■1 Hoogstraat in Schiedam heet nu City Centrum Gea Scheffers sneed de feesttaart aan AGENDA Zes mille uit kluis onna i Ik zal kunstenaars altijd blijven steunen Van De Hoek tot Vlaardingen i. kI ositie- en parkeerterrein bij Van der Kooij 1 „Golgotliaklankeir van Leger des Heils Burgerlijke stand Schiecarton luidde directeur uit ifefmSviÉieïe woonformule meent?. Man (44) zakte op kruising in elkaar EMCK-personeel zag „De Cactusbloem" Breda won finale van arbiterstrijd Van Minnen bij opening expositie Jubilerend NOAD gaat fusie aan :r>V' Nachtelijke botsing op het Rubensplein ODI verloor vail Top GSS wint V.'! nubeduidend goedkoper en dagelijks citroen den Ouden Showroom Cooisingel bijHofpteir, 9? ni Natuurlijk PLATENBONNEN halen bij G. P. van Daalen Jr. beduidend goedkoper veldbed- overtrek lep meulen v.* OTTERCAMWtf aoina VLAARDINGEN Bij het auto mobielbedrijf P. A. v. d. Kooij heeft wethouder E. P. van der Veen zater dag de opening verricht van een nieuwe expositie- en parkeerterrein tegenover het bedrijf aan de Kethel- weg. In verband hiermee staat daar tot en met zaterdag een grote tent waarin behalve de reeds bekende modellen, ook de nieuwste „Grote drie van Opel'" en de „Opel GT" wor MAANDAG 31 MAART 1969, ujWL SCHIEDAM Met het doork nippen van een lint heeft burge meester H. Roelfsema zaterdagmid- Idag de Hoogstraat omgedoopt tot Ci- |ty Centrum. Hij deed dfin aanwe- |,j5)ieid van honderden Schiedammers gen miss City Centrum, de achttienja- Als U eenmaal zo'n corselet gedragen heeft, zult U nooit f meer anders willen...., want is het geen heerlijk veilig Idee dat die ontsierende vetrohetjes 14 voortaan tot tiet verleden be- v horen. Corselet gemaakt van 'n soepe le kwaliteit Lycra, prima elas tisch dus geeft góede steun. 5 De extra naad in het achter- f pand en voorgevormde cups I garanderen een uitstekende pasvorm. De schouderbandjes zijn ver- stelbaar. U koopt 't nu voor nog géén acht gulden. rlge Gea Scheffers, die donderdag tot deze hoge post werd geroepen. Uiteraard trok deze ceremonie op de toch al drukke Hoogstraat grote belangstelling. Na het doorknippen van het lint kwam het gezelschap bijeen in het restaurant „De Koffie pot". Daar sprak burgemeester Roelfsema er zijn vreugde overuit dat er eindelijk eens leven in de Schiedamse brouwerij komt. „Aan het slechte plaveisel van de Hoogstraat wordt gewerkt", zei bur gemeester tot grote vreugde van het bestuur van het Hoogstraatcomité dat volledig aanwezig was. Daarna was de 'beurt aan miss City- Centrum die een grote taart aansneed, maar a21een de hoogste no tabelen mochten mee-eten. Vervolgens ging miss City Centrum naar het Stedelijk Museum, om daar op de binnenplaats zich aan het toe gestroomde Schiedamse Winkelende publiek te tonen. Morgenvroeg om 9 uur begint de verkoop van deze Lycra, corselets van een sublieme pas vorm, met voorgevormde cups en verstelbare bandjes, in B cup (maten 76 t/m 95) en de kleuren wit en zwart voor Oor maandagmorgen open Géén tet. of schrift bast Bijkantoor „De Rotterdammer", Smalle „r'f.'vitraat 11, tel. 346775. Alarmnummer politie: 34444. gg en GD: 3441. Alarmnum- ü!-- v?,or meldingen van luchtverontrelni- 282826- Klachten bezorging: H. Ver- ,,'yj P- K- Drossaertstr. 210, tel. 313345. iw? s !8'19- Apotheek: Wester-Apo- «teek. Voorstraat 53, tel. 342683. t«fP.°.!lieek Maassluis: De Jong, Markt 11. 2234, SCHIEDAM In de nacht van zaterdag op zondag was er op het Rubensplein een, aanrijding. De 22-ja- .rige technisch tekenaar B. C. uit VlaurdingeB reed tegen-; .een gepar keerde auto. De auto, eigendom van de 27-jarige G. P., werd aan de ach terzijde flink beschadigd. Na de aanrijding reed B. C. door, maar werd later achterhaald in Vlaardingen. Daar bleek dat de teke naar door te veel alcohol niet in staat was zijn auto te toesturen. Zijn rijbewijs is ingenomen. Met rugklachten moest vrijdagmor gen de 72-jarige mevrouw M. D. naar het gemeenteziekenhuis toen zij op de BK-laan ter hoogte van de Ary Prinslaan werd geschept door een personenauto. Na behandeling kon zij weer naar huis. De 20-jarige loodgieter M. K. kwam zaterdag na een, verfrissende duik in het Sportfondsèntoad tot de ontdekking dat zijn suède schoenen waren gestolen Barrevoets moest hij naar huis. De 22-jarige scheepswerk- tuigkundige A. V. miste vanuit dit zelfde Sportfondsenbad een nappa jasje ter waarde van 150, SCHIEDAM Majoor F. Zuidema heeft de leiding van een bijzondere samenkomst van het Leger des Heils op Goede vrijdag 4 april. In het ge bouw aan de Lange Haven zal de Zangbrigade „Golgothaklanken", een zangdienst met declamatie, solozang en Schriftlezing, verzorgen. Aan de bijeenkomst van het zangkoor van 'het Leger des (Hells in Schiedam werken mee luitenante W. Kruiskamp (solozang), zuster J. Overheul (schriftlezing) en zuster M. Verdam (orgel. ■SCHTEDfAM Geboren; Josephina G dv C 1 Blnneveld en A F van waas; Leendert H iv F Westeln en S Broekharst; Johanna G d v J M Rebers en 3 G Elderson; Astrid J J dv J M De I Halje en C M M C Kielnekoort; Esther dv G J van den Berg en H J Ploeg; Hendrikus M zv W K Kramer Freher en E Buist. Ondertrouwd; J A van Alm en 24 en p M Zoun 21; P J Fuchs 22 en L de Haan 21; A de Keijzer 23 en L Ijemson 21; A C M de Koning 22 en M wouters 21; W CA Dieven 22 en J A Ups 20; J P Ouwens 22 en A Brouwer 10; H W Poels 24 en J M Dokkers 21; H J W Pronk 22 en P Sloot- maker 20; C van Ruiven 21 en Y seger 18; J C W Stevens 24 en H J Teekamp 19; w T P Toonen 23 en C 11 Clarijs 21; J Valk 23 en A E Tulllng 23; D van der Veer 20 en A van Wassenaar 20: L H Zwaai 23 en J A P Westveer 22. Getrouwd: C W Groenenboom 21 en A L J van iAdrlchem 20; J de Jong 23 en C G Tljsse Klasen 22; L J M Heinsbroek 24 en C A M van de water 22; M C Aschoenma- kers 21 en C Lammers 19; A A M Mat- thljssen 19 en A Scheenloop 19; W T van Heijningen 20 en Y Meijer IS; A Groene- veld 23 en M van Meeuwen 19; W Boele 22 en P Dijkhuizen 22; B P Volkers 20 en M E Schramm 20. Overleden: M E Rljsdljk 77 wed J J Alewijn; P Trlel 80 eehtg J Christen; H Bijl 70; A Winkelman 74 -wed T Schilpe- roord; P de Pater 80. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Gistermorgen bleek w zijn ingebroken in het filiaal van p- de Gruijter aan het Dr.Wibaut- Plein. De politie trof gas- en zuurstofflessen aan. Hiermede was een kluis opengebrand, waaruit 6.000 werd meegenomen. De 22-jarige chauffeur F.F.D. deed aangifte van diefstal van vier berm- lampen van zijn vrachtauto. De auto stond geparkeerd op de Admiraal de Ruijterstraat in Schiedam. Op de foto boven: Burgemeester Roefsema knipt het lint van het City Centrum door. Op de foto beneden: Alsnog een 'kijkje bij het nieuwe pand van Mo dehuis Slot van Van Dalen'schoenen op de Broersvest, waarvan wij zater dag het openingsverhaal hebben ge bracht. SCHIEDAM De directeur van „Schiecarton" op de Burgemeester Honnerlage Gretelaan, de heer T. N. M. Janssen, heeft zaterdagmorgen met een druk bezochte bijeenkomst afscheid genomen van het personeel. Namens het voltallige personeel kreeg hij een oud-Hollandse meester als geschenk aangehodeh. Voordat het zover was belichten diverse psrekers de figuur Janssen, die om zijn warme sociale gevoel bij zonder bij het personeel- gezien was. De heer Janssen blijft als commis saris aan, het bedrijf verbonden. zeldzaam. 'n interieur met eigen signatuw, den geshowd. Namens het gemeentebestuur bracht de heer Van der Veen dank aan de heer Van der Kooij, die met het kopen van de grond een bijdrage heeft geleverd aan het oplossen van een parkeerprobleem. Hij vond het- een goede gedachte van de dealer er een lenteshow aan te verbinden. Aan.het openen werd gestalte ge geven door -het onthullen van de nieuwste „Opel GTé waaruit mejuf frouw Waardenburg tevoorschijn kwam met een lammetje op haar arm. De heer Van der Kooy bracht dank aan allen, die aan het opbou wen van het parkeerterrein en de tent een bijdrage hebben ge'everd. SCHIEDAM ODT is er zaterdag niet in geslaagd om voor de tweede maal in dit seizoen van TOP te win nen. Wonnen de Schiedammers des tijds met 44, dit keer trok TOP met 7—4 op Harga aan het langste eind. Na 0l werd het lI door Costiek Toussaint en 2I door Wlm van Win den. TOP kwam op 22 en 2—3, waarna Ria Zeeuw 33 aantekende. De rust ging in met de stand 34" en na de thee vergrootte TOP de- voorsprong (3—5), waarna Wim van Winden de achterstand-tot 45 kon reduceren. TOP had de langste adem en scoorde nog 46 en 4—7 in deze sportieve en door arbiter Van der Graaff goed geleide wedstrijd. Voor een interieur met eigen signa tuur kunt u maar in weinig zaken terecht. De kleinste meubelzaak van Rotterdam is de zaak, waar u de vol ledige FORMULE Kollektie wandmeu- belen en slaapkamers kunt bezichtigen. Het FORMULE Systeem biedt u werke lijk onbeperkte mogelijkheden. Kom een uurtje bij ons wonen en ontdek uw individuele woonformule. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Zaterdagmorgen zakte op de kruising van de Burge meester Van Haarenlaan en de P.J.Troeistraiaan de heer H. van Kla veren (44) in elkaar. In het Gemeen teziekenhuis kon alleen maar de dood worden geconstateerd.. De man, die in trainingspak was, had geen identiteitspapieren bij zich". Na langdurig speuren wist de politie zijn naam te achterhalen. De Schie dammer, die machinebankwerker was, woonde op de Burgemeester Van Haarenlaan 1103. VLAARDINGEN In de geheel bezette Stadsgehoorzaal hield de personeelsvereniging ENCK haar jaarlijkse grote feestavond met de opvoering van het blijspel „De Cac- tusbloem", gebracht door het Amstel Toneel. Dit stuk, geschreven door Barillet en Gredy en vertaald door Remco Campert bracht de meest dolle en dwaze situaties op het toneel waar van de bezoekers volop genoten. Vooral de hoofdrolspelers, Riny Blaaser (directie Amstel toneel) en Mimi Kok brachten hun rollen op voorbeeldige wijze en hadden een be langrijk aandeel in de opvoering van het zeer vermakelijk spel. De overige, medespslenden waren Huib de Vries, Carletta Banting, Jos Manche, Ed Bauer, Cees Pijpers en Karla Wildschut. 15 Na afloop was er in de Harmonie een bal met muziek van het Delta dans- en showorkest van Dick Borst,* terwijl het trioa „The Mixers" in de wandelgangen van de gehoorzaal vobr verpozende muziek zorgde. VLAARDINGEN De Vlaar- dingse scheidsrechters, die zaterdag de districtsfinale van de COVS in de Harmonie hielden, /kwamen vier punten te kort op de winnaar, het team van Breda. Vlaardingen kwam tot een totaalscore van 348. Breda zal nu het district gaan ver tegenwoordigen op de inale die in april in Drachten wordt gehouden. De spelregelwedstrijden namen zaterdagmiddag een kleine drie uur in beslag. Vragensteller was de heer C. A. Hijnen, terwijl de jury werd gekozen door Lau van Ravens en Henk van der Veer, H. Sabel, F. Denee en C. Roelandt. Voorzitter G. van der Borden van de Vlaar- dingse scheidsrechters Vereniging opende de bijeenkomst. De meeste punten behaalde P. van Gastel uit Breda (146), gevolgd door C. Ver biest uit Vlaardingen met 140 pun ten. De rij werd gesloten door F. J. H. de Vlaam van Rotterdam met 128 punten. De eindstand was: 1. Breda, 352 punten, 2. Vlaardingen met 348 pun ten, 3. Noord- en Zuid-Beverland met 290 punten en vierde Rotterdam met 284 punten. VLAARDINGEN De heer H. K. van Minnen, lid van de Provinciale Staten van Zuid-Holland zal altijd blijven pleiten voor steun aan hen die kunst willen beoefenen en over dragen aan het volgende geslacht. Hij zei dit toen hij zaterdagmiddag in gebouw Dominant aan de Markt de tentoonstelling opende van de kun stenaarsvereniging Schiedam 45. De heer Van Minnen merkte op, dat men over het algemeen weer stand ondervindt bij hen, die sub sidie kunnen verlenen aan kunste- SCHIEDAM GSS heeft zaterdag op overtuigende wijze gewonnen van het Rotterdamse ONIT: 70. De Schiedamse ploeg liep voor de rust uit tot 40 door doelpunten van Ide- ma, Van Beek en Van Deuzen (twee maal). Na de thee scoorden Van Beek, Van Deuzen en Van Ingen. Twee doelpunten werden gescoord uit strafschoppen. GTB verloor met 51 van WIA. Keeper Noteboom en zijn mede-ver dedigers hadden kennelijk hun mid dag niet, want de Rotterdammers hadden weinig moiete de bal steeds weer in het net te deponeren. Zwep redde tenslotte nog de eer. naars, wat hij helemaal niet juist vond. Zelf heeft de heer Van Minnen zitting in de vaste commissie van advies van culturele aangelegenhe den in de Provinciale Staten en hij is er altijd voorstander van geweest kunstenaars te steunen. Wel zei hij, dat men met de kunst alle kanten uit kan gaan, maar daar in zag hij geen bezwaar. Dat velen met lange baarden lopen en lange vesten dragen vond hij wel leuk. Ook voor deze mensen zal er echter een tijd komen waarin zij achter de kinderwagen lopen en dan zal alles weer gewoon zijn, zo voorspelde hij. Volgens de heer Van Minnen is het aan hem, te danken, dat de expositie kon worden gehouden want hij heeft moeten strijden om het -gebouw in stand te doen houden. „Ik heb met de vuist heel hard op de tafel gesla gen bij b. en w. en als ik dat niet had gedaan, zou het gebouw wegge weest zijn omdat het op de nomina tie stond, afgebroken te worden. De expositie aan de Markt 42 om vat schilderijen, gouaches, tekenin gen, plastieken en een aantal gedich ten en boeken van de kunstenaars, die lid zijn van S45. Tot en met Tweede Paasdag is de muziekschool Dominant van de heer C. Don voor het bezichtigen van de expositie toegankelijk van dinsdag tot en met vrijdag van 15 tot 17 uur en van 19 tot 21 uur en op zaterdag en zondag van 15 tot 17 uur. 0 VLAARDINGEN De drie leden van VDV, die zaterdag hébben deelgenomen aan «en nationaal dair.toeraooi In Alblas- serdam, zijn alle "met prijzen thuisgeko men. In de eerste klasse behaalde Kor ver, de tweede prijs en in de tweede klasse eindigden Lucsssen Jr. en Molenaar op de eerste plaatsen. 0 VLAARDINGE* In navolging van de Zuldbuurtelubs vlaardingen en DVO. Is de voetbalvereniging Sunlight van plan binnenkort een jeugdafdeling op te rich ten. Een advertentie Sn het personeelsor- gaan op Eigen Terrein heeft al zes junio ren opgeleverd In de leeftijd tussen li en 1$ Jaar. Alleen jongens, van wie de ouders lid zijn van de personeelsvereniging kun nen lid worden. Men kan zich aanmelden bij de secretaris van de afdeling voetbal, de heer L. Reedijk, Arendstraat 11, tel, 245432. 0 V.'AARDINGEN Tweede Paasdag houdt Zwaluwen een groot Jeugdtornooi voor zijn A, B. en C-spelers. Deelnemende verenigingen zijn Hoogvliet, TOGH» HVO, BVCB en. Zwaluwen. De ploegen zullen met hun" A2, '32 en C2 elftallen naar de Keihelweg komen, met uitzondering van HVO en BVCB. 'die belde maar een elftal per groep.hebben. De.wedstrijden begin- nen om half tien.en rond vijf uur 's mid dags zal vooral tier; D. A. van der Snoeck de prijzen uitreiken. 0 vlaardingen De Vlaardingse scheidsrechters hebben het programma sa mengesteld voor de nederlaagserie tegen Vlaarölngse verenigingen. Op 29 april bu iten de officials van dvo het spits af tegen de VSV.'Aanvang half zeven. Een -week later, dinsdag S mei speelt de Kollandiaan tegen de arbiters en op 13 mei 'ls "na de wedstrijd tussen Fortuna en VSV de arbi ter uit het betaalde voetbal Frans Derks uit Breda te gast voor een praatje. De districtsfinale voor junioren (spelregel-, wedstrijden) wordt op lTen 16 april In het recreatiegebouw van Fortuna gehouden. Op de eerder aangehouden data maakten enkele verenigingen uit Zuid-HoUand be zwaar. - 0 MAASLAND De gemeentesecretarie en de kantoren van gemeentewerken zijn vrijdag de gehele dag gesloten. Kef huisvuil wordt buiten de bebouwde kom donderdag in plaats van vrijdag opge haald. Kadavers die vrijdag tussen 9 en 12 uur zijn gemeld worden nog dezelfde dag doorde Gekro afgehaald. Van meldingen van 12 tot 'IS uur geschiedt de afhaling volgende Week dinsdag. Meldingen die za- - terdag van 16-11 uur worden gedaan wor- den zo mogelijk dezelfde dag afgehaald. Op dinsdag 3 april worden kadavers die j tussen 9 en 12 uur zijn gemeld zo mogelijk dezelfde dag afgehaald, latere meldingen - worden woensdag S april afgehaald. - MAASLAND MW boekte zaterdag 4 een niet overtuigende l—0 overwinning op v een matis spelend Maasdijk. De 'Maaslan- ,1 ders trokken af en toe wel ten aanval, maar zonder resultaat. Ook Maasdijk kreeg enkele goede kansen, maar keeper Cor Groenendaal wist zijn doel schoon te houden. In de 28e minuut kreeg Jos Mosterd de bal op maat toegespeeld van Arte van der Knaap. Keeper Hoogendam greep echter op het juiste ogenblik ln. Na V' ~t - de rust werd het spelpeil nog lager. Een half uur na rust kwam MW op de voorsprong/' 17»n scherpe voorsprong van Jan Kap- r teyn leek geen moeilijkheden op te leve- ren- voor keeper Van Staalduinen, maar Leen Bastemeljer hinderde hem zodanig,,ft, dat" hij de bal niet klemvast kreeg.' In rijn. L val fikte hij de bal ln het doel. (Van een medewerker) SCHIEDAM Het Jubilerende NOAD heeft vrijdagavond -op de druk bezochte receptie in Hotel Rijn mond bekendgemaakt, dat deze 20-ja- rige tafeltennisvereniging een fusie Is aangegaan met het Rotterdamse Een dracht, dat in de hoofdklasse speelt. Hierdoor krijgt Schiedam er een tweede hoofdklasser bij, want TSF was dat al. De vereniging Eendracht brengt enkele sterke spelers mee, zoals Ger Geerlirugs, Ron van der Aa en Jan Knikkentoerg, die inmiddels gecon-, tracteerd zijn en moeten trachten om' NOAD onder welke naam de nieu we vereniging aan de competitie gaat deelnemen naar de ereklasse te brengen. Dit alles deelde NOAD-voorzitter C. Marijnen mee tijdens de receptie, die talrijke vrienden en bekenden van de jubilerende verenigingen naar Hotel Rijnmond trokken. Bovendien werd bekendgemaakt dat de nieuwe vereniging een sponsor heeft gevon den in het las- en constructiebedrijf van de heer C. Blommesteyn. Eendracht bestond reeds 35 jaar in Rotterdam, maar het ging de Rotter dammers de laatste jaren niet zo goed. Vandaar dat beide verenigingen blij zijn met dit samengaan. De wedstrijden van Noad worden gespeeld in de Korenbeurs. VLAARDINGEN De 'tweedaagse bazaar, vrijdag en zaterdag gehouden in de school aan het Plein Emaus en waarvan de opbrengst bestemd is voor het stichten van een wemgele- genheld voor lichamelijk gehandicap te kinderen, is volledig geslaagd. De in december gehouden collecte door de leerlingen van de prot. chr. opleidingsschool bracht ƒ260 op en deze collecte had als motto: „Wij ma ken van iedere gulden die u geeft een tientje'". Inderdaad werd dit motto waar ge maakt, want na de sluiting vande bazaar zaterdagavond, bleek dat de opbrengst ƒ4.053,90 bedroeg. Wel is dit het bruto bedrag, maar er zijn nog artikelen over die nog op de een of andere manier zullen worden ver kocht. S.-7.1 HOEK VAN HOLLAND In de grote -4 .'i?j zaal van Hotel America is zaterdas de hele da? gestreden om het jeugdkampioenschap judo van Hoek van Holland. De uitslagen waren: 5-en 6 jaar: 1. A. de Winkel, 2. M. Spaansen. 3. A. van Nieuwkerk. 7. Jaar: 1. A. van Oosten. 2. E, van WUlc. 3. L. Albers 'i- en F." Malherbe (onbeslist). 8 jaar: 1. O. - van der Kaaij. 2. M. Bouma. 3. S. Koster. .9-10 jaar: 1. F. Kramer. 2. A. Paauw. 3. H. Krommenhoek H-12 jaar: H. Kam. 2. w. - Bouhuls. 3. L. Tjljl. 13-13 jaar (licht)': 1. E. Bosschaart. 2. H. Dijkstra. 13-15 Jaar v (zwaar): 1. T. Vonk. 2. D. Kramer. Alle categorieën: l, G. Knipers. 2. T, Vonk. 3. D. Krommenhiel. Meisjes (zwaar).'I.-R.)Tflle- mans." 2. '3. Belfrold.Lieht: 1. L. de Winkel. V 2. F. van Vlijmen. Een teamwedstrijd - die als demonstratie werd gespeeld tus-i'. j sen Hoek van Holland-en Maassluis-werd 1 door- Hoek van Holland met '3—2 gewon-'f. nen. HOEK VAN HOLLAND De lnscilrlj- ving voor de zwemlessen van de Hoekse Sport vereniging is vanaf morgen ged- pend. Telefonische opgaven kunnen niet - worden geaccepteerd, omdat gelijktijdig met de opgave betaald moet worden. Te vens dient men een pasfoto mee te brer,-- gen voor aanhechting aan de seizoenkaart,- Men kan terecht bij -mevrouw-. Smith, de Gordesstraat 66. - - 3 SCHIEDAM De tweede ronde van de wedstrijden om het persoonlijk damkam pioenschap van Schiedam hebben vrijdag avond bij de Damclub Schiedam de vol- A. D. KInnigen 1—1, C. Korpel J. C. land W. C. Heuvelman 2—0, J. J. v. gende uitslagen te zien gegeven: L. Vrij- Kuyk D. v. d. Spek 0—2. W. Vrijland W. de Rond C. v. Dam 1—1. Tweede klasse: L. Koning F. de Keer D--2, I. v. d. Rest W. Dijkshoorn l—1. J, Breman Landsbergen afgebr., M, den Houtlng J. Antes 2—0. H. Willemse K. Nljhuts 2—0, Onlnk 2—0. Eerste klasse: B. Quist P. L. Snel 2—0. Maak nu Uw camping-uitrus ting vast in orde, zodat, U daar met de vakantie-deukte geen zorg meer voor heeft.' Vernieuw daarom nu het over trek van Uw veldbedden eens. Voor een klein bedrag ziert ze er weer als nieuw uit. Een veldbeddek van een prima kwaliteit, verkopen wij op on ze Camping-afdeling. Gemakkelijk aan te brengen door de 8 bevestigingshaken, in een frisse kleur blauw, 60 x 180 cm, nu voor nóg géén zeven gulden. Morgenvroeg om 9 uur begint de verkoop van dit veldbeddek met 8 bevestigingshaken, 60 x 180 cm, ineen frisse kleur biauw, voor Ook.meaod*gmofstn optn Géén tal of actui ft b*ft

Trouw / De Rotterdammer | 1969 | | pagina 1