28 Eerste paal voor laatste flat in plan Groenoord Wild-westtafereien in centrum Schiedam wee je Bridle is nationaal begrip geworden Geslaagden Zijn wij met allemaal kabouters? OFFICIEEL HEUGAFELT DEALER nodig \t&Uuge*t HVD Maassluis had goed jaar Steeds meer gezinsvoor- lichting Hoekse jeugd in tennistornooi Aan verwondin gen overleden Hoofdprijzen van joods Fonds in Rijnmond Gemeentepersoneel Vlaardingen wil sociaalwerker Maassluise politie krijgt versterkin Vier jaar voor roofoverval I Vlaardingen verlegen om dam-liefhebbers Aansluitingen Schedelbasisfactuur tol voor liardrijflster Mr. Klaasesz tot Hendrick de Keyzer HeugafefMegefs Heugafloor HeuggSux en Heug a minitegels N.V. v/h Wed. D. ven Heusden Markt 3-7-50-60 VLAARDINGEN Zo vlo?-en cle duiven Waar blijft overleg met Oude Westen? ilSI mm cryl transparant gordijnstof 120 cm breed Schot V) een titel waar wij trots op xijn» omdat wij uit ervaring, de sterkte, het effect en de mogelijkheid kennen van Een uitkomst voor ieder huis. Telefoon 342232—348818 FORTEX afeten» ®fSS§g§ Issp5 fPÜ lig 18 DÊ ROTTERDAMMER PAGINA 3 2 DINSDAG 7 JULI 1970 Dé grote mode van het ogen blik transparant gordijnstof;.... Staat leuk voor de ramen, maar is ook bijzonder geschikt als scheiding tussen twee kamers. Originele acryl transparant gor dijnstof, zowel in streep als ruit motief en donkere en lichte kleuren, koopt U nu per meter voor nog géén drie gulden der tig. Morgenvroeg om 9 uur begint op de eerste etage de verkoop van acryl transparant gordijn stof in streep en "ruit dessin, donkereen lichte kleuren, breedte 120 cm, i per meter voor 1 Ook maandagmorgen open Géén ter. of schrift best VLAARDINGEN Er kunnen nog opgaven worden gedaan voor deelna me aan de dam-simultaan seance, welke zaterdagmiddag wordt gehou den op het Stadhuisplein te Rotter dam in het kader van C 70. Simultaanspelers zijn Ton Sij- brands, kampioen van Europa en Ne derland, Krijn Toet, kampioen van Zuid-Holland en Piet van Baarlen, kampioen van Rotterdam. Het evenement begint te 14 uur on de deelname is gratis. Men kan zich opgeven bij de heer Waldekker te Rotterdam, tel. 131007. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Schiedams nieuwste wijk Greenoord is bijna vol gebouwd. iGstermiddag heeft burgemeester H. Roelsema aan de Laan van BoPEs de eerste paal geslagen voor een torenflat van 20 verdiepingen. Deze woningen zullen over precies 23 maanden wor den opgeleverd. Er komen'in deze torenflat 100 twee kamerwonin gen en 60 drie kamerwoningen; zij worden gebouwd in de woning wetsector, wat betekent dat de huurprijs voor een twee kamer woning ongeveer ƒ225 en voor een drie kamerwoning ƒ240 gaat bedragen. Per etage komen drie woningen met drie kamers en vijf woningen met twee kamers. Voor het verhuur van de tweekamer woningen, de op drachtgever voor de bouw is de ge meentelijke woningdienst, wordt in de eerste plaats gedacht aan wat oudere echtparen, waarvan de kinde ren de deur uit zijn, maar die toch te jong zijn om voor een bejaardenhuis of bejaardenwonïng in aanmerking te- komen. De wijk Groenoord heeft in acht jaar. tijd een grote vlucht genomen. In september 1962 werd de eerste paal geslagen voor een complex van 421 woningen en op 1 juli van dit jaar waren er in hetzelfde Groenoord 3298 woningen bewoond. In deze Schiedamse woonwijk zijn momenteel nog in aanbouw 1144 woningen, 504 door' het Algemeen Burgelijke Pen sioenfonds en 480 aan de zgn. noor drand van Groenoord, Indien deze woningen in gebruik worden .geno men heeft Groenoord de beschikking over 4242 woningen. Er is dan nog plaats voor 688 woningen, waaronder nog een torenflat. Bij deze plaats zal t.z.t. ook de metro van Rotterdam centraal station naar de Broekpolder in Vlaardingen komen ke lopen. Indien Groenoord is volgebouwd hoopt men te beginnen met het reali seren van de uitbreidingsplannen Woudhoek-zuid en Spaland, die op Groenoord aansluiten. Burgemeester Roelfsema'verklaarde gisteren overi gens, dat in deze twee uitbreidings plannen wellicht andere woningen dan in Groenoord zullen worden ge bouwd. Men dekt in Woudhoek-zuid en Spaland o.a. aan de bouw van eengezinswoningen. De burgemeester trachtte gister middag ook de kritiek die er op Groenoord heerst te weerleggen. Hij verklaarde, dat indien alles i afge bouwd het accent kan komen te lig gen op de cultureel sociale sector. Hij noemde in dit verband wellicht de bouw van een wijkcentrum, maar verklaarde ook,- dat de, boerderi j Landvreugd, die dienst doet als so ciaal cultureel middelpunt van de wijk, aan zijn verwachtingen voldoet en dat vele inwoners van Groenoord de weg naar deze unieke boerderij weten te vinden. De 160 woningwetwoningen, waar van gisteren de eerste paal werd ge slagen, krijgen als ondergrond 341 palen van 15 meter. Daarboven ko men dan de dienstcampartimenten de de 20 woonlagen. Over een jaar hoopt men het hoogste punt te hebben be reikt/63 meter hoog. Bouwer van de ze flat; aan de Laan van Bol'Es, vlak -bij de grote Z-flat die bekend staat als de Chinese muur, is Volker Bouw Maatschappij in Rotterdam. Architect is het bureau Bakker in Amsterdam. De bouwsom van deze torenflat be draagt 5,2 muljoen. Het slaan van de eerste paal van de torenflat aan de Laan van Bol 'Es in Groenoord. MAASSLUIS Uit het jaarverslag over 1969 van de Hervormde Vrou wendienst. blijkt dat de huishoude lijke dienst het in tegenstelling tot het jaar 1968 erg druk heeft gehad met het verzorgen van de ontvangs ten van de 'beroepen predikanten, het optreden als gastvrouw bij de wijk- avonden. Ook verleende deze dienst haar medewerking bij het afscheid van ds. Kalkman en ds. Meijer. De oppasdienst bestaat in alie vier de wijken en het afgelopen jaar is het werk bevredigend verlopen. De ontvangstcommissie heeft haar werk ih de Grote Kerk met plezier gedaan. Er was altijd wel iets te doen en vastgesteld mag worden dat dit werk aan het doel beantwoordt. De ontvangstcommissie heeft haar werk in de Grote Kerk met plezier gedaan. 'Er was altijd wel iets te doen en vastgesteld mag worden dat dit werk aan het doel beantwoordt. De verjaarsbezoekcommissie is nu ook in wijk 3 opgericht en begon in 1970 met het werk, dat bestaat uit het bezoeken van bejaarden op hun ver jaardag. In wijk 1 werden 80 bejaar den met een bezoekje en een bloe metje op hun verjaardag verblijd. De acht dames van de zendirigs- groep, die door het vervaardigen van handwerken geld, bijeen brengen, t.b.v. het landelijk zendingswerk, zijn dit jaar negen keer bijeen geweest. Dankbaar is de H.V.D. voor de fi nanciële bijdragen van de diaconie en de kerkvoogdij en voor de collecten, bestemd.voor het werk. VLAARDINGEN De plaatselijke stichting voor huishoudelijke en ge zinsvoorlichting heeft in 1969 131 cur sussen verzorgd van in totaal 894 les sen waaraan werd deelgenomen door 1610 personen. De cursussen, die „gepland" waren voor de Holy-wijk konden geen doorgang vinden wegens gebrek aan een geschikte ruimte. De plannen om in deze wijk (de grootste van Vlaardingen), een permanent lo kaal in te richten, zijn om financiële redenen opgegeven. Uit het jaarverslag blijkt dat de aktiviteiten in gebouw Het Hoekpunt weinig veranderingen hebben onder gaan. Al is gebleken, dat de consu menten-informatie zich in een steeds groeiende 'belangstelling mocht ver heugen. De documentatie werd uitge breid. De financiële hulp van het gemeen tebestuur maakte het mogelijk, het werk voort te zetten. In 1969 werd één demonstratie- avond. gehouden over diepvriezen. De jaarlijkse propagandadag kenmerkte zich door de aanwezigheid van vele oud-cursisten en andere belangstel lenden, die toen tevens waren geko men om afscheid te nemen van me vrouw L. C. Bot-Don, die in vaste dienst was van de Nationale Fede-» ratie. Mevrouw Bot werd vervroegd gepensioneerd. SCHIEDAM De binnenstad van Schiedam heeft dit weekend wild westtaferelen te zien gekregen toen in de nacht van vrijdag op zaterdag in een café op het Broersveld drie En gelsen ruzie kregen met twee Neder landers. Bij deze caféruzie sneuvelden achtereenvolgens een ruit, een gedeel te van het meubilair en een gedeelte van'het glaswerk, Toen deze ruzie althans enigszins was gesust kreeg men weer ruzie op de Hoogstraat waar flink wat ge spierde taal werd gebruikt en flink met de vuisten werd gewerkt. Weer SCHIEDAM Een aanrijding op het kruispunt van de Burgemeester Van Haarenlaan en de 's-Graveland- seweg had in dc nacht van vrijdag «p zaterdag tot gevolg dat de 35- jarige mevrouw J. B. met een sche- (lelbasïsfractuur moest worden op genomen in het Gemeenteziekenhuis. Zij reed met een snelheid van on geveer 100 km op dë Burgemeester Van Haarenlaan en kreeg geen voor rang van een tweede personenauto, bestuurd door de 33-jarige lasser H. H. A. T. Laatstgenoemde raakte de auto van mevrouw J. B. in de flank. Ook de lasser moest naar het Ge meenteziekenhuis worden gebracht, maar kon na behandeld te zijn weer naar huis toe. De beide auto's kunnen Worden af geschreven, mede omdat de auto van de lasser na de aanrijding ook nog tegen een lichtmast en een tweede paal terecht kwam. Wee je gebeente als een pantalon niet goed zit! Dat betekent kritiek, smalende blikken en terecht. En fin, dat kan u met een FORTEX kostuum niet ge beuren. Daar zit de pan talon als gegoten. Niet mal-smal, maar zeker niet te wijd. Gewoon goed. Een bewijs voor'alle aan-j dacht die aan elk detail; •van een FORTEX kostuum' wordt besteed. Kies uit onze prachtige kollektie ging men terug naar het café aan het Broersvest, maar pas nadat de politie drie vreemdelingen naar het zieken huis had gebracht en twee Nederlan ders voor verhoor had meegenomen. Van deze vreemdelingen moest een in het ziekenhuis worden opgenomen. In het café was de politieagent D. G. achtergebleven om de-schade op te nemén en verder wat informatie over de, vechtpartijen te krijgen. Op dat moment kreeg mén op het Broersveld weer ruzie en toen de po litieagent tussenbeide wilde komen, kreeg hij met een hard voorwerp een slag op het hoofd. Hij zag nog net de twee daders weglopen, ging .er achter aan en loste een waarschuwingsschot. Ook dit mocht het tweetal niet weerhouden hard weg te lopen, maar later kónden zij van bed worden ge licht. Het waren de 20-jarige lós werkman P. v. K. en de 22-jarige kok J. B. uit Schiedam die beiden zijn ingesloten. SCHIEDAM Ds. J. \V. Zim merman, hervormd predikant in Schiedam, komt nog eens terug op de kabouterzondag, die 14 juni werd gehouden als hij schrijft: „Persoonlijk heb ik voor enkele zaken waar de kabouters naar streven wel waardering, al plaats ik achter de manier waarop zij' hun streven willen verwerkelij ken soms een vraagteken. Nu neem ik aandat de kabou ters,' deze kabouters, ook van het bestaan van Het Boek afweten. Misschien lezen ze erin. Én wel licht zijn er enkelen van hen, die Het Boek uit het hoofd kennen. In dat Boek staan wenken voor Liefde" als ik dat zo noemen mag. Via Het Boek houdt God ons iedere dag Zijn Liefde voor. Veel christenen kennen de in houd ervan uit het hoofd. Maar zou het grote euvel niet zijn, dat zij de inhoud niet uit het hart en niet van binnen kennen? Zijn we eigenlijk niet allemaal kabouters, die nog steeds het ge heim van De Liefde niet begre pen hebben, waardoor we dus ook niet weten wat we met de werken aan moeten?" BRIELLE "De stad Den Brie! met zijn oude huizen, straten en wal len, met zijn aparte sfeer is een na tionaal begrip geworden. Wij hebben in ons land nog maar enkele van deze prachtige steden, daar moeten we zuinig op zijn. Maar een stadje als Den Briel kost veel geid aan restau ratie. Het beleid van de Rijksoverheid is in zaken als deze verkeerd, als me juffrouw Klompé hier aanwezig was zou ik dat haar vertellen. Laten we de kabouters voor zijn en met zijn allen geld vragen aan de- overheid voor restauratic van Den Briel!" Aldus mr. J. Klaassesz, commissaris van de Koningin in Zuid-Holland, voor 150 leden van de Stichting Hen- drick de Keyzer in hotel "De Nymph" in Den Briel. Mr. Klaasesz besprak ook een an der Briels probleem: „Een ergernis zijn de bilderende vrachtauto's van de omliggende industrie door de oude Brielse straten, ook aan die probleem zou iets gedaan kunnen worden. Een deel van de zakenlieden is vab me ning dat de winkels grote etalage's SCHIEDAM Aan de Christelijke Huis houd- en Industrie aan de WEstmolen- straat zijn de volgende leerlingen geslaagd voor het examen Assistente A: C. Bakker, M. van den Berg, J. Boni, E. Bont, J. Breugem, G. Groen, E. Joziasse, II. Mos- tert, R. de Hijs en R. van Schie. Voor het diploma Assistente H slaagden: w. Bek kers, R. Crama, F. Ferdinandus, D. van der Kolk, I. Kruize, T. Rcbers en R. de Vaal. moeten hébben om meer te verkopen. Ik vertel u, dat in winkels met kleine ruitjes méér wordt verkocht ddan in zaken met grote ruiten. De koopwaar achter kleine ruitjes is veel aantrekkelijker. Tot de burgemeester van dit prachtige stadje, hier aanwe zig, zou ik willen zeggen: plaatst U een bord op de Groene Kruisweg met het opschrift: Hier is het, hier is Den Briel!" Mr. Klaasesz oogstte een warm ap plaus van de toeehoorders, waaronder de burgemeesters van Voorn en Put ten. Het gezelschap ging hierna Briel- le bezichtigen onder leiding van en kele gidsen. VLAARDINGEN In verband met onderhoudswerkzaamheden zul len de spoorwegovergangen aan de Binnensingel en de "Westhavenkade van 6 tot en met 9 juni enige uren per dag gesloten zijn. Fietsers en voetgangers kunnen wel gebruik ma ken van de overwegen. Het gemotori seerde verkeer zal worden omgeleid, LAARDINGEN 1Hoofdinspec teur J. W. .F Dorleijn neemt binnen kort afscheid van het Vlaardingse po litiekorps. Hij is per 1 september be noemd als stafdocent aan de Neder landse Politieakademie in Apeldoorn. x geen filialen HOEK VAN HOLLAND Het gaat zo langzamerhand een wat eentonige strijd worden in het Hoekse jeugd-tennistomooï, waar het de winnaars betreft tenminste. Het zijn vrijwel al tijd dezelfde jongelui die boven aan de ranglijst prijken. VLAARDINGEN De postduivenvereni ging-De Luchtbode hield met 423 duiven een concours, vanuit LOmmel >102 km). Vertrek 8 uur: aankomst eerste duif 9.48.38 uur; aankomst laatste prljsdulf 1C.00.21 uur. de 1, 3, 5, 23: W. Huijzer 2; G.. roodenburg De snelste- 25 duiven waren van; L. Mud- 4, 12, 13, 21; M. Broek-5, 8,17; J. de Ligt 7; J. v. Beveren 9; J. Bel 1«, 22: w, Tieleman 11, 19, 21; G. v. Vliet jr. 14, IS; A. Wijntjes 15; Ph. Oprei 18; Ph. Hoffmann 20: Me vrouw- Tieieman 23. Donderdag duiven Inmanden voor een, vlucht vanuit Orleans (484 km), vrijdag inmanden voor de jonge duivenvlucht van- uit Btizen (i« km.). De kampioenschappen midfond van De Luchtbode hebben de volgende resultaten opgeleveerd: Hok nHdfond: 1. G. v. Vile jr. (3195 put.); 3. L. Poldervaart (3121); 3. M. Broek (2577); 4. G. Roodenburg (2544); 5. C. v. Geldercr. (2165). Hok midfond aangewezen; 1. L. Polder vaart (2015); 2. G. Roodenburg (1765); 3. j. Heinslus (1221); 4. G. v. Vliet jr. (1184); 5. C. stolk met 950 punten. Duif midfond; 1. G. Roodenburg (1178); 2. G. v. Vliet jr. (1160); 3. L. Poldervaart (1121); 4. opnieuw L, Poldervaart (1084) en 5. G. v. Vliet met 1037 punten. Op de foto: De commissaris ftweede van links) verlaat het voormalig woonhuis van Maarten Tromp. Karte Hoogstraat 11a Itl. 346151, Vlaardingen. In elk gezin is een koelkast onmisbaar. Koop ro'n be langrijk stuk in het huis houden dus tij de vakman. Die echte service bieden kan Bij eiG.wei .2- BINNENSINGEL 165 TEL 34248$ - VLAARDINGEN ROTTERDAM - De 22-jarige bouwvakker J. de Nijs uit Oud-Gas tel, die vrijdag met een werkbak een. val van twaalf meter maakte in het Alexanderdokop de scheepswerf Verolme. is in het Dijkzigtziekerihuis overleden. In het St. Clara ziekenhuis is de 60-jarige mevrouw M. Platenburg- -van Beitkel, die op 30 juni op het rijwielpad van de John F. Kennedy- weg een val met haar bromfiets maakte, eveneens aan haar verwon dingen overleden. In de Cleijburgstraat is maandag middag de 35-jarige metselaar W. van der Heul van; het dak gevallen. Bij het naar boven hijsen van een tas stenen verloor hij het evenwicht en stortte twaalf meter omlaag. Met een gebroken pols, gebroken enkels en vermoedelijk een heupfarctuur, is hij naar het Dijkzigtziekerihuis gebracht. Aantrekkelijker is de strijd in de lagere regionen geweest. Mejuffrouw M. Lub an de heren M. Groenenberg erf B. Blokland zorgden voor een bij zonder goede begeleiding, die slechts door enkele forse regenbuien vrerd onderbroken. Diezelfde regen was er overigens ook de oorzaak van, dat het tornooi met een dag verlengd moest -vorden. Vooral' in het gemengd dubbelspel kregen de vier finalisten en het pu- j bliek waar voor hun geld. Joke Pons j cn Dick Ravestein hadden drie sets j nodig om Nicole marchand en Atie Moerman op de knieen te krijgen: in 52 games werd het achtereenvolgens 4—6,12—10 en II—9. De uitslagen waren verder: Jongens enkelspel; Henk Boon-Dick Ravestein 6—2, 1—6, 7—5, Meisjes enkelspel; Joke Pons-Liedbeth v.d. Waal 62, 62. Jongens dubbelspel; Henk Boon/Dick Ravestein-Rob Burkun- i k/Atie Moerman 64, 6—3. Meisjes dubbelspel; Joke Fons/karin Appel-} doom-Liesbeth v.d. Waal/Nicole Marchand 6—1, 63. Bij de jeugd van de lagere school, waar uitsluitend enkelspelen werden gespeeld won Menno Bouma in de finale met 6t~3, 6—2 van Erik-Klok. Bij de meisjes won Lilian Kans niet 64, frr-3 van Ineke Greve. ROTTERDAM Van de zestiende loterij van hét Joods Narionaal Fonds zijn. niet minder dan drie hoofdpri jzen in Rotterdam gevallen. Een vier de hoofdprijs viel in Vlaardingen. De drie prijzen die in Rotterdam vielen waren twee vliegreizen naar Israël, waarvan een twee-persoons reis en een één-persoonsreis en een personenauto. De prijs, die in Vlaar dingen viel was een één-persoonsreis naar Israël. /-.'v..// Zo is de opbrangst van de volgende loterij, de zeventiende dus, geheel be stemd voor de ontginning van gron den in Noord-Galüea. De volledige opbrengst van alle ac tie van Het Joods Nationaal Fonds, dus ook van de loterijen, komt ten goede aan opbouwpro jekten in Israël. Deze zestiende loterij van het Joods Nationaal Fonds is een bijzonder groot succes geworden. ROTTERDAM Naar aanleiding van de belofte van wethouder J. Worst (openbare werken) in de ge meenteraadsvergadering van 25 juni dat op zeer korte termijn nieuw over leg tot stand komt tussen verkeers dienst, politie en de aktiegroep „Het Oude Westen" heeft het socialistische gemeenteraadslid dr. J. H. Lamberts schriftelijk vra'gen gesteld aan B. en W. De heer. Worst heeft zijn beloften gedaan in zijn antwoord op monde linge vragen van dr. Lamberts. De heer Lamberts wil nu weten hoe lang de zaak nu nog moet duren. VLAARDINGEN De in 1967 be-/ gonnen uitbreiding van de taak cn verdieping van de wezenlijke inhoud van het sociaal voorzieningsfonds van het gemeentepersoneel, zet] zich verminderd voort. Bij debéoordcHniC-: van de ingediende aanvragen1 'do^tl ziéh echter meer en meer de-behoefte gevoelen, te beschikken over. een ter zake kundige hedryfSmaatóchapp<lJ3i|% werker/werkster. - Aldus blijkt «lt het jaarverslag:/ 1969 van het sociaal voorzteningens- fonds, dat is gepubliceerd In de on langs verschenen „Torenkijker", -per- soncelsblad van de gemeenteVlaar-]; dingen. Voor het onderzoeken van bepaalde gevallen werd nooit eën vergeefs'be roep gedaan op de bij de gemeente-','; - lijke sociale/dienst werkzame maaf-;.:. schappelijke - werkster/werker. Maar wel valt'teverwachten,; dat in ver band met de' krappe personeelsbezet ting van deze dienst, deze. hulp bin- nen korte tijd noogedwongen zal- moeten worden beëindigd. s .Naar de mening van het bestuur liggen op hét gebied van het bedrijfs- maatschappelijk.werk' voor, een werk-.: gever met ongeveer 2000- personeels- leden, vele taken te wachten. Het bestuur heeft zich derhalve schriftelijk tot burgemeester ca wet houders gewend met het verzoek na te gaan, oi het aanstellen van een werker mogelijk is en zo ja, daartoe dan over te gaan.' V m r -- j jH «mm ifcss« MAASSLUIS Het politiekorps van Maassluis zal in de loop. van deze zomer met een hoofdagent en twee agentes worden versterkt. De heer J. Smid, thans nog als hoofdagent in dienst bij de gemeentepolitie van Den Haag, is per 1 september overge plaatst naar Maassluis. Mejuffrouw J. C. M. Dibbits, aspirant politieagente, is onlangs geslaagd voor het politiedi- ploma en treedt op 14 juli in dienst. Per 1 augustus komt mejuffrouw F. j. m. w. van Rooy het korps verster ken. Zijheeft haar opleiding iii;/ Doenrade voltooid en was reeds enige;: tijd agente in Tilburg. Ook de heer G. A. H. van Haren, al sinds juli 1969) in dienst van de Maassluise politie, heeft het politiediploma behaald. ROTTERDAM De 24-jarige Jn. Letland géboren koopman Wladimir J. is vanmorgen (dinsdag) door - de. rechtbank conform dé eis van de offir cier van justitie veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar met af- trek van voorarrest. '-. De koopman had zich schuldig ge maakt aan het plegen van roofover val met bedreiging in oktober vorig/ jaar in het NS-station Rotterdam- -Zuid. Hij bedreigde de kkettist met een postool en gelastte hem de kluis open te maken. Wladimir J. ontkwam met de buit: ƒ735. Eind januari van dit jaar bedreigde eind januari van dit jaar bedreigde,: de koopman de bedrijfsleider van het filiaal van Albert Heljn in IJsselmon- de en eiste geld. Tevens waren Wla dimir J. drie inbraken ten Jaste gelgd. Hij zou echter in totaal bij 114 inbra ken betrokken zijn geweest. De offi cier noemde de zadk de zwaarste die •de rechtbank dit jaar heeft behan-i deld. pi

Trouw / De Rotterdammer | 1970 | | pagina 1