caissière verkoopster mpakster inpakster medewerker verkoper slager Lucht in Rijnmond opgeklaard Tachtigduizend bossen bloemen in acht Jaar Burgerlijke stad m naar Woonwagenkamp heeft opknapbeurt n< Krediet voor e Burgerlijke stand kleuter school In verband met de opleidings- en inwerkperiode kunt u nu reeds solliciteren naar de functie van: Kraanmachinist omgekomen Roofovervallers gearresteerd „Kom Zing" ook in Niemv Zeeland Jubilarissen bij Shell Nederland M. A. Alle wij n o mar bij overheid Bernard Besret Hans op Vredeszondag in Laurenskerk Nu Wit Zwart 1-0 tegen Zuidland K- .4* de klant. iedere donderdag in de maand september kunt u nadere informaties inwinnen bij onze regionale personeelschef, de heer C. Jenster die van 16.00-20.00 uur aanwezig zal zijn in Restaurant „Het Wapen van Albiasserdam", Dam 24 te Alblasserdam-tel. 01859-2334. Ook kunt u voor inlichtingen terecht bij de bedrijfsleiders van onderstaande SuperMarts: Ridderkerk, Ridderhof 25 - tel. 01804-8874 en Sliedrecht, Burg. Winklerplein 24 - tel. 01840-3700. ROT TERDAM De centrale meld- en regelkamer van Rijn. mond heeft maandagmiddag om' één uur de alarmfase drie inge- trokken. De lucht was toen weer helder boven het geplaagde ge- bied. De klachten die tegen die tijd nog binnenkwamen hadden al- leen nog betrekking op stank overlast. In verband daarmee laat Rijnmond de alarmfase twee voorlopig nog van kracht. 'Hmmtm ROTTERDAM Op het Schouwburgplein hebben eind vorige iveek een aantal felgekleurde platte plastic ballons gelegen. Ze ivoren onderling verbonden mei plastic slurven. Het geheel is een project van de Space Structure Workshop in Lon den. In die plastic gevallen kon men lopen en kruipen. Er in hoort men dan allerlei vreemde geluiden en muziek. De ideologische opzet is dat men zichzelf ontmoet. De plastic gevallen wor den door middel van een windmachine op hoogte ge houden. In Londense zieken huizen worden ze ook ge bruikt bij de revalidatie van spastische kinderen. Zij kun nen veilig lojien en vallen. si® DE ROTTERDAMMER PAGINA 4 MAANiDAG 20 SEPTEMBER 197, Wij openen binnenkort een nieuwe Super Mart in Alblasserdam Haar taak bestaat uit het vlot en goed bedienen van de kassa en het behulpzaam zijn van Leeftijd tot 23 jaar. op de afdeling fijne vleeswaren Zij heeft tot taak Het vakkundig bedienen van de klant. in de slagerij Zij heeft tot taak het vlees te verpakken en te beprijzen. op de groenteafdeling Zij maakt de groenten schoon en verpakt en beprijst ze. op de groenteafdeling Hij neemt de verse groenten in ontvangst en maakt ze met moderne machines verkoopklaar. op de afdeling kruidenierswaren Hij draagt mede zorg voor de opstelling en juiste beprijzing van de artikelen. Hij werkt mee aan het klaarmaken van vers vlees voor de verkoop vanuit koelvitrines. Leeftijd tot 40 jaar. 0(1 albert heijn De luchtvervuiling in het Rjjn. mondgebied heeft in het weekeinde tot een record aantal klachten geleid. Sinds vrijdagavond kwamen bij de centrale meld- en regelkamer van hei Openbaar Lichaam Rijnmond '420 klachten binnen, waarvan een aatna! over prikkelende iucht. De lucht in het hele gebied werd maandagocL tend door de woordvoerder van Rijn. mond nog ;,puur slecht" genoemd, aandagochtend waren bij de ka. mer" in twee uur tijd nog eens" 135 klachten binnengekomen, en dat is volgens de woordvoerder „erg veel». VLAARDINGEN Op het terrein van de Nieuwe Matex aan de zuid oost zijde van de Koningin Wilhelmi- nahaven in Vlaardingen is maandag morgen de 46-jarige kraanmachinist Q. W. Molhoek om het leven gekomen. De heer Molhoek reed met zijn 10- tor.s mobiele kraan over het terrein. Bij het achteruitsteken raakte het voertuig te water. Gealarmeerde politie en brandweer konden in eerste Instantie weinig uit brachten omdat de deur van de kraan- Cabine op de bodem van de Koningin ."Wilhelminahaven klem zat. Het on- geluk gebeurde omstreeks tien uur. 1 Tegen het middaguur slaagden men erin een deel van de gezonken kraan boven water te krijgen. In de loop van -de middag werden pogingen in het ;werk gesteld het slachtoffer te ber gen. ROTTERDAM In de nacht van zaterdag op zondag is de 41-jarige Marokkaanse havenarbeider A. 3. uit Rotterdam op de Claes de Vriesc- laan neergeslagen, bedreigd met een pistool en beroofd van zijn paspoort, twee; spaarbankboekjes, een horloge, ring en 75. Hij. liep een hoofdwond op die in het Dijkzigtziekenbuis werd ver zorgd. op de terugweg per suur- veïllance-auto zag hij twee var. de drie mannen die hem hadden aan gevallen uit een taxi staappen. Deze mannen'werden aangehouden. Het Waren de 40-jarige Italiaan A. D. en zijn 25-jarige landgenoot R. c.. die beiden in Rotterdam verblijven. C. bleek in bezit te zijn van een Wal- ther pistool met 7 scherpe patronen en een ring van het slachtoffer. Ver dacht van diefstal met geweldpleging zijn zij ingesloten. Natuurlijk viert ook de stoffen- afdeling het 75 jarig bestaan en wel met een geweldige aan: bieding wollen wevenit voor een ongekend lage prijs. Een prachtige kwaliteit zuiver wollen wevenit voor het maken van japonnen, pakjes enz. Kies uit vele modieuze kleuren w.o. groen en marine. Nu per meter, heel voordelig voor nog géén vijftien gulden. j£ÉIS wollen weven it .Morgenvroeg om 9 uur begint op de parterre de verkoop van deze zuiver wollen wevenit, 140 cm breed, in liefst 13 kleuren w.o. marine, bruin, groen, rood, zwart enz., nu per meter van f22,50 voor 1475 Ook mutidtgmocatn op*n Inkli Gitn ff. of schrift but ROTTERDAM De Nederlandse Vereniging voor Slechthorenden houdt woensdag 29 september, 19 tot 20 uur, spreekuur in het gebouw Westersingel 48, bij het Oude Tram- huis. Het is bestemd voor allen die een oplossing zoeken voor moePijkheden die verband houden met si ht horen of doofheid. De vereniging wil hel pen om de juiste weg te vinden naar de personen en instanties die actief zijn op het terrein dat slechthorenden aangaat. PERNIS Bij het afscheid van de heer H. Koster, Overhandstraat, we gens pensionering, is hem door het personeel van N.V. Shell Nederland Raffinaderij een boormachine cadeau gegeven. Hij heeft een diensttijd van 34 jaren achter de rug. Maar liefst vijf Pemissers zullen bij dezelfde werkgever (Shell) in ok tober hun zilveren jubileum herden ken, n.I. de heer P. Kalkman, Ring 113 op 7 oktober, de heren A. Hoorn weg, Nieuwendijk 33a, L. Molendijk, Poiluxstraat 21, en S. Vermeer, Cre- merstraat 118, alle drie op 14 oktober en de 'heer M. Verschoor, G. A. Soete- manweg 72 op 28 oktober 1971. Behal ve de heer Molendijk, die bij de af deling Oil Movement als pompmachi- nist werkt, verrichten de 4 andere ju bilarissen hun werkzaamheden bij de afdeling Technische Dienst. Op 30 september a.s. wordt de heer J. Mo lendijk, Vroomstraat 7 60 jaar. De dag daaraanvolgend gaat hij met pensioen. VLAARDINGEN Gedurende de bijna acht jaren, dat men wekelijks in de Grote Kerk op de arkt bij eenkomt onder het motto: „Kom zing met ons en doe als wij", zijn niet minder dan 750.000 gestencilde pro gramma's uitgereikt en werden na afloop van de diensten 80.000 boeket ten bloemen bezorgd bij zieken, be jaarden en invalide mensen, van wie de meesten via de kerktelefoon steeds verbonden zijn met de Grote Kerk wanneer op zaterdagmorgen tussen 11 en 12 uur „Kom Zing" een feit is. Het Vlaardings initiatief werd in den lande overgenomen en kreeg ook bekendheid buten Nedierland. De heer J. Thurmer, presentator van het programma zei zaterdagmorgen, dat ook in Nieu wZeeland „Kom Zing" is doorgedrongen en dat daar ook er gens wekelijks gezongen wortd. Zo werd de zaterdag gehouden bijeen komst op de band opgenomen, welke naar Nieuw Zeeland zal worden ge zonden. En daarmede had men een goede jO 1 i -i keus gedaan want de Holy-koren, die I ililR f'll KnornCÏI zaterdag medewerking verleenden, vFVUUACU UCli deden dat op een bijzonder goede wijze. Geen wonder derhalve, dat de voor heer Thurmer dit koor onder de sti mulerende wijze van dirigent Henk de Jong, graag nog eens zou willen zien en horen in de eeuwenoude kerk aan de arkt. De liederen waren met zorg geko zen er. het waren zelfs de beste num mers uit het repertoire van de Holy- kóren. Begonnen werd met het be kende, maar altijd nog graag gehoor de „We shall overcome", gevolgd door „ijn gebed". Halverwege de bijeen komst zong het koor „Whispering Ho pe" en tegen het. einde bereikte de koorzang haar hoogtepunt met de schitterende vertolking van „Glory, Glory, Halleluja", waarin ook het kinderkoor een belangrijk aandeel had. Na afloop van de dienst werden honderd boeketten bloemei) bezorgd bij bejaarde, zieke, invalide personen in de diverse bejaardentehuizen en in het Holyziekenhuis. MAASLAND De heer M. A. Al- lewijn heeft donderdag zijn 25-jarige jubileum in dienst van de gemeente lijke overheid gevierd. Daarvan is hij ruim 16 jaar in dienst van de ge meente Maasland. Namens de gemeente heeft de 'bur gemeester de jubilaris, die ruim 16 jaar bij de gemeente Maasland in dienst is, toegesproken. Hij vergeleek de functie van de heer Allewijn met „een schaap met vijf poten", In een kleine gemeente wordt de ambtenaar met de meest uiteenlopende zkan ge confronteerd, terwijl men toch goede adviezen verwacht. De heèr J. van den Brink sprak namens het gehele' gemeenteperso- neel. In zijn toespraak typeerde de gemeentesecretaris de heer Allewijn als een zeer sirieus persoon die steeds voor de belangen van particulieren SCHIEDAMM Geboren: Iranda Brand; Mareüie Hitmen; Patrick C van CoUenburg; Bené Boer: Christina J Don- sen; Blanca Oomen;- Esther A M BJUI; Na- thaseha Volkers;. Constance D Timmerman; aria Tziotls; Barthoïomeus P Tournier; Carina Cvan Dorp; Ihyrid Klelss: Mar-, cei Groeneweg; Richard Engel; Lorenco v F Mahindre Sing; Claudia D Tettero; Her- mlna A GKrijnen; Saso SBogovic en oumura; Charlotte v a Hoek en A eijer; Egon Geerate en M Huter; -Bianca Gaastra en M P de Groot; (Eva M Voets en M <1 C Tarradellas Recondo; Karin W van Gogh en J M A Sneltlng; Patrick S de Block en M A pvan Bekhoven ;Datne VerheU en G Marsman. Overleden: A Roetstra 71 Jr: JJBrö- kJing .74 jr: F. D. van Wijk, 93 jr.; G. J. Buitenhuis. 63 Jr. Gehuwd: S. R. Polderman.' 23 jr. en A. H. Pons, 19 jr.; C. Janssen, 18 jr. en J. EUerkamp, 17 jr.; J. H. Westbroek. 2S jr. en J. C. van de Velde. 18 Jr.; H. B. Weber, 24 jr. en E. van Dijk. 19 Jr.; M. A. Krabbe. 27 Jr. en J. Breman, 27 jr.: P. K. Sonne- veld, 26 jr. en A. Y. K. Bernat. 21 Jr.: L. A. de Jong, 24 jr .en G. J. Kruithof, 23 jr.; H. J. Coster, 25 jr. en R. Groen. 29 Jr.: J. G. Roijers. 22 Jr. en -M H. van Antwerpen. 20 jr.; J. Blom, 23 Jr. en J. A. Zwanenburg. 22 Jr.; L. Klelnekoort, 41 jr. en D. Kugel- mas, 23 jr.; A. J. van Tienen, 22 jr. en J. Jansen. 20 jr.: R. van Leeuwaarden. 29 Jr. en H. van der Hoeven ,20 Jr.: J. van Eijk, 22 Jr. en M. M. C. Uzenman, 20 jr.: x. ruiling, 22 jr. én:. Zonneveld, 22 jr.; A. van Dalen, 31 jr. en C. Noorloos, 29 jr.; T. C. Putters, 33 jr. en E. C. Huismans. 27 Jr.: H. J. de Swart, 21 Jr. en C. H. Baart- mans. 19 jr.; H. van der Horst, 33 jr ten E. uis, 37 jr.: c. Visser, 24 jr. en J. H. Koster, 22 jr.; E. K. Boerma. 25 Jr. en G. Emons. 20 Jr.; P. van der Gaag, 23 Jr. en J. L. Scholte, 20 jr. SPAKENBURG—HEERJANSI)AM 1—0. Al moet je met conclusies altijd voorzichtig zjjn, het lijkt er toch bar veel op dat ook trainer Bol Heerjansdam niet aan een schotvaardige voorhoede kan helpen. Werden er tegen Ter Leede legio kansen gemist, dat gebeurde nu tegen Spakenburg zjj het in geringer aantal ook. Daardoor werd cén ongelukkig momentje van keeper Meijer de Dammers die na drie jaar weer eens b(j de blauwwitte Spakenburgers op bezoek waren noodlottig. Dat ogenblik viel in de tiende mi nuut na rust toen Rik Beukers door ging op een dieptepass en op de rand van het strafschopgebied in duel raakte met Van Zijderveld, On nodig kwam keeper Meyer zijn doel uit waarna de bal met een vreemde curve bij Jaap Koelewijn kwam, die dankbaar scoorde; 1—0. De eerste helft van dit sportieve duel dat arbiter v. d. Burg goed leidde, bracht matig voetbal. Voor al van Spakenburgse zijde. De thuis club, inclusief international keeper Beukers, begon uiterst nerveus. Toen had een sterker Heerjansdam al moeten toeslaan. De .gastploeg schoof vooral op het middenveld beduidend beter dan.Spakenburg, maar in-voor ste lijn kwamen De Beeld, Blom en Hoogerwerff niet -aan sprekende da den toe. Het meeste gevaar voor Beukers kwam uit de diverse hoek schoppen van Vlasblom. Heerjansdam was kort voor rust dicht by 10, maar een doorbraak van De Beeld bracht niet het gewenste resultaat. In de tweede helft kregen de kleine duizend toeschouwers iets beter voet bal te zien. Vooral na het doelpunt dat Spakenburg scoorde. Dat was het eerste in deze competitie! Heer jansdam beantwoordde dat succes VEEMARKT BOTTERDAM ROTTERDAM, 20 sept. Aanvoer; Dag- aanvoer 1457 dieren, waarvan Ulo siaeht runderen, 347 varkens. Prijzen per kg: Siaehtrunderen extra kwal. ƒ5.35 ƒ6.09. ie kwal. ƒ4,70 ƒ5,20, 2e kwal. ƒ4,15 ƒ4.40, 3e kwal. ƒ3.95 ƒ4,10. Varkens le kwal. ƒ2,52 -- 2,54, 2e kwal. ƒ2,48 ƒ2,52. 3e kwal. 2,39 ƒ2,49.' Stieren ƒ4,99 ƒ5,88. Worstkoeien ƒ4,00 4,20. SlachtzBtigen 1,90 1,95. Zware varkens 2,25 2,40. Overzicht: siaehtrunderen aanvoer kor ter, handel kalm, gedrukt ln prijs, varkens aanvoer kleiner, handel vlug, prijzen fijne varkens hoger, prijzen slachtzeugen laEer, enkele prima's boven notering. met een fel offensief maar er kwa men weinig echte kansen. Spaken burg kon de stoot opvangen, maar zou toch in de slotfase zijn bezwe ken als keeper Beukers inmiddels niet naar een grandioze vorm was gegroeid. Onder andere bij een schot van Van Peenen demonstreerde hij duidelijke klasse. Van Zijderveld waagde zich ook bij vlagen in de Heerjansdamse voorhoede, maar in middels had Spakenburg alles in het defensief gegroepeerd, zodat de formatie van tranier Van Basten doelgericht naar de eerste zege van dit seizoen werkte. Duidelijk was dat Heerjansdam minstens een ge lijkspel had verdiend, maar dan zal men toch eerst doelpunten moeten maken. En dat wil maar niet luk- ken. ROTTERDAM Ter afsluiting van de vredesweek worden de volgende activiteiten in en om de Laurenskerk op zondag 26 september gehouden. Om half elf viert de Gemeente het delen van Geest en brood met God en met elkaar en het is goed dat wie maar wil de kritische vraag komt stellen: „hoe ver reikt dat delen?" „wat maken jullie daar van waar?" en met welke strategie, welke inzet?" „Willen jullie werkelijk met alle ge weld vrede? „En bereiden jullie je daarom met de wereld voor op oorlog of gaan jullie andere plannen sme den?' In de tweede plaats vóór de preek een rollenspel rondom de eksekutie van een vrijheidsstrijder in Zuid-Amerika. Uit het commentaar van degenen die daar direct bij be trokken zijn; een kolonel, soldaten van het eksekutiepeleton, een pries ter, de vrouw van de terechtgestelde, wordt onmiddellijk duidelijk dat wij er onmiddellijk bij betrokken zijn. En dat niet alleen als een solidariteit van verre, maar omdat we zelf, in kleine en grotere verhoudingen voor dezelf de problemen staan. VLAARDINGEN Aan Hans Bij- ioo (16), verkenner van de Prins Mauritsgroep III van De Nederlandse Padvinders in het district Beneden Maas zijn vrijdagavond 17 september j.l. in het groepshuis op het Vlaar- dingse Padvinderscentrum de Gouden Koorden uitgereikt Dit gebeurde, bij het begin van de troepbijeenkomst, door hopman P. Ploeg, de ass. districtscommissaris voor verkenners, die aanhaalde, dat dit een zeldzame gebeurtenis is. Het is n.I. de hoogste sport op de verken ners-training-ladder. Hans behaald er achttien vaardig heidsinsignes, het kroon verkennersin signe en het woudloperssnoer voor, en mocht, nadat hij het insigne Sportsman en Mijnwerker (waarvoor hij o.a. een excursie maakte naar een model-mijn in Limburg) behaald had, zijn rood-witte koorden, die hem op 7 mei j.l. waren uitgereikt, verwissel den voor de Gouden Koorden. Het moeilijkste insigne vond Haris wei het insigne „Trapper", waarvoor hij sneeuw en ijs trotseerde in eèn kerstweekend in het Amsterdamse Bos tijdens een Nationaal kamp. Hij is echter nog niet van plan om met het behalen van insignes op te hou den; op dit moment werkt hij hard voor het insigne „beeldend Kunste naar". SCHIEDAM De gemeenteraden van Schiedam, Vlaardingen en Maas sluis zullen binnenkort een voorstel krijgen het woonwagenkamp aan de Schiedade in Schiedam dat de drie Het kamp is in 1959 trdelijk voor een termijn van hoogstens tien. jaar aangelegd op gronden in de gemeenten gezamenlijk in gebruik hebben, drastisch te laten opknappen. Oost Abtspolder die eigenlijk be stemd zijn voor industrieterrein. De gemeenten Rotterdam en Schiedam zijn reeds bezig met het opspuiten van de omliggende gronden. Langs de Noordzijde van het woonwagenkamp is een verkeersweg geprojecteerd. Hierdoor komt het woonwagen kamp beneden de aanliggende terrei nen te liggen. De colleges van B en W van de drie gemeenten hebben GS van Zuid-Holland erop gewezen dat het terrein niet geschikt is. Verwacht wordt dat de aanwijzing 'van een nieuw terrein nog wel enige jaren uit zal blijven. De directeur van gemeentewerken van Schiedam heeft een rapport uit gebracht over de mogelijkheden tot verbetering van het kamp. Voorge steld wordt bij elk van de 45 stand plaatsen een schuurtje van pre-fabri- cated beton te bouwen met een toilet, een wasgelegenheid en meterkasten voor aansluiting op de. waterleiding en het electriciteitsnet.' f aan de lozing van afvalwatr wordt grote aandacht besteed. Momenteel gebeurt dit ook van het op het terrein aanwezige gemeensctiapsge- bouw en de school via septictanks op de omliggende polderafwatering van de Oost Abtspolder. Dit is reeds goed merkbaar en wordt onaanvaard baar geacht. De afvoer zal daarom gebeuren op de riolering van het industrieterrein. Dit maakt echter een rioolbemaling ■nodig, gezien de lage ligging het kampterrein. De kosten van uitvoe ring van dit plan worden geraamd op ƒ516.000. Deze kosten worden over de drie gemeenten verdeeld. WIT ZWART—ZUIDLAND l-f Voor de derde keer in vier weken tijk heeft Zuidland een wedstrijd met ock even gbal verloren. Dit keer bü medej- debutant Wit Zwart in Sprang Ca pelte. Verdiend was dat niet, want dt gastploeg had zeker een gelijkspe, verdiend bij de kennismaking met het voetbal in de Langstraat. Zuidland toonde in elk geval niet op de laatste plaats thuis: te horen, want vooral in de eerste helft speel den de mannen van 'trainer Van Woerden vrij aanvallend en lieten daarbij enkele leuke combinaties zien. Wit Zwart was evenwel zoals te doen gebruikelijk tactisch beter en voor kwam daarmee veel gevaar. Dat on danks het gemis vah centrale verde diger André van Beek. De meeste kans op een treffer had Zuidland in de eerste helft. Meerkork en Warning troffen evenwel een uit stekende keeper Van Veek tegenover zich. Een kwartier na de rust viel het enige en beslissende doelpunt. Na een pass van Johan Rosebrand knalde Al- bert van Beek Wit Zwart met een laag schot naar een 10 voorsprong. Dat gaf Zuidland een opdoffer. Men werd niet gevaarlijk meer.' Alleen Geilvoet was dicht bij 11, maar al leen voor Van Beek faalde hij. Spor tief en leuk duel met een veel flui- tende arbiter Van Dam. ROTTERDAM In het water van de Kortenoordsehaven in Rotterdam is het lijkje van een pasgeboren baby gevonden. Het kwam aan de opper vlakte door de werking van de schroef van een sleepboot, die daar lag. Gezien de toestand waarin het stof felijk overschot verkeerde, moet het geruime tijd in het water hebben ge legen. Iedereen die over deze vondst informatie kan geven, wordt ve-zocht zich in verbinding te stellen met het bureau zeden- en kinderpolitie linker Maasoever, telefoon: 143144. toestel 3734. VLAARDINGEN Gehuwd: Abraham J van den Bosch, 23 Jr. en. Annette B Her laar. 18 Jr. Geboren: Angelique Verkouteren: "Wil fred Eisinger; Femke P T v.d. Werf; Na tas] a C Troost; Natalie Klos; Maarten v.d. Schalt; Natasja Volders. Overleden: Pieter Wassenburg, 37 jr; Pe trus Verstallen, 57 jr; Marsje Schimmel, 53 jr; Arie Jacdbus van Ruiven. 81 Jr: Dirk van Vierzen, 85 Jr; Johanna C de Kort, 77 ir.. BARENDRECHT Burgemeester en wethouders van Barendrecht ste len de gemeenteraad voor de Vereni ging Christelijke Kleuterschool een krediet te geven van ƒ200.000 de bouw van een twee-klassige Kleu terschool in Smitshoek. Toestemming voor de bouw van de ze schooi werd reeds in 1969 verleend- De staatssecretaris van onderwijs er. wetenschappen heeft voor beide 10Ka- len een urgentieverklaring uitgereikt- Omdat de bouw van een school nog niet kon worden verwezenlijkt, wer den als tijdelijke voorziening he enigingsgebouw van de Nederiapa* Hervormde Gemeente en de consisto riekamer van de Gereformeerde Kers in gebruik genomen. B en W vinden het echter niet lan ger verantwoord de kleuters hier on der te brengen, omdat als gevolg va de bouw van 68 woningwetwoningen. 55 premiewoningen en diverse wemo gen in de vrije sector het aantal kleuters zal stijgen. Aan de NV Muwi is inmiddels dracht gegeven een offerte te mak®:,,, voor de bouw van een twee-klassygfe kleuterschool op het terrein bil Jr; Wagenmakerij en de Klompenmake rij.

Trouw / De Rotterdammer | 1971 | | pagina 2