GOZ tegen financieel eigen risico voor de verzekerden Nederland speelt 'Go '5 het spel der wijzen Nu Brouwerij maakte water met Verkeer eist weer verscheidene doden Kremlin: Congo is prooi van agressors Mirt bloeit Wrekers doodden verkeerde nazi - niet Eichmann 03 Stadsbus van Roosendaal spoorloos Jongen - 7 weken zoek - weer thuis met voor UE2E1 een senoritas die de naam Panter ere draagt: PANTER Sprint! sprint Botsingen en slippartijen Ballonhaven in Etten Vergissing na de oorlog Dader overval Koedijk bekent Communist in TUC-.raad mmm 16.000ste sciiip in Nieuwe Waterweg Brand in Treslong snel geblnst 20 stuks voor f. 1,2© Kêêm eens zo'n doosje Panter Sprint en proef het verschil J Opschudding bij TV-show Bijbelbloem Dode bij noodlanding Lufthansa-toestei Militair verdrinkt tijdens zwemles HET VRIJE VOLK MAANDAG 1 AUGUSTUS 1960 PAGINA 3 Si tormeuleri Een etmaal Go Het heeft even geduurd, maar nü is het geluktDe Heer Aal- berts - dè expert van Panter - schiep de Panter Sprint. Sportief van model. Heerlijk licht - met zorg gemêleerd uit de zuiverste tabakken - naar smaak en geur een échte Panter - die toch slechts 6 cent kost, Soort wegberm Knoop Advertentie I.M. Waarom wachten ais U toch binnenkort gordijnen nodig Hebtterwijl U nu te kust en te keur de c uneie Rouleau- druk cretonne .éér dan een gulden per meter goedkoper kunt uitzoeken. Rouleau-druk cretonne, bekend bi| iedereen die geïnteresseerd is in overgordijnen, maar ook «A-erbekend is de normale prijs van 2.95 per meter Morgen koopt U dezelfde Rouleau-druk. geweven van soepele garens m leuke dessins, zowel voor slaap- als voor huis kamers. per meter voor nog géén één gulden zeventig. Dinsdagmorgen om 9 uur gint de verkoop van di cm breed. cretonne. 120 leuke Keurige dessins, per meter voor I I (trol (Van een onzer verslaggevers) De 25-jarige H. J. B. uit Koedijk, die ervan werd verdacht de roofover val in de nacht van IS op 19 juli op het echtpaar HeuvelMantel ie heb ben gepleegd, heeft bekend. De Rijkspolitie te Langedijk had met behulp van de Dactyioscopische Dienst in Den Haag aan de hand van vingex-afdrukken de identiteit van de dader vastgesteld. B. had reeds eer der met de politie te maken gehad in verband met een kleine diefstal. In de bewuste nacht is hij het huis van het echtpaar Heuvel binnenge drongen. Mevr. Heuvel hoorde bene den gestommel. Even later zag zij B. haar slaapkamer binnenkomen. Hij droeg een zwart masker. Toen hij geld eiste begon mevr. Heuvel te gil len, waarop de Koedijker haar een kiap met een hard voorwerp op het hoofd gaf. Mevr. Heuvel liep een diepe hoofdwond op. B. is overgebracht naar het huis van bewaring te Alkmaar. (Van onze sociaal-economische redactie) Het gemeenschappelijk overleg' van ziekenfondsorganisaties heeft zich tegen het invoeren van een financieel eigen risico voor de ver zekerden verklaard. In een brief aan de minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid worden de bezwaren, die de organisaties her haaldelijk hebben aangevoerd, nog eens uiteengezet. (Van een onzer verslaggevers) De politie in Nederland en België zoekt sedert zondagmorgen naar een autobus van de firma Hoefnagels uit Roosendaal, waarvan maandagmor gen nog geen spoor bekend was. Zondagmorgen in alle vroegte is de bus die normaal in het Roosendaalse stadsverkeer wordt gebruikt, verdwe nen. De bus, een 39-persoons DAP was zaterdagnacht na de laatste stadsrit normaal met nog enkel andere auto bussen voor de garage in de Spoor straat gezet, maar werd niet afge sloten. De autobus heeft een automatische starter en dat maakt het de ,»rij- iustige liefhebber" gemakkelijk om snel weg te komen. Een overweg wachter heeft de betreffende auto bus tweemaal kort achter elkaar zien passeren, maar sloeg er geen acht op. Het gebeurt wel meer dat men met een bus die een klein mankement heeft gehad een korte proefrit maakt. Intussen wordt er overal gespeurd naar de bus. „Wij zullen vandaag wel een tele foontje krijgen dat de bus hier of daar is achter gebleven," zo zei men ons vanmorgen bij de Roosendaalse politie, „want met zo'n bus kan men met te lang plezierritjes blijven ma ken." LONDEN (Reuter) Voor het eerst sinds 1949 hebben de commu nisten kans gezien een zetel te ver werven in de algemene bestuursraad van de TUC. het machtige Britse vakverbond. William Paynter, de communis tische secretaris van het mijnwer- kersverbond is kandidaat gesteld voor een van de drie zetels in de sectie mijnbouw. Er zijn geen tegen kandidaten. Paynters verkiezing op het congres in september staat der halve vast. (Van een onzer verslaggevers) Vandaag begint op kasteel Oud Poelgeest te Oegstgeest het eerste Go-toernooi van Nederland. Wiskundeleraar A. P. H, Schilp van het Hervormd Lyceum in Amsterdam is verantwoor delijk voor deze primeur. Go is een spe' waarschijnlijk het oudste bordspel v&n de wereld en derhalve afkomstig uit China. De laatste paar eeuwen wordt het echter in hoofdzaak gespeeld door Japanners. Daar is Go ontwikkeld tot een volks denksport van formaat: er zijn zeker zeven miljoen spelers in dat land, waarvan veie honderden professionals. In Europa deed dit spel kort voor de tweede wereldoorlog zijn intrede.' Maar pas de laatste paar jaar groeit het hier en daar uit tot rage. Ons land is nog niet zo ver: het wordt hier (nog) bescheiden gespeeld, door Sn totaal een vierhonderd enthousiaste beoefenaren. We hebben zelfs een Nederlandse Go-Bond. Voorzitter daarvan is de man, die het spel hier min of meer heeft geïntroduceerd: de heer Schiip. Hij heeft van de Japanse Go-Associa tie daarvoor een prachtig diploma gekregen, dat hij ons vanmorgen vol trots heeft laten zien, tijdens een demonstratie van het spel. Go wordt gespeeld op een bord met negentien bij negentien lijnen, die elkaar dus op 361 punten snijden. Op die kruisingen worden de stenen ge legd: wit en zwart. Het is de bedoe ling. zoveel mogelijk terrein te ver- Volgens opgave van de koninklijke scheepsagentuur Dirkzwagerbn. v. te Maassluis is op 31 juli I960 het Duit se mh. Athen het 16.000 schip dat in 1960 de Nw, Waterweg is binnengeg- komen. Het kwam van Aviles via Bremen met stukgoed en heeft ligplaats ge nomen Waalhaven Felshaven pier 1, de cargadoor is Worms. In 1959 was dit op 10 augustus het Duitse m_s. Agais met als cargadoor en.ch;. ovoren. Men begint met een leeg bord en er komen steeds meer stukken op. dus eigenlijk het omgekeerde van schaken. Zwart begint Een normale partij duurt ongeveer twee uur. maar beroepsspelers doen er vaak veei langer over. In Japan zijn partijen van een heel etmaal geen uitzondering. Een sterke amateurspeler uit dit land zal deelnemen aan het komende Europese Go-toernooi in Oegstgeest. Dat is dan Takagawa (.'hoge rivier'), die al vele jaren de titel draagt van sterkste speler: Honïmboo. De Japan se ambassadeur in Nederland. Akira Miyazaki. zal vanavond het kam pioenschap openen. Er worden een zeventig deelnemers verwacht nit zeven landen. De sterk ste is ongetwijfeld de kampioen van vorig jaar: de Berlijnse wiskundige dr. Dueball, Het toernooi duurt tot half augustus. Go ook wel genoemd 'het spel der wijzen' schijnt vooral zo aan trekkelijk te zijn doordat remise na genoeg nimmer voorkomt. De spel regels zelf zijn simpel: u leert het spel in een half uur. Maar men kan daarmee een geraffineerde techniek en een strategische diepte bereiken, die iemand zijn leven lang kunnen blijven boeien. Tj kunt een spe! (bord en stenen) plus het boek met. reglementen al verkrijgen voor minder dan tien gul den. Binnenkort zal bovendien een tijdschrift verschijnen, waarin aileriei wedstrijden worden geanalyseerd. Wil men een premiestijging voor komen. dan zal. aldus het GOZ, de overheid een bijdrage moeten geven. Met andere woorden: een deel van de kosten van de ziekenfondsverzorging zal moeten worden overgebracht naar de algemene middelen. Het GOZ zegt verder, dat hoewel het in beginsel afwijzend staat tegen over het invoeren van een financiële rem, een proef zou kunnen worden genomen bij een aantal verstrekkin gen. Men denkt, hierbij aan bepaalde vormen van fysische therapie, spraak lessen e.d. Bij deze behandelingen zijn het resultaat en de tijdsduur afhankelijk van de actieve medewer king van de patiënt. Men zou dan op grond van de ervaring eens een in druk kunnen krijgen van het effect der bijbetaling op de omvang van de verstrekkingen. De aandacht van de minister wordt ook gevrangcï voor de ver houding tussen ziekenfondsen en ziekenhuizen. Het GOZ dringt aan op overleg tussen beide over de verpleegprijs, uitbreidingen en ver nieuwingen en andere wijzigingen, die belangrijke financiële gevolgen met zich meebrengen. Wat het overheidspersoneel betreft, zou het GOZ het ernstig betreuren als deze groep door het treffen van een afzonderlijke voorziening aan het ziekenfondswezen zou worden ont trokken. (Van een onzer verslaggevers) Peter Rombout (15) uit Alk maar, die sinds 13 juni spoor loos was, is terecht. De Amster damse recherche heeft hem in de hoofdstad ontdekt. Hij is naar huis gebracht. Daar verdween hij op 13 juni om als banketbakkersieeriing in Egmond aan Zee te gaan werken. Hij is echter nooit bij zijn nieuwe baas aangekomen. Nee. Peter ging liften naar Bameveid en vandaar naar Arnhem, Elten, Nijmegen en Vijfhui zen. Al die tijd wist hij in zijn eigen onderhoud te voorzien. Twee weken geleden vond hij werk in een be drijfje in Amsterdam. Daar kreeg een zijner familieleden hem in de gaten. Deze waarschuwde zaterdag middag de recherche en toen was her avontuurlijke ieventie uit. Zijn verdwijning heeft de politie ook in Alkmaar heel wat werk gegeven. De kranten vermeldden zijn signalement. Velen meenden abusie velijk hem gezien te hebben. Vorige week schreef Peter aan zijn moeder, dat hij het goed maakte en dat zij niet ongerust hoefde te zijn. (Van een onzer verslaggevers) Direct op de alSrm erende melding „brand in Treslong" is vannacht om 3 uur de Hillegomse brandweer met groot materieel uitgerukt. Op de bo venverdieping sloegen de vlammen uit en het bleek dat de brand ont staan w-as in het privé-kantoor van de directie. Daar het gebouw van be ton is kon men het vuur tot deze lo kalen beperken, zodat binnen een kwartier de brand werd bedwongen met stralen via de motorspuit. Er is vrijwel geen waterschade en het be drijf, dat bekend is als amusements centrum in de bollenstreek en ook door de televisie-uitzendingen die m de grote toneelzaal worden ge houden, kan gewoon doorgaan. Over de oorzaak is nog niets bekend. AHvertenlit t M 9vV (Van onze correspondent in Moskou, Tom Lambert) Op een mooie dag, ongeveer vijf jaar geleden, stapte een voedselinspecteur de Moskouse Badajew-brouwerij binnen. Hij nam een monster bier en constateerde onmiddellijk dat de algemene klacht van het grote publiek op waarheid berustte: het bier was bijzonder waterig. De test van de inspecteur leidde tot een onderzoek dat nu zijn climax heeft bereikt in een uitvoerig artikel m. de Economische Gazet, een. pro pagandablad van het centrale comité van de communistische partij van de Sow jet-Unie. De directeur van de brouwerij, V. Lisakow. en negen leden van zijn stof zullen zich binnenkort voor de rechter moeten verantwoorden voor het verlies of bederf van tien mil joen liter bier en het wegsmijten van veertig miljoen roebel gedurende de afgelopen jaren. De moeilijkheid is dat Lisakow en zjjn medewerkers inbreuk heb ben gemaakt op vrb'» '"dere regel van eommunistir ïomie en gedrag. Zij hebbe oigd tegen alle tradities var. merbrouwen in een wanhopige pijnig om met stromend water het kleverige schuim van de mislukkelingen weg te spoelen. Goede raad van experts werd in de wind geslagen. In plaats daarvan be kortte Lisakow de brouwtijd en bleef maar water door het bier gooien. Toen de wanorde steeds meer toe nam, zo schrijft de Economische Ga zet, begon de directeur zijn staten te vervalsen. Ten slotte was het niet meer na te gaan of er nog bier in de vaten was. zo ja hoeveel en welke hoeveelheden waren geleverd. Het bier bleef intussen achteruit gaan. In 1957 gaf ten slotte een lid van de staf, buiten weten van Lisakow om. (Van een onzer verslaggevers) Twee Nederlanders zijn zaterdag door het slippen van hun auto bij Kleef in Duitsland om het leven gekomen. Het zijn de 42-jarige H. van Woerkom uit Dordrecht, die de wagen be stuurde en zijn 7-jarig zoontje Rolde. Mevrouw Van Woerkom en haar moeder werden ernstig gewond. De wagen kwam tegen een boom terecht. Vijf Nederlanders (onder wie ver moedelijk de echtparen Holleman. schilder van beroep, uit Dordrecht en LaLmmerschop uit Rotterdam) werden zwaar gewond toen hun auto zaterdag bij Wiesbaden op twee juist tegen elkaar gebotste Duitse vracht wagens inreed. Op een niet verlicht deel van de Straelseweg te Venlo werd zaterdag avond de 36-jarige invalide voetgan ger A. .Pauwels gegrepen door een Duitse personenauto. Hij C" erieed gisteren in het ziekenhuis. De 28-jarige Duitser Paul Willmes uit Vierssen reed gistermiddag met zijn scooter op de Kaldenkerkerweg te Venlo tegen een vrachtwagen, die bij een inhaalmanoevre links van de weg reed. Hij overleed kort na aan komst in het ziekenhuis. Oververmoeid De 55-jarige Duitse toerist D. Jer- mann uit Dinslaken is gisteren over leden ut het gasthuis te Goes. Hij was zaterdag ernstig gewond bij een botsing van zijn scootmobiel met een Duitse personenauto, op de Rijksweg bij 's-Heerarendskerke. Vermoedelijk door oververmoeidheid was hü aan het slingeren geraakt. Bij een frontale botsing tussen twee auto's op de Haaksberger straat te Enschede is zaterdag de 78-jarige mevrouw J. Hölscher om het leven gekomen. Vier anderen werden gewond. De botsing ont stond doordat een der wagens bij een slippartij op de linkerweghelft terechtkwam. De 22-jarige scooter-berijder C. uit Weert is daar zondagmiddag in de Dorpsstraat geslipt. Hij overleed ter plaatse. Zaterdagochtend is de 50-jarige motorrijder M. Roodenburg uit Am sterdam onder de gemeente Eemnes op slag gedood, toen hij terecht kwam onder de achterwielen van een truck met aanhanwagen. Niemand liep ernstig letsel op bij een kettingbotisng. waarbij zaterdag morgen op het gladde wegdek van de Zwolseweg te Apeldoorn zeven auto's op elkaar reden. een tip aan de bevoegde autoriteiten. Een grondig onderzoek werd inge steld. In twee jaar groeide een dos sier aan tot veertig mappen dat zo bezwarend voor de brouwerijleiding was, dat de arrestatie van de direc teur en enkele stafleden volgde. Het is overigens niet bekend of het bier van de Badajew-brouwerij intussen wat minder waterig is geworden. (Van een onzer verslaggevers) In Etten is vandaag öo eerste spe ciale ballon-haven van ons land in gebruik genomen, dicht bij de .his torische grond", waarboven ruim vijftig Jaar geleden hier het eerste vliegtuig vloog. De haven zal als „basis" worden1 gebruikt voor de Haagse Ballon Ciub. De startplaats is bij de nieuwe sport hal, die ook als markt wordt ge bruikt. Van belang is, dat hier het goede baliongas kan worden geleverd. Vanmiddag zou ter gelegenheid van de opening natuurlijk ook een ballon de lucht la gaan: een nieuwe, en wel de „Utrecht". 15.000 vrijwilligers zijn in Ka zakstan aangekomen om te helpen bij het binnenhalen van de oogst, zo meldt de Prawda. zoals bekend be staat er a1 lange tijd een landbouw crisis in dit gebied. (Van onze correspondent in Moskou, Tom Lambert) De Sowjet-Unie vist weer eens in troebel water. Bij mon de van Tass heeft zij bekend gemaakt, dat Congo de prooi is van niet nader te noemen agressors. Deze proberen Con go te knechten, door er het economische leven willens en wetens te ontwrichten. Deze agressoren, gesteund door .de kolonialisten van de NAVO', zijn er de schuld van als het Congolese volk uithon gert. Wanneer aan deze agressie geen einde komt aldus de officiële ver klaring van Tass dan zal de Sow jet-Unie, niet aarzelen vastberaden maatregelen te nemen, om dat einde te bewerkstelligen. Op welke wijez dat zou gebeuren, legde Tass verder niet uit. Advertentie LM Een beroemde Hoilywood-ster wei gerde onlangs op te treden in de Bussumse TV-studio. „Too hot in this studio!" riep zij temperamentvol, verontwaardigd over de temperatuur. De opschudding was groot. Totdat de regisseur haar glimlachend een Boidoot Towelette overhandigde. „Ahzuchtte de diva dankbaar, terwijl ze haar kostbare huid ver friste. „Dank oe well!" En daarna, trad ztij verkwikt voor de lens, waar zij enkele songs bracht uit „Some Like It Hot". Zélf hield zij niet van „Hot". U ook niet? Boidoot Towelettes, 20 cent. ge drenkt l*i Boidoot Eau de Cologne en her- gesloten. Per doosje van 5 stu„ Het Russische persbureau deelde mede, dat binnenkort een groep dok ters naar Congo zal vertrekken, met assistenten en voorzien van de no dige medicijnen. Bovendien verklaarde het bureau, dat het Kremlin welwillend denkt over het beroep van Congo, inzake economische hulp. Het Kremlin .roept. alle vrijheidslievende landen op* zulke hulp te verlenen. Tienduizend ton voedsel zijn reeds naar Congo verscheept, honderd trucks met onderdelen en instruc teurs zullen volgen en enkele vlieg tuigen, die behulpzaam zullen zijn bij het verplaatsen van de troepen van de Verenigde Naties. Tass verzweeg wijselijk de uitge breide hulp die,. Congo uit ontelbare andere landen toestroomt. Een van de grote trekpleis- ters van de Floriade is en blljjt de Bijbelse afdeling. Soms moei men zelfs in de rij wachten om er binnen te komen; net als bij de kabelbaan. Wie in die kas i$, ziet op het ogenblik 'n boel aardige dingen. Mej. Wil Goos- sens, een van de dames die over deze afdeling 'n wakend oog houden, heeft se ons ge wezen. Zo zagen we bloeiende mirt: heel-kleine witte bloemetjes roet een subtiel, verrukkelijk geurtje. In Israël gebruikt men de mirt voor bruidsboeketten. Verder bloeien de granaatappel, de Is raëlische dwergoleander, de won derboom en.mosterd! Nog een leuk nieuwtje: de eerste drui ven in de kas zijn rijp! En het wensvijvertje? Wordt daar nog wei eens geld ingegooid? We hoorden, dat dit niet meer gebeurt; het vijvertje staat trouwens vol mei, Nymphea. Wel worden er nog munt stukjes gedeponeerd in de put Tja de mensen hebben wensen ge noeg. Op de Bijbelse afdeling spraken we ook nog even met Hetty "Woif uit Rotterdam, die in de toekomst voor goed naar Israël hoopt te gaan. Hetty verkoopt het handwerk, dat door het Yemenitisch echtpaar wordt gemaakt: het zilver van Zeeharja en het vlechtwerk, dat uit de vlijtige handen van Sarah komt. Hetty Wolf vertelde, dat het met de verkoop goed gaat; haar klanten zijn voor het allergrootste deel Hol landers. De opbrengst is bestemd voor kindertehuizen in Israël. We hadden op de Flonade nóg een gesprek met een jongedame: mej. René Bosch, leerlinge op de Boskoop- se tuinbouwschool, die sinds enkele weken met de heer S. Wijnstok in de Heemtuin samenwerkt. René (spijkerbroek, mooi zwart haar) zegt: „De mensen zien dit eigenlijk als een soort wegberm, waar ze elke dag met de auto langs tuf fen. En zo rennen ze luer ook voor bij." En dat zien die mensen dan heel verkeerd, want de Heemtuin is menen wij een bomend stukje Floriade. 't is bijzonder plezierig, dat deze tuin er zal blijven. „liet is zo jammer" vindt René, „dat er te weinig mensen belangstel- hng tonen voor al deze echt-Neder landse planten. Eigenlijk zie je zoiets nergens anders op de Floriade. Hier kunnen we de bezoekers wegwijs ma ken in onze eigen flora. Het gaat niet zozeer om schreeuwende kleu ren, dan wel om. die soms prachtige planten, die je nog maar op enkele plaatsen in ons land vindt." Als je in Rotterdam een knoop legt, dan moet je die goed leggen, Tien tegen één dat een deskundige criticus roept: „Hee vader, dat gaat zo niet...." Zo'n criticus trad onvervaard op boen, hij zag hoe men op de laatste binnententoonsteUing de scheepsboeg aan een namaak-ducdalf had vast gemaakt. „Hebben jullie in Rotter dam wel eens 'n boot zo zien neer leggen?" klonk het verontwaardigd. De tros werd weer iosgesmeten en de boeg 'is vastgelegd met een dubbele paalsteek! RIMINI (Reuter. AP) Een twee- "motorige Convair van de Duitse Lufthansa heeft zondag een ongeluk kige noodlanding gemaakt bij Rimi ni in Italië. De vierentwintigjarige Inge Muller kwam om het leven, doordat een boom de cabine van het vliegtuig binnendrong; dat op zijn buik over de grond schoof, terwijl beide vleugels afknaoten. Er ont stond geen brand. Vijf andere passa giers werden gewond. Er waren der tig mensen aan boord en vijf beman ningsleden. NEW YORK (Reuter, AP) Kort na de ooriog heeft een illegale groep wrekers in Oostenrijk een nazi „terechtgesteld", in de mening dat men met Adolf Eichmann had te maken." (Van een onzer verslaggevers) In het Sportfondsenbad te Maas tricht is zaterdag de twintigjarige rekruut H. Witjes uit Bergh bij Doe- j man alieeu was, werd hij ontvoerd Dit wordt verteld door de Israë lische journalisten Zwy Aidouby en Ephraim Katz, twee gewezen officie ren in het Israëlische leger. Zij schrijven hun verhaal in het Ameri kaanse blad Look. Tijdens de jacht op Eichmann, die onmiddellijk, na de oorlog is ingezet, had men ontdekt dat de vrouw van Eichmann, die toen in Oostenrijk was, zich met haar broer naar een afgelegen hut in een eenzame streek van Oosten rijk begaf. De groep wrekers volgden het spoor en ontdekten dat in de hut een man woonde. Zij namen onvoorwaardelijk aan dat het de gezochte Eichmann was en gingen op de loer liggen. Toen de tinehem tijdens een zwemles in het ondiepe gedeelte verdronken. De oor zaak van het ongeval is nog onbe kend. en naar een nog eenzamere plaats gebracht en gedood. Later bleek een verkeerde te zijn terechtgesteld hoe wei ook hij een naud was. Eichmann zelf is via Italië uit Oos tenrijk gevlucht, aldus het artikel m Look. Hij en drie andere nazi's wer den door nazistische illegalen naar de Italiaanse grens gebracht. Van daar moesten zij zelf hun weg vin den. Zij stuitten op een Oostenrijkse grenspatrouille en hierbij werd een van de nazi's gevangen. De leider van de patrouille was echter zelf een nazi en bracht geen rapport uit hoe wel hij van zijn gevangene hoorde dat Eichmann was ontsnapt. Via een klooster in Genua ont kwam Eichmann naar Syrië. Hu was toen in het bezit gekomen van valse papieren op de naam Ricardo Clement, of Clemente. Hij reisde op een Vaticaans paspoort. Op ditzelfde paspoort kreeg hij later een visum voor Argentinië vamvaa»* hü nu toen in Israëlische gevangenschap is ge raakt.

Het Vrije volk | 1960 | | pagina 2