERDAM, 28 september SU jj 15—21.50; B 3—14: staand slas komkommers 90 en op 58: 75 en op 42—49; 60 en oh SS-n. 50 en op 28. 49 en op 20-23; 34 en op- 15: kromme komkommers: 3S—43: topjf5 Bloemkool A 3341: E 15—29: stambonW 71—82: snijbonen U5—1.70. postelein ZSS3, spruiten A 31; B 29—33; uien 16—17 -

Trouw / De Rotterdammer | 1967 | | pagina 2