Eremedaille voorMariasden Houting Bazaar in Schiedam Zonnehui s binnen een jaar naar hoogste punt Zusterhuis is nu al aan uitbreiding toe „Ontroerd" Die automobi ist dacht: wat kan mij het schelen, ik druk door..." Chauffeurs moeten 'n Janushoofdhebben rruck met panne vertraagt trein JJ iSGHIEDAMSE! IZAAIERTJES HET VRUE VOLK DONDERDAG 5 NOVEMBER 1964 P AGIN A f (V an een onzer verslaggevers „We zijn er trots op, dat de N.V. De Arbeiderspers één van de krantenbcdrijven is, waarmee de bezorgers zich zo nauw verbonden voelen, dat ze er veertig jaar blijven werken moet ik u waarschuwen, dat de kranten steeds dikker icorden, maar vooral de abonnés en het bedrijf zouden het zeer op prijs stellen... 55 Wi/koudsH d&gety'&S ztttüttjr f Komtflook eens zitten want (Van een onzer verslaggevers) Nog geen jaar nadat op 20 december 1963 de eerste van de rond 400 palen teas geslagen voor de bouw van het. Zonnehuisin de wijk Holy in Vlaardingen, is bij de bouw het hoogste punt bereikt. De secretaresse van het tehuisbestuur uit Schiedam, mevrouw H. Ja- ger-Corbet, hees gistermorgen de vlag op het in aanbouw zijnde zusterhuis, dat 70 bedden zal tellen. Trofee Drie jaar Onverbeterlijk Uitlaat Onteigeningspian Woudhoek-SpaJand HÈ LEKKER WARM! Mevr. W. VAN DER BURG Rayon-directeur A. v.d. Busse: ,We zijn trots..' Na de heer Van de Busse sprak burgemeester mr. J. W. Peek de ont roerde jubilaris toe. „U hebt," zo ze! deze ln zijn toespraak, „uw werk ge daan, omdat u in de krant een gees telijk wapen hebt gezien om de idealen van de socialistische beweging uit te dragen," In het kort ging mr. Peek in op de taak van Het Vrije Volk, die, zoals hij zei, 'de ontwikkeling van de stad en het land duidelijk moest belichten en dat ook goed deed', door verslagen van belangrijke gebeurtenissen, die de ontwikkeling markeerden. „Waarom," zo vroeg de heer Van de Busse zich aan het begin van zUn rede af, „blijf je nu zo lang bezor ger, want, met permissie, het is toch eigenlijk een 'rotbaantje'. Dat doe je niet alleen om je brood te verdienen, er moet ook een andere beweegreden zijn.» De rayon-directeur van Het Vrije Volk, die in het kort de sociale wan toestanden schetste in de tijd, waar in 'Marius' den Houting met bezorgen begon, zag als voornaamste reden het idealisme, waarmee de mensen, die destijds de krant, de spreektrompet van het socialisme, verspreidden, be zield waren. „Soms," zo herinnerde de heer Van de Busse zijn toehoorders, onder wie de chef van de afdeling abonnemen ten, de heer J. C. A. Meijer, de in specteur van de propaganda, de heer G. Smidt, en de vertegenwoordiger van de Algemene Nederlandse Grafi sche Bond (ANGB), de heer 1*. Jong kind, eraan, „was er geen voldoende geld om de bezorgers te betalen. Dan is er." betoogde hij, „toch wel een bepaalde instelling nodig om dit te accepteren. Wat is er in die veertig jaar niet allemaal veranderd? De woonomstan digheden werden verbeterd, de sociale positie, de pensioenregeling, noem maar op en daaraan heeft het socia lisme en ook het bedrijf veel gedaan. Natuurlijk niet alleen, want." aldus de heer Van de Busse, „ais je alleen staat bereik je niets. Het is onze ver dienste geweest-, dat we aan die "kar' erg hard geduwd hebben. De bezorging," zo vatte hij een en ander samen, „is een volwaar dige arbeid geworden." Doelend op de pensioengerech tigde leeftijd, die de heer Den Houting in februari bereikt, scherste de directeur: „Wanneer u er niet mee wil stoppen, dan blijft u fijn doorgaan, maar dan belangrijk, aldus mr. Peek, maar het eigenaardige verschijnsel doet zich voor, dat riiet altijd de betekenis van het werk van één persoon tot uiting komt. Overgebracht op de krant. Is die persoon Je bezorger, die weer en wind moet trotseren. Deze woorden, gericht aan het adres van de 64-jarige Schiedamse bezorger van Het Vrije Volk, de heer M. den Houting, voor wie het woensdag precies veertig jaar geleden was dat hij voor het eerst de krant ging rondbrengen in Schiedam, sprak de directeur van het Rotterdamse bedrijf van N.V. De Arbeiderspers, de heer A. van de Dip gebeurtenissen od zich zelf ziin Busse, in het Volksgebouw aan de Tuinlaan to Schiedam, waar de gebeurtenissen op zich zelf zijn jubilaris in tegenwoordigheid van zijn naaste familieleden, collega.'s en enkele trouwe abonnés op grootse wijze werd gehuldigd. Talrijke geschenken, zoals een prachtig volautomatisch horloge en een plant van de abonnés uit de wijk, waar de heer Den Hou ting bezorgt, een cadeau onder couvert en een gratis verblijf op het Troelstra-oord, van hetbe drijf, enkele dozen sigaren met fraaie aansteker plus een arm band voor het horloge van het personeel waren de stoffelijke blijken van waardering bij deze huldiging, waarvan het hoogte punt kwam toen Schiedams bur gemeester, mr. J. W. Peekna de toespraak van de heer Van de Busse de totaal verraste bezorger de bronzen eremedaille in de Orde van Oranje-Nassau op de borst borst speldde. V hebt. zei de burgemeester, uw maatschappelijke taak met grote toe wijding verricht en behoort tot de 'oude garde', die zich met hart en ziel voor zijn idealen heeft Ingezet. De bronzen eremedaille zag mr. Peek als een eervolle bekroning van een ln veie opzichten nuttig besteed leven. Hierna spraken nog de heer Jong kind die de jubilaris namens de ANGB feliciteerde en een geschenk onder couvert aanbood, de heer Smits, in specteur van de bezorgers en voor zitter van de VARA-afdeüng Schie dam, en de voorman van de bezor gers, de heer F. S. Sjoerdsma f„Als we op die 34 jaren terugkijken dat we elkaar kennen, dan kunnen we zeg gen: We hebben altijd prettig samen gewerkt") die de geschenken van het personeel overhandigde. Aan het slot van de plechtigheid gaf de heer J. C. A. Meijer de jubilerende bezorger het bekende blauwe wandbord van de N.V. De Arbeiderspers, want, zo zei hij, „Met Den Houting heeft de af deling abonnementen nooit last ge- Terwijl in de Holyunjk te Vlaardin- gen de vlag werd gehesen ten teken, dat bij de bouw van het zeventien meter hoge nieuwe Zonnehuis het hoogste punt was bereikt, opende on der grote belangstelling de directrice van het Schiedams Zonnehuis aan de Boerhavelaan te Schiedai7i, zuster A. M. Sanders, de jaarlijkse bazaar, 'Al dit mooie werk.' zo zei zuster Sanders in haar openingstoespraak, daarmee doelend op de door patiën ten vervaardigde fraaie bijzettafel tjes, poppen, shawl en mozaïekwerk, dat stond uitgestald, 'is niet door ge zonde mensen vervaardigd, maar door gehandicapten. Het vraagt veel geduld.' Zuster Sanders dankte de winke liers, die aan de bazaar hadden bijge dragen en vertelde dal de. patiënten de handenarbeid onder leiding van de Welfare-werkster van het Rode Kruis, mej. L. M. Lely hadden ver richt. De bazaar, waar ook loten worden verkocht is ook vandaag van twee tot vijf en van zeven tot tien uur des avonds geopend. „Bedankt voor wat u deed!" De rayon-directeur van de N.V. De Arbeiderspers te Rotterdam, de heer A. van de Busse, overhandigt namens het bedrijf een geschenk onder couvert aan de 64-jarige bezorger, de heer M. den Houting, Advertentie i.M Woninginrichting - Broersvest 64-66 Henk Breur door RC Schiedam gehuldigd Intussen is al gebleken, dat dit zusterhuis te klein zal zijn. Er is dan ook rijksgoedkeuring aangevraagd voor de bouw van een aan sluitend gedeelte, dat nog eens 55 bedden zal omvatten. De bouw kosten van het totale project, waarvan de verpleeginrichting 204 bedden zal omvatten, worden geraamd op 10,5 miljoen gulden. Schiedams burgemeester, mr. J. XV'. Peek, speldt de jubilaris de bronzen eremedaille in de Orde van Oranje- Nassau op. (Van een onzer verslaggevers) „DIT HAD Ik nooit verwacht." Een door de vele blijken van waar dering voor zijn werk ontroerde „Marius" den Houting zei dit in zijn dankwoord aan Schiedams burge meester, mr. J. "W. Peek, de rayon directeur A. van de Busse en de overige aanwezigen op de huldigings bijeenkomst in het Volksgebouw. „Ik ben", zei hij, „zeer onder de indruk. IK HEB mijn werk met plezier ge daan al was liet dan wel eens slecht weerWeet u", zo lachte hy, „dat ik in die tijd drie miljoen kranten heb bezorgd en een half miljoen VARA-gidsen en dat ik om dat te doen 150.000 kilometer heb getippeld en dat wanneer we al die kranten zouden opstapelen er een zes kilome ter hoge toren met een gewicht van 180 ton ontstond DEZE WOORDEN, die met hilari teit onder de toehoorders gepaard gingen, onderstreepten nog eens de gweldige omvang van een bedrijf ais de N.V. De Arbeiderspers, waarvoor de heer Den Houting altijd met grote toewijding heeft gewerkt. De heer Breur (links op de foto) ontvangt tijdens zijn huldiging door Schiedam een verrekijker. t. Van onze sportredactie) Een kleine maar niet minder imposante huldiging is gister avond ten deel gevallen aan Henk Breur, een van de oprichters van de rennersclub Schiedam, die dertig jaar lang iid van deze ver eniging is geweest en de laatste jaren dienst deed als voorzitter. Tijdens de uitreiking van de jaarlijkse verenigingsprijzen heeft men de heer Breur met echtge note gehuldigd. Na een openings toespraak van voorzitter Breur gaf secretaris J. Letterman een korte terugblik op het wel en wee van de rennersclub Schiedam in de afgelopen jaren. Daarbij schetste hij de verdienste van de huidige voorzitter en uit zijn be toog kon men opmaken, dat de heer Breur vroeger lang zo'n slechte wielrenner niet is ge weest. „Het was vroeger", aldus de heer Letterman, „heel anders dan nu. Het kwam nogal eens voor dat de ren ners op traininsswedstrijden door het Westland een bekeuring kregen van de veldwachter omdat zjj niet kuis genoeg gekleed waren, tblote benen). Dat werd door ons opgevan gen", lachte de secretaris, „door de week daarop dameskousen aan te trekken". „Ais de veldwachter ons daarom niet kon bekeuren dan zei hij dat we te hard reden en dat liep uit op een proces. De rechter verklaarde des tijds dat vrij met een snelheid van 75 km door het Westland waren ge reden. en dat ontlokte aan een van de verdachten de laconieke opmer king: „Als ik zo hard kon rijden werd ik wereldkampioen". ..Voor deze opmerking kreeg hij dan 5 boete meer dan de andere wielrenners". Glimlachend volgde de heer Breur het betoog van de heer Letterman en even later werd hy onderwerp van de toespraak. Zijn verdiensten voor de vereniging werden nog eens gron dig uiteengezet. Zijn werk wordt door alle leden gewaardeerd want z;j zorgden ervoor dat dit jubileum voor het echtpaar Breur onvergetelijk zou blijven. De heer Breur kreeg een prachtige verrekijker en voor zijn vrouw was er een mooi horloge. De man die dertig jaar geleden de stoot gaf tot de oprichting van de RC Schiedam, de heer A Koever mans, overhandigde een persoonlijk aandenken. „Toen wij als jongens in de straat speelden konden we niet vermoeden dat we nog eens wielren ners zouden worden. En nog minder dat onze zonen in onze voetsporen zouden treden". De heer B. P. Kanselaar maakte zich tot tolk van alle leden toen hij de wens uitsprak dat de heer Breur nog vele jaren de vereniging zou mo gen leiden. Hierna sprak namens de commissie, die leder jaar de sport vriendentrofee aan het beste Ud van de vereniging uitreikt, de heer 3. Klis. „fcr was deze Keer maar één naam die in de commissievergade ring viel en dat was de naam van Breur". Na de pauze weiden bekers uitge reikt aan oe clubkampioenen vau het afgelopen seizoen. Bij de A-klas- sers ging ae beker en tevens ae wisseioeker naar B. Kanselaar mee op ae tweede piaaus D. Valk. bij oe B-klassers behaalden K, v. d. Ho ven, H. Hoek en x. Gouka ae pnj- zen. De A-aspiranten A van Dun en L. v. d. Boog er d verrijkten hun pnj- zensast ook met een oeker, J. Breur en N. Fiiekes deuen dat door de oeste prestatie te leveren bij ae B- aspiranten. De jubileum-wisseibeker voor ae beste prestatie van het ge hele jaar ging naar A. Kanselaar. Wanneer de wielerbaan opengaat zal het grote feest in verband met het dertigjarig bestaan worden ge vierd, „want", zo merkte de heer Breur in zijn dankwoord op. „dan is het pas met recht feest". Tijdens de gistermorgen gehouden bijeenkomst, die aan de vlaghjjsing voorafging, gewaagde de voorzitter van de vereniging Het Zonnehuis, de heer H. Harmèyer uit Voorburg, met grote voldoening van het tempo in de werkzaamheden. Enerzijds is dat te danken aan de gunstige weersomstandigheden, waaronder ge werkt kon worden, maar anderzijds toch ook aan de architect, de heer JR. H. Pledderus uit Rotterdam, en aan de Bataafse Aannemings Mij. te Den Haag. die het werk uitvoert. De heer Harmeyer sprak de wens uit, dat het werk in eenzelfde hoog tempo voortgang zal mogen vinden. Er is een grote behoefte aan ver pleeghuizen. de wachtlijsten zijn lang en er zijn tehuizen, die bepaald niet aan de eisen voldoen. Dit laatste was ook het geval met het tehuis van de verniging in Schie dam en daarom ook ging men over tot deze nieuwbouw in Vlaardingen. De uitbreiding van het zusterhuis is noodzakelijk in verband met de kortere werktijden voor het perso neel en met de hogere verpleegeisen, die nu gesteld worden. De heer Har meyer hoopte op een spoedig afko men van de rijksgoedkeuring. Na afloop van de bijeenkomst op het terrein van het Zonnehuis, begaf het gezelschap zich naar het Delta hotel. Onder de genodigden bevon den zich o.a. de heer M. H. "L. Weststrate, wethouder van Financiën in Vlaardingen en bestuurslid van Het Zonnehuis, andere bestuursleden van de vereniging en de architect, de heer Fledderus. De bouwvakarbeiders ontvingen naast de gebruikelijke 'kapfooi' ook nog een Zonnehuiskalender plus het geïllustreerde jaarverslag van de vereniging. De duur van de bouw wordt op rond drie jaar geschat, zodat het nieuwe tehuis tot verpleging van langdurig zieken vermoedelijk in het najaar van 1966 in gebruik genomen zal kunnen worden. Dit Zonnehuis zal het bestaande te Schiedam moe ten vervangen, dat met 54 bedden al lang te klein was geworden. Het tehuis in Vlaardingen, gelegen in de onmiddelijke omgeving van het Ho- lyziekenhuis, zal openstaan voor verpleging en behandeling van alle categorieën langdurig zieken en ern stige invaliden, van elke leeftijd en ongeacht godsdienst of gezindte. Voor degenen, voor wie specifieke inrichtingen bestaan, zoals bij voor beeld t.b.e.-patiënten en lijders aan astma, epilepsie en lepra, is Het Zonnehuis niet. bedoeld. Bij het bouwplan is rekening ge houden met de bijzondere aard van de verpleging in een modem ver pleegtehuis, zoals Het Zonnehuis zal worden. V 'k' (Van een onzer verslaggevers) „Die automobilist dacht natuurlijk: Wat kan mij het schelen, Ik druk door...!!!" De Schiedammer B. V,, die zich woensdagmorgen voor de Schiedam se kantonrechter, mr. W, E. van Vloten moest verantwoorden omdat hij op 6 maart 's morgens vroeg bij de gevaarlijke oversteekplaats van de Burgemeester Knappertlaan en de Arij Prinslaan te Schiedam met zijn fiets geen voorrang had ver leend aan een uit de richting Vlaar dingen komende auto, waardoor hij zelf ernstige verwondingen had op gelopen, toen er een aanrijding volg de, zei dit op felle toon. V.. die volgens de verklaring van de 44-jarige hoofdagent van de Schie damse politie, P. van W. over de motorkap var» de auto, een leswa- gen. sloeg voelde zich niet zo schul dig. „Waarom Ik een proces-verbaal heb gekregen is me een raadsel, zei hj) heftig. „Ik had een oprjj- teken van de agent gekregen en be gin ln een reflex weer te fietsen, toen die wagen, waarvan de eige naar nooit meer Iets van sich heeft laten horen, ook optrok. De gevolgen voor V. bestonden uit een gebroken kuitbeen, en een ern stige hoofdwond. Het was die bewuste morgen nog donker geweest. V. stond aan het hoofd van een rij andere weggebrui kers en meende, dat de leswagen moest stoppen. De officier van Justitie, mr. H. Franken was zich volkomen bewust van de moeilijke situatie en vroeg om schuldigverklaring zonder toe passing van straf. „Ik ben," aldus verklaarde V. zich nader, „eigenlijk een beetje bang in het verkeer en ga altijd vroeger weg dan in feite nodig is. Deze keer deed ik dat niet en moest als eer ste die oversteekplaats nemen; ik rij er al meer dan 26 jaar. Ja, er heeft altijd een agent gestaan," voegde hij er nog aan toe. De kantonrechter vonniste con form; opgelucht verliet de ongeluk kige wielrijder de rechtzaal. „Ik krüg de indruk, dat»u onver beterlijk bent," zei de kantonrech ter even later tegen een Rotterdam se automobiliste, mevrouw H, C. van B„ die op het kruispunt Boer- i havenlaanVan 't Hoffpiein, komend uit de 's-Gravenzandestraat geen voorrang had verleend aan een auto, die op de Boerhavenlaan reed. Schouderophalend had verdachte toegeluisterd en uit haar verklarin gen kon worden opgemaakt, dat zij het allemaal ziet zo ernstig vond. Na het moment, waarop de andere auto krachtig had moeten remmen, was verdachte snel weggereden, wat de officier van Justitie haar ernstig kwalijk nam. „Ik dacht, dat die auto slipte en dat het allemaal niet zo erg was," zei ze vergoelijkend. De officier van Justitie eiste een boete van 40. „Gelet op uw hou ding hier," aldus mr. Franken had ik een hogere boete willen eisen maar we zullen het voor deze keer hierbij laten. De kantonrechter von niste conform. De Vlaardlngse jongeman A. S. die even later voor het hekje stond, had op de Weslhavenkade te Vlaar dingen gereden met een motor waarvan de uitlaat niet deugde. „De binnendemper was verwijderd," ver telde de kantonrechter. Bovendien was op het voertuig een racecarbu rateur bevestigd, waardoor verdach te ten laste kon worden gelegd, dat hü geen rijbewijs had. Ook. zo vertelde de officier van Justitie, had verdachte nog een me gafoon op de uitlaat aangebracht. „Het is," zei mr. Franken, „ge noegzaam bekend, dat we niet op knetterende cLinrren ""cstcïd n. De eis werd een boete van 60. Mr. Van Vloten was het hier mee eens en gaf een gelijkluidend vonnis. Op de hoek van de Rotterdamse- dijk en de Van Deventerstraat had de heer J. J. R. uit Drunen op II mei een op de Rotterdanisedljfc rij dende bromfietser niet opgemerkt, waardoor deze werd gegrepen en ernstige verwondingen had opgeio pen bij de botsing. ,Jk had item niet gezien en op een gegeven moment hoorde ik de klap vsn de botsing met alle nare ge volgen van dien." zei verdachte, die zijn schuld toegaf. „Tegenwoordig," zei mr. Franken, moet de automobilist een soort „ja nushoofd" hebben, hij moet achter zich. voor zich en naast zich kij ken." De els luidde 40. Hlema trachtte verdachte zijn fout enigszins te verzachten door erop te wijzen, dat de bromfietser, die in gezelschap was van een broer, die ook op een bromfiets reed, te hard had gereden, wat. de broer van het slachtoffer had toegegeven. „Bovendien," aldus de verdachte, „stond er een aaneengesloten ry ge parkeerde auto's, waardoor het uit zicht enigszins werd belemmerd; ook het licht van de ter plaatse gevestigde showroom is hinderlijk. Ook wees R. op zijn staat van dienst als automobilist. „Ik rijd bijna 50.000 kilometer per jaar," vertelde hy. Dit alles wilde de kantonrechter by het wyzen van zUn vonnis ln aanmerking nemen en veroordeelde de automobilist tot sen boete vau 30. Advertentie I.M. Officiële publikatie. BEKENDMAKING (verbeterd) Hei Hoofd van. het Gemeentebestuur van Schiedam maakt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 84 der Onteigeningswet bekend: dat ingevolge bovengenoemd watsar tikel een afdruk van het besluit van de Gemeenteraad van 26 oktober 1964 tot onteigening ten behoeve van de bouw van woningen, openbare gebou wen e.d. en de aanleg van. de daar voor benodigde wegen en openbaar groen, in het belang der volkshuis vesting, ten name van de Gemeente Schiedam, ter verkrijging van de be schikking over ongebouwde en ge bouwde eigendommen, gelegen in het. gebied, begrensd door de bebouwde kom van het dorp Kethel, de grens met de gemeente Vlaardingen, de ge projecteerde weg in het verlengde van de Doenk&de (Rotterdam), de Groeneweg, de spoorlijn Schiedam— Delft en de Poldervaart, begrepen in het plan tot gedeeltelijke herziening van het uitbreidingsplan in hoofdzaak „KethelSchiedam", vastgesteld bij raadsbesluit van 24 februari 1961, goedgekeurd door Gedeputeerde Sta ten der provincie Zuid-Holland bij hun besluit van 24 juli 1961, GS. nr. 579, herzien by raadsbesluit van 6 ja nuari 1964. goedgekeurd door Gede puteerde Staten der provincie Zuid- Holland by hun besluit van 27 mei 1964, G.S. nr. 397. zulks krachtens art. 77, le lid. 4e. der Onteigeningswet ter secretarie der Gemeente (Afdeline Algemene Zaken - Stadhuis) van 6 t.m. 26 november 1964 voor een ieder ter inzage zal worden nedergelegd, SCHIEDAM, 3 november 1964 Het Hoofd van het Gemeentebestuur voornoemd. J. W. PEEK Twee takelwagens hebben woens dag een truck met oplegger van het M&rconiplein in Roterdam verwij derd. Het met achttien ton melkpro- dukten geladen gevaarte dreigde te kantelen, doordat de oplegger van de truck was geschoven. *De koppeling bleek onvoldoende geborgd te zijn. Het verkeer ondervond weinig ver traging; alleen een goederentrein uit de richting Centraal Station mo bijna twee uur voor een rood signaal wachten. Gistermiddag werd de 49-jarige wieirijdster T. v, K.-v. T. op de Sehiedamsedijk aangereden door een bromfietser. Het ongeluk gebeurde toen zij naar links uitweek. Ze liep een gekneusde arm en schaafwon den op. Een grote tas aan het stuur van haar fiets heeft haar waar- schynlijk het manoeuvreren moel- lyk gemaakt. Zuiver wollen, wevenit of jersey japonnen en deux- pièces voor gelegenheden ir. alpaca of zijde. Zie onze etalage. Zie collectie binnen. Lange Kerkstraat 19 Schiedam - Tel. 26 6135 Volautomatische WASMA CHINES Zanker, 5 kg vanaf j 798.00. De Mol-Jansen, Lange Kerkstraat 66, telef. 68570. Zakenman z.k.m. alleenstaan de DAME tot 55 jr. Br. onder ho. B 6628 bur. v, d. blad. Kapsalon Héiene, de salon voor de betere PERMANENT stroomloos voor ieder haar geschikt 7,50. Hélène tiède permanent, de meest ideale natuuriyke permanent f 10. Gratis halen en brengen per luxe auto voor permanent. Kapsalon Hélène, Rem brand tlaan 22, Schiedam, tel. 67170. f i.OO reductie op deze adv. Üw Overall CHJEAL REINIGEN, beter dan was sen en niet duurder. Wassery C. J. Heinsbroek, Frans Hals- plein 2, tel 010-67090, Alles op gem betaling vanaf J 1.- p w GOEDEREN HANDEL Fa. A. SCHIL- fEROORi> «te z.\„ Tuinlaan 40, Schiedam.

Het Vrije volk | 1964 | | pagina 1