V's trainer RinusGosens f46) vertrouwt op homogeen elftal Als 't bestuur sbe eid IS kom eri GSS bereikt veili e haven Park is een ievend tapijt van b auwe druï jes en tu pen cliiedain wil niet meer verliezen: 4-2-zea;e ijf aar spanning bi VTV De Zandweg leidt tot een kort geding ielrennen trekt vele toeschouwers FOTO NIESTAOT r D.A.F.- en PEUGEOTSERVICE GARAGE LANDMAN i I i L-.— i i Parachutist maakt vrije val te laat i -i 55 Onenigheid met Groen Witten Man verduistert 500 gulden Toernooi in sporthal wordt groot succes Aubade voor het echtpaar v. ollenhoven Een - twee - drie week van de fotografie 155 Krappe zege van PP SC Volleybal SCHIEDAMSE ZAAIERTJES i HET VRIJE VOLK MAANDAG 2 MEI 1966 PAGINA Ja, het gaat goed!" In de faaie kantine van de Schiedamse tweede divisieclub - v, die thans met het Dordtse DFC in een felle strijd gewik keld ss om een plaats bij de eerste drie clubs, die naar de eerste divisie kunnen promoveren, stelt een slanke, pezige man, met felle blauwe ogen in een door weer en wind gegroefd gezicht, dit na enige aarzeling tevreden vast. GEMEENTERAADS VERKIEZING GSSSunlight 11 (Van onze sportredactie) Winst voor Schiedam, dat Groen Witten met 42 klopte en ook winst voor Demos dat tegen USC verdiend met 32 de zege greep. Verder viel er in de RVB geen winst te noteren voor de Schiedamse clubs. Ursus verloor met 31 van Swift Boys terwijl DRZ tegen VND met 41 op de koffie kwam. Wilton behaalde een gelijk spel tegen Vierpolders: 11. v_< Trainèn Is Rinus Gosens' lust en zijn leven. Hier staat hij 4n een karakteristieke houding. Klaar om de bal naar een speler te gooien. Verwaarlozing DemosUSC 32 WiltonVierpolders 11 VND—DRZ 4—1 Sivift BoysUrsus 31 Ktfk MJ ém ZAAIERS Sm hoeft atol laag te NOORDMOLENSTRAAT IT - SCHIEDAM - TEL. 2S6Z33 «n gSSflö? Je Met enige aarzeling. Want Rinus Gosens, de 46-jarige Schiedamse trainer van SVV. die in 1940 zelf deel uitmaakte van het roemruchte kam pioensteam, dat in één ruk door stoomde naar het Nederlandse voet bal-Walhalla en daar ook schitteren de prestaties leverde, is geen man, die meteen klaar staat om met jui chende superlatieven het spel van zijn SVV te beschrijven. Nee. Ruius Gosens weegt en wikt stelt een onderhoud over de moge lijke kansen van SVV liever nog even uit, maar eenmaal op zijn „voetbal stokpaardje" praat hij met grote des kundigheid over de competitie en dc spelers die daarin iedere zondag op- n,euw hun rol spelen Twaalf jaar is Gosens in het tral- nersvak Eerst bij het Goudse GSV. later bi) het Rotterdamse CVV m Charlois, Fortuna Vlaardmgen en dan ten slotte by SW, waar hij de jonge Hans Croon opvolgde. Hij is in Schiedam bezig aan zyn tweede seizoen en er zijn resultaten SVV speelt een rol van betekenis in de competitie en heeft kennelijk juist in de laatste fase de juiste cadans gevonden/om de ene gevaarlijke te genstander na de ander te verslaan Er staan nog vijf moeilijke wedstrij den op het programma, die alle in Schiedam worden gespeeld. Aan staande zondag komt Rod» JC (op de vijfde plaats na SVV) op bezoek en dan resten er nog ontmoetingen met FC Den Bosch, Hermes-DVS, DFC en NOAD. „Vijf lastige broe ders", Idus Gosens. Voetbalkenners voorspellen, dat dit Dc bal „hoog houden" is een kunst, SW, deze homogene ploeg, waarin d'e trainer Gosens natuurlijk uitste- de 20-jarige Dick van Dijk iedere kctid verstaat. Advertentie IU. 17e Voorzitter van het Centraal Stembureau voor de verkiezing van ae leden van de Gemeenteraad maakt bekend, dat van het hoofs temboreau de mededeling is ontvangen, welke geldige kandidatenlijsten /oor die verkiezing zijn ingeleverd. Binnen vier dagen na heden kunnen zittinghebbende raadsleden by he Centraal Stembuieau lijsten voor een voorkeurnummer aanbevelen. Op VRIJDAG 6 MEI a s om 17 uur zal het Centiaal Stembuieau m een voor de kiezeis toegankelijke zitting, te houden ten Staöhuize. tot de nummering van de lijsten overgaan. Schiedam, 29 april 1966, De voorzitter voornoemd, H ROELFSEMA. Van onze sportredactie) Bij de Schiedamse zaterdagvoet- ballers werd geen verlies geleden. FFSC hield met een 43-zege Duno van het lijf. GSS, dat met 11 ge lijk speelde tegen het Vlaardingse Sunlight, kwam met dit ene puntje in veilige haven. PPSC heeft m de slotfase van de wedstrijd nog alle moeite gehad met DUNO In de eerste helft werd door beide partijen maar een keer ge doelpunt Van Veen deed dat voor de Schiedammers in de tiende mi nuut Kort voor de rust bracht Luit- wielder de stand weer in evenwicht. In de tweede helft heeft PPSC zon der veel moeite de stand naar een voor haar voordelige 41-voorsprong kunnen tillen Boertje <2.\> en Her laar zorgden hier voor. Maar toen Duno via Zwait en Van der Linden tot 43 terug kwam, was er meteen weer volop spanning. Hoewel Duno sterk bleef aandringen voor een nog beter resultaat, gaf PPSC hen deze kans niet. Het bleef 43 voor de Schiedammers. Door tegen Sunlight met 1I ge lijk tc spelen, heeft GSS zich hele maal in veiligheid gebracht. Het was een rustig partijtje zomer avondvoetbal dat beide partijen, op de grasmat legden. In de eerste helft hadden de Vlaardingers een. klein overwicht, dat door Vos met een doelpunt werd gehonoreerd. Dat w'as na een kwartier spelen. In de tweede helft waren de Schiedam mers iets gevaarlijker. Toch kwa men de Vlaardmgers nog bijna op 20 toen Vos de paal raakte. Tien minuten voor het einde maakte Snij ders goed voorbereidend werk van Bunte af door voor 11 te zorgen. Er resten de GSS-ploeg nu nog drie wedstrijden. wedstryd opnieuw uit alle standen r „nietend de aanvallen van de voot- hoede afwerkt en daaidoor top scorer in het betaalde voetbal blijft, het zal klaren En dat komt, zeggen deze „in siders", door de traming van Rinus Gosens. Zittend achter een tafeitje tn de kantine, na een verkwikkende dou che. In voetbalshirt en klaar om de training te hervatten, zegt Gosens zelf: „Het komt door het uitstekend beleid van het SVV-bestuur. Het over leg tussen mij en het bestuur is per fect. Ze laten me volkomen vrij. Als ik het nodig vind. dat een speler met wordt opgesteld, dan speelt hij ook niet mee. Probeer ik een jonge re speler, dan zijn er geen aan merkingen Nogmaals het beleid is goed en als je beleid goed is kom je er!" Rinus Gosens is tevreden over de prestaties van het eerste elftal, hoe wel hij weet, dat er nog meer in zit. „Ze proberen te doen wat er van ze wordt gevraagd en dat is al heel wat". De sfeer bij SW is prima. Spelers, die hun entree maken in het eerste elftal, krijgen de gelegen heid van Gosens om zich aan te pas sen. Zijn stevige handen tegen el kaar drukkend zegt hij: „Je moet als trainer iedereen de kans geven om er in te komen Over de wedstrijd tegen Roda JC, jaar verloor trainer zich Natuurlijk waarvan SVV vorig met 29. maakt de geen ernstige zorgen, verkeert hij evenals de spelers en het bestuur in spanning, maar er klinkt strijdlust in zijn stem 'als hij zijn mening geeft. „Waarom zouden we niet winnen. We hebben vorige keer met 20 slaag gehad en ver diend. Maar we spelen goed. Weet je, SVV heeft van dc negentien wed strijden veertien gewonnen. Dat heeft geen enkele vereniging. Het is een bewijs van onze kracht Evenals andere trainers heeft Ri nus Gosens een bepaalde methode om zijn elftal voor te bereiden op een wedstrijd. De kracht van de te genstander. diens speltvpe, diens zwakke en gevaarlijke plaatsen wor den natuurtijk zorgvuldig nagegaan en aan de hand daarvan kiest Go sens znn spelers, maar „Ik til niet zo zwaar aan plannen. Je bent altijd afhankelijk van je te genstander. Een elftal moet zich daarbij aanpassen Een homogeen voetbalelftal opbou wen. dat in staat is zich met elke tegenstander succesvol te nieten, is moeilijk. Het vraagt met alleen ken nis van het voetbalspel Het vraagt ook Inzicht in de menselijke natuur. .Levensopvattingen", aldus Gosens, „bepalen het spelmveau We hebben." vervolgt hij, „bil ons geen problemen. Ze kunnen vnjuit spe len In een goed elftal weten de spe lers elkanders capaciteiten op de juiste waarde te schatten. Een trai ner moet het met ze bespreken. Ri nus Gosens hecht hieraan grote waarde. „Iedere speler moet op de hoogte zijn van andermans kwalitei ten In het veld staan de voet ballers om de „idealen" van de trai ner waar te maken en bij SVV gaat dit vrij goed. „Je moet", aldus Go sens" ze vertrouwen gaan geren in hun eigen kunnen." Wanneer Gosens de periode, waar in hij met SW het kampioenschap van Nederland behaalde vergelijkt met de tijd van het betaalde voet bal, komt hij tot de conclusie, dat er thans beter wordt gevoetbald Maar .vroeger kostte het ons vaak geld Nu zeggen ze: Wat le vert het op. En de man voor wie het vak van voetbaltrainer zijn lust en zijn leven is („ik sta er mee op en ik ga er mee naar bed") vindt dit toch wel eens „een akelig gehoor" (Van een onzer verslaggevers) Het was allemaal zo goed voor bereid. Bij de «pening van de sporthal Margriet aan de Chur- chillwcg tc Schiedam zou een pa rachutist voor een stunt zorgen door uit een rcciamcvliegluig te springen en na een vrije val voor de ha! neer tc komen. De regen doorkruiste de plannen van de or ganisatoren, maar men besloot de „stunt", waarvoor honderden Schiedammers vorige week naar de Sportparkbrug trokken, te ver schuiven naar koninginnedag. Het was stralend weer zaterdag, dus deze keer zou het wel door gaan meende men en tegen het vastgestelde tijdstip, elf uur, had zich opnieuw een menigte voor de sporthal verzameld. Reikhalzend zag men uit naar de vliegtuigen, maar om kwart voor twaalf was er nog steeds niets gebeurd. Wat als een mooie reclamestunt be doeld was werd een anti-reclame, want de honderden mensen keer den onverrichter zake naar huls. Er waren er die hieven hopen, maar door de luidspreker van een politicauto werd even later omge roepen, dat het feest opnieuw niet kon doorgaan. Het sporthalplein was verlaten toen het ten slotte toch gebeurde. Omstreeks kwart voor één sprong dc parachutist naar beneden, maar toen waren de ouders met hun kinderen al mopperend naar huls gegaan. Velen hebben de man dan ook niet zien springen (Van een onzer -verslaggevers) In vele talen wordt nu de lof van ons Park gezongen De zan gers stafan op de Euromast en kij ken neer op de veelkleurige bloe- mencompositics, ontworpen door de Plantsoenendienst en uitge voerd door Moeder Natuur. De le vende tapijten omlijst door het jonge groen van bomen en hees ters, zijn nanij het Noorse kerkje, in de Oudhollandse Tuin en aan de voeten van Tollens uitgelegd, Duitse. Engelse, Franse en ook wel Nederlandse camera's, ai dan niet van een telelens voorzien, worden uit den hoge op al dat moois ge richt. De meeste kiekjes zullen wel wat tegenvallen: de afstand tus sen de 95.000 tulpen en de 15 000 blauwe druifjes in het Park en de Euromasttop is te groot Maar als de Euromast er met was, zouden vermoedelijk ta! van vreemdelin gen nimmer ontdekken dat er na bij de Maastunnel al zoveel bollen bloeien Geen kwaad woord over de Keu kenhof en de bollenvelden b(j Lisse en HiUegom dat spreekt vanzelf, maar de Rotterdammers die van de lentebloei willen genieten kunnen dit ook dicht bij huis doen Wist u, dat aan de Statensir.gel allerlei soorten sterkersenbomen nu m volle luister V V Schiedam is vast besloten om de nog resterende wedstrijden niet meer te verliezen. Dat betekende, dat zon dag van Groen Witten moest wor den gewonnen. Dat lukte dan ook en met 4—2 trokken de Schiedam mers aan he„ langste eind. Groen Witten nam na een kwar tier de leiding, maar met de rust werd het 2—1 voor Schiedam door treffers van Van Vlier en Ruys. In de tweede helft kwam Groen Witten (Van een onzer verslaggevers) Vijf jaar van spanningen gingen vooraf aan het korte geding, dat vrijdag voor de president van de Rotterdamse rechtbank diende en dat door de Rotterdamse sigaren handelaar D. was aangespannen te gen dc voikstulndersverenlging De Zandweg. D. wilde de beslissing on gedaan gemaakt zien, die het be stuur van de volkstuindersvereniglng vorig jaar nam en die D. bet lid maatschap van de vereniging en dus ook de huur van zijn lapje grond aan de Zandweg opzegde. Cf-.a.V D. had de volkstuindersvereniglng De Zandweg gedaagd, maar reeds by het begin van de zittmg m de presidentskamer werd duidelijk, dat deze vereniging geen rechtspersoon lijkheid bezit en dus geen partij m de rechtsprocedure kon zijn. Op ad vies van de president mr. J. G L. Reuder besloten D. en zyn raadsman mr. Hoekstra om nu enkele leden van het bestuur te dagen. De zitting werd aangehouden tot dinsdagmor gen half elf. Ondertussen gaf mr. Reuder de beide partijen toch gelegenheid om de zaak uit de doeken te doen. Mr. Hoekstra, die het eerst aan het woord kwam. vertelde dat D vanaf de oprichting der vereniging in 1959 lid is en m twee jaar tijd een tuin huisje op zijn stukje land heeft ge bouwd. dat ongeveer 500G waard is. Op 17 november 1965, aldus de raadsman, kreeg D. bericht van het bestuur dat hem per 1 januari 1966 de huur van zijn tuintje was opge zegd. Dat gebeurde omdat D. zijn tuin verwaarloosde en het talud langs de slootkant niet voldoende afgevlakt had. Da raadsman bestreed de bewe ring dat, D. zijn tuin had verwaar loosd. Hij was zelf gaan kijken, zei hij, en had de tuin m uitstekende staat aangetroffen. Mr. P. A, van der Heul, die voor de volkstuindersvereniglng optrad, gaf een andere schildering van eiser D. Hb noemde hem een eigengereid man, een querulant en hu wees er op dat D. eens gedreigd had een be stuurslid lichamelijk te tuchtigen. Voorts zou hij op het volkstumcom pies klandestien bier verkocht heb ben. WOERDEN De Woerdense po litie heeft zaterdag een 22-jarige monteur, een 18-jarige lasser en een 21-jarlge timmerman uit Utrecht ge arresteerd die een week eerder in de Achterstraat een 22-jange boek houder zodanig hadden afgetuigd, dat hb vrb ernstig werd gewond. In het belang van het onderzoek heeft de politie dit bericht niet eerder vrij gegeven, De opzet gelukte, want het drietal kwam zaterdagavond op nieuw naar Woerden om te dansen en kon toen gemakkelijk worden in gerekend. Zij zullen voor de officier van Justitie worden geleid. Oorzaak scheen te zijn, dat de boekhouder vele malen had gedanst met een meisje dat eerder connecties had met een van de Utrechtenaren. nog op 2—2 en toen kort hierna Van Vlier de stand op 3—2 bracht, maak ten alle Groen Wit-spelers tegen dit doelpunt bezwaar De doelman van de Rotterdammers ging zelfs zo ver de scheidsrechter te beledigen Dat had tot resultaat dat deze speler het veld uit moest. Bijna verliet de ge hele Rotterdamse formatie het veld, maar gelukkig werd dit door bestuur ders voorkomen. Toen Van Vlier la ter voor 42 zorgde, was meteen alle strijdlust bij Groen Witten ver dwenen. Demos heeft USC geen winst ge gund in het spannende treffen wat beide ploegen met eikaar hadden. Frey en Kleijs zorgden in de be ginfase van de wedstrijd voor een verdiende 2—0-voorsprong, maar twee defensiefouten bracht USC weer naast de Schiedammers In de twee de helft waren de Schiedammers echter heer en meester van het veld. Via een treffer van Wahl werd de Demos-zege veihg gesteld. Bij Wilton tegen Vierpolders het een puntenverdeling geworden. is Met 11 kwam hier het einde van een aardig duel waarin beide ploe gen niet meer dan een doelpunt konden scoren. Maagdenberg zag zelfs kans een strafschop te missen, wat de Schiedammers de zege heeft gekost. DRZ zag geen kans om bij VND een „koopje" te halen. Met 41 kre gen de Schiedammers klop In een redelijk gespeeld duel. In de eerste helft drukten de Rotterdammers hun meerderheid in twee doelpunten uit. Na de hervat ting kwam DRZ via Harreman nog wel iets dichter bij VND, maar de eindstand werd op 4I gebracht door de Rotterdammers. Geen winst voor Ursus, dat Swift Boy» met 31 verlies leed. bij In de eerste helft kwamen de Rot terdammers verdiend met 20 aan de leiding door doelpunten van Lietho, Kort na de hervatting ver kleinde Van Veen de achterstand tot 2l. Kort voor het emde stelde de Rotterdammers de zege helemaal veilig door een doelpunt van Lieba. MAASSLUIS Sportleraar J. Hen- neveld uit Maassluis is opnieuw aan gewezen als verzorger van de Ned. Judoploeg, die zaterdag en zondag zal deelnemen aan de Europese kam pioenschappen, die te Luxemburg worden gehouden. praien? Dat op honderden Rotter damse volkstuinen de vruchtbomen even rhk bloeien ais die in de Be tuwe? Ga er gerust wandelen: de pa den van onze volkstuincomplexen be horen tot het „openbare groen" De Groene Zoom, ja, het hele Tuin dorp Vreewijk bloeit dat het een lie ve lust, is Dwingelo is beioemd door tie krentenbossen, maar ook in de Kralmger Hout. Het Zuiderpark en het Hoogvlietse Ruigeplaatbos bloeien nu de krentenboompjes .Rotterdammers, waarheen?" is de titel van een boekje over recreatie oorden. Waarheen? Naar het bloeien de Rotterdam! «Van onze sportredactie) Ook de verschillende sportevene menten waren op koninginnedag In trek. liet meeste publiek trokken de wielerwedstrijden gehouden op het parcours rond de Plantage. Met de beschikbare prijzen (ge schenken van het Schiedamse Be drijfsleven) werden de nodige pre mie-sprints ingelast wat de renners tot grote activiteit dwong. Bij de B aspiranten ging H. Ver beek (R. C. Schiedam) met een klei ne voorsprong als eerste over de meet; 2. R. Aversteeg (R'dam) met als 3e G. Hosman uit Vlaardmgen De A aspiranten kregen 23 ronden te rijden. Met nog acht voor de boeg ontstond een kleine kopgroep met de renners H Rietkerken, J. Brinkman, R. Pols en N. Fillekes. Het ging hierin bijzonder hard. On voorzichtig oversteken van een jeug dige Rotterdammer bracht H, Fil lekes ter. val. die voor verdere deel neming werd uitgeschakeld. Het overgebleven drietal joeg door en m de laatste honderd meter pompte H Rietkerken (R.C. Schie dam) er nog enkele meters voor sprong uit en won onbedreigd. 2. J. Brinkman (Vlaardingen)3 R. Pols (R.C. Schiedam)4. C. van Herk en 5, W. v, d. Starre, helde uit Rotter dam. Attractief was ook de course van de nieuwelingen waarvoor bijna hon derd renners van start gingen nadat de inspecteur van politie de heer Mallpaard het startschot had ge lost, Lang bleef het peloton bijeen. De strijd ontbrandde eerst tegen bet einde toen de Rotterdammer P. Heyster na een premie-sprint goed doorging en een voorsprong van on geveer tweehonderd meter kon ne men. Het duurde niet lang of zijn clubgenoot R. Zoeteman en de Schie damse favoriet A. van Dun hingen aan zijn wiel. Het peloton had niet de kracht meer om de vluchtelingen te achterhalen. In de emdprmt had van Dun de meeste adem over en bracht de course op zijn naam, 2. R. Zoeteman: 3. P Heyster (bei de van De Court! 7)4, H Ver speel R'dam met op de 5e plaats P. van Wijk uit Vlaardingen. Ruiterspelen Jeugdige ruiters en amazones van de Landelijke Ruiterverenigmg Schiedam gaven op het grasveld van het vroegere „Boshoek" demon straties paardrijden. De onderdelen bestonden uit folkloristische spelen zoals ringsteken en koekhappen Voorts een stoelendans, waarbij het er om gaat snel van en op het za del te komen met als slot een sprmg- nummer. Overige sporten De Gereformeerde Jeugdraad or ganiseerde in het Protestants Chr Sportcentrum in „Harga" een sport- ochtend. Programmapunten- een pu pillen-wedstrijd HBSS en PPSC die door de laatste na een eindstand van 2—2 na het nemen van strafschop pen werd gewonnen. Een elftal sa mengesteld uit leden van de Geref. Kerkeraad en enkele gastspelers trad in het strijdperk tegen een Jeugd- team van de vereniging „De Licht boei' Hier werd de uitslag 33, De Delftse politie heeft vrydag nacht de 32-jange oud-vertegen woordiger C. F R. aangehouden. Hij wordt er van beschuldigd een bedrag van 550 gulden van zijn voormalige werkgever, en garagebedrijf in Delft te hebben verduisterd iVan onze sportredacties Het grootse volleybaltoernooi, ge organiseerd door de Schiedamse vol leybalverenigingen in de sporthal Margriet, is een groot succes gewor den. Alle wedstrijden konden volle dig worden afgewerkt; er nas sen kleine onderbreking, toen alle deel nemers zich naar boften begaven om de parachutist te zien landen Toets deze het af liet weten, gingen de wed strijden weer normaal door. Er is de gehele dag hard en spor tief om de punten gestreden en toen aan het eind van het toernooi de ba lans werd opgemaakt, vielen de prijzen bij de volgende verenigingen. Bij de dames overgangsklasse was de eerste prijs voor SVC en als twee de kwam AMVJ uit de bus. Bij de dames ie klasse ging Jong Pendrecht met de eer strijken, ter- wij! Hou Stand op de tweede prijs beslag legde. Juliana toonde zich bij de overgangsklasse van de heren de beste achter Delta, dat eerste werd. Heren ie klasse gaf spannende wed strijden te zien, waarin ZVC een werd en Jong Pendrecht tweede. Ia de derde klasse hij de heren bleek SVC 4 de sterkste, gevolgd door Set Up. Bij de heren junioren bleek het Schiedamse Juliana iets beter dan AMVJ. Na afloop heen de wethouder van spuitzaken, mr. P. van Bochove, de prijzen uitgereikt. SCHIEDAM (ANP) Het echt paar Van Vollenhoven, de ouders van de verloofde van Prinses Mar griet, had voor hun woning aan de Burgemeester Knappertlaan te Schiedam een muzikale gelukwens in ontvangst te nemen. Het was het Schiedamse Politiemuziekkorps, dat voor de woning een aubade kwam brengen en onder leiding van kapel meester H. Brilleman een drietal marsen deed horen. Het echtpaar Van Vollenhoven, vergezeld van de commissaris van politie de heer K. Rijpma, hoorde staande voor de tuin der woning de aubade aan en bleek deze attentie wel te waarde ren. Tarief tiet. per mm p.kolom Gereduceerde prijs bi} contract NAAIMACHINES' Zlg-ZSR Lewl- m, Volle garantie, verlichting, voetpedaal. 3 standee. knoopsga ten, afwerken, stoppen, etc. Gratis les. V.a ƒ249 Ook gemak kelijke betaling. Na«tiaarhin»>- hui» Pa. Micp van Leeuwen, Korte Hoogstraat 27. tei 01898- 3310. Vlaardtngei: Broersvest 43, to Hema, Schiedam, tel.260526, na 6 uur NAAIMACHINES' Rlr.gspoel Le- wma Volle garant e Blijve 3e se-vicc Moderne kleuren V 1)9 Ook gemakkelijke beta ling NaaimachinehuL Mlep van Leeuwen. Broersvest 43. to He ms Schiedam, tc! 260526- pa 8 uur Korte Hoogstraat 2'?, tel. 01898-2310 Vlaardingen. 1. Camera-inruilactie Tot 20.voor uw oudste camera terug. Nu ook voor 8 ,nm- filmcamera's. Vraag ons gratis boekje met de nieuwste modellen foto- en filmcamera's. 2. Het geschenk Voor iedere klant ca deau de .Rotornaat", een handige draai schijf ook voor flits. 3. De fotowedstrijd „Camera Ahoy" Vraag wedstryd- formuheren. ALLES VOOR FOTO - FILM - PROJECTIE Rotterdamsedijk 413 Schiedam - Tel. 26 96 06 Filiaal: Nederhorst 38 R'dam-Zuidwijk Telefoon 17 55 86

Het Vrije volk | 1966 | | pagina 1