Demos verslaat Aeolus met 4-2 enige verliezer bij Schiedamse KNVB-clubs DHS boekt eerste zege 17-0 Intiem en Reflex willen fusie aangaan DRZ speelt dubbel blank tegen Nestoro Wie wil er een tuintje Europese judokampioenschappen I GARAIE LANDMAN fafta&iZteet Leen 't Hart naar de VS I D.A.F.- en f EUGEOTSERVICE i I Politienieuws Krijgt I laarclingen één grote tafeltennisclub? I GTB verspeelt kampioenskans WlVheren winnen in Gouda met 10-7 Burgerlijke Stand Jarige CC INTERNATIONALE ERASMUS-UITGAVE WISKUNDEPUZZELS VOOR REGENDAGEN 1 8 KONINKLIJKE HOLLANDIA aktieve medewerkers nóllandia UITNODIGING fa.de JAGER BET VRIJE VOLK MAANDAG 27 APRIL 1964 PAGINA 4 ExcelsiorOranjeplein 3I WesterkwartierDHS 20 WassenaarSFC 2—2 DemosAeolus 42 Het is Aeoius niet gelukt om de zo kostbare punten mee naar huis te nemen. Demos stond dat niet toe. Hoewel Demos met twee invallers speelde, ging het uitstekend. In de zevende minuut opende Groenendijk de score toen hij een goede pass van invaller A. Tetteroo goed afrondde. MartinitRoekan je 10 Martinit is na de 10-zege op Roc- kanje wel in de veilige haven geko men. In de wedstrijd tegen Rockanje zijn de Schiedammers steeds in de aanval geweest maar de sterke de fensie van de bezoekers gaf geen krimp. In de eerste helft vielen geen doelpunten. DOK—SVDPW 0—1 NestoroDRZ Een boek met dit merk Is een waardevol werk Bioscope® Bibliotheken Haven #30- Expositie* Apotheek NOORDMOLENSTRAAT 17 - SCHIEDAM - TELEF. 66233 én 65607 ACCU SERVICE in kkuna CHRISTELIJKE TECHNISCHE SCHOOL Nieuwe Damlaan 762 - Schiedam OPENBARE LESSEN Broersveld IQ5 SCHIEDAM te 1.89703 (Van onze sportmedewerker) Bil de goede resultaten van de Schiedamse KNVB-clubs steekt het verlies van DUS wel schril af. Het verloor met Z0 van Wester- Excelsior speelde een goede wedstrijd en won met 21. SFy werkte tegen Wassenaar een 2—0-achterstand om in een 2—2 geUjk speL Martinit en SVDPW wonnen ieder met 10. Demos heeft sdch prachtig hersteld en versloeg Aeolus met 42. DHS is te zijn eerste wedstrijd van de honkbal-competitie geweldig van start gegaan en met maar liefst 170 werd het Rotterdamse Libanon naar hels gestuurd. DHS, dat de ge hele wedstrijd foutloos speelde, kwam in de eerste innings wel gemakkelijk aan een voorsprong van 4-0. Korpel en Kooijmans kwamen door fouten op de honken. Hierna volgden twee nullen. Soudjjn kreeg vier wijd, Bons vier wijd en toen zorgde M. van Gommei en v. d. Ham er met honk- slagen voor dat een 4O-voorsprong werd bereikt. De- tweede innings leverde geen punten op, wel bereikte Libanon het tweede honk maar door subliem werpen van Verbeek werden de Libanon-speiers aan de kant gezet. In de derde innings kwam er weer een slagfestijn van Bons, Gommei en Verbeek. De eerste twee sloegen een twee-honkstog, zodoende kwam de stand op 7—0. Libanon wist hier niets tegenover te stellen omdat het geen vat kon krijgen op het goede -werpen van Verbeek. In de vierde innings kon den opnieuw drie man de thuisplaat bereiken doordat Bons en v. d. Hamer (drte-honkslag) het hout er weer lustig tegenaan legden. De zesde innings bracht de stand op 130 doordat er weer enkele honkslagen geplaatst werden op wer pen van de internationale volleybal ler Rob Groenhuizen, die bij Libanon de verdediging leidde. Libanon kon hier helemaal niets tegenover stéllen tweehonkslag dan alleen Valster. van In de zevende innings werd de score 170. Dit werd tevens de eind stand. Werpersresultaten: Libanon: R. Groenhuizen 0—3—10; DHS: Ver beet 15—32. O De bromfietser H. v. V. reed op de Nieuwe Haven tegen een openstaand portier van een geparkeerde auto op. De man werd met wat schaafwonden en klachten over hoofdpijn naar het gemeenteziekenhuis gebracht en na behandeling naar huis terugge bracht, Een surveillancewagen van de Schiedamse politie werd ernstig be schadigd toen op de kruising Willem BrouwerstraatHoofdstraat een per sonenauto uit de Willem Brouwer- straat plotseling op de politiewagen inreed. Deze stond stil om de auto die van rechts kwam, voorrang te ge ven. De bestuurder van een personen auto J. A. S. verleende geen voor rang aan de bestuurder van een per sonenauto op de kruising Aleida- sbraatWest Frankelandsestmat. De wagen van S. werd geheel vernield. De auto van C. H. liep zware scha de op. Excelsior heeft de wedstrijd tegen Oranjeplein in een overwinning kun nen omzetten. Na enig veld verken nen bleek al snel wie de beste pa pleren had deze middag. De Schie dammers speelden aanvallend een goede partij en kwamen tot drie tref fers. Den Brinker opende de score met een fraaie goaL Westelijk was de maker van de tweede treffer, toen hij uit een vrije trap op de rand van het strafschopgebied meteen raak schoot. Met deze stand werd gerust. Na de hervatting bleven de Schiedammers het beste van het spel houden. Het was Klein die het derde doelpunt op zijn naam bracht, toen was het de beurt aan Oranjeplein om tegen te scoren. De resterende speeltijd was te kort voor de bezoekers om tot nog meer treffers te komen. Van de vele kansen die de Schie dammers hebben gekregen werd er niet een benut. De grote vraag bij DHS is nu: 'wie wordt er bij ons de afwerker'. Westerkwartier kreeg niet veel kansen in deze niet slecht gespeelde wedstrijd. De Schiedammers heb ben tot in de dertigste minuut de stand blank kunnen houden, maar moesten buigen voor een Wester- kwartlercomblnatie die doel trof. In de eerste de beste minuut in de tweede helft was het voor de tweede keer raak. Doelman Burger was niet in staat de bal te keren uit een schot van de middenvoor. DHS is nog vele malen ln de gelegenheid geweest de score recht te trekken maar miste het doel steeds weer. SPC heeft bij Wassenaar een prachtig staaltje uitgehaald door een 2—O-achterstand weg te werken. Het was geen hoogstaande wedstrijd, maar het harde werken' van beide ploegen vergoedde veel, In de der tiende minuut nam Wassenaar de leiding toen uit een. ingooi de bal bij Beien kwam, die hard inschoot. Na rust hetzelfde spelbeelö; geen mooi voetbal maar wel hard wer ken. Na een half uur vergrootte Was senaar de voorsprong tot 2—0, toen opnieuw Beien de roos trof. Dat was de Schiedammers toch te gortig en met man en macht trokken zy ten aanval. Bij een van de Schiedamse aan vallen raakte een der achterspelers van Wassenaar de bal met de hand en de toegekende strafschop werd door Vredenbregt ingeschoten. SFC rook een beter resultaat en met ver beten krachten trok het op het doei van Wassenaar af. Dat had na een half uur succes. Schell plaatste een dieptepass naar Klein, die prachtig de geboden kans wist te benutten. Even leek het er op of SFC nog met de winst zou gaan schuiven, maar Wassenaar stond niets meer toe. Maar enkele minuten later was het gelijk na een aarzeling in de Schie damse defensie. Het was echter Fa- land die in samenwerking met Tetteroo de ruststand op 2—1 bepaal de. Het was in de twintigste minuut dat de partijen weer op gelijke voet kwamen na opnieuw een defensie- fout bij de Schiedammers. Maar het waren C. Tetteroo en De Nijs, die de eindstand op 4—2 bepaalden. Na de hervatting hetzelfde spel- beeld, ook nu weer een aanvallend Martinit, dat echter het doel van Rockanje niet kon vinden, dit een schermutsehng voor het Rockanje- doel vloog de bal via een speler van Rockanje in eigen doei. Zo kwam Martinit toch nog aan een verdiende treffer. SVDPW had aan één doelpunt ge noeg om DOK te kloppen. Het was geen grootse wedstrijd, die beide ploegen speelden, maar de ijver was er hier niet minder om. DOK is door deze nederlaag gedegradeerd. Voor de rust gaf DOK heel aardig partij en verdiende in die periode ook wel een doelpunt. Er was echter onvoldoende stootkracht bij de Rot terdammers. Na een half uur spelen nam Van de Vhst een vrije trap zo goed, dat de bal meteen in het doel draaide. Na de hervatting heeft SVDPW wel het beste van het spel gehad. Tot doelpunten kwamen bel de partijen niet meer. (Van onze sportmedewerker) Ook voor de zaterdagvoetballers zijn de laatste wedstrijden aangebro ken. GTB heeft door het gelijke spel tegen Energie Boys de kans op het kaïn pioenschap verspeeld. Be Schie dammers speelden een wedstrijd met veel gemiste kansen en moesten zelfs toestaan, dat Energie Boys een ach terstand van 2—0 kon omzetten in 2—2. Na veie monsteroverwinningen van de laatste weken stelde deze uitslag wel wat teleur. Bijna de gehele com petitie zijn de Schiedammers boven aan de ranglijst te vinden geweest, steeds stuivertje wisselend met MW. Misschien dat het volgende jaar een kampioenschap brengt voor GTB. GSS trad met vijf invallers aan tegen GWR en het resultaat was er ook naai'. Met niet minder dan 42 moest het onderspit delven. Toen de stand 40 was in het vooreel van de gastheren kreeg GSS de gelegenheid de stand tot 42 terug te brengen. (Van onze sportmedewerker) De protesten, die werden verlo ren hebben DRZ blijkbaar zo in de benen gezeten, dat ze haar stempel hebben gedrukt op de wedstrijd te gen Nestoro. Be stand bleef zoals deze was bü het begin; dubbel blank. L'rsus deed het bij Noorderkwartier beter en klopte deze ploeg met 31. Pe wedstrijd FSV PretoriaSchie dam werd op het laat;te moment uitgesteld. DRZ heeft het er tegen Nestoro lelijk bü laten zitten en kwam niet verder dan 00, Het was een wed strijd die beide partijen maar zo snel mogelijk moeten vergeten. Vooral van de kant van de Rotterdammers werd er soms zeer hard gespeeld. DRZ is wel het meest op de Rot terdamse helft te vinden geweest, (Van een onzer verslaggevers) Er bestaat alle kans op een fusie tussen de Vlaardingse tafeltennisvereni gingen Intiem '55 en Reflex. Op verzoek van Reflex hebben beide besturen met elkaar een bespreking gehad, waarbij diverse punten nader werden be sproken. Zelfs kwamen de besturen b(j meerderheid van stemmen overeen tot een fusie. De beslissing ligt bij de leden van Intiem en Reflex, die bin nenkort hierover hmi mening kunnen kenbaar maken. Omdat het verzoek uitgaat van Reflex is men in beginsel reeds overeen gekomen dat Reflex zich bij Intiem zal aansluiten, zodat de naam Intiem '55 gehandhaafd zal blijven. In feite zal het er dus op neerkomen dat Reflex ontbonden wordt en dat de leden, voorzover interesse, zich zullen aansluiten bij Intiem. In intiemkringen wordt verwacht dat minstens 15 leden zich zullen laten overschrijven naar Intiem. Als de fusie tot stand komt, houdt dit in, dat Vlaardingen een sterke tafeltennisvereniging krijgt, waarin meer dan tier» seniorenteams zullen uitkomen in de competitie, met aan de top twee 1ste Mas- en twee 2e klasteams. Dit deze teams moet het mogelijk zijn een team te formeren dat binnen enkele jaren zal uitkomen in de overgangsMasse, welke klasse op twee na de hoogste is in Neder land. Voor een stad als Vlaardingen, met rond 72.000 inwoners, moet dit zeker voor mogelijk worden geacht. Mocht de fusie tot stand komen, hetgeen vrijwel zeker is, dan wordt de zalenkwestie opnieuw een pro bleem. De uitstekende gymnastiekzaal van het Gemeentelyceum, waar In tiem thans is gehuisvest, wordt dan zeker te klein. Momenteel kunnen drie wedstrijden tegelijkertijd wor den gespeeld, omdat men in de breedte van het lokaal kan spelen. Voor het spelen van wedstrijden in maar kon zijn kleine overwicht niet in doelpunten uitdrukken. Na de hervatting leek het er even op dat de Schiedammers hun slag zouden slaan, maar de stugge defensie van Nestoro stond geen doelpunten toe. NoorderkwartierUrsus Zonder veel moeite is het Drsus gelukt om de beide punten mee naar Schiedam te brengen. Noorderkwar tier werd hier de dupe van en ging met 31 ten onder in een goed ge speelde wedstrijd. De zege van de Schiedammers is geen ogenblik in gevaar geweest. Al binnen vijf minuten hadden de Schiedammers een 20-voorsprong genomen. Kort voor de rust werd het 21 voor Drsus. In de tweede helft kwam daar nog een Schiedam se treffer bij. Advertentie IM. HERENKLEDING SCHIEDAM HOOGSTRAAT 174 STEEKT ER MET "COUPE" EN SCHOUDERS SOVEN UIT Mi.v. 1 april J.1, werd begonnen, met de uitgifte van de 86 onlaags gereedgekomen tuinen van het twee de gedeelte van het complex „Thur- lede". Thans is nog een. aantal tui nen beschikbaar. Gegadigden kunnen zich alsnog opgeven bij de secretaris van de de heer Q. M. van Pelt, Van Dljck- straat 16a. (Van onze sportmedewerker» Heren I van' Wilton Fljenoord heeft in een. meer fanatieke dan spannende wedstrijd aan de Maas kant met 10—7 gewonnen van VAC uit Gouda. Dames I was over alle Unies de meerdere over het sterke damesteam van. Hellas. Indien er be ter geschoten was, was de uitslag groter geweest «ton 5—3 in het voor doe! van de WF-dames. Met deze uitslag konden de Haagse dames meer dan tevreden zijn. Dames U won op Laag Zestienho ven met 3—1 van Rotterdam, terwijl heren II met een 1312-overwinning op "WIK uit Vlaardingen terugkwam. In het Rotterdams elftal dat op 7 mei te ApeWoam moet spelen zijn drie dames van Wilton F. gekozen te weten: Bea Zonneveld, Willy Prins en. Leny Lansen, fTino Hoogendtjk, in witte ki- jj mono. op de tweede plaats op tiet I ereschavotje te Berlijn. I wint Geboren: Maria J. E., d.v. M. Wansleeben en P. A. van der Stap; Maria L. S.. d.v. D. Hoftijzer en A. Tellekamp Booland; Jacqueline M., d.v. A. L, A. Peute en M, A. W. B. T/omper; Catherine, d.v. J. Bijloo en D. Jephson: Bert, z.v. H. Toeter en G. R. Rietdijk: Jan, z.v. G. H. van den Bosch en N. Oosterman: Margo J., d.v. J. Boer en G. M. Wissenburg: Jacqueline C-, d.v. C. L. Koorengevel en C. van Tilborg. Overleden: C. Waardenburg, 70 jr.; C. G. Steeds, 68 jr., echtg. van D. Verheij; P. J. de Roo, 89 jr.; J. J. Schoo, 70 jr. Geboren: Mirjam D dv G J van Eerde en A Luif; Martin zv H M J Kool en J M van Beek; Carola A M dv J H M Malais en M J van Hou ten: Theofilus zv D J van der Raaf en H de Vos; Mattheus A C zv C L C Scheffers en A W Dijkers; Caral zv J van der Velden en H G van den Berg Rolandus zv L Lameijn en A J M Heinsbroek; Erik T zv T L Huising en E L G M Homulle. Overleden: A C Jordaans 70 jr; H Swart 90 jr wed van P Hitman. Op de Burgemeester Knappertlaan tussen de Jan van Avennesswaat en de Sonderdanckstraat is een proef- verlichfcing- aangebracht. de eerste klasse wordt de breedte eigenlijk te smal, waardoor de bezoe kende verenigingen met succes even tueel zullen kunnen protesteren, Reeds bij voorbaat rekent Intiem op medewerking van de gemeente Vlaardingen, met name op steun van het gemeentelijk sportbureau. De Vlaardingse tafeltenniskam pioenschappen, die gedurende vijf Ja ren met groot succes werden gehou den, dreigen van de baan te gaan door "t onverwacht terugtrekken van de commissieleden P. Nieuwpoort en J. Veltman. De grote organisator, de heer K.. de Graaf, echter, die als voorzitter het leeuweaandeel steeds voor zijn rekening heeft genomen, is bereid gevonden om met Intiem op nieuw een dergelijk groots toernooi te organiseren. Helaas is de tijd te kort om zoals gebruikelijk dit toer- noot direct na de competitie van de RTTB te organiseren. Het ligt ech ter in de bedoeling om nog voor aan vang van het nieuwe seizoen het toernooi te verspelen. Tussen de be drijven van druk synchro nisatie-werk in een filmstudio bij Parijs heeft de Italiaanse schone Claudia Cardlnale 25 kaarsjes uit geblazen op de verjaardagstaart, dis ter barer ere was aangedragen. La chend tegen de nog vele jaren- wensers proefde zij daarop het eerst aangesneden partje van de lekkernij. Bö de saterdag te Oost-Berljjn gehouden Europese judokampioenschap pen 1964 heeft de Vlaardinger Tino Hoogendjjk een zilveren medaille veroverd. Tino Hoogendjjk vertegenwoordigde Nederland bij de jeugd lichtgewicht. Hij heeft dat op een uitstekende manier gedaan getuige het resultaat, waarmee hij de beste Nederlandse prestatie bij de jeugd leverde; de andere Nederlandse jongens (geboren in 1946 en 1947) werden reeds in de kwart finale uitgeschakeld. Zaterdagmorgen kwamen na de voorwedstrijden de kwartfinales aan de beurt. In deze kwart finale stond Tino tegenover de Belg Janssens. Tino had de partij vanaf het begin in rijn. zak. In de halve finale moest Tino het opnemen tegen de Hongaar Nadas, Deze Hongaar viel meer op door zijn enorme verzet dan door een gevaar lijke speciale worp. Wat Tino dan ook deed hij kon geen of hele punt maken. Na drie minuten party stond hij door bijna geslaagde le armworpen, 8e heupworpen zover voor, dat de coach hem toeriep niet meer aan te vallen, want elke aan val kan ten slotte overgenomen worden. Tino hoorde echter niets en maakte weer aanval op aanvaL Hij werd ten slotte met grote voorsprong winnaar op beslissing scheidsrechters. Zaterdagavond werden de grote finales gehouden. De andere finalist, de Fransman Tanquy was een goed judoka, dat hadden de kenners al lang gezien. Hij had elke party met een punt ge wennen en had een goede verdedi ging. Het zou een moeilijke opgave worden, deze knaap te verrassen. Hij komt uit het eerste judokind van Europa en Frankrijk heeft toch al tijd al, ook bij de heren, heel goede lichtgewichten. Negen uur kwamen de twee de mat op. Na het groeten lieten belden zien dat ze wilden winnen. Aanvallen Monopole: Vernietigingscommando BHdnl, me. di. 2 en 8 uur, wo. 8 uur. Faseageten. woensd. 2 en. 815 uuf,, Spionage in Hongkong., CtomeeiitebibUatheek 181, maandag 7839 4.30 en 7—830, woensdag -1230, vry Lange Bsm dinsdag «30 sdag 830—4: w .36 donderdag 93(^-1230, vrijdag #30- 430 en 7—830. zaterdag 830—430. Lorentzlaan 6: maandagmiddag 1.30130 dinsdagmiddag 130—430 woensdagavond 7—8, vrijdagmiddag 1.30430. vrijdagavond 7—#. Br, Wibautpleln 129, maandag 1—8, dinsdag 1—430, woensdag alleen jeugd 24, volwassenen 7—9, donder dag 930—12, vrijdag volwassene» 7- 9 en 78 jeugd Leliestraat: woensdag 1—4, vol wassenen en jeugd 7—830 alleen vol wassenen, zaterdag 1—4 volwaas ener, en jeugd. Schiedamse weg 26: dinsdag 3—5 alleen volwassenen, vrijdag 3—6 vol wassenen en Jeugd. Galerie Wiegman: Schildert] er van Gerrlt Wiegman. Stedelijk Museum (HoogstrJ were van Bart v. d. Schelling, tot 4 mei Galerie ,,.4" (Buitenhavenweg 176 Werk van Frans van der Helden. Westendorp» Parkweg 307, telefoon 67974, (Van een onzer verslaggevers) De stads bei aard! er van Rotterdam, de heer Leen 't Hart. is uitge nodigd om in de maand juni 'n aantal beiaard- concerten le ge ven ln de Ver enigde Staten en heeft die uit nodiging aan vaard. Op het Carillon. Festival te Springfield in de staat HUnois zal h|j drie maal concerteren. Daarnaast zal hy ook het carillon van de ere-begraafplaats te Arling ton, waar ook president Kenneay rust, bespelen. Deze bespeling vindt plaats in het kader van het congres van het 'Guild of Carillonneurs of North America', waarvan de heer 't Hart erelid is. Het carillon op de be graafplaats te Arlington is. zoals be kend, een geschenk van het Neder landse volk aan het Amerikaanse. Ook in verschillende andere steden van de Verenigde Staten zal de heer 't Hart concerteren. Op het program ma van deze concertreis staan onder meer verschillende Nederlandse com posities. Tijdens zyn afwezigheid zal de heer 't Hart worden vervangen door de hulpbelaardier Cor Don. volgden elkaar van beide zijden op, maar geen van beiden zag kans wer kelijk de ander te bedreigen. Tot hel einde van de tweede minuut was het gelijk, toen maakte de Fransman een le beenworp die aardig slaagde, maar toch hoogstens het predikaat „resul taat techniek" kon halen. Toen echter na 4 minuten nog steeds aan beide zijden niets toege voegd was aan dit ene resultaat, kreeg de Fransman de opdracht om niet meer aan te vallen en de strijd te ontwijken. Hoe Tino ook aanviel met een alles-oi-niets-gevoel; er was niets meer te veranderen aan de sco re. Met de kleinst mogelijke score was de Fransman een goed kam pioen en mag Tino trots zijn op zijn zilveren medaille, want judotech- nisch was h|j zeker niet de mindere. Commentaar van Tino, direct na de wedstrijd aan z|jn leraar Van Gorsel: „Ik vind het zo jammer voor IJ!" De Erasmus-commissie van de Kon. Ned. Akademie van Weten schappen zal haar medeewrking ver lenen aan de voorbereiding van een nieuwe internationale uitgave van Erasmus' werken. Het wordt een tekst-kritische uitgave, iBaarm.ee tientallen jaren zullen zijn gemoeid. Be commissie heeft hiervoor een sub sidie ontvangen van de organisatie voor Zuiver "Wetenschappelijk Onder zoek. Op 28 oktober 1969 zal het vyfhon- derd jaar geleden z|jn, dat Erasmus in Rotterdam werd geboren. De com missie hoopt, dat dan het eerste deel van de nieuwe uitgave gereed zal zijn. Een kond loopt van Amsterdam naar Parijs. Hij vertrekt met een snelheid van 1 meter per seconde. Straatjongens binden hem bij ver trek een blik aan zijn staart. Elke keer als de hond hei blik op straat hoort vallen, schrikt hij en verdub belt daardoor zijn snelheid. Ge vraagd wordt mei welke snelheid de hond in Parijs aankomt. Dit is een van de vyfentachtig wiskundige puzzels, die dr. F. G. .J Vredenduin aanbiedt in een boekje voor regenachtige en andere dagen. Er staan bekende en onbekende pro blemen in, strikt wiskundige en bi zarre, makkeiyke en moeilijke; wie het benauwd krijgt, mag naar het antwoord achterin kijken. Een dun boekje, maar dik genoeg om er een verregende vakantie aangenaam mee door te komen. F. M. H. (Vyfentachtig wiskundige puz zels. Dr. P, G. J Vredenduin Uitg. Noordhoff, Groningen.) Accu's voor alle typen auto's, scooters en motorrijwielen. Ruildynamo's en starters voor Volkswagen e.a. Ankers uit voorraad leverbaar. Automaterialen W. ELSHOÜT, Dam 29 - Tel. 64051-6390S Fabrieken van Helkprodukten en Voedingsmiddelen n.v. Wegens produktie-uitbrelding in onze fabriek te Vlaardingen zoeken wij enige die belangstelling hebben voor een op leiding tot allround zuivelvakman. Kandidaten dienen bereid te zijn om, naast het te ontvangen praktisch onder richt in onze verschillende produktie- afdellngen, een mondelinge cursus te volgen voor een der diploma's voor zuivel bewerking. Na de opleldingsperlode zal men belast worden met verantwoordelijke werk zaamheden bij de bereiding van onze melkprodukten en andere voedings middelen. Inlichtingen over de gunstige arbeidsvoorwaar den etc. worden U gaarne verstrekt door onze afdeling Personeelszaken, Oosthavenkade 39, Vlaardingen. Hiervoor bestaat dagelijks tussen 8.30 - 17,30 uur en op dinsdagavonden tussen 19.30 - 21.00 uur gelegenheid. tot bezoek aan de op dinsdag 28 april en woensdag 29 april 's avonds van 7 tot 9 uur. Vrije toegang (kinderen beneden 14 jr. onder geleide). Gelegenheid tot inschrijving van nieuwe leerlingen voor de dagschool en de part-time cursus, Autoherstellen en Hulp-monteur VAM. D* directie van de N.V. De Arbeiderspers, dagblad 'Het Vrije Volk', behoudt zich het recht voor adver tenties eventueel zonder opgaaf van redenen te weigeren. Bovendien behoudt zij zich het recht voor brieven op advertenties niet af te geven, indien zij daartoe gronden aanwezig acht. Niet afgehaalde of niet doorgezonden brieven wor den een maand na ont vangst vernietigd.

Het Vrije volk | 1964 | | pagina 2