Spant van Wiltons grootste tanker Zilveren Rembrandt door velen gelukgewenst Schietwedstrijden om Beatrix-Claus-trofee lommissie bereidt lichtstoet 66 voor Strengere stra f en voor onverzekerd rijden Inbrekers horen (voor zesde en elfde keer) gevangenisstraf eisen Zeeeadetten op televisie De haari is in orde, zei verwarmingsmonteur - een uur later brand GEHUWDE DAMES A timmerlieden metselaar M ON OP O L E Eremedailles voor 50 jaar trouwe dienst Jeugdbiljart in sporthal joeienstal in De Amstelbron Hermes viert ook carnaval Grote deelname aan strijd om de damtitel Politieagent voorkomt inbraak Ongevallen in de havens Bi j inbraak 1300 buit WISSEI KOEKSEN Kastelein verdacht van ontlicht met minderjarigen HULP voor paiatzaak Slavenburg's Bouwbedrijven SCHIEDAMSE ZAAIERTJES HET VRIJE VOLK WOENSDAG 16 FEBRUARI 1966 PAGINA 7 (Van een onzer verslaggevers) „U bent vijf maal wegens diefstal veroordeeld. Op deze manier solliciteert u naar een terbeschikkingstelling van de regering. Be enige manier om dit te ontgaan is, dat u aan dat maar raak drinken een eind maakt." Hoogstraat 2 - Schiedam - Tel. 26 88 Od MACISTE IN HET STENEN TIJDPERK EEN TEGEN ALLEN THE KEELER STORY BANKETFABRIEK W, KESTER N.V. Broersveid 67, Schiedam, vraagt voor lichte inpakwerkzaamheden, voor 's avonds (17.45 tot 22 uur). ■mi mbi dvertrren kost geld Niet adverteren is duurder Schiedam - Dordrecht Zowel voor nieuwbouw als burgerwerk zoeken wij enige vakbekwame Voor burgerwerk vragen wij een Aanaièideri; aan ons kantoor Dam 10, Schie dam, of telefonisch 01026 86 86—26 14 62. m (Van een onzer verslaggevers) Dit is een spant van de 64.000 ton metende Shell-tan- ker Diadema, die op donder- dag 17 februari om kwart voor a vier by Wilton-Fyenoord N.V. te Schiedam te water wordt gelaten. 5 Bet is het grootste schip, dat ooit bü Wilton is gebouwd en deze reusachtige spant geeft een indruk van de afmetingen van deze naar hei anderhalve J millimeter grote schelpje Dia- derna Parva genoemde tanker, die een maximumsnelheid van J 27 kilometer kan bereiken. o Nadat het 244 meter lange schip door F. M. Wijckerheid J Bisdom-Brayn uit Den Haag, x echtgenote van de commlssa- ris van de N.V. Kon. Ned. Pe- 2 iroleum Maatschappij, nr. C. K. C. Wijckerheid r.sdom is gedoopt en van de Helling is 2 gegleden, begint de afbouw. Deze voltooiing zal nog enige maanden in beslag nemen. ("Van een onzer verslaggevers') Feest is er vandaag bij N. V. Bingham en Co. aan de Nieuwe Ha ven te Schiedam. Daar vierde men vanmorgen het feit, dat de 65-jarige machinenaaier, de heer Th. J. Paauw vijftig jaar geleden in dienst van deze zeilmakerij trad. De heer Paauw, die op 28 februa ri 1898 in Rotterdam werd geboren en aan de "Westkruiskade woont, kreeg vanmorgen tijdens een bijeen komst op het stadhuis uit handen van burgemeester H. Roelfsema de zilve ren eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Een zelfde koninklijke onderschei ding overhandigde de chef van het kabinet van de Schiedamse burge meester Mr. H. Snoep vanmorgen kan de heer W. J. den Bleeker van de Boerhavenlaan 7Q te Schiedam. Dit gebeurde op het kantoor van de werf Gusto, waar de heer Den Blee ker vijftig jaar geleden werd aange steld. Deze jubilaris werd op 14 fe bruari 1902 geboren te Abbenbroek. (Van een onzer verslaggevers) Tijdens de receptie van de BV Kembra ndt handen wjj even de gelegenheid met de heer Honteié, hoofdbestuurder van de KNBB, te praten over het jeugdbiljart. Het blijkt namelijk dat men bjj de bil jarters in het district Schie dam graag zou zien dat er voor het jeugdbiljart een plaatsje zou zjjn in de sporthal. „Wij hebben in het verleden al eens contact opgenomen hierover, maar helemaal dui delijk is ons nog niet of er nu wel of geen ruimte is. Volgens mij zou het in zo'n hal moge lijk moeten zijn om ook de jeugdige biljarters hun spel te laten spelen," zei ons de heer Honteié. Er zou door de KNBB weer eens contact worden opgeno men met de Stichting Sporthal Schiedam. (Van een onzer verslaggevers) Het was gisteravond In café Centrum-West een komen en gaan van biljartbestuurders van het district Schiedam van de KNBB. Reden was de receptie van het 25-jarige Rembrandt, een van de toonaangevende biljartverenigingen in he'; district. Bestuurders uit Schiedam, Vlaardingen en Maassluis maakten hun opwachting bij het bestuur van Rembrandt. Het lokaal achter café Centrum- West was herschapen in een grote bloementuin. Namens het district en de KNBB sprak de heer L. A. E. Honteié. Hij memoreerde de begin- jpren van Rembrandt. „Dat waren n.„-t de makkelijkste, omdat het in het begin van de oorlog was. Toch was het vanaf die eerste jaren van Rembrandt al te merken, dat het een vereniging van vrienden was. Dat is tot op de dag van vandaag nog zo." Hij overhandigde aan de voorzitter van Rembrandt, de heer J. H. van Duijl, namens de KNBB de penning die bij het 25-jarig jubileum hoort. De heer Honteié was daarmee (Van een onzer verslaggevers) In de Koopmansbeurs aan de Lange Haven zal de schietvereniging Schiedam op 10 maart schietwed strijden organiseren om de zoge naamde Beatrix-Claus-trofee. Het is één van de onderdelen van het pro gramma, dat de vereniging Natio nale Feestdagen ter viering van het huwelijk van prinses Beatrix met de heer Claus von Amsberg heeft ont worpen. De festiviteiten zijn over de gehele dag verdeeld, waarbij rekening is ge houden met de directe reportages (Van een onzer verslaggevers) In Schiedam wordt de lichtstoet 1966, de negende in successie, voor- (Van een onzer verslaggevers) Café-restaurant De Amstelbron aan de Broersvest 13 te Schiedam heeft weer iets nieuws. Onlangs liet de nieuwe eigenaar, de heer M. van der Most, het restaurant verbouwen en kreeg het interieur een opknapbeurt. Nu heeft hij in een achter het res taurant gelegen ruimte een gezellige sociëteit ingericht in de vorm van een koeienstal. Wie in een landelijke sfeer zijn con sumptic wil gebruiken, kan voor 2.50 per jaar isymbolisch) lid wor den van deze nieuwe soos, die don derdag wordt geopend. In ruil daar voor krijgt men bijzondere gezellig heid in een ietwat besloten kring. Voor een goed begrip: het geheel lijkt op een stal. maar er zijn geen koeien. De sociëteit, waaraan men vier weken heeft gebouwd, is te be reiken via een zij-ingang van De Amstelbron. (Van onze sportredactie! Zaterdagavond wordt in het club gebouw van Hermes-DVS op Har ga weer het traditionele carnavalsfeest gehouden. Dit feest, dat ieder jaar een groot succes is geweest en druk wordt bezocht, zal deze keer nog grootser worden opgezet. Voor de dansmuziek zorgt het Fla mingo-orkest en de Vrolijke Douw- trappers verzorgen de carnavalsmu ziek. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Loet Stouthandel. lid van de con tactcommissie van Hermes-DVS op de Appelmarkt. bereid. Ieder jaar blijkt opnieuw, dat dit kleurige lichtfestijn steeds meer belangstelling, ook van buiten Schie dam (Westland) trekt. En daarom wil men het dit jaar nog groter op zetten dan de vorige jaren. Grootbedrijven, kleinbedrijven en industriële middenstand, overige mid denstand en verenigingen en scholen kunnen hieraan deelnemen. Waarbij men ervan moet uitgaan, dat het be slist niet nodig is grote kosten te ma ken. Het is volgens dé organisatoren, meermalen gebleken dat originele en aantrekkelijke inzendingen vaak met eenvoudige middelen kunnen worden gemaakt. De hoofdzaak is meedoen! Een commissie, bestaande uit de heer A. M. Schoof van dc Lange Ha ven 77 (tel. 268812) en de heer F. F. v. d. Ploeg van de Burg. van Haa- renlaan 458 (tel. 265105! zal binnen kort een folder verspreiden waarin de mogelijkheden tot deelname staan beschreven. Dit jaar zal de lichtstoet niet van de Burg. van Ilaareniaan vertrekken in verband met bestratingswerkzaam heden: de nieuwe opstelplaats wordt de Kembrandtlaan, bij de hoek van de Vlaardingerdyk. Mesdaglaan en de AVest-Frankenlandsestraat. De com missie wijst erop dat de ereprijs af zonderlijk wordt toegekend. Dit jaar is er ook een lampionop tocht Deze wordt gehouden op de avond voor Koninginnedag: vrijdag 29 april. Ook dit jaar zullen de kin deren vanuit verschillende wijken naar het centrale punt, het grote par- keerplein aan de Broersvest marche ren. Vandaar gaat men in een lange stoet door de Lange Kerkstraat en de Hoogstraat. over radio en televisie van het hu welijk. Het programma ziet er als volgt uit: 7.30 uur: uitsteken van de vlaggen. 8.00 "uur: lulden van alle klokken in de stad. 910 uur: „«speling van het caril lon door stadsbeiaardier Cor Don. 8.30950 uur en 1415 uur: muzika le rondwandelingen van de plaat selijke muziekkorpsen door de wij ken van Schiedam. 1418 en 1921 uur: schietwed strijden in de Koopmansbeurs. 1517 uur: behendigheidswedstrijd voor fietsers en bromfietsers op 't grote parkeerterrein aan de Broersvest, georganiseerd door de reanerclub Schiedam. 151650 uur: gekostumeerde voet balwedstrijd op het hoofdveld van Hermes-DVS en SVV, door leden van de Schiedamse voetbalclubs. De organisatie van dit evenement berust bü de SBLO. 13—-1550 uur: kindervoorstellingen van de toneelgroep Podium in het Passagetheater. 20.00 uur: cabaretvoorstelling in het Passagetheater en Oranjeconcert in de Opstandingskerk te geven door de Harmonie en koor van Wilton-Fij enoor d 20,00—01.00 uur: Beatrix en Claus bal in Musis Sacrum te organise ren door de commissie Euro-bal van Schiedamse Jeugdraad. (Van ten onzer verslaggevers) De officier van Justitie van het kanton Schiedam nr. G. G. Abeln. wil strengere straen gaan eisen voor het ooverzekerrijden. Ter zitting van 1 t Schiedamse kantongerecht zei hy vanmorgen in de zaak tegen de heer D. van R. uit Schiedam, dat er maar eens harder moet worden toegeslagen. WOENSDAG Bioscopen PASSAGE: G-man Jerry Cotton (18 jr.), 2 uur. MONOFOLE: De Vikingen komen '14 jr.), 8 uur. Wrekers te paard (14 jr.), 2 uur. Tegen de verdachte, die in de Huis- manstraat te Schiedam op 10 novem ber een aanrijding had veroorzaakt, eiste hij een hechtenis van 7 dagen en zes maanden intrekking van het rijbewijs. De verdachte verklaarde, dat hij in november een voorlopige verzekering had gesloten. Voorlopig is niet eeuwigdurend, al dus de kantonrechter, die hem ver oordeelde tot ƒ40 boete voor de ver- keersfout: voor het onverzekerd rij den kreeg verdachte een boete van 100. plus veertien dagen hechtenis voorwaardelijk, met een proeftijd van twee jaar. Diversen: IRENE: Dia-avond KNMTP, 8 uur PASSAGE: Cabaret Fons Jansen •Hoe meer zielen", 8 uur. IRENE: Dansavond de Druiventros uur, MUSIS SACRUM: Carnavalsavond Canada Dansschool Sltton, 8 uur, CHR, SOCIALE BELANGEN: Leden vergadering DOK, 8 uur. 15 februari Engels pond 10.15210,15; Amerikaanse dollar 3.62 3.62 A Franse frank - 73 73,951 Belgische frank 7.2817.283 Zwitserse frank 83.591—83,641 Zweedse kroon 70,07170,121 Duitse mark 90,20190,251 Deense kroon 52,50 1 52,551 Noorse kroon 50.89 50,74 356»— 3568 Italiaanse lire 57,971—58,021 Oostenrijkse schilling 14,01214,021 Escudo's 12,86212,681 (Van onze sportredactie» De opkomst van deelnemers voor het kampioenschap dammen van Schiedam is groter dan het vorige jaar. Het aantal deelnemers be draagt dit jaar 21. Hiervan zijn de heren J. C. Onink, W. C. Heuvelman en H, Mirck vrijgesteld van de voor ronden, omdat zij vorig jaar bij de prijswinnaars behoorden. De heer R. W. de Vries kon helaas dit jaar niet mee doen. hoewel hij ook prijswinnaar is. Hij woont op het ogenblik in Groningen Er blij ven dus voor de voorronden nog 18 spelers over. welke zijn verdeeld in drie groepen. De twee hoogstaanko- menden in de eindrangljjst zullen met voornoemde spelers in de finale uitkomen. De indeling is als volgt: Groep I: IJ. de Wild-; 2 A. van Otterloo: 3 C. Korpel: 4 J. Wester- veld; 5 H. Tettelaar; 6 T. Meyer. Groep 2: 1 C. W. Sleeuwenhoek; 2 M. den Houting; 3 B. Qutst; 4 T. A. Prins: 5 J. J. van Kuyfc; 6 M. Veldt. Groep 3: 1 C. den Boer: 2 M. van Erkel; 3 A. D. Kinnegin; 4 J. VAN Straaten; 5 W. Vrijland; 6 C. W. v. Dam. In de eerste ronde, die gespeeld wordt op vrijdag 18 februari in het wijkgebouw van de Nederlands her vormde kerk. Oude Maasstraat, wor den de volgende partijen gespeeld Groep 1: J, de WildeT Meyer; A. van OtterlooH. Tettelaar; C. Korpel—J. Westerveld. "roep 2: C. W. Sleeuwenhoek—M. Veldt: M. den HoutingJ, ,T, van Kuyk: B. Quist—T. A. Prins. Groep 3: C. den Boer—C. W. van Dam; M. van Erkel—W. Vrijland; A. D. Kinnegin—J. van Straaten. Een Delftse politieagent heeft gis termorgen om vijf uur een inbraak by de Indelingstraat aan de Jacoba van Beierenstraat verijdeld. Op sur veillance zag hij op het terrein van de Indelingstraat een jongen lopen. De jongen werd aangehouden, maar zijn compagnon in het kwaad wist met een gereedstaande auto te vluch ten. De jongens, de 20-jarige A. van E. en de 19-jarige M. v. d. S., beiden uit Den Haag, hadden voor ze naar Delft kwamen, in Den Haag een auto gestolen. .Van E, is opgesloten in het hoofdbureau van politie, v. d. S. is korte tijd later in Den Haag aangehouden. nog niet klaar, want in het bestuur van Rembrandt zit de heer G. Valkestijn die met zijn vereniging mee jubileert. Van de 25 Jaar die Rembrandt bestaat is de heer Val kestijn er 23 penningmeester-secre taris geweest. De laatste jaren doet hij deze functies samen met de heer Van Pelt. Voor het vele -zerk dat Gerard Valkestijn voor zijn vereniging en voor de biljartsport heeft gedaan, overhandigde de heer Honteié hem de penning van ver dienste. Namens dc vereniging dankte de heer Van DuUl voor de vriendeiyke woorden door de heer Honteié gespro ken en voor de belde penningen. Na afloop van deze geanimeerde recep tie werd aan de heer Valkestijn, na mens de leden van Rembrandt, een biljartkeu geschonken. Ook werden de prijzen uitgereikt van het door Rembrandt georgani seerde nederlaag toernooi. Daaraan werd door alle verenigingen uit het district Schiedam deelgenomen. (Van een onzer verslaggevers) Aan boord van het schip Nienwe Zorg, dat aan de Merwehaven lag, heeft de twintigjarige havenarbeider S. C. C. Jaarsveld uit Tilburg in de nae' t van maandag op dinsdag pun tjes van een krukhaak in tijn oog ge kregen. In het ruim waren JaarsvetJ en een collega bezig ryst te stuwen. De krukhaak van de laatste schoot los van een baal. De gewonde is naar het Oogziekenhuis gebracht voor een operatie. De 35j-jarige controleur D. J. van der Velde van de Goudsesingel raak te maandag bekneld tusse neen hijs van twaalf zakken palmpitten en de railing van het in de Schiehaven lig gende schip Zeus. De controleur stond bij de bascule waarop de hijs gewogen moest worden, toen de wal- kraan zijn last iets uit de juiste rich ting liet zwenken. (Van een onzer verslaggevers) Maandag heeft een onbekende zich toegang verschaft tot een schoen winkel in de Eilandstraat in Papen- drecht. Hij wist met een bedrag van ƒ1300,— uit de kassa weg te komen. De rijkspolitie Papendrecht is bezig met het onderzoek. Aldus vermaande mr. R. J, Brtrn- ner, president van de Rotterdamse rechtbank de 31-jarige machinist A. S. die zich dinsdag wegens een inbraak moest verantwoorden. Nadat hij al zijn geld aan drank had opgemaakt, -was hij samen met de 31-jarige lasser W. C, W, die hij in zijn kosthuis had ontmoet en die ook wel geld kon gebruiken, de straat opgegaan. Ze liepen naar het Westplein en verbraken daar met een gevonden stuk betonijzer het kelderluik van *n café In de kas vonden ze geen cent, maar door de jukebox open te bre ken maakten zij een bedrag va., on geveer tweehonderd gulden aan kwartjes en dubbeltjes buit. Ze verlieten het café door de zij deur en verstopten daarna de sleutel daarvan, tussen de keien in de gooiing van dc Zalmhaven. De officier van Justitie eiste tegen S. een jaar en dri<- maanden met af trek Ir, zijn pleidooi tekende mr. L. C. Gijns verdachte als een eenzaam mens die alle banden met zijn fa milie verbroken heeft. Dat heeft bij deze zeeman tot voortdurend café bezoek en drankmisbruik geleid. Pleiter drong op een lichtere strai aan. om S. de kars te geven zijn op leiding te voltooien en zo spoedig mogelijk weer zijn werk te doen waar voor hij buitengewoon geschikt is. Onmiddellijk daarna moest de las ser. die drie weken vóór de eerste inbraak voorwaardelijk uit de Leeu warder strafgevangenis was ontslagen waar hij zijn elfde veroordeling uit zat, terechtstaan. Hij verklaarde aan die eerste in braak part noch deel te hebben ge had, maar in tegendeel geprobeerd te hebben de machinist van zijn voornemen af te brengen. Hij zei al leen maar uit balorigheid mee Daar binnen te zijn gegaan en ook niet geiyk in de buit te hebben gedeeld. Wel gaf hij toe. later de sleutel aan de Zalmhaven te hebben opgehaald en toen voor de'tweede keer het café te zijn binnengegaan. Met 82 pakjes sigaretten, ruim zestien gulden aan wisselgeld en voor 15 gulden aan centen, had hij het café weer verlaten. ,.U drinkt zó veel," zei de president tijdens het verhoor, „dat u gewoon niet meer tot werken in staat bent." Tegen W, luidde de eis twee jaar met aftrek. Mr R, N. Strang achtte zowel het aandeel in de eerste inbraak als de subsldiar ten laste gelegde heling niet bewezen en vroeg daarvoor vrij spraak, Pleiter vroeg voor de tweede inbraak een niet te lange onvoor waardelijke straf op te leggen. Uitspraak over veertien dagen. (Van een onzer verslaggevers) De Delftse politic heeft giste ren de 37-jarlge caféhouder Th, K. aangehouden. De man wordt ervan verdacht ontucht met min derjarige jongens te hebben ge pleegd. Tot nu toe ontkent liij hardnekkig. Op het ogenblik zijn by de politie drie tangens bekend, waarvan vast zou staan dat dc mat, met ben meer malen ontucht pleegde. De zaak is aan het licht gekomen toen de politie een 17-jarige jongen ondervroeg over kleine winkeldief stallen. De Jongen vertelde toen dat hy een kostuum gekocht hed. waar voor K. hem geld had gegeven. Ook in verband met deze zaak werd een 16-jarige winkelverkoopster onder vraagd. Ze zou uit de winkel, waar zij werkte, tegen gereduceerde pryzen goederen aan vriendjes en vriendin netjes hebben verkocht. De caféhou der is ingesloten op het Delftse hoofdbureau van politie. Hy wordt binnenkort voor de offi cier van Justitie geleid. Zaterdag 12 februari was het voor de bemanning van bet opleidings schip Abraham van der Hulst sen bijzondere dag, want het zeecadet- tenkorps Maassluis was door het hoofdbestuur van het ZKK Neder land aangewezen om op te treden voor de televisie, hetgeen de cadet ten uiteraard ais een grote eer be schouwden. Onder barre weersomstandigheden, vorst en sneeuw, werden door de TV mensen van de AVRO de opnamen gemaakt. Verscheidene facetten van en over het korps, zoals diverse instructies algemene scheepszaken, een alarm oefening met het strijken van een sloep en niet te vergeten .schip ver laten" met wippertoestel, werden Op donderdagavond 24 februari zal In het AVRQ-programma Rooster van 20 tot 20.30 uur deze reportage wor den uitgezonden. Dinsdag zijn in de Columbiaan- se provincie Santander by een tref fen tussen leden van het nationale bevrijdingsleger en een Columbiaanse legerbrigade vier militairen en vijf guerrillastrijders gesneuveld. Twee militairen zijn In een ziekenhuis op genomen. (Van een onzer verslaggevers) de kachel is weer piekfijn in orde." Een monteur van streek, V4erwa™in8sbednjf zei dit dinsdagmiddag mn- aalf uur tegen de eigenaar van het Rotterdamse schoenen magazijn De Kaplaars, de heer Jac. J. van Woensel van de Prins toileerd n 8° Schiedam nadat diens gashaard had gecon- f™ u'lr Jal?r "?rak er brand uit in het kamertje, waar de gas- sei mP nanjKZl- rustige optreden van de heer Van Woen- s was' kon het vuu:" worden geblust en 7aik K opnartnpCfriIer nauwelüks di?ust te doen. De vermoedelijke orzaak is een defect m de verwarming. Zittend in de huiskamer van zijn riante woning vertelde de heer Van Woensel het verhaal van deze merk waardige brand- „Maandagavond werd het plotseling koud in huis en daarom belde ik de volgende morgen om een verwar mingsmonteur. Die keek de kachel na en haalde er het voorstuk af. Een andere monteur zei, dat de onsteking niet deugde. Enfin, ze repareren het en gaart weg. Een uur later komt In eens mijn huishoudster naar bene den. „Mijnheer, mijnheer, zegt ze. „er is brand, brand, brand. Natuur lijk helemaal overstuur. Ik ren naar bulten en zie rookwolken opstij gen en ben gauw naar boven gehold. Er was een enorme rook en Ik stikte bijna, dus heb ik die ramen openge zet. Achteraf gezien dom natuuriyk. maar op zo'n moment denk je er eigenlijk niet aan. Ik ben gaan blus sen en gelukkig viel het allemaal nog wel mee. Even zweeg de heer Van Woensel. Toen barstte hU los: .„Als het een uur later gebeurt, brandt mijn huis af. Want dan zou er niemand thuis *Un geweest. De huishoudster is dan weg en ik was van plan naar de duiventil te gaan... Vreemd hè, die haard was gerepareerd en dan ineens brand. Ook bij het verwarmingsbedrljf was nier. aeer verbaasd. Na het telefoon- ij" van de heer Van Woensel was ook de directeur van het bedrijf spoedig ter plaatse. Met de brandweer stelde hy een onderzoek in naar de oor zaak. DONDERDAG 2 en 8 uur - VRIJDAG 2. 7 en 9.15 uur - ZATERDAG 7 en 9.15 uur - ZONDAG 7 en 9.15 uur - DINSDAG 2 en a uur - WOENSDAG 8 uur •REG LEWIS - LUCIANO MARIN Vla een ondergrondse rivier kwam hij In het kamp van de vijand. CINEMASCOPE - TECHNICOLOR 14 JAAR ZONDAG 2 en 4.15 uur - WOENSDAG 2 uur CHARLIE CHAPLIN - BEN TURPIN - LEO WHITE In een grote klucht Een film met amusement voor Iedereen. Alle leeftijden ZATERDAGNACHT 12 UUR YVONNE BUCKINGHAM - JOHN DRFAl RAKRYMOKE Een film die het ..schandaal" op de voet volgt. 18 JAAR GEVRAAGD voor de avonduren. J. F. ESSEN - Lekstraat 70 - Schiedam-Zuid. Grote sortering JUMPERS, dames- neren- en lungens- l ruler, v a I 8.45 A Schll- jeroord <fc Zn.. Tuinlaan 40, iel 267367. VERLICHTING modern en lü;. isiek scti terapparaten. strUkyzers, elektr kachels, haarden. A Schil peroord te Zn. Tuinlaan 40 tel 267367. NAAR GEENE, Rotterdam-! sedyk 284. voor tassen, kof fers en alle fijne lederwaren. Telefoon 26991S. i Zelfplakkend PLASTIC, ta- I felbladen gefineerd of m hard plastic In alle uitvoe ringen, Op maat gemaakt. Hout-, board- en triplexhan- del Wetsteün Oroenelaan 79. tel 265116 Voor uw PASFOTO'S na- tuurhjK naai lotuhauael K Vuuren Huugstr toe. Schiedam In spoedgevallen rlesepwenst In 1 uur «laat Vaar fouten In telefnniaeb opgegeven advertentie» Kunnen wQ geen enkele verantwoording aanvaar den.

Het Vrije volk | 1966 | | pagina 1