w/i Roteb wordt swer Wm 1972 Prof, dr. J. W. J. ter Braak onderscheiden ;meritaat NA 40 jaar Ds.R. Bakker hield zijn a Schepen bouwen aan de lopende band Katendrecht wil verlost worden van prostitutie pcrpaar A gg i m nmo 340 klachten Gevarieerd concert in Johanneskerk C0UZY voor de ouders WS personeel hard nodig heetman j „Ho$ te handelen bij milieuvervuiling?" Met lift te water k Brief van 200 bewoners Stichting Intern. Contactorgaan MiKeubescherming ACTIES TEGEN HIURV00RSTEL MINISTER SCHUT Van Eckprijs aan prof. W. G. Quist Brandstichting Benoeming lektor Promotie T Man verdronken in Viïlkaanhaven m VA ATWASHIAGHINES m PAGINA 3 MAANDAG 30 NOVEMBER 1970 Tnet g* mripotje* ROTTERDAM De brand weer zal op 1 januari 1972 defi nitief gescheiden worden van de Reinigings-, Ontsmettings-, Transport en Brandweerdienst, beter bekend onder de naam ROTEB. Toch zal de B van. de af korting ROTEB blijven zij. het, dat deze B voortaan bedrijfs- werkplaats zal betekenen, ir. I. van der Kooy zal directeur van de Roteb blijven. Wij Exclusieve kcüektó wit gouden ringen met briUant, van 125,-tot S00,- en hoger. sinterklaas cry! bont ROTTERDAM Ruim twee honderd bewoners van. Katen drecht hebben burgemeester W, Thomassen een 'brief geschre ven over het leven en wonen in die door prostitutie,, en wat daarmee samenhangt, geplaagde woonwijk. De 'brief is een iklacht tegen de wijze waarop de be woners wordt opgedrongen wat ze juist niet willen. REPARATIE 99 59 um en faittosio DÉ pTTERDAMMER eKSS S5MM -SÏ-^SSp' \lnar de amateur-kwekers een bifeonder mooi Sinterklaas Zo dit groei kasje, waarin nu reeds de voorjaarsplanten op kweekt kunnen worden. 'Groeikasje van grijskleurig p'av met glasheldere kap en 24 turfpotjes. Ideaal om in de •.J2£ voor te zaaien, omkfa- 158 stekken op te kweken, of om op het balkon of in het keukenraam een kruidenhi.ntje aan te Ies9^ Dit leuke kado, kompleet met .turfpotjes ftoawr U de pant last staan, dus geen overplant- schok), koopt U nu voor nog géén drie gulden. Maandagavond om 6 uur begint in ons tuincentrum, 2e etage, de verkoop van groaikasjes, om nu reeds, de voorjaarsplan ten op te kweken, kompleet met 24 turfpotjes afmetingen 3Sx 22x12 cm voor 1 Extra turfpotjes per 24 stuks vanaf 1,25 Ook imandagmoesen open Géén tel, of schrift Pést lïe huidige brandweercomman dant B. Vossenaar zal naar ver wacht wordtaan de gemeente raad voorgedragen worden als hoofd van dienst van de zelfstan dige brandweer. Bif de ROTEB meent men nu men in principe ac- eoord is met een splitsing van Ro teb en brandweer een Jaar nodig te hebben om een zelfstandige dienst in het leven te roepen met een rechtstreekse verantwoordelijkheid tegenover het gemeentebestuur. Om dat te bereiken zal het onder j—meer nodig 2ijn dat er een nieuwe brandweerverordening komt, die zo wel door de gemeenteraad als de pro vinciale staten goed gekeurd moet worden. Ook zal er in 1971 een begroting gemaakt moeten worden voor de zelf standige dienst zodat men in het jaar daarop over eigen middelen zal be schikken. Het is, overigens wel de be doeling dat, onderhoud van het mate- naal en het personeelsbeleid onder de Roteb 'blijven ressorteren. -.P,L.sc^c^™S van brandweer en ROTEB werd al 'dit jaar in de be leidsnota van de wethouder voor de gemeentelijke bedrijven vagelijk in het vooruitzicht gesteld vooral op grond van het snel uitbreidende werk zowel aan de zijde van de reinigings dienst (met onder meer weer een ge heel nieuw vuilverbrandingsbedrijf in de Botlek) ais aan de zijde van de brandweer onder meer in het liader van de regionale samenwerking, Be personeelsbezetting van de ge meentelijke brandweer van Rotter dam jg nog altijd problematisch, In nog steeds onmogelijk een volledig geïntegreerd korps op te bouwen. Er Is zelfs nog zo'n groot tekort aan personeel, dat besloten is een wer vingscampagne op te zetten om zo snel mogelijk mensen aan te werven voor de dienst in de binnenstad. Er komt een advertentie campagne. Aan de vrijwilligers Is gevraagd ook per soonlijk aan de werving deel te ne men. .Om een aanvulling van jonge brandwachten te stimuleren zal de brandweer ook weer beginnen met het opzetten van een jeugdkorps, zoals dat ten tijde van de' vrijwillige brandweer 'bestond, maar dat bij de reorganisatie tussen wal en schip te recht is gekomen. Een ander belangrijk punt Is, dat men de regelmatige training van het .korps weer opneemt. Er zal voortaan een maal per maand worden ge oefend. Bit blijkt absoluut noodzake lijk, want de werksneüieid van het brandweerkorps Is de laatste maan den aanzienlijk teruggelopen, In feite was er buiten de opleidingscursussen om sedert-i april 1969 niet meer In georganiseerd verband geoefend. Be opléiding zal onder supervisie staan van het beroepskader en de staf van de brandweer. LIJNBAAN S2 OOSTZEEDUK155-157 ROTTERDAM MAASSLUIS B en W van Maassluis gaan onder de bevolking een brochure verspreiden, waarin aanwijzingen staan hoe moet worden gehandeld in gevallen van ernstige milieuverontreiniging. Zij.doen dit op verzoek van de raadsfractie van. D'66/PPR, die erop heeft gewezen dat bij emstigg luchtverontreiniging via radio en tv. de bedrijven worden ge waarschuwd en dat dan bij de be volking de indruk wordt gewekt dat de waarschuwing ook voor haar be stemd is. Men zou dan vaak niet weten hoet te handelen. ROTTERDAM „Want ber gen moge wijken en heuvelen wankelen, maar Mijn goeder- tierenkeid zal van u niet wijken en Mijn vredesverbond zal niet wankelen, zegt uw ontfermer de Heer." Met deze tekst uit Jesaja 54 nam zondagavond ds. R. Bakker (68), pre dikant in bijzondere dienst van de gereformeerde kerk te Rotterdam, in de Bergsingeikerk afscheid. Ds. Bak ker die per 1 januari met emeritaat hoopt te gaan, heeft ruim 36 jaar de gereformeerde kerk van Rotterdam- Centrum gediend, waarvan vele jaren als predikant voor Evangelieverkon diging onder Israël. Daarvoor stond ds. Bakker ruim vier jaar in St. Pan- cras, sedert september 1930. In zijn herdenkings- en afscheids preek wees hij erop dat God de mens in de wereld zette met een opdracht waaraan hij niet voldeed. Desondanks laat Hij de wereld niet los. Vreest niet, heb geen angst, de Here is uw verlosser, zo zegt Hij tot. het volk Israël, waarmee Hij Zijn verbond sloot. Omdat Israel's historie behoort tot de wereld, moet het sjaloom des kom t oo k voor U Ook kleine voetjes willen 's win ters graag warm blijven-... dus dragen ze heerlijk warme pan toffels Zoals deze leuke poezontoffel van acryl bont, waarvan het poesje echte snorharen en op staande oortjes heeft U koopt ze nu in diverse fijne kleuren- kombïnaties voor nog géén vier gulden. Heren door een ieder worden toege past in rijn eigen leven. Hij blijft zich ook in deze tijd van wijkende zekerheden over aller ontfermen. Na de prediking gaf ds. Bakker een terugblik op- de afgelopen 40 predi kantsjaren waarin hij o.a. had samen gewerkt met diverse kerkelijke in stanties, met het deputaatschap voor Evangelie en Israël en de kerkeraad van Rotterdam-Centrum. Voor de prettige wijze 'waarop dit was ge schied dankte hij allen. Ook het stadsbestuur en zijn eigen gemeente leden betuigde hij zijn erkentelijk heid voor de samenwerking. Ds. Bakker werd vérvolgens toege sproken door ds. A. S. Timmer, die stelde dat rijn collega ver buiten de grenzen met breed "inzicht heeft ge werkt, voor en onder het volk Israël. In deze arbeid rees ds. Bakker ver omhoog en wij als kerk van Rotter dam-Centrum waren daar heel dank baar om, aldus ds. Timmer. Op rijn verzoek werd ds. en me vrouw Bakker vervolgens toegezon gen psalm 136 13. Namens de classis sprak nog ds. K. S. G. Zijlstra, waarna vertegenwoor digers van deputaten, evangeliever kondiging onder Israël en van enkele instanties uit de Wereldraad van Kerken de dienst met een dankwoord beëindigden, (Van onze scheepvaartredactie) ROTTERDAM Eind 1972 zullen de eerste schepen uit Ne derlands eerste schepenfabriek van de lopende band rollen. De ZaarJandsche Scheepsbouw maatschappij is zover gevorderd met de financiering dat aan het eind van dit jaar ikan worden begonnen met de ombouw van de scheepswerf in de Achter- sluispolder toteen schepenfa briek. De 'investering bedraagt enkele tientallen miljoenen gul dens. f ;-s In tegenstelling met de tot na toe gebruikte bouwmethode^ worden de schepen in een overdekte ruimte ge- constructeerd en met een zogenaamde sohepenlift te water gelaten. Op deze maniet kunnen schepen tot 10.900 ton in serie worden gebouwd. De geestelijke vader van deze unie ke methode is de heer N. Kriens, di recteur van Sea Transport Enginee ring te Amsterdam. Volgens de heer Kriens kan met deze nieuwe vonn van bouwen de Nederlandse scheeps bouw uit de financiële moeilijkheden geholpen worden. De ontwerper ver wacht dat rijn methode ongeveer 25 procent minder bouwuren nodig zal hebben. Het bouwen van schepen op de hel ling vergt vele dode manuren. Het transport van het materiaal en de on derdelen van de werkplaatsen naar de helling eist veel tijd. Bovendien gaan vele arbeidsuren verloren door het slechte klimaat Dit kan bespaard worden wanneer met overdekte ruimten word gewerkt Het te water laten van een zeeschip volgens de gebruikelijke methode blijft altijd een riskante zaak. Op het moment dat het schip het water raakt treden grote spanningen op. Maandagavond om 6 uur begint op de schoenenmarkt, entresol, va verkoop van deze poezen- pantoffeltjes van acryl bont met een sterk zooitje in diverse leuke kleurenkombinaties en de maten 20 t/m 27, voor Ook maandagmorgen open schrift Zij vragen aan de burgemeester een duidelijk standpunt in te nemen ten aanzien van de prostitutie in Ka tendrecht. Volgens de briefstellers zijn er slechts enkele mogelijkheden. Of de bewoners laten verhuizen of de prostitutie verbieden of inperken. Zij vragen het sluiten van de vele woningen die niet normaal bewoond worden maar waarin slechts gelegen heid wordt gegeven voor ontucht. Daarbij wijzen -rij er op dat er veel huurders zijn die twee tot drie wo ningen in "exploitatie" hebben. Vele bewoners ergeren zich aan het feit dat de prostituees in de nabijheid van van hun kinderen en voor hun huisdeuren taal 'bezigen en handelin gen plegen die zelfs voor ouderen ntet om aan te horen en aan te zien zijn. Zij vragen maatregelen waardoor zij op 'Katendrecht weer normaal kunnen wonen en leven zonder te worden lastig gevallen door mensen die er schijnbaar heil in zien de woon- en leefsfeer op Katendrecht 2odanig in de war te schoppen dat velen zich genoodzaakt zien hun kin deren binnen te houden, opdat zij niet in aanraking zullen of kunnen komen met datgene wat slecht is voor hun maatschappelijk en sociaal welzijn. Zij vragen verlost té worden van alles wat met prostitutie en profiteurs te maken heeft. Naar aanleiding van deze gedachte is de heer Kriens op het idee gekomen schepen met een lift horizontaal te water te laten. Schepen rworden in Zaandam op karretjes gebouwd, worden op rails naar buiten gereden en op de lift ge schoven. Bij het uitdenken van rijn •plan heeft de heer Kriens de vlieg tuigbouw als voorbeeld genomen. Hij is afgestapt van de horizontale bouw. De schepen zullen in moten worden gebouwd en eerst aan het eind van de constructielijn in elkaar worden gezet. Op deze maniet kan aan diverse schepen tegelijk worden gebouwd. De methode moet uiteindelijk uitmonden in een tewaterzetting van een schip per maand. Volgens de heer Kriens bestaat er veel buitenlandse belangstelling voor zijn methode. Portugal, Italië en enkele Afrikaan se landen hebben hem reeds bena derd voor de bouw van soortgelijke wervenfabrieken. i Duitsland, Enge land en Noorwegen rijn vooral geïnteresseerd in schepen, die op de ze manier zijn gebouwd. De heer A. J. van den Abbeele, di recteur van de Zaanlandsche Scheepsbouwmaatschappij, heeft als eerste werf directeur in Nederland ja gezegd tegen de revolutionaire 'bouw methode. Op het terrein van de werf zal een netwerk van rails worden aangelegd die het schip in aanbouw zullen gaan dragen. Aan het eind van deze rails zal de schepenlift komen. Het schip wordt op deze lift gereden en doormiddel van hydraulische ap paratuur te water gezet. Op i'dezelfde wijze kunnen ook schepen ter reparatie de weg terug afleggen, i Hierdoor wordt een dok overbodig. De werf in Zaandam is al ver gevorderd met het opzetten van de seriebouw. Dit jaar werden drie containerschepen afgeleverd binnen kort gevolgd door een vierde. Volgend jaar zullen zes schepen opgeleverd moeten worden, in 1972 gevolgd door tien en in 1973 door twaalf. Het be drijf heeft op het ogenblik tien sche pen in portefeuille met een totale waarde van ƒ72,5 miljoen, onderhan delingen over de bouw van nog vier schepen zijn in een vergevorderd sta dium. Het orderbestand geeft wel perso neelsproblemen, aldus de heer A. X van den Abbeeïe. Volgend jaar is 50 man meer modigj In 1972 zullen nog eens 80 mensen aangetrokken moeten worden zodat uiteindelijk 350 mensen in de directe produktieve sector zul len werken. ROTTERDAM Maandag 23 no vember is opgericht de Stichting In ternationaal Contactorgaan Milieube scherming. Voorzitter is dr. L. A. Cla- renburg, staffunctionaris voor de milieuhygiëne bij Rijnmond. Secreta ris-Penningmeester is ir. L. J. Brasser van de TNO. Deze Stichting zal Nederland verte genwoordigen bij de internationale organisatie „International Union of Air Pollution Prevention Associa tions" (LU.A.P.P.A.) en zal de verbin ding vormen tussen deze internatio nale organisatie en de landelijke or ganisaties, werkzaam op het gebied van de bestrijding van luchtveront reiniging in Nederland. De statuten laten toe ook aanslui ting te zoeken bij internationale or ganisaties, die zich bezig houden met de bestrijding van andere vormen van aantasting van het milieu. De stichting bundelt en stimuleert de goede persoonlijke internationale contacten, die in dit verband reeds bestaan. De Stichting is opgericht door de volgende organisaties: Koninklijke Nederlandse Chemische Vereniging; Vereniging Krachtwerktuigen te Am sterdam; Nederlandse Vereniging te gen Water-, Bodem- en Luchtveront reiniging; Algemene Nederlandse Vereniging voor Sociale Geneeskun de; Koninklijk Instituut voor Inge nieurs. ROTTERDAM De vuile lucht in het Rijnmondgebied, die donderdag leidde tot het laten ingaan van waar schuwingsfase 1, heeft in totaal 340 klachten opgeleverd. De verontreini- gende, situatie duurde van donderdag 14.00 uur tot zaterdagmiddag. De cen trale meld- en regelkamer van Rijn mond heeft de klachten tot vanmor gen 08.00 uur opgeteld. De atmosfeer klaarde zaterdag in de loop van dé middag op doordat de opgestoken wind de vuile lucht weg voerde. Direct hierna gaven de snuf- felpalen. van het meetnet aanzienlijk lagere vuile luchtconcen tra ties, aan. De meldkamer is inmiddels weer overgeschakeld op de „normale" klachten vanmensen die door de windrichting hinder ondervinden van stank. ROTTERDAM Prof. dr. X W. X ter Braak is benoemd tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw. Burgemeester W. Thomassen deed hem mededeling van deze koninklijke onderscheiding by zijn groot-audito rium van de Nederlandse Economi sche Hogeschool gehouden openbaar college ter gelegenheid van zijn af- ROTTERDAM Vertegenwoordi gers van buurt- en actiegroepen uit Rotterdam, Amsterdam, Den Haag, Utrecht, Amersfoort, Arnhem, - Delft en Tilburg hebben op een vergade ring in Rotterdam een voorlopig comité gevormd, teneinde acties te organiseren tegen de door minister ir W. P. Schut van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening aangekondigde nieuwe huunnaatregelen. De vergadering werd uitgeschreven door de actiegroep Het Oude Westen. Minister Schut heeft voorgesteld, de huren van oude woningen sneller- te verhogen dan die van de nieuwe. In zijn toelichting bij het voorstel komt de aap uit de mouw, zo zeggen de actiegroepen. De minister maakt goedkope woningen duur, zodat er uit één pakket woningen gekozen kan worden nl. alleen de dure. Doordat dus kennelijk in de toe komst wel genoeg dure woningen ge bouwd kunnen, worden, denkt de mi nister op -die manier de woningnood te kunnen oplossen. Uit al deze maat regelen blijkt,dat men zich alleen zorgen maakt;,over deverhuurders.. Dat 'dé' huurders de nieuwe (hogere) huren niet zullen kunnen betalen, wordt niet zo belangrijk gevonden, aldus een na de bijeenkomst uitgege ven verklaring. ROTTERDAM Het kerkconcert, zaterdagavond gegeven 'in de Johan neskerk (Lombardijen werd verzorgd door het Chr. Dameskoor „Sohie- broek" onder leiding van Addie de Jong, de organist Jaap Nieuwenhuyse en de fluitist Karei van Hove. Van het koor hoorden wij enkele geestelijke liederen, a cappella gezon gen, en Mendelssohns Laudate pueri, met orgelbegeleiding. Het middelgroot ensemble volgt nauwgezet de indica ties van de dirigent met als resultaat grote gelijkheid in de samenzang en genuanceerd klankbeeld. Jammer dat de keuze der geestelijke liederen wat aan de oudbakken kar.t was. Ook voor een koor dat zijn programma waarschijnlijk goeddeels afstemt op te verlenen medewerking tijdens ere diensten is voldoende eenvoudige mu ziek voorhanden van hoger muzikaal gehalte dan hetgeen wij deze avond van ons overigens onbekende compo nisten als Isaac Watts, Darwall, X S. Irvine en A. R. Reinagle te horen kregen. De kleinere koorwerken van. Men delssohn zijn in het verleden ten on rechte als verbleekt en van weinig artistieke waarde beschouwd. Op het ogenblik beleven wij weer een lijd van herwaardering van de „brave" Mendelssohn, die Debussy in zijn „Monsieur Croche antidïlettant" aan duidde met „Ce notaire". Ook Dirk Schaters „zalvende predikantenmu- DOOR JARENLANGE ERVARING KUNNEN WM U GOED ADVISEREN - 1e MI0DEUAN0STR.72- TEL 010-235327* m SCHIEDAM De Rijksscholengemeenschap aan de Hugo de Grootstraat heeft ainds eni ge tijd op zaterdagmorgen wat onge wone leerlingen in de banken zitten. Het zijn ouders van leerlingen die speciale belangstelling hebben voor moderne wiskunde.Om de ontwik kelingen in d itvak bij té boude» en bun kinderen met het huiswerk te kannen helpen krijgen de ouders op de vrije zaterdagmorgen aanvullend onderwijs. De wiskundeleraar drs. J. Pljnacker geeft de lessen. ziek" to.v. de Liedèr ohne Worce is misplaatst. Een heirleger van epigo nen heeft de klasslek-romantische componist tijdenlang geen goed ge daan. He onderhavige koorwerkje is een uitvoering alleszins waard. Het werd fraai va nklank en op overtui gende wijze gezongen. Jaap Nieuwenhuyse .speelde Sweel- incks variaties over pslam 140, de laatste met een sterk virtuoze inslag, en voortreffelijk vertolkt Verder een drietal koraalvoorspelen van Bach, die op het kleine twee-klaviers me chanische orgel dat Vierdag uit En schede voor deze kerk heeft gebouwd, uitstekend tot hun recht kwamen. Karei van Hve bespeelde op vaar dige wijze de altblokfluit Een goede technische beheersing en fraaie loon vorming vielen te beluisteren in een Partita van Telemann, en de sonate in F van Handel, die eigenlijk voor viool is geschreven, maar voor fluit en hobo heel goed klinkt Het als trio opgezete voorspél van de organist voor het door de aanwezigen aan het slot gezongen koraal „De dag door Uwe gunst ontvangen" was degelijk van structuur. De hamonisatie van het koraal was voor verbetering vat baar. W. H. Wolvekamg DEN HAAG De A. J. van Eck prijs 1970 van het Kon. Instituut van Ingenieurs is uitgereikt aan de Rot terdamse architect prof. W. G- Quist voor het door hem ontworpen drink watercomplex op de Berenplaat. De prijs, ƒ5000, ontving hij uit handen van ir F Sevenhuysen. Tevens kreeg Prof. Quist de legpenning van de A. J. van Eckstichting. De prijs wordt om de vijf jaar toegekend aan die architect die er het best in geslaagd is een zuivere integratie van architec tuur en constructie te bewerkstelli gen. Prof Quist studeerde tien jaar gele-, den af aan de academie voor hogere bouwkunst te Amsterdam. Aan de Eindhovense TH doceert hij elektro- 'nisch ontwerpen. ROTTERDAM Zondagmiddag is geprobeerd brand te stichten in het restaurant Schuttershof aan het Zuidplein. Door de brievenbus was een vrij grote hoeveelheid petroleum naar binnen gestroomd. Vervolgens was een brandende 'krant in de bus gestopt. De krant heeft de petroleum laten ontvlammen. Dat veroorzaakte veel roetontwikkeling. Vermoedelijk door gebrek aan zuurstof is de brandstich ting mislukt. Het vuurtje doofde zichzelf. scheid als hoofd der afdeling neuro logie van het Academisch ziekenhuis Dijkzigt. - •- v Prof. Ter Braak heeft zijn functie overgedragen aan prol dr. A. Staal. In zijn college gaf. prof. ter Braak een autobiografisch overzicht van de neurologie en haar grensgebieden, daarbij rijn voornaamste leermeesters karakteriserend: de Amsterdamse neuroloog prof. Brouwer en de Leidse fysioloog prof. Rademaker. Bij be schouwing van de relatie tussen ex perimenteel verworven feiten en hy pothesen en theorieën memoreerde, hij het belang van wat prof. Ter Braak „puur geluk" noemde-bij; expe rimenten voor het ontstaan' voor theorieën. Prof. Ter Braak constateerde èen toenemende binding van de klinische, neurologie met de interne geneeskun- de en de biochemie. Voor wat betreft de mogelijkheid - van behandeling van neurologische patiënten toonden de laatste veertig, jaar een bescheidener vooruitgang dan andere specialismen. ROTTERDAMTot buitengewoon, lektor in de beleidssociologie' aan' dé.'"- faculteit der sociale wetenschappen van- de Nederlandse Economische Ho- geschooi is benoemd - drs.- JJ;J.J.ï.yanV Dijck,"; hioofd der afdeling manage ment development" van dDSMi-Kol-k; land. :-.v ,De heer ,Van Dijck heefteén' pfpef-;- schrift in voorbereiding over örgani-'. satie en-verandering. Hij -hoopt- daar op eind 1970 in Nijmegen te kunnen promoveren. ROTTERDAM Ter verkrijging.- van de graad van doctor in de .ge neeskunde zal de heer :irjB.:;E..,A.- Glaser woensdagmiddag in het audi torium van het Academisch - Zieken- •huis Dijkzigt rijn proefschrift ihet stellingen. "Onderzoekingen omtrent hét ijzertransférrine systeem" 'verde- digf-n. Promotor is prof. dr. B. I^ljnse.. VLAARDINÖEN Zaterdag is de 24-jarige C. Jansen uit het Noordhol- landse Anna Paulowna tijdens werk- - zaamheden aan boord van een sleep- schip in de Vulkaanhaven in Vlaar- dingen in het water terechtgekomen en verdronken. - U zultervanaypndsnei bi| moe ten zijn, wilt U profiteren van deze aanbieding marquisette, nu voor minder dan de hei ft van de prijsL~ Een partij uni marquisette, SO cm breed, en fantasie marqui» sstte, 100 cm breed, uit de series van f 1,96 en f 3,25 koopt U nu door elkaar per meter voor nog géén acht dub- Maandagavond om 6uurbegint op de 1a etsga da verkoop van deze marquisette, zowel uni (90 cm breed), (100 cm breed) door eikaar per meter als fantasie ijfcaat bmA - Ookmntadagmotpotopm. G*(tt nt of schrift Pest

Trouw / De Rotterdammer | 1970 | | pagina 1