Door rood licht: drie gewonden bij botsing Tijdens drukbezochte dienst Ds. J. Plant i nga nam gisteravond afscheid Zeven jubilea bij Unitas Via Bas Dealen NSW nog juist naast lauw SH0 Ronald Verhey doet er alles aan f PROMO HOUSE" EEN GEZELLIGE Geestdriftig Maassluis' Jongerenkoor trad op Mr. Klaasesz opende nieuwe sporthal Concertino-avond werd groot succes Bejaarde verhindert diefstal kunst NCVBVbijeen Gemeenteraad Spijkenisse Raad Zuidiand NUMANSDORP Tot diep in de tweede helft van het oefen partijtje tussen NSW en SHO had het er alle schijn van dat NSW van zichzelf zou verliezen. Niet zo zeer SHO bleek een probleem; de vraag hoe de simpelste kans in een doelpunt moest worden omgezet bleek veel urgenter. Een moeilijkheid waarmee NSW al een hele tijd kampt. De Numansdorpers lopen ongeveer één op twintig en dat is voor een team dat individueel over zeer behoorlijke capaciteiten beschikt beslist te weinig. TRADITIE 25 ROTTERDAM, Ik heb altijd Heel veel kritiek gehad op de horeca. Iedere keer wanneer ik een zaak binnen stapte ontdekte ik wel iets waarvan ik zeikan dat beter of kan dat niet leuker. Ik dacht toen bij mijzelf: je kan dan wel veel kritiek hebben, maar laat zelf dan eens zien dat het beter kan". Dat zegt Ronald Verhey (23)in het dagelijks leven directeur van een lederwa- renfabriek in Velp en sinds kort eigenaar van Promo House". Een exclusieve bar, met petit restaurant en dis cotheek, dat als eerste in de kasbah-gebouwtjes aan her Weena is gevestigd. Open Huis 't DE ROTTERDAMMER PAGINA MAANDAG 7 FEBRUARI jJ V - ROZENBURG Tijdens een drukbezochte kerkdienst heeft ds. J. Plantinga, christelijk gerefor meerd predikant, gisteravond af scheid genomen van Rozenburg. Als thema voor zijn afscheid spreek had hij de woorden: „Al tijd ziende op Hem" naar aanlei ding van een tekstgedeelte uit He- Ite predikant wees er o.m. op breën 12 3 gekozen, hoe de gemeente een grote groei heeft doorgemaakt, waarbij het aantal leden tot vierhonderd ver dubbeld werd. Tijdens de afgelo pen jaren mocht ook een .nieuw Bedehuis in gebruik worden geno men. Na 'afloop van deze dienst werd een drukbezochte afscheidsreceptie gehouden, waarop vele sprekers het woord voerden. Zo spraken burgemeester H. Sloots, de praeses van de kerkeraad, de heer A. Lv Noordenneer, ds. J. van Mulligen namens de classis Rotterdam van de Christelijke Gereformeerde Kerk, ds. T. Harder, industriepre- dikant in Rozenburg als collega en SCHIEDAM Dat vakbondsavon- de nnog wel eens belangstelling trek ken bleek gisteravond in het gebouw voor Chr. Sociale Bclangeu in Schie dam, waar de Christelijke Bedrijfs- grocpenccntralc Unitas bijeen kwam om zeven jubilarissen te huldigen. De grote zaal van dit gebouw was over vol toen alle jubilarissen stuk voor stuk naar voren werden geroepen om van distriktsbestuurder d. de Heer het gouden CNV-speld opgespeld te krijgen. Het waren er zeven, vijf van hen waren 25 jaar lid, één 40, terwijl er zelfs één was die 50 jaar georgani seerd was onder de CNV-vlag. Vooral •bij deze laatste, de 83-jarige heer Holdert, stond bestuurder De Heer enige tijd stil. „Zij werden in de ja ren rond 1920 geminacht omdat zij ken voor de Chr. vakbeweging, maar zij zijn de pioniers van onze organisatie," aldus de heer De Heer. Verder stond laatstgenoemde nog stil bij het werk van de CNV anno 1972. Wij zijn nu op een punt gekomen om aandacht te schenken aan immaterië le zaken." In dit verband noemde hij de milieuverontreiniging. Voordat distriktsbestuurder De Heer de jubilarissen huldigde werd de avond geopend door de afdelings voorzitter Blokland, die Pas deze funktie bekleed. „De CBC „Unitas heeft," aldus de heer Blokland „enige tijd op een laag pitje gestaan," waar na hij het nieuwe bestuur stuk voor stuk aan de aanwezigen voorstelde. Over het vorige bestuur zei hij: „ik •zal niet zeggen dat ze het met goed hebben gedaan, maar er werd maar wat aan gerotzooid." Na het officiële gedeelte zorgde een toneelklubje dat gevormd wordt door dames van NCVB nog voor enige aangename uren met de klucht „Knoedeltje"- VLAARDINGEN Drie afdelingen van de Ned. Chr. Vrouwenbond hou den deze week hun maandelijkse ver gaderingen, die alle om acht uur oe- ginnen. De afdeling West vergadert dinsdagavond In de bovenzaal vande Rehobothkerk aan de Billitonlaan. Ds. F H. Quartel zal dan spreken over het onderwerp: „De ontgoddehjkmg van deze tijd". De afdeling Zuid komt woensdag avond bijeen in de Maranathakerk. Daar zal mevrouw Witkamp uit Maasland het boek „Danseres zon der benen", geschreven door Clara Asscher-Pinthof, bespreken. De afdeling Ambacht houdt haar bijeenkomst woensdag in de zaal van de Immanuelkerk aan de Rotterdam- seweg. Voor deze keer is geen spreker uitgenodigd. Het is de bedoeling dat zal worden -gesproken over de i NCVB in. het algemeen en over de eigen afdeling in het bijzonder. vriend van de scheidende predik ant, de heer Van Marie als fractie voorzitter van de Federatie Chris ten democraten in de gemeente raad, van Rozenburg. Voordat ds. Plantinga afscheid nam in deze_ kerkdienst, had hij 's middags reeds afscheid genomen van het bejaardencentrum Swins- hoek in Rockanje, waaraan de predikant drieënhalf jaar als gees telijk verzorger verbonden was. Ds. J. Plantinga nam gister avond afscheid. Ds. Plantinga heeft zeven jaar en drie maanden de Christelijke Gereformeerde Kerk van. Rozen burg gediend. Hij was o.m. ander half jaar raadslid. Donderdag, 17 februari 's avonds 8 uur doet ds. Plantinga zijn intre de als predikant van de Christelij ke Gereformeerde Kerk in Ooste lijk Flevoland. Ds. Harder zal de nieuwe predikant aldaar bevesti gen. ROTTERDAM Doordat het rode verkeerslicht werd gene geerd zijn zaterdagmiddag op de kruising van de Vondelingemveg en de Groene Kruisweg in Rot terdam-Zuid twee personenwa gens en een trekker met oplegger met el kaar in botsing gekomen. Een vierde voor het licht wach tende auto werd door de rond vliegende brokken beschadigd. Er zijn drie gewonden, waar van twee ernstig. Twee personenwagens werden geheel vernield, de bestuurder van een ervan, de heer C, M. Stofbergen uit Zevenhuizen werd licht gewond, maar zijn zoontje Kees, 4 jaar, en een tweede pas sagier de heer T. Stigt, 24 jaar, uit de Poseidonstraat in Rotter dam, moesten met ernstige in wendige letsels mar het Dijkzigt- ziekenhuis. Het kruispunt bleef vijf kwar tier gestremd, het drukke verkeer moest worden omgeleid. VEILING "WESTERLEE" DE LIER Aardappelen 10—12: 3000; an dijvie 3/133135 900; Druiven: Alicante 410—500/500; Spruiten: AI 81—85 24000; All 70S3; m 82—87; Bil 79—102; Cn 73; DIII 129—152; Witlof 78-93 (1250); Eieren 11—16 1800; Peterselie 32'/i—45 500; Raapstelen 3 10—17Vi 3700; Selderij 48—71 4500; Spinazie 3 83—107; Sla IB 11—12 28—29; IIB 13—16 34>/2—IöVï: Cl 13—16 3343; StOOfSÏa 17—18 55—57; Bloemkool: 6 765.000 Krop; Boeren kool 85'150 470; Uien per kar. 5—10 2700; rode kool S37 400; Knolselderij: AI 16—24 550 stuks; Prei: AI 61—86 ISOO; Appelen 24—79. 3000. Tegen SHO was het aanvankelijk al niet anders. Pas nadat het gast- team een 2—0 voorsprong had ge nomen cn NSW al een paar dozijn kansen op een tegentreffer onge bruikt op het uitstekend bespeel bare terrein had laten liggen, was het in de 27ste minuut van bedrijf nummer twee Jan van der Velden die van zo'n 25 meter afstand de bal achter Groenenberg kanjerde. Een goal die zo veel opluchting bij de NSW-ploeg bracht, dat het meteen een stuk soepeler liep. SHO had niet meer de ambitie er nog eens stevig tegen aan te gaan e?i NSVV wenste daarvan alsnog te profiteren. Het lukte. Zeven minuten voor het laatste fluitsignaal van be heerst leidende scheidsrechter Van Merkesteijn werd het zo waar gelijk. Bas Deelen mikte via de binnenkant van de paal nummer twee in de prij- zenkast. En dat mocht zonder meer verdiend worden genoemd. In het prille begin van dit „ex perimentele gebeuren" was het voor namelijk SHO dat wenste te voet ballen. Met Cees van Bennekom, maar zonder Gerard de Groot zoch ten de Beijerlanders veelal de aan val. Al na acht minuten betekende ciat 01 dank zij Jan van Leening, na aangeven van Ger Reedijk. Wat NSVV er tegenover stelde mocht toen nauwelijks naam heb ben. Alleen Bas Deelen ramde een ■•keer op de lat. Er zat weinig lijn in de Numansdorpse aanvallen. Bas van der Plas kwam op rechts prac- tisch niet aan de bal. Zijn verven— ging na rust door handige Hans Ree dijk was een duidelijke verbetering. Op slag van rust kwam SHO via Jan Hordijk op 2—0. Na rust zette NSW de traditie van het missen van de meest fantas tische mogelijkheden nog even voort. Peter Knoop en Jan van der velden deden in dat opzicht nauwelijks voor elkaar onder. Maar nadat Hordijk aan de andere kant de enig*- kans van SHO in de S'ilH f'l 'U 11 «aas CEES VAN BENNEKOM tweede helft op de paal had uiteen zien spatten, ontwaakte er kennelijk een bezielende geest over NSVV. Een ■geest die zo veel macht had dat SHO er alsnog twee achter de kie zen kreeg. Een beetje gekke 22 dus, maar wel een stand die SHO toch aan zichzelf had te wijten. Vooral na rust ontbrak bij enkele lieden elke vorm van wil om te winnen. Natuur lijk was het maar vriendschappelijk, maar een ploeg die toch zo moeilijk draait als SHO de laatste tijd moet toch elke gelegenheid te baat nemen om een morele overwinning te be halen. NSVV: d: C. Heemskerk; a: J. v. d. Giesen, Pleit. v. d. Stelt en De Romph; m: Deelen en A. Heemskerk; v: v. d. Plas (H. Reedijk), Knoop, A. v. d. Giesen en v. d. Velden. SHO: d; Groenenberg; a: Nobel, Schipper, Hitzert en Bravenboer; m: Den Boer, Reedijk en Van Leening; v: Grauss, Van Bennekom en Hor dijk. VLAARDINGEN Gedragen door een enthousiast publiek (de Stadsge hoorzaal was bijna vol) heeft de Vlaardingse Akkordeonvereniging Concertino haar 20-jarig bestaan za terdagavond gevierd. Het was weer een echt ouderwetse Concertino- avorid, zoals die jaren geleden ook regelmatig werd gebracht, maar die de laatste jaren anders zijn verlopen. Zowel Concertino, alsmede het jeugdorkest Con Brio, beide onder leiding van Dick Borst hadden het zich niet gemakkelijk gemaakt want hel afwisselende programma bevatte soms technisch moeilijke werken, die echter alle goed uit de verf kwamen. Voor het publiek was het in feite een verrassing wat het Rotterdams Teener en Twenkoor „We", na de pauze zou brengen, maar het succes van deze moderne zanggroep was on voorstelbaar groot. De begeleiding van het Delta Dans- en Showorkest vanuit de orkestbak liet niets te wen sen over. Het all-round repertoire van deze groep (ook onder leiding van Dick Borst) werd zeer gewaar- deerd. Enkele sketches, door eigen leden opgevoerd zorgden voor wat humoris tische afleiding en verder vormde^ het eerste optreden van de flamenco-dan seres An ja Rayaraya een welkome en goede afwisseling in het programma. Het geheel werd in een vlot tempo afgewerkt en waar nodig zorgde het Deltaorkest voor muzikale afwisse ling en op verzoek werd daarbij de bekende succesvolle selektie „Achter de muziek aan" gespeeld. VEEMARKT ROTTERDAM Maandag, 7-2-1972 Aanvoer: Dagaanvoer 1023 dieren, waarvan 731 siachlrunderen en 272 varkens. prijzen per kg: Slaehtrunderen extra kwal. ƒ6.20 - 6.80; le kwal. ƒ5.50 - 6.10; 2e kwal. ƒ5.05 - ƒ5,25; 3e ktval. ƒ4,80 - ƒ4,90: varkens Ie kwal, ƒ2,60 - 2,64 2e kwal. ƒ2,55 - 2,60 3e kwal. ƒ2.50 - ƒ2,55; Stieren ƒ5,30 - ƒ6.25; Worstkoeien ƒ4,90 - /5.SÜ; Slachtzeusen ƒ2,15 - ƒ2,20; Zware varkens ƒ2.45 - ƒ2,55. OVERZICHT Slachirunderen aanvoer korter, handel stug-duur. moeilijk prijshoudend. Varkens aanvoer ruimer, handel kalm. prijshou dend, enkele prima's boven notering. RD 6.13 pvea 2943 ROTTERDAM. 4 februari Aardappelen 7—13 p.k.g; Andijvie 123191; Rode kool 9—31: Groene kool 3337: Boerenkool 3125: Grote Peen 7—15: Prei 23—45: Selde rij 37—63 p. bos; Sla Ia 23—40 p. st.: Ie 12—22; Stootsla 68—75 p.kg.: Spruiten la 59—109 P.kgIa-' "3—101; Ha 25—61: ld €9—140; Uien 57 p.kggeschoond 1122; Witlof Ia 105—127; Ila 70—96; IIö 61—83: Aanvoer witlof 30 ton. Bruine Bonen 133-144 p.kg. Zo op het oog de gewoonste zaak van de wereld. Een zakenman, die munt wil slaan uit de jeugdwelvaart door het schenken van een goedkoop pilsje en daarbij zijn tiener-twenpubliek de laatste nieuwe „hits" offreert. „Ik houd van gezelligheid om mij heen en daar naast beschik ik over nog al wat vrije tijd", verduidelijkt nieuwkomer Ver hey", die via de heer A. J. Fibbe in de kasbah in het „Worst-bos" terecht is gekomen. De ex-voorzitter van Communicatie '70, op wiens advies de paviljoentjes op het Weena zijn neergezet, heeft aan. Verhey alle (ook financiële) steun toegezegd om een nieuw experiment in de horeea-wereld alle kans te geven. MAASSLUIS In een over wegend Engels getint program ma, met veel componisten van twee a drie eeuwen her, heeft het Maassluis* Jongerenkoor ten overstaan van een zeer goed be zette Maranathakerk zaterdag avond laten horen, hoe ver het onder zijn dirigent Henry Black- mon is gevorderd. Het is een goed gedisciplineerd koor, zowel vokaal als in de stijl van zijn op treden. Zoals zijn naam doet ver wachten kan het zich verheugen in een betrekkelijke overvloed van jonge stemmen en daarbij komt nog een flinke portie geest- Reeds de eerste groep werken maakte duidelijk, waarin de kracht van dit Maassluise koor ligt: een goed uitgebalanceerde klank, veel mooi materiaal, overwegend vrouwe lijk, maar in een werk als de bewer king van Haydns „Praise we sing to Thee" kwam ook het mannelijk ele ment uitstekend tot zijn recht. Dirigent Blackmon heeft de zaak goed in de hand, laat lenig en met expressie zingen, denkt ook om de stijl van dé tijd, de partijen zitten er stevig in, maar dit alles wil nog niet zeggen, dat de zuiverheid over de hele linie'volmaakt is. Er moet met zo'n koor ook buiten het thans over- weend genre iets zijn te doen en Blackmon is dan ook niet geheel bin nen het keurslijf der brave drie- en vierklanken gebleven. Bij een mis- fragment van Mozart had een voor treffelijk jong trompettist voor te genspel laten zorgen en aan het slot van de avond kwam de geest van de eigen tijd tot uiting. Over het ge heel kwam in de vertolkingen het element van de geestdrift in de rea- tie van het gehoor groeide mee. Het solistisch element werd „in eigen, beheer" bijgedragen. Henry Blackmon, ten slotte ook een beken de bas-bariton, zong met grote zeker heid en vol uitdrukking liederen van Pürcell en anderen. De alt Ria Black mon, naar voren tredend uit het koor, maakte vooral in het fraai gezongen „Signor, tutto amor" van Durante een uitstekende indruk, mede dank zij haar ongekunstelde voordracht. Als begeleidster heeft Lenie van der Endt de hele avond uitgemunt, en al dus zeer tot het succes van dit con cert bijgedragen. SP1JKENISSE Tijdens de gemeenteraadsvergadering don derdagavond acht uur ten ge meentehuize komen de volgen de voorstellen van B. en W. aan de orde: Wijzigingen bezoldigingsrege- ling, straatnamen, voorschotten ten behoeve van woningwet- bouw in Schiekamp-Zuid, ge meenschappelijke regeling so ciale werkvoorzieningschap „De Welpiaat", benoeming wethou der J. de Kraker in commissie schoolartsendienst, voorberei- dingsbesluit Hekelingen plan dorp, voorschotten exploitatie vergoeding bijzondere kleuter scholen, vaststelling lesuren vakonderwijs, medewerking Vereniging tot Stichting en In standhouding School met de Bijbei voor aanschaf middelen en verbouwingskosten Oran- jeschool Rehobothschool, Eben Haëzerschool, Maranathaschool en sportemplex „De Brug" wijzigingen begrotingen tin be groting grondbedrijf. ROTTERDAM De 801jarige A. van Tilburg uit de Volmarijnstraat kwam zondag in het metrostation Rijnhaven te vallen. Hij kwam zo on gelukkig terecht, dat hij met een sche- delbasisfractuur naar het Zuiderzie kenhuis moest worden gebracht. Daar is geconstateerd, dat hij inmiddels was overleden. Een experiment, inderdaad, want de Arnhemse lederwaren fabrikant wil een geheel nieuw horeca-publiek creëren. „Mijn standpunt is, dat als je iets goeds, iets' gezelligs brengt en er geen rotzooi van maakt de zaak op een gegeven moment goed gaat lopen. Daarom wil ik mij richten op het betere publiek. Een fijn publiek. Dat moet je niet alleen doen door het betere pilsje, maar je moet de mensen ook wat anders bieden. Bij voorbeeld door het brengen van goede shows op het gebied van muziek en mode. Kunstenaars de ruimte geven om te exposeren. Het organiseren van ta- lentenjachten.W ij willen ons ook op. de zakenwereld richten door het bren gen van zakenlunches tussen de middag tegen populaire prijzen". Ronaid Verhey mag dan een vreem de eend in de horeeabijt zijn, maar op het gebied van muziek staat hij zijn mannetje. Recentelijk haalde hij pop groepen als „The Rare Earth" en „Fleetwood Mac" naar Europa en met de meeste platenmaatschappijen staat hij op goede voet. Voor hem een zeer belangrijke factor om zijn idealen te verwezenlijken. „Van Promo-House wil ik niet een echt horeca-bedrijf maken. Het moet een concertzaaltje, een schouwburgje worden. Cabaret en toneel moet hier ook een plaats vinden. De mensen moe ten zich hier thuisvoelen." „Het moet een open huis worden", vult Charles Coleman (34) aan. Van hem hangt het in hoge mate af, of de greep van Ronald Verhey naar een nieuw horeca-publiek slaagt. Als orga nisator en public-relationman is hij verantwoordelijk voor de artistieke leiding in Promo House. „Mijns inziens is het jonge publiek tussen twintig en dertig jaar in Rotterdam tussen wal en schip terechtgekomen. In deze groep jongeren moeten wij het gaan zoeken. Wij moeten een nieuw bestand opbouwen. Daarmee willen wij gehoor geven aan de wens van de heer Fibbe om de Rotterdamse binnenstad voor het uitgaanspubliek gezelliger tc maken". Bekend is echter, dat het Weena niet direct een gezellige aantrekkingskracht uitoefent op de uitgaander. Als een soort Berlijnse Muur kronkelt deze ver keersader zich door het Rotterdams centrum. De kasbah-achtige scheppin gen van professor Quist wachten al ZUIDLAND De gemeenteraad komt donderdagavond om zeven uur in openbare vergadering bijeen. De agenda vermeldt zestien punten. Er zijn onder meer voorstellen om gel den beschikbaar te stellen voor de bouw van 29 bejaarden woningen en om een gemeenschappelijke regeling ran te gaan met betrekking tot de sociale werkvoorziening op Voorne- Putten, Rozenburg en westelijk IJs- selmonde. twee jaar op een vaste bewoner, wanj menig zakenman liet de snode planner varen bij de aanblik van deze woestij! nerige leegte. Slechts de „Club vai Rome" vond hier een voorlopig onder; dak. Aantrekkelijker is het natuurlyk wanneer de omliggende kasbah's zi snel mogelijk ook vaste bewoners kri; gen. Er is al gesproken over een vis, restaurant. Iedereen zegt nu wel: zot je zo'n project wel in Rotterdam kun-: nen neerzetten. Zoiets doe je toch al; leen in Amsterdam'. Dat is toch typisch; Het feit dat veel mensen dit iei_ betekent voor mij, dat er wol degeïijl belangstelling is voor een gezellig uit gaanslevcn in de Maasstad". Ronald Verhey en Charles Colemai hebben de artistieke handen ineengt slagen. Het idee van de Kopermoie van Henk Elsink is hun uitgangspunt „Wij willen een gezellige clubstee scheppen", vertelt Coleman. WASSENAAR Een 72-jarige vrouw heeft verhinderd dat twee Ha- genaars uit een woning aan de Per- sijnlaan schilderijen, antiek en siera den voor een verzekerde waarde van 75 mille meenamen. De inbrekers konden worden gevat, toen ze met hun laats e vracht naar een auto wil den lopen. De vrouw, die naast het huis waar ingebroken werd, woont hoorde in de late avond gerucht. Ze ging voorzich tig op onderzoek uit, zag een vreemde auto en een raam openstaan van de buren, die niet thuis waren, waarop zij de politie alarmeerde. De inbrekers hebben dertien gesto len schilderijen (onder meer van Ja cob Maris, Benjamin Cuyp, David Teniers) vrij ernstig beschadigd, doordat zij ze zonder meer in de kof ferbak van hun auto hadden opgesta peld. Drie schilderijen stonden nog achteloos in de tuin. De dieven ble ken de 44-jarige stucadoor W. M. en de 43-jarige koopman P. S. te zijn. BRUSSEL Het Belgische kam pioenschap veldrijden is bij de be roepsrenners gewonnen door wereld kampioen Eric de Vlaeminck. Hij reed de ruim '23 kilometer in 1 uur, 17 minuten en 15 seconden. Op ik tweede plaats, met 49 seconden ach terstand, eindigde Albert vanEsm- me. Baele eindigde op 2.18 als derde. Bij de amateurs won Robert Ver- meire, die vorig jaar ook reeds ce regenboogtrui had veroverd. Hij lef" de het parcours van 21 kilometer at 'in 1 uur en 1 minuut. Geirland werd tweede met 27 seconden achterstand en De Deckere bezette de derde plaats op 37 seconden achter de win naar. Éllfp'V I'1 'i. ROZENBURG Als alweer een van zijn laatste officiële daden h- - de commissaris der koningin in - Holland, mr. J. Klaasesz, za'er£r£ morgen de nieuwe sporthal „Ee zet" aan de Laan van Nieuw Bian kenburg geopend. „De Rozet" zal overdag voor de school)eufd dienst doen en s avoncn voor de sportverenigingen in K<» burg. De agenda voor de hal is de J1"?"1*;'", de tijd al helemaal vol, een feit mr. Klaasesg in zijn openmgstoe .spraak nog even aanhaalde. Mee zei hij, leverdeude exploitatie van sporthal, vooral in het begin, n g eens moeilijkheden op. Maar f1!'Li Rozet" was dat beslist niet he., ge Tijdens de openingsceremonie boae zes sportverenigingen een kunsu aan ter plaatsing in de hal. pa gaf de keurturnploeg Mauritius Volendam een turndemonstratn.

Trouw / De Rotterdammer | 1972 | | pagina 2