Lichtstoetsprookje 64 kleurrijk schouwspel Missouri - uitgelezen oord voor toeristen Juliana heeft nog kans op promotie Nieuwe vloer Korenbeurs morgen in gebruik Concert van DSC-band Schiedamse Fiimkring vertoont „LeA mie he Spaans werls in Visbank Merijntje Gijzen - VI LASMAN L DIT JAAR OOK IN EINDHOVEN I S D.A.F.- en PEUGEOTSERVICE i I Routes van lampionoptocht Volleybal Nieuws uit Schiedam in het kort Politienieuws Eerste paal voor Pernisser politiebureau Hennes opent cricketseizoen 8 boeken in finnen band 48.- MOEDERDAG Geschenkendag W. v. d. BURG Amerikanen komen reclame maken Excelsior organiseert cabaret-danscmt Hoofdwond na val met bromfiets GSS verliest mei grote cijfers Water wordt vijf cent duurder radioQJgids Esperanto-agendo HERDRUKT M. WEERSMA ADVERTEERT mma. HET VRIJE VOLK MAANDAG 4 MEI 1964 PAGINA 4 l' «n (ten onzer verslaggevers Duizenden Schiedammers hebben zaterdag weer genoten van het sprookje van de licht- stoet, waaraan ditmaal negenenvijftig wagens deelnamendie met een schitterende verlich ting en bloemenpracht voor een kleurrijk schouwspel zorgden. Op de trappen van het stad huis stonden Schiedams burge meester, de heer W. J. Peek en echtgenote, aan wie de stoet, waarvan de deelnemers origi nele ideeën hadden gebruikt om te worden gekroond, voor bij trok. Neptunus gewapend met de bekende drietand, omringd door ver leidelijke waternimfenzat boven op de praalwagen van de huishoud en industrieschool, die zaterdag meereed in de Schiedamse lichtstoet. De jury was vol lof over deze creatie en kende hiervoor de eerste prijs toe in de groep verenigingen en scholen. HERENKLEDING tr (Van een onzer verslaggevers) De Schiedamse Filmkring organiseert op woensdag 6 mei in hel Monopole-theater een voorstellingwaar als hoofdfilm een van de werken van de 51-jarige grote Italiaanse regisseur Michelangelo Antonioni, 'Le Amiche', zal worden vertoond. Antonioni is een van de representanten van het genre 'Kamera- stylo', waarmee wordt bedoeld, dat de filmregisseur tevens de auteur is van het scenario en dat hij zijn film als het ware 'schrijft' met de camera. functie en beïnvloeden de ge dachten en handelingen van de mens. A. M. de Jong. Een nieuwe uitgave van het meesterwerk van In 8 delen wordt U het verhaal verteld van de kleine Brabantse dorpsjongen. losse prijs per deei f 7.90 Desgewenst te betalen'in zes maandelijkse termijnen van ƒ8. Bestelbon SPREEKUUR MEI Alle programma's even duidelijk in de Radio-TV-gids van de VARA Hekelveld 15 4msterdam NOORDMOLjENSTRAAT 17 - SCHIEDAM - TELEF. 66233 en 65607 ACCU SERVICE f3. Bromveld 105 SOHiEOAM tel.6H7iiT Voor een vrolijk intermezzo zorgde de wagen van restaurant Europoort, waarop enkele mensen zich tegoed deden aan gebakken flensjes; een van de koks, die de lekkernijen opdien den, bezorgde het gezelschap op het bordes van het stadhuis ook enige flensjes, die men zich goed liet sma ken. „Dit overtreft onze verwachtingen," zei een Eindhovenaar die zich tesa- men met enkele stadgenoten op de hoogte kwam stellen. Het waren ver tegenwoordigers van enkele techni sche bedrijven in Eindhoven, waar men tijdens het twintigste bevrij dingsfeest de naam van Eindhoven als lichtstad wi! accentueren door verlichte, met bloemen opgetuigde auto's door de stad te laten rijden, evenals dat in Schiedam gebeurt. Grappig waren in de stoet ook de twee jeugdige Schiedammers, die. zittend op hun oude tandem, met hoge hoeden op, zich bij de wielren ners hadden aangesloten, die ach ter de opgetuigde reagens reden. De Eindhovenaren waren vol lof over de organisatie en de verlichte auto's. „Er is veel werk aan besteed," zeiden ze. Dat was ook de mening van de jury, die, hoewel het niet gemakkelijk bleek de verschillende auto's te beoordelen, toch tot een uit slag kwam. Die uitslag luidt: Grote bedrijven: 1. Veveo (verffabriek), 2. Werf Gus to; 3. Schiedamse Cartonnagefabriek, 4. Gulf Oil. Bij de kleine bedrijven is de volg orde van prijswinnaars als volgt: 1. Forehead-kinderkleding (tevens ereprijs), 2. Middenstanders Nolens- laan. 3. Middenstanders uit Schie- daam-Zuid, 4. Landman, 5. Koogje, 6. Andries van de Wiel. 7. Schoof. 8. Van Krogten, 9. Hosman. Verenigingen en scholen: 1. Huis houd- en industrieschool. 2. Vereni ging nationale Feest- en Gedenk dagen (VNFG), 3. Opgeruimd staat Netjes, 4. R.-K. Excelsior (turnen). De deelnemers aan de Ster-lam pionoptocht welke morgenavond van de verschillende delen van de stad naar het parkeerpiein aan de Broers- vest komt stellen zich op en volgen de routes, zoals hieronder is aange geven. Kinderen uit Nieuwland-Oost kun nen zich tijdens de route van groep Nieuwland, komende van het Dr. Wi- bautplein, nog wel aansluiten. Kinderen uit Kethel kunnen zich vervoegen op het Dr. Wibautplein. Er wordt om 20.45 uur pr ecies ver trokken. Aankomst op plein 21.10 uur. Op het plein wordt, als ailen staan opgesteld, het Wilhelmus ge zongen en een driewerf hoera op H. M. de Koningin uitgebracht. Daarna een gezamenlijke rond wandeling door de Lange Kerkstraat en de Hoogstraat. Routes héén: 1. Nieuwland: opsteiplaats Dr. Wi- bautpleln-Mgr. Nolenslaan, route: Mrg. Nolenslaan, Parkweg, Spinhuis- pad, Grote Markt. Lange Kerkstraat, Parkeerpiein, 1600 m. (Kinderen uit het Oosten van Nieuwland kunnen zich onderweg nog wel aansluiten. (Hiermede bij de opstelling van de stoet en tijdens do mars aan het eind van de stoet re kening houden). 2. Het Westen: opstelplaats Von dellaan tussen Graaf Florisstraat en Westfrankelandsestrant, kop by de Westfrankelandsestraat. route: West- frankenla ndsestraat, Brugmanstraat, St.-Liduinastraat, Warande, Burg. Knappertlaan, Nieuwe Haven, Oran- jestr.. Broersvest, parkeerpl. ±1700 meter. 3. Zuid: opstelplaats Nieuwe Maas straat: route: Nieuwe Maasstraat. Rozenburgsestraat, Stadhouder&laan n.z., Wm. de Zwijgerlaan, Nwe. Ha ven, Oranjestraat. Broersvest, par keerpiein 1700 m. 4. Het Oosten: opsteiplaats: DJe- selstraat, vóór de Daltonflat', route: Buys Ballotsingel, v. 't Hoffplein. Boerhaavelaan, Prof Kam. Onnesh. Stephensonstraat. Villastraa.t, Van Swindansingéi, Marconiweg, Korte Simeistraat, Broersvest, parkeerpl., 1800 m. Terug: De afmars van het Plein is in de volgende volgorde: 1. Nieuwland; 3. het Westen; 3. Zuid; 4. het Oosten. Uitgang bij de Ruïne, waarna rondwandeling door de Lange Kerk straat en de Hoogstraat, in één lange stoet. Bij de Köemarkt valt het Oosten af en gaat rond het Koemarktplein langs de Broersvest, Korte Singels tr„ Swammerdamsingel naar v. 't Hoff plein. Ontbinden. De anderen gaan de Koemarktbrug over. Zuid valt af bij de Lange Nieuwstraat en gaat door deze straat, de Hoofdstraat, Willem Brouwerstr., Wilhelminanlein, naar de Groene- laan. Ontbinden. Nieuwland en Westen over Oranje- brug. Nwe. Haven. West. St.-Liduina straat, Anth. Muysstraat, Westfran- kenstr., hoek Vondellaan. Ontbinden. Nieuwland gaat dóór naar Nwe. Damlaan: ontbindt bij Mgr. Nolens laan. Advertentie I.M. SCHIEDAM HOOGSTRAAT 174 STEEKT EP MET "COUPE" 'OVEN UIT EN SCHOUDERS Koop 'n boek bij de ARBEIDERSPERS (Van een onzer verslaggevers) Niet alleen Amerika ais geheel klopt in Europa voortdurend aan de deur om de betrekkingen tussen beide werelddelen zo gezond mogelijk te maken en tc houden: ook verschillen de van de vijftig verenigde stalen af zonderlijk doen nog eens een waorde- volle duit in de zak. Zo reist thans een grote delegatie uit Missouri door deze westelijke contreien. Doel: het aanknopen van nauwere banden op handels- en cultureel ter rein maar ook. en dat is nogal ver rassend, de aandacht van de Euro peanen vestigen op Missouri als uit gelezen oord voor toeristen. Missouri heeft in het toeristische vlak niet veel te betekenen, vertelde gouverneur Dalton vanmiddag op het Rotterdamse stadhuis. Hij was er met vier van zijn delegatieleden en de consul-generaal van de VS, de heer Washburn, te gast bij burge meester mr. G. E. van Walsum. De kennis van de meeste toeristen be perkt zich tot de gebieden langs de kust en grote sted enals Chicago, New Vork en St.-Francisco. Doch het zou goed zijn als ook het centrale gedeelte van Amerika eens wat meer fit de belangstelling kwam. Burgemeester Van Walsum heeft met de delegatieleden een korte verkenning door Missouri gemaakt. Verscheidene steden kwamen ter sprake, St.-Louis, Jefferson en Kansas o.a. en ook wisselde men van gedachten over de Industrie, de landbouw en het hoger onder-, wijs. Bij het vervoer is er tussen Mis souri en het Waterweggebied een duidelijk verschil: de Mississippi Hei eerste herenteam van de vol leybalclub Juliana heeft de afgelo pen week de nare smaak aan de twee voorafgaande promotiewed strijden voilcdig uitgewist. Vrijdag avond ging de ploeg op bezoek bü het Leidse VVS en kwam tot een verdiende 31- overwinning, In de derde set kregen de Schiedammers het even moeilijk maar door goed veldspel werd deze set ook in winst omgezet, r Deze overwinning heeft het team ongetwijfeld geïnspireerd tot grootse daden welke in de daarop volgende avond werden verricht. Het sterke Achilles, dat zeker tot een der ge gadigden voor de eerste drie pro motieplaatsen behoort vond een tot uiterste geladen Juliana tegenover zich. Vanaf het eerste fluitsignaal is het een boeiende wedstrijd geweest. Aanvankelijk lukte het Juliana niet zo best In de aanval waardoor de Delftenaren de eerste set met 15—-11 voor hun rekening namen. Pas in de volgende sets kwamen de Schiedam mers pas tot hun beste spei; via 15—5 en 15—7 stelde Juliana de zege veilig. Door deze overwinning zijn de •promotiekansen van Juliana aan merkelijk gestegen. In deze vorm moet het de spelers mogelijk zijn de overgangsklasse te bereiken. Allereerst moeten zij in de komende weken aantreden tegen het nog ongeslagen HML en tegen het enthousiaste MVC. Vooral de uitwed strijd tegen HML, dc gedoodverfde winnaar van deze competitie, zal bijzonder zwaar worden. De thuis wedstrijd tegen MVC uit Moordrecht zal &j. zaterdag om 20.00 uur in het gymnastieklokaal aan de Thomas a Kempisstraat gespeeld worden. (Van onze sportmedewerker) De Schiedamse supportersvereni ging Excelsior organiseert op don derdag 7 mei een cabaret-dansant De opbrengst is geheel voor 't bouw fonds. Het feest wordt gehouden in Musis Sacrum aan de Lange Haven. Hieraan zullen medewerken The Ryih Aces onder leiding van Jos Tepel. The Crazy Brothers en de kampioentieners van Rotterdam The Bonn Brothers en Sisters. Een gezelschap turners uit België is saterdag en zondag op bezoek ge weest bü de Schiedamse gymnastiek vereniging Polyantha. Er zün verschil lende demonstratiewedstrijden ge houden. die bijzonder op prijs werden gesteld. De bezoekers, leden van «e Peumse vereniging Amaryllis, heb ben twee prettige dagen ln Schiedam doorgebracht. (Van een onzer verslaggevers) Goed nieuws voor de Schiedamse tafeltennissers. In dc Korenbeurs, waar de tafeltennisverenigingen TSF en NOAD al jarenlang te kampen hebben met een sterk hellende vloer, is nu, belangrijk sneller dan mocht worden verwacht, de nieuwe houten vloer gereed gekomen. Dank zij de medewerking van een aannemingsmaatschappij en de zelf werkzaamheid van een aantal actieve leden van NOAD zal de Korenbeurs dinsdagavond worden heropend. Schiedams burgemeester de heer W. J. Peek, zal de heropening om acht uur verrichten. De nieuwe vloer, waarop nu naar aJIc waarschijnlijkheid ook weer dc wedstrijden voor de landelijke tafel- tenniscompctitie zullen mogen wor den gespeeld, wordt dinsdag in ge bruik genomen met het spelen van de eerste offieiëie wedstrijden voor de na-coinpetitie van de NTTB. Men zal er zich dinsdagavond van Kunnen overtuigen, dat de talrijke klachten, in het verleden geuit over de oorspronkelijke vloer, allerminst overdreven waren. Nu de vloer voltooid is komt nog eens duidelijker tot uiting, met wel ke moeilijkheden de tafeltennissers moesten kampen, die bij de in de Beurs spelende verenigingen op be zoek kwamen; de Schiedamse tafel tennissers. die door het spelen op deze vloer enigszins aan de handicap gewend waren, waren meestal in het voordeel. Vertegenwoordigers van de Nederlandse Tafcltenuisbond zullen de Koopmansbeurs nu opnieuw voor de landelijke competitie keuren en in Schiedamse tafeltenniskringen neemt De 7-jarige L. F. P. liep een hersenschudding op toen hü de Bur gemeester Honnerlage Grethelaan, tussen twee geparkeerd staande auto's, plotseling de rijweg overstak en tegen de auto van J. van R. op botste. Het jongetje is ter verpleging in de Dr. Noletstichting opgenomen. Een gebroken sleutelbeen en een lichte hersenschudding en wat schaafwonden kreeg het 8-jarige meisje Christina van der Most toen zij op de Burgemeester Van Haaren- laan onvoorzichtig overstak en tegen de personenauto van C. A. uit Vlaar- dingen opliep. Het meisje is naar liet Gemeenteziekenhuis vervoerd en op genomen. De 6-jarige Liedewa.v Bras stak onvoorzichtig de Burgemeester Hon- nerlag Grethelaan over. Een auto. bestuurd door H. de G., remde krach tig maar kon toch niet verhinderen dat het meisje tegen zijn auto op botste. Het meisje is met e.en hersen schudding en schaafwonden in het Gemeenteziekenhuis opgenomen. Een geldkistje met vier spaar bankboekjes en verzekeringspapieren zijn ontvreemd uit het motorschip Tremp dat in de buitenhaven ter hoogte van de buizenfabriek Excel sior lag. (Van een onzer verslaggevers.) Met een hoofdwond en schaafwon den is zondagavond de negentien jarige Schiedammer J. Delae naar het Rotterdamse ziekenhuis Dijkzigt ge bracht. De jongeman reed op zijn bromfiets op de Nieuwe Binnenweg, toen plotseling een voetgangster de weg overstak. Hij raakte haar tas cn viel op straat. (Van onze sportmedewerker) GSS heeft de laatste voetbal wed strijd die het moest spelen met grote cijfers verloren. NBSW kende geen pardon eu scoorde vüf keer waar GSS geen af doend anwoord op had. De Schie dammers traden met vijf invallers aan wat als een excuus mag geiden. Mei de rust hadden dc gastheren al een 3—0- voorsprong genomen en deden daar na de rust twee treffers bjj. men aan, dat het verbod om in de Beurs competitiewedstrijden te spe len zal worden ingetrokken. TSF en vooral NOAD, dat in de landelijke competitie is ingedeeld, zijn hier vanzelfsprekend bijzonder mee ingenomen cn daarom krijgt de heropening een extrafcestelijk tintje. MAASSLUIS Ook de grootver bruikers van drinkwater te Maas sluis zuilen een hoger tarief moeten betalen, behoudens goedkeuring van de raad. B. en W. van Rotterdam die het water leveren hebben B. en W. van Maassluis bericht, dat wegens de sterk stijgende kostprijs van het wa ter een verhoging met ingang van I juli a.s. onvermijdelijk is. Een ver hoging van vijf cent per m3 kan niet achterwege blijven, voor de groot verbruikers. Het is bekend, aldus B. en W. van Maassluis dat de inkoopprijs van wa ter slechts één van de kostprijsbepa- lende factoren is. Zoals reeds eerder uiteengezet is. moet er rekening mee worden gehouden, dat het waterbe drijf gedurende de komende jaren verlies zal blijven opleveren. Naar de thans bekende gegevens zuilen die verliezen eerst na om streeks acht jaren zijn opgeheven. Een verhoging tot een lager bedrag dan vijf cent achten B. en W. dan ook onaanvaardbaar. De commissie voor de financiën heeft zich hierbij node neergelegd. speelt een aanzienlijk minder grote rol dan hier de RiJn. Aan de over kant van de Atlantische Oceaan komt het railvervoer op de eerste, liet wegvervoer op de tweede plaats. Dc delegatie de dames meegere kend 53 personen sterk blijft tot woensdag in Rotterdam. Op liet pro gramma staan onder meer nog een rondvaart, besprekingen mei func tionarissen Uit handel cn industrie en een receptie. Na Rotterdam hebben gouverneur Dalton en zün staatgenoten Bonn. Rome en Parijs voor de boeg. Het ge zelschap arriveerde zondag uit. Enge land. (Van een onzer verslaggevers) Hoofdcommissaris van politic A. U'olters heeft vanmorgen in I'crnis de eerste (van 122) paal geslagen voor het nieuwe politiebureau op de honk van de G. A, Soetemanweg en de Overhandstraat. 1UJ deed dat in aan wezigheid van nog meer politie- en gemeentewerken vertegenwoordigers en voorts leden van dc wijkraad. Het bureau (vroeger posthuis) zal het oude, desolate gebouw naast het woonwagenkamp op de Uiterdijk ver vangen. De oplevering wordt ai tegen Kerstmis dit jaar verwacht. Het ge bouw zal bevatten een entree, een hal, verhoorkamer, wapenkamer, agenten- wacht, drie cellen, fietsenbergplaats, een kamer voor de postcommandant en een schuilplaats Het ontwerp is van architect van Gemeentewerken Ir. A. J. P. Snijders. De firma J. G. Mak is aannemer. (Van een onzer verslaggevera» The Dutch Swing College Band heeft kort voor zijn vertrek naar Zuid-Afrika in Vlaardingen vrijdag avond een afscheidsconcert gegeven. De Stadsgehoorzaal was echter slechts met ongeveer 309 jazz- cnlhousiasten gevuld. Een aantal, dat beslist teleurstellend mag worden genoemd bij een voorstelling van de DSC-band. Het repertoire bevatte geen niuwe nummers en evenmin opvallende Vertolkingen. Wel waren de soli en harmony-nummers tot in de punt jes verzorgd. Ons bezwaar echter tó gebaseerd op hel feit dat alles te ge polijst is, als het ware te verzorgd, waardoor weinig inspirerende solt opklinken. Dat wordt gedeeltelijk veroorzaakt door de vele al sedert jaren op het programma staande nummers aks Basin Street Blues, Blue Lu, Tiger Rag en Royal Gar den Blues. Uitschieters waren de solistische nummers als Sams Sack, waarin de schijnwerper volledig werd gericht op de nieuwste aanwinst van de DSC-band. namelijk bassist Koos Sorierse. Hij is de opvolger van de bekende Bob van Oven en hij was jarenlang begleider van Toon Her mans. Zijn werk is niet opvallend, maar goed verzorgd, zoals ook de solo in het genoemde nummer. Een andere uitschieter was het privé-nummer van Arie Ligthart, do bescheiden gitarist en banjoïst, die zelden op de voorgrond treedt, maar nog steeds kan worden beschouwd als een van de knappere spelers op, het gebied van oude-stijl-jazz. Hij schitterde in 'Bye Bye Blues', met als toegift de 'St. Louis Blues'. Peter Schilperoort, de leider, had een belangrijk aandeel in de talrijke soli van de blazersgroep doordat hü maar liefst dire instrumenten voor zijn rekening neemt, sopraan-sax, bariton-sax en klarinet. Ray Kaart (trompet) en Dicky Kaart (trombo ne) Waren dc andere betrouwbare leden "van de blazersgroep. Ten slotte rest nog 'showman drummer Lu Ssanet, die niet alleen de ritmesectie heeft geleid, maar eveneens als vocalist voor het voet licht, trad in 'On revival day'. bi IdaurM De Vlaardingse Commissie voor Beeldende Kunsten besluit op het ogenblik het seizoen met een ten toonstelling van werken van de in ons land werkende Spaanse schilder Juan Sala Santonja. die in de Vis- Lank wordt gehouden. Deze expositie werd zaterdagmiddag geopend door de kunstcriticus W. G. Callenbach. die een beschouwing gaf over de ge- exposeerde werken. Onder de aan wezigen bevonden zich o.a. wethou der H. K. van Minnen en Ir. A. L. Backer, voorzitter van de commissie. De spaans-Nederlandse schilder heeft met zijn aangeboren gevoel voor sfeer een aantal doeken gemaakt van o.m. Hollandse landschappen en stadsgezichten. Zijn werk bracht, hem al vroeg in contact, met de allergrootsten, maar Santonja. die vrijwel zonder leer meester zijn eigen weg is gegaan, trok zich eenzaam op Moliarco te rug. aldus de heer Callenbach. Men herkent steeds aan zijn schilde rijen de essentie van de werkelijk heid. ontdaan van alle franje, Twee voorbeelden daarvan zijn het beken de 'Sluisje' in Amersfoort en 'Voor jaar aan de Vecht'. Zijn gevoeligheid voor kleuren, zijn geestdriftige streek, de oprechtheid en de expressieve kracht van zijn werk, dit alles rang schikt hem onder de uitstekende Spa nse schilders van deze tUd, zo besloot de inleider. Op dertigjarige leeftijd maakte hij zijn eerste korte film 'Gente del Po' en in 1950 voltooide hij zijn eerste speelfilm 'Cronaca d'un' amore' een werk, dat neo-realistische invloe den verraadt. Met de film 'II Grido' (1955) sloeg Antonioni een nieuwe weg in; in TAventura' tracht hij alle aspecten van het liefdeleven van de moderne mens te verfilmen: dit werk kan men zien als een voorstudie van zijn mees terwerk 'La Notte', waarin hü het gevoelsleven van een jong paar be schrijft. In 1362 maakte dc Italiaanse regisseur 'l'Eclipse', waarin hei winstbejag van dc moderne mens een rol speelt. In dc film van Antonioni, die wil, dat alles, wat met zijn crea ties te maken heeft door hem joordt goedgekeurd, krijgen de voorwerpen een psychologische Bij Hcrmes-DVS gaat men donder dag 7 mei het ericketscizoen offisieus openen met een onderlinge wedstrijd. De competitie gaat van start o» 10 mei, (lan zal het eerste elftal op Harga SCCIt ontvangen. De lagere elflallen komen met Pinksteren aan dc beurt. Merkredcn, la 16an de majo klub- vespero, Ni kuna legos la lastan „L.E." ce kdo H. Letsch sr. Lekstraat 100b. Venu por ke vi eslu dum mallonga tempo en Esperantujo. In het voorprogramma, dat om acht uur begint, wordt de film 'Twee mannen en een kast' van de jonge Poolse cineast Roman Polanski ver toond; het is een poëtische satire op het leven. Polanski maakte dit werk als eindexamenopgave van de Poolse Filmhogeschooi in Lodz. Aan de A.P.-Boekwinkei, Slaak 34, Rotterdam - Dayer 2, Vlaardingen - Oude Delft 143, Delft. - Steenstraat 12, Leiden Ondergetekende Naam: Adres: Woonplaats: verzoekt toezending van stel Merüntje Gijzen 43.—. De losse delen A ƒ7.90 Betaling: contant bi) aflevermg/per giro/in 6 maandelijks» - termijnen van ƒ8. Datum: Handtekening: neurochirurg gemeenteziekenhuis, Schiedam, op woensdag van 4 tot 5 uur. Accu's voor alle typen auto's, scooters en motorrijwielen. Ruildynamo's en starters voor Volkswagen e.a. Ankers uit voorraad ieverbaar Automaterialen ELSHOUT. Dam 29 - Tel. 64051-63908 DAMESJAPONNEN BLOUSES DEUX-PIÊCES ROKKEN enz. Lange Kerkstraat IS Schiedam - Tel. S6135

Het Vrije volk | 1964 | | pagina 2