on bij lange reeks diefstallen éénvoudig B-voudii» boter! He Vrij \öl Thuisfront moet buiten transport gesneuvelden naar Nederland blijven' Neerlands bloed vloog mee op Glenns vlucht Dolle hond grijpt 3 bromfietsers Politieman verongelukt door hond bouwt REAAL Bouwvolume in Delft voor ruimtecentrum dreig en Maximale straf wegens met pistool in KLM-toestel Arts in arrest verdacht van gebru ik morfine die ontbrak er nog aan Dr* Tilaiiws Verdienen HET VRIJE VOLK DONDERDAG 26 JULI 1962 PAGINA 3 Spaanse socialisten krijgen 15,000 uit Pvcl A-fonds Vlieland stuurt 30 kampeerders terug Duits echtpaar op roof, door politie Boxtel aangehouden in de nieuwe prijsklasse van 25 ct. 17 rookt er weer goed van! Vijf inbraken op klaarlichte dag Advertentie IM (Van een onzer verslaggevers) Het onderzoek van de Rotterdamse politie naar de golf van jeugd dief stallen, die dè laatste vijf jaar door een groot aantal jongens, alleen of in groepjes, is gepleegd, is thans afgesloten. Dit is de droevige balans van dit onderzoek, dat werd verricht door de recherche van het bureau San- delingpieln Twintig jongelui van vijftien tot negentien jaar zijn in de afgelo pen weken aangehouden. Zestien van hen werden voor de officiér van Justitie geleid. 9 Twee konden na verhoor naar huis worden gestuurd en tegen de resterende twee is proces-verbaal opgemaakt, waarna ook z(j naar huis mochten gaan. De recherche heeft uitgebreide staten opgemaakt van de diefstallen, die door de knapen zijn gepleegd. Op die lijst staan Veertig gevallen van diefstal uit kleding in kleedlokalen op de sportterreinen aan de Kromme Zandweg, de Vaanweg, de Buiten dijk, op Varkenoord, aan de Ol- degaarde, de C. D. Tuinenburg- straat en op Laag Zestienhoven. De totale buitnaar schatting vijfhonderd gulden. Een serie diefstallen uit kleding in de zwembaden Mallegat aan de Stadionlaan, Maaskade, het Sportfondsenbad aan de VanMaa- nenstraat, het Oostelijk Zwembad aan de Vredenoordlaan en aan het IJsselmondse Hoofd. Totale buit van (Jeze diefstallenongeveer ƒ650,en een aantal horloges. Een aantal diefstallen in scholen Het bestuur van de Partij van de Arbeid, dat op, 15 mei van dit jaar een actie ten behoeve van de „Spaan se vrijheidsstrijd" begon, heeft een gedeelte van het binnengekomen be drag, 15.000,—, overgemaakt aan de Spaanse socialistische partij in bal lingschap, die in Frankrijk zetelt. Het partijbestuur deelt mede, dat zij die nog geld willen storten voor „de slachtoffers van het Franco regime", dit kunnen doen door over making op giro-rekening 18218, ten name van de PvdA te Amsterdam, onder vermelding van „Spanje- fonds". Tachtig kampeerders waren dins dag onwelkome gasten op het kam peerterrein van Vlieland, Dertig van hea gaven eerlijk toe dat zij de borden op de kade van Harlingen met de mededeling dat het kam peerterrein geheel vol was, wei had den gezien, maar op eigen risico toch maar de oversteek hadden gemaakt. Zij werden teruggestuurd en heb ben een plaats moeten zoeken op Terschelling. De vijftig anderen ver klaarden dat zij niets hadden ge zien. Met enig kunst- en vliegwerk konden zij op Vlieland blijven. De maximum-capaciteit van het Vlielands» kamp "bedraagt 2.500 (vo rig jaar 2000)." Zaterdag komen 20 toiletten en 40 wasbakken gereed, waardoor de totale- capaciteit tot 3000 gestegen zal zijn. Het gemeentebestuur van Delft heeft bericht ontvangen van Gede puteerde Staten van. Zuid-Holland, dat ze bereid zijn mee te werken tot het verkrijgen van extra bouwvolume voor Delft in verband met de vesti ging van het ruimtelaboratoriiun al daar. Ze hebben voorts meegedeeld, dat ze daarom hun beslissing inzake het uitbreidingsplan ,3uitehof" zul len bespoedigen. in Rotterdam-Zuid. Buit ver schillende geldsbedragen. va riërend van één tot "dertig gulden. Een groot aantal inbraken en vooral pogingen tot inbraak in de kantoren van bedrijven aan de Sladionweg. Regelmatig kwamen de jongelui hier terug om hun ge luk te beproeven, hoewel het hun slechts een enkele maal lukte een kantoor binnen te dringen. 1 Eén maal werd in een kantoor 150,buitgemaakt. De politie ver nam van die inbraak pas toen de daders er zelf van vertelden. Het be drijf, waar de inbraak was gepleegd, had nimmer aangifte gedaan, omdat men dacht, dat de dader een per soneelslid was Een geliefkoosd object voor in braken waren voor de jongens ook de kantines op Varkenoord. Die zijn in de afgelopen jaren veelvul dig met een bezoek vereerd. Geld wordt in die afgelegen kantines nooit achtergelaten, maar de jon ge inbrekers stelden zich graag te- weden met koek, snoep, cola of chocomel. De lijst vervolgt met het onder werp bouwketen. Ook daaruit heb ben de knapen verschillende malen 'geld gehaald, hoofdzakelijk kleine bedragen. Naar schatting veertig auto's, ge parkeerd op de parkeerterreinen rond het Feijenoord-stadion, wer den door de jongens aan een on derzoek onderworpen en ontdaan van spullen als handschoenen, si garetten, autokaarten, enz. De jongelui schroomden niet om rui ten van de auto's te verbreken. Ook rijwieldiefstallen stonden op het programmazes fietsen en onderdelen als pompjes, koplam pen, dynamo's en gereedschap werden in de loop van de tijd weg genomen. Uit geladen auto's van'Van Melle aan de Stadlonweg werden blik ken koek en toffees buitgemaakt. De jongens hadden, ontdekt, dat ze met een valse sleutel de laad ruimten van de wagens konden openen Eén van de knapen bezocht zoals wij onlangs reeds meldden op zijn eentje voetbalvelden, waar getraind werd. Vrijwillig be lastte hij zich daar met het op halen van ver weggeschopte bal len. Hij „vergat" echter die ballen terug te brengen en verkocht ze later aan jongens op straat. Zes voetbalverenigingen zijn de dupe van deze jongeman geworden. IIBI ■■lil iri^: (Van een onzer verslaggevers) „Is het geen taak voor het Nationale Thuisfront om geld bij een te brengen waarmee het transport van de stoffelijke over schotten van op Nieuw-Guinea gesneuvelde militairen kan wor den bekostigd?" Deze vraag werd gisteravond gesteld aan prins Bernhard, die in zijn functie van voorzitter van het Nationale Thuisfront op het paleis Soestdijk een persconferentie leidde. (Van een onzer verslaggevers) De 31-jarige Portugees Edgar da Siiva Franco, die op 16 april jl. de bemanning van een KMl-vliegtnig met een alarmpistool had bedreigd, is in Haarlem veroordeeld tot twee jaar en acht maanden gevangenis straf; de maximale straf voor be dreiging meermalen gepleegd. De rechtbank hield rekening met de grote ernst van. het misdrijf en met de omstandigheid, dat het le ven van een groot aantal passagiers in gevaar is gebracht. Hij achtte geen termen aanwezig om de voor lopige hechtenis in rekening te brengen. Het alarmpistool werd verbeurd verklaard. Twee weken geleden had de officier twee jaar tegen de ver dachte geëist. De Portugees, een tegenstander vun het bewind van Salazar, had de gezagvoerder en tweede be stuurder van het vliegtuig, dat via Zurich koers zette naar Lissabon willen dwingen naar Oost-Berlijn te vliegen. Belden dachten, even als twee andere leden van de be manning, dat met een. echt pistool werd gedreigd. Aan de koelbloedigheid van de ge zagvoerder J, van Keppel was het te danken, dat niemand in paniek raakte. De heer Van Keppel koers te terug naar Schiphol, zette het toestel aan de grond en wachtte tot de marechaussee de Portugees kwam inrekenen. De man maakte ook vopr rijn rechters de Indruk een politiek fa naticus te zija, iemand die met be Een hevige ontploffing heeft woensdagmiddag om vij£ minuten ever twaalf de omgeving van het Vrijthof te Maastricht opgeschrikt. De oorzaak was een. uit elkaar ge sprongen olietank in) de kelder wan hqj gebomd vari dê Kamer van Koop handel. De ruiten in de voorgevel van het gebouw vlogen eruit, de muren van de personeelsgarberobe en de keuken stortten in, in de wand van het trap penhuis werd een groot gat geslagen en ock het terrein van het ge douw waaronder de kelder doorloopt, werd gedeeltelijk .omgewoeld. Het ongeluk gebeurde toen drie arbeiders bezig waren met het re pareren van de olietank. Hoewel er uitgebreide voorzorgsmaatregelen waren genomen, is de grote tank het is nog een raadsel waardoor toch ontploft. D« arbeiders die rich alle drie in de kelder bevonden, werden gewond. Slechts een van hen, de jeugdige F. Knaps uit Maastricht, moest in het ziekenhuis worden opgenomen. Zijn toestand is echter niet ernstig. Het personeel van de Kamer van Koophandel kwam er met de schrik af. Ook werd de buitenmuur die grenst aan het terrein van de firma Dickhaut, voor een deel. volkomen ontzet."*Er', werden zelfs grote brok ken, steen uitgeslagen. Het antwoord van de Prins was dat het thuisfront deze kwestie woensdag had besproken met de staatssecretaris van Defensie. De staatssecretaris was van oordeel/dat het al of niet overbrengen van de •stoffelijke overschotten een staats zaak is. Voor ons was dat een aanwijzing dat wy als Nationaal Thuisfront er buiten moesten blijven. Het Nationale Thuisfront heeft in de afgelopen maanden een bedrag van bijna twee ton bijeengebracht en van dit geld zal een eerste zen ding ter waarde van 50.000 worden verscheept. Deze eerste zending bestaat uit wat batterijgrammofoons, grammo foonplaten, pockets en sportmate- riaal en zal in de eerste helft van september in Nieuw-Guinea arrive- ren. Omdat men de behoefte van de militairen zo goed mogelijk wil le ren kennen, vertrekken aanstaande zaterdag de heer F. F. van Rijn die destijds directeur was van de NIWIN en de heer dr. IV. van Zijll, alge meen secretaris van de Nederlandse Sport Federatie naar Nieuw-Guinea. Advertentie LM. BOXTEL, ANP De gemeentepolitie van Boxtel heeft een Duits echtpaar aangehouden, dat zich reeds onge veer drie maanden zonder een vaste verblijfplaats In Nederland ophield. In het onderhoud werd voorzien door diefstallen en oplichtingen. De 31-jarige E. M. en zijn echtgenote afkomstig uit Senne 1 (Kreis Biele feld) werd door verscheidene politie- instanties in Nederland gezocht, on der meer in Brabant, Zuid-Holland, Noord-Holland, Friesland en Over- ijsel. De echtelieden blijken zich schul dig te hebben gemaakt aan ont vreemding van geldbedragen tot 800 aan inkopen zonder betaling en aan overnachting in hotels zonder aan hun verplichtingen te voldoen. In Boxtel had het duo al eerder geope reerd. Toen het daar andermaal durfde verschijnen werd het, mede dank zij de opmerkzaamheid van de burgerij, ingerekend. De echtelieden namen op hun zwerftocht per auto steeds hun vier kinderen mee. namelijk, een jon gen van negen jaar, een meisje van zeven en twee meisjes van anderhalf jaar. Deze kinderen zijn tijdelijk in een inrichting in Boxtel onderge bracht. Ze zullen spoedig worden dreiging een wazig doel trachtte te overgebracht naar Duitsland, waar mujuis veu www -nwp hen bereiken en geen rekening fcield met het gevaar, dat hij 50 passagiers en de bemanning van het vliegtuig deed lopen. de kinderbescherming zich over hen zal ontfermen. De ouders zullen wor den voorgeleid aan de officier van Justitie. „(Van een onzer verslag- vers) Tijdens de ruimte vaart van de Ameri kaanse vlieger John Glenn heeft ook Neder lands bloed meegevlo- gen om de aarde. Yliegverkeersleider Jacob Achterberg (25) uit Den Haag. sinds twee jaar in dienst bij de Amerikaanse lucht macht en gestationeerd op Patrio Airforce Base b(j Cape Canaveral, is een van de drie men sen en de enige Ne derlander die hun bloed aan de vlieger hebben afgestaan, voor dat deze zün grote stunt begon. Voor een ruimtevaar der namelijk de, ruimte ingaat, wordt zün bloed 'ververst' via donors van dezelfde bloedgroep en Jacop Achterberg meld- j die in een speciaal bij- de zich vrijwillig toen schrift gewaagt van zijn het hospitaal op do ba- dankbaarheid. sis deze medewerking verzocht. Sinds die historische datum 12 februari is hij erg trots op een document, een soort 'di ploma' van het hospi taal dat hem naar aan leiding van deze bloed- afgifte is uitgereikt. Er staat ook de hand tekening van Glenn op. De heer Van Rijn zal zich spe ciaal beiasten met het vaststellen van het algemene behoefteprogram ma, de heer Van Zijll zal een tour nee maken naar zoveel mogelijk pos ten om daar contact op te nemen met militairen zelf. Volgens de Prins zal het totale bedrag dat het Nationale Thuis front nodig heeft, op anderhalf tot twee miljoen worden gesteld. „Men moet niet menen", zo zei hij, „dat de actie van het Thuisfront als mosterd .na de maaltijd zou komen bij een eventuele spoedige' regeling van het Nederlands-Indonesische ge schil. Er is zeker geen reden om aan te nemen, dat na een overeenkomst de noodzaak van welzijnszorg met een zou komen te vervallen." De Prins was van oordeel, dat het tegendeel het geval is. omdat er dan perioden van betrekkelijke passivi teit ontstaan, waarin zich de be hoefte aan ontspanning eerder ster ker zal doen voelen. Op de persconferentie werd nog meegedeeld dat Rudi Careil a! op 18 augustus naar de troepen in Nieuw- Guinea zal vertrekken. Het thuisfront heeft' ook een ver bintenis aangegaan met De Spel brekers. Met andere artiesten wor den nog onderhandelingen gevoerd. Prins Bernhard aan het woord tij dens de persconferentie van links naar rechts de heer Maute, vice-voor- zitter. prins Bernhard, voorzitter, de heer F. F, van Rhijn. adviseur en de heer A. A. Heeres, directeur van het bureau. (Van een onzer verslaggevers) Op de Baarlosestraat in Blerick zijn woensdagavond drie personen gewond, toen z(j werden aangevallen door een dolgeworden hond. Eerst wierp de hond twee Duit sers, die samen op een bromfiets za ten, tijdens het voorbijrijden tegen de grond. Het dier beet de Duitsers op verschillende plaatsen. Kort daarop werd een andere bromfietser van zijn voertuig ge sleurd en gebeten. 'Ba drie mannen moesten per zie kenauto naai" het Venlose ziekenhuis worden gebracht. Twee van hen kon den. nadat zij een injectie tegen hondsdolheid hadden gekregen, naar huis gaan. De derde man, de 21-jarige Man fred Hahm uit het Duitse grens- plaatsje Breyel, moest worden opge nomen. (Van een onzer verslaggevers) De Deventer arts 51. B. is gearres teerd onder verdenking van overtrc ding van de opiumwet. De arts zou van morfine, die hij onder zijn beheer had, een deel voor zich zelf hebber gebruikt. Daartoe zou hij geregeld fictieve recepten uitgeschreven hebben op naam van zijn patiënten. B.. die zich twee jaar geleden in Deventer vestig de, is afkomstig uit Biithoven. (Van een onzer verslaggevers) Een Amsterdamse hoofdagent van politie is woensdagavond op de Ro zengracht verongelukt doordat een hond tussen de motor van de agent ers diens onbemande zijspan raakte. De hoofdagent van de Radio- Auto- en Motordienst, de 36-jarige L, Scheepstra, die op surveillance was, kwam na enige buitelingen met het hoofd tegen een personenauto terecht. Hij moet op slag dood zijn geweest. Hoofdagent Scheepstra was ge huwd. De eigenaar van de hond had. naar de politie meedeelt, het dier niet zonder toezicht de straat op mogen sturen. Het ongeluk gebeurde om haif tien, toen de agent een auto wilde inhalen, en uit andere richting autoeen nader de. die hem noodlottig werd. De hond. een grote herder verloor ook het leven. De Italiaanse coureur Ercole Baldini heeft verklaard niet te zul len deelnemen aan de strijd om het wereldkampioenschap op de weg voor professionals. Baldini. die in 1958 te Reims de wegtitel behaalde, wil zich ditmaal geheel toeleggen op de ach tervolging. (Van een onzer verslaggevers) De Amerikaanse scheepvaartmaatschappij Oswego Chemical Carriers Co. heeft een unieke bouwopdracht geplaatst bij het Verolme concern, Op de Rozenburgse werf van de Rotterdamse scheepsbouwer worden in de komende twee jaar twee grote schepen gebouwd voor het vervoer van gekoelde amonia. Zij worden gebouwd volgens een volkomen afwijkende constructie- De schepen moeten eik .80.000 bar rels gekoelde amoriia of koolwater- stofprodukten kunnen vervoeren. Dat gaat gebeuren onder atmosfe rische druk bij een temperatuur van 50 graden Fahrenheit. Het eerste schip zal over ongeveer anderhalf jaar worden opgeleverd, het tweede volgt een half jaar daarna. De voornaamste afmetingen van beide schepen: lengte 184 meter, breedte 21,35 m en diepgang 12.12 m. Zij zullen een snelheid krijgen van 17 mijl per uur. Het is de bedoeling dat beide sche pen in tUdcharter gaan varen voor de fa. W. R. Grace, een maatschap pij die een amoniafabriek op Tri nidad exploiteert. Vandaar zal het produkt naar de Verenigde Staten en het Europese continent worden vervoerd. De Oswego-rederlj is een dochter onderneming van de Marine Trans port Lines Incorporation te New York, die naam heeft gemaakt met het transport van chemicaliën over de wereldzeeën. Verolme heeft de bijzondere op dracht verworven na een felle con currentiestrijd met tal van andere scheepswerven. De schepen moeten op zün Rozenburgse werf ontworpen worden. Dit geschiedt onder toezicht van het American Bureau of Shipping en in nauwe samenwerking met de Coastguard van de Verenigde Sta ten. (Van een onzer verslaggevers) Het besluit van de in. oktober achtenzeventig jaar wordende fractievoorzitter van de Christe- lijk-Historische Unie, dr. H. W, Tilanus, om uit de actieve politiek terug te treden, is aanleiding ge weest voor een welgemeende hul diging door zijn partij. Als de neer Tnanus volgend jaar niet weer in het parlement terug keert, verliest de CHU een man die vele jaren de Unie heeft ge leid. Lelden is eigenlijk niet het goede woord. Want bij leiding denkt men aan koers bepalen. En de koers van de CHU was dikwijls weinig bepaald. Ja. ais typische confessioneie beginselpartij geldt voor de CHU, dat zij veeleer oe- paalde uitgangspunten van den ken en voelen verdedigt dan be paalde concrete politieke doelein den wil bereiken. De eenheid, het samenbindende van de CHU, is dan ook meer de eenheid van uitgangspunt. Bij beslissingen over de weg die op een bepaald ogenblik moet wor den ingeslagen, gaan de menin gen meestal uiteen. Zo vaak, dat het verdeeld stemmen van de CHU-fractie in de Tweede Kamer bij niemand opzien wekt. Dr. Tilanus een politiek leider te noemen, lijkt daarom minder juist. Veeleer is hij een politiek samenbinden Hij is de man ge weest die, door ieder gerespec teerd, in zijn partij de sfeer en de ruimte in stand heeft gehouden die het samen blijven gaan van mensen die in actuele vragen zo. dikwijls verschillend denken, heeft mogelijk gemaakt. Het merkwaardige van de heer Tilanus is, dat hij dit samenbin den op een zo onopvallende wijze heeft gedaan. Hij dwong geen gezag af. Maar hij had het wei. Ook in de Tweede Kamer. Het is of er iets van het samenbindende dat hij op een geheimzinnige ma nier in de CHU heeft, ook In het parlement te merken is. yeker, met de mammoetwet was U er met dr. Tilanus geen land te bezeilen. Maar dat was een uit zondering. Achtereenvolgende re geringen hebben meestal op een welwillend oor en begrip voor een, compromis bij de CBU-fractie- voorzitter kunnen rekenen. In de politiek heeft dr. Tilanus niet alleen meegespeeld. Hij is ook steeds een beetje toeschou wer gebleven. Toen hij bij het ten val brengen van het kabinet- Drees bij een door anderen fel en emotioneel gevoerd debat de ge denkwaardige woorden sprak: 'Moet dat nu Zó?*, vertolkte hij de gevoelens van zeef "velen ook' bui ten zijn partij. Op dat moment nam hij afstand Van de sfeer en de toon van het debatt zonder overigens zijn verantwoordelijk heid voor de gang van zaken prijs te geven. Als dr, Tilanus de Tweede Kamer straks na veertig jaar gaat. verlaten, is ons politieke leven een man armer geworden, die door zijn gematigdheid, zijn ervaring en zijn gezag een rol van beteke nis heeft vervuld. Bij dit veertig jarig jubileum past daarom ook van buiten de Christelijk-Histori- sche Unie een woord van dank en. waardering. Wie in deze dagen per trein tus- sen Rotterdam en Dordrecht reist, ziet langs de spoorbaan het bonte beeld van de aardbeien plukkers: honderden gebogen fi guren. weinig mannen, veel vrou wen, veel jonge mensen. Nederland beleeft in de zomer maanden een hausse in jeugd- arbeid. Duizenden scholieren heb ben een tijdelijk baantje gevon den. Ze verdienen geld yoor hun vakantiereizen, voor het aan schaffen van fototoestellen en zelfs bromfietsen. Dit verschijnsel is voor Neder land betrekkelijk nieuw zeker in deze omvang. Het is zó ge groeid, dat de Gewestelijke Ar beidsbureaus zich enkele jaren geleden met de bemiddeling zijn gaan bemoeien. Hier ligt in de. eerste plaats een verantwoorde lijkheid in de gezinnen, maar er bleken toch zoveel verkeerde situ aties te zijn, dat richtlijnen nood zakelijk waren. "Tie klachten zijn minder gewor- den, maar ze bestaan nog. Broodbezorging, het werken in de afwaskeukens van hotels, mono tone arbeid in de fabrieken en soortgelijk werk vragen veel van hen die het niet gewend zijn. In vorige jaren bleken jongens van zeventien, achttien jaar zelfs classificeerdersarbeid in de havens te hebben gedaan, voor de meeste In de Drentse dorpen Vries en f volwassen mannen al een kracht- Tienaarioo zijn woensdag op klaar- j, toer. Dergelijke klachten worden lichte dag vijf inbraken gepleegd, j nu niet gehoord, waarmee niet is Kennelijk ronden de daders het va kantieseizoen een gunstig seizoen. Tussen twee uur 's middags en zes uur 's avonds is te Vries ingebroken bij de oud-gemeente-ontvanger W. Brouwer, die naar de stad Gronin gen was. In ieder geval mist hij een pakje sigaretten. De tweede inbraak gold zijn bum-man J. Bouder. Hij gezegd, dat er geen reden toe zou zijn. Deze tijdelijke jeugdarbeid heeft vee) aantrekkelijke, maar zonder twijfel ook gevaarlijke kanten. Het zou daarom de moeite waard zijn meer gegevens te verzamelen en over meer inlichtingen te be schikken dan uit een enkele enquête van het Gewestelijk Ar- werkte op bet land toen de inbrekers j beidsbureau bliikt hun slag sloegen. Hoe groot de buit hier is, is nog niet bekend. In Tienaarloo zijn drie huizen door cht. Bij de familie stenveld, die i dag met vakantie was, is viji<.„ vintig guiden weggenomen. Bij de bouwvakarbeider Lamstin was het ernstiger: men denkt dat negenhonderd gulden wordt vermist. De heer Lamain was ook met va kantie. Het laatste slachtoffer is hoofd der school, de heer Veling. Deze was ook afwezig. Men weet nog niet wat bjj hem wordt vermist. Geslaagd voor liet examen boekhou- n ëf" „H"., Pru!m (Papendrecht), P. A. W. Reijns en Cb. J. Hodevink (Utrecht), E. b. M. ra» Oploo (Beems- kw i i T,"n ^PP*1 (Haaren- NB), A. de Bover (Amstelveen). A. C. Sanders (MetrveldhovenA. G. Smits (Basra), r. Schaap (Losser) F. c. Th, .M. van der staak en j. sttkkelorum (Hazerswoude). V<Ü°? „at Frans MOA zijn ge slaagd: E. W, l. Xeenderts (Schiedam), Si A. Leenheer (Hengelo). G. M. teu- H. W. J. 14etters (NJU- A- Oroenewegen (Botter dam), W. Kolt (Btmchode). J, B. G. M. ffiken» (Beek-LB), A. c. it. Bruin. (Luxemburg). B. AL Gasstnt (Amrter- dam), A. Oh. Stuk (Oen Stag).

Het Vrije volk | 1962 | | pagina 1