Bezettingen in StellendamKlaaswaal, Hardinxveld-Giessendam en Sprang-Capelle weer actief in regio- 2Q80 Nieuw-Lekkerland wat zachter vallen Jeugd gaat GEMEENTE NEEMT GEEN INITIATIEF te klein zwembad Gorkum nu voor een nog tweede 98 m t m Raad verontrust over klimrekken Verolme wil in Nieuwe Tonge begraven worden Kettingbotsing bij Woerden Raad Nieuwpoort snel door agenda Raad feliciteert Ridder van Rappard met herbenoeming Winkeldiefstal van Kabouters in Woerden 9 4 cm dik KOEL- EN DIEPVRIESKASTEN f!fHI7Y DE rotterdammer ermëulen het winkelen waard - kompleet met polyaether matras STELLENDAM Een aantal inwoners van Stellendam maar ook van HardirixveldGiessendam, Klaaswaal en Sprang-Capelle Leeft er gisteren geen genoegen mee geno men, dat het zwembad gesloten bleef. Uitspraak Weg Installatiebedrijf in Woerden geopend v/V Tweede keer Klaasivaal Zidewinde Lijkenhuisje verplaatsen Inspraak Suggesttie Fantastisch Juffrouw Berwald na veertig jaar van school af ler meulen het winkelen waard wandbeklCK ISng j afwasbaar 9»DE ROTTERDAMMER" zoekt voor het agentschap RIJSWIJK N.Br. een aktieve AO ENT-BEZORGER éSf lal gfl Af Mi Si •te 11 ii| PAGINA 3 MAANDAG 29 JUNI 1970 Menigeen geniet van 't kampe- ran, maar een soort heimwee naar Uw eigen bed thuis....", wie heeft dat niet? Van nu af aan is dat niet meer nodig, want U neemt zo'n luxe camping-kombinatie mee Een prachtig 3-poots stabiel bed met sterke spiraalvering, verstelbaar hoofdeinde met 2 patent scharnieren en 4-delige polyaether matras in leuke des sins en kleuren. Een komplete kombinatie voor de verwende kampeerder voor nog géén dertig gulden. Morgenvroeg om 9 uur begint op de camping-afdeling, 2e etage, de verkoop van deze bij zonder komfortabele kombina tie, een 3-poots bed met ver stelbaar hoofdeinde en een 4- delige polyaether matras over trokken met cretonne in diverse kleuren, M) x 180 cm, i tezamen voor Ook maandagmorgen open Géén tel. of tchrift. best Van onze correspondent In Stellendam waren het overigens niet alleen de inwoners die het gemeentelijk had kraakten, ook toeristen van het recrea tieoord Onder de Molen" deden mee aan de actie. Zij waren af gekomen op de mededeling in de VVV-folders, dat in Stellen dam een zwembad aanwezig is en uitten hun misnoegen over het feit dat dit bad op zondag niet toegankelijk bleek te zijn. De politie was vooraf op de hoogte van het voornemen van de krakers en had al vroeg post gevat bij het bad. Nog voor er politieversterbing kwam, hadden de krakers zich over de twee meter hoge afrastering toe gang tot het bad verschaft. Het is er de krakers om te doen. eenuitspraak van de gemeenteraad te forceren, die tot nu toe voet bij stuk heeft gehouden en het bad ge- i NïEUVV-LEKKERLAND Do vroede vaderen zijn zuinig op de jeugd uit hun gemeente. Lange en felle discussies zijn in de afgelopen raadsvergadering gewijd, aan de vraag of de betonnen tegels op de kinderspeelplaatsen vervangen zou den moeten worden door minder hard materiaaL Besloten werd rubbertegels te leggen onder de hogere speelwerk- tuigen. De raadsleden waren gealarmeerd door het ernstige ongeval dat onlangs in Eindhoven plaatsvond, waarbij een meisje overleed na een val vaneen kiimrek. De raadsleden pleitten ener zijds voor een ondergrond van gras, anderzijds voor een van-gewoon los zand. Beide voorstellen konden echter 3. en W. niet' bekoren, evenmin als het plan om de betonnen tegels volle dig te vervangen door rubber exem plaren. Besloten werd tot een com promis tussen rubber en beton, op voorstel van wethouder De Jong. Burgemeester II. Nieborg had nog enkele prettiger mededelingen voor zijn raadsleden. Een daarvan is het feit dat Provinciale Staten een subsi die van ƒ30.000,- hebben toegekend in de extra-kosten van de Cioolwa- terzuiveringsinstallatie. De aanhouder heeft dus toch gewonnen. Niet min der blij toonde de raad zich met de mededeling dat goedkeuring is ver leend voor de bouw van drie lokalen bij de christelijke school aan de Barkstraat. Een niet onbelangrijk deel van de raadsagenda werd daarna opgeslokt door verschillende financiële zaken. Voor onkosten van de schoolraad werd een bedrag van 550,- beschik baar gesteld, voor tien leerlinne sgste voor de bijzondere lagere school werd een krediet van 739,20 uitgetrokken, de dienst gemeentewerken kreeg J <324,80 voor de aanschaf van een Agria met aanhangwagen. Minder gemakkelijk kon de raad zich verenigen met een voorstel van ®n W. om 750,- beschikbaar te stellen voor het maken van plannen voor "erbreding van de Middelweg. Burgemeester Nieborg deelde zijn '«aasleden mee, dat aan de plannen woerden Zaterdagochtend om uin- is het installéringsbedrijf r-iü i aan 'let Industrieterrein offi- w geopend. Tot vier uur konden =S,e„den het nieuwe bedrijf De heer Huijzing heeft 85 werkne- im>rS 'n d'enst- Een dag eerder, was Personeel met een rondvaartboot an Weerden naar Avifauna in Alp- aan den Rijn geweest, drüf ,an,§['ijkste reden dat het be- <*ïJ 21j 'n boerden is gaan vesti- laiinvf N- centra]e ligging. Het instal- voert voornamelijk werk- land n '"f 'n het. westen van het eni»; JUINEN De voetbalver- Scheiluinen heeft de jaarver- 111 06 kantine op het terrein aan™ waren niet veel leden Wa ^e Pauze bracht voor- inhnL van den E°o1 het 25-jarig m«van de vereniging op 12 de- orS ter sprake. Zijn verzoek, de hotï'!Sa.tie hiervan over te laten aan rmo ur' werc' door de vergade ring, aai?vaard' Verder werd nog be- tót3*5 donatie-geld te verhogen voor de provinciale weg 44 normaal wordt doorgewerkt, maar dat men voor 1975 niet op de aanleg van de weg hoeft te rekenen. Enkele raadsle den, onder wie de heer Nederlof, kwamen mét alternatieve plannen voor de tussenliggende -jaren, maar geen van de plannen bleek een stem ming te kunnen doorstaan. Zonder problemen kwam hierna het voorstel van B. en W. ter tafel om de EHBO-afdeling een subsidie te ge ven van 184,75, Welk bedrag is be stemd voor de opleiding vac de jeug dige leden. Hiervoor hebben zich tot op heden een kleine honderd kinde ren opgegeven. Met een garant-ver klaring voor een geldlening van ƒ278.300,- die „Beter Wonen" heeft gesloten bij de Nutsspaarbank te Al- blasserdam voor de aankoop van ze ven premie-woningen besloot de raad de financiële agendapunten. sloten houdt. Er is weliswaar een al ternatief voor de Stellendammers, het Zuiderdiep, maar dit water is ernstig verontreinigd. De krakers willen ech ter een goed toezicht op de kinderen en dat is in feite alleen mogelijk in het zwembad, zo zoggen zij. Ook bu'rgemeester J. H. Smith was bij het kraken aanwezig. Hij deed een beroep op de krakers het bad zo snel mogelijk te verlaten, handteke ningen te verzamelen en een verzoek te richten tot de raad, opdat.de kwes tie in de donderdag te houden ver gadering nog kan worden behandeld. „Ik heb geen beslissende stem, ik kan alleen advies geven. U spreekt over democratie, wel, de meerderheid heeft beslist dat het bad dicht blijft. U zult met motiveringen moeten komen". Hij beloofde, de krakers vervolgens, dat de actie zonder gevolgen zou blij ven als aan het verzoek tot ontrui ming gehoor zou worden gegeven. Het lukte: binnen een kwartier was het bad leeg. Ook in Hardinxveld-Giessendam is het zwembad gekraakt, evenals veer tien dagen geleden. Naar de politie ons meedeelde had het actiecomité van de vorige kraakpartij niets'met het kraken van- gisteren te maken. „Zover wij het konden-bekijken was het meer een kwestie van balorigheid van een aantal jongelui. Dertig on geveer. Toen de politie arriveerde was het bad binnen een half uur leeg. Er zijn dertien processen verbaai opgemaakt.", aldus de rijkspolitie te Hardinxveld. In de vroege morgenuren waren ook enkele jongelui aanwezig in het zwembad van laarwaal. Nadat tegen hen proces-verbaal was opgemaakt verwijderden zij zich. Omdat het ge rucht ging, dat het „echte" kraken pas om twee uur 's middags zou be ginnen, bleef de politie op haar post bij het bad. Vooral de jeugd toonde hierbij grote belangstelling. Het bleek dat een aantal jongelui een handtekeningenactie wilde hou den, die in korte tijd bijna 1200 handtekeningen opleverde om het bad op zondag te openen. In Klaaswaal is dit geen zaak van het gemeentebestuur. Over openstel ling op zondag beslist het bestuur van dé zwembadvereniging 't Cen trum. In de vanavond te houden ver gadering van het bestuurwil men zich bezighouden met het verzoek tot openstelling, zo deelde voorzitter M. Allewijn van het bestuur mee. De argumenten van het bestuur tegen de openstelling op zondag be treffen ooverigens in hoofdzaak de slechte financiële positie van het zwembad. Ook in Sprang Capclle zijn onge veer twintig jongelui er in geslaagd het zwembad Zidewinde te kraken. De politie werd volkomen verrast door de actie. Op verzoek van bur gemeester M. van Prooïjen hebben de krakers het bad echter snel verlaten. Zoals wij zaterdag al schreven heeft de gemeenteraad een verzoek 9m openstelling van het bad, versterkt met 325 handtekeningen, voor.kennis geving geving aangenomen^ De nieu- raad zal de kwestie in september pp- I nieuw behandelen. Deze foto, genomen tijdens het „kraken" van het zwem bad in Stellendam, staat mo del voor alle bezettingen van zwembaden in onze streek gistermiddag. Hoewel de temperatuur daalde was er overal toch wel belangstelling voor het optreden van de jongeren te bemerken. MIDDELHARNIS De gemeente raad van Mïddeiharnis is accoord ge gaan met het voorstel het lijkenhuisje van de begraafplaats van Nieuwe Tonge, dat valt onder de gemeente Middelharnis, te verplaatsen. Hier mee is een bedrag gemoeid van 7.000,-. De verplaatsing van het lijken huisje werd noodzakelijk, nadat scheepsbouwer C. Verolme enige tijd geleden te kennen had gegeven op de begraafplaats van Nieuwe Tonge zijn geboorteplaats te willen wor den bijgezet. Verolme kwam zelf de plek aanwijzen en zijn keuze viel toen op de plaats waar nu het lijken huisje staat. Verolme zal overigens zelf de kosten voor de verplaatsing vergoeden. In Leerdam bracht de collecte voor de slachtoffers in Peru 687.10 op. GROTE KEUZE UIT DE NIEUWSTE MODELLEN - BW IWIwfc 1© MIDDELLANDSTR. 7 TEL. 010-235327 i In de rondvraag vestigde de heer Nederlof de aandacht van zowel zijn collegae-raadsleden als van de aspi rant-raadsleden die op de publieke tribune de vergadering volgden op net feit dat burgemeester Nieborg per '1 aprii van het volgend jaar met pen sioen gaat. De heer Nederlof drong er op aan, dat de raad zoveel mogelijk en liefst ook zo tijdig mogelijk in spraak zou krijgen bij de benoeming van een nieuwe burgemeester. Men besloot op zo kort mogelijke termijn zich over deze zaak te zullen gaan beraden. Laat Uw goede schoenen thuis als U naar zee, bos of heide- gaaten neem deze linnen schoer nen mee, die zó weinig kosten, dat U er geen hartzeer van zult hebben als ze eens wat vies mochten worden. Linnen damesschoenen met sterk zooltje, vetertje en leuke ruitjesvoering. De ideale vakan tie-schoen nu per paar voor nog géén twee rijksdaalders. Morgenvroeg om 9 uur begint op de schoenen-afdeling, entre sol, de verkoop van deze leuke linnen damesschoenen in de kleuren blue, lindegroen en rose, maten 37 t/m 40, per paar 4 Ook maandagmorgen open Géén tel. of schrift, best GORKUM Handhaven van „De Bliek" als zwembad in vorm en omvang als het geweest is, voordat het nieuwe „Wipmolenbad" werd geopend, is voor Gorkum geen haalbare kaart. Naast de exploi tatie van het nieuwe bad kan de gemeente zich dat niet permitteren. Voor een tweede zwembad is Gorkum thans nog niet groot genoeg. Een deel van „De Bliek" zou als kleuterbad kunnen worden benut, maar dan zullen de initiatieven daartoe van de speeltuinvereniging Lingewijk moeten uitgaan. Zo formuleerde burgemeester Van Bappard de bezwaren die er bestaan tegen een eventuele handhaving van het voormalig zwembad „De Bliek", waarvoor reeds een opdracht tot slo pen is verstrekt. Naast het féit dat Gorkum kapitalen zou moeten-inves teren om het bad weer enigszins in acceptabele staat te brengen, zou de exploitatie ervan een financieel on mogelijke opgave zijn. Bovendien ozu dan van het bad een concurrerende invloed uitgaan op het huidige „Wip molenbad". Ve, zo niet gehele, dan gedeeltelijke handhaving van de „De Bliek", was een suggestie van mevrouw C. van Emmerik-Viveen (DS'70), die zij kop pelde aan het oorstel van B. en W. om de zonneweide van het voorma lige bad in huur over te dragen aan de speeltuinvereniging Lingewijk, - welke vereniging daardoor haar ac commodatie zou kunnen uitbreiden. Het verdwijnen van dit bad heeft er volgens mevrouw Van Ehmerik toe geleid dat nu ook ongeoefende zwemmers zich In het Merwedeka- naal wagen, omdat voor velen uit de ze wijk de afstand naar het nieuwe zwembad te groot is. Ze vond het ge vaarlijk en een griezelige gedachte dat kinderen zich in het kanaal bege ven. Burgemeester Van Rappard was het met mevrouw Van Emmerik eens, dat in de Lingewijk behoefte bestaat aan een zwemgelegenheid Zelf, zei hij, had "hij vroeger ook al een met de gedachte gespeeld om „De Bliek" weer dienstbaar te maken. Maar de gemeente kan dit in de huidige om standigheden onmogelijk oden. Hand having zou alleen mogelij-c zijn, als het bestuur van de vereniging kans zou zien de exploitatie al dan niet met een kleine subsidie, te runnen. De heer Van Rappard geloofde daar niet in. Maar het zou volgens hem een poging waard zijn als de buurt in staat zou blijken te zijn om het bad in stand te houden. Ook de grondslag van het water - zal voor de toekomst een rol spelen, meende de eerste bur ger, die in geen .enkel opzicht een toezegging wilde en zei te' kunnen doen. Wel liet hij de deur op een kier, met de opmerking dat het be stuur de desbetreffende stappen zal moeten ondernemen. „Maar het moet de gemeente gee n of althans heel weinig geld kosten". „Ik zie niet in waarom niet", rea geerde mevrouw Van Emmerik. „Het is toch ook een zaak in het. belang toch 00 over een tweede sporthal? k en h et gaaeih tr tenslotte om een wijk van zevenhonderd woningen". Burgemeester Van Rappard was het -daar alleemaal roerend mee eens. „Maar het is voor de gemeentenu eenmaal een te grote verantwoorde lijkheid.' In dezelfde stata handhaven is en blijft een onaanvaardbare zaak". Mevrouw Van Emmerik gaf het echter niet op. „Misschien kunnen we als Volkshuisvesting een steentje bij dragen." Maar ook daarin zag de bur gemeester geen mogelijkheid, temeer omdat het nite zal gaan om het bij dragen van een „steentje". Toch wil de de heer Van Rappard de boot niet helemaal afhouden. In het hadnhaven van de ondirpe baden als kleuterbad, een suggestie die door meer raadsle den werd gedaan, zag hij nog wel een mogelijkheid. I-lij zei er dan ook geen bezwaar tegen ie hebben als het be stuur kans zou zien dit eventueel met een sympathie-subsidie in stand te houden. „Maar helemaal terugspelen naar de gemeente is onmogelijk.' ethouder A. C. Tuinenburg (DS'70) was van" mening dat in'eerste aanvang wellicht teveel met de ge dachte gespeeld is van het bad moet weg, nu het nieuwe er is. iHij vond het daarom verstandig de sloop nog even op te houden. „Als het bad op een heel wat klei nere basis wordt gereconstrueerd, de hokjes worden op de kant geplaatst en de bodem wordt met zand ver hoogd,' valt er wat voor te zeggen. Maar dan zal het initiatief van de vereniging moeten uitgaan", aldus betoogde de burgemeester. Dr. ir. J. J. Breen (lib) juichte deze gedachte toe. De suggestie van me vrouw Van Emmerik vond hij posi tief, maar financieel niet haalbaar. In het intrekken van de sloopopdracht zag hij weinig heil. „Dan doet de jeugd het wel". De heer Breen meen de daarom dat er op zeer korte ter mijn iets gedaan zal moeten worden. De heer C. W. I. van den Bosch (Dem. G.) suggereerde om een gedeel te van het bad nu al bij de zonnewei de te voegen, teneinde onherstelbare vernielingen tegen te gaan. De heer G. J. Kroef (DS'70) ovnd dat burgemeestr Van Rappard de. zaak zat af te remmen. Ook hij was van mening dat Gorkum geen tweede bad in stand kan houden. „Maar ér had door u wat danmoedigender ge sproken kunnen -worden". De heer Van Rappard hield even wel voet bij stuk dat de gemeente niet in staat is een volslagen tweede zwembad met personeel in stand te houden. „Men zal hier het aceent op de kleintjes moeten leggen en dat zal de vereniging die kans moeten benut ten". „Ik vind het 'voorstel fantastisch, maar laten we de klok nu niet gaan terugdraaien, we moeten met beide benen op de grond blijven staan, we weten welke kosten het Wipmolenbad met zich brengt. Ik ben er dan ook van overtuigd dat de Lingewijk niet in staat is de-kosten van een zwem bad op te brengen. Dat is ten enema- ie onmogelijk", aldus formuleerde wethouder A. M. Weststrate (sg) zijn standpunt. Burgemeester Van Rappard zag dat bezwaar echter niet, mits met zich beperkt tot een voorziening voor de kleintjes. Er komt dan wel een eerste investering voor de reconstructie, maar verdere lasten, als personeels kosten e.d. bijltmen bespaard. De heer H. van Engeeln (ch) mikte tenslotte op de kwaliteit van het wa ter, die volgens hem voor de toekomst de nodige voorzieningen zal lesen. „en dat red je niet niet 75.000 gulden". Maar de burgemeester zei niet ver- ontruat te zijn voor wat betreft de kwaliteit van het water, omdat daar in veel minder wordt gezwommen als voorheen het geval was. Wethouder L. Th. Fennema (ch) zei het toe te zuilen-juichen als het bbes- tuur eens zou komen praten. Hij zeg de toe "bij e.v.t. onderhandelingen alle medewerking te zullen verlenen, daarbij trachtend de kosten voor de gemeente zoveel mogelijk te beper ken. WOERDEN Zaterdag was er een kettingbotsing op de noordelijke rij baan bij Woerden. Er waren zes auto's bij betrokken. Er vielen drie gewonden. Drie auto's moesten worden wegge sleept; één van die drie was total- -loss. De drie gewonden waren Duit sers, afkomstig uit Heidelberg. Zater dag is bij viaduct even voorbij Lin- schoten een autobus van de weg ge raakt. Op het door.de regen glad ge worden weg slipte ag bus en gleed vervolgens naar de kant. Een inzit tende, de heer J. Spruyt uit Rotter dam werd dusdanig gewond, dat hij naar het ziekenhuis vervoerd werd. De chauffeur van de bus kwam er met een paar bloeduitstortingen1 van af. De bus zelf was onbestuurbaar ge worden. NIEUWPOORT De, gemeente raad heeft de geloofsbrieven van de 'nieuw-benoemde raadsleden onder zochten in orde bevonden. Aan de heer J. Vermeulen werd tot 1 spetember 1971 een terrein aan de Schoolstraat verhuurd. De huren van de woningwetwoningen werden met ingang van 1 juli 1970 met zes pro cent verhoogd. Aan de stichting Ontwikkeling Al- blasserwaard en Vijfheercnlanden werd voor het jaar 1971 een bijdrage verleend van 49 cent per inwoner. Loko-hurgemeester Slob deelde de heer Vonk desgevraagd mee dat met het uitpad aan de Driesprong niets ongeoorloofds is gebeurd. Het -be stemmingsplan is normaal uitgevoerd en ook de omwonenden zijn niet bui ten hun rechten gegaan. Toen de heer Vonk bij het college op een nadere uitspraak aandrong om hierin verandering te krijgen ant woordde de heer Slob dat hij daarop in de rondvraag niet wenste in te gaan. Hij ontman de heer Vonk het woord sloot met een hamerslag de vergadering. GOKUM Namens de raad heeft de heer G. J. Kroef (DS'70) burge meester mr. L. R. J. ridder van Rap pard geluk gewenst met diens herbe noeming. Ridder van Rappard zal nog onge veer een jaar als eerste burger in Gorkum de scepter zwaaien. Dan zal het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd het einde betekenen van zijn burgemeesterlijke loopbaan en zal zowel voor hem als voor Gorkum een zeer merkwaardig tijdperk wor den afgesloten. „Uw herbenoeming is geen verras sing, maar was al bepaald bij de te rugkeer na uw ziekte. Het is als met een verjaardag. Je weet dat het komt, maar niettemin is er alle aanleiding voor feliciteren. Zo ook in dit geval", aldus de heer Kroef. Het laatste jaar kan volgens de heer Kroef een moeilijk jaar worden. Er zal daarom een wederzijds ver trouwen moeten zijn. De heer Kroef liet duidelijk blijken daar niet hele maal van overtuigd te zijn. Hij ba seerde dat op uitlatingen van ex-wet houder C. T."de Ronde, in bijzijn van de heer R. S. Killian eveneens ge wezen wethouder bij de officiële vaststelling van de uitslag van de ge meenteraadsverkiezingen. Die uitla tingen waren volgens de heer Kroef bijzonder verontrustend. WOERDEN De inbraak in het winkelcentrum Toumoysveld is opge lost. De politie van Voorburg arresteer de vier jeugdige inwoners in die ge meente. De twintigjarige kantoorbe diende P.S. en de achttienjarige P. A. L. C. en de zestienjarige F. J, van de S„ beide werkeloos, zijn de daders. WOERDEN Na veerüg jaar on derwijzeres op de Julianaschool tt zjjn geweest heeft mejuffrouw A. C. Ber wald tijdens een druk bezochte re ceptie als zodanig afscheid genomen. Ds. A. Treurniet sprak een ope ningswoord, waarin hij de dank van het schoolbestuur voor het werk van mejuffrouw Berwald vertolkte. Hij bood haar een draagbare radio aan. Namens het gemeentebestuur ves tigde wethouder L. van Dommelen de aandacht op de langdurige loopbaan van mejuffrouw Berwald aan de zelfde schooL Hij zei dat het gemeen tebestuur de grootste waardering heeft voor de wijze waarop zij haar werk heeft gedaan. Namens de oud-leerlingen zei drs. D. van Beek: „Voor zover ik mij kan herinneren was u 38 jaar geleden een. fijne juf, maar pas later ga je toch beseffen hoe goed u eigenlijk wél was." Hij bood namens de oud-leer lingen, een stereo-platenspeler aan. Oud-voorzitter ds. W. Kool uit Kat wijk sprak over de yriendschapshan-V den die met 2ijn gezin zijn ontstaan en tenslotte gaf het hoofd der: se de heer S. Buikema, uitingaan zijn waardering over de scheldende on derwijzeres met wie hij 24 jaar op cle meest prettige wijze heeft samenge werkt. Namens het personeel gaf hij een schemerlamp. Het is altijd'leuk als U voor een klein prijsje Uw interieur een heel ander aanzien leunt' geven. Nu Verkopen wij stevige step- stof, de ideate stof voor wand- bekledmg in cffverse mooie kleu ren, waaronder oxbiood. grijs en geel, per meter voor nog géén gulden. Morgenvroeg om 8 »^r begint op de eerste etage de verkoop van deze mooie step stof, ideas! voor wandbekleding, in diverse kleuren o.a. oxblood, grijs en geel,ong. 130 cm breed, per meter 98c, Ook maandagmorgen open Géén tel. of schrift best De vierde arrestant, de achttienjarige musicus J. B„ W., heeft heling ge pleegd. De buit, bestaande uit radiotoestel len, sigaretten, sigarettenaanstekers en geld, werd nagenoeg in zijn geheel teruggevonden. De inbrekers zijn af komstig uit kabouterkringen in Den Haag. Zij waren aanvankelijk van plan een fotozaak in Utrecht te kraken. Toen zij daartoe gaan kans azgen, zijn zij doorgereisd naar Woerden, waar zij in drie winkels hun slag sloegen. Ook de politie van Rijswijk en van Den Haag heeft belangstelling voor het viertal. Mooie bijverdienste voor scholieren U kunt zich melden bij fam. Kant, Zesmorgen 9 of schriftelijk aan aftLv1 Insp. van deze krant. Tel. 's avonds 010 - 32.64.28, overdag 010-1155.88. S*Bf p&.\ -r-i wl Jr! Ka» h - £'fl

Trouw / De Rotterdammer | 1970 | | pagina 1