Godsdienstvrijheid - ook voor de Koningin van Nederland? Tal van elektronische ondervvï jsmachines op derde (unieke) NOT ^4* r. Bij Rotterdams bedrijf voor 140.000 aan goederen ontvreemd Dorpshuis Kudelstaart gaat statuten wijzigen, maar NVSH blijft eruit "iirsSAvaS??F"™'r asêHSsIsSBa b twaraaSS» sjssa s&SËZggrZZzas J. van Eybergen l voorzitter CNV Weer patiëntjes van Naessens gestorven Nederlander in Vest-Duitsland veroordeeld Minister zelf bij overleg onderwijzers Vijftien verdachten aangehouden Mr. Van Thiel opent cle RAI Prijzen aantal boeken weer omlaag Weer aanvaring op Wester schelde Onrust in Spanje - 4 bomaanslagen Dood door schuld Asser melkfabriek moet schorsing van werknemers staken W-rechtbank uit de RAI Kinderen uit tien landen leveren verkeersstrijd Rijk houdt rekening met natuurschoon bij fiat olieboringen Verhogingen te groot Voetgangsters steken onvoorzichtig over: aanrijding met politie SCHEVENINGERS VIA IJMUIDEN AAN HET WERK VANAVOND HALF ZEVEN HET VRIJE VOLK 'DINSDAG- 18 FEBRUARI 1964 Duidelijke uitspraak Duidelijke erkenning Maar hij heeft er helemaal geen behoefte aan, dat vastgesteld wordt dat een katholieke vorst op de Ne derlandse troon mag zitten. "Ware emancipatie vraagt niet om de kroon der erkenning.' staat er boven het artikel. De medewerker schrijft: Ook ouders (Van onze parlementsredactie) Kan de Koningin van Nederland katholiek zij n? Hieroyer is na het debat in de Tweede Ka mer van verleden week dinsdag een krantenstrijd losgebarsten die vooral de protestants- christelijke en de katholieke bladen bezighoudt. Aanvankelijk scheen het, dat men deze vraag, die voor een aantal protestanten een nete lige vraag Is, buiten de discussie kon houden. Prinses Irene, zo vernamen wij, wenste zelf geen goedkeuringswet. Geheel in hét midden latend of de Prinses deze beslissing geheel uit vrije wil heeft genomen, kunnen wij vaststellen, dat de regering het hierdoor gemakkelijk kreeg. Met het niet-indienen van een goedkeuringswet h andelde zij immers in overeenstemming met de wil van de Prinses. j (Van onze sociaal-econ. redactie)' Het CNV heeft een nieuwe voor zitter. Het is de 57-jarige heer J. van 'Eybergen, sinds' 1949 voorzitter van de Nederlandse Christelijke Bond van Werknemers in de Hout- en Bouw nijverheid. Be algemene vergadering van het CNV te Utrecht koos hem gisteren met algemene stemmen tot opvolger van de heer C. J. van Mastrigt, die om gezondheidsredenen, aftreedt als voorzitter, maar wel lid van het dage lijks CNV-bestuur blijft. De heer Van Eybergen is tot 1946 metselaar geweest in zijn geboorte plaats Renkum. Hij speelde tot dan toe plaatselijk ee.i rol ia de christe lijke vakbeweging. Ia 1946 werd hij bezoldigd bestuur der van de Christelijke Bouwbedrijfs- bond en in 1949 voorzitter. De heer Van Eybergen is sinds 1955 lid van de Tweede Kamer voor de ARP. Op onze vraag, wat hij als nieuwe CNV-voorzitter denkt over de samen werking met de beide andere vak centrales antwoordde de heer Van Eybergen: 'Voor mij als christen is het een vanzelfsprekende zaak. dat ik voor samenwerking met anderen open sta. Ik zal mij dan ook graag inspannen om deze samenwerking met NVV en NKV (Nederlands Ka tholiek Vakverbond. ex-KAB) zoveel mogelijk te bevorderen.' De officiële functie-overdracht van het CNV-voorzitterschap vindt plaats op 24 maart te Utrecht. Haar twee andere argumenten wa ren. dat de Prinses voornemens was zich na haar huwelijk buitenslands te vestigen en dat haar verloofde poli tieke aspiraties heeft. Het laatste argimient was het sterkste en, naar wij mogen aanne men, voor de overgrote meerderheid van het Nederlandse volk afdoende. Niet voor iedereen. De Nijmeegse hoogteraat F. Duynstee verklaarde ln een televisiegesprek, dat het mo narchale principe eiste, dat de keus van de Prinses niet alleen juist ge vonden moest worden, maar dat er een goedkeuringswet behoorde te ko men, ongeacht of de verloofde aan politiek wilde doen en welke soort politiek hij wenste te bedrijven. Prof, Duynstee gaf het vermoeden te ken nen. dat het politieke argument het eigenlijke argument niet was en dat prinses Irene in feite van de troons opvolging was uitgesloten, omdat ze katholiek geworden was. Later heeft hij in De Tjjd/Maas- GLASGOW (Reuier) Twee Schotse kinderen, een meisje van twee jaar een een jongetje van vier jaar, zjjn aan leukemie overleden nadat ze door de Corsicaanse arts Gaston Naessens zijn behandeld met dlera serum tegen leukemie. Het meisje en het jongetje hadden vier injecties gehad met het serum van Naessens voordat de Franse autoriteiten verdere behandeling met dit serum verboden op grond van de uitslag van een medisch onderzoek naar de doeltreffendheid van het serum. De moeders van de overleden kin deren waren voor de behandeling door Naessens speciaal naar Corsica gevlogen. Gaston Naessens zit op het ogenblik in Parijs gevangen in af wachting van een proces. (Van een onzer verslaggevers) Opnieuw zijn in het Nauw van Bath, de flessehals in de Antwerpse zeeweg twee schepen met elkaar in botsing gekomen. De Noorse tanker Lovdai (12.764 brt.) botste op de Bel gische vrachtvaarder Lindi (7.643 brt.»de Lovdal kreeg een gat op de waterlijn, maar hoefde niet aan de grond te worden gezet, het Belgische schip kon zijn reis naar Antwerpen direct vervolgen. De Noor is daarheen later ook doorgevaren. Aanvankelijk vreesde men. dat de aanvaring veel ernstiger gevolgen zou krijgen. Sleepboten voe ren uit om assistentie te verlenen, maar in het Nauw van Bath aange komen, hoefden ze niet vast te ma ken. De aanvaring gebeurde vrijwel op de Nederlands-Belgische grens. MADRID (Reuter) Er heerst onrust in Noord-Spanje. De afgelo pen vijf dagen zijn er in San Sebastian, Victoria en Pamplona vier bomaanslagen gepleegd op offi ciële gebouwen. De Spaanse autoriteiten veronder stellen, dat nationalistische groepe ringen uit Baskenland hiervoor ver antwoordelijk zijn. Gistermiddag Is ln de Winters- wijkse buurtschap Miste het zes jarig dochtertje Antonia van de fa milie Te Voortwis op de weg Win terswijk—Aalten door een personen auto aangereden en kort daarop overleden. Het meisje was op weg naar school en slak op haar fietsje plot seling de rijweg over. BREMEN (DBA) Een recht bank ln de Westduitse plaats Del- menhorst bij Bremen heeft maan dag de 40-jarige Nederlandse vrachtautochauffeur A. B. uit Wate ringen wegens dood door schuld en het toebrengen van lichamelijk let sel tot een voorwaardelijke gevan genisstraf van twee maanden met een proeftijd van drie jaar veroor deeld. Ook moet de chauffeur 300 mark boete aan het Duitse Rode Kruis betalen. B. werd verweten dat hjj op 4 augustus 1961 in Hengsterholz niet voldoende afstand had gehouden tot het voor hem rijdende verkeer. Toen dit plotseling moest remmen, kon B. zijn oplegger niet op de weg houden. Een naast hem fietsende 48-jarige landbouwer werd door de slippende combinatie verpletterd, terwijl een tegemoetkomende auto in volle vaart op de oplegger botste, waardoor de Inzittenden zwaar werden gewond. Dode erïona, oat ner carusme van de verloofde voor Nederland toch niet te verteren was. Voor sijn ver moeden, dat de godsdienst van de Prinses toch we? een rol gespeeld heeft, waren goede gronden aanwe zig. Prof. Duynstee schrijft in De Tijd-Maasbode van jl. vrijdag: .het kabinet kwam met de weinig waarschijnlijke mededeling, dat het kabinet over deze vraag zelfs niet had gesproken, een me dedeling welke men redelijkerwijs slechts ov één manier kon begrij pen: aan is met opze: met over deze alom in ons volk besproken zaak gepraat.' De minister-president bracht het in de Kamer niet verder dan de uit spraak, dat naar zijn persoonlijke mening niet gediscrimineerd mag worden. Maar de fractievoorzitters van de grootste protestants-christelijke par tijen, de heren Smallenbrcek en Beer- nink, kwamen niet tot een uitspraak. Toen dr. Vondeling hen daartoe na drukkelijk had uitgenodigd, deden zij zelfs heel verontwaardigd en ver klaarden niet verplicht te zijn ant woord te geven op vragen van dr. Vondeling. Deze weigering om zich duidelijk uit te spreken was op zich zelf een vrij duidelijke uitspraak. Zó ziet blijkbaar ook het Algemeen Handelsblad het, als het schrijft: 'Men belijdt met de lippen (men moét wel belijden), dat het. ieder een, ook een prinses dus, vrij staat het kerkelijk geloof te omhelzen, dat zijn of haar voorkeur heeft.' Maar het s.r. dagblad Trouw is aan die belijdenis nog niet toe. In principe: ja. In de praktijk: lang niet altijd. Het blad schrijft (15 februari) 'Eb daarbij moet, met erkenning van het principe van het gelijke recht voor allen ook ten aanzien van vorsten de waardering van de omstandigheden, waaronder de ze beleidsbeslissing genomen moet worden, mede een rol spelen. Men denke zich eens in als een prinses een mohammedaans huwelijk zou willen sluiten.' Let wel: 'de omstandigheden waar onder* betreffen hier niet de politie ke belangstelling of activiteit van de huwelijkspartner maar het geloof. De laatste zin verdient speciale aan dacht. De 'godsdienstvrijheid eindigt bij Trouw bij de islam. De vraag is gewettigd; Hoe staat het met de joden en onkerkelijken? Belangwekkend is vooral, wat een bijzondere medewerker van de Volkskrant schrijft. Hij laat duide lijk uitkomen, dat de 'ook door het gros van de Nederlandse katholieken verfoeide en gevreesde uiterst recht se elementen m kerk en staat' zijn sympathie niet hebben. 'Maar helaas, een extreme min derheid (bedoeld is een r.-k. min derheid, red. EVV) wij herhalen, het met nadruk eist nu erken ning van onvervreemdbare en reeds lang verworven rechten en een parlementaire oppositie maakt daar handig gebruik van om twee spalt te brengen tussen de partij en dan de rechterzijde, daarbij te vens zorgend voor tweespalt tot ver buiten het parlement. De dis cussie in de Eerste Kamer kan nu niet meer voorkomen worden en de KVP zal niet kunnen toela ten, dat geen duidelijk antwoord door AR en CHV gegeven wordt: De bijzondere medewerker wenst nu dus een duidelijke erkenning. Die lijkt ons ook zeer nodig. Wij moe ten weten hoe het er in ons land met de godsdienstvrijheid voorstaat. Men heeft lange tijd kunnen denken, dat die gegarandeerd was. Bij de vorstelijke verloving is gebleken, dat het een garantie onder voorwaarden is voor een vermoedelijk vrij groot deel van ons volk. In dit verband maakt de bijzon dere medewerker een fout, als hij spreekt over een handigheid van de parlementaire oppositie. Voor zover daarmee de Partij van de Arbeid is bedoeld, kunnen wij zeggen, dat zij een duidelijke begin seluitspraak beeft gewenst en nog wenst. Als die leidt tot tweespalt tussen de confessionele partijen, dat is dat in dit geval een zaak van secundaire betekenis. Het gaat hier om belangrijker zaken. (Van een onzer verslaggevers) De derde Nationale Onderwijs Tentoonstelling van 3 tot en met 9 april in Rotterdam belooft een unieke gebeurtenis te worden. Het stichtingsbestuur van de NOT verwacht er 40.000 onderwijzers en leraren uit alle takken van wettelijk openbaar en bijzonder onder wijs, van de technische en de geesteswetenschappen, van de kleuter scholen tot en met de universiteiten. Het gehele Ahoy'-complex, dus het Ahoy'-gebouw, de Energiehal, de Gla- zeniaal en het paviljoen Rotterdam, zal voor deze expositie worden inge richt. Naar men van de zijde van het stichtingsbestuur mededeelde, zullen verscheidene hypermoderne elektro nische onderwfjsmachlnes in bedrijf te zien zijn. Zo een testmachine en een taallnstructeur. Die laatste is een machine, waar de leergierige kandi daat in een hokje voor gaat zitten, die bij voorbeeld in het Arabisch of Chinees een Nederlands zinnetje ver taalt en dan de goede uitspraak geeft. (Van een onzer verslaggevers) Vier werknemers van de coöpera tieve melkinrichting- en melkproduk- tenfabriek Acmesa te Assen, die een kort geding tegen deze fabriek had den aangespannen omdat zij op 1 fe bruari waren geschorst, zijn gisteren door de president van de Asser recht bank in het gelijk gesteld. De president, tar. A. Maassen, be paalde dat de schorsing op 20 febru ari opgeheven moet worden op straf fe van een dwangsom van honderd gulden per dag. De vier werknemers waren ge schorst naar aanleiding van een ver schil van mening met het bestuur van de coöperatie over de vraag of zij al dan niet besloten hadden ont slag te nemen. Volgens het bestuur was dit wel Het geval de werk nemers echter zeiden dat zij slechts een concept-ontslagbrief hadden be studeerd. DEN HAAG (ANP) Kinderen uit tien landen zullen op 22 mei in de Expohal te Hilversum deelnemen aan de internationale schoolverkeerscom- petitie 1964. Deze competitie werd vorig jaar voor het eerst gehouden, in Parijs.mede op verzoek van de gezamenlijke ministers van Verkeer. De deelnemende landen zijn België, Denemarken. West-Duiteland, Fin land, Frankrijk, Italië. Oostenrijk (vorig jaar winnaar), Zwitserland. Luxemburg en Nederland. Elk land stuurt vier winnaartjes van landelijke competities, in leeftijden tussen tien en vijftien jaar. Zij moeten in Hilversum een aantal proeven afleggen, waaronder een praktische rijproef in een speciale verkeerspiste, waar geüniformeerde agenten uit de deelnemende landen het verkeer regelen. Bjj de Shell schijnt zulk een ma chine de eerste taalopleidlng te geven voor mensen, die naar vreemde taal gebieden worden uitgezonden. De testmachine schijnt al zeer bij zonder te werken. Zij test de kandi daat te beginnen helemaal van onder tot zeer hoog: van 2 -J- 2 4 tot meetkundige formules toe. Zij kun nen ook terugschakelen na een mis lukt of niet gegeven antwoord en zU kunnen zelfs, als 'n leraar van vlees en bloed, na goede antwoorden een aanmoedigend schouderklopje geven in de vorm van 'n prijzend woord, of ook: de kandidaat op zijn gemak stel len door hem met zijn mislukking te troosten en opnieuw te beginnen. De testmachine is op deze NOT de enige in ons land aanwezige. Overi gens: niet alleen om deze elektro nische robots wordt deze NOT uniek. ZU zal in het teken van het buiten gewoon lager onderwijs staan. Zij wordt een blue print van de gehele onderwijswereld in ons land. TTlt Rotterdam en omgeving hoopt men bovendien behalve de leraren en onderwijs vooral grote groepen ouders van leerlingen aan te trekken, om hun te laten zien welke opleidings- DEN HAAG (ANP) Wanneer de regering overweegt of aan een olie maatschappij toestemming moet wor den verleend tot exploratie op gron den van de staat, houdt zij rekening met de belangen van natuur- en land- schapschoon. Dit heeft minister Andriessen ln zijn functie van minister van Finan ciën ad interim geantwoord op schrif telijke vrager, van het Tweede- Kamerlid de heer Oele. Op grond van artikel 10 van de mijnwet is voor exploratiewerkzaam heden de toestemming vereist van de eigenaar van de bovengrond. Aan deze toestemming kunnen voorwaar den worden verbonden, aldus minis ter Andriessesn. HU bevestigt dat gronden van het Staatsbosbeheer en van Domeinen betrokken zijn bij de exploratieactiviteiten van oliemaat schappijen in het Waddengebied. Minister Andriessen gaf dit ant woord mede namens de minister van Landbouw en staatssecretaris Van de Laar van O., K. en W. Het paviljoen Rotterdam, zoals het op de onderwijstentoonstelling Is ge dacht: groot 50(1 m2. Hierin zullen met name ouders de weg kunnen vinden waar de zeer vele opleidings mogelijkheden, die Rotterdam toor hun kinderen biedt. mogelijkheden hun kinderen ln Rot terdam hebben. Dat zal in de avond uren getoond worden in een Rotter dams paviljoen, waarbij kwekelingen, die studeren voor de hoofdakte, leids lieden zullen zijn. (Van onze sociaal-econ. redactie) Minister Bot zal zelf de bespreking bijwonen van onderwijzers- en de partementsvertegenwoordigers (het georganiseerd overleg) over de sala rissen bij het onderwijs, om welke bespreking de drie grote onderwij zersorganisaties op 17 januari heb ben verzocht. De minister en de beide delegatie*» komen nog deze of volgende week bijeen. Een dergelijke minstens door twee organisaties aangevraagde extra bijeenkomst moet binnen een maand nadat het verzoek daartoe is ontvangen, worden gehouden. De de legaties hadden dus uiterlijk vandaag bijeen moeten komen. Maar de delegatie van de ANOF, de Algemene Nederlandse Onderwij- zeis Federatie, is met het uitstel van ten hoogste anderhalve week akkoord gegaan, omdat op later datum de minister zelf net teruggekeerd uit het buitenland bij het gesprek aanwezig kan zijn. Met een forse mannenstem zei de 17-jarige Italiaanse zanger Robertim gistermiddag op Schiphol: 'Ik ben nn weer een jaar aan het zingen, nadat ik de baard ln de keel had gekregen. Het is heel moeilijk om de populariteit bjj de tieners te heroveren, maar ik geloof dat het lukt.' Robertino, die twei jaar geleden zjjn jongenssopraan verloor, kwam gistermiddag op Schiphol na een ontreden van IK dazen ln Knnenhaeen (Van een onzer verslaggevers) De verduistering van enkele duizenden guldens door een expeditie knecht van het Rotterdamse meubelmagazijn H. H. de Klerk heeft dezer dagen geleid tot de ontdekking van een grote diefstal van magazijngoederen. Voor niet minder dan 140.000 moeten vanaf 1958 uit het maga zijn honderden dekens, rollen vitarage, gordijnstoffen, tapijten, kar petten en meubelen ontvreemd zijn. De Rotterdamse recherche heeft inmiddels ln verband met deze zaak vijftien verdachten aangehouden. ,..de volgends getuig De verduistering en de diefstallen staan eigenlijk los van elkaar. Eind januari werd de 43-jarige expeditie knecht R. C. V. in de kraag gevat. Hi) zou zich hebben verrijkt door bestel lingen te laten bezorgen. Hij droeg dan het personeel op het ontvangen geld aan hem af te dragen. Bij het onderzoek bleek plotseling, dat de expeditieknecht, samen met de 29-jarige chaulfeur H. G. B., voor 20.000 aan goederen in zijn bezit had. Een andere chauffeur, de 21-jarige J. J. B. die ook aangehouden is, had ƒ3.200 van kianten ontvangen. Met de personenauto, die hij zich daarvan had aangeschaft, maakte by goede sier in Amsterdam en Hamburg. De eerste chauffeur en de expedi tieknecht sloegen de afgelopen jaren hun slag steeds als de chef van de expeditie-afdeling met vakantie was. Ze hadden dan het rijk alleen en voerden samen de levertngsopdrach- ten uit. Zonder het toezicht van de expeditiechef was diefstal vrii een voudig. De gestolen goederen werden in de wagen van de chauffeur gela den en vervolgens voor een kwart van de prijs aan de man gebracht. Ook aan de vrouw trouwens, want onder de vijftien van heling verdach ten, bevinden zich ook huisvrouwen. Negen van de vijftien zijn inmiddels voor de officier van Justitie geleid. Tegen hen Is proces-verbaal opge maakt. (Van onze verkeersredacteur) Mr. F. J. F. M. van Thiel, voorzit ter van de Tweede Kamer zal vrijdag 28 februari de RAI-tentoonstelling voor tweewielers en autoscooters te Amsterdam openen. De 124 exposanten op deze ten toonstelling komen uit de meeste Europese landen, waarondei vooral ons eigen land. uit Japan dl uil Amerika. De tentoonstelling blijft open tot 7 maart, maar is zaterdag en zondagavond 29 februari en 1 maart gesloten. (Van onze soc.- en economische redactie) De prijzen van een aantal boeken zullen uiterlijk op 10 maart weer naar beneden moeten. Dit ls het gevolg van een afspraak tussen de minister van Economische Zaken en de organisaties van erkende uit gevers en de boekhandelaren. De afspraak komt hierop neer. dat prijzen van door Nederlandse bedrijven in de nederlandse taal uitgegeven boeken met gemiddeld niet meer dan 314 percent omhoog mogen. De pocketboeken zijn van deze regeling uitgezonderddaarover ia! nog nader worden overlegd. De uitgever, die de 3>i percent prijsverhoging wil realiseren, be hoeft niet alle prijzen met hetzelfde percentage te verhogen hij mag sommige boeken met maximaal 7% percent in prijs verhogen, mits hij de gemiddelde prijsverho ging maar niet overschrijdt. Voor boeken, die sinds 1 novem ber reeds in piijs zijn verhoogd geldt een maximumpercentage van 12li, dat echter weer wel meetelt voor de berekening van het toelaat bare gemiddelde van 3H procent. Tot dusver zijn de boekenprijzen gemiddeld met 3 li percent geste gen. Maar ln een aantal gevallen zijn verhogingen van veertig percent en meer doorgevoerd. Het record daarbij staat op naam van het Geuzenliedboek 194045, dat 85 percent in prijs omhoog ging van 3.50 naar 6.50. (Van een onzer verslaggevers) Vrij kort na elkaar werden zater dag een zestig- en een vijfenzestig jarige voetgangster op de Van Baer- lestraat door leden van het hoofd stedelijke politiekorps aangereden. In beide gevallen staken de vrouwen onvoorzichtig de rijbaan over. Zaterdagmorgen, omstreeks half twaalf, stak de 60-Jarige E, GeshI, Duitse van geboorte, zonder op het naderende verkeer te letten over. Zij werd aangereden door een politie motor. De vrouw moest met een onderbeenfractuur in het WG wor den opgenomen. Omstreeks kwart over vier in de middag werd de 65-jarige weduwe C. Schoneveld-Tooien door een politie man op een bromfiets aangereden, zy kwam plotseling tussen twee ge parkeerd staande auto's te voorschijn. Per GG en GD werd zij naar het WG vervoerd. Daarna werd zy met on bekend letsel naar het Beatrixoord overgebracht. IJMUIDEN (ANP) Vanuit IJmui- deit zijn in de namiddag Schevening- se vissers naar zee gegaan. D« Vlaardingse logger Bertina is uitge varen met veertien Scheveningse op varenden, die tot dusver in dienst van de reders aan wal hebben ge-' Werkt. Het schip ondervond bij het ver trek geen enkele moeilijkheid. De be manning had aan het voornemen om weer naar zee te gaan geen rucht baarheid gegeven. De opvarenden zagen geen heil ln het voortzetten van een staking nu de reders hadden aangezegd, dat er voor hen aan de wal geen werk meer was. Zij konden kiezen tussen varm or ontslag. Het feit dat er een goedgekeurde nieuwe c.a.o. is maakt het stellen van verdere eisen zinloos, eo meenden zij. Advertentie I.M. draaft Rob Levenslust richting gedekte tafeï. Omzijn energie weet gretig aan te vullen... met lekker eten! Wat zal 't vandaag zijn? Dat weet Rob nog niet, hoewel... één ding is zeker: de hoofdschotel is vlees, met verrukkelijke jus. Moeder is er gul mee, elke dag! Want vlees is immers groei, kracht, gezondheid. Vlees is meer waard dan moeder ervoor betaalt. Gisteravond is het viiüarig zoon tje van de tamiüe Hendriks uit S i t. t a r d. toen hjj te voet de rij weg overstak, door 'een person- auto gegrepen en vrüwel op slag ge- dood. (Van onze correspondent) De Stichting Dorpshuis Kudelstaart Is bereid een be paald onderdeel van de statuten overeenkomstig de wen sen van de PvdA-fractie in de Aalsmeerse gemeenteraad te wijzigen. d.fomuuTn* d7 "eRn "ewegins. rij zeker niet wSEfaTtoBgdatot' remeeiwchapshuis Kudelstaart

Het Vrije volk | 1964 | | pagina 1