ti t commies V A JONGEMAN 12 bedieningsvaklieden 9 ervaren onderhoudstechnici Rotterdam zoekt. tel op reken na en vergelijk. Gemeente secretaresse i gereformeerd Polil ek Verbond O De Prinses Margr stsehoo De petrochemische installaties waarmede onzeraffinader in het Europoortgebied wordt uitgebreid, naderen hun voltooiing. De eerste eenheid wordt zeer binnenkort in bedrijf gesteld. De laatste, de ethyleenfabriek, gaat eind dit jaar of begin volgend jaar "aan de lijn". De tech nische bezetting is praktisch compleet en ondergaat een uitgebreide training. Er is nog plaats voor: (voor de ethyleenfabriek) en (bankwerkers en meet- en regeltechnici) Chef Personeel Gulf Oil Raffinaderij N.V. Postbus 18, Rozenburg. Verkiezing f jnmondraad: P. de Jong BIOTECHNISCH LABORANT ADMINISTRATIEVE BAAN medewerkers op H.T.S.-n veau H.T.S.-er (elektrotechniek) tekenaar (ass.)-tekenaar tekenaar enthousiast medewerker fysiotherapeuten masseurs-heilgymnasters eerste verpleegster twee zïekenverzorgsters MEDEWERKER op het BEDRIJFSBUREAU bij DAMCO opleiding tot verplegende!? i de rotterdammer De Rijksbelastingdiens! biedt jonge mensen [tot max. 30 jaar] met MULO, MAVO-4, HAVO, MEAO de gelegenheid om, grotendeels binnen de normale diensturen, deel te nemen aan de van rijkswege te geven Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 9-1684/0042 zenden aan de Rijks Psychologi sche Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Tel. inlichtingen [Q10]-l 19120. waarna een maximum salaris van f 1 072,- per maand kan worden bereikt, met promotiemogelijkheid tot max. f 1202,- per maand. Na toelating tot een voortgezette opleiding of na een geschiktheids- onderzoek kan verder carrière worden gemaakt. Het salaris, na indiensttreding, is afhankelijk van leeftijd en bedraagt per maand, voor personen met MULO, MAVO-4 of hiermee vergelijkbare opleiding voor 15-jarigen f 311,- 16-jarigen f344,- 17-jarigen f377,- en loopt vervolgens op tot f 743,-. 18-jarigen f 412,- 19-jarigen f452,- 20-jarigen f 502,- Met een HAVO-, MEAO- of hiermee vergelijkbare opleiding is verhoging van de salarissen mogelijk met ten hoogste f110,- per maand. Premie AOW voor Rijksrekening. Vakantie-uitkering 6%. Standplaats 's-G'ravenhage of Rotterdam. 1afdelingssecretaresse 2. administratief medewerk(st)er MEDISCHE FACULTEIT ROTTERDAM •99 Best mogeï fk dat dit die baan is.. FABRIEK VAN BAKKERIJGRONDSTOFFEN N.V. INDUSTRIEWEG 14 - VLAARDINGEN TEL. (010) 350522 POSTBUS 22 PAGINA 6 5 ZATERDAG 30 MEI k< stelozeo leidin: K> Op ons internationole handelskantoor Is we gens snelle uitbreiding van onze activiteiten plaats voor zij moet de moderne talen voldoende beheer sen om de brieven in die talen vlot op te ne- 1 men en uit te werken- De nadruk valt bij ons op de franse, toal. Zelfstandigheid wordt hoog gewaardeerd. voor contractenafwikkeling n' ander» admin. werkzaamheden. Elementaire kennis der 3 mo derne talen is vereist. Part-time is eventueel te regelen. V<"': bieden een drukke maar interessante werkkring, goede sociale voorzieningen en een bijzander prettige werksfeer. Met gemaakte vakontie-afspraken zullen wij re kening houden. Sollicitaties kunt U richten aan; WAM6ESCO, Afdeling Personeelszaken, Postbus 1439, WEs- terkade 2, Rotterdam. 13 Bij de afdeling Pathologische anatomie II van de Medische Faculteit Rotter dam bestaat een: vacature voor een Het laboratorium beschikt over uitgebreide faciliteiten voor specifiek patho-' geen vrije ratten en muizen, stallen voor caviae en konijnen, een quaran taine afdeling en stallen voor onderzoek op het gebied van de tumorviro- logie. Deze faciliteiten staan ten dienste van verschillende projecten op het ge bied van de experimentele ziektekunde. De functionaris zal leiding moeten geven aan het werk van de proefdier verzorgers, medisch hygiënische regels uitvoeren en enige administratie bij houden. Serieuze kandidaten kunnen verdere inlichtingen telefonisch verkrijgen bij Prof. Dr. M. J. de Vries, fel.' 010 - 145022, toestel 2703. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Afdeling Personeelszaken, Medische Faculteit, Postbus 1738 Rotterdam, onder vermelding var vaca turenummer 631. Wij hebben op' ons kantoor te .Dordrecht een prettige beschikbaar voor leeftijd "1 jaar of ouder. V'i bieden: tn<t afwissel de, zelfstandige werkkring, goed sala ris en een vijfdaagse werkweek. Met eventuele vakantieafspraken wordt rekening «ehouden. Sollicitaties onder nr. It 8097 bureau van dit blad. voor de Drinkwaterleiding twee inventieve die m de functie van arbeidsanalist zullen worden geplaatst op dc afdeling Technische Efficiency en Organisatie, van waaruit zi de efficiency-gedachte zullen moeten uitdragen binnen het bedrijf. Dit betekent in de eerste plaats dat de diverse opdrachten in nauw overleg met alle belanghebbenden dienen te worden uitgevoerd. De opdrachten liggen op her terrein van: - de algemene organisatie (bedrijfsdoorlichting) - de normstelling (voor zeer gevarieerde activiteiten) - de planning en werkvoorbereiding - de opzet en invoering van een doelmatig werkende bedrijl'ssignalering - de beslissingsvoorbereiding. Vereist: diploma H.T.S. en goede contactuele eigenschappen. Leeftijd tot 30 jaai Geboden «orden: - een interessante en gevarieerde functie, waarin ruimte is voor een grote mate van zelfstandigheid - een gedegen opleiding bij een particulier organisatiebureau - een aanvangssalaris tot f 1,611,- per maand. Doorstroming - via het eigen organisatiebureau - naar een lijnfunctie behoort tot de mogelijkheden. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Vacaturenummer 374, 0042 j'ooi het Energiebedrijf ten behoeve van de afdeling Keuring van instal laties een Taakde keuring van en de controle op de meer omvangrijke elektrische licht- en krachtinstallaties van haven- en kraanbedrijven, in fabrieken, werkplaatsen, kantoor- en winkelpanden, warenhuizen, etc.; bet voeren van besprekingen met en het geven van aanwijzingen aan deskundige vertegenwoordigers en medewerkers van adviesbureaus, aannemers- en installatiebedrijven; het toezicht op de toepassing van de geldende normen bij aanleg of wijziging van de installaties. Vereisten: - het diploma H.T.S.-elektrotcchniek; r goede contacteigenschappen; minimumleeftijd 23 jaar. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Vacaturenummer 386(0042 voor het Energiebedrijf ten behoeve van het constructiebureau van de afdeling Gasdistributie een voor het Energiebedrijf ten behoeve van het tekenbureau van de afdeling Telecommunicatie een die zal worden belast met het in tekening brengen van de afstands bedieningsinstallaties voor de gelijkrichter-, de 150 kV-, de metro- en de aardgasontvangstations, alsmede de bedrijfstelefooninstallaties. Vereist: Het bezit van of studerende voor het diploma M.T.S.-elektro. techniek. Vacaturenummer 387/0042 voor de Drinkwaterleiding (Heer Bokelweg 25) ten behoeve van de tekenkamer van de afdeiing Distributie een Taak: Hel verrichten' van revisietekenwerk van transportleidingen en hoofdleidingen, aismede opmeetwerkzaamheden voor kunstwerken. Vereist: Het bezit van of studerende voor het diploma M.T.S. (Ü.T.S.j afd. weg- en waterbouwkunde. Leeftijd 20 tot 25 jaar. Salaris', tot f 1.072,— p.m. Vacaturenummer 4Ö8/0042 voor het ontwerpen en detailleren van mest- en regelinstallaties ten behoeve van de aardgasvoorziening. Vereist: Diploma M.T.S.-werktuigbouwkunde. Vacaturenummer 388/0042 voor het Bureau Voorlichting op korte termijn een wiens taak o.m. zal bestaan uit; -k het meehelpen bij het organiseren van de zeer gevarieerde activiteiten van het bureau; het behartigen van de contacten met pers en publiek; Vereisten: middelbare schoolopleiding; goede kennis - in woord en geschrift - van de moderne talen.; uitstekende contact- en organisatorische kwaliteiten; intensieve belangstelling voor de taken van de Gemeente en haar con tacten met de burgerij; goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift, waarbij journalis tieke ervaring niet kan worden gemist; inzicht in 'isuele presentatie. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Vacaturenummer 407/0042 voor het Zuiderziekenhuis ten behoeve van de rcvalidatieafdeling enkele" c.q. Geboden wordt een afwisselende werkkring voor dc behandeling van zowel klinische als poliklinische patiënten. Ook zij di ainnenkort examen doen, kunnen reflecteren. Het salaris voor de fysiotherapeuten bedraagt minimaal f 1.039,-"en maximaal f 1.338,- per maand; voor de masseurs-heilgymnasten mini maal f 845.- en maximaal f 1.202,— per maand. Zo nodig wordt medewerking verleend bij het verkrijgen van huisvesting. Iniichtingt zijn te verkrijgen bij de heren G.M.Pool, revalidatiearts en W. Wilbrink", chef van de afdeling (telefoon 172940, toestel 3061),' Sollicitatiebrieven worden ingewacht bij de medisch iirecteu dr. 3, Karbaat, Groeneveid 15. voor de geriatrische inrichting aan de Spiegein isserweg een die in het bezit is van het diploma ziekenverpleging B. Deze moderne inrichting met 145 bedden is gelegen aan de rand van het Kralingse Bos, bij een halte van de buslijn Rotterdam C.S.-Alexander- stad. De directrice, zr. J, Braamse, zal belangstellenden voor deze functie gaarne voor een gesprek ontvangen, waarbij alle gelegenheid is om de inrichting te bezichtigen, zodat een goed inzicht kan worden verkregen in de te verrichten taak. Hiertoe kan schriftelijk (Spicgclnisscrweg 32), dan wel telefonisch (010 201011) contact met haar worden opgenomen. voor de geriatrische inrichting aan de Spicgelnisserweg die desgewenst intern kunnen zijn. Met elders opgedane ervaring wordt rekening gehouden bij de bepaling van het salaris in de rang van eerste verzorgster. Deze moderne inrichting met 145 bedden is gelegen aan de rand van het Kralingse Bos, bij een halte van de buslijn Rotterdam C.S.-Alexander- stad. De directrice, zr. J. Braamse zal belangstellenden gaarne voor een gesprek ontvangen, waarbij alle gelegenheid is om de inrichting te bezichtigen, zodat een goed inzicht kan worden verkregen itt de te verrichten taken. Hiertoe kan schriftelijk (Spiegelnisserweg 42), dan wel telefonisch (010- 201011) contact met haar worden opgenomen De gemeente Rotterdam biedt u alle voordelen, die aan een overheids functie verbonden zijn. Tel op, reken na cn vergelijk... werken voor Rotterdam betekent werken aan uw eigen toekomst! U geniet het voordeel van een welvaartsvast pensioen. De premie hiervoor bedraagt 10% van het maandsalaris minus f428,—. Premie AOW/AWW is voor rekening van de Gemeente. U betaalt 3 (met een maximum van f 63,30 per maand) voor een uitstekende ver zekering tegen ziektekosten. U ontvangt 6% vakantietoeslag. U profiteert voorts van de gunstige kindertoelage-regeling, die voor over heidspersoneel van kracht is. de vaststelling van de salarissen wordt rekening gehouder met leeftijd, opleiding en ervaring. Het is mogelijk bij vakstudie 75% van de kosten vergoed te krijgen* Wij verzoeken u - tenzij anders is vermeld - uw schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het betreffende vacaturenummer binnen 14 dagen ongefrankeerd te zenden aan: - chef van het Bureau Personeelvoorziening, antwoordnummer 363, Stadhuis - Rotterdam, die baan, waarin je als 20 jarige jongeman met MULO meer mogelijkheden ziet. Zeker is dat de aan te stellen t aantrekkelijke werkkring wacht en een even fijn salaris. Hij zal. gaan. assisteren bij de controle óp en de .dministratïe van dnnenkomsten voorraden grondstoffen en gereed product. En omdat Damco een gezond en groeiend bedrijf is, kan men de juiste man gunstige perspect ven bieden. Geïnteresseerd? Schrijf dan omgaand een bondige brief ian de afd. Personeelszaken van vraagt zo spoedig mogelijk een Haar werkzaamheden bestaan uit het voeren van administratie en correspondentie en d* algemene assistering van de directie. Gezocht wordt naar een represen tatieve en zelfstandige kracht. Salaris in vereenstemming met kundigheid en ervaring. Sollicitatie*; te richten tot de directeur vsr\ de Prinses Margrietschool, Strevelaweg 700/611 (Verzamelga- bouw-Zuidj, Rotterdam.

Trouw / De Rotterdammer | 1970 | | pagina 2