KLM-toestel cirkelt twee bange uren boven Parijs Vrouw sterft door en landt veilig lona Meeslepende swing van Count Basie Zestienduizend mensen halen apostel af Geboeid in bed verborgen Dulles haalt neus ZONDER COMMENTAAR Spreeuwenpraat Werkgroepen in ZHPC hebben grote taak ;es met Rusland Duitser gaat in café als dolle te keer Twee Polen moeten België uit Twee kinderen in rook gestikt m Sfe Oostduitse 4Anne Frank' verboden Advertenties m s Moppig? Dank (Van een onzer verslaggevers) Angst en schrik, die veroorzaakt werden door het binnen dringen van inbrekers in haar woning aan de Bankastraat in Amsterdam, hebben de 67-jarige alleenwonende Carolina Belles zo aangegrepen, dat zij aan een hartverlamming is overleden. Om half vier in de nacht van zaterdag op zondag' werd zij door 'minstens twee indringers, die het op de kas van haar kruidenierswinkeltje hadden voorzien, gegrepen en aan handen en voeten gebonden met een koord van een centimeter dik. Chaos (Van onze Parijse correspondent) Vijftien passagiers en zeven leden van de bemanning van een KLM-toestel, onderweg van Amsterdam naar Parijs, hebben za terdagmiddag boven het vliegveld Le Bourget twee angstige uren beleefd. n U bed uicf end goedkoper «n-2^5t. 10$ ilrn t s ScJiakel Naar de bioscoop Ontknoping *De apostel Is nu boven ilJmuiden, broeders en zusters. iAlles gaat goed'. Pieter kón het niet laten, 'k Heb nóg een zondagmiddagje ge>- bladerd in dat oude boekje (1759) waarin de breedsprakige, maar voor haar tijd vrjj moderne lady Seymour door zeer lange brieven een jonge, pas-getrouwde bloedverwante advi seert wat zij in haar huwelijk en by de opvoeding van haar kinderen wel en wat zij niet moet doen. De lady heeft een aparte brief ge schreven over het gedrag van de vrouw tegenover haar man. En zij raadt haar bloedverwante vóór alles aan: ,Xet steeds op zijn tempera ment en probeer zoveel mogelijk de zelfde overtuigingen te hebben als hij," maar zij laat er meteen op volgen „Denk niet dat ik je de raad geef om zoveel als de schaduw van zijn lichaam te zyn". Nieuw advies: „Onderzoek hoe vaak, hoe lang, wanneer en bij welke gelegenheid je gemaal wenst, dat je hem gezelschap houdt. Maar pas op: niets is een verstandig man onaan genamer en weerzinwekkender dan een al te teerhartige en beuzelach tige vrouw en niets is een teder-lief- hebbende man pijnlijker dan wan neer zij afwezig is als hij haar gezel schap wenst. Denk er maar eens goed over, want alles hangt ervan ai Tja, de heren der schepping willen vaak graag alleen zijn en de lady vindt dat vy logisch: Daar hebben ze ook reden voor. Waarom zal men hun gedachten onderbreken? De mannen hebben vaak grote plannen in het hoofdIk ben een grote voorstandster van de meest onge bonden vrijheid van. de man. maar ik wil tegenover de vrouwen zeker niet onbillijk zijn." De lady wyst erop, dat de streng ste zedepredikers de vrouw met een schildpad hebben vergeleken: „Haar bewegingen zullen langzaam zijn en zij is zeer bezorgd voor haar huis houding." Andere zedepredikers wil den haar vergelijken met een mier: „De mannetjes hebben vleugels en de vrouwtjes niet. De mannetjes kun nen uitvliegen en de vrouwtjes moe ten de huiselijke zaken behartigen. „Maar," zegt de briefschrijfster, „dit zijn weliswaar aardige fantasieën doch daar wij geen mohammedanen zijn en niet geloven dat de vrouw geen ziel heeft, wil ik me niet laten vergelijken met dit insekt." Enige praktische raadgevingen: Openbare redevoeringen kun je ge rust aanhoren. Schouwburgbezoek mag ook, maar niet te vaak. Een wandeling van een. uur door een dierentuin is een aangename en ge zonde tijdspassering, doch laat je er niet te dikwijls zien. Bezoek vooral geen veiling of openbare verkoping, want daar lopen allerlei vreemde lieden rond. Wees zeer voorzichtig met het gemaskerd bal: heel wat mannen gedragen zich daar onbe hoorlijk. Eri met afschuw spreekt de lady over sommige winkels waar de vrou wen niet alleen komen om een zon nescherm of een waaier te kopen: ,JDie vrouwen kregen een zeer slechte naam omdat naderhand is gebleken dat daar ook mannen verbleven". Een goede raad: „Je man k-.n je 't beste vertellen waar je iets moet kopen." Géén schildpad en géén mier. Oók geen vlieg, gelijk sommige nieuwlich ters de vrouw wel plegen te noemen: Verberg je niet altijd in je huis, maar wees ook nies altijd buitenshuis En wéér vraag ik: „Is dit zo'n on verstandig advies?" Pieter vindt- deze lady veel aardi ger dan de grappenmakers die zo in het begin van deze eeuw allerlei (meestal vry zouteloze) mopjes over de vrouw verkochten. Je kon geen populair tijdschrift openslaan of je vond er een flinke collectie van. Door een toeval kwamen wij in het bezit van een aantal kalenderblaadjes uit die tijd. Flink lachen, vrienden: A. Waarom stook je nooit in je voorkamer? B, Omdat mijn vrouw er nu 's win ters niet kan pianospelen. «r Vader: „U vraagt de hand mijner dochterWeet u wel, dat zij het enige is wat ik bezit?" Jongmens: „Zohm.'geef mij dan liever een beetje vuur." a 3 Moeder: Ik hoor je niet meer kla gen, dat je man zoveel grogjes drinkt. Heb je daar geen last meer van? Dochter: „Neen." Moeder: „Heeft hij het afgewend?" Dochter: „Neen. maar hij heeft mij aangewend mee te drinken." Ook aan heb begin van deze week verantwoorden wij weer graag heel wat kledingaanbiedingen. Wij noteer den toezeggingen van: Van der B. uit de Zomerhof straat, K. van de Dennen daal. Van H. van de Pleinweg, S. uit de De Savornin Lohrrmnlaan, K, uit de Franselaan, K. uit de So- t-henesserweg. K. uit de Stmirmans- pelsstraat. De K. van de G. Borge- siuslaan te Schiedam, De G. uit de Oranjeboomstraat, J. van de Ma- thenesserweg, K. uit de Stuurman straat, K. uit de Gouwstraat. Van O. van de Lede, B. van de Asterlo, O. van de Stadhoudersweg, L. van het Struweel, B. uit de Chopinstraat te Vla ar dingen en N. van de Schiedam- seweg. Onze dank is giootf Aanbod Met veel genoegen hebben wij de vol gende aanbiedingen opgeschreven: een tweepersoons ledikant niet spiraal en tweepersoons bed (bestemd) van K •uit de Bildcrdijkstraat, een tweepersoons ledikant (bestemd) van S. uit de Tol huisstraat, een bed (bestemd) en een matras van R. van. de *s-Graven weg, twee fauteuils en drie stoelen (alles be stemd) van B. uP de Osseweisiraat. stoe len (bestemd) van Den B. uit de Van de Hoonaardstraat en een kinderwagen van J. uit de Ballk papanstraat. Een één- en tweepits gasstel (bestemd) met een één- pitsollestel hebben wij genoteerd van W. uit de Melissaixtstraat. een slaapkamer- lampp een een mkeukeenpodep ffgm lamp en een keukenioper «bestemd) van T van de Meent. Franse tijdschriften van B. uit Sheürecht. kleding van D. van de Dordtsestraatweg en W. uit de Schudde beursstraat, boeken van K. van de Lepelaarssingel en capsules van V, uit de Rös. Manzstraat. Reisbonnen heb ben wij ontvangen van S. van de Brede HlllecliJK, De V. uit de Korfmakersstraut en van Van z. van de Putselaan. De spreeuwen pot werd verrast met guldens van H. uit de Paul Krugerstraat en van W. uit de Van Harenstraat. Verlies Petertje Wielaard, 3 jaar oud. Dordtse- laan 198d, is erg bedroefd. Zijn rood drlewlelertje met blauwe wielen, dat hij pas voor zijn. verjaardag had ge kregen, is in deze omgeving op onver klaarbare wijze verdwenen. Mevr. Mast, Kleine Visserijstraat 53, miste op 28 febr. 7 gehaakte k 1 e e d J es, gaande van de Linker Maasoever naar huis. Gaande van de Strevelsweg-Schulpweg naar Rhoon verloor mevr. Smits. Nieuw- kuijkstraat 9 een lederen geruite bood schappentas met een paar zwarte werkschoenen. De heer J. de Milde, Vier- ambachtsstraat 145b. miste een paar bruine glacé-handschoenen tus sen Aelbrechtskade en de BUJpolder. Dierenrijk De grote kater „Moortje" van mevr. De Bruin, Kat. Lagedljk 80, is sinds 20 febr. verdwenen. PIETER SPREEUW De politie vond zondagochtend om kwart voor negen het stoffelijk over schot op een bed in de slaapkamer, verborgen onder een aantal dekens. Aanvankelijk leek het erop of de vrouw was gewurgd. Het sectierap port bracht echter aan het licht, dat zij niet door geweld om het leven is gekomen, maar vermoedelijk van schrik dood is gebleven. Zondagavond laat arresteerde de politie drie mannen die worden ver dacht van deze inbraak welke zulke noodlottige gevolgen heeft gehad. Zij hebben nog geen bekentenis afge legd. Een van de gearresteerden woont in de Bankastraat een paar huizen van het kruidenierswinkcltje. De recherche vermoedt dat op enig klein geld na de ontvangsten van zaterdag door de dieven zijn meegenomen. Een boekje van de (Van een onzer verslaggevers) De Zuidhollandse propaganda-com- missie van de Biauwe NV hield zon dagmiddag in het BB-gebouwtje te Dordt de jaarlykse ledenvergadering. Tijdens deze vergadering werd de na druk gelegd op het werk van de werk groepen, die contacten onderhouden met o.a. vrouwen- en jongerenorga nisaties. De algemeen voorzitter van de Blauwe NV, de heer K, Leijenaar. vertelde, dat Lucas Bols in het noor den van het land is begonnen met propaganda-acties onder de vrouwen verenigingen. Hij wees daarbij op de taak van de werkgroepen daar: Lucas Bols wordt achterna gereisd. Waar hy reclame heeft gemaakt, geeft de Biauwe NV voorlichting over drank bestrijding. De heer Leijenaar wees erop, dat de werfkracht van de Blauwe NV niet groot genoeg is. Jaarlijks heeft men een vrij aanzienlijk ledenverlies. Daar staat een te kleine ledenwinst tegen over. Binnenkort zai een groot scheepse ledenwerfactie worden ge houden. De vergadering besloot weer subsi die te verlenen op het verspreiden van geschriften, ook dit jaar de ge bruikelijke zomerbsjeenkomsten en een stertocht naar Boskoop te hou den en weei colportagetochten te or ganiseren naar plaatsen, waar geen of een zwakke afdeling bestaat. De aftredende bestuursleden M. J. Maas en H. Zunderman werden herkozen. Spaarbank voor de Stad Amsterdam met een kleine 6000 gulden lieten zij ongemoeid. In de huiskamer aan de achterkant van de woning was het een onbe schrijfelijke chaos. Alles lag over hoop, De vloer was bezaaid met scherven van gebroken vazen en ser' viesgoed. In het vertrek hebben de indringers kennelijk met de vrouw geworsteld en haar daarna vastge bonden en op bed gelegd, waar zy van schrik en emoties dood bleef. De dood van de geboeid op bed liggende mevrouw Belles wekte in de buurt de nodige verontwaar diging. Velen dromden samen voor de winkel. WASHINGTON (Beuter, AP) John Foster Dulles, die sinds 10 fe bruari in een Washingtons zieken huis ligt, heeft zaterdag een frisse neus gehaald. Hij maakte een autorit van een half uur door een nabij bet ziekenhuis gelegen park. De aan. kanker lijdende minister schijnt vooruit te gaan. President Eisenhower heeft gezegd te hopen, dat Dulles op 19 maart zover is hersteld, dat hy dan zal kunnen con fereren met Maemillan, die op die dag in Washington wordt verwacht. Door een indicatief out in de machine (het groene controlelampje van het rechterwiel brandde niet) kon de piloot niet controleren of het wiel goed was uitgetrokken. Hij nam geen risico en bleef twee uur Jang boven het vlieg veld cirkelen tot h(j geen brandstof meer had. Daarna maakte hij een per fecte landing. Het wiel bleek wei degelijk goed uitgetrokken te zijn. De passagiers kwamen met de schrik vrij. (Van onze parlementsredactie) Vermoedelijk in de loop van dit jaar zuilen er in Beneluxverband handelsbesprekingen met de Sowjet- Unie worden gevoerd. Dit heeft de minister van Buiten landse Zaken, mr. Luns, meegedeeld in zijn memorie van antwoord op de begroting voor 1959 aan de Eerste Kamer. De commandotoren van Le Bour get had weliswaar een normale stand van het uitgetrokken wiel geconsta teerd, maar de piloot liet het er niet op aankomen. Boven onbewoond ge bied zou hij weinig moeite hebben gehad zijn brandstof kwyt te raken. Boven Parijs was de enige veilige oplossing net zo lang in de lucht blij ven tot de voorraad brandstof was verstookt. Die voorraad bedroeg bij het vertrek uit Amsterdam ongeveer 4500 liter. Per uur is het verbruik voor een Viscount 1400 liter. Voor alle zekerheid stonden langs de startbaan van 2400 meter lengte acht brandwagens en een ambulance gereed. Het toestel stond al na dui zend meter stil. Midden op de baan stapten de passagiers uit, onder wie ais enige vrouw een Amerikaanse. Sommigen zagen doodsbleek, drie hadden zoveel haast dat zij onmid dellijk in een taxi stapten en een vatte het avontuur zo bij de hand op. dat hij zijn camera te voor schijn haalde en begon te fotogra feren, In het restaurant boden de passagiers de bemanning cham pagne aan. De twee stewardessen kregen bloemen. Om 11.35 seinde de piloot naar de starttoren dat hij weer ging stijgen tot 1700 meter hoogte. Tien minuten later kregen de passagiers de eerste waarschuwing, dat na twee uur een niet ongevaarlijke landing te wach ten stond. Om 11.50 werd een begin gemaakt met het overbrengen van alle bagage van het rechter naar het linkerdeel van het toestel. Kleine persoonlijke bezittingen werden met naam en adres in zakjes verzameld. Tegen 13 uur kregen de passagiers opdracht zich te ontdoen van dassen, schoenen, brillen, potloden, lucifers, sigarenaanstekers en andere scherpe of brandbare voorwerpen*. Een kwartier later werden alle stoe len aan de rechterkant dichtgeklapt Half twee zat iedereen met het hoofd op de ingetrokken knieën te wachten op het riskante ogenblik van de len ding. maar er gebeurde niets. Nor maal raakten alle wielen de grond onder het oog van honderden men sen van het grondpersoneel. 'Naar mijn mening was het ergste.' vertelde de Fransman André Argaud na afloop, 'dat wij twee uur lang tijd hadden om ons op onze dood voor te bereiden. Dat was werkelijk afschu welijk. Maar het KLM-personeel ge droeg zich zo voorbeeldig kalm, dat geen paniekstemming ontstond. Toen ik hoorde "Wij gaan landen" dacht ik aan mijn echte vrienden, keek mijn buurman aan, greep zijn hand en zei in het Frans, wat hij in het Engels herhaalde: 'De voorzienig heid sta ons bij!' De KLM-machine is na enkele re paraties zondagmorgen leeg naar Amsterdam teruggekeerd. (Van een onzer verslaggevers) Een 22-jarige Duitser is zondag middag in een café op de Nieuwen- dijk in Amsterdam als een dolleman te keer gegaan. Hij maakte deel uit van een gezelschap Duitse school kinderen, dat met een autobus naar Amsterdam was gekomen. In het café begon de 22-jarige jongeman last te krijgen van de grote hoeveelheden sterke drank die hij had gebruikt. De leraar die de kin deren begeleidde, maakte daar een opmerking over. Dit nam de jongeman niet. Hy wilde de leraar een klap geven, maar sloeg mis en verloor zijn evenwicht. Daardoor viel hjj met zijn gezicht op een glasplaat en liep hij een diepe snede in zijn wang op. De jongen werd hierdoor zo driftig, dat hij een aantal stoelen, een drum stel en een piano als een bezetene vernielde. Honderden mensen kwa men op het lawaai af en versperden de Nieuwendyk. De politie heeft deze nieuwsgierigen met de gummistok uiteengejaagd. De agressieve Duitser is na een be handeling in het ziekenhuis, opgeslo ten in een cel. Advertentie l.M. Er zijn van die artikelen die iedereen, altijd, nodig heeft, die niets met mooi of slecht weer te maken hebben, maar die U moet kopen als de prijzen het laagst zijn zoals nu, 40 tot 50 lager dan normaal. 8000 Dames Camlsolet en Broekjes,met lont, 'oor Dinsdagmorgen om 9 uur be gint de verkoop van dit sterke interlock, bijna alles van helder wit gebleekte katoenen garens ruime maten, in goede pas vorm,, .stuk voor stuk van eerste klas fabrikanten... een interlock aanbieding die U be slist niet mag missen. (Van onze Brusselse correspondent) Eugene Matusiak, employé bij de Poolse ambassade in Brussel, is zaterdagavond te Meisbroek op een vliegtuig naar Warschau gezet op last van de Belgische regering. De heer Mlynarski, attaché bij de Poolse ambassade, zal binnen korte tijd België moeten verlaten. Hij is tot persona non grata verklaard. De Oostduitse film „Ein Tagebuch für Anne Frank" een misleidend betitelde rolprent van achter het IJzeren Gordijn is vorige week na herkeuring verboden voor openbare vertoningen in Nederland. In eerste instantie was de film toe gelaten voor vertoning .boven 18 jaar'. In deze rubriek vermeldt. Het Vrijs Volk zonder commentaar tref fende uitspraken van anderen, uiter aard voor rekening van hen die war den geciteerd. Mensen tellen uw stem.. God weegt uw stem J Verkiezingen zijn geheim. I Behalve voor God k- Twee kleine advertentie» !n de ru briek Diversen uit bet D «blad van het Oosten. De advertentie» vermel den niet door wie *Un opgegeven. Zelj zegt „Count" (William) Basie, dat zijn huidige orkest een van de beste is, die hij ooit heeft gehad. Dat is waar: het is een voortref felijk ensemble en dat heeft het zaterdagavond in de uitverkochte Kurzaal in Scheveningen en 's nachts in het Amsterdams Concert gebouw overduidelijk bewezen. Maar het bewees ook, dat de wat vermoeide, kleine neger achter de piano nog steed" Duke EI' inks zijn 54 jaar, een leider en inspirator is, die alleen door in inventiviteit en muzikaliteit wordt geëvenaard. (Van een onzer verslaggevers) Het driejarig meisje Jopie v. Beek en haar 20 maanden oude broertje Roel zijn gisteravond in Vüssingen om het leven gekomen door rook- verstikking. In een onbeslapen bed was door tot nu toe onbekende oorzaak brand ontstaan. De politie forceerde de deur, na door een buurman gewaarschuwd te zyn dat het huis vol rook stond. De moeder had de kinderen een uurtje alleen gelaten, de vader be vindt zich op zee. Als e- :.e swingperiode in de jazzmm, arde gesproken en ge schreven wordt meestal eerst de naam van Benny Goodman genoemd en dan pas die van Basie, en het is inderdaad de blanke Goodman ge weest, die dit stuwende, jagende rit me populair heeft gemaakt, maar het is de vraag of de Count niet eerder voor de titel „King of swing" in aanmerking komt. Want, zijn muziek, in de jaren dertig al meestal knap per dan die van Goodman, die het toch wel dikwijls in gladde effecten zocht, is nu nog steeds bijzonder iris en boeiend. Bezwaren kan men hebben tegen Basie's gebruik van c kopergroep, die bij hem uit lie: twaalf man bestaat. Hij gebruikt deze blazers graag als omlijsting van zijn eigen subtiele spel en dat van bassist Eddie Jones, drummer Sonny Payne 0" gitarist Freddy Green en daardoor is de ver houding in volume ivel eens zoek, maar dan moet toch ook erkend worden dat vooral trombonist Al Gray en trompettisten Billy Mitchel en Frank Fo- ster soms heel knappe solonummertjes bliezen. Duidelyk kwam daarbij uit dat de Count een schakel is tussen de swing en de cooljazz. Zijn piano stijl, waarbij hij alle noten „die niet nodig zijn" overslaat, gaf Les ter Young indertijd de kans op zo'n ingetogen wijze de sax te bla zen en inspireert ook nu zijn so listen tot fraai en gespannen spel. Veel indruk maakte daarnaast drummer Sonny Payne, die met Ba sie zorgde voor een vitaal en stu wend ritme, dat ieder nummer be heerste. Zijn solo voor de pauze was uiterst meeslepend. Joe Williams was de zanger. Een grote man met een tamelijk zwak. maar soepel stemge luid. die overtuigend enkele blues zong. Vooral het nummer „In the night" deed zijn kwaliteiten uitko men. LEO KOOL. En daarmee eindigt dan voorlopig de spionage-affaire die België tegen het eind van de vorige week in op schudding bracht. Een spionage- affaire met alle elementen van de goedkope roman, met een onmisken baar tragikomische inslag. De. Fooi- se spionnen waren, naar de Belgische regering zaterdag meedeelde, niet in de eerste plaats geïnteresseerd in militaire geheimen. Wél in de in België werkende geallieerde inlich tingendienst en in het Belgische correspondentschap van radio Vrij Europa. Om inlichtingen over deze zaken door te geven naar agenten, maakte men gebruik van geheime zenders, microfilms in tnbes tandpasta, pot loden met geheime vakken, uitgehol de tabletten, voor medisch gebruik, die geheel volgens de spionage- kunst bij voorkeur verstopt wer den in de w.e.'s van bioscopen, van de wereldtentoonstelling, van cafés. Op zijn voorkeur voor w.c.-bezoek is spion Matusiak vastgelopen. Want al vorig jaar kreeg de staatsveilig heidsdienst in de gaten dat de iiser Matusiak veelvuldig bioscopen be zocht, maar nooit een film uitzag. Matusiak bleek dan ook niet om de film naar de bioscoop te gaan, maar om de w.e.'s. Matusiak op het toilet. Een inspec teur van de staatsveiligheidsdienst achter hem aan. Vreemde geluiden. Matusiak weg. De staatsveiligheids dienst in de w.c. Het vinden van een miniatuur zaklantaarn met plakband tegen de muur geplakt, met 300 dol lar en microfilms. Motorkoeriers gierend door Brussel: die microfilms worden in laboratoria van de staats veiligheidsdienst in ijltempo geko pieerd en weer teruggebracht naar het betrokken toilet. Maandenlang heeft dit spel geduurd. Totdat men precies wist wie de contactmannen van Matusiak waren en welke doel einden de Polen nastreefden. Donderdag was de grote ontkno ping: Matusiak werd in een café „op heterdaad betrapt" toen hij weer microfilms wilde verstoppen. De Belgische regering heeft nog niet de namen bekend willen maken van de contactmannen van Matusiak. Ben Bella, leider van het Al gerijnse nationale bevrüdingsfront, die in oktober 1956 met vier andere Algerijnse leiders door de Fransen werd gevangen genomen, is van Pa rijs overgebx-acht naar het eiland Aix, aan de Atlantische kust bij La Rochelle. (Van een oneer verslaggevers) Gejubel slaat de mioroioonstem 'weg die over Schiphol schalt. Zes tienduizend driehonderd en vieren negentig mensen wachten' op hun apostel. De heer Slok hoofdbestuurder van het Apostolisch Genootschap, komt uit Amerika aan met de Coral Sea. Gezet, vitas!. kerngezond staat hij breed lachend naast zijn vrouw op de trap. terugwuivend naar de dui- izenden om hem heen. Tranen glinsteren in de ogen van ide leden van de ontvangstcommissie die hem op de begane grond omrin gen. Omhelzend en handenschud dend gaat hij de kring rond. Achter de witte hekken zingen en juichen ;de duizenden kinderen. Apostel Slok 'is zaterdagmiddag thuis gekomen. 'Geen zinloze persoonsverheerlij king voerde u hierheen' zegt de apos tel. Hoog staat hij met zijn vrouw en een klein meisje op een statie trap. 'Geen zinloze persoonsverheer lijking maar de heeriijke blijdschap dat God zo goed voor ons is. Die blijdschap willen jullie kwijtendaar- om zijn jullie hierheen gekomen broeders en zusters.' Het is een ver maning. Apostel Slok is naar Zaid-Afrlka geweest, naar Australië, Canada en de Verenigde Staten. Om geestelijk voedsel te brengen aan de gemeen ten van het genootschap die daar door emigranten zijn gesticht. In twee grote auto's, een geschenk van de gemeenten, verlaat de apostel met zijn familie SchiphoL Het Genootschap telt 30.000 leden. Zij geloven dat. God zich kenbaar maakt in de mens, Dis D06BS is voor toea aaostól Sak

Het Vrije volk | 1959 | | pagina 2