lUISii Fraaie nieuwtjes: liefst 62 maal RE I krijgt trotse vloot -nieuwe wagens IEMSIS Drie orkesten in Podiumconcert urogram voor (vroegere) IvAO staat voor de deur Zeer velen volgden J. M. Horvath naar laatste rustplaats n interessante strijd Hermes-DVS naar Enschede VULPENHOUDERS ^EiMSfiaSËSiöiÉgi Hoekse politie heeft t' rustig Personenauto onder li jn 2 op Boompjes Aanbesteding en gunningen HET VRIJE VOLK VRIJDAG 26 AUGUSTUS 1960 PAGINA 4 PANTALON De Broekenspecialist chiedammers onder elkaar Dytnn. MULO Techn. Scholen Bestelauto botst tegen personenauto Dolctersdiensten Wisselkoersen Bromfiets slipt: hersenschudding PROJECTIE BANDRECORDERS VERREKIJKERS V erkeerson gelukken in Rotterdam neemt za terreinen in Advertentie IJA. HOOGSTRAAT 86 TELEFOON 68981 'De eerste klap is een daalder waard,' redeneerde men by Hermes- DVS zondag na afloop van de wed strijd tegen Helmondia '55. En te recht, want al gtng alles nog wat stroef hoe kan het ook anders zo in het prille begin van deze zware competitie een 31-overwinnlng op het stugge Helmondia is een ver dienstelijke inzet. De eerste uitwedstrijd van de blauwwitten is er meteen een op de lange afstand, want Hermes gaat op bezoek by de Enschedese Boys. De Boys, zo juist gepromoveerd naar de eerste divisie, hebben zich verstrekt met niemand minder dan Abe Lenstra en zij hebben meteen de competitie ingezet met een 2—1- overwinning op het lang niet malse ZFC en dan in-Zaandam nog wel. Deze prestatie doet vermoeden, dat de Enschedese Boys heel wat in hun mars hebben. Onze stadgenoten kun nen dus op een warme ontvangst re kenen. En daarom gaat Hermes ge waarschuwd de lange reis aanvaar den. (Van een onzer verslaggevers) Voortreffelijkzei woensdagmiddag een aantal Rotterdamse raadsleden en feliciteerde ir. N. A. Bogtstra, de directeur van de RET. Hun bewondering gold drie nieuwe, glanzende autobussen, die op het Stationsplein te .pronk waren gezet en vervolgens met de raadsledenwethouder J. U. Schilthuis en een gezelschap journalis ten een lange rondrit maakten door de stad. De wagens waren de eerste van een reeks van 62, die in de komende maanden aan de KET zullen worden afgeleverd. Ware slagschepen: met hun lengte van elf meter precies aan het maximum, dat wetteiyk is toe gestaan en rond twintig plaatsen ruimer dan de grootste bus, die bü de EET tot dusver in gebruik was. HBSS neemt zaterdag de beide terreinen tussen De Hollan- diaan en Schiedam In het sportpark Harga in gebruik. En er is inmiddels een keurig clubhuis verrezen in een paar dagen tijds. Dat zeer vlotte tempo was mogelijk door serieoouw. Gebouwen van dit type, ontworpen door de architect Hun- nik, zijn al in verschillende steden neergezet. Ook aan de wegen in het Harga-sportpark wordt door de gemeente hard gewerkt. De weg naast de spoorlijn wordt geasfalteerd en verbreed, hetgeen noodzakelijk bleek om de talrijke bezoekers te kunnen verwerken. Wat betreft het clubhuls voor HBSS: het is volgens een J zeer eenvoudig systeem in elkaar gezet. De oppervlakte van de kantine bedraagt 20,22 bij 8,84 meter. Het gebouw staat vrij dichtbij de ingang tot de terreinen. J De kantine maakt een bijzonder lichte, moderne indruk, doordat de wanden voor het grootste deel uit glas bestaan. Het hout reikt maar tot zestig- centimeter boven de grond. De J binnenwanden zijn verplaatsbaar. Achter de kantine komen dan nog kleedlokalen en was- lokalen voor scheidsrechters en voetballers, met een totaal oppervlak van 22,20 bij 8,80 meter. Het gemeentelijke gebouw is geplaatst door de firma Verlaat uit Giessendam. J Men is begonnen met het uitleggen van de 224 betonelemen- ten van het gebouw. De opstaande stijlen werden vervolgens i geplaatst, het dak is aangebracht en daarna was de beurt aan de zijschotten. Klachten over het Harga-sport- parJt; Nu al? Inderdaad, nu al mar we moeten er (gelukkig) aan toevoegen, dat die klachten onge grond zijn. Het gaat om al die fietsers, die zondag Hermes-DVS tegen Helmon- dia wilden zien spelen en zich toen (ten onrechte) genoopt voelden om hun karretjes in de bewaakte fiet senstalling onder te brengen, waar voor, vanwege die bewaking, natuur lijk betaald moest worden. Ook automobilisten hadden derge lijke klachten. Van verplichting in dit opzicht is echter geen sprake. De automobilisten kunnên voor niets te recht aan de Burgemeester Van Haarenlaan, achter de Spierings- hoekflat bij voorbeeld. Dat betekent, dat ze daarna nog een vijf minuten moeten lopen naar het terrein, maar dat kan toch geen onoverkomelijk bezwaar zijn. De fietsers vinden op 'de weg naar het Hermes-DVS-eomplex een ter rein, waar ze allemaal royaal de ruimte hebben om hun rijwielen te plaatsen. En het kost daar niets. Advertentie X.M. ALLES voor en met gouden pen O AC vanaf J WiSv KANTOORBOEKHANDEL LANGE HAVEN 77-79 SCHIEDAM In Moskou is een cultureel ver drag tussen de Sowjet-Unie en Gha- ua getekend, aldus heeft het Sow- jetpersagentschap Tass meegedeeld. VRIJDAG Bioscopen: MONO POLE: De gebochelde. 2, 7 en '9.15 \mr% PASSAGE: Simson en. Dellla, 2 en 8.15 uur. Tentoonstellingen STEDELIJK MUSEUM: „Een vlinder heb Ik hiér - niet gezien", kinder tekeningen uit het getto There- slenstadt; „Twee. werelden", foto's van Joan "van der Keuken; antiek -speelgoed. 10—17 uur. Apotheek: Gouka, Hoogstraat 23. ZATERDAG Bioscopen: MONOPOLE: De gebochelde. 2, 7 en 9.15 uur. PASSAGE: Simson en. Dellla. 1.45, 4.15,'-6.45 en 9.15 uur. Tentoonstellingen STEDELIJK MUSEUM:. „Een vlinder heb tk hier niet gezien", kinder tekeningen uit het getto There- sienstadt; - „Twee werelden", foto's van Joan van der Keuken; antiek speelgoed. 1017 uur. Apotheek: Gouka, Hoogstraat 29. Gisteren tegen elf uur is op de kruising Spinhuispad-Noordvest in Schiedam een personenauto, bestuurd door de 57-jarige molenbouwer H. v. d, L. uit Schiedam, in botsing ge komen met een bestelauto, bestuurd door de 26-jarige vertegenwoordiger P. M. uit Den Haag. De bestelauto verleende geen voorrang. 'Beide auto's werden /beschadigd. Een inzittende van de personenauto P. C. uit Schiedam kreeg.een hoofd wond en is per GG èri GD naar het gemeenteziekenhuis gebracht. Na be handeling kon hij op eigen gelegen heid naar huis gaan. Zaterdag 3 september om 8 uur 's avonds zal er op het Plan tage-podium een concert gegeven worden door drie harmonie orkesten onder leiding van de heer D. Koster, te weten de Rot terdamse Polittekapel ,f.lermandad'^, het Dorts Philharmonisch Orkest en OBK. Deze drie orkesten zullen gezamen lijk als één groot orkest optreden. Deze week zullen er gezamenlijke re petities plaats vinden o.a. zondag in Tivoli aan de Nieuwe Haven van 10 tot 12 uur, dan in de daarop volgen de week te Botterdam cn te Dor drecht. Aan dit grote concert voorafgaan de zullen de drumbands van genoem de orkesten zaterdag 3 september om 7 uur een mars door de stad maken en wel: de politiedrumband vanaf het Koolas (einde Broersveet), Lan ge Kerkstraat. Grote Markt, Hoog straat, Gerrit Verboonstraat, Planta ge. De drumband Dordts Philharmo nisch Orkest vertrekt van Tivoli, Nieuwe Haven, West Frankelandse- straat, Aleidastraat, v. Beverenstraat, Fabristraat, St.-Liduinastraat, Wa rande, Nieuwe Haven, Oranjestraat, Plantage en OBK vanaf het Wiihel- minaplein, Groenelaan, Willemskade, Stadhouderslaan, Willem de Zwijger laan, Schoolstraat, Nieuwe Haven, Oranjestraat, Plantage. Het concert, begint dan met een mars door de drie orkesten gezamen lijk met de drumbands. Wy verwach ten dat vele stadgenoten naar dit concert gaan luisteren, want een zo groot orkest met o.a. 6 sousaphones, 14 trombones, 20 trompetten, 14 hoorns enz. is niet dikwijls in Schie dam. (Van een onzer verslaggevers) Ook voor het Nederlands Instituut voor Volksontwikkeling en Natuurvrienden (het vroegere IvAO), afdeling Schiedam staat het winterprogramma weer voor de deur. De eerste bijeenkomst wordt dinsdag 20 september gehouden in de grote zaal van Het Volksgebouw, Tuinlaan 50. Simon de Waard zal dan vertellen over zijn reis naar Tsjechoslowakije. Zijn lezing Is getiteld 'Naar de hoge Tatra', het Karpaten-bergmas- sief in Slowakije. Simon de Waard neemt zijn publiek mee door Bo- hemen, Moravië en Slowakije. Hij zal aandacht besteden aan de land schappen, aan flora en fauna, aan steden, dorpen, mensentypen, kle derdrachten enz. Er wordt een bezoek gebracht aan de hoofdstad Praag, de beroemde .Gouden Stad*, aan de Moldau, ter wijl verder het imposante bergmas- sief 'De Hoge Tatra' wordt verkend. Kaarten voor dit' programma zijn verkrijgbaar bij de groepshoofden en aan de zaal. Talencursussen Ook de talencursus is weer opge nomen in het winterprogramma. Men kan Frans en Engels leren. Tot 27 september kan men zich melden voor Engels een beglncursus en cur sussen voor gevordefden en meer ge vorderden en voor een cursus Frans voor beginners. Het Instituut trekt zondag 18 sep tember naar het Mastbos bij Breda. De leden gaan er wandelen door dit fraaie wandelgebied ('mastbos' is de Brabantse benaming voor dennen bos en de dennekegels heten hier 'mastebollekens') en ze kunnen er ook paddestoelen zoeken onder lei ding van de heer Van der Gaag. Bij voldoende deelneming wordt er een busje gehuurd. In het andere geval wordt de reis per trein gemaakt. Men kan zich voor deze tocht naar de bossen tot 13 september opgeven bij de greopshoofden of aan het secretariaat. In samenwerkmg met de afdelin gen Delft en Vlaardingen ten slotte organisert het Instituut op 22 en 23 DOKTERSDIENSTEN D. Houthuysen jr., Swammerdam- stngel 43, tel, 68516; W. T. B. Nyen- huis. Burg. Knappertlaan 154, tel. 69880; Ch. A. Poll, Tuinlaan 92, tel 67856. APOTHEKEN Nieuwland Apotheek, Wlbaut- plein 17; Jansen, Swammerdamsm- gel 41. oktober een weekeind in het August Reitsmahuis in Hoek van Holland. Verdere bijzonderheden hieromtrent volgen nog. 25 augustus Engels pond 10.60 10.60» Amerik. dollar 3.771— 3.771 Franse frank 76.96»77.011 Belgische frank 7.5417.545 Zwitserse frank 87.55 —87.60 Zweedse kroon 73.21 73.26 Duitse mark 90.44190.491 Deense kroon 54.72154.771 Noorse kroon 52.89 52.94 Canada 3.89J3.891 Italiaanse lire 60.77160.821 Oostenrijkse schilling 14.61114.621 De chassis van vyftig van de 62 bussen worden gebouwd bü Verheul in Waddinxveen, de overige twaalf by Magirus. Drie van deze Verheul- chassis zijn uitgerust met lucht vering, de chassis van Magirus alle. Het is een proef, die de BET nog niet op alle nieuwe wagens durfde door te voeren. De bestratingen van Botterdam zijn namelijk niet overal ideaal Niettemin: wat de genodigden er woensdagmiddag van merkten maak te hen enthousiast. Het verschil met de wagens, die nog met bladveren zijn uitgerust, is groot. De lucht geveerde bussen deinen over de weg; natuurlijk zijn nog wel niet alle schokken verdwenen, maar het rei zen in deze wagens is veel plezieriger dan in de oude. Er zijn meer fraaie nieuwtjes in deze bussenvloot, waarvoor de car rosserieën werden geleverd door Werkspoor-Utrecht (30), Hainje- Heerenveen (22) en Verheul-Wad- De 23-jarige K. Houkes uit Pen Haag die gistermiddag met zijn brom fiets de aftakking van de rijksweg namelijk de Delfgauwseweg ten val kwam door de gladheid van het weg dek, was er erger aan toe dan hij zelf meende. Hij wandelde na zijn val naar het wegenwachtstation op de rijksweg waar hij later werd afge haald met een ambulancewagen. In het gasthuis constateerde men een hersenschudding. Hij werd opgeno men. De Franse chansonniers Edith Piaf, die op 8 juni in ernstige toe stand in het ziekenhuis van Neuilly werd opgenomen, is thans zover her steld, dat zij binnenkort het zieken huis kan verlaten, zy zal echter voor lopig rust houden en het is niet waarschijnlijk dat zij de eerste tyd ai kan optreden. dinxveen (10). Er is bij voorbeeld gestreefd naar een zo groot moge lijke standaardisering: ramen, deu ren, dashboard-panelen en elektri sche installaties zijn bij een groot aantal wagens, waar ook vervaar digd, precies gelijk: snel baar, snel te verwisselen. Dat dit het onderhoud van de wagens sterk zal vergemakkelijken en de voor raden onderdelen verkleinen is dui delijk. In spanning kykt de RET op het ogenblik uit naar wat de stedelijke vervoersbedrijven van Amsterdam en Den Haag zuilen gaan doen. E-r is namelijk contact geweest met deze steden, voordat Rotterdam tot zijn formidabele bestelling overging. De collega's van de andere grote steden waren het met de Rotterdamse plan nen eens. Als zy nu grootscheepse bestellingen van hetzelfde type zou den doen, wordt voor de fabrikanten de bouw van zeer grote series moge lijk en kunnen de pryzen naar be neden. Automatisch Rotterdams nieuwe wagens worden alle uitgerust met een automatische versnellingsbak. De proef, daarmee een jaar of wat geleden begonnen, is bijzonder goed verlopen, deelde ir. Bogtstra mee. Hy noemde het beiangryk dat de chauffeur, die steeds meer met het andere stadsverkeer te stellen krijgt, van schakeiwerkzaamheden wordt verlost. Om dezelfde redenen heeft men de stuurinrichtingen bekrach tigd. De stuurwielen draaien lichter dan die van een grote personenauto. De verlichting in de wagens is by- zonder goed. De wagens zyn voorzien van TL-buizen volgens het nieuwste Philips-transistor-systeem, De licht opbrengst is veel groter dan vroeger bij gebruik van dezelfde hoeveelheid energie. Een nuttig nieuwtje is ook de luid sprekerinstallatie, die ook buiten de wagen hoorbaar is. De chauffeur kan dus nu de wachtende mensen in structies geven. De banken zyn bekleed met leer. „Dit materiaal is toch het beste gebleken", zei ir. Bogtstra. „Zolang een bus leeft en dat is in het algemeen tien jaar be hoef je deze bekleding praktisch niet te vervangen". De ramen ten slotte zijn zo groot gemaakt, dat ook de staande passa gier een goed uitzicht heeft op de straat. Vervanging De eerste nieuwe wagens zuilen worden ingezet op de lijnen 45 (CS- Schiebroek) en 38 (Jongkindstraat- Hoogvliet) Als de wagens in februari 1961 allemaal afgeleverd zullen zyn, kan een hoeveelheid oud materiaal worden afgestoten. Door materiaal verschuivingen op verschillende lijnen zullen bijvoorbeeld de routes 47 (Os- senisseweg-Beijerlandseiaan) en 58 •f (Jongkindstraat-Zuidwyk) van betere uitneem- wagens worden voorzien. Omdat de nieuwe wagens groter zyn dan de oude, die worden afgestoten, stygt de vervoerscapaciteit van het RET- wagenpark aanzieniyk. Advertentie (LM.) De politie te Hoek van Holland heeft het deze zomer bfjzorwier rustig gehad. Het aantal toeristen lag bene den dat van voorgaande jaren, maar ook op ander gebied was er dit sei zoen weinig te doen. Zo werden er vorig jaar verschil lende diefstallen gepleegd. Dit jaar was er maar één van enig formaat. De daders, twee jongens, die een por temonnee hadden gestolen, werden al spoedig gegrepen. Vorig jaar werden er 24 bromfiet sen gestolen, waarvan er 21 werden achterhaald. Tot nu toe zijn het er maar 9, waarvan er nog slechts 1 zoek is. Dat er zoveel van de gesto len brommers worden teruggevonden, dankt men aan een systeem van sa menwerking met de politie in de om liggende plaatsen. Het is opvallend, dat de joy-riders en de bromfietsdieven vrywel alle maal uit de omgeving komen. De meeste vermiste brommers worden teruggevonden in het Westland, Delft en Den Haag. Anderzijds wei-den ook verschillen de brommers in de Hoek gevonden, die in genoemde plaatsen als vermist waren opgegeven. Door dit systeem van samenwer king is het mogelijk dieven en eige naars snel op te sporen en men heeft dan ook meestal succes. Trouws, niet alleen met bromfiet sen, maar ook op ander gebied heeft de politie op deze manier ai mooie resultaten geboekt. HET VRIJE VOLK SCHIEDAM Redactie en Administratie: Passage 30 - Tel. 68708 (Van een onzer verslaggevers) „wy waren zeer ontroerd, toen wü van het overlijden van de heer Hor- vith hoorden," sprak gistermiddag ds. J. B. Schouwink tijdens een een voudige plechtigheid op de algemene begraafplaats. „Hij nam een grote plaats in in de harten van velen." Hoeveel waarheid er in deze woor den school bleek uit het overstel pend grote aantal belangstellenden, dat het stoffeiyk overschot van de heer Horvath, in leven stedebouw- kundige in Schiedam, volgde naar zijn laatste rustplaats. Het voltallige gemeentebestuur was aanwezig. Burgemeester mr. J. W. Peek had zijn vakantie onder broken om de teraardebestelling van een zeer geliefd en uiterst bekwaam stadgenoot aan wie Schiedam veel heeft te danken, by te kunnen wo nen. Vele raadsleden liepen in de iange stoet mee, terwyi ook uit de bouw wereld vele belangstellenden naar de begraafplaats waren gekomen. Tydens deze sobere plechtigheid werd alleen door ds. J. B. Schou wink, aan het graf, het woord ge voerd. De predikant noemde de over ledene een groot kunstenaar en een goed mens. Ik ben er van overtuigd, dat ik u hier mag danken, ook na mens de gemeente, voor al wat u voor onze stad heeft gedaan. Ds. Schouwink herinnerde zich wandelingen met de heer Horvath door de stad, waarby hy het scho ne ontdekte op plekken, waaraan anderen zonder meer voorbygln- gen. „Tegen sterke weerstanden In richtte hy zich altyd weer, geïnspi reerd, op de toekomst." De predikant betuigde zyn innig medeleven met mevrouw Horv&th en haar kinderen en besloot zyn woorden met het bid den van het onze vader. De baar was bedolven onder bloemstukken en kransen. Zo stonden woensdagmiddag drie nieuwe bussen en. twee on derstellen te kijk voor raadsleden en andere genodigden op het plein voor het Centraal Station. De aflevering van 62 nieuwe wagens aan de RET is begonnen. Advertentie IM. TUINLAAN SS SCHIEDAM TELEFOON 67464 (Van een onzer verslaggevers) Een ernstige botsing op de Boom pjes te Rotterdam maakte donder dagmiddag een abrupt eind aan de thuisreis van een echtpaar uit Mon treal. De Volkswagen, waarmee het op weg was naar de Wilhelmfnakade om aan boord te gaan van de RUn- dam, raakte aan het slippen en kwam dwars op de rijbaan tot stil stand, juist toen er een tramste! van lün 12 naderde. Hoewel de trambe stuurder krachtig remde was een botsing onvermydeiyk: de auto werd zwaar beschadigd cn moest later worden weggesleept. De bestuurder, de 28-jarige J. E. L. Pettens uit Brussel, directeur :yan een nachtclub, bleef ongedeerd. Twee inzittenden, de 29-jarige M. Sonune- rijns uit Montreal en zyn echtgenote, de eveneens 29-jarige mevrouw R. Sommerijns-La Venture, werden ge wond, de man brak zijn rechterarm, de vrouw kreeg een vleeswond aan het rechterbeen. Beiden werdenn naar het Havenziekenhuis gebracht en behandeld. Omdat ze toch graag door wilden naar de Rijndam, vervoerde de GGD hen alsnog naar de Wilhelminakade. De geneeskundige dienst van de Hol- land-Amerika Lyn ontried het echt paar een zeereis onder deze om standigheden ten tserkste, zodat het tenslotte naar België terugkeerde. (Van een onzer verslaggevers) De 88-jarige weduwe L, Brus-Dek- kers, die in een rusthuis aan de Ro zenburglaan in Rotterdam woont, werd donderdagmiddag door een per sonenauto aangereden,toen zy op de Blaak de ryweg overstak. Met een gebroken enkel moest ze naar het Coolsingelziekenhuis. Op de Schiehaven botste donder dagmiddag de 15-jarige havencon troleur B. L. A. van der Pluym uit de Klaverstraat in otterdam, met zyn bromfiets tegen een personenauto, die uit een poort kwam ryden. De bromfietser moest met een gebroken been naar het Havenziekenhuis wor den vervoerd. De 58-jarige O. Barendregt uit de Mr. Arend v. d. Woudenslaan in Rot terdam sloeg donderdagmiddag op de brug van de Langegeer met zyn bromfiets over de kop, toen hy plot seling onwel werd. Men bracht hem in bewusteloze toestand naar het Zuiderziekenhuis. ZWIJNDRECHT Op de ZwUn- drechtse Brug is donderdagmiddag een vrachtwagen, bestuurd door V. uit Fapendrecht, tegen een autobus van De Twee Provinciën gebotst. De botsing gebeurde op de afrit aap de Zwyndrechtse kant, tenvyi de vrachtauto aan het inhalen was. De hoofddirecteur van Gemeente werken te Botterdam zal op 8 sep tember aanbesteden bestek 615: het maken van een waterkerende dyk voor de eerste uitbreiding van Euro poort in de Grote Krabbepolder in de gemeente Rozenburg. Het maken van perskaden, op hogingen en/of aanvullingen op en naby de loswal Oude Plantage (be stek 608) is gegund aan de N.V. v.h. J. M. Dekker en Zn., te Papendrecht voor 116.700. De N.V. Grontmy. rayon Rijswyk (Z.H.) heeft het aanleggen van een hetgeen tegen DHC zeker beiangryk sportveld en bijkomende werken ten 3al_ zyn, noorden van tuinstad Schiebroek aan 1 de Lindesingei aanbesteed op «...8J De eerste thuiswedstrijden van SW tegen DHC is direct al een specta culaire ontmoeting in deze competi tie, aangezien de wedstrijden tussen de roodgroenen en de Delftenaren een histrisoh verleden hebben en nimmer te voorspellen uitslagen heb ben opgeleverd. SVV heeft de competitie ingezet met een verdienstiyke overwinning in Helmond, waarby vooral de nul belangrijk was daar hieruit, afgeleid kan worden dat de SVV-defensie haar vorm weer heeft teruggevonden, juli) gegund aan de Fa. J. Nooten- boom en Zn., Rotterdam, voo: 88.650. i De nieuweling Herwig (ex-Papen- 22 dreoiii) heeft zondag een goed debuut gemaakt in deze voor hem totaal vreemde omgeving en met een fraai doelpunt de SVV-zege veilig gesteld. De DHC'ers beschikken blijkbaar over een goed elftal gezien de 41- overwinning op VSV. De nieuwe aan winsten van DHC zyn doelman La- garde (ex-Emma) W. v. d. Gyp (ex- Sparta) en Stallen (ex-Willem II), allen spelers met een goede voetbal reputatie, zodat men kan aannemen dat men in Delft dit jaar hoog ge noteerd wil staan. Een extra-waarschuwing derhalve voor de SW'ersl Deze interessante wedstrijd vangt aan om 14 uur en staat onder leiding van scheidsrech ter F. c. Janssen uit Brunssum SVV komt als volgt in het veld, doel: Tap afLer: p R°mefn en H. Hekman! midden: v. Elderen, A. v( Kampen en Herman Wink, voor; Kentie, Ger rit v. Pelt, Cor Corbeau, De Graaf cn Herwig.

Het Vrije volk | 1960 | | pagina 1