EMOUS lederwaren Dichter Dick Kroon wil open kunstenaarscentrum Veel animo voor herfst- scliaak- en damtornooien VKC NIET MEER IN DIEPTEPUNT Bouwstart van groot be j aar dencomplex AGENDA VERKADE ■H „SCHIEDAM EEN GEZICHT GEVEN" Oogstdiensten in kerken I Al 268 deelnemers gemeld Animobepleit jeugdcommissie Burgerlijke stand Ledental groter geivorden A. P. Weeda's eerste paal 1$/CHlESSER. wwwwww Burgerlijke stand OOE UZELF NIET TE KORT unantgarage A. A. RENDERS rotterdam u bent van harte welkom j toegang gratis KRANTEN BEZORGEN Die Csardasfürstin wordt opgevoerd p£ rotterdammer KETHELWEG la HOOGSTRAAT 82, VLAARDINGEN .dei io9,nePKDii Japan elke vrijdagavond ...lot 9 uur open complete midden- en lange golf Onderscheiding voor prof. dr. Van Dorp SCHIEDAM „Wij zouden met zijn allen Schiedam „een gezicht" moeten geven. En dat kan met een kunstenaarscen trum, waar iedereen welkom is, waar films worden vertoond, toneelstukken gespeeld, muziek wordt gemaakt, gedanst en alle soorten van kunt worden be oefend, afgewisseld met discus sies over wat iedereen er van vindt." Prijsuitreiking Voor radio ■Sa Op dinsdag 29 oktober as. tussen 2.30-5.00 uur's middags en 7.30-9,30 uur 's avonds bestaat voor de detailhandel gelegenheid in de cantine (2e verdieping) van het Verzamelgebouw Zuid aan de Strevelsweg te Rotterdam kennis te nemen van de plannen voor het grote Winkelcentrum Züidpleirr, 55 Spaarbankkalender over mens en geld Jac. de Rave voorlichtingsman Een platenbon halen bij P. van Daalen Jr DRY GT1SS V (indaag en morgen en dagelijks James Bond Verkoop kinderzegels start 12 november SUPS SINGLETS v.d. 4.95 B A N L O N SLIPS v.a. 5.95 SINGLETS v.a. 7.95 SCHIEDAMSEWEG 61 VLAARDINGEN - TEL 34 32 02 Medewerking EEN FIETS O OF BROMMER DE V A R I 'i VL AARDINGEN De nieuwe vrijdag 1 november in de Stadsge hoorzaal worden opgevoerd door de Hoofdstad Operette. e regie is toevertrouwd aan Walter Kochner. Een nieuwe solist, die bij de Hoofdstad Operette. De regie is rtiaakt is de Nederlandse tenor Hans Hageman. Verder verlenen medewer king solisten Lizzi Schöffmann, Clai re Clairy, Herman Valsner, Rudi Vogier, Antoni Wink, Grete Kieser, Karl Frey en vele anderen. Pagina 5 VRIJDAG 25 OKTOBER l i Koffl eerst even naar EMOUS lederwaren »n bewonder onze nieuwe kollek- jie damestassen. inoo even de Hoogstraat op of jjoïB even op de Kethehveg. 'pw stappen worden rijk beloond. (naast Opelgarage) Een perfekte televisie bij G. P. van Daalen Jr. DEALEft VOOR.GEHEEL R'DAM - Ela. H.v.'d.Laim eo Zn. NANTSTRMT 22-26 (bit dieCooliiaven) ^BOITEKIAMTEIOIQ-23 3118*2507 88 SCHIEDAM' Dépias'iselijfce Oe cumenische Raad verzorgt zaterdag 9 november weer een broodmaaltijd jn de grote zaal van Gebouw Irene. Jongeren uit. .verschillende .Sehie damse kerken leiden het gespreksthema in met een rollenspel, te maaltijd duurt van zes uur tot iialfacht. Kosten 3,50. ir In de Galerie, Oude Kerkhof 20, worden van 26 oktober tot 21 novem ber aquarellen getoond van Maarten Kemper. De heer G. Kleijwegt opent de expositie zaterdag om vier uur. I maasland De plaatselijke afdel'.ne m de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen houdt woensdag 30 oktober om 19.45 in het Trefpunt haar feestelijke Isarvergadering. Na het offielele gedeelte volgt een lezing over het natuurreservaat ..De Beer" van oud-oprichter w. Korfwa ter, Misschien wordt dit Uw (on misbare) tweede radio, de radio voor de auto, voor het knutsel- hok, de kinderkamer of voor moeder ais ze in de keuken het eten kookteen echte gezins- radio waar U normaal rond de f.50,-voor betaalt. Een ail transistor radio met een uitstekende ontvangst van de gehele midden- en langegolf, met een sublieme geluidsweer gave, compleet in luxe echt lederen draagtas, koopt U nu voor nog géén vijfentwintig gutden. Vrijdagavond om 6 uur begint de verkoop van deze draagbare all transistor radio's, in fraaie "Vart- en zilverkleurige uit voering, 6 maanden garantie, compleet met oortelefoon, bat terij en lederen draagtas. Ook maandagmorgen open Géén te!, of schrift best VLAARDINGEN Prof. dr. D. A. van Dorp, leider van de afdelingen organische' chemie, biochemie en ra diochemie van het Unilever Research Laboratorium, is onderscheiden met de Heinrich Wielandprijs, Deze on derscheiding waaraan een bedrag van 10.000 DM is verbonden, is genoemd naar de in 195? overleden Nobel prijswinnaar prof. Wieland. De uitreiking geschiedt vrijdag 8 november in het organisch-chemisch instituut van de Universiteit van München. De Schiedammer Dirk Kroon (21), die zaterdag debuteert met zijn dichtbundel „Materiaal voor Morgen" (Meulenhof) heeft een zeer eigen me ning, maar wil die toetsen door te luisteren naar anderen. Op zestienjarige leeftijd begon hij plotseling met het schrijven van ge dichten in een ononderbroken stroom. Hij maakte kennis met dr. Victor van Vriesland, die zich bereid verklaarde als zijn mentor op te tre den. Deze filosoof-letterkundige leid de Kroon door de chaos van het be ginnend dichterschap, hield hem dichterlijk in het gareel en gaf hem aanwijzingen. Zelf vertelt hij het volgende over dit gebeuren: H CISDIERENHANDEL alle soorten rashonden Br, Hilledijk 34b Tel. 17.19.34 „Ik had nooit echt gelezen. Plotse ling begon het me te interesseren en toen kon ik niet meer ophouden. Het is een passie, die niet te stillen is. Natuurlijk heb ik het erg druk. Ik geef les aan de beide Hogere Zee vaartscholen in Rotterdam, loop col lege in Leiden, studeer thuis, en schrijf gedichten. Niet meer zoveel als in het begin, dat heb ik aan van Vrieslandt te danken. De dialectiek vind ik een der be langrijkste dingen. Je luistert naar de ander, wat ook lezen is, je ant woordt en je tracht samer, aan iets te bouwen. Poëzie schrijf ik voor me zelf, maar tegelijk is het een spreken (Van onze verslaggeefster) SCHIEDAM De belangstelling voor het schaaktornooi, dat maandag 28 en dinsdag 2S oktober en voor het damtomooi, dat woensdag 30 en don derdag 31 oktober voor de eerste maai voor scholieren voor het voort gezet onderwiis door de Centrale Schoolsportcommissie wordt georga niseerd, is bijzonder groot. Voor 'het schaaktornooi hebben zich 115 en voor het damtomooi zelfs 153 deelnemers gemeld. In totaal 268 deelnemers, waaronder tien meisjes. Van de tien deelnemende scholen is de rooms-katholieke Technische School met 68 inschrijvingen de grootste deelnemer, gevolgd door het Spieringshoeklyceum met 64 .en de christelijke Technische School met 55 deelnemers. De openbare Technische school is ook potentiee' medewerker met 31 deelnemers. De tornooien worden gehouden in aula van de rooms-katholieke Technische School Sint Joseph, in gang Mgr. Nolenslaan, achter de kerk. De schakers worden ingedeeld in groepen van zeven; iedere schaker speelt zes wedstrijden: vier op maandag en twee op dinsdagmorgen. Voor elke groep zijn drie prijzen beschikbaar. Dinsdagmiddag staat in het teken van de simultaan wedstrijden. Wie zin heeft kan de strijd aanbinden met sterke jeugdschakers, de heren A. van Seters en C. van Wijgerden. Bij het damtomooi wordt gespeeld in groepen van negen. Iedere deelne mer speelt acht wedstrijden, op woensdag vier en op donderdag vier. De technische leiding van het gestaakt. tornooi gebeurt direct na afloop van de simuitaanwedstrijden en die van het damtomooi na de laatst gespeel de wedstrijd. Ongeveer half vijf wordt de'spanning bekroond. De technisch e leiding van het schaaktoernooi is in handen van le den van de Sehiedaïnse schaakvere nigingen „Schiedam" en „Het Zwarte Paard" De Sehiedamse damclub „Schiedam" verzorgt de leiding van het'damtomooi. Het schooJsporlevencment is moge lijk door een financiële bijdrage van de Sehiedamse Gemeenschap, *s Morgens om half negen wordt het startsein gegeven cn "s middags omstreeks half vijf wordt de strijd gestaakt. met de ander. Wanneer dat soort tweedichten er is, geloof ik dat het poëzie wordt. Ik geloof, dat de mo derne poëzie eenvoudiger wordt, waardoor deze voor de lezer aantrek kelijker wordt." Voor de jonge dichter is een radio- bespreking in hetprogramma „dich ters dichterbij" in de maak. In zijn lyceumtijd aan het Groen van Prinstererlyceum schreef hij regel matig in „Groenvoer", schoolblad van het lyceum. Zaterdag kan het publiek met hem en met nog een andere jonge debu tant kennis maken bij Boekhandel Roobol, Rubensplein 16. De tweede debutant is de Amsterdammer Wou ter Donald Tieges met zijn eersteling „Wie niet ziet, is blind." Bij deze literaire ontmoeting kan men tevens de schrijvers Steven Membrecht en Eduard Visser ont moeten, respectievelijk de auteurs van „De Eerstelingen" en „Fyffes he ten nu Chiquitas" De schrijvers zullen van twee tot vijf uur hun boeken verkopen en sig neren Van een medewerker) SCHIEDAM In het orgaan van de christelijke gymnastiek vereniging „Animo" uit Kethel schrijft bestuurslid W. T. de Gids een hoofd artikel, waarin hij pleit voor een jeugdcommissie. Hij vindt, dat een bloeiende vereniging als Animo een jeugdcommissie moet hebben en denkt hierbij vooral .aan het' orga niseren van demonstraties, spelmid- dagen en kontaktavonden. Ook het punt propaganda zal met zo'n commissie eens nader bekeken moeten worden, aldus de heer De Gids, die de leden een kans geeft om via een invulformulier te laten weten of men een jeugdcommissie wenst Op vrijdag 8 november organiseert Animo een contactavoncl in e Rank. Op 23 november is er een filmmiddag voor de jeugd, eveneens in de Rank. Voor de jeugd van 14-16 jaar heeft het bestuur van Animo iets nieuws en actueels bedacht: men kan „top-platen" opgeven die dan op de contactavond afgedraaid zuile wor den. uitnodiging winkelcentrum zuidplein tfc- De afdeling Nieuwïand van-"de NCVB, houdt dinsdag 12 november een bijeenkomst in de Magnalia Del-kerk. De heer W. Korfmaker spreekt over het natuurreservaat „De Beer".- De afdeling Centrum brengt die dag een bezoek aan. museum Boy mans van Beuningen. De afdeling Nieuwïand brengt woensdag 30 okto ber een bezoek aan Van der Meer's Meubelfabriek in Utrecht VLAARDINGEN Op de CJV-instuif ln gebouw Triangel aan de Fransenstraat zal zaterdag „This Side Up" de muziek verzorgen. Aanvang acht uur. Voorver koop vrijdagavond tussen acht en negen in gebouw Obadja aan de Wm. Beu- kelsz straat of zaterdagavond aan de zaal. jaar. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN „Mens en geld" is het thema van de kalender voor 1969, die de Bondsspaarbanken en dus ook de Spaarbank Vlaardingen ter gelegenheid van de Wereldspaar- dag op 30 oktober in die week uit reikt De Spaanse schilder Murillo, de Zwitser Hans Holbein, de Duitse schilder Stephan Lochner en de Vla ming Quinten Matsys, vier groten uit de kunstgeschiedenis, hebben ieder op hun wijze mens en geld uitge beeld. De kleurenreprodukties laten ach tereenvolgens de kleine neringdoende zien, de grote internationale koop man, de offerende mens en de geld handelaar. Op de achterzijde van de prenten wordt op vlot leesbare en kunsthistorisch volkomen verant woorde wijze het een en ander ver teld over de schilders. Bij een bezoek aan de spaarbank wordt men aangeraden een exem plaar mee te nemen van het we- reldspaardagnummer van het blad „Bij de Tijd". Ook aan de kinderen is gedachl bij de organisatie van het spaarfeest 1968. SCHIEDAM Ondertrouwd: J. Andeweg 23 en P J M Nkiing 20; H G P Benen 25 en H J F Scholtr: 27; J A de Bruijne 21 en C Hesselberth 17; J A van der Burg 22 en D Krabbendam 20; H P Gljtenbeek 24 en H Kraan 21; D Hoogenboezem 21 en C üe Lange 22; A H de Jong 24 en H F Kap 22; D A Jongman 23 en XI Slgterman 22: P Koppenhagen 22 on XI J klein 22; G J Lansbergen 24 en M G Groeneweegen 21; J. Lucas 22 en A A Boudestein 21; E Onink 19 en W G Sche'.l 18; G Pappers II en c 3 Feijen 20; J A XI Sehellmgs 23 en M L XI Kruitwagen 21; XI P W Stigter 19 en C J M Zwart 22; W I' J Xl-Verfürden 28 en C M A Roessen 22; J C M Vollebregt 28 en M A M Mooy 24; E J Kuipers 21 en G J Nijiand 23. Getrouwd: P J van Dijk 26 en J Breu- gem 24; F Henneke 28 en XI J L van den Nieuwenhuizen 21; G van Tncht 21 en T H Kok 29; J C Piinackei» 23 en K E Borsboom 19; W Klijn 26 en P J A van Gendt 23; M T Fortuin 24 en T M A Gunneweg 21; J P Engelfriet 24 tn L van Doodewaard 21; H Jonkman 24 en L A van Brakel 20: A J W Zandee 28 en -M P J M van Zuijlen 21; RH Bergsma 22 en L F de Groot 20; SI Ferdaems 29 en H van der Keemei 25; J W de Wit 27 en XI van Wijnen 19; W A J Pannekoek 19 en J Ou wens 16; M van Wassenaar 23 en G J J Buts 21. Geboren: Charlotte L dv J H van der Most en 1 B A Spijker. Overleden: J Smit 63 echtg B H Wuisman; J Banen 82; D L Vis 59 eehtg F C van der Graaf. VLAARDINGEN Het Vlaardings Kunstcentrum is In het afgelopen verenigingsjaar niet alleen over een bepaald dieptepunt heengekomen, maar zelfs kan worden teruggezien op een bevredigend seizoen. Het aan tal leden is in vrij korte tijd met (Van onze correspondent) MAASSLUIS Tot voorlich tingsambtenaar van de gemeente Maassluis is benoemd de heer Jac. de Rave, Hij is als hoofdcommies ver bonden aan de afdeling stadsontwik keling. Hij zou zijn nieuwe functie al eer der zijn gaan vervullen, maar de be zetting van de afdeling stadsontwik keling liet dat niet toe. De heer De Rave is vijftien jaar werkzaam bij de gemeente Maassluis. SCHIEDAM Zondagmorgen wordt in de Grote Kerk een kinder- oogstdienst gehouden, waar alle kin deren van zeven jaar en ouder wel kom zijn. De leiding berust bij ds. A. Ie Coq. Aanvang negen uur. In alle hervormde kerken en in de Gereformeerde kerk aan de Franse laan worden zondag oogstdiensten gehouden. Om 10 uur in de Bethel- kerk, voorganger ds. A. P. Nauta uit Vlaardingen, om 10 uur in de Opstandingskerk met ds. J. W. Zim merman, om 10 uur in de Vredeskerk met ds. H. J. Groenewegen, om 10.15 uur in de Grote Kerk met as. J. G. Jansen. Aan de dienst in de Grote Kerk verleent het kerkkoor medewerking. Het voor deze diensten bestemde fruit wordt vanmiddag, vrijdag, van 4 tot 6 uur ingezameld bij de kerken, 't Trefpunt aan de Aleidastraat en bij mevrouw Krommenhoek, prof. Kamerling Onneslaan 106. Zaterdag wordt het fruit verwerkt tot een tweeduizend fruitbakjes. Me- dewerkers(sters) zijn van harte wel kom in de Grote Kerk, waar hun morgen van 3.30 tot 13 uur werk in „fruit" wacht. Het giro nummer 47800 staat open, voor hon die geld willen storten voor dit doel. De chr. vereniging voor lichame lijke opvoeding „Juiiana" houdt een ledenwerfactie. De vereniging is ver deeld in vijf afdelingei: gymnastiek, volleybal, wandelen, drumband en majorettes. Het bestuur van de PSP in Schie dam is gewijzigd. Het is thans als volgt samengesteld: voorzitter E. Blaauw, secretaresse mevrouw M. A. Bundjes-Anfiiek. penningmeester G. Jurgens, propagandist I. M. Henning, vice-voorzitter G. Hogenbirk en bestuursleden A. J. den Hartogh en H. J. Geeratz. m HOEK VAN HOLLAND De EH- BO-verenig;ng begint donderdagavond 31 oktober met de W-intercursussen, ieder die ouder is dan' achttien, kan zich opgeven. Voor. de Jeugd van 16-18 wordt bij 'vol doende animo een Jeugdcursus gegeven. WIE WIL TIJDELIJK IN BARENDRECHT? Bellen 010 11.55.88, toestel 131 HOEK VAN HOLLAND De voetbal vereniging Hoekse Boys start 15 februari 1969 met een weipencompetitte. Deee is Chr. Sociale Belangen: Oefening B.B., 20. Irene: Zendingscommissie, 20. Arcade: Martin Green, 20. Chr. Sociale Belangen: Contactavond U.V.G, Irene: Buurtvereniging „Gusto", 20. Stedelijk Museum: Schilderijen er, houtsneden van Jan van der Zee (tot 28 oktober). Openingstijden 10-12, 14-17, zon dag 10-16 uur. Passage Theater: „Funeste gevolgen", film. Weekdagen, behalve woensdag 2 en 8.15 uur. Galerie Punt: Jan Roeland, schilderijen en tekeningen, Diana Lekkerkerker, etsen. Sees Vlag, nieuwe prenten, Aad Gerritsen, zeefdrukken. Redactie-adres: mevrouw J. van der Hoek-Hoogendam, Jan Steenstraat 29. Bijkantoor „De Rotterdammer": Lange Kerkstraat 82. Klachten bezorging: maandag t/m vrij dag 18.30 tot 19.30 en zaterdag 17 tot 18 uur. Joban Gröneveld, Van Murumstraat 24b, telefoon 15.37.79. Politic-alarmnummer: 26.40.66. Alarmnummer voor meldingen luchtver vuiling en geluidshinder; 26.26.26. GG en GD: 25.23.87. Apotheek: Apotheek Evers. Lange Haven 81. tel. 25.62.42. (Van een onzer verslaggevers) VLAARDINGEN Wethouder A. P. Weeda heeft donderdag de eerste paal geslagen voor een bejaardencen trum van de r.k. stichting „St. Joseph" in de ijk Holy, schuin tegen over Vaartland. Het complex, dat een streekfunctie krijgt, bestaat uit een verzorgingstehuis, een flatge bouw van veertien verdiepingen, dicnstvleugel en een kapel. Het meest dominerende van het bejaardencentrum wordt de hoog- bouwflat-met zijn honderd twee-ka- merflats, twee ziekenkamers en twee isolatiekamers. Ook zijn in het plan acht kamers voor het personeel opge nomen, alsmede een ruime aula. De stichtingskosten bedragen 7,5 miljoen gulden. De bewoners van het tehuis aan de Hoflaan komen als eersten in aanmerking voor het nieu we bejaardencentrum. Het tehuis is overigens al geheel volgeboekt De bejaardenflat kan nog een beperkt aantal mensen opnemen. Aanvankelijk was het de bedoeling alleen het verzorgingstehuis te laten bouwen. Toen bekend werd dat in Vlaardingen omstreeks 1970 een te kort zou zijn aan bejaardenflats, is het hoogbouwblok in de plannen op genomen. Het centrum is een schepping van de Utrechtse architecten ir. Th. J. van Gendt en ir. T. H. Miihlstaff. Uitvoerder is de aanne- mingsmaatschappij Gebr. v. d. Luit gaarden te Rotterdam. Het bejaar dencentrum moet binnen twee jaar klaar zijn. Het verzorgingstehuis zal als eerste worden opgeleverd. De heer G. Daniels, voorzitter van de stichting, zei na het slaan van de eerste paal, dat de voorbereidingen nogal wat vertragingen hebben on dervonden. Een positieve kant aan deze zaak was dat de subsidienormen de laatste jaren zijn verruimd, zodat de stichting een groter project kon opzetten. De heer Weeda noemde het slaan van zijn eerste paal geen kleinigheid. Een wethoudersfunctie beperkt zich, zoals hij zei, tot het doorknippen van linten, in het slot steken van sleutels of doorhakken van touwen. „Tegen woordig moet je allerlei gevaarlijke manoeuvres uithalen. Ik gan elke wethouder aanraden een opleiding voor James Bond te volgen". En verder: „Het is alsof je voor de eerste keer vader wordt. Sinds 1945 zijn er heel wat palen de grond Inge gaan en menige wethouder heeft een geheide staat van dienst, maar ik ben blij dat nu ook mijn eersteling in de grond zit". VLAARDINGEN Dinsdag 12 no vember zal een begin worden ge maakt met de verkoop van kinderze gels. De organisatie berust evenals de voorgaande jaren bij het Comité Bij zondere zegels, en, bij de plaatselijke afdeling van de UW. Aan het hoofdpostkantoor aan de Westhavenkade zullen burgemeester en mevrouw Heusdens de eerste ze gels kopen om 8.45 uur Op hetzelfde tijdstip zal gemeentesecretaris, A. Kranenburg in de Midbal in de Holy wijk de eerste zegels aanschaf fen. Het zal de eerste keer zijn dat kinderzegels op deze wijze in Holy worden verkocht. In het postkantoor in de Westwijk zullen de eerste zegels om negen uur worden gekocht door de commissaris van politie, dr. C. N. Peyster. MANNELIJK SPORTIEF PERFEKTE PASVORM in diverse kleuren zo gewassen! Zo droog! J. 4.J. u. I Or bijna honderd vermeerderd en is thans gekomen op rond 1700. Er wordt zeer nauw samengewerkt met „Cultura" Schiedam en er zijn besprekingen op komst met de Maassluise Kunststichting. Dit alles is voor een groot deel te danken aan de samenstelling van het programma voor het huidige seizoen. Over de mogelijkheden en de toe komstige positie van het VKC werd donderdagavond in gebouw Harmo nie opening van zaken gedaan door de heer Jac. van der Linden, voorzit ter van het VKC. Over het al of niet opgaan in de Stichting Stadsgehoorzaal is nog niets bekend. Wel heeft.het bestuur een voorstel daarover ontvangen van de wethouder van culturele zaken, Tnaar het VKC heeft daarop gerea geerd met een tegenvoorstel. Het VKC-bestuur is in principe bereid sa men te gaan met de Stichting Stadsgehoorzaal, maar vast staat, dat het VKC „zelf verantwoordtlijk wil blijven voor de keuze van de pro gramma's. In ieder geval is het VKC bereid medewerking te geven aan maatrege len, die leiden tot verbetering van het culturele klimaat. Uit betrouwbare brond heeft het VKC-bestuur vernomen, dat de to neelspreiding waarschijnlijk ongewij zigd zal blijven. Dit houdt onder" meer in, dat het VKC nog een jaar gelegenheid zal hebben zich extra sterk te maken. Het VKC wil in de komende jaren, de bestaande verenigingsvorm niet opzij zetten, maar wel wil het zich voorbereiden om zich in te passen in de binnenkort te vormen Culturele Raad van Vlaardingen. Men wil overwegen of de omstandigheden het noodzakelijk maken een naamswijzi- ging aan te brengen. Het gemeentebestuur heeft voor 1968 een subsidie van ƒ16.000 toege zegd. Door dit bedrag los te maken uit het rompbedrag, datde Vlaar- dingse Gemeenschap krijgt toegewe zen om aan alle verenigingen, die op enigerlei wijze culturele aspiraties hebben, te verdelen, is aan een wens van het VKC voldaan. Tijdens de Vergaderring werd afscheid genoemn van het bestuurslid, mevrouw J, Scbaap, die ruim vijftien jaren, zitting in het bestuur had. HOEK VAN HOLLAND Het da- meskoor Vos Humana geeft vanavond, vrij das, om acht uur in de Harmonie een grote feestavond. .Medewerking verleent de boerenkapel „Rotterdam aan Zee". lUUf-H met dit embleem is door geleverd. V/ij staan borg voor een GOEDE SERVICE, VLAARDINGEN Ondertrouwd: Piet van den Beig, 17. Stationsstraat 87 en Jasepha Johanna Petronella van der Vel den, 15, Potgleterstr. 18; Pieter de Jong, 20, Schiedam, en Franeina Christina Bot, 20. Tulpstraat 30; Alfred van Zuuren, 33, Lepe laarsingel 484 en Janny Xlarttna Boslooper, 28, Amsterdam, Cornells Chrlstiaan Bavius, 43, Den Haag, en Adriana den Duik, 29, Sweelinekstraat 149; Jacobus Guldemond, 36, Amsterdam en Pieterneiia Adrians van der Glossen, 32, Dirk de Derdelaan 297; Joseph Patrick, 42, Tiroonlum (U.S.A.) en Cornelia Booster, 37, Primulastraat 23.t; Cornells Johannes van Dijk, 23, Parallei- weg 104a en Josephs Adriana Maria de Ridder, 30, Breda: Roelot Smaal. 22, Van Vlandenstraat 9 en Maria Catharlna Wijn hof!, 19. v. d. Werffstraat 22; Albert Jan Langeveld, 20, Schiedam, en Llduina Tnc- resia Maria Kerklaan, 21, Goudsesingel 12; Johannes Willem van Boxel, 24, Hortensi astraat 43 en Euphemia WUIemina Janse, 22, Kornells Speelmanstr. 10; Maarten Ka!>- bedljk, 22, Spijkenlsse, en Jantina van Noort. 21, Koekoekstraat 33; Huibreeht zonneveld, 24, Hoek v. Holland, cn Catha rlna Berveiing, 21, Van Wesembekestraat 41; Willem van Vierzen 84, Richard Halstraat 102 en Johanna Cornelia van üer Linden, 20, Sweelinekstraat 98; Johannes Pieter van der Wal, 22, Hortensiastraat 1b en Acrtje Frledilch, 20, Hortensiastraat la; Wilhelmus Leo Frieörich, 18, Hortensi astraat ia en Marritje van der Struis, 16, Spoorstniiel 152; Jurriaan Herman Martinus Eersee, 13, Lelden en Cornelia Maria C'a- tharina van den Berg, 22, Binnensingel les; Jocobus Maat, 29, Groeneweg 34 en Maria Meijer, 22. Hkndelstraat 35. Geboren: Levina Wilhelmina. dv J. de BloSs en L. W. Dekker, PrimtUastraat 48a; Angéllque, dv G. C. de Bruin en L. Blenk, sperwerlaan 16; Hendrik Johannes Mart- nus, zv J. M. Verburgh en G, de Jong, Eykmanstr. 83. MAASLAND Ondertrouwd: N Zwik- stra, 28 en A ai de Boer 21 Overleden: A van den Berg, echtgen v J van der Wel 74 J HHdegaatde 30. HOEK VAN HOLLAND Getrouwd: A Mlchels 84 en M Gabeler H2; A J M sala 25 en T K Reuvekamp 21: L Llevaart 24 en A C Kijkers 19; E G Faasse 25 en M J Bosschaart 22; vi

Trouw / De Rotterdammer | 1968 | | pagina 1