De Gijsbreghf trok volle zaal in Vlaardingen DOK heeft weer veel plannen voor 1969 Burgerlijke stand ROOIER1! AUFE Burgemeester spreekt meuw Wie wordt sportman van 1968? assaal zwemfestij n in Sportfondseiibad DEKENS 37.50 FLINKE ADMINISTR. KRACHTER Melania kan niet weg voor proefvaart Drukke Nieuwjaarsreceptie Ver. Glasfabrieken starten toch in Maastricht Arie Kooy werd juniorkampioen 69.75 59.75 Voorstel tot aankoop van panden uit Goed debuut van „Delta-orkest" Koninklijk zilver voor A. v. Hemert Afsluiting van kerstvacantie honderd duizenden nu.M beduidend Wedstrijden Bij t.v. Intiem: Vcaai de Hoek tof VSe8«srdingett Bromfietsers gewond Kruiskade 28 tjo Thalia Rotterdam In januari nog geen 6.T.W. II Ijjlj'i - - ---- van zuiver scheerwol. EXTRA GROTE MATEN NU VOOR EXTRALAGE PRIJZEN. Effen dekens in bleu, stro, oranje en mosgroen (150x220 ook in rood en donkerblauw) 240x260 vooraelig IsDeKierx Inbraak en diefstal Vlam in de pan SCHIETBAANSTRAAT 7 heeft ze. veel voordeliger Kleuterschool Wij zoeken enige van 19—23 jaar, mnl. of vrl, die wij een funktïe kunnen aanbieden me! prettig afwis selend werk waarin zij hun kwaliteiten verder kunnen ontplooien. Nodig zijn o.a. een goede schoolopleiding, be kendheid met typen en één of meer jaren kan- foorervaring. Gaarne ontvangen wij uw sollicitaties. Wilt u zich persoonlijk melden, belt u dan vooraf even de heer v. d. Bergh om een afspraak te maken tel. (010) 34 8744. Boogaard Elektriciteit N.V. Emmastraaf 9 Vlaardingen WASAUTOMATEN CENTRIFUGES SCHIEDAM Een koerier kunt u om een boodschap sturen )E ROTTERDAMMER Pagina 3 2A MAANDAG 6 JANUARI 1969 Een ongekend genot, om 'met goede spulier# te werken...,, er# een werkelijk goede zeem is in onze vensterrijke woningen toch onmisbaar. Grote prima zemen, prachtige soepele volle traangelooide ze men, die een maximum aan vocht opnemen, in een grote maat.... voor nog géén drie galden. Morgenvroeg om 9 uur begint in onze Huishoud-afdeling be neden de verkoop van deze prachtige, volle, grote zemen ten koop er ook een voor de auto), een uitzonderlijk mooie kwaliteit, voor Ook maandagmorgen open Céin tel', of schrift, tssc VLAARDINGEN Zaterdagavond heeft de Christelijke spelgroep „Ar gus" uit Vlaardingen In een totaal uitverkochte Stadsgehoorzaal Joost van den Vondel's Gysbrecht van Aemstel ten tonele gevoerd. Zoals be kend verbrak de Nederlandse Corne- die een meer dan driehonderd jaar oude traditie oor de Gysbrecht aan het begin van het jaar niet te spelen, het valt daarom te prijzen dat deze Vlaardingse amateurs met een eigen uitvoering van dit lang niet makke lijk te speten stuk de traditie op dap per© wijze hebben voortgezet. Wij moeten zeggen dat rgus er alles aan. gedaan heeft om dit oude treurspel zo echt mogelijk te bren gen, maar liefst 45 spelers zorgden voor een leurrljke opvoering die ge kenmerkt werd door een geheel eigen ROTTERDAM De mamraoettan- ker Melania van 210.000 ton, die van daag vanaf de Verolme-werf voor de tweede proefvaart naar zee had moe ten vertrekken, kan vanwege de sleepbootstaking niet weg. De werf beschikt zelf over twee sleepboten, maar deze zijn onvol doende om de tanker naar zee te brengen. De werf en de rederij Shell Tankers durven het risico niet aan. De Melania werd zoals bekend bij de NDSM in Amsterdam gebouwd. De eerste proefvaart werd een mislukking. Op de Verolme-werf heeft het schip de laatste dagen een •aantal reparaties ondergaan. (Van een medewerker) SCHIEDAM De nieuw- jaarsinstuif van de Chr. Gymnastiek Vereniging „Door Oefening Kracht", krijgt elk jaar meer belangstelling, Dc zaal onder de Opstandingskerk was vrijdagavond tot de laatste plaats bezet Voorafgaand aan de eigenlijke kon- takt-avond werd een receptie gehou den. anwezig waren een groot aan tal ereleden, de ere-voorzitter J. van. Noortwijk Sr en vrijwel alle tech nische leiders en leidsters. In zijn openingswoord benadrukte voorzitter B. van Dam het 55-jarig toestaan van de vereniging. Ondanks de meer dan 'middelbare leeftijd is DOK nog steeds jong en vitaal. Een grote vereniging brengt vaak voor bestuur en technische leiding grote zorgen met zich mee. Om een vereni ging met meer dan 50 afdelingen goed draaiende te houden is geen ge ringe opgave. Wanneer een bestuur zich echter mag verheugen in mede werking van vele leden, dan kan ook 1969 een goed jaar voor DOK worden, aldus de heer Van Dam. Een van de hoogtepunten van de avond was het optreden van de caba retier Joop Vos met medewerking van de pianist Aart van Maren. In een one-man show van vijf kwartier werden de aanwezigen geboeid door vaak verrassend OEDE VOOR DRACHTEN EN LIEDJES VAN DE ZE JONGE Vlaardingse cabaretier. Een programma van eigen teksten en composities werd herhaaldelijk door het publiek met gul applaus beloond. Het tweede gedeelte van de avond werd een Tombola gehouden. De prijzen hiervoor zijn in de afgelopen weken geheel door de eigen leden bijeengebracht. De afdelingen vanaf 14-16 jaar tot en met de dames huisvrouwen hebben hieraan hun medewerking verleend. In vlot tempo werd een 50-tal prijzen getrokken. Een en ander resulteerde in een op brengst van bijna f 250. DOK mag terugzien op een goed begin van 1969. Een jaar waarin on der meer zal worden deelgenomen aan kring- en nationale wedstrijden van het KNCGV, Onder leiding van de heer J. Dirksen werkt momenteel een groep dames aan een ritmische oefening om de kleuren van DOK te verdedigen p de komende nationale wedstrijden. De dames en heren, alsmede oudste adspiranten bereiden zich voor op de jaarlijkse onderlinge wedstrijden in maart. Met ingang van deze maand zal een nieuw initiatief gestalte krijgen. SCHIEDAM Ondertrouwd: F C van Eljk 22 en w Bijl 21: H Knol 65 en C Klein J van der Kraan 20 en E Schneider 20: J Magtelsen 34 en F K van Dijk 23; H F C Ferquln 34 en M E B van Dljck 31; N de Hooi; we en ,1 Denlcers 21; J Sins 43 en w C Melius 47; J A Toetenei 25 en G C Smit 24; J van der Vaart 21 en M A X. Blom 20; H C M Vlek 30 en W M LuiJcx 20. Getrouwd: A K de Jong 24 en H F Kap 22; B M A van der Kooi! 23 en P A Rademaker 22; S K Heeroma 23 en Y Kars 22; T H J de Vette 22 en H J de "Boer 18; c B J van der Boor 21 en PA G Cocheret de la Morinière 19; F L von Franquemont 34 en V van Stokkom 37; W H Vijfvltikel 26 en W M van Kuijeren 21; A A van der Zalm 24 en M A A Nouwels 20; F J Landzaat 25 en M F van Weelie 26; J M Backer, 27 en E Qulspe! 23; F Wessel 24 en B van der Ent 20; H Brouwer 29 en F C Post 26; A J Scholte 21 en M M van Mil 20; j Dekker 44 en J J H Molders 31; H J M Bots 25 en J G Sohell 20; A de Blols 54 en CA Sol 51; J C van Batenburg 25 en J Jansen 20; G K Akkerman 22 en Y Boegem 23 C Doudeijns 22 en M E Nix 19. Geboren: Anita C d.v, G J Geilman en H Stogclberg: Maria M d.v. J Zagwljn en E W L Oouwelee-uw; Esther D.V. H J van der Pol en C J de Filter; Franclsca E M d.v CA Olsthoom en H M Vaarting; Joban I z.v. P H de Koning en A Muller; Irma d.v. T de BruJJn en C Struik. Overleden: p jr A wiilems 84. Elke maand zal dan een maandbriel gaan verschijnen. Deze informa tie-brief over alle kativiteiten op af delingen en in de vereniging zal op de lessen worden uitgereikt De verschijning van het bekende „nieuwsblad van DOK" zal worden verminderd. Deze stap is gedaan om druk- en verzendkosten te verminde ren maar aan de andere kant toch een vlotte en directe communicatie te bewerkstelligen. Deze maand wordt een enquête ge houden onder de ouders van de jon gere leden. Op deze manier tracht het bestuur te weten te komen wat zoal de wensen, verlangens en klach ten zijn die hier en daar leven. (Van onze verslaggeefster) SCHIEDAM De NV Verenigde Glasfabrieken (United Glassworks), die verleden jaar afzag van het installeren van een glasfabriek in Nieuw Buinen, zal in 1969 de derde verpakkingsglasfabriek, die in Maastricht was gepland, ingebruikne- men. Over deze aangelegenheid wer den verleden jaar vragen in de Tweede Kamer gesteld door kamerlid Fransen (PvdA). De „United Glassworks" hebben dan met hun dochtermaatschappijen in Leerdam de Koninklijke Leer dam en in Maastricht „Krista- lunie", de NV Veglaplast in Rotter dam en Delft en de groothandel Dijkstra - Vereenigde te Amsterdam, Delft en Groningen, een monopolie positie in Nederland ten aanzien van de fabricage van verpakkingsglas en de produktie van glazen ge bruiksvoorwerpen. laat-middeleeuwse sfeer. Natuurlijk een andere Gysbrecht zoals we die van „beroepsmensen" gewend rijn; de teksten werden vooral in de bij rollen iets te veel opgezegd, terwijl het spel met te veel dramatiek omge ven werd, maar dat 'willen wij regis seur Detlev Pols best vergeten want je moet wel met heel goede actuers te voorschijn komen, wil je het pu bliek twee en een half uur aan- eenstuk blijven boeien. Joop van Dorp vertolkte op duide lijke wijze de rol van Gysbrecht, ter wijl Sten Romers als Badelocht zeker r#iet teleurstelde. De overige - rollen werden naar vermogen (helaas nog al eens met te weinig dictie) uitgevoerd en kenmerkten zich over het alge meen door een goede tekstkennis. Het pubilek dankte de spelgroep met een luid applaus. Na de Gysbrecht brachten Krijn van Rossen al Thomasvaer en Dit Sluimer-Verburg als Pietemei nog een geestige nieuwjaarswens waarin het Vlaardingse leven van het afgelo pen jaar op komisch-critische wijze werd doorgelicht. J. B. VLAAiRDINGEN De vijftienja rige Arie Kooy is de nieuwe junior clubkampioen van de tafeltennisvereni ging Intiem. Hij was de beste van de 45 junioren, die zaterdagmiddag in de gemeentelijke turnzaal aan de iRode Kruisiaan een poging deden de titel te bemachtigen. Het spel van de Kleine speler was waarlijk groots en trainer Ferry Pat- tiapon meent dat de nieuwe clubkam pioen een sterke kracht voor Intiem zal worden, wanneer hij straks als senior voor de vereniging kan uit komen. In de finale had Kooy overigens wel moeite met de kampioen van 1968, Bert van der Lugt. Er werden -rijf sets 'gespeeld waarvan de -eerste door Arie Kooy werd gewonnen met 2110. Daarna won Bert van der Lugt met 2119 en met 219. De vierde set moest Arie winnen en dat deed.hij na prachtig spel; het werd een benauwde 24—22 zege. In de beslissende set hadden -beide spe lers het zeer moeilijk. Er werd toen wat onzeker gespeeld vanwege het risico. Arie Kooy bleef echter het meest 'bij zijn positieven en won met 2117, gevolgd door een spontaan applaus van de voile zaal. Behalve de wisselbeker kreeg hij nog een andere beker, hem overhan digd door jeugdleider Gerard Wape naar. -De derde plaats was voor Dik de Graaf en de vierde plaats en prijs voor Hans Jaap Oppenheim, die wel de grootste verrassing van het tor nooi was omdat hij enkele cracks uit schakelde. Ria Sas was het beste meisje. Zij kwam in aanmerking voor een vul pen. 0 MAASLAND MW kon na 2 X 45 minuten rommelig en. onsamenhangend voetbal met een 0—2 overwinning het Semper Altlus-veld verlaten. In het eerste kwartier werden eikaars rwakke punten opgespoord. Na 20 minuten werd kepper Van Soest verslagen door een schot van Leen Bastemeijer. F.en hall nur na rust werd het tweede doelpunt voor de Maastanders genoteerd. Vanaf meer dan 40 m alstand schoot Jos Mosterd een toege kende vrije trap direkt in de rechter bo- venheok. 0 MAASLAND Onder het motto „spe lenderwijs" organiseert de vlaardingse schelctereehtersverenlgins in de kantine van MW in samenwerking met het bestuur van de Maaslandse voetbalvereni ging &rvv woensdag een speiregeiavond. Alle leden, ook de Junioren, zijn hartelijk welkom. Het bestuur stelt enige prijsjes beschikbaar. Er wordt -gebruik gemaakt van -dia's, er wordt een sportquiz gehou den en'de eredivisie scheidsrechter Koen Brouwer zal een praatje houden. 0 MAASLAND Uitgaande van het Groene Kruis, zal beginnende dinsdag 34 januari weer een -kleutercursus worden ge- geren. Men kan zieh opgeven bij de zusters of telefoon 3271 en 3713. Woensdag 8 januari is er geen zulgellngenbureau in verband met het bevolkingsonderzoek VLAARDINGEN -~ Twee be rijdsters van een bromfiets, de zestienjarige J. v. d. T. uit Vlaardin gen en do achttienjarige N.B, uit Schiedam liepen zondagmiddag schaafwonden op bij een botsing op het kruispunt Van Oldenbame- veltstraat Van den Heimstra'at. Beide bromfietsers botsten tegen een personenauto en moesten voor be handeling naar het Holyziekenhuis worden vervoerd. Deze gehele maand nemen wij de B.T.W. voor onze rekening. .i i tssA- mf Ijjjg, feri: 1 1 200x240 150x220 COMPLETE WONINGINRICHTING BINNENWEG. BEfJERLANDSELAAN ROTramVDEN HAAG/UIF.ECimVLlSSlMGENVnODRM/DE TIER MAASSLUIS Burgemeester W. J. D- van Dïjck zal in de eerste raadsvergadering van het nieuwe jaar, die morgenavond, dinsdag, om half acht ,in de kantine van de Ca- land-LTS wordt gehouden, zijn nieuwjaarsrede uitspreken. Het ziet er niet naar uit, dat de behandeling van de overige agen da-punten veel tijd in beslag zal ne men. In hoofdzaak komt een aantal voorstellen tot aankoop van panden aan de orde. Van de heer D. M. E tig ter zullen de panden Korte Boonstraat 7 en 9 wor den gekocht; nodig voor de aanleg van de verbindingsweg Lange Boonstraat - Wagenstraat en de gelegen binnen de driehoek Mar celstraat - verlengde Boonestraat en achterzijde Korte Boonstraat. Ter realisering van het bestem mingsplan „Herziening Wederop- bouwplan" zullen de volgende pan den worden aangekocht: Goudsteen 5 VLAARDINGEN Het eerste offi ciële optreden van het „Deita Dans en Showorkest'', zaterdagavond in de Harmonie, is een succes geworden voor de -musici, die onder leiding van Dick Borst, zich presenteerden voor het Vlaardingse pubiiek. Het 'Nieuwjaarsbal sloeg goed aan, want de dansvloer-In de uitverkoch te) 'zaal was vrijwel steeds bezet, even als alle plaatsen in de foper. Eigenlijk was de zaal te klein om iedereen, voldoende ruimte te.-geven; ook was dit-het geval met het podium dat moest worden uitgebreid om de -vijftien leden -van het orkest plaats te kunnen bieden. Er werden tal van evergreens ge speeld van Amerikaanse en Engelse componisten en arrangeurs. Ook wer den eigen arrangementen uitgevoerd van bekende en veel gevraagde melo dieën. Verwacht mag worden, dat dit or kest nog veel van zich zal laten ho ren. Het is samengesteld uit de beste blazers van de Vlaardingse harmo nieorkesten. MAASLAND De heer A. van Hemert, wonende Stationsstraat 21, F. J. Groot Enzerink de eremedaille ontving uit handen van burgemeester in zilver verbonden aan de orde van Oranje Nassau. De heer Van Hemert die zich op velerlei terrein verdienstelijk heeft gemaakt was onder meer 50 jaar lid van de muziekvereniging „Wijdt Go- de Uw Kunst", waarvan 43 jaar voor zitter. Zaterdagmiddag was er in het Trefpunt, nadat de vereniging haar jubilaris een serenade had gebracht, een druk bezochte receptie in De Magneet. Verscheidene sprekers voerden het woord. Aan het slot van de bijeenkomst dankte de heer Van Hemert allen voor hun belangstelling en zei dat hij steeds met liefde zijn werk heeft gedaan. Om gezond heidsredenen legt hij het voorzit terschap nu neer. SCHIEDAM In de distilleerderij van de NV Gatellier en Co aan de Van Cleeffstraat 16 is vrijdag inge broken. Er werden 125 liter jonge jenever, vijf lege jerricans en vijf sloffen si garetten ontvreemd. Een auto-radio werd in de Van Kouwenhovenstraat ontvreemd uit een personenauto van de negen tienjarige scholier W. J. G. In het weekeinde werd in de Honerla- ge-Gretelaan eveneens een autoradio, ïer waarde van f 292 gestolen uit een klein model autobusje van de 33-jari- ge uitvoerder H. F. van U, terwijl op het Schuttersveld uit de personen auto van de 53-jarige ambtenaar J. C. V. een oranje-kleurig plastic windscherm ter waarde van ƒ70 werd meegenomen. SCHIEDAM Doordat de vlam in de pan sloeg, ontstond vrijdag brand in de keuken van de familie J. J. A. Kolkhuis Tanke aan de Delf- landseweg 310. De bewoners konden de brand met eigen middelen blus sen, zodat de brandweer onder lei ding van brandmeester De Jager geen dienst behoefde te doen. MEM telef. 25.12.34 (Van een medewerker) SCHIEDAM Deze week zal een speciaal hiervoor in het leven geroepen commissie, bepalen wie zich over het vorige jaar „sportvrouw" of „sportman" mag noemen. Woensdagavond wordt in het Excelsior-clubgebouw „De Toekomst" op Thurlade de naam bekend gemaakt van hem of haar, die rich naar het oordeel van decommissie in 1968 het meest verdienstelijk heeft gemaakt, of Schiedam het meest op de voorgrond liet treden in sportief opzicht Het is niet uitgesloten dat inplaats van een persoon een vereniging zal worden gekozen, wamt de commissie -heeft ook daartoe de vrijheid. Burgemeester H. Roelfsema en commissaris van politie C. van der Haagen hebben zitting in de commissie, die aangevuld is met vertegenwoordigers van de plaatselijke sportpers (de haren. B. C. van Bochove, P. Bul, E. Mast en C. Marij- ner.)SG-diirecteiir P. van der Boom en SBLO-voorzitter J. D, Degree! Het door de Schiedamse kunstenares Judith Stuip gemaakt beeldje wordt een jaar in het bezit gesteld van die spcortfiguur, die woensdagavond „gekroond" zal worden. Aanvang acht uur. van de heer G. J. van der Stoel en het pand Goudsteen 7 van mevrouw N. E. van der Lely-Van Baaien. Mr. G. A. Wagner heeft te koop aangebo den de panden Generaal de Wetstraat 8, 10. 16, 24, 26 en 34. B. en W. vinden aankoop van deze panden -gewenst met het oog op de in de toekomst voor dit deel van de ge meente te verwachten stedebouw- kundige maatregelen. Op onderwijsgebied een voorstel in te stemmen met het ontwerp-deel- plan van het gemeentelijk voortgezet onderwijs voor de jaren 1971 - 1972 - 1973. Voor het stichten van een drie-klassige rk-kleuterschool aan de Mgr. 'W. M. Bekkerslaan wordt voor gesteld een krediet van ƒ499.798 te verstrekken. Hiervoor was al eerder een voorstel ingediend, dat evenwel werd ingetrokken, omdat niet kon 'worden voorzien in de vaste financie ringsmiddelen. Deze zijn nu verkre gen. De raad moet voorts beslissen over een voorstel tot verlenging van het dienstverband met de gemeente-arts J. .Collet. Deze zou per 1 januari eer vol ontslag moeten krijgen in ver band met het bereiken van de pensi oengerechtigde leeftijd. Op het ogen blik wordt evenwel gezocht naar een andere opzet van de gemeentelijke geneeskundige verzorging in de ge meente. Zolang deze opzet nog piet is ver wezenlijkt. wordt het wenselijk ge- acht "het .dienstverband met de heer Collèt 'tehandhaven. (Van onze verslaggeefster) SCHIEDAM Als sluitstuk van de activiteiten in de kerstvakantie hield de centrale schoolsportcommis sie een groots zwemfestijn in het Sportfondsenbad. Alle scholen, die deelnemers voor dit zwemfeest had den opgegeven, deden mee, in totaal vierenveertig. Alle leerlingen ontvin gen een medaille als herinnering aan deze schoolzwemontmoeting. Bij de finale, die vrijdagmorgen 'gehou den werd. waren de officiële verteaen- u-oordigers van de schoolsportcommissie, van de Schiedamse Gemeenschap en hoof den van scholen aanwezig. wethouder van Sportzaken, mejuffrouw G. D. de Graait', merkte onder meer bij de prijsuitreiking op, dat deze kerstvakantie meer in het teken van de sportieve ont moeting tussen de verschillende Schie damse scholen stond dan andere jaren ge bruikelijk was. Verleden week gonsde de Korenbeurs van het enthousiasme van de tafeltennissers. I De uitslagen zijn; Schoolslag melsies tien elf jaar: eerste prijs M. Hoppe. tijd. 21.9; tweede prijs J. Borsboom. 22.4: derde Frank Ruseier kreeg van wet houder mejuffrouw G. D. de Graafj de eerste prijs, een ttris- séVbeker. vwit 'het schril?-',* Iren-ztoemiórrioói. prijs M. van der Meerendonk. Schoolslag jongens 10/11 jaar: eerste prijs F. Ruseier. 20: tweede prijs S. van den Anker. 21: derde prijs A. van der Vllst. 21-6. Schoolslag meisjes twaalf jaar en ouder: eerste prijs C. Kreuger. Estafette vijfde klas meisjes: eerste prijs Sint Martinus- school, 142.8; tweede prijs Erasmusschool. 144.4; derde prijs A. H. GerhardtschooU 145.6. Estafette vijfde klas Jongens: eerste prijs comeniusschool, 141.3; tweede prijs Albertus Ma-gnusschool. 145.0; derde prijs A. H. Gerhardtschool. 145.4. Estafette zesde klas meisjes: eerste prijs J. H. Gun- m nghschool, 134.9: tweede prijs AJbertus Masnusschool. 136.0; derde prijs Maria Go- rettischool, 138.4. Estafette zesde klas jon gens eerste prijs Jan ligt- hartschool. 129.1. tweede prijs J. H. Gurminghschool. 132.0: derde prijs Sint Josephschool. 135.0. Voor de beste estafet teploeg van elk onderdeel was een wissel- De tweede prijs werd -gedeeld door X Ham en M. van der Meer, .allebei 22.7. Derde prijs; I. van Noordennen, 22.9. Schoolslag jongens twaalf jaar en ouder: eerste prijs: K. van den Berg, 21.3. Gedeel de tweede prijs door P. van der Gaag en H. Smolders, beiden 21,5; derde prijs A. van der Helm. 21.7 Rugslag meisjes tien/elf jaar: Eerste prijs: H. Wasman. 19.0; tweede prijs: L. Smits: 23.3; derde prijs M. Qomas 21.9. Rugslag jongens 10/H Jaar: Eerste prijs: S. van den Anker, 20.5; tweede prijs: B. Benner, 21.6: derde prijs: J. Osephius, 21.8. Rugslag meisjes twaalf jaar en ouder: Eerste prijs: O van der Wal. 21.0; tweede prijs R. Bezemer, '21.3; derde prijs R. Haamke, 22.1. Rugslag jongens twaalf Jaar en ouder: Eerste prijs: R. v.d. Kuil. tT.o: tweede prijs: P. Timmer. 20.5: derde prijs T. ze- 1 gers. 2Q.6. vrije slag meisjes tien/elf Jaar: Eefste prijs: H* "Wasman, 18:1; gedealde tweede prijs door E. Smits e Y. Carree en Y. 'v.d. Zou wen, 19.2: gedeelde derde prijs door X. v. Sehijnde! en D. Bruyne. Vrije slag jongens tien/elf Jaar: eerste prijs F. Ruseier, 14.5: tweede prijs A. v.d. Yüst 17 9: derde prijs: D. Loef. 18.0. Vrije sïa^ meisjes twaalf jaar en ouder: eerste prijs. C. Krueger, 13.5: gedeelde tweede prijs B. Koevermans en A. Hemmes. 19.2: -derde prijs M. v. Gerven. 19.6. Vrije slag jongens twaalf jaar en ouder: eerste prijs R; v.d. Kuil, M.1: tweede prijs: W. Looman 16.2: derde prijs: R Goudszwaard. 17.5. SCHIEDAM Ten huize van de familie Van Gils, Zwaluwlaan 62 komt vanavond, maandag, de gesprekskring Remonstranten Doopsgezinden - Nederlandse Pro testanten Bond bijeen; maandag 13 januari wordt bijbelkring in het Francois Haverschmidthuis gehouden met als onderwerp „De grote profe ten"; woensdag 15 januari weer een bijeenkomst van de kring „Stap Vooruit" in de remonstrantse kerk in Rotterdam en ten huize van de fami lie Van Huiten, Francois Haversch- miatiaan 31 wordt vrijdag 31 januari een gesprek gevoerd door deelnemers aan de gesprekskring over „De nieu we moraal". 9 Woensdag 15 januari wordt in ge bouw Irene aan de Nieuwe Haven 155 de jaarvergadering van de afde ling Schiedam van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij voor Tuin bouw en Plantkunde, gehouden. De heer De Bruin zal na de pauze een causerie houden over de verzorging van kamerplanten. CflUENSIIRGSTR. 1Z MEK EHflSSTH TEL:D IQ -342221 VLRMDIHGEH oodetiandsö gezinnen piofitmen van Marton, bat geldb«sp9f®nd« knippatronenblad U nog niet? Adres voor aanmelding: BENOEMING LID VAN DE GEMEENTERAAD. De voorzitter van het Cen traal Stembureau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad van Schie dam maakt bekend, dat ter secretarie (Aid. Algemene Zaken, Kabinet en Voorlich ting Oude Kerkhof 19) voor een ieder ter inzage is gelegd zijn besluit ter benoe ming van de heer H. van der Waal tot lid van de gemeen teraad in de opengevallen plaats van de heer A Son- neveld. Schiedam. 3 januari 1969 Dc Voorzitter voornoemd, (H. Roelfsema). Lijnmarkl 43 - Utrecht

Trouw / De Rotterdammer | 1969 | | pagina 1