in '66 groot RTM wil hogere tramtarieven I Onderzoek snelheid ambulancevervoer in Amsterdam-N oord Laatste vliegtuig luchtbrug Biak vandaag op Schiphol -collectie nu vei i <m£^ ,Zówordt postzegels verzamelen zinloos. 1 1 5? a Later weer kouder Grootse prestatie in wereldluchtvaart cF Albert Heijn moet sluiten vindt PG Hei Vrije Vol! ariï^ Vrije bouw <3 m °èi Cala Ras krijgt hulp van Tyne Stopverbod in binnenstad van Amsterdam? Zesduizendste student aan RU Leiden Jongens stalen geldkistje uit Arnhems hotel Commercieel i MA/j m Ou ca HET; VRIJE VOLK WOENSDAG 14 NOVEMBER 1962 PAGINA 3 Co lu m s morgens tfs 'iimHHNimfiffl«iiiii!ini))8!iiw«miimf!iiHiiHHffiiHrHiH!iiHiim;iiiimKt O TEM verheugd J6® Ui 18 's middags jJ* Slechts vier Jongen overreden Verantwoordelijkheid !TI 's atOKfe UTRECHT (ANP) Dg minis ter van Bouwnijverheid en Volkshuisvesting vindt, dat de woningnood nog lang niet is opgelost. In de jaren 1966'67, als de in 1945 geboren Neder landers in het huwelijk treden, zal het tekort aan woningen zich weer ernstig doen gevoe len. Minister Van Aartsen, die van me ning- is dat in d; eerstkomende jas>.n ten minste een bouwprogramma van 80 tot 90 duizend woningen moet wor den uitgevoerd, sprak op e.en gisteren in Utrecht gehouden vergadering van een AR-kiesvereniging. Het jaar 1962 is volgens de be windsman voor de bouwproductie bij zonder ongunstig geweest. Invoering van de vijfdaagse werkweek en het slechte weer hebben een verlaging van de produktie tot gevolg gehad. De minster is van mening, dat de overheid een stimulerende taak heeft bij de bevordering van het industri eel bouwen. De overheid heeft bij de bouw, aldus zijn standpunt, een re gulerende taak. Zou dit niet het ge val zijn, sdan zou er misschien wel meer gebouwd worden dan thans, maar de woningen met de lage huren en ue lage stichtingskosten zouden van de markt worden, verdrongen. (Van een onzer verslaggevers) De RTM overweegt in Den Haag goedkeuring te vragen voor een verhoging van haar tarieven. Dat is nodig omdat de loonkosten verleden jaar met twaalf tot dertien percent zijn gestegen. Niette min liggen de lonen en salarissen nog altijd onder het niveau van die in de grote steden. De restrictie, die de regering heeft toegepast voor de vrije bouw was dan ook nodig, omdat- de woningen in deze sector de gesubsidieerde wo ningen dreigden te overvleugelen. Het is evenwel een misvatting, zei minis ter Van Aartsen, te menen, dat de woningen in de vrije sector alleen maar dure bungalows en villa's zijn. De subsidiepolitiek zal naar zijn me ning moeten worden opgeheven, maar de eerste jaren zal daar nog geen sprake van kunnen zijn. Het beleid moet echter, aldus minister Van Aart sen worden gericht op de vrijheid van de mens, die zelf zijn woning kiest en zelf zijn huur bepaalt. Dit zei gisteren dr H. J. van Zuy- len, directeur van de RTM, Jn de jaarvergadering van de onderneming die nog altijd voor het overgrote deel in handen is van de gemeente Rotterdam. Toch had de bijeen komst niet het karakter van louter een formaliteit. De zeer kleine minderheid, die de belangen van de houders van res- tantbewijzen behartigde, had in het algemeen waardering voor het be stuursbeleid. Kritiek was er op het feit dat het jaarverslag statutair te iaat werd uitgebracht. De heer Van Zuylen was niet bU- zonder optimistisch over de toe komst van de streekvervoerbedry- ven. De openbare vervoermiddelen als tram en bus 'krijgen toenemende concurrentie van de eigen auto en zelfs kan men zeggen dat er ln het westen van het land voor het open baar vervoer een verzadiginspunt is bereikt. De kosten stijgen tegelijker tijd, terwijl goedkeuringen voor ta riefsverhogingen maar moeilijk te verkrijgen zijn. Daar komt als een extra-ongunstig feit voor de RTM nog bij, dat vrij wat bewoners van de eilanden naar de grote steden trekken om zich daar blijvend te veslgen. De heer Van Advertentie IM. J Zuylen zei te verwachten dat de trek naar de stad nog groter zal worden als straks het Delta-plan is voltooid. Te verwachten is dat zeer spoe dig een beslissing zal worden geno men over de verplaatsing van het Rotterdamse eindstation van de tramlijnen van de Rosestraat naar de Boergoensevllet, Het gemeente bestuur van Rotterdam wil het eind punt naar de zuidelijke rand van de stad verleggen omdat de streektram route dwars door Rotterdam-Zuid aanleiding tot vele ongelukken Is. De heer H. W. Jettinghof, de nieuwe Rotterdamse webhouder die onder meer het openbaar vervoer behartigt, werd tot commissaris ge kozen in de plaats van wethouder J. Sohllthuls, die ln het college van B, en W. niét langer met vervoers- zaken is belast. (Van een onzer verslaggevers) Het ambulancevervoer in Amsterdam-Noord, dat enkele jaren geleden aanleiding gaf tot vragen in de gemeenteraad, is andermaal een punt van onderzoek geworden. In de nacht van vrijdag op zaterdag werd in Amsterdam-Noord een..man neergeschoten door een politieagent. De wethouder van Op'ënbare Gezondheid, dr. P. J. Koets, laat thans nagaan hoe lang het na het alarm heeft geduurd eer de ambulance op de plaats van het ongeluk was. Reeds zaterdag waren er verkla ringen van ooggetuigen en van per sonen die naar de politieradio had den geluisterd, dat er zeker zeven tien minuten verliepen voordat de ziekenwagen bij het slachtoffer was. Eergisteren kwam er als reactie op deze verklaring een officiële mede deling van het gemeentebestuur, ge baseerd op rapporten van de GG en GD, dat de ambulance reeds acht minuten na het alarm ter plaatse was. Verschillende buitenstaanders heb ben echter zeventien minuten na het alarm uit de politieradio de vraag opgevangen: „"Waar blijft nu de ar -.- bulance?". Webhouder Koets heeft in velband hiermee gisteren het rapport vein de politie-radiowagen gevraagd. Daar uit bleek een verschil met de mede deling van de GG en GD. Desgevraagd zei de wethouder ons, dat volgens het politierapport de ambulance twaalf dertien minuten later bü het slachtoffer was dan vol gens de mededelingen van de GG en GD. het geval zou zijn geweest. Dat zou dus betekenen, dat de ambulan ce die in Amsterdam-Noord is ge- (Van een onzer verslaggevers) In. de Middellandse Zee heeft van morgen om half negen de sleepboot Tyne van L. Smit en Co.'s Interna tionale Sleepdiensten te Maassluis het Spaanse motorschip Cala Ras (38p b.r.t.) op sleeptouw genomen. De Cala Ras (eigendom van de rederij Naviera Majorquina S. A. te Palma Majorca) kreeg dinsdagavond om ongeveer tien uur machineschade op twee m(jl ten oosten van Kaap San Sebastiaan. Het Franse schip Ville de Quebec probeerde de Cala Ras op sleeptouw te nemen, maar dat mislukte door dat er te veel wind stond. Daarop ging de Cala Ras voor anker en vroeg om sleepboothulp. De Tyne, die van La Spezia op weg was naar Rotterdam, bood assistentie aan, hetgeen werd geaccepteerd op basis van Lloyd's Open form". Van middag om vier uur hoopte kapitein E. j. Roon van de Tyne de sleep in Barcelona te hebben gebracht. stationeerd, niet na slechts acht mi nuten, maar pas na twintig minuten op de plaats van het ongeluk arri veerde. Het verschil tussen de beide rapporten heeft de wethouder aan leiding gegeven een onderzoek te doen instellen. Toen enkele Jaren geleden het ambulancevervoer in Amsterdam- Noord kritiek ontmoette, heeft het gemeentebestuur ook een door hem gedane verklaring over de snelheid van het GG en GD-optreden moeten herroepen. (Van een onzer verslaggevers) De chef van de Amsterdamse ver keerspolitie, commissaris H. Kessler, Is van mening dat het parkeerpro bleem ln de hoofdstad goede kans maakt opgelost te worden door het instellen van een stopverbod in de binnenstad in de morgenuren tus sen acht en tien uur. Het voorstel van de Commlssie-jClerqs hiertoe zal naar zijn mening* kunnen worden verwezenlijkt. ,AHeen met rigoureuze maatrege len is iets te bereiken", zo verwachtte de heer Kessler, „al zijn er nogal wat consequenties aan verbonden." De gemeenteraad zal deze voorstel len nog goed moeten keuren. Wanneer de Amsterdamse binnen stad tussen acht en tien uur 's mor gens wordt gesloten voor personen auto's kunnen de autobezitters, die gedurende die tijd toch in de bin nenstad moeten zijn hun auto's ge makkelijker kwijt op een van de par keerterreinen of bij een aantal par- keermeters. dat nog een plaatsje krijgt. (Van een onzer verslaggevers) Met een forse krabbel zette Hen- riette Huigendijk vanmorgen ln de senaatskamer van de Leidse Univer siteit een handtekening ender haar inschrijvingsformulier Zij werd daar mee de 6000-sle ingeschreven student aan de Rijksuniversiteit- De rector magnificus, prof. dr. S. Dresden noemde het in zijn toespraak verheugend dat zij zich inschreef als studente in de klassieke talen. „Tra dities spelen in Nederlands oudste universiteit nog steeds een grote rol." Namens de senaat overhandigde hij haar een boek. De onstuimige groei van de uni versiteit de laatste jaren, wordt met name duidelijk uit het feit, dat de 4000ste student in 1949 en de 5000ste pas enkele jaren geleden, namelijk in 1959, werd ingeschreven. t/' stf y&Ml Aj c-.r smis 0-- t-j-e poes in de val in het Amsterdamse Bos. Hel bleek een poes te zijn, die door mensen uit een auto in het bos is gezet en aan zijn lot overgelaten. Volgens hoofdboswachter J. de Groot, die deze vangst met de eerste kattenvangkooi gistermiddag deed, zijn er hoogstens 25 verwilderde katten in het bos. Het verhaal over de honderden verwilderde katten in het bos noemde hij een fabel. (Van onze weerkundige medewerker) Vanmorgen vroeg stond de thermo meter ln het midden, zuiden en oos ten van Nederland plaatselijk onder het vriespunt. De Biit meldde om 6 uur -2 graden Celcius, tegen Leeu warden -1-3 graden en Leiden en Den Haag +1 graad Celcius. In de naaste toekomst is nu enige stijging van de temperatuur waar- j schijnlijk. Vanmorgen klaarde het overal in het land sterk op en heerste er bij slechts weinig wind uitstekend weer. De constant blijvende barometer lijkt zo op het eerste gezicht te wijzen op aanhouden van dit rustige weertype, maar een blik op de weerkaart nood zaakt ons toch. rekening te houden met enige wijziging. De randstoring van een depressie bij Spitsbergen breidt zijn invloed namelijk uit over de Britse eilanden en het Noordzeegebied. Gevreesd moet worden, dat een storingsfront in de komende 36 uur wat meer wind zal veroorzaken, terwijl wat regen zeker niet denkbeeldig is, met name in de kustgebieden. Dit front wordt gevolgd door po laire luchtstromingen, waarin zich een paar regen- of hagelbuien kun nen ontwikkelen. Later in de week neemt de kans op vorst gedurende de nacht, speciaal in het binnenland weer toe. (Van een onzer verslaggevers) De OTEM (onafhankelijke televisie exploitatie maatschappij) heeft nog geen officieel commentaar op het regeringsstandpunt met betrekking tot de reclametelevisie. Dr. P. Gros, secretaris van het werkcomité van de OTEM zegt in een 'voorlopig commentaar' verheugd te z(jn over het feit dat de staats secretarissen vasthouden aan het systeem van een zelfstandige pro gramma-maatschappij 'zoals door de OTEM steeds is bepleit'. In afwachting van het tot stand komen van het derde TV-net zal een verdeling van de zendtijd voor het tweede net tussen NTS en omroepen enerzijds en OTEM anderzijds in een verhouding 1 staat tot 2 voor de OTEM punt van ernstige overweging zijn, aldus dr. Gros. Advertentie I.M. De Spaanse minister van On derwijs,- Manuel Lora Tamayo, heeft op de 12e algemene, vergadering van de Unesco in Parijs verklaard, dat het analfabetisme in Spanje in de afgelopen 32 jaar verminderd is van 32,4 tot 9,2 percent. (Van een onzer verslaggevers) De Tweede Kamer heeft dinsdag middag de overeenkomst tussen de Staat der Nederlanden en de Vincent van Gogh Stichting goedgekeurd waardoor een groot aantal schilde rijen en tekeningen van Vincent van Gogh voor Nederland bewaard blijft. De collectie is voor een bedrag van 18.470.000 eigendom geworden van de stichting, bij verkoop in het bui tenland zou er het veelvoud van dit bedrag voor betaald zijn, In de over eenkomst tussen de Stichting en de Staat is bepaald dat de stichting subsidie zal worden verleend om de koopsom te voldoen. De collectie zal worden ondergebracht in een te bou wen Van Gogh museum te Amster dam. Deverzameling omvat 150 schilde rijen en ongeveer 400 tekeningen van Vincent van Gogh, brieven van Vin cent aan zijn broer Theo, meer dan 150 schilderijen van Corot, Manet, Pissarro, Gauguin, Toulouse-Lautrec, Bernard, Monticelli en anderen. De verzameling is momenteel onderge bracht in het Gemeentelijk Museum te Amsterdam. Tijdens een dienst in de kerk van het Italiaanse dorp Caira di Cassino is dinsdag het dak van de kerk ingestort. Er zouden 27 gewon den zijn. WASHINGTON (AP) De Amerikaanse poste rijen hebben de markt bedorven van 200 mis drukken van een aan wijlen Hammarskjöld gewijde herinneringsze gel. die naar verwach ting een uitzonderlijk goede prijs zouden gaan opleveren. Tot schrik van een aantal postzegelverza melaars heeft de PTT bekend gemaakt, een groot aantal misdruk ken met opzet aan te zullen maken en op de markt te zullen brengen. Dat wil zeggen, iedereen die dit wenst zal aan het loket van het post kantoor de zegel kunnen kopen voor vier dollar cent. Niet alleen geschrok ken. maar woedend bo vendien is de verzame laar Leonard Sherman uit Irvington, New Yer- sey. Hij had beslag we ten te leggen op een vel met vijftig misdrukken. Hy dacht hiermee een half miljoen dollar rij ker te zijn geworden. Toen Sherman van het besluit van PTT hoorde, zei hij: „Het heeft op zo'n manier i geen zin, nog langer i postzegels te verzamelen, j Het is volkomen zinloos i geworden. (Van onze luchtvaartredacteur) - Met de aankomst vanmiddag van het laatste vliegtuig van de luchtbrug Biak-Amsterdam op Schiphol is de repatriëring van burgers en militairen uit Nieuw-Guinea door de lucht vrijwel voltooid. De geregelde lijndienst van de KLM op Blak zal nu worden Ingekrompen. In plaats van twee vluchten over de pool per week naar Nieuw-Guinea zal nog maar één poolviucht tot Biak worden uitgevoerd. De tweede pool- vlucht krijgt zijn eindpunt in Tokio. Met ingang van 5 januari zal de pool viucht die Biak nog als eindpunt houdt in zijn geheel uit de KLM-dienst- regeling verdwijnen. De enige KLM-verbinding met Biak zal na 5 januari het vliegtuig z(jn dat een keer per week langs de zuidelijke route naar Sydney vliegt en een tussenlanding maakt in wes telijk Nieuw-Guinea. Het geheel vervallen van één pool viucht per 5 januari houdt ook in, dat het aantal luchtverbindingen tussen Amsterdam en Tokio op die datum kleiner wordt. Thans vliegt de KLM iedere week twee maal langs de zuidelijke route en twee maal over de Noordpool naar Tokio. Begin ja nuari wordt dat dus twee maal via de zuid en een maal over de pool. Na het minder drukke winterseizoen zal de KLM, te beginnen 13 maart, weer twee poolvluchten per week naar Tokio uitvoeren. In Londen is een tentoonstelling voor snelle en supersnelle motorvoertui gen geopend. Een welgevormde mannequin leunt over een gestroomlijnde motorfiets. In het raketachtige voertuig zit Bill Johnson, 38 jaar oud en ervaren lorriebestuurier. Hij is geusend met snelle machines om te gaan Onlangs verbeterde hij zijn persoonlijk record met een snelheid van onge veer 330 km. per uur. Niet gering. Maar ook dit gebeurde in. zo'n raketachtig monster. De Japanse regering heeft reeds enige weken geleden voor deze pool vluchten voorlopige vergunningen gegeven. Slechts vier luchtvaart maatschappijen hebben toestemming voor een poolverbinding met Tokio: de SAS (als pionier van de pool- lijnen) Japan Airlines, Air France (in pool vliegend met Japan Airlines) en de KLM. Aan de Nederlandse maatschappij heeft Japan indertijd toestemming gegeven voor een poolroute naar To kio, omdat het om een snelle verbin ding tussen Nederland en Nieuw- Guinea ging. Dit argument geldt thans niet meer. Volgend jaar zulien onderhande lingen worden gevoerd tussen Neder land en Japan, of ook in de ver anderde situatie de KLM over de pool naar Tokio mag blijven vliegen. V'anneer vanmiddag de luchtbrug Biak—Amsterdam wordt gesloten is een eind gekomen aan een project dat in alle stilte tot een van de groot ste prestaties in de wereldluchtvaart is geworden, in enkele maanden tijds zijn vele duizenden burgers en mili tairen uit Nieuw-Guinea gerepatri eerd. De extra vluchten 'zijn vrijwel alle geheel volgens het opgestelde schema uitgevoerd. De KLM is er in geslaagd aan de opdracht te voldoen: voor 15 novem ber moest de repafricring door de lucht zijn voltooid. Dit is gelukt zon der de normale lijn vluchten op welke route dan ook aan te tasten. (Van een onzer verslaggevers) De achtjarige Jochetn Stoffel Bakker uit Lemmer, is dinsdagavond in het ziekenhuis te Sneek overle den, nadat hij daar zwaargewond was binnengebracht. 's Middags om vier uur was hij met zijn fiets voor de auto van de heer H. A. van der Weij uit Bakhui zen terechtgekomen en overreden. De jongen had zich door een bieten wagen laten trekken maar zwenkte plotseling over de weg. (Van een onzer verslaggevers) Een vijftien- en een zestienjarige jongen hebben de twee weken geleden in het Arnhemse hotel Trianon ge pleegde diefstal van een geldkistje met zesduizend gulden op hun ge weten De buit is door de zestien jarige met drie twintigjarige vrien den grotendeels in Amsterdam ver brast. Het jongste diefje bleek zuinig te zijn geweest. Hij had zijn aandeel 1800 gulden nog in zijn bezit. Van het bedrag van 4200 gulden was nog 135 gulden over. De vijf jongelui zijn ter beschikking van de Justitie gesteld. De 18-jarige H. A, S. heeft het geldkistje 's avonds uit. de slaap kamer van de hoteleigenaar gehaald, nadat hij een tip had gekregen van een 14-jarige jongen, die in het hotel reparatiewerk verrichtte. De 15-jarige G. K. stond op de uitkijk. Met z(jn drie oudere vrienden trok de 16-jarige naar Amsterdam om het geld in nachtclubs, cafés en biosco pen stuk te slaan. Ook nodigde hy ze uit voor een tocht met een ge huurde wagen naar Den Haag. Brus sel, Antwerpen en Maastricht. (Van een onzer verslaggevers) Dinsdag heeft de procureur-gene raal by de Hoge Raad bevestiging gevraagd van het arrest van het Amsterdamse gerechtshof, waarbij de firma Albert Heijn in Zaandam e<5r veroordeeld tot een boete van 500 pilden wegens overtreding van de winkelsluitingswet. Het arrest was een bevestiging van het vonnis van de economische politierechter. De politieverordening, die zou ziin overtreden, schrijft voor, dat in Nieuwer Amstel bepaalde winkels op iKË?^2^da§: Besloten moeten zijn. Albert Heijn beroept zich er op, dat in het onderhavige geval geen spra ke was van een winkel maar van een „gemengde winkel" in het kader van het grootwinkelbedrijf. De, H?,ge tel 11 december arrest wijzen. F Toch Vit»! commerciële televisie, ais - het aan de staatssecretaris Scholten en zijn collega Gijzeis ligt. Alle krachtige argumenten tegen hebben geen beweging in hun standpunt gebracht. Wat een kleine concessie lijkt is hooguit een verschuiving in de tijd en waarschijnlijk de uitkomst van een eenvoudig rekensommetje. Wanneer de staatssecretarissen tien uur zendtijd op het tweede TV-net aan de NTS en/ol om roepverenigingen toedenken, moet daarbij hebben voorgezeten, dat anders het tweede programma in het voorjaar 1964 beslist niet met een redelijk aantal zenduren en een 'verantwoord programma' kan beginnen. Niemand zal overigens erg ver baasd zijn, dat staatssecretaris Scholten aan zijn uitgangspunten vasthoudt. Bij zijn intrede in het kabihet-De Quay lag er immers een principiële verklaring gereed. Staatssecretaris Scholten heeft de lijn doorgetrokken. 'De regering had een afgerond oordeel.' Daarom vond dé staats secretaris het ook niet nodig da door hem zelf in het leven geroe pen commissie voor de radio- en televisiewetgeving te raadplegen. De staatssecretaris zoekt liever aansluiting bij de bestaande wet geving Het lijkt niet waarschijnlijk dat de Tweede Kamer daarin de staatssecretaris zal volgen. Voor een 'afgerond oordeel' zal de Ka mer zonder twijfel behoefte heb ben aan informatie over de pro blematiek van de toekomstige radio- en TV-wetgeving. Daarom zien wij een beslissing over de voorstellen niet spoedig vallen. De staatssecretarissen baseren hun oordeel over de commer ciële televisie op het Verdrag tot bescherming van de rechten van de mens en de fundamentele vrij - heden. Hun argumentatie is prak tisch geheel terug te vinden in een brochure van de OTEM, een van de concessie-aanvraagsters. Het is een op zich zelf fraai opgebouwde argumentatie, maar met de 'vrijheid van menings uiting' en 'gelijkheid voor de wet' komt men in de praktijk van de omroep niet zo ver. De concessie zal in de gedach- tengang van de staatssecretaris sen aan één maatschappij ver leend worden. Alle andere belang stellenden kunnen zich op vrij heid en gelijkheid beroepen, maar er geen concessie door kunnen verkrijgen. Er is nu eenmaal niet meer te verdelen dan die ene con cessie. 'Pilkington' (een spijkerharde veroordeling van de Engelse com merciële TV) heeft de staats secretarissen niet zo erg laten schrikken. Zij denken aan een ge matigd Engels systeem met een programmamaatschappij en een programmaraad. ivraar de kijkdwang die ontstaat DJ- door de zogenaamde natuur lijke onderbreking van program ma's, wuiven zij weg met de ge- matckelijke opmerking: men kan toch de knop indrukkenHet is gelijk aan het advies aan de weggebruikers om maar thuis te blijven als zij waarschuwen voor gevaarlijke verkeerspunten. Een 'zelfstandige, commerciële TV-maarschappij', omgeven met waarborgen, zo ziet het advies er uit. NTS en omroepverenigingen zullen het op hun verdere weg zonder deze waarborgen moeten doenZij hebben blijkbaar het vertrouwen van de regering. Dae-om doet. het herhaalde motif f van de concurrentie, die dwingt tot programma-verbetering nogal dwaas aan. Er is geen land in Europa waar de concurrentie zo ruim is als ln Nederland. En geen land. waar de omroep zo on afhankelijk kan optreden. De voorzitter van het Centraal Sociaal Werkgevers-Verbond, ir. W. H. Kruyff, heeft op de alge mene ledenvergadering van rijn verbond gezegd, dat de regering een meer directe verantwoorde lijkheid voor het toonbeleid wil behouden dan in de bedoeling van de SER beeft gelegen. Het bezwaar dat men tegen het loonsysteem van minister Veld kamp kan inbrengen, is echter, dat het aan de regering meer controlemogelijkheden verschaft, maar de verantwoordelijkheid aan anderen overlaat. Er bestaat geen verschil van mening meer over, dat de over heid als hoedster van het alge meen belang een zwaar woord meespreekt als de loonpolitiek aan de orde is. Het verschil van mening is in dit geval ontstaan, doordat de regering vrijheid voor het bedrijfsleven suggereert, die er in werkelijkheid niet is. Dit bezwaar bestaat bij ons trouwens al van 1959 af. *6. Advertentie i.bt.

Het Vrije volk | 1962 | | pagina 1