I DE LOPER 1 MEI IN GEBRUIK T. de Bruijn opent: nieuw winkelcentrum in Holy AGENDA dit ii i kaï ii - kleuren t.v. aardingen opheffen s niet in an de burgers AlsuéenSelectri f >6 tte lus» 3011 tarnen kopen voor98*50en een RenstaatonG op Batterijen erbij voor maar een TB1 Hl* Zou ti ;e ian i tko len? Nou koop ie dan! elektriciteit nv start uizen maandag in MAASSLUIS AANVAARDT PLANNEN WATERKERING Raad akkoord metrug tegen de muur o be! 134700en vraag een hele week ASSISTENT HOOFDBOEKHOUDER TELEFONISTE-TYPISTE FACTURISTE Spelers nu ingedeeld Rinus Gosens naar Almelo De zoetmaker zonder bijsmaak zonder nasmaak Ct ismaar tijdelijk. Hormsal 39,90) REMINGTON "Wraag uw winkelier naar de nieuwe verwisselbare mesfts" üchtecht Behang BOERDAM DÊ rotterdammer 1 I mrgers HOOGTEPUNT EERSTE PAAL ONDERDAK J. C. Uytdewilligen nam afscheid van politiekorps Herindeling ELASTIEKEN KOUSEN BOONEN Verguldsel Geen gevaar Voorwaarde PAGINA 5 DONDERDAG 16 APRIL 1970 EXTRA PLATTE ZAKHORLOGES in doublé en goud, prima kwaliteit gesteende Anker- uurwerken }n prijzen van 65 tot 600.- WlNKELCENIfiUM BIHNENWES 45 TELEFOON 11.68.15 - RÜTTEROAM •MAASLANDOok voor de. leden van Je Geref. kerk is er weer gelegenheid voor Kil vakantieweek op „De Blije Werelt" te punteren. Dit is- hoofdzakelijk bestemd (foor Beiaarden, oveTbelaste hutsmoeders in Ilchafnelijk gehandicapten. VLAARDINGEN Wet houder T. de Bruijn is uitgeno digd om vrijdag I mei de officiële opening te verrichten van het winkelcentrum De Loper in Holy. Op welke wijze dat zal gebeuren wilde het actiecomité, een ver tegenwoordiging van de toe komstige bewoners van de Loper, nog niet' vertellen. „We hebben de heer De Bruijn uitgenodigd, omdat hij een stempel heeft ge drukt op de opbouw van de Holywijk en zich bovendien bij zonder heeft ingespannen voor een snelle realisatie van het winkelcentrum",zei de heer A. C. van der Meer. De festiviteiten starten overigens ai VLAARDINGEN Als resul- iaat van de beraadslagingen over Ie eonceptie-Fibbe heeft de ge- neenteraad dinsdagavond met legen stemmen een motie aan genomen, waarin een achttal |tandpunten worden weergege ven inzake de toekomsiige struc tuur van Rijnmond. Aan het da- feljjke bestuur van Rijnmond tal worden kenbaar gemaakt dat |e raad van mening is dat: een gemeentelijke herindeling tan het Rijnmondgebied noodzakelijk zo spoedig mogelijk taken betref fende ruimtelijke ordening, streek-re creatie, milieuhygiëne s ïreatie, miiieuhygien hinderwet 'en. rfoiksbuisvesting aan Rijnmond die- jien te worden overgedragen; 9 Rijnmond een eigen financieel §!atuut dient te krijgen; maar met afzonderlijk door het rijk beschik baar te stellen middelen; geen zwaardere belastingdruk yoor de Rijnmondbewoners m'ag ont- aan, omdat hieruit discriminatie ten jfpzichte van de rest van Nederland jtan voortvloeien; r Rijnmond rechtstreeks onder toe licht van het rijk wordt gesteld, waardoor de vorming van een vierde bestuurslaag wordt voorkomen; P overwogen dient te worden of |5ijmnond kan worde» uitgebreid met gebieden als de Hoekscbe Waard en e Drechtsteden, waarbij tevens de logclijkhcid tot provinciale herinde- ng kan worden onderzocht; I een verdere-toekenning van ta ken aan Rijnmond in fasen dient te 'lebeuren om een zo goed mogelijke eleidsóntwikkeling te bevorderen; de naam Rijnmond gehandhaafd fieit te blijven. De motie werd ingediend 4°or' de «er M.. Mooij (prot.) en kreeg .de steun van de KVP en nadat een kleine wijziging inzake de provinciale |fcerindeling was toegevoegd dok jtan de WD-Iractiè. Behalve .me vrouw M. de Vries-van derSpek temde de gehele PvdA-frectie tegen. Eeri motie van de heer S. Baren- |dregt (soc.) werd even tevoren met fhegentien tegen negen stemmen ver worpen, Deze motie toonde bepaalde raakvlakken met het stuk van de protestantse fractie, maar wees d'ui- delij kin de richting van een toekom stig stadsgewestmet deelgemeenten, die specifiek gemeentelijke taken krijgen. De overige taken* komen dan voor rekening van het. stadsgewest. Daarbij dient Vlaardingcn als "zelf standige-gemeente te verdwijnen, e- D ze gedachte is door de Wiardi-Beck- manstichting ontwikkeld en werd' ook verdedigd door de socialistische frac tie in de Rotterdamse raad, Bij mande van burgemeester mr. 3, Heusdcns en wethouder T. de Bruijn zeite het college zich af tegen de mo- tic-Barendregt. „Geen opheffing van de gemeente Vlaardingen, zolang niet is aangetoond dat dit in bet belang van de burgers is", luidde de mening van de burgemeester. „Gevolg is dat wij tegen een mammoctgemeente of een stadsgewest zijn". - In een uitvoerig betoog gaf de bur gemeester nog eens zijn persoonlijke visie op de nota-fibbe. Hij herhaalde de bezwaren* die hij tijdens een lun- chrede op 1. februari in Rotterdam had uitgesproken. Ook lichtte hij daarbij zijn destijds -genoemde alter natieve mogelijkheden toe. „In vroeger eeuwen had men. de cennia nodig om tot structurele wijzi gingen op bestuursniveau te komen. Met alle respect voor de heer 'Fibbe is liet niet verantwoord in een tijdsbe stek van enkele weken een dergelijk Ingrijpend besluit te nemen. Dat zou niet in het belang van de 80.000 Vlaardingers zijn". op woensdag 29 april. Op die dag zul len geluidswagens door. Vlaardingen- Ambacht, Holy, Babberspolder en Schiedam-Groenobrd rijden dm de bevolking attent te maken op het nieuwe koopcentrum. De meeste win keliers houden die dag bovendien een receptie. Op donderdag 30 april (Koningin nedag) zal de christelijke harmonie- vereniging Sursum Corda tussen half drie en vier uur een concert geven op de nieuwe' winkelpromenade. De win keliers hebben dit optreden met opzet - op het programma geplaatst, omdat het Oranje-comité de festiviteiten op Koninginnedag geheel heeft gedecen traliseerd in het centrum van de stad. Voor Holy waren dus geen voorzie ningen getroffen. De winkeliers zijn uitgenodigd die dag tussen twee en vier. uur de win kels al vast te openen om- de mensen in de gelegenheid te stellen een k jk- je te nemen. Vrijdag 1 mei volgt dan het hoogte punt van de feestelijkheden. Om ne gen uur worden de genodigden ont vangen in de gemeentebibliotheek bij het winkelcentrum. Daarna gaat het gezelschap naar de winkelprome- rjade, waar wethouder de Bruijn de openingshandeling zal verrichten en de NV bouw- en aannemingsmaat schappij Both het complex zal over dragen aan de respectievelijke eige naars. De, plechtigheid wordt besloten met een bijeenkomst ln.de gemeente bibliotheek. Om ook-dé bevolking bij de festivi teiten te betrekken wordt bij De Lo per een draaiorgel opgesteld, dat van twee tot vijf uur muziek ten gehore zat brengen. Zaterdag -2 mei zal het 'orgel van tien tot een uur spelen. Za terdagmiddag verzorgen bovendien -De Pijpers tussen half drie en half vier een optreden, bij. het nieuwe' winkelcentrum. Voor kinderen tot en met twaalf jaar heeft het actiecomité een ldeur- wedstrijd georganiseerd,: waarbij leu ke prijzen te verdienen zijn. Daar naast hebben de winkeliers plannen voor speciale attracties, die de bedoe ling hebben de bevolking maar De Loper te lokken. Zesentwintig winkeliers nemen hun intrek in het wijkwinkelcentrum, dal een vloeroppervlak heeft van 6000 vierkante meter. In feite is pas de eerste fase van de winkelbouw gerea liseerd. Het ligt' in de bedoeling het complex in noordelijke richting uit te breiden tot aan de overkantvan de Europaboulevard. Op deze belang rijke verkeersweg zal dan een grote oversteekplaats worden aangebracht. Wanneer in 1980 dit totale project gereed is* staan er in dit gebied op 17.000 vierkante meter een groot aan tal winkels, waarónder enkele mini- warenhuizen. Het gemeentebestuur wil over drie jaar beginnen met de bouw van de 'volgende fase van het winkelproject. Wellicht zullen de eer ste winkels worden gebouwd in de noordelijkste punt van dit gebied. Voor de bouw van de 26' winkels, die .eind aprildoor de NV bouw- en aannemingsmaatschappij Both wor den opgeleverd, werd op 15 augustus 19R8 de eerste paal geslagen door wethouder De IBHiljh. Sindsd en heb ben de bouwers veel tegenslagen ge had.- De animo van de Vlaardingse win keliers om in Holy een winkel te ope nen was in eerste instantie niet erg .groot. Ook de brancheverdeling le verde moeilijkheden op. Zo waren er bijvoorbeeld 29 drogisten kandidaat voor een winkel in de Loper. Voorts waren er ook importmoeilijkheden bij de levering van 1100 vierkante meter mozaïek. De bouw- en aannemingsmaat schappij Both heeft een deel van het centrum verkocht aan particulieren en een deel aan de Vlaardingse be leggingsmaatschappij De Taandërij NV. Architect van het complex is de heer A. D. de Vos en het ingenieeurs- j bureau H! Nip in Rotterdam is ver- antwoordelijk voor de, betonconstruc tie. "Bij het winkelcentrum zijn twee parkeerterreinen aangelegd voor elk honderd autojs. Aan weerszijden van het complex zijn overdekte fietsen stallingen gebouwd. Met de bouw van het totale project was ruim vier mil joen gulden gemoeid. Binnenkort zal ook het eerste scr- viecstation in Holy van de grond ko men. Aan de ESSO is vergunning ge geven cerf benzinestation met enkele autoboxen te bouwen aan de Louise de Colignylaan. Het geheel krijgt een bijzonder fraai- aanzien, mede in ver band met de waterpartijen bij het statwm. De volgende bedrijven vinden een onderdak in de Loper: fa. Oversluizen (woninginrichting), A. Willemstein (huishoudelijke artikelen, speelgoed), Z. van Harten en Zoon (schoenen, le derwaren), Jamin NV, H. J. M. de Vette (drogisterij, -parfumerie), Aart Pontier (boek- en kantoorboekhandel alsmede expressiemateriaal), G. B. van Tienen (patisserie, warme brood bakker), A. van Toor (wijnhandel), Vermeulen (doe-het-zelf, ijzerwaren), F. L. Heerdink (babyartikelen, foun dation). L. A, Proveniers (dames- en herenkaps'alon), E. N. van Gastele en zoon (stoffen en damesconfectie). Schilder (bloemen en planten). K. J. Pluimgraaff. (radio, tv), Roeloff che mische reiniging NV (stomerij en hakkenbar), A. van der Meer (opti- KANTOREN 'Dagblad "De Rotterdammer", bijkantoor Schiedam: Lange Kerkstraat 82, lei. 2ÓS382; redactie: R. M, van Houweiingen, Julianolaon 84, tel. 265704; klachten be zorging: Joh. Gronefekf, Singel 93, tel. 263538, 18.30-19,30, zaterdogs 18-1? uur. Bijkantoor Vlaardingen: Smalle Hoven- straat 1 1lel. 346775; redactie: J. Jille, lei. 351905; klachten bezorging: H. Yerheij, Diepenbroekslraat 41, tel. 343345. Agentschap Maassluis: P. C. Westein, Bil- derdijkloon 60, tel. 8905. Alarmnummer voor luchtvervuiling en mel ding geluidshinder voor Schiedam en Vlaar dingen: tel. 262626. SCHIEDAM Het Schiedamse po litiekorps heeft igisterm ddag afscheid genomen van adjudant J. C. Uytde willigen, die wegens het bereiken van de 60-jarige leeftijd met funktioneel leeftijdsontslag gaat. In de kantine van het hoofdbureau werd de heer Uytdewilligen, die door zijn funktie bij de geüniformeerde dienst een bekend fi guur in Schiedam is. toegesproken door commissaris C. van der Haagen. Hij vergeleek het 'politieleven van de heer Uytdewilligen, die 37 jaar gele den als 23 jarige bij de Schiedamse politie zijn intrede deed, met een fo to-album. Aan het eind van zijn toespraak .-.overhandigde de heer Van der Haa gen de scheidende adjudant een kof fer. Vervolgens spraken nog hoofdin specteur H. Willems Van Beveren en brigadier van der (Horst namens de politievakvereniging St. Michaël. cien), J. P. de Jong (keurslager), apo theek Hoylede, spaarbank, post kantoor, coöp, Ratffeisenbank, albert Heyn NV, P. de Gruyter NV, gemeen tebibliotheek, Algemene wank Neder land (reeds geopend). Een winkel is nog niet uitgegeven. Waarschijnlijk gaat ook het post kantoor op 1 mei open, hoewel eerde re berichten dat tegenspraken. De Gruyter opent de poorten eind juni, Albert Heyn eind juli en de gemeen tebibliotheek komt pas in augustus ,.in bedrijf". Gevraagd voor spoedige indiensttreding: Min. éis oraktijkdiploma Type-diploma vereist. (voor héle of halve dagen). Gehuwd geen bezwaar (in tegendeel).. Kanfoor Emmastraat 9, Vlaardingen. Tel. 010-348744 (voor informaties vragen naar de heer v. d. Giessen). ■fsMWtVRAMS *yr/r« SZ41 VLAARDINGEN Voor deelname aan de Vlaardingse tafeltenniskam pioenschappen hebben zich 112 spe lers ppgegeven. De eerste klassers ontmoeten elkaar maandagavond in de sporthal van het sportpark „De Vijfsluizen", aanvang 19 uur. In deze klasse komen uit Leen de Ligt (Noad), George Korpershoek, Bob Mudde, Peter Pleijsier en Ton ,Stolk (allen Intiem), Ferry Pattiapon, Gees Olivier, Bram Stuye en Frans Meijer, (allen De Hollandlaan), Sjaak Opstal van TE'68 en "J. Davelaan van Phoenix uit Delft f, Er is een groep van .zesen een groep van vijf, spelers. De eerste twee aankomenden 'plaatsen zich voor de halve finale. In de derde klasse komen 30 spe lers uit, die ook maandagavond op treden. Hier zijn zes groepen van vijf spelers, waarvan de eerstaankomen- den in de kwartfinales uitkomen. De nummers twee spelen in twee groe pen van drie personen om twee plaatsen in de kwartfinale. Kritiek van soortgelijke strekking was ook geleverd door de heer M. Mooij, mevrouw J. J. van Gent-de Ridder (kath.) en de heer J.. Madern (iib), die 'eveneens een motie indiende. Daarin werd aangedrongen o p dé herindeling van provincies en instel lingen van een provincie Zuid-West Nederland, alvorens Rijnmond defini tief wordt geinstitueerd. „Dit bete kent dat Rijnmond eerst een interim- -bestaar» gaat lijden", zei de heer Ma dern. Op 'verzoek van burgefneester Heusdens„het is niet goed dat de Vlaardingse raad in een dergelijke verdeeldheid naar buiten treedt" werd de motie van de heren Madern en Mooij samengevoegd. Deze motie werd tenslotte door de raad' aangeno men. 'Da speciaalzaak voor Alle maten en soorten in voor rood. Ook noar maat Callenburgstraal 38 Iel 342396 Vlaardingen (Van een onzer verslaggevers) MAASSLUIS Met de rug tegen de muur heeft de Maassluise gemeenteraad zich. gisteravond akkoord verklaard met de plannen van het Hoogheemraadschap Delfland en Rijkswaterstaat om langs de noordelijke oever van de Rottredamse Waterweg een waterke ring op Delta-niveau aan te leggen en in de haven een keersluis te bouwen. De beslissing is nauwelijks van harte genomen, vooral omdat een deel van de wijk 't IHoófd waardoorheen de ".dijk'is. "gepland buitendijks komt te liggen, maar omdat men wel inzag dat bij een afwijzen van de plannen ook de in het vooruitzicht gestelde compensatie van 3,2 „miljoen aan de Maassluise neus voorbij zou gaan, terwijl Delfland noch Rijkswaterstaat zich ook maar iets, van de beslissing van de'raad zouden aantrekken en de plannen toch realiseren, heeft men het moede hoofd maar in de! schoot gelegd, Jaren van vechten zijn aan deze voor Maassluis vérstrekkende beslis sing voorafgegaan.Veehteri vooral te-, gen de dijkgraaf van hel hoogheem raadschap, die er zich fel tegen ver1 zette dat Maassluis aanvankelijk on verbrekelijk als voorwaarde voor een WEEKEND-AANBIEDING van 3.50 voor 2.60 van 2.90 voor 2.10 Alléén vrijdag en zaterdag! Natuurlijk bjj de ECHTE behanger voor BEHANG en FLEXA VERF VRIJDAGAVOND GEOPEND JAC. v. d. WINDTSTRAAT 18 VLAARDINGEN Tel. 3428Ï2 eventuele goedkeuring van de plan nen stelde, dat er een nieuwe haven zou komen. Die haven is nu, met de goedkeu ring voor de plannen van de Rijn- poorthaven, niet meer dan een fictie. De compensatie van 3,2 miljoen is op schrift bedoeld voor de aanleg van een nieuwe haven met een totale ka delengte van 270 meter. Verder dan deze., cijfers zal de fictieve haven nooit komen. Burgemeester W. J. D. van Dijck heeft geen goed woord over voor de manier waarop hij de laatste jaren met Delfland enRijkswaterstaat heeft moeten onderhandelen: „In die hele procedure is het moeilijk vech ten geweest tegen een stelletje inge nieurs. die zich ieder voor zich dek ken, achter hun superieuren, die, je echter nooit van je leven te zien krijgt. Nee, die 3,2 miljoen zijn voor' mij echt alleen maar het verguldsel van een verdraaid bittere pil,- meer fiiet. Werkelijk, hoogst onplezierig zoals we hebben moeten onderhande len." het zijn overigens niet alieen Delf land en Rijkswaterstaat die het bij Maassluis' burgervader hebben ver bruid. Vorig jaar zond het gemeente bestuur protesttelegrammen aan de minister en de Tweede Kamer. Hier op is geen enkele reactie gekomen. „Echt, mijne heren, we staan hele maal alleen in onze strijd tegen het water aan de ene en Rijkswaterstaat en Delfland aan de andere kant!", al dus burgemeester Van Dijck. Die strijd tegen het water zal ech ter niet lang meer duren, wanneer de plannen voor de kersluis en de dijk worden gerealiseerd. Met name de keersluis zal Maassluis van de jaar lijkse enkele keren terugkomende water-overlast moeten gaan bevrij den. De vloedplanken kunnen dan eindelijk definitief de kast in, om er nooit meer uitte komen. Misschien kan men de oïgeveer duizend mensen die buiten de dijk komen te wonen in de wijk 't Hoofd nog wel een plezier doen met die planken. Ze kunnen ze nog weieens nodig hebben. Burgemeester Van Dijck ziet het zo'n vaart nog niet lopen. Echt ge vaarlijk is het volgens hem buiten de dijk niet. En mocht het ooit de bewo ners wat te nat onder de voeten wor den: „We hebben altijd geweten dat die wijk te laag ligt. Dat risico heb ben we er doelbewust ingebouwd toen die huizen werden, neergezet. En dat weten de bewoners even goed ais ik. Maar ze hoeven echt niet zo bang te zijn, hoor. Gevaar is er hoege naamd niet bij!" Gevaar of niet, de meerderheid van de raadsleden kon nauwelijks en thousiast zijn over de tracering van de dijk dwars door 't Hoofd en zag dit dan ook als het grootste struikel blok. De KVP-er drs. R. G. Deibei ver tolkte de algemene gevoelens in een vurig pleidooi voor een optimale be geleiding van de bewoners van de ge troffen wijk, zowel de mensen wier huizen moeten worden gesloopt om plaats te maken voor het dijkiichaam als de men-sen die buitendijks komen te wonen. Hij vroeg om een bijzon dere verhuiskosten-regeling, die uit gaat boven de normen die daar tot op heden voor staan. Burgemeester Van Dijck kon zijn raadsleden hier echter weinig hoop geven, omdat de verantwoordelijk heid voor deze schadevergoedingen zijns inziens bij het hoogheemraad schap ligt en niet bij de gemeente. De enige hoop die hij de raad kon geven, is de toezegging dat aan een accoordverklaring als voorwaarde zal worden gesteld dat de uitvoering van de dijk-werkzaamheden direct zal aa"c,'"iten op de bouw van de keer- sl T'elfland heeft die sluis dus daar zullen ze echt 0aan," vond de burgervader. ..limisme konden de KVP-er ue! en d PvdA-afgevaardigde J. h Deibei en de PvdA-afgevaardigde J. Slagboom maar moeilijk met hem de len. Met name de heer Slagboom wil nu zo snel mogelijk de hele waterkering een feit zien worden, ook op de zwakke plekken bij de spoorbaan en bij het dieselgemaal. „Moeten we soms nog acht jaar in angst blijven zitten? Daar pas ik voor. Nee, laten we maar eens met. zijn allen naar Den Haag gaan, om te laten zien wat we willen. Misschien helpt dat beter dan telegrammen!" Minder rigoureus waren de ideeën van de AR- en CHU-raadsleden, res pectievelijk de heren J. Vermeulen en P. Bons, die toegaven wel blij te zijn dat er nu eindelijk eens een defi nitieve beslissing gaat vallen over de waterkering, maar daaraan toevoeg den niet te begrijpen waarom er al leen 3,2 miljoen wordt gecompenseerd vooreen verlies aan havenkade. Beide heren waren van mening dat de compensatie zich zou moeten uit strekken tot de hele verminking van Maassluis, dat een complete woon wijk moet opofferen voor het alge mene Zuidhollandse belang. Was Rijkswaterstaat immers niet van plan geweest de bocht in de Waterweg ter hoogte van Maassluis te gaan afsnij den, dan was er geen vuiltje aan de lucht geweest, en had heel 't Hoofd binnen de dijk kunnen valien. Unaniem is liet gemeentebestuur het echter met burgemeester Van Dijck eens, dat men heeft gedaan wat gedaan kon worden. De goede strijd is gestreden. Zonder het resultaat echter waar men op had gehoopt. Maassluis kan er nu alleen nog maar het beste van trachten te maken. Die conclusie heeft ieder voor zich wel getrokken. De achttien deelnemers in de twee de klasse ontmoeten elkaar dinsdag avond in dezelfde sporthal. Hier zijn twee groepen van vier en twee van vijf spelers. De eerste twee aanko menden gaan over naar de kwartfi nale. In de vijfde klasse kómen slechts zes spelers uit, zodat de kampioen dan meteen bekend wordt; aanvang 19 uur in de Shell-sporthal. Donderdagavond beginnen de 22 deelnemers in de vierde klasse reeds om 8 uur. Er zijn twee groepen van zes en twee van vijf spelers. De eer ste twe-ï aankomenden gaan over naar de kwartfinale. De voorronden van de junioren, worden zaterdag gespeeld in de ge meentelijke turnzaal aan de Roode Kruislaan, aanvang 13 uur."Er hebben zich twaalf meisjet, en dertien jon gens aangemeld. De eerste twee aan komenden van de groepen plaatseri zich voor de kwartfinales, terwijl voor de overblijvende plaatsen door de nummers drie zal worden ge speeld. De loting van de voorronden is ver richt door de heer A. M. Nagels, be stuurslid van de Nederlandse Tafel tennis Bond. Aan de heer J. J. Fra- zer, voorzitter van de Vlaardingse Raad van Sport en Recreatie, zal worden verzocht de prijzen uit te rei ken. Daaronder bevindt zich een tin nen vaas, bescnikbaar gesteld door het gemeentebestuur. Voor alle klas sen is een extra prijs beschikbaar ge steld door het r.porthms Emous. De kwartfinales, de halve finales en de finales worden vrijdag 24 april verspeeld in de sporthal van „De Vijfsluizen". SCHIEDAM Rinus Gosens, oefenmeester van SW Schiedam, is met ingang van het nieuwe seizoen benoemd tot trainer van de eerste di visievereniging Heracles in Almelo, waar hij de algehele zeggenschap krijgt over de samenstelling van het eerste, het tweede en het geselecteer de jeugdelftal. Rinus Gosens is zes jaar jn dienst geweest bij de Schiedamse eredivie- sievereniging. Hij heeft bij SW ge speeld en later als oefenmeester deze vereniging van de tweede naar de ere-divisie gebracht. Sucrose Sucrosa, kaloriebesparend zoef voor w'g gcea suiker mag gebruiken.

Trouw / De Rotterdammer | 1970 | | pagina 1