Ajax-luchtbrug kwam vanmorgen op gang m SGP-burgemeester voor gem. Nieuw Lekkerland KvK R 'damprotesteert tegen ,Leber-Pfennige Boltini brengt weer honderd procent circus R.K. kerken Zuid gaan nu nog niet sluiten Pro Gastarbeiders over onjuist sluiten van logementen verbitterd Rotterdams „Knaakfestival" start tam met poëziefestijn w Tien maanden cel geëist voor bezit van drugs Burgeravond in Woerden Vlaardinger A. C. Hardonk benoemd Veel plaatsen kappen met vermakelijkheidsbelasting Elke dag drie schepen er bij Burgemeesters op Tliolen bedankt Prinses Margriet opent congres over „groen en recreatie Film over de wonderwereld der dieren Luchtverontreiniging beter te meten naar rookconcentraties G.S. behandelt beroep tegen raadsbesluit Crooswij kers blij met beveiliging kruispunt I Interesse voor gerei. Putsepleinkerk I I I I I Stieltjesplein Steef Lobensfeijü - j 1971 DE ROTTFRDAMMER PAGINA 3 *$s$SSP* WOENlSDAG 2 JMNf. 197Ï 'inks- rtocht tradi- tstrijjj ;elna- lende vloot rodaj zijn e en r water ekkc- ROTTERDAM De 38-jarige Turkse pensionhouder R. C. uit Rot terdam stond dinsdag voor de recht bank terecht wegens het bezit van ruim twee kilo hashish. De officier van justitie, die ervan overtuigd was dat de pensionhouder in de stuf had gehandeld, eiste een gevangenisstraf van tien iraanden met aftrek van het vooraiTest tegen hem. Bij de Turk, di. voor de rechtbank zei de hashish voor ƒ700 in Deventer te hebben gekocht, werden behalve de verdovende middelen ook een weegschaaltje nodig om de has jiesj te wegen en een bankschroef om het fijn te malen aangeiroffen. De pensionhouder ontkende dat hij in de verdovende middelen had gehandeld. Volgens hem'had hij ze aangeschaft voor eigen gebruik. WOERDEN Op donderdag 8 ju ni wordt er-op het stadhuis in Woer den, een burgcravond gehouden. Uit genodigd zijn ditmaal de nieuwe be woners van het Staatsliedenkwartier, voor een groot deel nieuwe inwoners van Woerden. Burgemeester B. H. G. ter Haar Romeny zal een korte inleiding hou den over de geschiedenis en de struc tuur van Woerden, waarna er vragen gesteld kunnen worden over alle mo gelijke zaken in de wijk. Het is de bedoeling dat wethouder P. -J Verhoef iets zal vertellen over de binnenkort in ontwikkeling ko mende wijk Staatsliedenkwartier- oost. De bewoners kunnen ook daar over hun wensen en inzichten ken baar maken, zodat aan de inspraak wel alle mogelijke kansen worden ge geven. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Met ingang van zondag 13 juni a.s. is benoemd tot burgemeester van de gemeente Nieuw Lekkerland de heer A, C. Pb. Har donk te Vlaardiingen. Hij volgtde heer H. R. Nieborg op, die 1 april jl. wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd met pensioen is gegaan. De heer Hardonk (35) was geruime tijd chef-redacteur bij de Uitgeverij en Handelmaatschappij Vuga N.V. in Den Haag en is thans in de rang van referendaris A werkzaam ter ge meentesecretarie in Den Haag. Sinds 1962 heeft hij in de' Vlaardingse ge meenteraad zitting voor de Staatkun dig Gereformeerde Partij. De heer Haidonk is lid van de Ge reformeerde Gemeente en bezet de enige zetel die zijn partij in de if i ROTTERDAM Het Ajax- legioen is op weg. Al twee dagen zijn alle lijndiensten zo wel door de lucht als over het water vol. Gisteravond ver trok, stampvol, maar zonder extra moeilijkheden de Iloek van HollandHarwich boot. Reeds eerder deze dag waren twee boten vertrokken waar van een extra. Alle lijnvluchten vanaf Zes tienhoven waren vol en er ver trokken twee extra machines. Ook het Centraal Station was centrum van Ajax-fans. Toeters, vlaggen, spandoeken vulden de perrons voordat de extra treinen naar België vertrokken voor dc overtocht per veerboot. Vanmorgen vroeg is pas de grote luchtbrug vanaf Zestien hoven op gang gekomen. Om de 25 minuten vertrok een machine met supporters. Dat zou de hele dag zo voortduren. Totdat alle dertigduizend Nederlanders die een plaatsje in het Wembley - stadion hebben gekocht aan de overkant zijn. Uiteraard heeft Schiphol een net zo'n grote druk te te verwerken. Van onze scheepvaartredactie ROTTERDAM Van 1 februari tot en met 30 april werden er iedere dag ten minste drie schepen opge leverd of afgebouwd, zo hcc.il Fair-" play International Shipping uitgere kend. In cijfers betekend het 305 nieuwe schepen met een deadweight van 10,6 miljoen ton. Werven over de hele wereld bouwden in dezelfde pe riode aan 433 schepen met 22,1 mil joen ton dwt. Reders die hun schepen onder Li beriaanse (goedkope) vlag laten varen waren de grootste opdrachtgevers. Het drukst gebouwd werd er in Ja pan. Noorwegen was ook een goede leverancier met 48 schepen in de orderboeken. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Circus Boltini, nog steeds Nederlands enige gro te circus, bestaat 25 jaar. De ju bileumshow die directeur Toni Boltini dit seizoen in bijna hon derd plaatsen laat zien, is extra verzorgd. Het is, en dat was dins dag in Schiedam te zien, weer honderd procent circus. Geen zang- of dansgroepen, geen beat- orkesten. En in dat vrij overladen program ma zitten verrassend goede nummers. Zoals de springplank-acrobaten en de ikarische spelen voor wat oetreft acrobatiek. Bij de dieren, en dat zijn er nogal wat, springen die nummers er uit die met kleine dieren worden uitgevoerd, zoals een hondenshow waarin een vos met een gans rondrijdt, een poes over duiven loopt en nog veel andere vreemde dingen gebeuren, maar ook Al de Jonghe met zijn apen en Jos Uiterlïnden met gedresseerde var kens, een werkelijk groots disron- nummer. Er was maar een roofdierennum mer, met ijsberen en bijzonder wei nig optreden van paarden. En Boltini heeft juist mooie paarden. Voor Toni Boltini moet het plezie rig zijn dat zijn ononderbroken strijd voor het opheffen van vermakelijk heidsbelasting (twintig procent) niet zonder gevolgen blijft. Een groot aan tal Nederlandse gemeenten heeft be sloten, in ieder geval in zijn jubi- leumjaar, Boltini geen vermakelijk heidsbelasting op te leggen. Nog tijdens de voorstelling van dinsdag kwam bericht dat ook Scnie- dam Boltini op deze w'jze te hulp komt. Boltini komt pas half augustus naar Rotterdam maar hij blijft er tegen zijn gewoonte in drie weken. Vandaag wordt nog opgetreden in Schiedam, morgen in Vlaardingen, vrijdag in Brielle en zaterdag in Hoogvliet. ROTTERDAM Na overleg met het ministerie van verkeer en water staat heeft de Rotterdamse Kamer van Koophandel protest aangetekend bij de Commissie van de Europese gemeenschappen in Brussel tegen be paalde Duiise belastingvrijstellingen en -verlagingen zoals die zijn vervat in de Duitse wet van 28 december 1968 inzake de belastingen op ihet gsederenvervoer over de weg. Bedoelde belastingmaatregelen ook bekend als de zgn. „Leber-Pfen- nige" berokkenen schade aan de Rot terdamse havenbedrijven. In het bij zonder de vrijstelling voor 170 kilo meter bii vervoer van of naar Duitse havens bevordert' een kunstmatige verlegging of instandhouding van een deel van de vervoerstromen naar de Duitse zeehavens. - De Rotterdamse Kamer van Koop handel meent dat de- Duitse regelin gen onverenigbaar zijn met de ge meenschappelijke markt ingevolge artikel 92 van het E E.G.-verdrag en vraagt de Commissie van de Europese gemeenschappen te wd'.en bevorderen dat de uitzonderingsbepalingen on verwijld worden opgeheven. In de openbare vergadering waarin deze zaak gisteren werd be handeld heeft de heer Nederlof zijn eerder in een besloten vergadering geuite kritiek herhaald dat teveel za- in bmOoten r.itt'ngen worden af gedaan. Hij vermocht niet in te zien waarom gisteren de volgende vijf ROTTERDAM Het zal niet nodig zijn om de Franciscuskerk aan het Afrikaanderplein ea de Martelaren van Gorcumkcrk aan het Stieltjes- plein te sluiten. Dit blijkt uit de financiële gegevens over 1970 die de Begeleidingscommis sie heeft bekendgemaakt. Deze com missie kwam 'begin van dit jaar met een ontwerpnota die voorzag in direc te sluiting van beide kerken. Na een reeks van 25 bijeenkomsten waarbij allerlei groeperingen in de oude parochies van Zuid ook Ka- tendrecht en de Theresiaparochie (Lange Hiileweg) zijn erbij betrokken zich over de eerste nota konden uitspreken, is er nu een tweede nota verschenen waarin de op- en aan merkingen van de betrokkenen zijn verwerkt. ders kan, wil men er zidh bij neerleg gen. Uit deze hoek komt echter het ver zoek bijvoorbeeld kerk en pastorie te handhaven en delen daarvan als dienstencentrum in te richten. Ande re mogelijkheden vormen de school aan de Lange Hiileweg en de Vaste, Burchtkerk. Voor de weekdiensten zou de zusterkapel aan de Lange Hii leweg gebruikt kunnen worden. Tijdens de gesprekken is ook ge dacht aan één centraal kerkgebouw in dit district VI, maar dit idee is nog niet uitgewerkt. Ook waren er ideeën om alle financiën in een districts pot te storten. De kerk van Katendrecht (Recht huislaan) blijft zich aan andere ker ken aanbieden voor gezamenlijk ge bruik. ROTTERDAM Het Aktiekomitee Pro Gastarbeiders zegt verbitterd te zij Dei verbtïtering geldt het besluit van B. en W. wèi het adveis op te volgen van de dienst van bouw- en woningtoezicht tot sluiting van de ze ker niet slechte logementen West kruiskade 56 en Teilingerstraat 83 en niet de „Mensenpakhuizen" te sluiten aan de Burgemeester Rosestraat 20. katendrechtseiaan 20, Kievitstraat 25, Diergaardesingel 79, Jacob Loisstraat 3, Bothastraat 24-26, beyerstraat WO, bellevoystraat 87 en 93, Noordsnigel 22 en 10, Ommoordsestraat 2, Jo- sephstraat 82 en nog vele andere, Pro Gastarbeiders meent dat de si tuatie in de nu gesloten logementen voortreffelijk is vergeleken met die In de andere genoemde tehuizen, die rustig open mogen blijven. Bij navraag van Pro Gastarbeiders bij de Rotterdamse brandweer, waar om de vijftien bijzonder slechte loge menten waarover de brandweer op 19 februari een zeer dringend sluitings advies gaf, niet zijn gesloten en juist deze twee wel, bleek, dat de brand weer selchts adviseert. Die kon deze vraag dus niet beantwoorden. Mr. Ir, C. H. J. van Benthem Jut ting, plaatsvervangend directeur van de dienst van Bouw- en Woningtoe zicht, heeft Pro-Gastarbediers gezegd,; dat de keus van de twee logementen volkomen willekeurig was en dat vol gens zijn opgaven de eigenaren de door de 'brandweer genoemde pen sions aan het opknappen waren. Met dat laatste is Pro Gastarbei ders het niet eens en Pro Gastarbei ders vraagt zich af, of op deze manier de bonafide logementhouders niet de indruk krijgen dat men hen „zoekt" «ti dat de eigenaren van de zeer sléchte logementen de hand boven het hoofd wordt gehouden. Pro Gastarbeiders meldt, dat de eigenaar van het pension aan de Tei- lingerstraat druk bezig is met het doorvoeren van allerlei verbeternigen teneinde verlenging van zijn vergun ning te krijgen e nüat het deze loge- methouder onbegrijpelijk is waarom hem voor het aanbrengen van die verbeteringen niet de in de nieuwe logementverordening genoemde ter mijn van een jaar wordt gegund. Voorts memoreert Pro Gastarbei ders de zitting van de huuradveis- commissie op donderdagmiddag 3 ju ni, waarop vjfi klachten van gastar beiders uit de logementen Kievit straat 25 en Oudaenstraat 21 beide van dezelfde eigenaar worden be handeld. DEN HAAG In verband met de gemeentelijke herindeling op het ei land Tholen is met ingang van 1 juli a.s. aan de burgemeesters van de Thoolse gemeenten wegens opheffing van hun betrekking eervol ontslag verleend. Het gijn de heren. J. E. van Boeijen te Tholen, D. J. van Doorn te Poortvliet en D. C. Bouwense als bur gemeester van de gemeenten St. Maartensdijk en Scherpenisse. Het ontslag is verleend met dank voor de als burgemeester bewezen diensten. De Stieltjespleinparodhie bleek over 1970 een batig saldo van ƒ9595 te hebben en het Afrikaanderplein van 1325. Maar in het eerste geval wer den grote restauratiewerkzaamheden uitgesteld en in het tweede geval kwam een gift van ƒ4000 het nadelig saldo in een batig saldo veranderen. Voor 1971 en 1972 acht het kerkbe stuur van de Afrikaanderpleinkerk nog geen paniektoestand aanwezig. Wel zullen de besturen van deze en de StieLtjespleinkerk uitzien naar kleinere, vervangende kerkgelegen heid, omdat beide kerken op iets lan gere termijn niet aan te houden zijn. Dat geldt vooral voor de Martelaren van Gorcumkerk. Men wil voor deze kerk naar een gelegenheid zoeken die zichzelf finan cieel zal kunnen bedruipen zodat uit de exploitatie van de andere bezittin gen het onderhoud van deze gebou wen kunnen -worden gefinancierd. Voor het Stieltjesplein wordt ge dacht aan de huidige pastorie, de kerkzaal van het wijkgebouw dat komt op de plaats van de Gerefor meerde kerk op het Noordereiland, de mr. Th. Heemskerksdhool aan de Per soonshaven, de hervormde Wilhelmi- na kerk aan de Oranjeboomstraat, de Agnesschool aan de Oranjeboom straat, het dienstencentrum aan de Van der Takstraat, een noodgebouw in een van de open plekken in de wijk of een ruimte van een der be drijven. Voor de diensten in de week wordt gedacht aan de kapel van de zusters in de Rosestraat. Voor dc parochianen van de Fran ciscuskerk geldt de gereformeerde Putsepleinkerk als het meest aan vaardbaar om als vervangende kerk ruimte te fungeren. Daarnaast werd ook een kleine „katholieke" kerkgele genheid wenselijk geacht. Als nog een paar jaar gekerkt kan worden in het huidige gebouw, kan aan uitbreiding van het aantal pastores niet worden gedacht. Indien men de kerk zou verlaten, wordt voor diensten in de week aan de kapel van de broeders aan de Put- selaan gedacht. Evenals 'bij de andere kerken zou men ook sluiting van de Theresia- kerk betreuren. Maar als het niet an- ROTTERDAM In de laatste week van juni wordt in Rotterdam een internationaal congres gehouden over groen en recreatie. Prinses Margriet zal dinsdag 23 juni de ope ning verrichten. Dit congres is georganiseerd door de Ifpra, een internationale organi satie van mensen van rijks- en lo kale overheden, wetenschappelijke instituten en andere organisaties op het gebied van de openbare groen voorziening, tuin- en landschapsar chitectuur en openluchtrecreatie. Voor het congres hebben zich al 325 (deelnemers aangemeld. Vooral zal de nadruk gelegd worden op groen en recreatie in dichtbevolkte industriegebieden. Aan het congres is een tentoonstelling verbondon in het Stadhuis, die op dinsdag, 22 juni om vijf uur geopend zal worden door de burgemeester. Er zullen zeven voordrachten gehouden worden. Prof. dr. ir. F. M. Maas, hoogleraar in de tuin- en landschapsarchitec tuur aan de TH Delft, spreekt over de planologie van het ruimtegebrek. De heer B. M. Griethuysen, directeur van de directie Natuurbehoud en Openluchtrecreatie van het ministerie van CRM, spreekt over creatie voor recreatie. Prof. dr. L. H. Klaassen, president™ directeur van het Nederlands Eco nomisch Instituut houdt een inleiding over Enkele economische aspecten van groenvoorzieningen en de hoer J. Kennedy, chief officer of the Greater London Council Parks De partment, spreekt over De mens in de open ruimte. 0.13 berlinpv a rd 2619 agendapunten in een gesloten verga dering moesten worden behandeld: het benoemen van een lid van de hu urad viescommissie het bestemmingsplan Zalmhaven waarbij het er om ging van het ge meentebestuur te vragen enig inzicht te krijgen over de plannen die er zijn inzake ligplaatsen voor binnensche pen opdat de Kamer tot een beter advies zal kunnen komen beperking van het vervoer van gevaarlijke stoffen een tariefsysteem voor binnen lands verkeer rapportering van de werkzaam heden van de verschillende commis sies. „Wat we nu doen is iets negatiefsi", aldus de 'heer Nederlof die meende dat het al te vlot verwijzen van agendapunten naar besloten vergade ringen niet bijdraagt tot het aanzien van de Kamer. Voorzitter W. H. Fockema Andreae zei enerzijds het wel met de geuite kritiek eens te zijn maar anderzijds meende hij da er lang niet altijd voldoende agendapunten zijn voor een behoorlijke openbare vergade ring. Daarbij bleef het waar geen van de andere leden van de Kamer er behoefte aan had de heer nederlof bij te vallen. Vlaardingse gemeenteraad rijk is en maakt als zodanig deel uit van de raadsfractie Protestants Christelijke Groep (PCG). Jarenlang was de heer Hardonk het jongste lid van de Vlaardingse ge meenteraad. Niettemin heeft hij van af het begin steeds een eigen princi pieel geluid laten horen. De wijze waarop hij dat deed bezorgde hem waardering van vrijwel alle andere partijen. Enige tijd trad de heer Hardonk op als voorzitter van de PCG-fractie. Hij Y Deft zitting gehad in de commissies van stadsontwikkeling, onderwijs, so ciale zaken, studiebeurzen en straf verordeningen. Als fractievoorzitter bezocht hij tevens de vergaderingen van de commissie voor financiën. Nieuw-Lekkerland is een zich uit breidende gemeente van 6500 inwo ners, waar dc SGP vee! invloed heeft. De zetelverdeling in de gemeenteraad is als volgt: PvdA 4, SGP 4, AR 2, CHU 2, VVD 1. BOSKOOP De milieu-verontrei niging waarmede het leefklimaat van de mensheid al meer en meer wordt bedreigd treft ook, en in niet mindere maten, de dierenwereld. Om nu en inzonderheid de jeugd in kennis te brengen, te betrekken en liefde op te wekken voor de dieren, organiseert de Boskoopse Vogelfokvereniging „Zang en Kleur" a.s. zaterdag 5 juni in het verenigingsgebouw aan de Voordkade een filmm.iddag..De hoofd film is getiteld: „De wonderwereld der dieren". Als voorfilm zal de lach film „Circus-artiesten (St. Laurel en Oliver Hardy) worden gedraaid. De toegang is geheel gratis. Aanvang 14.30 uur. Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM Stijging of daling van de concentratie luchtverontreini ging tengevolge van de weersomstan digheden is veel beter af te lezen aan de hand van de meetgegevens van rookconcentraties dan van zwavel- dioxyde-concentraties. Dit concludeert het Laboratorium Luchtverontreiniging van de Rotter damse Keuringsdienst voor Waren in het laatste kwartaalverslag waarin de gegevens over de luchtverontreiniging in het Rijnmondgebied zijn opgeno- men. Tot nutoe werd de concentratie van waveidioxyde in de lucht meestal als toonaangevend voor andere lucht- \aerontreimging gezien. Er werd door het Laboratorium Luchtverontreini ging de afgelopen drie maanden vijf keer meer een verhoogde rookconcen- tratie gemeten dan een verhoogde zwaveldioxydedeconcentratie. In de gevallen dat er een verhoogde rook- concentratie was, bleken er ook meer stikstofdioxyde, lood en polyclyclische koolwaterstoffen in de lucht aanwe zig te zijn. De daling van de gemid delde hoeveelheid zwaveldioxyde in de lucht boven het Rijnmondgebied in het afgelopen halfjaar zegt dan ook weinig van de hele toestand van de luchtverontreiniging. WOERDEN Op donderdag 24 juni a.s. zal een Kamer uit het college van Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland een openbare vergadering houden, waarin verslag wordt uitge bracht inzake de beroepen, die op grond van de Lager Onderwijswet 1920 zijn ingesteld door de heren P. L. van Gorsel en J. J. M. van Brcukelen te Woerden tegen een raadsbesluit van de gemeente Woer den. Het betreft hier een besluit van 24 september 1970, waarbij aan het bestuur van de Stichting Reformato risch Onderwijs voor Woerden en omgeving medewerking werd ver leend voor de bouw van een van de stichting uitgaande school voor lager onderwijs. Belanghebbenden kunnen op deze vergadering hun eventuele bezwaren of belangen mondeling nader toelich ten. De gemeenteraad heeft wethou der L. van Dommelen als wethouder van onderwijs aangewezen om ais vertegenwoordiger van de raad de zitting bij te wonen. ROTTERDAM De bewoners van de Laanzichtstraat en de Koepelstraat zijn de Rotterdamse verkeersdienst, het wijkorgaan Crooswijk en de Rot terdamse verkeerspolitie bijzonder dankbaar en van die dankbaarheid hebben zij in een brief doen blijken. Hevig is er namelijk, gesputterd tegen de gevaarlijke situatie op de Koepelstraat en de Laanzichtstraat. Met ais gevolg, dat enige deskun digen daar eens kwamen kijken en het kruispunt met borden werd be veiligd. De dank van de bewoners geldt niet allleen de' maatregel, maar voor-; al ook de snelheid, waarmee op hun gesputter is gereageerd. BURGERLIJKE STAND ZEVENHUIZEN: Geboren: Leon zv L W Boev a en J B Verwel.1t: Pleter zv J an der Elik en N B e Vrij. Gehuwd: Jan W van de Velde. 30 jr. en Wi.1ok.ie Haan. 28 jr. De kampcommandant een ontwikkeld man had zijn bekentenis in het net geschreven en nog een paar formuleringen verbeterd en hier en daar een kwinkslag ingelast Maar ze lachten niet en hij zei tenslotte „Voor de toekomst van de humor geef ik geen cent". Dit gedicht van de Duitser Erich Fried in een vertaling van Gerrit Kouwenaar was één van de velen die gisteravond door een keur van inter nationale dichters in de kleine zaal van de Doelen werd voorgelezen. Bij het lezen van dit gedicht was zelfs de goed geluimde Berlijnse poëet Günter Bruno Fuchs even stil. Overigens kwamen zijn lachspieren voldoende in beweging. Behalve de kennelijk door schuldgevoelens geplaagde Erich Fried gaven veel dichters op deze eerste poëtenavond acte de présence. Dat waren onder meer de Zweed Björn Hakanson en Jehuda Amichaï uit Israël, beiden geëngageerd, de Joegoslaaf Vasco Popa, die veel dode voorwerpen in zijn gedichten bezingt, de Zwitser Eugen Gomringer en de Nederlanders Jules Deelder en Rut- ger Kopland. De reeds genoemde Günter Bruno Fuchs las onder andere een koddig verhaaltje voor over een beer, waar bij hij af en. toe in schaterlachen uit barstte. Waarschijnlijk daarom meen- Zo ging gisteravond in de Rot terdamse Voelen het Knaakfes tival (Poetry International 1970) van start. Deze eerste foto van het festijn werd gemaakt terwijl de Israëlische dichter Jehuda. Amichai voorlas uit eigen werk de ik eerst „ein Bier" te verstaan. De Zuidafrikaanse dichter Breyten Brey- tenbach las ten slotte enkele gedich ten. voor die hij opdroeg aan de 100.000 politieke gevangenen in zijn land. Aad Nuis las de Nederlandse vertalingen van de voor velen „onbe grijpelijke talen als Hebreeuws en Zweeds". Poetry International duurt tot en met zaterdag 5 juni. Vandaag begint het festijn al om half acht Voor de voetballiefhebbers zal het worden on derbroken. Kleuren-televisietoestellen tonen de overwinning van Ajax. De anti-voetballers kunnen in die tijd een onderonsje hebben met de dich ters of ze kunnen hun ontboezemin gen kwijt aan een praatpaaL Hiervan hoopt de Belg Mark Insingel-een leu- ke collage te kunnen maken. A

Trouw / De Rotterdammer | 1971 | | pagina 1