Uw broeiuw oom, uw ouders heten nèt als u...? Het rije olk BON Kijk nu even naar de bonnen! i Openhartig Élke dag vindt u wat nieuws In Het Vrije Volk. Elke week kunt u terugzien op zes fijne openhartige en gezellige dagbladen. gun ook uw naamgenoten Het (openhartige) Vrije Volk! Beneden u... boven u... naast u... wonen gezinnen, die NIET zo'n fijne gezellige en openhartige krant hebben. Ze missen - eerlijk gezegd! - wel een boel. Ze zien uw televisie-rubriek niet. Ze missen de adviezen over dieren. Ze lezen minder over voetbal, zwem men. En ook over auto's lezen ze niet wat u uit Het Vrije Volk leert Moet u ze eigenlijk niet zeggen, dat ze veel beter af zijn als ze üw krant ook lezen? Gun hun Het Vrije Volk! en uw oom, uw nicht, uw broer, uw vader? Elke dag ontdekt u, dat Het Vrije Volk allerlei dingen vertelt, die niet elders staan. Elke dag missen uwfamilie-leden en kennissen dat nieuws. Misschien kan u dat weinig schelen. Misschien wilt u (heel ordinair) alléén genieten. Maarrris dat nu aardig van u? Bovendien... hoe meer abonnees... hoe beter Het Vrije Volk! Heus! Misschien zegt u wel: „ik betaal voor m'n krant en daarmee bastal" Maar als er meer mensen abonnee worden op Het Vrije Volk wordt uw krant nóg beter, nóg uitgebreider, nóg gezelliger. Het is dus wei degelijk in uw eigen belang om meer mensen te tonen, dat Het Vrije Volk een moderne, een ge zellige, een gróótse krant is. Bij-de-tijdi voor een verrassing op komst! Het Vrije Volk wil graag van u weten wie van uw naamgenoten (neef, nicht, oom, tante, broer, zuster, vader, moe der en zo voort en zo verder) nog niet Het Vrije Volk heeft als krant. Geef dat nou eens op. Dat kost bijna geen moeite. We hebben maar één naam nodig. Eén enkele neef of broer of vader of schoonpapa, die u een ge noegen wilt doen. Geef die naam en het adres op. Nu! Meteen. en u krijgt op Sinterklaasdag een verrassing! Dit moet u doen.- schrijf op de bon de naam van iemand, die net zo heet als u (achternaam). En het adres. U moet zeker weten, dat hij nog niet geregeld Het Vrije Volk ontvangt. Dan sturen wij uw naamgenoot 14 dagen helemaal gratis Het Vrije Volk. En ais die per soon of dat gezin dan een abonnement neemt (dat hoeft u niet zelf te vragen - dat doet de bezorger wél) dan. ja dan krijgt u op 5 december een leuke verrassing. Misschien komt Sinterklaas wel bij u op 5 december! Wie weet...?! Als hij tijd heeft en hij heeft uw adres en u hebt de onderstaande bon ingezonden (volledig ingevuld) dan komt hij mis schien zelf de verrassing brengen... misschien... Naast al het boeiende wat per dag aan nieuws en informatie wordt geboren, krijgt u deze week weer heel wat gezelligs en leerzaams te lezen, o.a.: Een gek kan meer vragen dan dui zend wijzen kunnen beantwoorden. Geldt dat ook voor de examens voor vakdiploma's? Zie Het Vrije Volk van zaterdag! Is het experiment met de nieuwe me - thodevan dijkaanleg (Greveiingen- dam) een mislukking? Zie Het Vrije Volk van zaterdag! Openhartig Wat moet u met het koelwater doen in uw auto nu het gaat winteren? Zie Het Vrije Volk van woensdag! Het Vrije Volk geeft dinsdag de lezeressen raad over gelaatsverzor ging, die nodig is bij „onze" lucht vervuiling. Zie Het Vrije Volk van vandaag! Hoe voelt een trambestuurster zich in het drukke stadsverkeer? Een interessant artikel over nieuwe be roepen in de moderne maatschappij. Zie Het Vrije Volk van zaterdag! -kM» eze bon brengt (misschien) Sinter- klaas bij u thuis! Ikheet: Mijn adres is: Plaats: Ik geef hierbij als nieuwe abonnee op: Naam: Adres Plaats: Hij wenst het openhartige Vrije Volk elke dag te ontvangen. Hij betaalt per week Hij betaalt per maand Hij betaalt per 3 maanden doorhalen wat niet gewenst is. Ik verwacht in elk geval mijn Sinter klaassurprise en verzoek u vriende lijk deze door Sinterklaas of Zwarte Piet te laten bezorgen (als hij tijd heeft). tfgeven aan de bezorger van Het Vrije Volk of opzenden aan: Het Vrije Volk, Slaak 34, Rotter, am Adres twee weken lang GRATIS Het Vrije •Volk en ais hij.'zij abonnee wordt krijg ik op of voer 5 december 1964 mijn Sinterklaas-surprise. Deze bon uitknippen en zo snel mogelijk ingevuld aan de bezorger van Het Vrije Volk meegeven of op zenden (in een enveloppe, waarop 15 cents postzegel of - ajs u dat wilt, zonder postzegel) naar Het Vrije Volk, Slaak 34, Rotterdam Hoeveel naamgenoten heeft VOOR VERRASSING fk heet: Mijn adres is: Plaats: Stuur san: Naam: li

Het Vrije volk | 1964 | | pagina 2