Corso grote trekpleister m Storing TV Koningin: Toeval, zegt minister Irene en Charles in Italiaanse hadplaats ontdekt HEERDE HEEFT VANDAAG 4 GOUDEN BRUIDSPAREN Vissersboot slaat om Automaat legt 3 meter betonweg per minuut Huishoudbeurs staat in teken van moeder Eco S3 var tot lA Z Onderstromen in de economie Veranderlijk in weekeinde Kamerlid vraagt over eigentijdse geschiedenis Halfjaar voor bankdirecteur Jgü m wh Jongeman slaat agent op neus m$t fietspomp Wl «ft WEEK VAN DE FOTOGRAFIE BEGONNEN OP DEPLAAT Opvarenden gered Kraaminrichting in flats voor gehuwde student Kennedy het VRIJE VOLK ZATERDAG 2 MEI 1964 PAGINA 3 (Van een onzer verslaggevers) 'Zondagmiddag,' zei kapitein Vogel van de afdeling Bijzon dere Verkeerstaken van de Rijkspolitie woensdag tegen ons. Meer woorden waren niet nodig. Zondagmiddag keert de onaf zienbare karavaan van meer dan een half miljoen buitenlan ders, die al sinds vrijdagmorgen vroeg enigszins gespreid ons land binnenstromen, als een samengedrongen massa weer naar huis gaan. Reeds gisteren veroorzaakte die toen nog niet volledige kara vaan al verkeersopstoppingen in de grote steden en op de be langrijkste verkeerswegen. Wat moet dat morgenmiddag wor den? Bedden gevraagd (Van een onzer verslaggevers) 'Als het ene huwelijk bijna was voltrokken, haalde de bode het volgende paar al.' Zo ziet de 69-jarige mevrouw J. Eilan derTellegen in haar herinne ring nog die merkwaardige tweede mei van 1914, haar trouwdag. 'We hebben daarna in Heerde nooit meer zoiets meegemaakt,' zegt haar man de 72-jarige J. Eilander. (Van onze verkeersredaeteur) De Koninklijke Nederlandse Heidemaatschappij te Arnhem gaat sterk propaganda maken voor de aanleg van. landbouw- wegen volgens een nieuw sys teem, namelijk met de beton wegautomaat. Demonstratie (Van een onzer verslaggevers) Op moederlijke toon heeft vrijdagmorgen madame 1. Man- gaux, voorzitster van de We- reldmoederbeweging, de negen tiende internationale Huis houdbeurs in het nieuwe RA1- gebouw in Amsterdam geopend. Afkoeling Zeker half mil joen buitenlanders dit bollenweekeinde Heemstede nnaeushofl Keukenhof Afzicht «anafde duinen Uirz!Chl<w de velden jtsfwiik Aanbevolen routes Grens vd. bollenstreek Spoorlijn Eennchfinas verkeer vu- Q Parkeerterrein Problemen die eerder moeten wor den opgelost, zUn het onderdak bren gen van de nog steeds binnenkomen de buitenlanders en vandaag de ver keersregeling in de bollenstreek, waar het jaarlijkse bloemencorso wordt gehouden. Grenspost Glanerbrug verwerkte gistermorgen voor tien uur al 320 autobussen, 's Middags om half zes stond er tussen de Haagse Schouw en Oegstgeest <aan- en afvoerweg voor de bollenstreek» een 14 kilometer lange onbeweegbare autofile. Maas tricht beleeft een ware Belgische in vasie. De leiding van de Amsterdamse verkeerspolitie meldde gisteravond, dat er eigenlijk geen ongelukken te maken waren, omdat het verkeer muurvast zat. De Logies Informatie Diensten van de ANVV draaien op volle toeren. Al voor de nacht van donderdag op vrij dag moest de VVV in Den Haag par ticuliere adressen gaan inschakelen. In Amsterdam begon men gisteravond om zeven uur toeristen te verwijzen naar opvangadressen overal in de kuststreek en het gebied ten noorden van Amsterdam. Ook in Rotterdam worden sinds (Van onze weerkundige medewerker) -I, i. -- -Nieuwe oceaande. pressies zullen het Over het weer dit weekeinde een veranderlijk ka lveer rakter geven. Van- L»daag neemt de kans gesproken 0p regen uit het zuidwesten toe, in de TJT 'Lloop van zondag komen er weer opklaringen. Het weer blijft onder invloed van depressies door de motorische wer king van een zich handhavend hoge- drukgebied bij de Azoren. Op de mid dag van 1 mei werd het weer gunstig beïnvloed door een rug van hogedruk die van west naar oost overtrok. Deze maakte een eind aan een weertype met talrijke buien waarvan sommige onweer gaven. Nieuwe oceaanstoringen die over Ierland en Zuid-Engeland onze om geving naderen, zullen vandaag weer aanleiding geven tot regen eri mor gen opklaringen toelaten. Wij ver wachten bij wind tussen zuid en west een temperatuur die redelijk voor april is en de normale waarde (maxi ma 14 tot 16 graden) benadert. DEN HAAG (ANP) -- Heeft de minister kennis genomen van de fei ten. die de directeur van het Rijks instituut voor Oorlogsdocumentatie onlangs op de jaarlijkse Twentse on derwijzersdag In Hengelo aan 't licht heeft gebracht over de inhoud van voor schoolgebruik bestemde geschie denisboeken? Het Tweede-Kwnerlïd Tans (PvdA) die dit schriftelijk aan de minister van O. K. en W. heeft gevraagd, wil weten, of de minister niet van oordeel is. dat het in het belang van het on derwijs op zijn weg ligt om te bevor deren. dat ook aan de eigentijdse his torie op de scholen grote aandacht wordt besteed en dat de schoolboeken aan dit streven worden aangepast. Hij vraagt de bewindsman, zo deze hiermee instemt, na te gaan welke initiatieven hiertoe door hem geno men kunnen worden c.q. van hem mogen worden verwacht. gistermorgen particuliere adressen ingeschakeld. Bovendien is een Rijn passagiersschip ingericht als eenvou dig hotel. De Duitsers hebben uiteraard de overhand in het buitenlandse bezoek. Opmerkelijk groot is echter ook he: Franse contingent. De Belgen zorgden vooral voor dagbezoek, waarbij het opvallend was dat de Belgen die via de Limburgse grensposten binnenkwamen, hun ver tier vooral in Zuid-Limburg zelf zochten en niet doortrokken naar de bollen. Vaals, waar zowel Duitsers als Belgen passeren, noteerde vandaag 60.000 binnenkomende toeristen. Ne gentig percent daarvan keerde gis teravond alweer terug. Hoe druk het gisteren was, wordt ten slotte wel het best geïllustreerd door de hulp, die het ANVV bij radio en televisie moest inroepen om particulieren in Den Haag, Rotter dam en Utrecht bereid te vinden bed den beschikbaar te stellen. In Dordrecht en de Alblasserwaard reden politiewagens rond om per luidspreker vrijwilligers te vinden, die buitenlandse gasten onderdak wilden geven. En dan te bedenken, dat men de grootste stroom pas vandaag ver- I wacht. Richting van de stroom: de bollenstreek, waar gisteren reeds de praalwagens van het corso waren te bezichtigen. Automobilisten, die vanmiddag niets met dat corso te maken willen hebben, wordt door de politie gead viseerd voor het traject Amsterdam- Den Haag zoveel mogelijk gebruik te maken van rijksweg 4a, die hen van Burgerveen via Hoogmade bij het verkeersplein Voorburg en het ver keersplein Ypenburg brengt. De weg Haarlem—Sassehheim zal vandaag gedurende vele uren voor alle verkeer zijn gesloten. (Van een onzer verslaggevers) 'Een zeer toevallige samenloop van omstandigheden.' Zo noemt minister Toxopeus van Binnenlandse Zaken de elektriciteitsstoringen die woens dag tijdens de TV-uitzcnding van het huwelijk van prinses Irene op traden in Baarn en Diepenheim. Het Tweede-Kamerlid Schmelzer (k.v.p.) stelde er vrijdag schriftelijke vragen over en de minister heeft er dezelfde dag nog op geantwoord. De storing in Baarn werd veroor zaakt door graafwerkzaamheden die op dat moment plaats vonden, de storing in Diepenheim door vocht dat in de kabel is binnengedrongen door beschadiging van de loodman- tei. vermoedelijk veroorzaakt bij graafwerk enkele maanden geleden. Paleis Soestdtjk is overigens tegen stroomstoringen beveiligd, zo zegt de minister. Poseren wilden de jonggehuwden wel even in Positano. DEN HAAG (ANP) De douane coupé in de treinen Rotterdam RoosendaalAntwerpen wordt opge heven en de zes zitplaatsen komen ten goede aan de eerste klas. De dou ane krijgt een nieuwe werkruimte door verbouwing van andere passa giersruimte, waarmee nog dit jaar wordt begonnen. Dit succes van de actie tegen de meestal lege douanecoupé blijkt uit het antwoord, dat de staats secretarissen van Verkeer en Water staat en van Financiën geven op vragen van het Tweede Kamerlid Nederhorst (PvdA). "Het was een zeer drukke dag, weet de "4-jarige 3. W van Leeuwen nog. Ook hij trouwde op 2 mei 1911 in Heerde. In totaal waren er die dag zeven bruidsparen in Heerde. Vijf daarvan zijn nog in leven en vieren vandaag hun gouden bruiloft. Vier in Heerde, waar ze steeds zijn blijven wonen. Het vijfde echtpaar in Epe. in 1914 reeds de woonplaats van de bruidegom, die de vrouw van zijn keus in Heerde vond. Behalve de echtparen Eilander-Tel- legen en Van Leeuwen-Rorije vieren vandaag in Heerde feest de echtparen Bekamp-Van der Beek en Severs- Wijnhout. In Epe vieren de heer en mevrouw Van Mossel-Blaauwenoor hun gouden bruiloft Bij de familie Van Leeuwen komen vandaag ook de kinderen van een vroegere landbouwer in het Noord- hollauüse Middelie, waar de gouden bruidegom van vandaag in de eerste dertien zomers van zijn huwelijk ging hooien en maaien. Hij was als de andere bruidegoms van vandaag: een dagloner, die in Duitsland en Noord-Holland ging hooien en maai en. terwijl thuis de vrouw het eigen bedrijfje enkele tientallen bunders land, een varken, een koe tvat kippen draaiende hieid. Een eigen bedrijf je, niet om winst te maken maar on. zoals de heer Van Leeuwen zegt "s winters eten te hebben.' 's ""iters was er ook de werkver- sehafi. ,g op de Koersberg. waar je een gulden per dag verdiende. De heer Van Leeuwen herinnert zich nog de oudejaarsdag, waarop ze 's middags vrij kregen en toch een volle gulden ontvingen. 'En' nog twee gulden extra van de burgemeester.' zegt hij. 'Drie gulden.' zegt mevrouw Van Leeuwen, 'we waren de koning te rijk.' Als je dat hoort, kijk je wat anders naar de f 40 huur per jaar, die het echtpaar voor zijn eerste woning moest beta len. 'We hebben het nu best,' zegt me vrouw Van Leeuwen. 'Vijftig jaar ge leden hebben we nooit gedacht, dat we het zo zouden krijgen op onze oude dag. De AOW is prachtig.' De heer Eilander zegt: "Na de oor log, toen we doctor Drees kregen is het beter geworden.' Doctor Drees, niet gewoon Drees. Op een of andere manier willen deze mensen na een ieven van hard wer ken iets van hun dankbaarheid en eerbied laten blijken. De Rudi Carrell-(Robinson Crusoë)- show is voor een zeer groot deel vastgelegd op de plaat. Phonogram brengt hein nog vandaag op de markt. Behalve enkele voortreffelijk door Rudi Carrell en Esther Ofarim ge zongen liedjes en delen uit confé rences is in de selectie terecht op genomen de amusante cross talk tussen Robinson en zeemeermin Esther. (Van een onzer verslaggevers) De markies van< Sersale, eigenaar van hotel 'Le Sirenuse' in de Italiaan se badplaats Positano. hief gister ochtend wanhopig de armen omhoog Zijn hotel werd belegerd door foto grafen die, tuk op een plaatje, wacht ten op de terugkeer van prinses Ire, en prins Charles. De jonggehuwden arriveerden donderdag in alle stilte in deze dure badplaats ten zuiden van Napels. Ze waren er vanuit Rome in een gehuurde wagen in plaats van in de eigen Cadillac heengereden Woordvoerders van de familie De Bourbon Parma gaven na het huwe lijk verschillende lezingen over de plannen van het paar. De ene keer werd gezegd dat Irene en Charles nog in Rome waren, dan weer verluidde dat ze naar Spanje waren vertrokken. Terugkerend van een korte wande ling langs het strand vonden Irene en Charles de fotografen op hun weg en 7- i seerderi bereidwillig enige ogen blikken. Ze weigerden echter te ver tellen waar ze heen zouden gaan als ze Positano verlieten. Na het middag maal wandelden ze in de richting van het strand. Prinses Irene droeg- lichtblauwe shorts en een zijden blouse met, gele bloemen. De prins was eveneens in shorts. Ze gingen aan boord van een kleine motorboot die twee beman ningsleden had en kruisten voor de kust wat op en neer. Volgens de eigenaar van het hotel was het paar van pian vandaag weer te vertrekken. Maar men neemt aan dat Spanje het reisdoel zal zijn. (Van een onzer verslaggevers) De vissersboot VVR 6 uit Wierin- gen is gistermorgen op de Wadden zee b() Texel omgeslagen. Nadat zij zich bijna twee uur tang aan de kiel van de kotter hadden vastgeklampt, werden de vier opvarenden opgepikt door een sleepbootje dat bij 't Hom- tje op Texel aan de nieuwe veerha ven werkt. De vier geredden waren schipper Simon Lont (44) uit Hippolytushoef, zijn zoon Gert (20), Kees de Boer uit Volendam en Arie Bakker uit Wieringen. De kotter is omgeslagen doordat het net bleef vastzitten en de schipper geen kans meer zag het tijdig te vieren. Vermoedelijk door dezelfde oorzaak sloeg afgelopen dinsdag de Heideree kotter Hessel om. Hierbij kwamen zes mensen om het leven. De Scheepvaartinspectie heeft nu besloten naar de gevaren van het vissen met kotters een onderzoek in te stellen en extra veiligheidsmaat regelen te nemen. De Haagse rechtbank heeft giste ren de 65-jarige ex-directeur van het bijkantoor van de Twentse Bank in Katwijk. P, Th. Z- wegens meer malen gepleegde valsheid in ge schrifte en wegens oplichting ver oordeeld tot zes maanden gevange nisstraf met aftrek. Het bevel tot voorlopige hechtenis we'd opgehe ven. De betonweg-automaat Is een ma chine die per minuut een meter be tonweg van drie meter breed kan leggen. Het verschil met andere we gen bouw machines is, dat er voor de automatisch gelegde baan geen hou ten bekisting nodig Is. zodat men sneller kan werken. De bekisting, die gedurende korte tijd de verse beton- specle opsluit, is in de machine in gebouwd. Na het leggen van de baan wordt deze onmiddellijk hard. Er ligt dun een veertien centimeter dik lint van beton op een ondergrond, waarvoor men niet meer nodig heeft dan b.v. een bestaande zandweg. De kosten van zo'ri perfecte betonbaan bedra gen ƒ40.000 tot ƒ50.000. al naar da ondergrond. In Nederland ontvan gen degenen die landbouwwegen aanleggen in de regel overheidssub sidie. Bjj een demonstratie in de Gelder se gemeente Gorssel hebben wij ge zien hoe snel de machine een zand- baan transformeert in een betonnen rijweg. Een dagproduktie van vijf honderd meter is zeer wel mogelijk. Het oponthoud bleek te ontstaan doordat de vrachtwagen waarop de betonmolen staat af en toe moest worden afgekoppeld om nieuwe spe cie te gaan halen. Op het ogenblik is er nog maar één betonweg-automaat in Neder- ...duurt dit een week? Mevrouw Mangaux zelde het te waarderen dat de organisatoren dit maal als thema van de expositie 'De Moeder gekozen hebben. Daarmee hebben de initiatiefnemers bewezen dat zij hese ff en welke beslissend? rnl de vrouwen, en speciaal de moedert, spelen als inkoopstere en voorat ook als degenen die door hun koopgedrag de hele economie van hun land kun- nen beïnvloeden. De directeur van de Internationale Huishoudbeurs, de heer P. F. Blok ker, assisteerde bij de onthulling van de reusachtige taart (twee meter doorsnee) versierd met afbeeldingen van de pleegkinderen van Josephine Baker. Kort na de opening had het publiek in een rustig tempo de kans de onge veer 450 stands te bekijken. Als ge woonlijk waren de stands waar ge proefd kon worden het eerst beklant. Maar wie alles wil proeven op deze hf?irti hfvOist". s! hebben wij dames gezien die liet wel een heel eind brengen. land, een Duits fabrikaat van de All- gemeine Baumaschinen Gesellschaft te Hameien. Duitse instructeurs ge ven Nederlandse arbeiders onder richt in de bediening van de oor spronkelijk Amerikaanse vinding. De gemeente Gorssel heeft de Hei demaatschappij opdracht gegeven 6600 meter van deze moderne land- bouwweg aan te leggen, waarbij In ruime mate excursies van deskundi gen naar het project worden georga niseerd. (Van een onzer verslaggeefsters) De Stichting Studentenhuisves ting Utrecht heeft een plan in voor bereiding om 150 a 180 flats voor ge huwde studenten te bouwen in Tuin dorp-West. Het ontwerp, waar men op het ogenblik mee bezig Is zal een aantal centrale voorzieningen bevat ten. Zo denkt men b(j voorbeeld aan een crèche, een wasserette met drooggeiegenheid éneen centrale kraamgelegenheid. Dit mankte de voorzitter van de Stichting, mr. P. van Dfjke. vrijdag middag oekend nadat mejuffrouw P. Bosman studentenlid van het Stich tingsbestuur) de eerste steen had ge legd van een complex studentenflats aan de Ina Boudier Bakkerlaan te Utrecht. (Van een onzer verslaggeefsters) Koninginnedag 1964 heeft in Utrecht een rumoerig staartje ge kregen. De Utrechtse politieagent II. Bambarh (26) heeft de feestelijk heden moeten bekopen met een ge broken reusbeen door een klap met een fietspomp. Hi) is voor een ope ratie naar het St. Antoniuszieken- huls gebracht. Om een uur of negen 's avonds raakte de Utrechtse politie slaags met een groep opgeschoten jongelui, die de hekken, waarmee een dans- terrein op de Vismarkt was afgezet, in het water wierpen. Toen de ,)oli- tie dit belette en enkele knapen .n de kraag greep, werd er verzet gebo den. De jongens kregen hulp van vrien den, zodat de politiemannen soms van twee kanten tegelijk werden aangevallen. Enkele uren na de vechtpartij heeft de politie de 17-jarige Ch. van D„ een hoorder uit Utrecht, aange- houden op verdenking van diefstal ytjo eivtïpcisp naar mem vet-- moedt de fietspomp waarmee agent Bambach is geslagen. De grillige golfbewegingen en draaikolken van lonen en prijzen .e- veren meestal een zo boeiend schouw spel op, dat daardoor de aandacht van sommige diepere onderstromen in de economische oceaan wordt af geleid. En toch zijn juist die onder stromen vaak tn belangrijke mate bepalend voor wat aan de oppervlak te gebeurt. Het is een der verdiensten van de president van de Nederlandse Bank dat hij in zijn jaarverslag op sommi- ge van die onderstromen de aandacht vestigt. Zo geeft hij als een der fun damentele oorzaken van de loon- en prijsontwikkeling sinds 195. aan. dat ons land in het afgelopen tien tal jaren onder een voortdurende in flatie-druk heeft gestaan, die zijn oorsprong vond ln het verkeer met het buitenland en die niet beter kan worden gekenschetst dan met de uit drukking 'geïmporteerde inflatie." Dit gold trouwens niet alleen voor Nederland, maar voor vrijwel het he le Europese continent en met name voor de EEG-landen. Er is, aldus dr. Holtrop een niet te miskennen samenhang tussen de infiatiedruk in Europa en het tekort op de Amerikaanse betalingsbalans. Dat Amerikaanse tekort kwam vooral voort uit een grote kapitaalexport van Amerika naar elders, en met na me naar Europa. "De Verenigde Staten,' aldus dr. Holtrop, 'hebben zich na het einde van de Korea-oorlog gesteld gezien tegenover een kleiner wordende we reld, vol politieke, militaire en eco nomische verplichtingen en f. vol nieuwe tot kapitaalexport noden de mogelijkheden, een wereld boven dien, waarin een, mede door Ameri kaanse hulp, weer hersteld Europa zich als een krachtige concurrent en Iegelijk als interessant en veilig in vesteringsgebied aandiende Het gevolg van deze ontwikkeling was een voortdu rende daling van de (overigens zeer grote) Amerikaan se goudvoorraden. Anderzijds werd de geldhoeveel- heid in Europa door deze toestro ming van Ameri kaanse middelen groter, werd de vraag naar goede ren gestimuleerd, kortom, trad een stuk inflatie op, dat Europa moest zien te verwerken, maar dat tege lijk een stimulans betekende voor de Europese conjunctuur. Tussen twee haakjes moeten we nu wel even opmerken, dat dr. Holtrop het Amerikaanse betalingsbalanste- kort dit jaar kennelijk iets anders bekijkt dan verleden jaar. Tóén legde hij sterk de nadruk op het z.i. te hoge Amerikaanse loon- en prijspeil als bepalende factor achter die tekor ten. 'In de particuliere sector zouden goederenexport en kapitaalexport beide zonder twijfel in gunstige rich ting worden beïnvloed door verlaging van de Amerikaanse produktiekosten. schreef dr. Holtrop verleden jaar. En even verder: 'Een zekere ongerustheid over de kostenontwikkeling in de Verenigde Staten vindt bevestiging, wanneer wordt geconstateerd, dat bij de oplos sing van vrij belangrijke arbeidscon flicten nog steeds loonsverhogingen tot stand komen, die de trendmatige ontwikkeling van de gemiddelde ar- beidsproduktiviteit duidelijk overtref fen'. ..enz, Dit Jaar staat er: 'In Ae. jaren 1954 tot 1957 was er stellig een zekere kos- teninflatie, maar in de jaren daarna is de ontwikkeling van hel loonniveau vrijwel parallel verlopen aan die van de arbeidsproduktiviteit De diepere oorzaak van het Ameri kaanse tekort heeft veeleer tspatie ring van onsj gelegen in de omstan digheid. En dan volgt de bovengeciteerde uiteenzetting over de kapitaalexport. TIToe dit intussen ook zij, in de zo- 11 mer van het afgelopen jaar heeft wijlen president Kennedy maatrege len genomen om die kapitaalexport in te dammen. Hij voerde een speciale belasting (Interest Equalization Taxi in. 'een ingrijpende, maar voorshands effectieve maatregel', die het einde kén betekenen van de Amerikaanse Inflatoire druk in Europa. En dat voor een deel nu al betekent. Maar intui0en is Europa begonnen zelf in flatie te maken. Met name is dat het geval in Frankrijk en Italië. Dr. Hol trop geeft in zijn verslag enkele sail lante cijfers die aantonen dat die in flatie inderdaad fors is. De gevolgen zjjn ook voor ons niet uitgebleven. De door Inflatie opge voerde Franse en Italiaanse vraag heeft onze export naar die landen krachtig gestimuleerd. De toeneming van de uitvoerwaarde naar deze twee landen bedroeg f 540 miljoen dat ts 45 percent van de waardesthging van de totale uitvoer. Samen met West- Duitsland hebben deze landen zelfs niet minder dan 85 percent van de hele toeneming van onze export tot zich getrokken. Een eenzijdigheid die niet zonder gevaar is. te meer om dat die exports tii gin? büikb.iar in zo belangrijke mate op inflatie in, an dere landen in plaats van op reële groei berust. Tn de laafste maanden is er echter 1 ook op dit gebied iets aan het ver anderen. Mede op initiatief van de Europese Commissie worden in aile EEG-landen. en met name ook in Frankrijk en Italië, maatregelen ge nomen om een eind te maken aan de inflatie. Wanneer ze succes heb ben en dat is om allerlei redenen te hopen zou dat. gecombineerd met de sterke daling van het Ameri kaanse betalingsbalanstekort. wel eens een al was het maar tijdelijk einde van het verschijnsel geïmpor teerde inflatie kunnen betekenen dat tien jaar lang zoveel invloed op onze economie heeft gehad. Een stuk kunstmatige, althans niet geheel ge zonde stimulering van de Europese conjunctuur zou daarmee verdwijnen. Maar dat zou tevens een belangrijke invloed kunnen hebben op onze ex port en daarmee op de gehele econo mische groet van ons land, Mc» be hoeft niet meteen aan crisis of depres sie te denken, om toch te constateren, dat wii stuk afkoeling van de nu nog oververhitte Europese conjunctuur zeker tot de mogelijkheden behoort.

Het Vrije volk | 1964 | | pagina 1