fcgg SENSATIONELE HOOFDZAKEN GENEVIÈVE FATH: 'NOPPENVROUW' ;er zet hele stad op stelten I* CtJk van was een ongeluk' w Hij wilde eens wat laten zien Ontvluchte jongens aangehouden Daniël neemt aapje mee m D1 Frivole details ontbreken Chauffeur van moord verdacht in Nieuw! and 2 Amerikanen moeten Rusland verlaten DEN HAAG wordt .1 week FILMSTAD 2000ste schip op Waterweg Leersumse arts gearresteerd Berlin 3 ETALAGES MEER ELK DOOSJE SPENCER BEVAT 20 VAN DE BESTE SIGARETTEN TER WERELD Als raad 'ja' zegt Tiptop taptoe Verjaardag- Gijsbert Nieuwland Gezellig kindje klanken „na,- dc AVRO h Wereldomroep wil televisie-export Maar helaas, ikheb self gezien, dat een vrijgegeven stukje duin binnen een week of zes vol komen vernield was. Het schijnt, dat wij Nederlanders meieen maar aan het vernie len gaanvan neer wij ergens gratis in- dé natuur mogen rond lopen En hiermee, vrien den, zijn we nóg niet uitgepraat over Voor nes onvolprezen duin. Pieter heeft zelfs een mooie lijst met de juiste kosten van de wandelkaarten gekre- daarover later. Eerst die sombere opmerking van de heer P. •R^erJUlt d,e Eerste Jerichostrant te Rotterdam, liefhebber van een kloeke duinwandeling. J®e.r Visser heeft gelijk. Een grooo deel van, het publiek weet niet noo het met de natuur moet om gaan. Onwetendheid! Pieter wil daar het accent op leggen, want deskun- ?n ,menen. dat de meeste schade met door opzettelijke vernielzucht maar door verkeerd gedrag wordt aangericht. Er is over dit onderwerp J®!;s eens n congres gehouden: Na tuurbehoud en recreatie. Men moet er natuurlijk op uit zijn, om de mensen zoveel mogelijk van de natuur te laten genieten. Daarbij moet men echter terdege bedacht zijn op de kwetsbaarheid van de ter reinen. En. ongetwijfeld, het duinter- rein met zijn jonge aanplantingen is buiten de paden bijzonder kwetsbaar, v.anneer bijv. het plantendek wordt vertrapt, zullen de duinen gemakke lijker gaan verstuiven. Pieter heeft over dit vernieiings- probleem eens gesproken met de eer ste opzichter van de Kralinger Hout, de heer Kien. Deze was over het al gemeen niet ontevreden over het ge drag van het publiek. Wanneer wij Kijken naar het soms zeer drukke be zoek in dat bos., dan wordt er toch maar betrekkelijk weinig vernield. Alleen: Wij Nederlanders smijten me<; PsP'dren. En die papieren vindt men ondanks het enorme aan tal papiermanden ook bij hopen in uc Kralinger Hout. Ons volk heeft de naam zindelijk te zijn, maar wan neer wij kijken naar de papierrom mel ïn bos, langs het strand of op de straat dan blijft er van deze zinde lijkheid weinig over. Pieter hoeft van het spreeuwen bureau af maar even buiten het raam te kijken naar de puinput aan de overkant van het Vrije Volkge bouw. Het schijnt dat sommige men sen deze put gebruiken als vuilnis belt. Waar blijft dan onze hoogge roemde zindelijkheid? Nu die prijzen. Pieter kreeg ze van een assistente van het administratie- fonds Rotterdam te Oostvoorne. Er zijn twee soorten wandelkaarten: groene en witte. De groene wandelkaarten zijn gel dig voor 150 ha duinen onder Oost voorne, eigendom van het adminis tratiefonds en 15 ha onder Rockanjc, eigendom van de Stichting ..Recrea- tiebelangen Rotterdam". Jaarkaarten kosten 1 per persoon (gezin: ƒ51, weekkaarten 0.50 (gezin 2.50), dagkaarten 0,10, voor het terrein onder Rockanje 0.25. Op de jaar- en weekkaarten wordt- een toeslag geheven van een dubbeltje ten bate van. de Stichting „Natuurfonds". «Nationaal Fonds ter Bestrijding van Natuurontluistering). De witte wandelkaarten zijn geldig voor 1000 hectare duinen onder Oost voorne, Rockanje en Nieuw-Helvoet, omvattende de terreinen van de Ver eniging tot Behoud van Natuurmo numenten fo.m. het Groene Strand, het Brede Water en het Quackjes- water) en het terrein der groene wandelkaarten. Het terrein Brede Water-Groene Strand is gedurende het broedseizoen van 1 maart tot 1 juli niet toegankelijke. De witte wandelkaarten zijn uitsluitend ver krijgbaar voor leden van „Natuur monumenten" en huisgenoten. Kosten: jaarkaarten persoon 3.50 gezin 12.50: voor bewoners van Voorne en Putten resp. 2.50 en 30. Twee-weekskaarten en weekendkaar ten (geldig voor drie dagen) 2 per persoon en 3.50 per gezin. Achter persoon leze men steeds: boven de zestien jaar. Welaan, Pieter heeft dat eens pre cies opgeschreven omdat er blijkens de binnengekomen brieven toch wel veel belangstelling voor bestaat. Wandel en geniet, vrienden. We hebben het een.paar dagen ge leden nog eens kunnen lezen: een halve eeuw geleden verging op de kop van de Noorderpier te Hoek van Holland in vliegende storm de Har wich-boot „Berlin", van de 144 op varenden kwamen er 129 om het le ven. Prins Hendrik volgde de red dingactie van een loodsboot af. De heer C. van Kleef uit Rotter dam herinnert zich een oud lied van M. R. Kwadijk. op muziek gezet door Bart Verhallen en zeven jaar na dc ramp door Orelio in Restaurant Loos te Rotterdam gezongen: ,Jn de vliegende storm, in de pik donkere nacht had het schip zijne reize gelukkig volbracht. De morgen duister, de sneeuw dwarrelt rond, maar ginds zijn de lichten, ecu vaste grond. Daar boven het geloei van de stormwind uit, gekraak, gesplinter: de zee heeft haar buit. Er zijn men sen in nood. op dit wrak in 'd'orkaar. en de golven heften hun dodenzang aan. Fel boven de wind klinkt hun ongstgeschrei. Een heel een volk staat er schreiend bij Geen hulp'. Wie trotseert er die schuimende vloed Toen kwam. er de Prins en die zeide: „Het moet" En hij joeg met de red ders het zeegat uit. „Hel moet!" Wie ontrukt erde zee nu haar buit? Komt helden van Holland, de ivereld wacht op Hollandse koenheid, op Hollandse kracht En de Hollandse jongens zij zegen hem aan En toen, op zijn woord, werd de redding ge daan. Aanbod Met plezier schreven wij de volgende aanbiedingen in ons Boek der Bijdragen een eenpersoons opklapbed (bestemd) van Van G. uit de Bnronlestraat: een veren schudbed (bestemd) van P. uit de Van Duylstraat en een kinderwagen van Van D. te IJssclmonde. Een spiegel en een pendule ontvingen wij van een onbekende van de Kleiweg en kleding van B. uit de Veelzichtstraat. Relsbon- nen werden ons gestuurd door Van W. uit de Doornstraat. Voor dc Spreeuwen- pot kregen wij een gulden van Van de K. uit de Fabriekstraat. Onze hartelijke dank. VERMES Mevrouw Vcenstra (woonwagen). Oude Kleiweg 67. is erg verdrietig over het verlies van een góudeD ketting met hanger (het is een gedachtenis aan haar moeder). Zij ging van de Straatweg vla de BergwcS naar huls. Mevrouw Blanker, Justus van Effenstraat 33, heeft in Ca pitol haar zijden sjaal laten liggen. Rlni Bronsgeest, Mathenesserdijk 333, raakte 16 januari, tussen hiüs en Vier- ambachtsstr. zijn donkerblauwe jasje en (In de zakken) zijn bruine hand schoenen kwijt. PIETER SPREEUW. u£9£NJAievl0Ch!Cn uil rOZC str° cn aa>i dc voorkant versierd met ecu Kiem boeket rode roosjes (Svend (van onze moderedactrice) |E MEEST SENSATIONELE HOEDEN komen ook dit seizoen in Parijs van Svend. de talentvolle Zweed, die jaren geleden bij Jacques Fatb werkte en daarna een eigen hoedenhuis opende, waar nr alweer het bordje 'gesloten op de glazen deuren zit ge- lijmd. Svend blijkt zijn intrek te hebber genomen bij Jacques Heim. bi. wiens kieren hij al dikwijls hoeder ontwierp, maar die hem nu een vas: onderdak biedt. De hoeden van Svend werden drk dagen eerder getoond dan de collec tie van Heim en daarom verschenen alle mannequins in dezelfde brutaal- korte hemdjurk, van ongebleekt* katoen, zonder taille of mouwen. D:< vormloze -hoes' moet de aandachl zo weinig mogelijk afleiden van he! hoofd, maar hij veroorzaakt dan toch maar een deel van de sensatie.. Ook Svend blijft de hoge bol trouw, maav bij hem kan die bo'. •transparant' zijn. van een materiaal waar j<- dwars doorheen kijkt dus. Hij kan ook de vorm van een meloen aannemen of van een reusachtige inanas of van een uit stro gevloch ten kroon. Soms is die liocil zelfs alleen maar feu bol haarnet dat van de kruin Afstaat en waarin overal kleine ma delieven zijn gestoken. En dan weer wordt de ontwerper blijkbaar ge ïnspireerd door dc banden, die de vrouwen in dc twintiger jaren om liet hoofd droegen. In het laatste se en! 'kan zon band een brede cein tuur zijn. van voren dichtgemaakt met een grote metalen gesp. Maar voor banden van stro of .stof, waar- tan boven de ogen een enorme roos is gehecht. sf-Uribt hij óók niet terug. U schrikt van dit nieuws? Toch heelt de tijd bewezen dat de hoeden van Svend overal in de wereld gretig worden gekonieerd, zij het in een ;ets gematigder vorm! (Van onze moderedactrice) GENEVIÈVE FATH introduceerde gisteren de •noppenvrouw' Bij haar verschijnen dc mannequins, onder enorm grote hoeden en onder de golvende, iets omgebogen randen dragen zij bij voorkeur genopte kle ren: een genopte mantel, genopte blouses onder de rechte taillcurjasjes, genopte jurken met gcpiisscerde rokken, deux-piéces die van top tot teen bezaaid zijn met cent-grote pastilles. Zij is met haar vrouwelijke collega Carven tot nog toe de enige die liet mantelpak nog sluike plooirokken toestaat, maar ook bij haar is geen enke! pak getailleerd. Zij zelf verwacht het meeste suc ces van de kleine jurken, die be halve een ceintuur een kort jasje of een bolero hebben, dat een ge heel met de jurk vormt: het kan niet worden uitgetrokken. Haar zomerse jurken met wijde plissé rokken hebben grote, losse strikken voor of achter tegen de hals, de gekledere modellen hebben gedra peerde lijfjes of alleen maar gedra peerde ceintuurs. Ook zij gebruikt voor het korte avondtoilet voornamelijk doorschij nende stoffen ais mousseline en or ganza en meterslange naar achter (Van een onzer verslaggevers) Het onderzoek naar de geheimzin nige dood van de weduwe Kodde te Nieuwland (7..) schijnt te vorderen. De justitie houdt nu definitief reke ning met moord of doodslag en de in middels gearresteerde chauffeur H. uit Nieuwland wordt ervan verdacht de misdaad te hebben gepleegd. Naar de rijkspolitie ons meedeelde, heeft het vooronderzoek nieuwe aan wijzingen opgeleverd, die aanleiding waren het verdere onderzoek te rich ten op moord en tevens wezen op H. als mogelijke dader. De chauffeur H.. een kennis van de ova'leden vrouw, werd op 16 januari, acht dagen nadat de vrouw dood werd gevonden, gearresteerd, verdacht van de verduistering van een groot geldbedrag, dat de weduwe Kodde in huis zou hebben gehad. Hij heeft tot nu toe ontkend iets met de zaak te maken te hebben. Advertentie LM. LEO VAN IERLAND WÉST-KRUISKADE so 3 Etalages zouden wij minstens meer moeten hebben om U vanaf de straat een juiste Indruk te geven van onze enorme, veelsoor tige collectie verlovingsringen. Via onze expositie kunt U zich ongehinderd komen overtuigen, dat wij niet overdrijven. VRIJE TOECANC MJcxPOSITIEViEBI.OV|NGSRIHGeN I zo nodig wachten op graveren MOSKOU (Reuter). De Russische regering heeft woensdag de Ameri kaanse ambassadeur laten «veten, dat de twee assistenten van de Ameri kaanse militaire attaché onmiddel lijk het land moeten verlaten. Deze opdracht stond vermeld in de nota die de waarnemend Sowjet- minisler van Binnenlandse Zaken overhandigde. De twee militairen tegen wie be zwaar is gemaakt, zouden zijn de majoor Hubert Tansey en de kapi tein Charles W. Stockell. Zij zouden zich „in strijd met hun diplomatieke status hebben gedragen." Miuusgenae sjaals romantiseren zo'n japon. De mannequin loopt op schoentjes uit de japonstof en om haar hals hangt behalve een dubbel snoer korte parels een enkel snoer glinsterende stenen. De collectie is maar half zo groot als gewoonlijk: 70 modellen in plaats van 140. Van de frivole details uit de tijd toen Jacques Path nog leefde (peignoirs, onderrokken, kousen en tassen, die vroeger de sensatie be tekenden aan het begin van elke show) is geen spoor te bekennen. Het is niet erg, dat deze sensatie ontbreekt. Erger is dat de grote in spiratie, die toen uit de hele collec tie opsteeg als een adembenemend parfum, nu in de lucht schijnt te vervliegen DE HOGE HELM: van marine blauwe zijde, bezaaid met witte noppen (Svend). Des Moitics, V.S. (Reuter/A.P.) Een 22-jarige leerling-piloot, met slechts 15 uur ervaring in hel vlie gen met een instructeur, heeft dins- flag vier uur lang de Amerikaanse stad Des Moines in de staat lotoa in angst en spanning gehouden. Ds jongeman maakte tenslotte een noodlanding en werd met lichte ver wondingen naar het ziekenhuis ge bracht. Om te bewijzen, dat hij best kon vliegen, was hij in zijn eentje de lucht in gegaan. Van tevoren had hij zijn instructsur onder bedreiging met een revolver gedwongen, het toestel te verlaten. Het hele verkeer in het 200.000 inwoners tellende Des Moines kwam in de war en vrijwel niemand werkte er meer, zolang de jongeman, Roy Soderquist, zijn gevaarlijke capriolen uithaalde. Soms kwam Rij tot bijna 20 meter naar omlaag, een andere keer vloog hij bijna tegen een tele visietoren opi Toen hij 100 minuten in de lucht was geweest, maakte Soderquist voor het erst radio-contact met de grond. Hij vroeg om landingsinstructies. Daarna bleef hij echter verder vlie gen. Een paar „bewakingsvliegtuigen" hielden zijn toestel intussen voort durend in het oog. Alle passagiers- vluchten van en naar het vliegveld van Des Moines werden tijdelijk ge staakt. Kort voordat Soderquist naar be neden kwam. had zijn moeder hem radiografisch gevraagd ermee op te houden en niet langer zijn eigen le ven en dat van anderen in gevaar te brengen. Toen hij na de landing werd weg gevoerd, lachte Soderquist eerst, maar later kreeg hij stuiptrekkingen. DE MELOEN: zachtgele cloche- hocd in zomervilt, een bijou tegen de doorgestikteopgeslagen rand ge stoken (Svend). Advertentie LM. JVnaiW In Frankrijk hebben zich 650 kwekelingen opgegeven voor een functie bij het onderwijs in Algeria. Zij zullen een speciale opleiding van drie maanden krijgen. urmzf rOSACCQ COMPANY ROME (AP, AFP) De vader van Wilma Montesi, een eenvoudige timmerman, heeft gisteren getuigd, dat de dood van zijn dochter een ongeluk is geweest en dat het „absurd is tc denken aan misdaad." (Van een onzer verslaggevers) In alle vroegte heeft de politie dins dag vier jongens aangehouden, van wie er drie waren ontvlucht uit dc inrichting Overberg te Amcrongen. De drie ontvluchte jongens stalen daar zondagavond een auto en reden ermee naar Amsterdam, waar zij een vriend ophaalden, die kortgeleden uit de inrichting was ontslagen. De maandag brachten zij in Am sterdam door en zij besloten 's avonds twee "groepjes te vormen. De afgescheiden twee. beiden 17 jaar oud, probeerden op de vroege dinsdagmorgen in de Ter Gouwstraat in oost een auto te stelen. Een bewoonster daar sloeg echter alarm en de jongens gingen op de vlucht. Na een uur zoeken vond de politie van het bureau Linnaeus- straat hen op de Tugelaweg, Intussen waren ook de andere jon gens van resp. 16 en IS jaar, tegen de lamp gelopen. Zij werden met 'hun' auto aangehouden door perso neel van het bureau Stadhouders kade. Op het Singel hadden zij een aantal flessen melk gestolen, zo bleek later. De vier jongens, allen Amsterdam mers, zijn ter beschikking van de centrale recherche gesteld. Dit was wel de grootste sensatie op de derde dag van het proces, dat de doodsoorzaak van de 21~jarige Wilma Montesi wil vaststellen en waarvoor drie verdachten terecht staan: Piccioni, de zoon van een vroegere minister, de „markies Ugo Montagna", een makelaar en de ex- politiechef van Rome Polito. De vader vertelde dat'zijn dochter ëen goed, trouw en godsdienstig meisje was, dat onmogelijk een dub bel leven kon hebben geleid. Ook al hadden andere getuigen verklaard, dat ze Wilma met een man in een auto hadden zien zitten op de be wuste dag dat ze omkwam, haar. va der kon dat niet geloven. Ze was naar het strand gegaan om haar voeten In het zeewater te wassen, met het oog op een ontsteking die zij aldus dacht te genezen. Ze was, vertelde de oude man be wogen, bovendien innig verloofd "met de politieagent Giuliani, die zij nooit ontrouw "«zou zijn geworden. Haar liefdesbrieven konden dat getuigen. Ook W'ilma's moeder verklaarde, dal zij op Wilma nimmer iets aan te merken had gehad. Wel had Wil ma soms last van flauwtes, vertel de zij. Vandaag zou worden gehoord. Wanneer de raad 'ja' zegt op een nu ingediend voorstel van B. en W„ om een subsidie van ƒ20.000 en een! garantie van ƒ15.000 te verlenen, j« Den Haag deze zomer praktisch zeker van een filmweek. De filmveek in Arnhem (1955) war een suoces. En hoewel ook nu finan ciële medewerking van Arnhem ver zekerd is. blijken plannen voor een nieuwe filmweek in de Gelderse hoofdstad op bedrijfstechnische be zwaren te stuiten. De organisatoren hebben daarna het oog op Den Haag laten vallen. De filmweek elke commercie!» opzet ontbreekt kan eind juni of, begin juli worden gehouden. Er zul-' ien premières worden gegeven van dW beste films, die op he.t filmfestival te Cannes zijn vertoond. De door de minister van O.. K. en W. beschikbaar gestelde film prijs kan gedurende deze week wor den uitgereikt. Verder onderscheidt de filnlweek zich door openluclnvoorstellmgem populaire voorstellingen, jeugdvoor stellingen en vijf of zes congressen, met in totaal ongeveer 1200 bezoe kers. Het is niet uitgesloten, dat er een internationaal congres op het gebied van het bioseoopwezen kan worden gehouden, alsook een congres van het filmcentrum "Kerk en Wereld'. Het rijk zal larschijnlijk een subsidie van 20.000 verlenen, de Ne derlandse Bioscoopbond geeft.een bij drage van ƒ28.000 en het Algemeen Haags Comité draagt bij in de kos ten van een aantal openluchtvoorstel- lingen. W-ma's verloofde De Rotterdamse kustvaarder „Adi- »e" is vanmorgen als '2000ste schip in 1957 de Nieuwe Waterweg binnenge lopen. Het schip heeft ligplaats ge kozen in de Merwehaven. Verleden jaar kwam de „Curagao" als 2000ste schip op 3 februari bin nen. De bekende band van de Engelse trombonist Chris Barber komt naar Neder land om opnamen te maken voor de AVRO die zullen worden uitgezonden in de Radioscoop van 18 februari en een Tip Top-taptoe. De band arriveert 13 februari op Schiphol en zal worden ontvangen met trompet- en ander muziekgeschal van het bijzonder jeugdige New Ot'leans-clubje' in oude stijl" de 'Stork Town Dixie Kids' Chris Barber speelt in de beste clubs ill het Londense West End en treedt maan delijks op in de Royal Fes tival Hall. De biueszange- res van de band is Ottillie Patterson, voormalig lera res aan de kunstacademie in Belfast. De radio staat vanavond in het teken van dc ver jaardag van prinses Bea trix. Via beide zenders wordt een nationaal pro gramma uitgezonden, dat om vijf over acht (na het nïcüws) begint met een klankbeeld over de Oranjes, de op Leidens Rapenburg gestudeerd hebben. Om tien voor half'negen delen Leidenaars de muzi kale lakens uit, gevolgd (om negen uur) dooi* een feestprogramma in de Stads gehoorzaal te Leiden. Prof dl'. F. van Heek spreekt om tien voor half elf over sociologie, liet stu dievak waarin prinses Bea trix in het bijzonder be langstelt. Daarna concerteert het Nederlands Studenten Or kest. Op het programma Gijsbert Nieuwland, di rigent van de Mariniers- Kapel. zal bij de AVRO in dienst treden als hoofd van de afdeling lichte muziek. Deze beslissing heefthij gisteren genomen, nadat al geruime tijd met hem was overlegd over het. bezet ten van de vacature, ont staan door het vertrek van Jan de Winter. De heer Nieuwland verwacht niet eerder dan in de loop van de zomer in functie te zui len treden. staan werken van Tele- mann cn Kox. Na het nieuws van elf uur wordt het nationaal programma besloten met ;en grammofoonplatenpro- gramma onder de titel 'Feestklanken van Neder landse bodem.' De Wereldomroep koes- dat zodra het gereed is tert de wens om eerlang aan de minister zal een transcriptiedienst voor worden voorgelegd. televisieprogramma's in het Of de plannen verwezen- Telijk stond met het leven te roepen in navol- lijkt worden, zal geheel'af- verliezen van dat miljoen ging van de transcriptie- hangen van het standpunt dollar, was kostelijk De uitzending van Roger MaeDougalls blijspel 'ALs het kindje binnenkomt'. gisteravond in het televisie programma van de AVRO is een vlotte, gezellige vertoning geworden. De bewerking van het stuk voor de televisie was zeer geslaagd en bood regis seur Walter van der Kamp een aantal aantrekkelijke mogelijkheden voor 'trucjes' met de camera's. Met, het dankbaar benut ten daarvan gaf hij de uit zending dc juiste sfeer mee. Zo kreeg dit onderhoudende niemendalletje een luchtige presentatie, waarin de hoofdrolspelers zich bijzon der op hun gemak voelden. Henk van Ulsen als a.s. vader, voor wie de geboorte van ee nzoon een miljoen dollar betekent, raakte bij kans bedolven onder de ver wikkelingen. Hij had er - als acteur dan altijd nog kennelijk plezier in. Winnifred Bosboom, voor wie de geboorte van die CHRIS BARBER trombone-taptoe programma's op grammo foonplaten, die reeds ge ruime tijd met veel succes aan honderden radiosta tions over de gehele wereld worden aangeboden. De televisiecommissie is bezig met het opstellen van een, rapport over deze zaak. van de regering. Voorop sonja Brill speelde het moet staan liet nut van lastige, dan weer aanstelle- dergelijke programma's als rive en dan weer lieve propaganda voor Neder- vrouwtje, met de beperking, land. De kwestie van de waarin zich volgens het ge financiering wordt dan het sproken woord het meester- belangrijkste punt, waarna schap toont, ten slotte de organisatie- Ook aan de bijrollen, die vorm zal worden bestu- goed bezet waren, was zorg deerd, bestas*!.-. Helemaal naar Indo-China. moest Daniël Gelin voor de op namen van zijn nieuwe film Mort en fraude". Neem een aapje mee", hebben zijn vrienden misschien wel ge zegd bij zijn vertrek. Daniël Gelin heeft een aapje meegenomen. Als trouwe vrien den brengen Daniël en het aapje nu hun dagen door aan de Ri viera, Zo te zien is de aap nog niet helemaal op de hoogte met de omgangsvormen in demenselijke wereld. Dat. apepootje in Het haar van Daniël Gelin geee/t tenminste de indruk, dat het dier nog niet veel meer dan een aap ziet in de Franse filmacteur. (Van een onzer verslaggeefsters) Op last van de officier van Justitie in het arrondissement Utrecht mr, VI. H. Overbeek is de huisarts J. D. uit Leersum gearresteerd. Kij wordt ervan verdacht, onrechtmatig verdo vende middelen in zfjn bezit te heb ben gehad die hij te eigen bate heeft aangewend. Het staat nog niet vast of hij gerechtelijk zal worden ver volgd.

Het Vrije volk | 1957 | | pagina 2